Sohbetler (13 Ekim 2017; 12:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi günler değerli izleyicilerimiz. Hoş Sohbetler’e başlıyoruz, inşaAllah. Hoş geldiniz Adnan Bey.

ADNAN OKTAR: Hoş bulduk.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın 17-25 Aralık yargısal darbe girişimi arkasında kimlerin bulunduğunu tespit etmeye yönelik soruşturmasında tutuklanan Amerika’nın İstanbul Başkonsolosluğu İrtibat Görevlisi Metin Topuz’un Fethullahçı terör örgütüyle irtibatı belgelendi. 17 Aralık girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette görüştüğüne ilişkin fotoğrafları ortaya çıktı.

ADNAN OKTAR: Olay gün gibi açık, konu kitap gibi. Amerika çok zor durumda şu an, İngiliz derin devleti “diren” diyor. Adam zaten yeni yönetime geldi, o da panik halde onu da aşağı indirmeye çalışıyor İngiliz derin devleti. Ama olay çok net, çok açık. Türkiye yerden göğe kadar haklı. Yalnız yurt dışını İngilizce olarak bilgilendirmeye devam edelim. Ya biz yapalım yahut işte devletin ilgili birimi yapsın.

Evet, dinliyorum.

VTR: Sizce din bilime engel midir?

ADNAN OKTAR: Din ve bilim iç içedir. Bilim zaten dinin gerçeklerini ortaya çıkaran, Allah’ın sanatını ortaya çıkaran, Allah’ın sanatını insanlara bildirme sanatıdır bilim. Allah’ın sanatını insanlara bildirme sanatıdır bilim. Fizik kanunları, kimya kanunları, astronomideki güzellikler kanunlar, yerin altındaki yerin üstündeki kanunlar, Allah’ın intizamla yarattığı varlıklar, matematik oran, altın oran, geometri mükemmelliği bunların hepsi hepsi hepsi bilimle. O yüzden bilimle din iç içedir diyoruz.

Evet.

VTR: Tebliğ yapılan bir insana ilk ne anlatılır?

ADNAN OKTAR: Tebliğ yapılan insana ilk sevecenlik, sevgi, arkadaşlık, dostluk, kardeşlik. Birçok insan çok yanlış yapıyor. Gerek tipiyle, gerek görünüşüyle çok olumsuz etki yapıyorlar. Şimdi dini bilmeyen insan nasıldır? Diskoya gider müzik dinler, resimden hoşlanır, kadınsa dekolte giyinir açıktır rahattır, müzik dinler o da eğlenir. Sen onun karşısına çarşafla gidersen baştan yanına yanaşmaz. Müzik haramdır diye başlarsan yanaşmaz. Dolayısıyla önce Allah’ın varlığı birliği, sevgi, aklın önemi, dürüstlük, iyi niyet, muhabbet, temizlik, her şeyin en doğrusu en mükemmeli oradan konuya girilir. Bunlar zaten dinin hükümleri olduğu için, bunlar evrensel değerler olarak önce anlatılır, evrensel değer gibi anlatılır, sonra dine oradan yaklaşırsın. Mesela temizliğin önemini anlatırsın, adam “evet” diyecektir. Dürüstlüğün önemi “evet” diyecektir. Din adına değil önce, sevginin önemini anlatacaksın, sonra bu anlattıklarının hepsinin din olduğunu ona söylediğinde zaten kabul ettiği için din anlatılmış olur. Akılcı bir yaklaşım gerekir. Ama şu an dışarıda çok fazla ham yobaz tabir dilen gelenekçi Ortodoks İslam’ın etkisi altında kalan fakat bunu da yaşamayan, kadınlara karşı öfkeli, erkek erkeğe yaşayan ve birçoğu da homoseksüel olan insanlar türedi. Bunlara bakıyoruz çok sevgisizler, nefret dolular. İşte İslam’ı anlatıyor ağzından lağım akıyor, sürekli küfür, sürekli lanet, sürekli pislik, sürekli kir. İnternette görüyorsunuz, böyle İslam anlatılmaz. İslam anlatılırken sevgi, barış, kardeşlik, dostluk. Çünkü İslam’ın amacı sevgi ve cennettir, Allah’ın rızasıdır. Sen cehennemi yaratıyorsun, ağzını bozuyorsun, suratın bir karış, üstün başın pis, hayatın pis, kadınlara karşı tavır almışsın. Kadınlara karşı tavır alıyor ama homoseksüelliği de bütün gücüyle destekliyor alttan alta. O sistem içerisinde İslam’ı anlatma diye bir konu olmaz. Sen orada deccaliyete hizmet etmiş oluyorsun, şeytana hizmet etmiş oluyorsun. İslam’ı anlatma sanatla, ilkayla, muhabbetle, dostlukla, sevecenlikle, arkadaşlıkla, temizlikle, iyi niyetle ve güzel olan her şeyledir. Bu şekilde olur.

Dinliyorum.

ASLI HANTAL: Makaleleriniz hakkında bilgi vermek istiyoruz. Malezya’nın en köklü İngilizce gazetelerinin başında gelen New Straits Times Gazetesi’nde “Birleşmiş Milletler’in barışı koruma misyonu yeniden etkin biçimde devreye sokulmalı” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, yalnızca barış gücü için değil Birleşmiş Milletler’in geneli için yıllardır dünyanın en büyük krizleri karşısında pasif ve etkisiz kalmasına neden olan engelleri giderecek geniş çaplı reformlar gerektiğini anlatıyorsunuz.

Diğer yazınız, Londra’dan yayın yapan en tanınmış liberal haber sitelerinden Huffington Post’un Arapça yayınında “Suriye ve Irak’ın toprak bütünlüğü korunmalı” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınız en çok okunanlar listesinde. Yazınızda, bölgenin Türkiye-Rusya-İran ittifakına ihtiyacı olduğunu anlatıyorsunuz. Bu üç ülkenin Suriye’de barış, Katar’a karşı muhtemel yeni saldırıların oluşması gibi konularda somut adımlar atarak birlikteliklerinin sağlamlığını ispat ettiklerini vurguluyorsunuz.

Merkezi Londra’da bulunan Arapça günlük gazete Al-Kuds Al Arabi’de “Neden Afrika’yı yeni bir Avrupa yapmıyoruz?” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, Afrika’nın kültür ve medeniyetin merkezi haline gelmesi için ihtiyacı olan her şeye sahip olduğunu, kıtanın potansiyeli, doğal kaynakları, kültürel geçmişi ve dünyanın yardım etme konusundaki istekliliği düşünüldüğünde Afrika’nın bunu başarmaması için hiçbir neden olmadığını anlatıyorsunuz.

Merkezi Londra’da bulunan Irak’ın günlük Arapça gazetesi Azzaman’ın hem basılı yayınında hem internet sitesinde “Radikal zincirlerden kurtulmak isteyen Afganlı kadınlara sosyal medya desteği” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, kadınların ancak onlara insani hak ve özgürlüklerini kendilerine teslim eden Kuran sayesinde esaret zincirlerinden kurtulabileceklerini anlatıyorsunuz. Sosyal medya üzerinden başlatılan etiket “Where is my name?” kampanyasının bu hayati konunun amacına ulaşmasına vesile olmasını temenni ediyorsunuz.

Katar’ın en büyük Arapça gazetelerinden Al-Rayah’da “Referandum Kürtlere ne getirecek?” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, Kürtlerin Saddam dönemi başta olmak üzere çeşitli dönemlerde büyük acılar yaşamış bir halk olduğunu, bu acıları onarmanın ve hak ettikleri güzel günleri yaşayabilmeleri için tüm Müslüman ülkelerle ortak hareket ederek güçlü bir ittifakın parçası olmaları gerektiğini anlatıyorsunuz.

Amerika’dan yayın yapan haber portalı News Rescue’de “Richard Dawkins ve Darwinistlerin hayallerindeki ara geçiş formları” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, paleontoloji, histoloji, biyokimya ve diğer tüm bilim dallarının canlılığın tesadüfen oluşamayacak düzeyde kompleksliğini ortaya koyduğunu ve tüm fosil bulgularının yaratılışı ispat ettiğini anlatıyorsunuz.

Amerika merkezli Jefferson Corner sitesinde “Suriye’deki savaş sona ermek üzere mi?” başlıklı makaleniz yayınlandı.

ADNAN OKTAR: Gayet güzel. Allah etkisini artırsın.

Evet, dinliyorum.

ASLI HANTAL: Anayasa Mahkemesi, Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un Ergenekon davasıyla ilgili dosyasının ön incelemesi tamamlandı. İlker Başbuğ’un yüce divanda yargılanabilmesi için başbakanlıktan kovuşturma izni alınmasına karar verildi.

ADNAN OKTAR: Evet, dinliyorum.

VTR: Hocalar televizyon programlarında neden farklı ruh hallerine giriyorlar?

ADNAN OKTAR: Bak yakışıklım ne kadar önemli konuya değinmiş. Normal konuşmaları bambaşka. “Ey aziz kardeşlerim, sen kızına demeyecek misin böyle?” falan diye. Kardeşim normal konuşsana. Bakkala kasaba gidiyorsun normal konuşuyorsun. Allah’tan dinden bahsediyorsun dümdüz konuş. İlla böyle uhrevi, filmlerde gördüğü gibi bir konuşma yapacak. Çok ayıp, insan utanır onu yaparken. Daha da olmazsa buhar falan veriyorlar böyle azot dumanı veriyorlar. Müzik kaval çalıyor, göğe bakarak ruh gibi. Din akıldır kardeşim münasebetsizliği bırak oyun oynama tiyatroda değilsin sen Allah’tan dinden bahsediyorsun. Garibanın tekisin Allah’ın zavallı bir kulusun havalara girmene gerek yok. Olan bilgiyi naklediyorsun. Belki cehenneme de gideceksin sen yani durumun belli değil. Niye kendini böyle yüce gösterirsin? Canım kardeşim doğru söylüyor yakışıklımız. Onların utanması gereken bir durum. Samimiyetsizliklerini vurgulayan bir hal.

Evet.

VTR: İnsanları nasıl mutlu edebiliriz bunu merak ediyorum?

ADNAN OKTAR: Canımın içi, bir kere Allah inancı olmadan insanın mutlu olması mümkün değildir. Akılcı bir düşün, zavallı bir insan var sabah kalkıyor duş alıyor, yemek yiyor, işe gidiyor geliyor. Yine duş alıyor yemek yiyor işe gidip geliyor bomboş bir hayat. Sonunda da ölüp yok olacağına inanıyor, yani sonsuza kadar yok olacağına. Böyle bir varlığın mutlu olması mümkün değil, mahvolur böyle bir insan. Hayat ona cehenneme döner. Hayat ancak imanla, Allah korkusu, Allah sevgisiyle anlamlı olur. Allah tabii kendini rida perdesi altında gizlemiştir. Allah’ın o perdelerini mümin imanın nuruyla açacak, açtıkça Allah’ı görecek ve Allah’a yaklaşacak. Onun dışında mutlu olmak mümkün değil. Nasıl mutlu olsun, bin bir türlü hastalık var dertler var, başı ağrıyor, sırtı ağrıyor, uykusuzluk var, akşam oluyor uykusu geliyor, sabah oluyor acıkmış oluyor. İşe gitmesi gerekiyor kuyrukta bekliyor bilmem ne, bu alenen sürünme. Ama imanla hayatın her bölümü bir sevinç meselesi. Her çektiği zorluk Allah’a yaklaşmasına mühim bir vesile. Allah’a olan aşkına ve Allah’ın yarattıklarına olan sevgisine bir vesile. Ve muazzam bir sevgi gelişmesi oluyor o zaman ve muazzam bir derinlik oluyor. O yüzden en başta iman hakikatleriyle, Kuran mucizeleriyle yani imanı vurgulayan, imanı ispat eden, imanı açan, imanda kanaati pekiştiren, Allah’a imanda insanlardaki tereddütleri yok eden bilimsel, akılcı, mantıklı izahlarla insanların beyin kapasitesini açmak, düşünce ufkunu açmak, Allah’a olan kanaatlerini pekiştirmek güçlendirmek. Zayıfsa iyice güçlendirmek, yoksa yeniden imana gelmesini sağlamak en hayati konudur. Mutluluğu sağlayan ana neden budur. Bunun dışında insanların mutlu olması sunidir. “Bir eğlendik bir eğlendik” diyor, ne eğleneceksin? Yok olacağını düşünüyorsun nasıl eğleneceksin? Zıplamayla nasıl insan eğlensin? “Bilmem ne yedik” diyor, ondan sonra da onun eziyetini çekiyorsun. Öyle bir şey yok. Ancak coşkun Allah sevgisiyle, Allah’a derin imanla insan mutlu olabilir. Bir de Allah Kendine yaklaşmanın yolunu kapamamış. Ama tabii çok fazla perde vardır. Mümin aklını kullanarak o perdeleri tek tek aşacak aşacak aşacak, aştıkça Allah’ı daha net görmeye başlar. Aştıkça  daha net görmeye başlar. Ömrü boyunca o 70 bin perdeyi aşmaya çalışacak. Her aştığında Allah daha belirginleşir kafasında, gönlünde. Bir perde daha bir perde daha bir perde daha, aslında hakkul yakine kadar kapı açıktır imanda. Ama hiç olmazsa ilmel yakin, aynel yakin tabir edilen derinliğin alınması gerekiyor mutlaka.

Evet, dinliyorum.

VTR: Hesap günü de Allah’ı görecek miyiz?

ADNAN OKTAR: Tabii, çok yakışıklı bir genç olarak göreceğiz. Ama bu görme sağlanırken özel bir boyuta gireceğiz yani başka bir boyuta sokulacağız kısa bir süre olarak, o boyutta Allah’ın tecellisini göreceğiz. Allah bizle konuşacak, bize hal-hatır soruyor, biz konuşuyoruz “Ya Rabbi seni çok seviyoruz” diyoruz Allah da “Ben de sizi çok seviyorum” diyor. Mesela “Ben de seni çok seviyorum” diyor. Şahıslarla da konuşur tek tek. “Ya Rabbi sana hamdolsun” diyorsun, Allah hamdını kabul ettiğini söylüyor. Böyle dost olduğunu Allah, sevdiğini hissettiriyor “Ben Allah’ım” diyor. Ama tecellidir tabii konuşan, konuştuğu insanın tecellisidir. Herkes Allah ile bağlantıda olacak ahirette.

Evet.

VTR: Kuran-ı Kerim’den Türkçe mealine çevrildiği zaman acaba bir anlam değişikliği kazanmış mıdır? Bunu nasıl anlayabiliriz?

ADNAN OKTAR: Maalesef yapıyorlar tabii göz göre göre adam pervasız. Başörtüsü diye bir kelime yok, “başörtülerinizi göğüslerinizin üstüne vurun diye ayet var ayet indi” diyor “Allah öyle dedi” diyor. Yok öyle bir şey, “var” diyor. En iyisi nasıl yapacağız? Bütün meallere bakmak lazım. Mesela kaç tane meal var? 30 meal varsa otuzuna da bakmak gerekiyor şüpheli gördüğünüz konularda, orada mutlaka onu bir yerde yakalayabilirsiniz. Mesela olmayan bir şey, mesela başörtüsü bakıyorsun başka meallerin bazılarında yok o kelime. Demek ki ilave etmiş. Çünkü adam var olan bir şeyi yok edemez. Ama en sağlamı kelime karşılıklarıyla mealler vardır kelime karşılıklarıyla. İnternette onların adresleri var. Ben onu kitap olarak da hazırladım ama daha cesaret edemiyorum basmaya, çünkü kelime hataları harf hataları olabilir diye çekiniyorum. Ama internetten bakabilirsiniz. Kelime karşılıklarıyla Kuran mealleri vardır. Oradan zaten çözersiniz. Mesela hımar-örtü sözlüğe bakarsın, şüpheli gördüğünüzde internete girip o kelimenin karşılığını görmek mümkün. O şekilde çözebilirsiniz.

Evet, dinliyorum.

VTR: Sosyal medyada herkes kendi fotoğrafını yayınlarken neden kimse sosyal bir konuyu paylaşmıyor?

ADNAN OKTAR: Güzel yüzlüm, tabii haklısın bu önemli. Mesela önemli, faydalı milli meseleleri her türlü güzel konuyu gündem yapmaları lazım. Hayati bir konu olarak değerlendirmeleri lazım. Ama insanların birçoğu sathi düşünür çok yüzeysel düşünürler. Egoist ve bencil bakarlar sadece kendi çıkarları açısından düşünürler. Beyni ilkel şeylere çalışır sadece yemesi, içmesi, hayatı. Dini de çok ilkel değerlendirir, Allah’ı da çok ilkel değerlendirir. Bir makinenin, bir bilgisayarın değerlendirmesi gibi çok yüzeyseldir. Böyle insanları her yerde görürüz, dünyanın tarafında vardır, tarihin her döneminde de olmuşlardır. İmanla, Kuran’la, akılla insanlar eğitilirse gittikçe aklı derinleşir, daha Allah ile bağlantılı olur ve hayatın bütün güzelliklerini iyi kavrayan derin düşünen klas insanlar yetişir. Aklı zayıf insanların çok olması hiç önemli değil. Çünkü Allah bu insanların hepsini bir anda yok ediyor. Cehenneme gönderip cehennemde yok olmuş oluyorlar, hepsi ölü olarak dolduruyor. Ve “cehennemi çaka çaka dolduracağım” diyor Allah “bu söz Ben’den bir kere çıktı” diyor. “Ben bunu yaptım zaten” diyor. O yüzden fazla önem vermeye gerek yok. İyiler iyilik yapmaya devam etsinler, güzel insanlar güzellik yapmaya devam etsinler, ısrarlı kararlı devam. 

Evet.

BÜLENT SEZGİN: Hatay’ın Reyhanlı İlçesi’nde Ulupınar Hudut Karakolu’ndan Suriye tarafına doğru bir dakika süreyle ateş açıldı. Batı illerinden sevk edilen Türk Silahları Kuvvetleri unsurlarının konuşlandığı Ulupınar Karakolu’ndan çoklu roketatarla yapılan ateş bölgede kısa süreli heyecan yarattı. Daha sonra herhangi bir hareket gözlenmedi bölgede.

ADNAN OKTAR: Yani Katyuşa roketleriyle. Evet, ordumuz özenli, çok aklı başında bir ordu, şefkatli bir ordu nerede ne yapacağını bilir. Özenli davranıyorlar, titiz davranıyorlar. Ordumuza güveniyoruz.

Evet, dinliyorum.

VTR: Şimdi biz rüyadayken, rüyada olduğumuzu asla bilemiyoruz. Ya ölmemiz gerekiyor ya da bir şekilde bizi birisinin uyandırması gerekiyor. Şu anda yaşadığımız dünyanın bir rüya mı yoksa gerçek mi olduğunu nasıl ayırt ederiz?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım güzel yüzlüm, çok güzel tefekkür etmişsin güzel düşünmüşsün. Rüyadayız, aslında rüyadayken insan rüyada olduğunu anladığında biraz şöyle çırpınırsa uyanır öyle diyelim, uyanabiliyor. Mesela rüyada olduğunu bilip de uyanamayan kişiler oluyor. Bekliyor, “rüyadayım” diyor “ne yapsak acaba uyanmak için?” diyor bayağı bekliyor yani. Yapacak bir şey yok uyanamıyor. Ama şöyle esaslı bir çırpınırsa uyanırsın, esaslı bir kararlılıkla nitekim de uyanıyorlar. Şimdi burada çırpınmayla uyanamazsın, kendini tokatlasan da uyanamazsın. Bu rüyayı görmeye devam edeceğiz. Ta ki Allah’ın takdiri gelinceye kadar, hakkul yakin hakkul yakin.

Evet, dinliyorum.

VTR: Cimrilik ve cömertliği ayırt eden nedir?

ADNAN OKTAR: Aman Allah’ım ikiniz de çok güzelsiniz. Allah güzelliğinizi artırsın nur gibisiniz. Neşeniz güzel, candanlığınız güzel yüzünüzden nur akıyor. Allah sizi hidayetiyle sarsın, size ömür boyu mutluluk versin. Cennette inşaAllah dostum arkadaşım olursunuz, sizi çok sevdim ben. Cimrilik ve cömertlik, Allah onu bize içgüdü olarak vermiştir. Kalbimizde bir bilgi olarak vardır bu. Harcarken hemen hissettirir Allah, nasıl harcama yapmamız gerektiğini kalbimize Allah ilham eder. O ilhama göre hareket edeceğiz. İnsan başıboş yaratılmış bir varlık değil. Ayette de buna işaret edilmiştir, biz başıboş değiliz. Bize Allah tarafından sürekli bilgi verilir, ne yapmamız gerektiği bize gösterilir. Dolayısıyla bol bol Allah yolunda harcayacağız. Para tutmaya gerek yok. Malı tutmaya gerek yok. Bol harcanırsa bol bereket gelir, Allah oluk oluk akıtır.

Evet.

VTR: Selam Adnan Hocam. Neden çocuklara dünyada bu kadar şiddet uygulanıyor?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, ağabeyinin güzel yüzlüsü, ağabeyinin canı kuzu yüzlüm benim. Allah sana uzun ömür versin, hidayet versin. Sana kim eziyet ediyorsa Allah ellerini kırsın. Çocuklara kim eziyet ediyorsa Allah ellerini kırsın. Allah hidayet versin. Allah hidayet vermezse ellerini kurutsun Allah. Çocuk kutsaldır, çocuk nimettir, çocuk Allah’ın masum tecellisidir melek hükmündedir. Çocuğa daima sevgi, şefkat, merhamet ve saygı, koruyup-kollama bunun dışında olmaz.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Hürriyet yazarlarından Yalçın Bayer köşesinde “Din hocalarına” başlıklı bir mesaj yayınladı. Mesaj şu şekilde: “Kuran’ın kesin doğru yorumuna ulaşma gayretinde olunduğu sürece kısır döngüden hiçbir zaman çıkılamayacak gibi görünüyor. Çözüme ulaşmada öncelik eski din alimlerinin yaptığı gibi bütün hocalara ‘bu benim inandığım din yorumudur, en doğrusunu Allah bilir’ diyebilme bilincini oluşturmaya başlanabilir mi?”

ADNAN OKTAR: Zaten öyledir, ikinci bir yolu olmaz. Başka bir Kuran’ı anlatma yöntemi olmaz. Varsa da yanlış yapar.

Evet, dinliyorum.

VTR: Umursamazlık ruh halini bozar mı?

ADNAN OKTAR: Ruh hali bozuk olduğu için insan umursamaz olur. Umursamazlıktan ruh halinin bozulması değil de adam zaten bozuktur ve apati meydana gelir lakayttır hiçbir şey onu ilgilendirmez, hayat ilgilendirmez, din ilgilendirmez. Sevgi, şefkat, merhamet, temizlik hiçbir şey ilgilendirmez. Leş gibi perişan hayvan gibi yaşar, içgüdüleriyle hareket eder. Dolayısıyla Allah’tan uzak olmak, dinden uzak olmak bu felaketi getirir.

Evet, dinliyorum.

VTR: Sevgi ibadet midir?

ADNAN OKTAR: Sevgi tabii en yüce ibadetlerdendir, en yüksek ibadet. En yüksek ibadet sevgi. Yani mümin kuldan ilk sorulacağı sevgisidir. Allah’a sevgisi, Allah için müminleri sevmesi en hayati yönüdür müminin. Hayatını sevebilir, Allah sevgidir, insan sevgiden yaratılır. Her yeri Allah’ın sevgisi kaplamıştır.

Evet.

VTR: Adnan Hocam, öncelikle iyi akşamlar. Şu soruyu çok merak ediyorum. Etrafımızdaki insanlar neden her söylediğinize maşaAllah deyip sizi tasdik ediyor, bunu öğrenebilir miyiz?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, o refleks oldu, zikir oldu biraz da. Ama inşaAllah denmesine gerek yok tabii konuşurken, ben bir şey söylüyorum “inşaAllah” diyorlar. Biraz alışkanlık başka bir şey değil. Ama zikir olarak beğeniriz, zikir olarak güzel. Elhamdülillah da denebilir, Allah’a şükür de denebilir, suphanAllah denebilir illa inşaAllah denecek diye bir şey yok. Ama inşaAllah zikrinin bol kullanılması ahir zamanın bir özelliğidir. İnşaAllah’ı maşaAllah’ı çok kullananlar, çok zikredenler dünya hakimi olacaklar. Bunda bir işaret var. Çünkü Kehf Suresi’ndedir bu, sırlıdır. Ebcedi de tam ahir zamanı ve Mehdi devrini veriyor. İnşaAllah’ın da maşaAllah’ın da ebcedi Mehdi devrini veriyor. Manidardır. MaşaAllah Hz. Mehdi (as)’ın M’siyle başlar, inşaAllah Hz. İsa (as)’ın İ’siyle başlar, çok sırlıdır inşaAllah maşaAllah. Kalbe sürur ferahlık verir bereket gelir, inşaAllah maşaAllah’ın çok kullanıldığı yerlere bereket huzur gelir. Ecinat kaçar, şeytanı rahatsız eder, münafıkları bunaltır.

Evet, dinliyorum.

VTR: Biraz önce kaldırımda elektrikli motosiklet çarptı bana. Polisler ilgilendiler. Buna yasak getiremez miyiz? Kaldırımda elektrikli bisikletlerin kullanılmaması adına veya ehliyet olmadan nasıl kullanıyorlar? Buna çözüm istiyorum.

ADNAN OKTAR: Benim güzel yüzlüm, tabii yerden göğe kadar haklısın. Hanım arkadaşın ve sen de çok şık ve güzelsiniz. Allah güzelliğinizi artırsın, Allah size de cennet nasip etsin. Bu tabii bir rezalet, böyle bir şey olduysa çok korkunç. Allah şifa versin, inşaAllah bir rahatsızlığın olmaz. Bunu da ilk defa duyuyorum elektrikli bisiklet. Nasıl oluyor o? Gördünüz mü siz böyle bir şey?

GÖKALP BARLAN: Bisiklet gibi yine ama elektrikli olduğu için az güç harcayarak hızlı gidebiliyor.

ADNAN OKTAR: Ama riskine karşı tabii çok tedbir alınması lazım.

MaşaAllah, ebcedi 1989 yılını veriyor. Ayrıca şeddeli bakıldığında 2018 tarihini veriyor maşaAllah. MaşaAllah’ın ebcedi öyle. İnşaAllah da şeddesiz 1998 yılını veriyor, şeddeli de 2028 tarihini veriyor. Bayağı sırlı olduğu açık görülüyor. Peygamberimiz (sav) diyor ki “Bir kişinin bütün sözlerinde inşaAllah demesi onun imanının kemalindendir” diyor. Farz değildir ama Peygamberimiz (sav)’in de böyle bir sözü var. Mesela “inşaAllah şöyle yapacağım, inşaAllah böyle yapacağım “imanının kamil noktaya gelmesindendir” diyor yani “Yüksek bir imana kavuşma alametidir” diyor Resulullah (sav). Camius Sağir’de geçiyor, 2486, bir kişinin bütün sözlerinde inşaAllah demesi.

Hz. İsa Mesih (as) da “Şunu yapacağız bunu yapacağız demeyin” diyor “Allah dilerse yaşayacağız, şunu şunu yapacağız demelisiniz” diyor. Bak “dinleyin şimdi” diyor “bugün ya da yarın falan kente gideceğiz, orada bir yıl kalıp ticaret yapacağız ve para kazanacağız diyen sizler yarın ne olacağını bilmiyorsunuz. Bunun yerine Rab dilerse yaşayacağız, şunu şunu yapacağız demelisiniz” diyor. (Yakup, 4. Bölüm 13/15)

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Amerikan Kongresi’nin Cumhuriyetçi Senatörü Trent Franks dün bir açıklama yaptı. “Özgür ve bağımsız Kürdistan’a karşı İran, Türkiye, Suriye ve Bağdat’taki zayıf hükümeti içine alan ve adına dörtlü çete denilen kötücül bir ittifak oluşmuş durumda. Dünyanın geri kalanı da asil Kürt halkının abluka, ambargo ve muhtemel askeri işgallerle karşı karşıya kalmasına göz mü yumuyor? Biz birleşik devletler özgür dünyaya öncülük ederek kendi kaderlerini tayin etmelerine yönelik tehditlerle kuşatılmış meşru ulusları savunmak zorundayız.”

ADNAN OKTAR: O zaman Amerika’da da bölünmeler var, İtalyanların yaşadığı bölümler var, diğer kavimlerin yaşadığı bölümler var, onlar da o zaman ayrılmak istediklerinde müsaade edecek misiniz? 30 milyon İtalyan var Amerika’da, belirli bölgede yaşıyorlar, o zaman bağımsızlık ilan etsinler kabul ediyor musunuz? Meydan muharebesi verirsiniz asla kabul etmezsiniz. Çok samimiyetsiz bir izah. Olur mu öyle ülkeleri paramparça etmek? Ondan sonra bölüp-parçalayıp kolayca yutacak hale getiriyorsunuz. Ondan sonra da mahvediyorsunuz. Ediyorsunuz derken İngiliz derin devletine söylüyorum onlara söylemiyorum. Böyle oyun olmaz.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhabalar. Ben ülkemi çok seviyorum ve herkesin kardeş olmasını istiyorum.

ADNAN OKTAR: Sen nasıl tatlısın, nasıl şekersin, nasıl balsın ve nasıl nurlusun. Ve küçük bir kuzuya benziyorsun sen. Allah senin ömrünü uzun etsin. Saf şekerden oluştuğun anlaşılıyor. Sen ne güzel huylusun böyle, Allah seni melek gibi yaratmış. Ne güzel tam Kuran Müslümanısın tebrik ediyorum ben seni, seninle gurur duyuyoruz biz. Sen cennet kuzususun sen. Allah ömrünü uzun etsin, Allah sana hidayet versin.

Evet, dinliyorum.

VTR: Yakın gelecekte tüm hayvanların konuşma dilini tespit edecek miyiz?

ADNAN OKTAR: Olabilir tabii. Çünkü Süleyman Kıssası’nda bu konuya işaret edilmiştir. Hz. Mehdi (as) devrinde hayvanların konuşma dilinin çözüleceği anlaşılıyor Kuran ayetlerinden. Yani oradaki mesajlar amaç nedir hayvanların oradaki çıkarttıkları seslerde, bunların hissedileceği anlaşılacağı anlaşılıyor.

Evet, göster. “İngiliz Derin Devletinin İçyüzü” 2’inci cilt. Tuğla gibi tuğla, tabii ve bütün rezilliklerini anlatıyoruz İngiliz derin devletinin. Hepsi baştan sona belge.

GÖKALP BARLAN: Tüm Türkiye’nin ve İslam dünyasının uyanmasına vesile oldunuz bu kitaplarla Hocam, inşaAllah. MaşaAllah.

ADNAN OKTAR: Evet. Mükemmel bir eser. 5 ciltte tamamlanacak.

Evet, başlayalım.

GÜLEN BATURALP: Adnan Bey, yeni bir sitenizi tanıtmak istiyorum. “adnanoktardiyorki.org” Bu sitede kardeşlerimiz sizin sohbetlerinizde değindiğiniz yüzlerce konudaki binlerce hikmetli sözünüzü bulabilirler. Sitenin arama yerine istedikleri konuyu yazdıklarında tüm sözlerinize ulaşacaklar. Ayrıca canlı yayın sırasında yayınınızla eş zamanlı olarak sizin anlatımlarınızı yine bu siteden takip edebilirler. Sitemiz, “adnanoktardiyorki.org”

ADNAN OKTAR: “adnanoktardiyorki.org” Şahane. Bu yakışıklının konuşmaları mı?

GÜLEN BATURALP: Evet, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Binlerce. Nasıl?

GÜLEN BATURALP: Etkili konuşmaları, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Etkili. Evet, samimi konuşma olursa etkili olur. Allah tesirini meydana getirir.

VTR: Öfkemizi engelleyemediğimiz zaman ne yapabiliriz?

ADNAN OKTAR: Canımın içi, güzel yüzlüm ne yapacaksın? Hemen oradan ayrıl. Yani o odadaysan başka odaya geç. Banyoya git, elini yüzünü yıka. Ensene su sür. Allah’ı anarsın. Hemen Kuran aç, oku. O konuya hiç girme. İlgili kişiden uzak dur. Hatta mümkünse dışarıya çık. Sokağa çık. Hemen yatışırsın. Yani olay yerinden uzaklaş ve düşünme. Yani oradaki olayı düşünme, aklına getirme. Yani kafanda tasarlama yeniden. Yani kritiğini yapma. Kritiğini yaparsan çok sinirlenirsin. Sakın ha. Kritiğini yapma, yatıştır kendini. Dışarı çık, şarkı söyle hatta içinden. Neşeli ol. Gider o, sonra daha makul daha akılcı düşünürsün.

Evet, dinliyorum.

VTR: Altın Çağ’da geleneksel Müslüman, Yahudi ve Hristiyanların durumu ne olacak?

ADNAN OKTAR: Aman Allah’ım bu güzellik ne bu böyle? Onların inancına müdahale olmayacağı için, inançlarını daha rahat yaşayacakları için onların çok hoşuna gidecek bir ortam olmuş oluyor. Çünkü “inancını değiştir” demiyorsun. İnancına güvence veriyorsun. Mesela Ortodoks Musevi ise rahatça yaşıyor inancını. Ama tam anlamıyla rahat. Mesela gelenekçi Müslüman ise tam anlamıyla rahat yaşıyor. Herkes özgür olmuş oluyor ama merhametli, şefkatli, adil, makul bir ortam var. Ama yobaz dehşeti bitmiş oluyor tabii. Gelenekçi İslam’ın meydana getireceği şiddet ortamı olmuyor. Yani bir kısmının diyelim. Bazılarının yapacağı şiddet ortamı olmamış oluyor. Yapamıyorlar çünkü sevgi hakim olduğu için olmuyor.

Evet.

VTR: Merhabalar, ben Amasya’dan Gülşah. Makyaj yapıyoruz, üstümüze başımıza bir şeyler giyiyoruz. Kötü gözle bakıyorlar. Bu ne zaman son bulacak?

ADNAN OKTAR: Canımın içi o adamlar böyle kadınlarla bağlantı kuramayan, görgüsüz, cahil, küt insanlar. Kadına bakış açıları da çok iğrenç, çirkin. Yani böyle bir hayvanın ormanda gezmesi ve orada bir mesela ne bileyim ceylanı avlaması gibi görüyorlar. Yani hani onu kan revan içinde bırakarak onu yok etmek gibi görüyorlar. Tuzağa düşürme mantığıyla yaklaştıkları için. Onu da elde edemeyince bu sefer nefret meydana geliyor, öfkeleniyorlar. Yani makyajına öfkeleniyor, dekoltesine öfkeleniyor. Normalde beğeniyor, güzel buluyor. Ama ele geçiremediği için öfkelendiği için bu sefer nefret kusmaya başlıyor. Ama bu kütlük, bu sevgisizlik Darwinist ve gelenekçi İslam anlayışından kaynaklandığı için bizim anlattığımız stilde anlatımla ve eğitim politikasıyla kökünden kazındığını görüyoruz. Şu an sizin çoğunluk olduğunuz görünüyor. Bak kapalı hanımlar da sizden yanalar. Açık hanımlar da sizden yana. Aklı başında aydın herkes sizden yana. Ama tabii bazı aydınlar sizden yana değilmiş gibi görünüyor. O, bu başarıyı kıskandıklarından oluyor.

Evet, dinliyorum.

ASLI HANTAL: İran Atom Enerjisi Kurumu Başkanı Ali Ekber Salihi, Londra'daki temasları sırasında yabancı basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Salihi, İran Devrim Muhafızları'nın (DMO) Amerika tarafından terör listesine alınmasının, ülkesine karşı savaş ilanı anlamına geleceğini söyledi.

ADNAN OKTAR: Yeni mi terör listesine almış Amerika?

ASLI HANTAL: Öğrenelim.

ADNAN OKTAR: İngiliz derin devleti o kararı almıştır. Amerika’ya uygulatıyordur. Gariban Amerikalıları savaşın içine, kanın içerisine soktu. Afganistan’da, Irak’ta. Hem Müslümanları şehit etti hem Amerikalı askerlerin katledilmesine sebep oldu İngiliz derin devleti. Fakat bunu Amerika fark edemiyor. Arap ülkeleri de fark edemiyor. Adamlar perde arkasında olduğu için sezemiyorlar.

Evet, dinliyorum.

VTR: İnsanları anlarsak Kuran’ın hikmetini daha iyi anlayabilir miyiz?

ADNAN OKTAR: Tabii, aferin. Hangi ayetin neden indiğini, nelerin insanlarda zaaf olduğunu, nelerin onların ihtiyacı olduğunu Kuran’ı incelediğinde mümin o zaman daha iyi anlar. Daha güzel kavrar. Hayata uygulanışını daha güzel görür.

Evet, dinliyorum.

GÜLEN BATURALP: Sevimli bir videomuz var.

ADNAN OKTAR: Hayret bu kadar tatlı olması. Bayağı huzurlu normalde yerinde durmaz o. Alıştırmış onu demek ki öyle seve seve. Bir de cins olarak da çok güzel cinsler. Çok renkli görünüşleri.

Evet, dinliyorum.

VTR: Kendinize ait özel bir uçağınız var mı?

ADNAN OKTAR: Kendime ait özel bir uçağım var mı? Yok. Ama gerekir diyorsun herhalde. İyi fikir. Güzel fikir, değerlendireceğim. İnşaAllah.

VTR: Olaylara güzel bakmak için ne yapmamız gerekir?

ADNAN OKTAR: Allah’a aşık olmanın dışında hayat cehennemdir. Allah’a aşıkken hayat cennettir. Allah ile bağlantısız hayata güzel bakmanın imkanı yoktur. Her şey rahatsız eder insanı her şey. Sokağa çıkmak, işe gitmek, okula gitmek, yemek yemek her şeyi bela olarak görür kişi. Her şey ona sıkıntı verir. Birisiyle, arkadaşıyla karşılaşmak, evde oturmak her şey bela olarak gelir.

Evet, dinliyorum.

VTR: Ashab-ı Kehf yedi uyuyanları ahir zamanda uyandıklarında tanıyabilecek miyiz?

ADNAN OKTAR: Şöyle olabilir, şüphelenebiliriz. Çünkü biz desek ki işte zamanı hatırlamıyoruz, geçmişimizi hatırlamıyoruz İsa Mesih’de de öyle olacaktır. ‘Kendimizi böyle bir zamanda bulduk, dilinizi de bilmiyoruz ama dilinizi de sonradan öğrendik anlamıyoruz yani ya bayıldık biz ayıldık, ya uykudaydık uyandık’ gibi diyebilirler. En açık bu şekilde olabilir. Ama Ashab-ı Kehf Hızır (as) ekibinde olursa o zaman görüşmeniz mümkün olmaz. Yani Hızır (as) için ideal bir ekip. O zaman Hızır (as)’ın kavline bağlı olur.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba Hocam, öncelikle videolarda izlediğimiz kadarıyla sizin dediğinizle kedicikler sadece MaşaAllah Hocam ve inşaAllah Hocam diyorlar, bunun sebebi nedir? Ve neden kadın değil de kedicikler?

ADNAN OKTAR: Sen bir kere çok çok yakışıklı bir delikanlısın ve bayağı güzelsin. Allah güzelliğini artırsın. Harikulade güzelsin. Çok çok güzel insansın ve çok temiz yüzün. Allah seni nuruyla sarsın, cennet nasip etsin sana. Çok yakışıklı güzelsin. İnşaAllah maşaAllah’ı çok söyleyenler ahir zamanda dünyaya hakim olacaklar. İnşaAllah ve maşaAllah bir kod sistemidir aynı zamanda. İnşaAllah maşaAllah’ı diyen insanlar dinçleşir, gençleşir, aklı açılır. Eğer illa sır istiyorsan inşaAllah maşaAllah’ı duyan oraya doğru yaklaşır. Arılar kovan sesi duydu mu oraya doğru giderler. İlgililer de inşaAllah’ı maşaAllah’ı çok yerde duydu mu oraya doğru yönelirler. Sana bir sır. Kehf Suresi’nde geçer ikisi de hem inşaAllah hem maşaAllah. Harf sıralamasıyla, haliyle, anlatımıyla sır doludur. Ve her ikisinde de ebcedinde İslam’ın hakimiyet yılları veriliyor. Şimdi harfleri karıştırarak baktığımızda daha da karmaşık şifreler elde ettiğimizi görüyoruz. O yüzden inşaAllah maşaAllah’da hayır var. Peygamberimiz (sav) de ‘çok söyleyin’ diyor. Yakışıklımı ben bir daha dinleyeyim.

VTR: Merhaba Hocam, öncelikle videolarda izlediğimiz kadarıyla sizin dediğinizle kedicikler sadece MaşaAllah Hocam ve inşaAllah Hocam diyorlar, bunun sebebi nedir? Ve neden kadın değil de kedicikler?

ADNAN OKTAR: Güzel yüzlüm şimdi burada ‘kadınlar, nasılsınız ey kadınlar’ tamam onlar zaten kadın ama kedicik çok güzel bir sevgi sözü. Mesela ceylanım dersin, bir tanem dersin, canım dersin, kuzum dersin, güvercinim dersin. Ama kedicik bunların içinde en mükemmeli denebilir. Çünkü kedicik demek sevgiye çok açık, sevgiye susamış ama sevgiyi de coşkuyla bulmuş güzel kadın anlamına gelir. Onu vurguluyor kedicik. Yani kedinin güzelliği, tatlılığı, sevecenliği, temizliği bilinir. Sadakati bilinir. Güzel bir iltifat şekli. Güvercinim, balım nasıl deniyorsa onun gibi güzel bir iltifat şekli.

Evet.

VTR: Dua edersek normal hayatta cenneti görebilir miyiz?

ADNAN OKTAR: Güzel yüzlüm o zaman yaşamak sana çok zor gelir. Cenneti Allah esirgesin sana gösterirse kendini çok güzel bulmazsın. Kainatı da o kadar güzel bulmazsın. Peygamberimiz (sav)’e Allah “cennete bakma” dedi. Cennet; perde yavaş yavaş çekildi ama istese bakabilirdi. Yavaş yavaş perde çekilirken Allah “bakma” dedi. İstese bakardı ama baksa helak olurdu. Bak “göz aşmadı ve şaşmadı” diyor Allah. Bakma deyince bakmadı. Ama Allah esirgesin boş bulunup baksa helak olurdu. Cennete bakılmaz dünya gözüyle bakılmaz. Çok şiddetli bir zorluk meydana gelir insana. Ama cehennem rüyada görülebilir Allah’ın dilemesiyle. Çünkü nimete sebep olacağı için, daha Allah korkusuna sebep olacağı için. Aslında insanlar cehennemin bir kısmını belirli bölümlerini görüyorlar farkına varmıyorlar. Cehennemin belirli bölümleri insanlara gösteriliyor Allahualem. Ama farkına varmıyorlar. Cehennem diye tanıtılmadığı için farkına varmıyorlar. Ama en şedit tabakaları gösterilmiyor olabilir.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhabalar Adnan Hocam. Sürekli yanınızda bayanlar oluyor, acaba neden bunu sormak istiyorum sadece?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım kadınlar o kadar büyük bir nimet ki o kadar haz alıyorum ki anlatamam. Dünyada bunun üstüne bir zevk yok. Kadını görmek, kadını takdir etmek, kadın yüzüne bakmak, onun endamını görmek nefis bir şey. Tahayyül edilecek gibi değil. Üstüne yok. İmandan sonra en büyük nimettir. Benim aklım açılıyor, içim açılıyor, kalbim ferahlıyor. Kadınsız bir dünyayı düşünemiyorum, hayal edemiyorum Allah vermesin. Mesela kardeşlerle konuşuyoruz zor tahammül ediyorum hemen hemen hanımlar. Kadınlar dünyanın en mübarek, en kutsal, en güzel varlıklarıdır. Hangisine bakacağıma, hangisine sevgimi ifade edeceğime insan böyle çaresizlik içinde kalıyor. Karar veremiyor. Gün yetmiyor. Dakikalar yetmiyor, saatler yetmiyor çok büyük nimettir kadın. Ama bazı ahmaklar, bazı alçaklar kadını facia olarak görür. Cehennem ehli olarak görür, kötü görür, insan olarak görmez. Faciadır. Bu, şeytanın telkiniyle oluşmuş, deccalın telkiniyle oluşmuş, müşriklerin telkiniyle oluşmuş bir şirk faciasıdır, bir müşrik faciasıdır. Allah bu faciadan müminleri kurtarsın. Dünyanın başına büyük bir bela geldi, çok yüz yıllardan beri devam ediyor. Bu facia da kadının kıymetini bilememe faciasıdır. Gelenekçi kadınları bile inandırmışlar. Kendilerinin kötülüklerini, yanlışlıklarını, yarım insan olduklarını hatta cehennem ehli olduklarını onlara inandırmışlar. Bu çok korkunç.

Şimdi yeni bir tablo yaptım. Adı Dördüncü Boyut. Yıldızların bulutların içinde kaybolmuş bir yapı. Uçsuz bucaksız bir boyut.

GÜLEN BATURALP: Aşkı Aramak, Bekleyiş, Birinci, Bulutlardan Gelen Kadın, Çiçekler İçindeki Kadın, Denizde Dostluk, Derin Sevgi, Gizli Sevgili, Güneşlenen Kadın, Güvercin, Masum Sevgili, Özgürlük, Sahildeki Kadın, Sudan Çıkan Güzel, Suya Sevgi, Tanışma.

ADNAN OKTAR: Şahane.

Şimdi kısa bir ara verelim.

ASLI HANTAL: Yayınımıza kısa videolarla devam ediyoruz. 


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."