Filistinlilerle İsraillileri barıştırıp normal yaşamalarını sağlamak lazım.

Adnan Oktar’ın 11 Aralık 2017 tarihli A9 TV röportajından


BÜLENT SEZGİN: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İnsan Hakları Günü Programı’nda konuştu, şunları söyledi Adnan Bey: “Kudüs’te sergilenen Vandallığın, zulmün ilelebet devam etmesi mümkün değildir. O Kudüs ki her taşında ayrı bir hikayeyi barındırır. Bugün kendilerini Kudüs’ün sahibi sananlar yarın arkasına saklanacak ağaç dahi bulamayacaklarını bilmelidirler. Biz bu kararı tanımayacağız, Başkan Trump’ın kararı bizi bağlamaz, Müslümanları bağlamaz, Kudüs’ü de bağlamaz. Sen çalarsın sen oynarsın. 1967 sınırları içerisinde başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız ve egemen Filistin devleti kurulana kadar bu mücadele bitmeyecek” dedi.

ADNAN OKTAR: İki tarafı barıştırıp normal yaşamalarını sağlamak lazım. Orada bir kere askeri bir yapılanmaya gerek yok, askere polise gerek yok. Orayı barış yurdu haline getirmek lazım. Orada asker-polis olmaz, silah da olmaz. Orada herkes dostça yaşayacak yani sınır mınır falan o tip şeylere gerek yok. Var ya duvarlar muvarlar falan, polis kontrol noktaları öyle bir şeye gerek yok. Onu tekrar tekrar söyleyelim, bu tehlikeli bir üslup, bu felaketle sonuçlanır. Dünyanın üçte ikisi gider bunda Allah esirgesin. Bundan netice çıkmaz. Mutlaka Mehdiyet’in devreye girmesi gerekir.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.blogspot.com ahirzamanfelaketleri.blogspot.com adnanoktarhukuk.com adnanoktarakumpas.com adnanoktargercekleri.com ingilizderindevleti.net