Sohbetler (23 Şubat 2018; 18:00)


KARTAL GÖKTAN: İyi akşamlar sevgili izleyicilerimiz. Sorular Cevaplar programımıza hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Dinliyorum buyurun.

KARTAL GÖKTAN: Mehmetçiğimiz bir yandan Afrin’de savaşırken diğer askerlerimiz de teröristlere Şırnak’ta göz açtırmıyor. Şırnak Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanlığı, zor doğa koşullarında gece-gündüz yürüttüğü operasyonlarla teröristlerin korkulu rüyası haline geldi. Komandolarımızın komando andını söylediği bir görüntümüz var.

ADNAN OKTAR: Çok güzel. Aslanları iyi besliyorlardır ama yine de çok güzel besleyelim aslanları. Her gün böyle güzel kuzu kebap falan, tas kebap. Anneler de bolca aslanlara dolma yapsın böyle anne yemeği de yesinler, değil mi? Bir milyon adet falan ancak yeter bu aslanlara, inşaAllah. Seri olarak yapabilirler böyle onların hem şevkini artırır, ev yemeği olarak çok iyi olur. Hepsi aslan gibi, maşaAllah.

Evet, dinliyorum.

OKTAR BABUNA: Esad rejimi Doğu Guta’da son günlerde 167 sivil şehit etti. Bölgede 400 bin sivil yaşıyor ve binlerce hasta tahliye edilmeyi bekliyor. Doğu Guta’daki yerel meclis facianın önlenmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrıda bulundu. “İslam toplumu ve uluslararası camiada etkili olmanız nedeniyle sivilleri korumak için acil müdahale bulunulması, rejime ve destekçisi İranlı milislere baskı yapılması için size çağrı yapıyoruz. Bu insani facianın önüne geçilmesi için sizi ümitle bekliyoruz” denildi.

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam hangi birine yetişsin? Tabii ki Müslümanların da tek ümidi Tayyip Hoca oluyor, o da güzel bir şey. Ama yapılacak şey İttihad-ı İslam’dır. İttihad-ı İslam’ın dışında bir çözüm olmaz. Yani Mehdiyet’in dışında bir çözüm olmaz. Allah bunu gösteriyor daha hala anlamazdan geliyorlar. İttihad-ı İslam olduğunda o gün o saat şıp diye bütün bela biter. İttihad-ı İslam olmadığında bu felaket haberlerini her Allah’ın günü dinleriz. İttihad-ı İslam olmasında ne mahsur var? İttihad-ı İslam’ı oluşturun bitsin. Dakikasında, saniyesinde durur her şey. Takıyorlar, “Sünniler daha üstündür.” Şiiler de diyor ki “biz daha üstünüz.” Sünni-Şii diye bir şey yok, Müslümanlık vardır, Kuran vardır, Kuran Müslümanlığı vardır. İnatla İttihad-ı İslam’a karşı direniyorlar inatla. Mehdiyet deyince adamlar sıçraya sıçraya kaçıyor. İttihad-ı İslam deyince yüz kilometre öteye kaçıyor. Ondan sonra diyor ki “felaket dursun.” Felaket durmaz, Allah durdurmaz felaketi. Tek çözüm Müslümanların birlik olması ve velayet sisteminin gelmesi yani herkesin birbirini koruyup kollaması, kardeş olması. Bunun dışında yol olmaz. Her gün söylüyorum; Darwinist eğitimin kalkması. Mesela bak Suriye’de Darwinist eğitim hakim, İran’da Darwinist eğitim hakim. Darwinizm’le bir yere varılmaz, Darwinizm insanı felakete götürür. Allah’ı inkarı anlatan bir felsefedir Darwinizm. Türkiye’de Darwinizm’in derhal durdurulması yerine gerçek bilimsel açıklamaların yapılması lazım. Bilimsel delillerin gençlere gösterilmesi lazım. Depolardaki fosillerin artık dışarıya çıkarılması bütün gençliğin gözü önüne serilmesi gerekiyor. Yüz binlerce fosil devletin depolarında gizli olarak duruyor. Bu fosiller çıkarılsın liselere dağıtalım, üniversitelere dağıtalım, gençler fosilleri görsün, yaratılışın bir gerçek olduğunu görsünler. Bu Darwinizm oyununa bir son verelim.

Evet.

VTR: Gençler bazen çok iyi arkadaş olmalarına rağmen neden kavga ediyorlar?

ADNAN OKTAR: Darwinizm ne diyor? “Güçlü olan zayıfı yok eder. Hayat bir mücadeledir” diyor. “Kainatta çelişki vardır” diyor. “Tez, antitez, sentez, her şey her şeyle çatışır” diyor “insanlar birbiriyle çatışır, olaylar birbiriyle çatışır, fikirler birbiriyle çatışır bu kavga durmaz” diyor “ve durdurulamaz” diyor. O zaman çocuklar da birbiriyle çatışıyor işte. Bu inancın ortadan kaldırılması lazım. Sevgi, dostluk ve kardeşliğin gençliğe insanlığa anlatılması lazım.

Afrin’de PKK ahmaklık yapmasın da teslim olsunlar, şehri de boşaltsınlar. Avanaklık yapmasınlar bir tanesi kalmaz ahmaklığı bıraksınlar. Teslim olurlarsa hapis yatarlar yine bir şeyi olur yani. Hiç lafı uzatmadan elleri başlarında, beyaz bayrak hazırlasınlar, ellerini de başlarının üstüne koysunlar. Nezaketiyle çıksınlar sessiz sedasız ahmaklığı bıraksınlar. Bak bir tane kalmaz. Serserilik yapmasınlar. Olabilecek en kısa sürede bunu yapsınlar. Elini başının üstüne koysun, üstünde silah pusat hiçbir şey bırakmayacak yere bırakacak hepsini, beyaz bayrakla topluca çıksınlar. Gelsinler orada Türk güvenlik güçlerine teslim olsunlar. Konuyu uzatmaya gerek yok. Öbür türlü bak bir tane kalmayacak söyleyeyim, tek kişi kalmaz. Akılsızlık aptallık etmesinler. Ben nezaketiyle söylüyorum, bir bildiğim var ki söylüyorum ellerini başlarının üstüne koyacaklar silahları yere bırakacaklar her şeyi malzemesi mühimmatı falan ne varsa, beyaz bayrak açıp, beyaz herhangi bir şey olabilir fanila bile olur sırık gibi bir şeye herhangi bir ahşaba bağlasınlar o şekilde topluca çıksınlar Afrin’den. Boş yere kendilerini köpek gibi ezdirmesinler. Köpek kafası gibi kafaları ezilecek, sözümü dinlesinler. Kanuna hukuka teslim olsunlar. Yapmışlar bir aptallık, telafisi hukuktur.  

GÜLEN BATURALP: Ömer Halisdemir’e şehadet emri veren Aksakallı Paşa, darbe gecesi Ömer Halisdemir’in vurduğu darbeci Semih Terzi’yle telefonda konuşmuş. Önce Semih Terzi’yi astsubayı aracılığıyla aramış. Semih Terzi astsubayla kendince dalga geçen bir konuşma yapmış. “Ben seni anlamıyorum ama sen konuşmaya devam et anlat anlat” demiş Semih Terzi. Ardından Aksakallı Paşa bizzat kendisi aramış. Ama Semih Terzi, Aksakallı Paşa’ya da “sesiniz duyulmuyor anlaşılmıyor” deyip telefonu kapatmış. Semih Terzi bu alaycı konuşmaları yaptıktan kısa bir süre sonra Ömer Halisdemir tarafından kafasından vuruldu.

ADNAN OKTAR: Bak durdurmaya da çalışmış yani. Elinden gelen her şeyi yapmış. Allah şehitlerimize en yüce makamı verdi. Hayat kısa zaten herkes ölecek. Ama onlar şanlı şerefli şehadet alemindeler, ne mutlu onlara. Paşa elinden geleni yapmış işte daha ne yapsın yani, değil mi? Her türlü sebebe sarılmış. Adam tam FETÖ’cü züppeliğinde benim gördüğüm. Baksana dalga geçmesi falan klasik FETÖ’cü züppeliği.

Evet, dinliyorum.

ASLI HANTAL: Siz daha önce Suriye Esad rejimiyle MİT görüşsün diye tavsiyede bulunmuştunuz Adnan Bey. Siz söyledikten sonra Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “MİT, Şam ile istihbarat ilişkisi kurabilir” diye açıklama yaptı. Videosu da var.

ADNAN OKTAR: Evet, MİT’in bağlantı kurabileceğini söylediler. Evet.

Bu Afrin’den PKK 2012 yılından beri hep saldırı yapıyorlar. Akıl almaz suikastlar, akıl almaz oyunlar tam cellat deposuydu. Onun için askerin oraya girmesi çok hayati bir konu. Derhal gereği yapılsın. Tabii o bir aşamalardan geçecektir sonra gereği olacaktır.

Evet, dinliyorum.

VTR: Üst akıl komplo teorisi midir?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, zaten üst akıl olmadan insanlar nasıl hareket etsin? Mesela bir yerde kongre yapılıyor bütün herkesi çağırıyorlar, adamlar üst akıl olmadan kongreye gelemez. Nereden akıllarına gelsin? Darmadağın olurlar. Böyle büyük olaylar 1. Dünya Harbi, 2. Dünya Harbi, Fransız ihtilali şu bu falan büyük olaylar, büyük ayaklanmalar üst akıl olmadan olmaz. Mesela 15 Temmuz, öyle başıboş olacak iş değil, mutlaka üst akılla olur. Komplo teorisi değil.

Evet, dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Sabah’tan Mevlüt Tezel her okulun Tombi gibi konukları olması gerektiğini yazdı. “Uzmanlar hayvan sevgisinin çocukları rahatlattığını, sosyalleştirdiğini ve onlara empati kurmayı öğrettiğini söylüyor. Bence okullarda hayvan sevgisini aşılayacak, hayvanları yakından tanımaya vesile olacak dersler konmalı. Ve o derslerin kedi Tombi gibi konukları olmalı” dedi.

ADNAN OKTAR: Ama Tombi hakikaten çok şeker bir şey. Bakışlara baksana. Olay çıkmış herhalde Tombi gidince. Genel ders potansiyelinde düşme, verim azalmış. Tombi de yemek yememeye başlamış. Yani mecburiyet meydana gelmiş. Tombi gelince her şey asıl haline geçmiş.

Evet.

VTR: Selam Hocam. Sizi çok seviyoruz. İnşaAllah dualarınızı bekliyoruz. Ben soru sormadan önce sizi takip eden, sizi seven, televizyonlardan izleyen Müslümanlara şöyle bir tavsiyede bulunmak istiyorum; sizi gerçekten anlamaları tanımaları için mutlaka en az 5 kitabınızı okumalarını öneririm. Özellikle Karanlık Tehlike Bağnazlık, Münafığın Derin Karanlığı, Adamlık Dini, Cahiliye Toplumunu Terk Etmek bir de Cahiliye Toplumunda İnsan Karakterleri’ni mutlaka tavsiye ediyorum. Sorum ise, cennet bildiğimize göre hadislerden anlatımlara göre ve sizden öğrendiğimize göre iki kısım. Bir kısmında insanlar Allah’ın tecellisiyle sohbet edip konuşabilecekler. Bir kısmında da işte cennet nimetlerinden faydalanacaklar ama Allah ile görüşüp sohbet edemeyecekler. Bazen bende şöyle bir düşünce gelişiyor; Allah ile görüşüp sohbet edilemeyen tarafta olma düşüncesi beni daraltıyor açıkçası. Bazen diyorum, öyle olmaktansa acaba cennetin bir anlamı yok gibi bir düşünce bende gelişiyor. Böyle düşünmek doğru mu?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, güzel yüzlüm çok şuurlu aklı başında bir delikanlı olduğun anlaşılıyor yani dürüst düşündüğün, ani karar veren biri değil de böyle düşünerek samimi karar veren birisi olduğun anlaşılıyor. Selamına da Aleyküm Selam diyorum. Cennette Allah’ı görenler göremeyenler diye bir bölünme yok. O nereden ve nasıl ulaştı sana öyle bir bilgi onu da anlamış değilim. Cennette olup da cennet nimetlerinin tamamından istifade etmeyen hiç kimse yoktur. Cennet ortak bir yerdir ve herkese yöneliktir. Allah’ı gören mümin olduğunda her mümin Allah’ı görür. Her mümin cennet ırmağında yüzer. Her mümin cennet meyvelerinden yer. Cennetin ulaşılamayan hiçbir yeri yoktur her mümin için. Her yeri her şey serbesttir. Ve her nimet her mümin içindir. Bir nimet bölünmesi, nimet eksikliği yoktur. Dolayısıyla da Allah’ı görmede de bütün müminler topluca zaten görüyorlar. “Cennet halkına görünür” diyor zaten. “Cennet halkının tümüne görünür” diyor Allah tümüne. Bölüm bölüm görünme diye bir şey yok. O muhtemelen yanlış bir aktarım olmuş birisinden, aklında da yanlış kalmış. Cennetin vasfında öyle bir şey yok zaten. Bir nimete bir mümin ulaştığında diğer müminin ulaşamaması diye bir şey yoktur. Mutlaka diğer mümin de o nimete ulaşır. Gönlün huzur içinde olsun. Allah insanı üzecek, daraltacak hiçbir şey yapmaz. Allah’ın aklına, vicdanına güvenebilirsin. Sonsuz aka sahip olduğu için, sonsuz vicdana sahip olduğu için, sonsuz mükemmeldir Allah’ın mantığı, aklı, vicdanı. Her şeyi ince ince düşünmüştür. Sen sakın bir daha o ve ona benzer kuşkuya kapılma.

Evet.

GÖRKEM ERDOĞAN: Adnan Bey, siz Sayın Bahçeli’nin Cumhurbaşkanımıza destek vermesinin çok önemli olduğunu çok defa belirttiniz. Siz Sayın Bahçeli’yle Sayın Erdoğan’ın ittifaka girmesinden çok daha önce bunu anlatmıştınız. Onun bir videosu var.

ADNAN OKTAR: Çok güzel. Bu, oyunu bozdu işte. Eğer tek olsaydı çok tehlikeli olurdu, mutlaka bir şey yaparlardı. Ama şu an çaresizlik içindeler. Mükemmel oldu çok çok güzel oldu. Devam devam.

Afrin’de de aslanlar hiç fütur vermesinler, farz farz oradaki cihatları farz. Mücahedeleri farz, doğru yoldalar yanlış bir şey yok. Devam. Mutlaka oranın kurtulması lazım. Şehrin mutlaka alınması lazım. Nezaketiyle güzel bir yöntemle asker orada onu yapar. Zafer haberini bekliyoruz. Temmuz mu olur, Ağustos mu olur bekliyoruz. Ama 30 Ağustos’a da bekletmesinler, inşaAllah.

VTR: Bazen insanlar ağlayınca rahatlıyor, niye?

ADNAN OKTAR: Olabilir. Mesela kalp ağrısında olabilir. Hakikaten rahatlatıcı. Zaten tıbben de söylüyor. Şiddetli kalp ağrısında öyle bir his meydana gelebilir o rahatlatıcı olur, bir mahsuru yok. Allah sevgisinden ağlanabilir, Allah korkusundan ağlanabilir.

Evet, dinliyorum.

ASLI HANTAL: Afrin operasyonu için hazır bekleyen askerlerimiz yeni operasyon toplanma noktasının açılışında görüntülendi. Askerler düzenlenen törenin ardından toplu olarak dua etti ve Cuma namazı kıldı. Görüntüleri vardı.

ADNAN OKTAR: Kabadayılara bak sen, maşaAllah. Kabadayı kaynıyor kabadayı, maşaAllah. Dağ-taş kabadayı olmuş. Helal olsun efelere aferin, maşaAllah. Böyle ordu yenilir mi? Asla yenilmez. Allah gazalarını mübarek etsin. En geç Ağustos’a kadar Afrin’i istiyoruz aslanlardan, inşaAllah.

Evet, dinliyorum.

VTR: Zeki olmak güzel bir şey midir?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım sen çok çok güzelsin, maşaAllah sana. Allah güzelliğini kat kat artırsın. Seni cennetiyle şereflendirsin. Kötü olan her şeyden seni korusun. Cennette arkadaş etsin, inşaAllah. Zeki olmak tabii güzel bir nimettir. Ama tabii akıllı olmazsa sırf zeki olursa facia. Mesela münafıklar çok zeki olur ama ahmaklıklarını görüyorsunuz yani rezalet tarzında. İnsanlar artık dimağları duruyor ahmaklıklarından. Ama çok zeki olurlar yani şeytani zekaları olur, şeytanın zekasını kullanır ama ultra ahmaktırlar yani tam moron.

Benim Tayyip Hocam’dan bir ricam var. Şimdi ittifak bu güzel de belediye seçimlerinde bir ittifak yok. Şimdi belediye seçimlerinin kaybedilmesi çok vahim olur, çok çok vahim olur. Özellikle büyük şehirlerde belediye seçimleri için de ittifak yapsınlar. Hemen süratle bunu da hazırlayalım. MHP-AK Parti belediye başkanlıkları için ittifak yapsın hiç vakit kaybetmeden. Onun haberini de duyalım, inşaAllah.

Bu şehitlerin defni oluyor. Allah gani gani rahmet etsin. Sonra, televizyonda acıklı müziklerle şehitleri gösteriyorlar böyle dram müzikleriyle. RTÜK bunu uyarsın kardeşim, böyle şey olmaz. Kabadayı defnediyorsun sen kabadayı, şehit defnediyorsun, acıklı müzik ne alaka? Acıklı müzik ne alakası var? Ne kadar yakışıksız bir hareket. Bir ara cenaze marşıyla kaldırıyorlardı, söyleye söyleye nihayet onu vazgeçirttik. Ee şimdi de dram müziği. RTÜK bunu yasaklasın. Şehit cenazeleri gösterilirken dram müziği istemiyoruz. “Yürekler parçalandı” diyor “gözyaşlarıyla” diyor “yüreğimizden vurulduk” diyor. Bu nasıl bir haber? Şehadet sevinçtir, bayramdır “düğüne gidiyoruz” diyor aslanlar. Şehadet bir nimettir, sen felaket olarak anlatıyorsun. PKK’lı duydu mu ne olur? Adamı sevindirmiş oluyorsun. Bunu PKK’lı dese bir şey demem ama sen Müslüman olarak bunu söylüyorsun sen nasıl adamsın?

Şimdi televizyonda baktım, kadınlara saldırı olduğunda kendilerini nasıl savunacakları anlatılıyor. “Çok seri vurun” işte “avucunuzla vurun.” Kadının ne gücü yeter? Adama vurdu mu adam zaten bu sefer öldürmeye kalkar daha da tehlikeli. Zaten diyor “bana vurmaya kalktı ben de ona vurdum” diyor. Suratına yumruk atar öldürür Allah esirgesin, kadın çok naif bir varlık. Bunu diyeceğine kadınlara sevgiyi saygıyı öğretelim. Gelenekçi İslam anlayışındaki o nefret dolu ifadeler var. İşte kadın taşlayarak öldürme var, işte kadın ne derse tersini yapmak var, kadının cehennemi dolduracağından bahis var. “Yüzde 99’u kadındır cehennemin” diyor. İpe-sapa gelmez abuk-sabuk izahlar var, kadın aleyhtarı öfke dolu izahlar. Bunların yanlışlığını anlat. Darwinizm kadınları hayvan olarak gösteriyor, “hayvanla insan karışımıdır” diyor. Gelenekçi İslam’da da “buçuk” deniyor yani “hayvanla insan arasıdır” deniyor. Bu rezalete bir son verelim. Kadın nefreti değil kadına hayranlığı anlatalım insanlara, bu yönde eğitelim. O zaman hallolur. Savunma tekniği, çocuklara da eğitim veriyorlar çok korkunç söyledikleri sözler. Ben burada söyleyemeyeceğim yani. Çocuğa verdikleri akla bak, adam koskoca 90 kiloluk adam 9 kiloluk çocuğa saldırdığında çocuk ne yapsın ona? Akıl veriyorlar çocuğa “şunu yap bunu yap” diyerek. 90 kiloluk adama çocuğun gücü nasıl yetsin 9 kiloluk çocuğun? Adam tek elinde savurur onu. Onu diyeceğine Allah korkusunu, Allah sevgisini öğretsene. İman hakikatleri, Kuran mucizeleri anlatsana. Darwinizm’in geçersizliğini anlatsana.

Mesela Suriye Doğu Guta’da durum facia. 48 saat içinde 250 kişi şehit oldu. 50’si çocuk şehitlerin. Yaralı sayısı bin 200. İttihad-ı İslam bugün ilan edilse hemen biter bugün. Bugün deseler “İttihad-ı İslam’ı ilan ediyoruz” deseler İslam ülkeleri birleşse konu kökünden bitecek. Yapmıyorlar. Mehdilik diyoruz “aman aman” diyorlar “sakın.” Hz. İsa Mesih (as) “sakın sakın.” Bela da devam ediyor o zaman.

Evet, dinliyorum.

VTR: Güzel geçinmek tek taraflı mıdır?

ADNAN OKTAR: Zor tabii ki yakışıklım. Ama akıllı biri varsa yatıştırabilir tabii. Mesela adam çirkeflik yapıyorsa cevap vermez uzak durur yatıştırıcı davranabilir. Ama bir dereceye kadar yani çirkef bir insanla baş edilmez. Tek çözüm uzak durmaktır. Kaçabildiğince kaçacak.

Evet, dinliyorum.

VTR: Neden marketlerde veya mağazalarda öğrenci indirimi kullanılmıyor?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, öyle değil de şöyle olabilir, üniversitelerde öğrenciler için market yapılabilir. Market ve lokanta yapılabilir öğrenci marketi. Gayet geniş bir salon, oraya herkes ucuz mal getirir karsız satılır. Fabrikalar falan getirir öğrenciler için ucuz ve kaliteli. Yiyecekler de öyle her türlü yiyecek gelir orada satılır, bir market. Sonra bir de vakıf lokantası olur, sırf masrafını karşılayacak şekilde lokanta da olabilir. O kolay bir yöntem aslında bu yapılabilir. Bunu tabii hükümete bir projeyle sunmak lazım.  

VTR: İnsanlar niçin açgözlü yaratılmıştır?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, açgözlü nasıl oluyor? Yemekte falan herhalde açgözlü oluyorlar daha çok. Kıyafette falan mı oluyor? Yemekte açgözlülük rahatsızlık verir. Fazla yemek zaten insanı hasta eder. Az yemek sağlıklı olmayı sağlıyor. Çok yemek yani bilmiyorum belki genç sporcu falansa ona şey olabilir de ama yine de zararlıdır. Çok kıyafeti olmasını bir insan isteyebilir onda bir şey yok da ama bunu tabii rahatsız edici böyle saldırgan bir üslupla yapması iğrenç tabii çok aşağılayıcı. Nezaketiyle olursa bir şey yok.

Evet.

VTR: Türkiye’nin ilerleyen günlerdeki durumu ne olacak?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, Türkiye Türk aleminin İslam aleminin lideri olacak ama nasıl bir şeyler olacak bilmiyorum. Çok büyük olaylar olacak. Tahmin etmediğimiz olaylar olacak ama ben çıkaramadım. Bu kadar toplumu derinden sarsacak ne olabilir bilemiyorum. Ama toplumu çok derinden sarsacak büyük olaylar olacak. Ve süratle arkasından da İslam hakim olacak. İnşaAllah insanlar herkes hepimiz razılardan, sabırlılardan yazılırız inşaAllah.

GÜLEN BATURALP: Adnan Bey, siz yıllardır kültür ve sanatın önemine ve devlet politikasında ön planda tutulması konusuna dikkat çekiyorsunuz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan da geçtiğimiz hafta yaptığı konuşmalarda artarda sanatın önemine dikkat çekmişti. Videosunu izleyebiliriz.

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam güzel gidiyor. Tayyip Hocam aydın, Tayyip Hocam modern. Çok akılcı sakin sakin gidiyor. Yalnız şu belediye başkanlığı seçimi çok önemli. Tayyip Hocam’dan bugün yarın hemen bir açıklama bekliyoruz. Belediye başkanları seçimlerinde mutlaka ittifak. Bak ucu ucuna daha önce kazandık ucu ucuna. İş çıkar, iş çıkar aman ha, gerekli tedbiri alalım.

Mahmut Hocam çok şekerdir, onun talebeleri çevresi iyi. Orada büyük değerli alimler var Mahmut Hocam’ın cemaatinde. Hakiki alim yani şahane hiç gözü kapalı güvenilebilecek alimler. Mehmet Talu Hoca mesela muhteşemdir. Başka öyle büyük alimler, Özşimşekler Hoca mesela o da çok büyük alimdir. Orası alim kaynar aslında. Alim yetiştiren bir müessesedir Mahmut Hoca’nın dergahı. MaşaAllah Allah uzun ömür versin Şeyhimize. Mehmet Talu büyük alimdir, biliyorsunuz üniversiteyi terk edip Mahmut Hocamız’ın yanına geldi. Üniversitede hocaydı, çok büyük alimdir, hakiki alimdir.

Evet, dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Mehmet Şevket Eygi Hocamız hükümeti kaliteye teşvik eden şöyle bir yazı yazdı: “Bir devlet zirvesi uzun bir masanın etrafına 30-40 kadar büyük devlet de dizilmiş. Herkesin önünde bir bardak ile adi pet su şişesi var. Bu manzarayı her gördüğümde yadırgar ve teessüf ederim. Pet şişe devletin haysiyetine ve ciddiyetine yakışmaz. Böyle toplantılarda herkesin önünde kristal bir şişe veya sürahi içinde su bulundurulmalıdır” dedi.

ADNAN OKTAR: Hocam Osmanlıdır yani. Abdülhamit ekolü, Vahidettin ekolü, Abdülmecit Efendi, Kanuni modeli Hocamız da Osmanlıdır yani. Haklı diyor tabii. Ama ona kalırsa her şey orada değişmesi gerekiyor. O masa da değişmesi gerekiyor, sandalye değişmesi gerekiyor, halının değişmesi gerekiyor, girişin değişmesi gerekiyor, çıkışın değişmesi gerekiyor. Değişmesi gerekiyor oğlu değişmesi gerekiyor yani.

Evet, dinliyorum.

VTR: Doğada tesadüfler var mıdır?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, tesadüf gibi görünen tevafuklar vardır. Dağdan bir taşın yuvarlanması bile bir kader içinde olur ama ona insanlar tesadüf der. Ama aslında o bir tevafuktur. Yani Allah’ın özel yaratmasıdır.

Türkiye’de Alevi olması çok büyük bir nimet, Allah’ın bir lütfu o, Allah’ın bir dengelemesi. Bu gelenekçi Ortodoks sisteme karşı mükemmel bir denge, güvence. Aleviler çok candır. Benim Alevi arkadaşlarımın çokluğu benim sevincimdir. Alevi demek Allah’ı seven demektir, Hz. Ali (kv)’yi seven demektir. Modern, aydın insan demektir. Hayvanlara, bitkilere, insanlara her şeye kalbinde aşk duyan, bağnazlıktan hoşlanmayan, Kuran Müslümanlığını seven, aydınlıkla aydınlanmış, nurla aydınlanmış insanlar demektir. Sayılarının çok olması da çok büyük bir nimet. Allah onları iki dünyada da aziz etsin, cennette de dünyada da. Çok seviyoruz Alevi kardeşlerimizi.

GÜLEN BATURALP: Yayınımızın sonuna geldik. Tekrar görüşmek üzere, inşaAllah.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."