Sohbetler (29 Eylül 2017; 10:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi günler değerli izleyicilerimiz. Hoş Sohbetler’e başlıyoruz, inşaAllah. Adnan Bey hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Bülent Bey hoş geldiniz. Fikret Bey hoş geldiniz.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin görüşmesinden sizin çağrı yaptığınız şekilde bir açıklama çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Irak ve Suriye’nin toprak bütünlüğü konusunda Rusya ile hemfikir olunduğunu ifade etti.

ADNAN OKTAR: Bu, Büyük Ortadoğu Projesi’nin ortadan patlaması demektir.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Putin de, “Suriye’de sağlanan ateşkes için önemli bir başarıya imza attık. Bu Sayın Erdoğan’ın girişimi sayesinde oldu. Kuzey Irak’ta yapılan referandumu değerlendirdik. İkili ticari ilişkilerimizi değerlendirdik. Ticaretimiz 7 ay içinde yüzde 30 arttı” dedi.

ADNAN OKTAR: Çok güzel. Bütün putları kırdı Putin, putu indirdi aşağı. “Put in aşağı” dedi putu indirdi aşağı. Putin oradan geliyor burada yazan o, putu indiren adam, putu yıkan adam, put-in, put indi mi aşağı hak yükselir, hakikat yükselir. Tebrik ediyoruz Putin’i, delikanlıca yiğitçe tavır koydu. Tayyip Hocam da delikanlı yiğit zaten namlı yiğit, konu bitmiştir, inşaAllah.

İngiliz derin devleti hep bölgede oyun kurucuydu eskiden 200 yıldan beri. Şimdi Türkiye onların oyunlarını bozan konumunda, oyunlarını düğümlüyor.

KARTAL GÖKTAN: Adnan Bey, bildiğiniz gibi Oktar ve Uğur sizi temsilen çeşitli görüşmelerde bulunmak ve bir konferansa katılmak için Roma’ya gitmişlerdi. Tarihi bir bina olan İtalyan Senatosu’nun Konferans Salonu’nda yapılan toplantının konusu “Şiddetle mücadele etmek ve barışçıl toplumlar kurmak için parlamenterlerin rolü” şeklindeydi. Bu konferansta Oktar konuşma yaparak sizin, terör ve radikalizmin ancak fikri mücadeleyle çözülebileceğine dair görüşlerinizi aktardı. Oktar’ı konuşma yaparken görüyoruz ve konferans salonundan bazı görüntüler. Ve çeşitli kişilerle çekilen resimleri göstereceğiz. Eski İtalyan Senatör ve Avrupa Parlamentosu Üyesi Fiorello Provera ile sizin “İslam Terörü Lanetler” kitabınızla birlikte görülüyor Oktar ve Uğur. Kendisi Evanjelik bir Hristiyan olan İtalyan Senatör Lucio Malan. Konferans sonrasından bir resim. Soldan sağa, arkadaşımız Uğur Örmen, Global Etik İçin Parlamentolar Arası Koalisyon Direktörü Şoşana Bekarman, Oktar Babuna, Eski İtalyan Senatör ve Avrupa Parlamentosu Üyesi Fiorello Provera, Eski Romanya Devlet Başkanı Prof. Emil Constantinescu, Budist Manevi Lideri Üstad Jun Hong Lu ve Dr. Jeff Stewart. Ayrıca Uğur ve Oktar Vatikan’da sadece üst düzey kardinallerin bulunduğu Apostolik Saray olarak bilinen yerde toplantılara katıldılar. Şu anda Vatikan’da Papa’dan sonra en yetkili ikinci kişi olan dış ilişkilerden sorumlu Kardinal Pietro Parolin ile görüştüler. Bu görevinden önce 30 senedir Papalıkta diplomatik hizmet vermiş kendisi. Kardinal Pietro Parolin ile toplantı öncesi ziyaret eden heyetin ağırlandığı toplantı salonundan görüntüler görüyoruz. Heyette eski devlet başkanı, büyükelçi, milletvekili gibi Birleşmiş Milletler’de barış kültürü için faaliyet gösteren Global Etik İçin Parlamentolar Arası Koalisyon adlı kuruluşun yönetim kurulu yer alıyor. Kardinal Pietro Parolin ile toplantıdan görüntüler görüyoruz. Oktar Kardinal’e sizin faaliyetlerinizi detaylı olarak anlatarak fanatikliğe ve şiddete karşı ittifakın ve eğitimin öneminden, Peygamberimiz (sav)’in Hristiyanlarla olan güzel ilişkilerinden bahsetmiş. Kardinal de “Çözüm eğitim, eğitim” diye sözlü olarak tasdik etmiş. Oktar, Kardinal Pietro Parolin’e sizin kitaplarınızı ve tesbih hediye verirken, Kardinal Pietro Parolin’e sizin Yaratılış Atlası’nızı kendi adına hitaben imzalı olarak hediye ettiler. Ayrıca Gelin Birlik Olalım, İslam Terörü Lanetler ve İncil’den Güzel Sözler isimli kitaplarınızı da verdiler.

ADNAN OKTAR: Mükemmel.

KARTAL GÖKTAN: Kardinal Pietro Parolin ile ziyarete ait toplu bir başka resim. Soldan sağa Uğur Örmen, Eski İtalyan Senatör ve Avrupa Parlamentosu Üyesi Fiorello Provera, Budist Manevi Lideri Üstad Jun Hong Lu, Litvanya Milletvekili  Emanuelis Zingeris. Kendisi Avrupa Konseyi’nin Dış İlişkiler Komitesi Başkanı. Kardinal Pietro Parolin, Eski Romanya Devlet Başkanı Prof. Emil Constantinescu. Romanya’nın Vatikan Büyükelçisi Liviu-Petru Zăpîrțan, Oktar Babuna ve Global Etik İçin Parlamentolar Arası Koalisyon Direktörü Şoşana Bekarman. Ayrıca Vatikan’ın diğer önemli bir Kardinali olan Diğer Dinlerle İlişkilerden Sorumlu Kardinal Jean-Louis Tauran ile görüştüler. Oktar kendisine sizin faaliyetlerinizi kapsamlı anlatarak İslam’ın Kitap Ehline bakış açısı, radikalizme karşı eğitim için ittifakın önemi, sorunların fikirle çözüleceği gibi pek çok konudaki açıklamalarınızı aktarmış. Kardinal Jean-Louis Tauran ile toplantı öncesi ziyaret eden heyetten bir görüntü görüyoruz. Kardinal Jean-Louis Tauran’a Oktar sizin kitaplarınızı tanıtırken. Kardinalin kendisine yine sizin adınıza imzalanmış İtalyanca Yaratılış Atlası kitabınız ile Gelin Birlik Olalım, İslam Terörü Lanetler ve İncil’den Güzel Sözler isimli kitaplarınız da verildi. Ayrıca sizden tesbih de hediye edildi. Vatikan Apostolik Saray’dan genel resimler görüyoruz. Ayrıca Oktar ile Uğur, Roma Baş Hahamı Riccardo Shmuel Di Segni ile görüştüler. Roma Baş Hahamıyla görüşmeden resimler görüyoruz. Oktar, Baş Hahama sizin faaliyetlerinizi detaylı olarak anlatmış, kendisi çok etkilenmiş ve ortak faaliyet yapmak istediğini belirtmiş. Baş Hahama Tevrat’tan Hikmetler, Gelin Birlik Olalım, İslam Terörü Lanetler isimli kitaplarınız ve hediyeniz iletildi, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Ne güzel bak, Hristiyan da var, Ortodoks da var, Musevi de var berekettir. Musevileri memleketten kaçırmaya çalışmak, Protestanları, Ortodoksları memleketten kaçırmaya çalışmak uğursuzluk getiriyor, bereketsizlik getiriyor, Allah bizi birlikte yaratmış. Onlar da olsun sen namazını kıl camide, onlar kilisede ibadetini yapsın, öbürü başka ibadet neyse Budist’se Budist ibadetini yapar. Dolayısıyla şefkatle yaklaşmak lazım. Şiddet dehşet ve nefret dilini yeryüzünden kaldıracağız Allah’ın izniyle.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Oktar ve Sadun geçen hafta Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Haftası’nda Amerika’nın New York şehrindeydiler. Sizi temsilen Kültürel Diplomasi Enstitüsü’nün Birleşmiş Milletler’deki üç günlük programına katıldılar. Oktar ve Sadun en büyük Musevi cemaatlerden Habadi organizasyonunun Manhattan bölgesindeki sinagogunda konferans verdiler. “Barışçıl toplumlar için şiddetle mücadelede dini liderlerin önemi” adlı toplantıda Oktar ve Sadun iman edenlerin radikalizme ve şiddete karşı birlikte hareket etmesinin önemi, İslam’ın kitap ehline bakış açısı, Mehdi Moşiyah döneminde olduğumuzu anlattılar. Oktar ve Sadun’u konuşma yaparken gördük ve şimdi bazı görüşmelerden fotoğraflar görüyoruz. Haham Yakov David Kohen ve Haham Ben Tzion Krasnianski. Dr. Mark Donfried Kültürel Diplomasi Enstitüsü’nün Yöneticisi kendisi. Ayrıca New York Üniversitesi’nde ve Birleşmiş Milletler’de üç gün boyunca çeşitli oturumlara katıldılar Oktar ve Sadun. Oktar’ın yaptığı konuşmanın başlığı, “Birliğe çağrı, Barış için sevgi eğitiminde birlik” şeklindeydi. Birleşmiş Milletler oturumlarından görüntüler görüyoruz. Ve konferanslardan birkaç resim. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu logosu. Birleşmiş Milletler Zeytin Dalı logosu. Birleşmiş Milletler’deki bir heykel, ucu yukarı doğru burularak düğüm yapılmış şiddet karşıtlığı heykeli. Macaristan’ın şu anki Dışişleri Bakanı Peter Szijjarto. Bakan konferansta mültecilerin aleyhinde bir üslupla konuşma yapmış, Oktar söz alıp “Mültecileri geri döndürmek katillere geri döndürmek olur. Onlar bizim kardeşimiz. Üç-beş milyon Suriyeliyi biz Türkiye’de memnuniyetle ağırlıyoruz. Siz politikanızda tabii ki özgürsünüz ama Avrupa Birliği’nin de yardımcı olması güzel olur” diye konuşmuş. Bunun üzerine Macaristan’ın Dışişleri Bakanı “Haklısınız Avrupa Birliği’nin yardım etmesi gerekir” diye üslubunu değiştirmiş. Ayrıca önce bombalamaktan söz ederken Oktar’ın konuşmasından sonra söz alıp “Çözüm fikri mücadelede haklısınız” diye söylemiş. Sizin de bildiğiniz gibi Macaristan duvar örerek mültecilere sert tedbirler alan bir ülke. Romanya Eski Eğitim Bakanı Prof. Remus Pricopie. Filipin Birleşmiş Milletler Daimi Büyükelçisi eski Milletvekili Teodoro Lopez Locsin. New York Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Profesörü Kolet Mazzucchelli. Ve New York Üniversitesi’nden genel bir resim, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: İşte bunlar adım adım, adım adım güzelliğe giden dünyanın alametleri.

Evet, dinliyorum.

VTR: Sizce cemaatlere karşı bir korku oluştu mu?

ADNAN OKTAR: Cemaatlere karşı korku eskiden beri Allahsız, Kitapsız, dinsiz imansız komünistlerde, İngiliz derin devletinde hep vardı hep de var olacaktır. İt-kopuk takımında, hırsızlarda, gaspçılarda, FETÖ’cülerde, PKK’lılarda bu korku hep oldu. Ve dinmedi azalmadı ve arttı. Ama vatanını milletini devletini seven, Allah’ı Kitap’ı sevenler Müslümanları da severler. Çünkü Türkiye zaten Müslüman bir ülke, Müslüman Müslümanın kardeşi. Tabii ki cemaatler olacak. Camiye giden cemaattir, mahallede toplanıyorlar bir evde cemaat oluyor adamlar mesela 50 kişi toplanıyor. “Her hafta cumartesi ve Perşembe günleri sohbet edelim” diyorlar yıllarca toplanıyorlar. Bu ne bu? Cemaat. Cami, akşam namazına gelen bir cemaat oluyor 100 kişi, 150 kişi hepsi aynı. Dernek de kuruyorlar ‘cami cemaati derneği’ her caminin derneği var. Derneğin üyeleri var, yönetim kurulu var dernek bildiğin dernek. Cemaat halindeler. Süleymanlılar “Kuran kursları açacağız” diyorlar cemaattir dernektir. Menzil bir cemaattir. “Biz Kuran talebeleri, hafızlar yetiştireceğiz” diyorlar maşaAllah sürekli Kuran bülbülü yetiştiriyorlar. “Vay bunlar zengin olmuş.” Senin gibi dolandırıcılıkla zengin olmamış, alnının teriyle helaliyle zengin olmuş mümin Müslüman insanlar. Adam halıcılık yapıyor halı toptancısı. Ee? Halıyı getirdiğinde devlete vergi veriyor, sattığında vergi veriyor, katma değer vergisi şu bu falan her şey eskiden beri var. Müfettişi var devletin, bağlı oldukları ticaret odaları var, her şey her zaman denetlenir. “Bir de biz denetleyeceğiz” diyor. Adamın sen neresini denetlemek istiyorsun, neyini denetleyeceksin? Evini mi denetleyeceksin, odasını mı denetleyeceksin nereyi denetleyeceksin ve ne hakkın var senin denetlemeye nedir zorun? Hadi diyelim dediğin gibi, bu sefer de diyor ki “denetleyen de sakat” diyor “o da onlardan” diyor. Gel de başımıza kırbaçla sen heyula gibi dikil bari. Ne istiyorsun Müslümanlardan? Bırak. İki-üç cemaate kafayı taktılar. Bir; Menzil Cemaati, iki; Mahmut Hoca Cemaati, üç; bu Nakşibendi olan Süleymanlılar, en ziyade onların üstünde duruyorlar. Müslümanları ezdirtmeyiz. Kanunsuz hukuksuz bir şey yaparsanız gök kubbeyi tepenize göçertiriz kanunla hukukla. Neye uğradığınızı da şaşırırsınız. Durup durup Soros Vakfı’nın dayatması olan şeffaflık şeffaflık. Meraklıysan kendin şeffaf ol, naylon torbaya sarın gez. Şeffaf olursun o zaman işte hem yağmurdan da etkilenmezsin. Neyini şeffaflaştıracaksın, Mahmut Hoca’nın neyini şeffaflaştıracaksın? Oturuyor mübarek yani ne yapacaksın? Zaten camekan da yani görüyorsun herkes önünden geçiyor. Süleymanlılar, kursları denetime açık, Diyanet’in denetiminde daha ne yapsınlar? Bina yapılırken ruhsatı alınıyor, belediyeden ruhsat alınıyor, müteahhit firma yapıyor en ince detayına kadar devlete hesap veriyorlar. Sana neyin hesabını versin? Ne istiyorsunuz yani?

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Birkaç fotoğraf gösterecektim askerimizle ilgili.

ADNAN OKTAR: Bak, karda kışta kıyamette özel harekat namazda, polis namazda. Polis içerisinde oruç tutmayan bir tane polis yok kadın-erkek hepsi. Polis neredeyse namaz oradadır, polis neredeyse Kuran oradadır. Kuran’sız, abdestsiz, namazsız polis göstersinler bana, benim de onlara söyleyecek bir sözüm olacak.

Evet.

KARTAL GÖKTAN: Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuran okuyor.

ADNAN OKTAR: Aslansın aslan, sırtını asla yere getirtmeyeceğiz Allah’ın izniyle gönlün rahat olsun. 2019’da da baştasın, 2029’da da baştasın, baştasın da baştasın. Millet senin bu hizmetlerini unutmaz, güzel hizmetini unutmaz, yiğitliğini de unutmaz, cesaretini de unutmaz, İngiliz derin devletinin beynine indirdiğin balyozu da unutmaz. Bu millet vefalı millettir. Seni sürekli başta tutacağız. AK Parti’yi değil, AK Parti’yle bizim bir işimiz yok, AK Parti gider başka parti gelir bizi hiç ilgilendirmez. AK Parti değil benim derdim. Ama ediyorsa etsin, başarırsa çalışıyorsa etsin ayrı mesele, yani kendini yenileyerek devam edebilir. Ama Tayyip Hoca’yı asla. Sürekli başta olacak milli lider olarak.

Evet.

BÜLENT SEZGİN: Cumhurbaşkanımız’ın birkaç görüntüsü vardı.

ADNAN OKTAR: Ciğerlerine mi indireceksin adamların? Ağlayacaksanız ağlayın başlayın ağlamaya.

BÜLENT SEZGİN: Camilerimizden birkaç görüntü.

ADNAN OKTAR: Bu işin tarikatı cemaati kalmış mı? Bütün Türkiye cemaat olmuş, Türkiye’nin tamamı cemaat oldu artık. Bir tane cemaat var Türkiye’de.

FETÖ İngiliz derin devletinin emrinde olan yancı uşaklardır, korkak, aşağılık, yancı uşaklar. Gelenekçilerde çıkar böyle tipler. Korkar komünist olur, homoseksüel de olur. Üstüne gitti mi adamın birisi ne diyorsa yapar. Bunları da köpek gibi korkutmuşlar. Bak hemen İngiliz derin devletinin altına düştüler ve onların emir eri, köpeği oldular. Adamlar tasmayı taktı bunları it gibi gezdirdi. Ve kendi milletine düşman etti, çok şaşırtıcı o. Asker-polis şehit ediyor, halkı çoluk-çocuk tankla eziyor “sevaba giriyorsunuz devam edin” diyor. “Polis arabası görüyorum” diyor “vur vur vur” diyor “gördün mü hepsini vur ateş et” diyor. PKK bile bunların yanında başka türlü kalıyor. Böyle bir alçaklık yok. FETÖ tamamen tepeleninceye kadar, eski FETÖ’cüler de varsa bak devlete yardım etsinler bu pislik temizlensin. Bu bunağın oyununa son verelim.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Moskova’da bir bayram namazı.

ADNAN OKTAR: Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Darwin’in evinden bir fotoğraf vardı.

ADNAN OKTAR: Bak dede ağlıyor.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba, ben Ahmet. İki tane sorum olacak size. Öncelikle Kuran-ı Kerim ölülere mi dirilere mi inmiştir? İkincisi, Kuran-ı Kerim’i okumanın ölülere bir faydası var mı?

ADNAN OKTAR: Cenab-ı Allah ayette, şeytandan Allah’a sığınırım: “Diri olanları uyarıp korkutmak için” (Yasin Suresi, 70) Kuran’ı Allah indirdiğini söylüyor.  Yani ruh sahibi olanlar, şuur sahibi olanlar. Ölü olan yani makine olarak yaratılan, cehennem için yaratılan özel varlıklar Kuran’dan anlamaz. “Bir perde var” diyor Allah, şuur perdesi, şuur perdesi kapalı olduğu için göremez. Kuran sadece diriler içindir. Yani mümin olup şuuru açık olan “ben benim” diyen yani “ben neyim?” diyen kendini bilen varlıklar içindir. Ölü, ölmüş yani mezarda olan diri olan bir mümine eğer evladı gider Kuran okursa ona sevabı olur tabii, sevabı devam eder çünkü o yönde yetiştirmiş o çocuğu. Diyor ki “her gün Kuran oku evladım” diyor. Evladını da yetiştirmiş Kuran okuyor, okuduğu için onun sevabı ona gider, ölse de gider. Mesela bir cami yaptırmıştır, okul yaptırmıştır, orayı insanlar kullanır kullanıldığı müddetçe “Allah razı olsun” der insanlar, onun sevabı da ona gider. O anlamda faydası var ama mezar başındaki insanlara Kuran, eğer onlar da duyuyorlarsa faydalı olur. Çünkü zaten mezarı görüyor, ölümü görüyor tefekkür ediyor, bir de Kuran okunuyor çok mükemmel bir tebliğ ortamı. Mezarlık en mükemmel okuldur, ahlak okuludur. İnsanları en güzel eğiten en mükemmel okullardan biri de mezarlıktır. Mezarlıktaki eğitim en yüksek eğitimdir. İnsanlar da mezarlığa bir şekilde mutlaka giderler. Ya akrabaları vefat eder, ya birisi vefat eder, bir dostu vefat eder mezarlığa giderler. Dolayısıyla mezarlıktan çok istifade ederler o okuldan. Eğitim görürler, orada Allah’ı tefekkür eder, ölümü tefekkür eder. Ölünün halini tefekkür eder, kendi halini tefekkür eder, kendisinin de öleceğini düşünür. Mezara konan ölüyü düşünürken kendinin orada olduğunu da düşünerek değerlendirir. Ve derin tefekküre, derin düşünceye, samimi imana vesile olur. Onun için mezarlık, morg gibi yerler, hastane gibi yerler birer iman okuludur. Dünyadan vazgeçmek için ahirete yönelmek için imanı artıran Allah’a yaklaştıran mühim medreselerdir hastaneler, morglar ve mezarlıklar.

VTR: Ayetlerde, şehrin diğer tarafından gelen Hz. Hızır (as) mıdır?

ADNAN OKTAR: Öyle görünüyor. Kuran’daki ifadede öyle görünüyor. Çünkü Firavun korkuyor ve bayağı saygılı. Normalde öldürür öyle birisi öyle bir ifadede bulunsa direkt öldürür. Çünkü Hz. Musa (as) söylediği için onu öldürmeye kalkıyor bayağı konu çıkartıyor. Ama o gelene karşı son derece saygılı. Demek ki yeşil rengi, alışmış. Zaten Mısır kabartmalarında görülür o, yeşil renkle ayrıca belirttikleri bir kişi var. Son derece saygılı, mesela Firavun resimlerinde falan ona saygılı. Görünüşü yeşil. Zaman zaman da balık tarzında görülüyor. Yine onda da yeşil görünüyor ama başı insan başı, vücudu balık vücudu ama genellikle yeşil renkle resmediliyor.

BÜLENT SEZGİN: Amerika Dışişleri Bakanlığı, internet sitesi üzerinden Türkiye’ye yönelik yeni bir seyahat uyarısı yayınladı. Uyarıda, Amerikan vatandaşlarına bu dönemde Türkiye’ye seyahat etmeyi dikkatlice değerlendirmelerini ve Türkiye’nin Güneydoğu’suna gitmekten kaçınmalarını önermekteyiz” deniliyor.

ADNAN OKTAR: Güneydoğu’da zaten tamam çatışma oluyor da bilinen bir husus bu. Yeni bir şey değil. Makul da yani dikkatli olun diyebilir. Çünkü hakikaten olabiliyor PKK tehlikesi olduğu için.

VTR: Ben Fahri İnan. Yecüc Mecüc nedir?

ADNAN OKTAR: Fahri kardeş, Allah sana uzun ömür versin, sağlık sıhhat versin. Yecüc ve Mecüc ahir zamanda ortaya çıkacak kitle katliamı yapacak kan dökücü milyonlarca insandan oluşan bir topluluk. Tek amacı insan öldürmek, kan dökmek olan bir güruhat. Hz. Mehdi (as)’dan sonra çıkacaklar, Hz. İsa Mesih (as) vefatından sonra çıkacaklar. Hicri 1506’dan sonra. Muhtemelen Avrupa medeniyetini zir-u zeber edecekler geri kalan ne varsa ve geri çekilecekler. Bu kadar diyeyim. Bir yere yazsınlar aynısını görecekler. Amerika’da da bunlar çok saldırgan ve vahşi olacaklar.

VTR: Kapalı üslup insan aklını yorar mı?

ADNAN OKTAR: Kapalı üslup insan aklını tabii ki yorar. Öyle tipler vardır iki saat ne dediğini anlayamazsın “dur dur daha konuya geleceğim” diyor. Televizyonda falan çok görürsünüz, adam diyor ki “özetle neticeye girebilir miyiz?” diyor “bir dakika daha yeni girdik” diyor. “Altyapıyı anlatmazsan üstyapıyı hiç anlayamazsınız” diyor “önce bir konunun girişi olsun” diyor. Adam gözler falan yarıya düşüyor dır dır dır konuşuyor bakıyorsun hiçbir şey yok. “Hani bekliyorduk ya” diyor “işte geldik zaten anlattım ya bunu anlatmak istemiştim” diyor.  Adam artık ona ne desin yani? Küfretse olmaz, sussa olmaz bir şey demiyor içine atıyor.

Evet, dinliyorum.

VTR: Hiç sır tutamayan insanları hayatımızdan uzaklaştırmalı mıyız?

ADNAN OKTAR: Güzel yüzlüm bir kere çok güzelsin o benim dikkatimi çekti. Sır tutmamak demek o kişiyi sevmiyor demektir. Sırrına önem vermiyorsa ona değer vermiyor demektir. Sırra önem veriyorsa sevdiğine de önem veriyor anlamına gelir. O, onun için korunması gereken, özen gösterilmesi gereken bir mukaddes varlıktır. Dolayısıyla onun sırrını hiçbir şekilde hiç kimseye aktarmaz ki onu mağdur durumda bırakmasınlar. Aktarıyorsa aktarmasının nedeni ne? O sırrı alıp onu ezsinler, onu mağdur durumda bıraksınlar, onu zora soksunlardır, burada iyi niyet olmaz. Öyle adamları tabii ki uzaklaştırmak veyahut sır vermeden idare etmek gerekir.

Evet, dinliyorum.

VTR: Hocam, sizin dışınızda hiç kimse her gün canlı yayın yapmıyor. Bu gayret neden?

ADNAN OKTAR: Ben Allah’ı seviyorum, Allah’tan korkuyorum. Bir dakikanın bile boşa geçmesini kabul edemem. Yataktan kalkıyorum hemen duş alıyorum, yemek yiyorum, biraz resim yapıyorum ki resim de çok önemli sanat, yeni bir tablo daha yaptım suluboya sonra göstereceğim. Kitap okuyorum CD’lere bakıyorum, yeni yazılan kitaplara bakıyorum eksiklerini gideriyorum. Hemen koşarak buraya geliyorum. Burada da aralarda yine kitapların basımıyla ilgileniyorum onları inceliyorum, yazımına dikkat ediyorum, araştırmalar yapıyorum. Dolayısıyla bir dakika boş vakit olmaz. O bir dakikanın içinde yüzlerce Müslümanı şehit ediyorlar her yerde. Ama bazı hoca efendiler diyor “ne var, her şey çok güzel, dünya çok güzel.” Ben öyle olduğunu görmüyorum ortalık cehenneme dönmüş. Müslümanları bir an önce kurtarmak gerekiyor.

Evet, dinliyorum.

VTR: Cennette hala yasak ağaç duruyor mu?

ADNAN OKTAR: Yok, o ağaç orada özel olarak oluşturulmuş bir ağaç Allah tarafından. Ama orada mühim olan o meyveden yememesi. Yoksa ağacın bir önemi olduğundan değil yani meyvenin zehirli veya toksik bir yönü de yok herhangi bir meyve o meyve. Orada meydana gelen facia Allah’ın emrini yerine getirmemesi, Allah’a güvenilmemesi, Allah’a güvenmeyip şeytana güvenmesi Hz. Adem (as)’ın. Çok büyük bir hatadır aslında büyük bir zelledir Allah afetsin ki affetti zaten Cenab-ı Allah. Bunun mükerrer olmaması için biz işte bunun kursunu görüyoruz bu dünyada. Bir daha insanlarda böyle bir şeyin tahakkuk etmemesi için.

Evet, dinliyorum.

VTR: Allah’ın her yerde olması insanların vesilesiyle mi olur?

ADNAN OKTAR: Allah’ın her yerde olması insanların vesilesiyle olmaz. Görüntünün oluştuğu her yerde Allah vardır, görüntünün olmadığı her yerde Allah vardır. Boşluk olan yerlerde de Allah vardır. Çünkü boşluk da bir şeydir. Sen boşluğu boşluk olarak görürsün, bir başkası onu bir alem olarak görür. Sen bir yeri bir alem olarak görürsün bir başkası boşluk olarak görür. Allah’ın olmadığı hiçbir yer yoktur. İnsanın olmadığı yerde melek vardır, cinler vardır boş olan hiçbir yer yoktur.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba, ben Damla. Dünyada ölmeden önce gitmek istediğin yerler nereleri?

ADNAN OKTAR: İtalya, Roma, İspanya, en başta Mekke, Medine, Kudüs, Fas, Tunus, Cezayir’in bazı şehirleri özellikle Fas ve Çekoslovakya, Slovakya ayrı Çek Cumhuriyeti ayrı. Oraları da çok güzel, oradaki mimari yapı çok güzel, onları bir temaşa edeceğiz, inşaAllah.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba, ben Ömer Faruk. Kuran-ı Kerim’de neden Allah aya güneşe ve yıldıza ant içiyor? Bunu merak ediyorum.

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, insanlar pek düşünmezler güneşi, ayı, yıldızları. Allah düşünsünler diye öyle bir imkan meydana getiriyor. O anda insan tefekkür edip Allah’ın büyüklüğünü hissederek ona göre konuyu değerlendiriyor ayeti anlamaya çalışıyor.

VTR: Merhaba, ben Selçuk. Kendinizde olmayan ve kendinizde görmek istediğiniz kişisel özellikleriniz nelerdir?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım maşaAllah, ünlü bir artist var neydi onun ismi? Tom Cruise’a benziyor. Her şeyin daha iyisini isterim tabii ki Allah’tan, her şeyin daha güzeli istenir sınır yok. Daha iyi daha iyi o yüzden zaten cennet istiyoruz ve daima da isteyecek Müslüman her şeyin daha iyisini isteyecek zaten.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde 6. Evrim Bilim ve Eğitim Sempozyumu düzenlenecek Adnan Bey. Sempozyumu, Üniversite Konseyleri Derneği Bilim ve Aydınlanma Akademisi Girişimi ve Gericiliğe Karşı Aydınlanma Hareketi ortak düzenliyor. Sempozyumun çağrı metni “Evrim yoksa bilim de yok” başlığıyla yayınlandı.

ADNAN OKTAR: Bilim varsa evrim yok diyecekler yanlış demişler. Bilim varsa evrim yok. Çünkü bir putperest dini. Kardeşim, bak sen ne diyorsun biliyor musun bilim adına? “Her şey her şey her şey tesadüflerle oldu” diyorsun. “Bunun adı ne?” diyoruz “buna bilim diyoruz” diyor. Utanman lazım ayıp yapıyorsun. Fizik bilimdir, kimya bilimdir, biyoloji bilimdir, astronomi bilimdir say say say bitmez. Ama evrim, Darwinizm başıboş kör tesadüflerin bütün kainatı yarattığını iddia eden, inanan sapkın bir pagan dini. Bunun bilimle ne alakası var? Gericilik diyorsun, sen ta Etrüksler dönemine, Etilere, Sümerler dönemine dönüyorsun, Hititler dönemine dönüyorsun, en eski pagan dinlerine dönüyorsun. Gericilik işte bu. Onlar demişler Lahaul ve Lhamo’ya inanmışlar, bütün kainatın tesadüfen yaratıldığına inanmışlar. Siz de aynısını savunuyorsunuz.

VTR: Ali Demirsoy, Evrimcilerin Yenilgisini Anlatıyor.

ADNAN OKTAR: Fizik anlat alnından öperim, kimya anlat, biyoloji anlat, astronomi anlat, paleontoloji anlat, jeoloji anlat bilimdir bunlar, bilim nimettir, Allah’ın sanatının anlatılma sanatıdır. Bilimin anlamı, Allah’ın sanatını anlatma sanatı. Bunların hepsi bilimdir. Ama Darwinizm pagan hurafesidir 5 bin yıllık hurafedir. Gençlerin beynini hurafeyle pişirmeye gerek yok. Tesadüflerle bütün kainatı açıklamaya kalkarsan bunun adına bilim demezler hurafe üstü hurafe çarpı hurafe. Hurafe istemiyoruz. 

Evet.

KARTAL GÖKTAN: Diğer evrimcilerin de videoları var. Eserlerinizin etkilerinden bahsediyorlar.

ADNAN OKTAR: Göster. Doğruya doğru ne o yani sen tesadüfler sonucu katrilyonlarca tesadüf üst üste geldi diyorsun. Yani o kadar garip ki, işte fili yuttu bir yılan deveye bindim işte kuşla uçtum falan tarzı eski efsanelerde tekerlemeler vardır biliyorsunuz. Bu da mı yalan falan diye biter sonunda. Doğru değil tabii ki. Katrilyonlarca tesadüf sonucunda kainattaki bu muazzam güzellik, bu altın oran, bu muazzam simetri meydana gelmez hepsi matematik mükemmellikte, belli ki bir üstün aklın yani Kainatın Ulu Mimarı’nın Allah’ın sanatı açık görülüyor inkara gerek yok.

Biyolojik delil yoksa, bilimsel hiçbir delil yoksa evrim yoktur bu kadar. “Yok” diyor “ayakkabı sıkıyor nasır oluyor.” Kardeşim ayağın yapısındaki Allah’ın yarattığı harika sistem harekete geçiyor ondan. Mesela “mikrop” diyor “bakterilere karşı direnç kazanıyor.” Mikroba verilen, Allah tarafından verilen güç o, yaratılışında var. Türünün tükenmemesi için Allah tarafından verilmiş bir güç, onun evrimle ne alakası var? Mikrop sonunda portakala dönüşmez. Mikrop, mikrop olarak kalır. Portakal da devekuşuna dönüşmez. Devekuşu da portakala dönüşmez bırakın bunları. Artık hurafe devri bitti gerçekçi olacaksınız koskoca adamsınız artık ayıp yani.   

Evet, dinliyorum.

VTR: Ruh ikiziniz var mı, varsa kim?

ADNAN OKTAR: Ruh ikizim var mı benim? Ruh ikizim çok fazla, buradaki hanımların hepsi benim ruh ikizim hanım arkadaşlarım. Görmediğiniz hanım arkadaşlarımda ruh ikizim. Niye bir tane ruh ikizim olsun? Üçüz oluyor, dördüz oluyor çocuklar değil mi? Olmuyor mu? Ben de yüz elli hanım arkadaşım olduğuna göre yüz elliyiz. Hepsi benim ruh ikizim, hepsini çok seviyorum.       

Evet, dinliyorum.

VTR: Belediye sahillerde niye balık ekmek satılmasına izin vermiyor, özellikle Kadıköy İskelesinin yanında?

ADNAN OKTAR: Haklısın. İstanbul’un klasik özelliğidir balık ekmek ne demek yaklaşacaksın parayı oradan sarkıtacaksın o da sana ekmek arasında güzel böyle pişmiş balık verecek. İstanbul’un bir rengidir ama steril olmaya çok dikkat etmeleri lazım. Parayı alıp veren birisi olacak ayrı, o hiç yiyeceğe, ekmeğe, şuna buna elini sürmeyecek belediye onu şart koşması lazım. Balığı pişiren ayrı olacak çiğ balığa elini süren ayrı olacak, pişmiş balığı alan ayrı olacak yani üç ayrı kişi olması lazım. Ekmekler de steril, temiz, bakımlı olacak böyle her şeye dikkat ederlerse sterilite yani steril ortama dikkat edilirse şahane bir yöntem. Şart ve Türk milletinin de iyi beklenmesini sağlar taze taze, güzel güzel. İstanbul’un klasik özelliği, biz geldiğimizde eskiden tabii o zaman ben steril falan öyle bir şey dinlediğim yoktu, öyle bir konu yoktu. Hocamız vardı kebapçı giderdik adam ciğeri miğeri eliyle tutardı böyle kordu ızgaraya ondan sonra üstüne başına, oradaki havlusuna sürerdi, parayı sayardı falan aklımızın ucundan geçmezdi o zamanlar Allah’ın hikmeti, gençlikte sonra ben ne yaptım falan diye düşündüm tabii. İntihar gibi bir şey Allah vermesin. Parada sarılık olur bilmem ne olur her şey olur çok büyük tehlike her türlü mikrop olur.      

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Irak, Şii, dini lider, Ayetullah Sistani, Kuzey Irak’ta yapılan referanduma karşı olduğunu, Kürtlerin haklarının korunması gerektiğini söyledi.

ADNAN OKTAR: Ne demek istiyor?

BÜLENT SEZGİN: Referanduma karşıyım ama hakların da korunması gerekiyor şeklinde.

ADNAN OKTAR: Canım tabii hakkı korunsun ama referandum tehlikeli şey, Irak bütünlüğüyle sağlıklı olur, böldün mü çok kolay yutarlar, darmadağın ederler Irak’ı, niye bölüyorsun? Niye sekiz, on parçaya bölüyorsun? Ondan sonra adam seni sıradan ezer ama bütün olursan güçlü olursun bütün ol. Hatta Suriye’yle de Irak birleşsin, Türkiye’yle de birleşsin bütünlük güzeldir. Birleşsin derken yani tabii devletler ayrı olacak ama bir ümmet kardeşliği, bir millet kardeşliği, bir Hz. Adem (as)’den gelen Ademi evlatlık, kardeşlik prensipleri çok önemli. Hepimiz Hz. Adem (as)’in evlatlarıyız.

Neler yapmışlar Amerika’da?

KARTAL GÖKTAN: Oktar ve Sadun geçen hafta Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Haftası’nda Amerika’nın New York şehrindeydiler. Sizi temsilen Kültürel Diplomasi Enstitüsü’nün Birleşmiş Milletler’deki üç günlük programına katıldılar. Oktar ve Sadun en büyük Musevi cemaatlerden olan Habadi organizasyonunun Manhattan bölgesindeki sinagogunda konferans verdiler. “Barışçıl toplumlar için şiddetle mücadelede dini liderlerin önemi” adlı toplantıda Oktar ve Sadun iman edenlerin radikalizme ve şiddete karşı birlikte hareket etmesinin önemi, İslam’ın kitap ehline bakış açısı, Mehdi Moşiyah döneminde olduğumuzu anlattılar. Bu resimde Oktar ve Sadun, Haham Yakov David Kohen ve Haham Ben Tzion Krasnianski ile görülüyor.

ADNAN OKTAR: Ne güzel orada Müslümanların olması ne güzel. 

KARTAL GÖKTAN: Dr. Mark Donfried Kültürel Diplomasi Enstitüsü’nün Yöneticisi. Ayrıca New York Üniversitesi’nde ve Birleşmiş Milletler’de üç gün boyunca çeşitli oturumlara da katıldılar. Oktar’ın yaptığı konuşmanın başlığı, “Birliğe çağrı, Barış için sevgi eğitiminde birlik” şeklindeydi. Birleşmiş Milletler oturumlarından görüntüler görüyoruz. Konferanslardan çeşitli görüntüler. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu logosu. Birleşmiş Milletler Zeytin Dalı logosu. Birleşmiş Milletler’deki bir heykel, ucu yukarı doğru burularak düğüm yapılmış şiddet karşıtlığı heykeli. Macaristan’ın şu anki Dışişleri Bakanı Peter Szijjarto. Bakan konferansta mültecilerin aleyhinde bir üslupla konuşma yapınca Oktar söz alıp “Mültecileri geri döndürmek katillere geri döndürmek olur. Onlar bizim kardeşimiz. Üç buçuk milyon Suriyeliyi biz Türkiye’de memnuniyetle ağırlıyoruz. Siz politikanızda tabii ki özgürsünüz ama Avrupa Birliği’nin de yardımcı olması güzel olur” şeklinde konuşmuş. Bunun üzerine Macaristan’ın Dışişleri Bakanı “Haklısınız Avrupa Birliği’nin yardım etmesi gerekir” diye üslubunu değiştirmiş. Ayrıca önce bombalamaktan söz ederken Oktar’ın konuşmasından sonra söz alıp “Çözüm fikri mücadelede haklısınız” diye söylemiş. Sizin de bildiğiniz gibi Macaristan duvar örüyor ve mültecilere sert tedbirler alıyor. Romanya Eski Eğitim Bakanı Prof. Remus Pricopie. Filipin Birleşmiş Milletler Daimi Büyükelçisi eski Milletvekili Teodoro Lopez Locsin. New York Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Profesörü Kolet Mazzucchelli. Ve New York Üniversitesi’nden genel bir resim, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Çok güzel, çok güzel. Nur gibi insanlar bu insanlara düşmanlık yapmak müthiş bir zulüm, bu insanlar sevgi istiyor, barış istiyor insan gibi böyle dostça, arkadaşça yaşamak istiyor. Kepazelik çıkartmak, kan dökmek çok büyük bir ahlaksızlık ve zulüm.

KARTAL GÖKTAN: Oktar sizi temsilen Roma’da da bir konferansa katıldı Adnan Bey.

ADNAN OKTAR: Roma, Hıraklin şehri Roma orayı da manen alacağız Allah’ın izniyle.

Evet, devam edelim.

KARTAL GÖKTAN: Roma’daki konferans ve çeşitli görüşmelerle ilgili bilgiler şöyle: Tarihi bir bina olan İtalyan Senatosu’nun Konferans Salonu’nda yapıldı toplantı ve toplantının konusu “Şiddetle mücadele etmek ve barışçıl toplumlar kurmak için parlamenterlerin rolü” şeklindeydi. Bu konferansta Oktar konuşma yaptı. Sizin, terör ve radikalizmin ancak fikri mücadeleyle çözülebileceğine dair görüşlerinizi aktardı. Konferanstan genel görüntüleri görüyoruz. Ve oradaki çeşitli temaslar. Eski İtalyan Senatör ve Avrupa Parlamentosu Üyesi Fiorello Provera ile sizin “İslam Terörü Lanetler” kitabınızla birlikte görülüyor. Kendisi Evanjelik bir Hristiyan olan İtalyan Senatör Lucio Malan. Konferans sonrasından bir resim. Soldan sağa, arkadaşımız Uğur Örmen, Global Etik İçin Parlamentolar Arası Koalisyon Direktörü Şoşana Bekarman, Oktar Babuna, Eski İtalyan Senatör ve Avrupa Parlamentosu Üyesi Fiorello Provera, Eski Romanya Devlet Başkanı Prof. Emil Constantinescu, Budist Manevi Lider Üstad Jun Hong Lu ve Dr. Jeff Stewart. Ayrıca Oktar ve Uğur Vatikan’da sadece üst düzey kardinallerin bulunduğu Apostolik Saray olarak bilinen yerde toplantılara katıldılar. Şu anda Vatikan’da Papa’dan sonra en yetkili ikinci kişi olan dış ilişkilerden sorumlu Kardinal Pietro Parolin ile de görüştüler. Bu görevinden önce 30 senedir Papalıkta diplomatik hizmet vermiş Pietro Parolin. Kardinal Pietro Parolin ile toplantı öncesi ziyaret eden heyetin ağırlandığı toplantı salonundan görüntüler görüyoruz. Heyette eski devlet başkanı, büyükelçi, milletvekili gibi Birleşmiş Milletler’de barış kültürü için faaliyet gösteren Global Etik İçin Parlamentolar Arası Koalisyon adlı kuruluşun yönetim kurulu yer alıyor. Kardinal Pietro Parolin ile toplantıdan görüntüler. Oktar Kardinal’e sizin faaliyetlerinizi detaylı olarak anlattı. Fanatikliğe ve şiddete karşı ittifakın ve eğitimin öneminden bahsetti. Peygamberimiz (sav)’in Hristiyanlarla olan güzel ilişkilerinden bahsetti. Ve Kardinal de “Çözüm eğitim, eğitim” diyerek sözlü olarak tasdik etti. Oktar, Kardinal Pietro Parolin’e sizin kitaplarınızı hediye etti. Tesbih hediyenizi verdi. Ayrıca sizin tarafınızdan imzalanmış İtalyanca Yaratılış Atlası’nızı kendisine hediye ettiler. Ayrıca Gelin Birlik Olalım, İslam Terörü Lanetler ve İncil’den Güzel Sözler kitaplarınızı da verdiler. Kardinal Pietro Parolin ile ziyarete ait toplu bir başka resim. Soldan sağa Uğur Örmen, Eski İtalyan Senatör ve Avrupa Parlamentosu Üyesi Fiorello Provera, Budist Manevi Lider Üstad Jun Hong Lu, Litvanya Milletvekili  Emanuelis Zingeris. Kendisi Avrupa Konseyi’nin Dış İlişkiler Komitesi Başkanı. Kardinal Pietro Parolin, Eski Romanya Devlet Başkanı Prof. Emil Constantinescu. Romanya’nın Vatikan Büyükelçisi Liviu-Petru Zăpîrțan, Oktar Babuna ve Global Etik İçin Parlamentolar Arası Koalisyon Direktörü Şoşana Bekarman. Ayrıca Vatikan’ın diğer önemli bir Kardinali olan Diğer Dinlerle İlişkilerden Sorumlu Kardinal Jean-Louis Tauran ile de görüştüler. Oktar kendisine sizin faaliyetlerinizi kapsamlı anlattı. İslam’ın Kitap Ehline bakış açısı, radikalizme karşı eğitim için ittifakın önemi, sorunların fikirle çözüleceği gibi pek çok konudaki açıklamalarınızı aktardı. Kardinal Jean-Louis Tauran ile toplantı öncesi ziyaret eden heyetten bir görüntü görüyoruz. Kardinal Jean-Louis Tauran’a Oktar sizin kitaplarınızı tanıtıyor bu resimde. Kardinalin kendisine sizin adınıza imzalanmış İtalyanca Yaratılış Atlası kitabınız hediye edildi. Ayrıca Gelin Birlik Olalım, İslam Terörü Lanetler ve İncil’den Güzel Sözler kitaplarınız da verildi. Ayrıca diğer hediyeniz tesbih verildi. Vatikan Apostolik Sarayı’ndan birkaç resim var. Ayrıca Roma Baş Hahamı ile de görüştüler Oktar ile Uğur. Oktar, Baş Hahama sizin faaliyetlerinizi detaylı olarak anlattı, kendisi çok etkilendiğini ve ortak faaliyet yapmak istediğini söyledi. Baş Hahama Tevrat’tan Hikmetler, Gelin Birlik Olalım, İslam Terörü Lanetler isimli kitaplarınız ve hediyeniz iletildi, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Çok güzel olmuş. Tertemiz insanlar bu insanlarla nasıl insanların alıp veremediği oluyor ben buna hayret ediyorum. Medeni, aklı başında, güzel, sevgiyi, saygıyı ön plana getiren. Müslümanlığın bütün gereklerini yapıyor bu insanlar nedir bu azgınlık, taşkınlık ben anlamıyorum. Bir an önce Allah Moşiyah’ı çıkarsın Mehdi (as)’ımızı. Bir an önce bu sevgi, dostluk bağı oluşsun.                           

Bak ne diyor Mao: “Çin komünizminin temeli Darwin’e ve evrim teorisine dayanmaktadır” diyor. Kim diyor bunu? Mao diyor. Lenin bak ne diyor? “Darwin, hayvan ve bitki türlerinin birbiriyle ilgisi olmadığı, onları Allah’ın yarattığı ve bu yüzden değişmez oldukları inancına son vermiştir” diyor yani “yaratılışa son verdi” diyor. Stalin diyor ki: “Genç nesillere üç şeyi öğretmeliyiz” diyor Stalin. “Dünyanın yaşını, jeolojik orijinini ve Darwin’in öğretilerini.” Hani alakası yoktu? Karl Marks diyor: “Ben” diyor “kitabımı Darwin’in evrim teorisine dayandırdım” diyor açıkça söylüyor adam.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Flaş Gazetesi yazarlarından Dr. İmbat Muğlu, bugün “İngiliz derin devletinin yeni piyonu Barzani” başlıklı bir yazı yazdı.

ADNAN OKTAR: Aferin güzel.

BÜLENT SEZGİN: Yazısına: “Şeytan insan için neyse, İngiliz derin devleti de dünya için odur” sözüyle başlayan Muğlu, bu yapılanmanın kurulduğu beşinci yüzyıldan bu yana dünya çapında kötülüğü ve dinsizliği yaygınlaştırmayı hedeflediğini, tüm dünya politikasını yönlendiren asıl güç o olduğunu söylüyor. Devletlerin yıkılması, savaşların başlaması, darbeler, parçalanan ülkeler, terör örgütlerin desteklenmesi gibi tüm atakların kapalı kapılar ardında hep İngiliz derin devletinin kararlarıyla gerçekleştiğini vurguluyor.

ADNAN OKTAR: Osmanlının aslanları çift başlı kılıcı çekti, ilim, irfan kılıcını ama biz de kapıları Ulubatlı Hasan gibi sonuna kadar açtık. Şimdi oluk oluk Osmanlının yiğitleri, Cumhuriyetin aslanları İngiliz derin devletine artık kök söktürüyorlar. Bundan sonra bu oyun bitti, kapıyı han kapısı gibi sonuna kadar açtık ve buyurun dedik. Deccalın tepesine tepesine, boynuna boynuna ilim darbesini indirin dedik ve gereğini de yapıyoruz şu an.

Evet, dinliyorum.

VTR: Erkeklere kızlar “odun” diyor sizce haklılar mı?

ADNAN OKTAR: Epey bir bölümü için haklılar tam açıklaması. Çünkü saygı bilmiyor, nezaket bilmiyor, hürmet bilmiyor, paldır kültür, kafayı taktığı tek şey var ondan sonra da zaten düşman oluyor. Sevgi bilmiyor, merhamet bilmiyor, din bilmiyor, iman bilmiyor çok korkunç. “Kas yaptım” bilmem ne yok baklava gibi olmuş da, yok akrep bilmem neresi gibi olmuş onunla onun alakası yok. Sende bir kere akıl, fikir olacak, iman olacak, Allah’tan korkacaksın, Allah’ı seveceksin ve o mübarek varlığın Allah’ın ruhunu taşıyan kutsal bir varlık olduğunu bileceksin, Allah’ın bir emaneti olduğunu bileceksin, onun dinine, imanına, sağlığına, sıhhatine, iffetine, şerefine, namusuna, haysiyetine, güzelliğine her şeyine özen göstereceksin. Mübarek bir emanet. Sen ne yapıyorsun? Payimal etmek, yerle bir etmek istiyorsun, mahvetmek istiyorsun sonra da arkasından aşağılamak istiyorsun öyle olmaz. Kızlar da haklı olarak “odun” diyorlar tabii ki. Kaba, münasebetsiz, densiz, sürekli kendi aklını üstün göstermeye çalışan, karşısındakini mahcup etmeye çalışan, kötü kötü esprilerle, kötü kötü münasebetsiz sözlerle genç kızları mahcup edip küçük düşürmeye çalışan adamlara odunun dışında ne desin çocuklar? Haklılar. 

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Hakkari’nin Çukurca ilçesinin karşı tarafında yer alan Kuzey Irak’ın Kanimasi bölgesinde çıkan çatışmada bir askerimiz şehit oldu, dört askerimiz yaralandı. Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Yahya Acar.         

ADNAN OKTAR: Yahya, yiğidim benim aslanım, boyunu posunu seveyim ben senin. Allah mübarek etsin, tebrik ediyorum, kutluyorum. Allah bizlere de, müminlere bu büyük nimetini nasip etsin. Ne mutlu sana ki bu mübarek günde Cenab-ı Allah seni böyle bir mübarek mertebeye kavuşturdu. Çatışmaya devam ettiğini zannederken bir de bakmışsın ki şehit olmuşsun. Haberi bile yoktur, o çatışma devam ediyor zannediyordur öyle bir geçişle Allah geçiriyor haberi bile olmaz. Kurşunun geldiğini hiçbirini bilmiyor, normal devam ediyor hayatına yavaş yavaş o geçiriyor Allah, o hayat boyutuna geçiriyor çok makul geliyor, o nasıl oluyorsa artık Allah ona göre bir hafıza veriyor, ona göre bir geçmiş anlayışı veriliyor hiç anlamıyor. Normal yaşadığı kanaatinde, sadece bu hayatı diğer insanların neden yaşamadığı, neden istemedikleri konusunda bir hayret ve şaşkınlık. Niye bu vaziyette devam ediyorlar, burası daha iyi gibisinden. Allah isteyince bak görüyor musun hiç insan fark edemiyor o boyuta geçtiğini, hafıza değiştirilince kavraması mümkün değil.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Kuzey Irak’ta bu bölgede Bolu Komando Tugayı’ndan dört yüz kişilik bir grup mevcut. Bu Komandolar PKK’nın sınır geçişlerine karşı konuşlanmış durumdalar.         

ADNAN OKTAR: Bir daha.

KARTAL GÖKTAN: Kuzey Irak’taki Kanimasi bölgesinde Bolu Komando Tugayı’ndan dört yüz kişilik bir grup mevcut. Bu Komandolar PKK’nın sınır geçişlerine karşı konuşlanmış durumdalar.         

ADNAN OKTAR: Bizim kabadayılara zaten merdane karşı karşıya değil uzaktan işte dürbünlü karabinayla yahut bomba patlatarak falan öyle göğüs göğse gördüler mi zaten kaçacak delik arıyorlar.

BÜLENT SEZGİN: Ayrıca Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde yürütülen operasyonlarda bir güvenlik korucumuz şehit oldu. Şu an ismi ve resmi yoktu.

ADNAN OKTAR: Korucu, onlar da ayrı bir yiğit grubu.

Evet, dinliyorum.

VTR: Erkeklerin kadın ruhundan anlayabilmeleri için ne yapmaları gerekir?

ADNAN OKTAR: Senin tatlılığını görebilecek, senin şekerliğini görebilecek, senin bu güzel yüzünü, bu insanın şefkatini olağanüstü etkileyen, tahrik eden, ruhunda merhamet hissini uyandıran, koruma hissini uyandıran duygulara sahip olması gerekiyor. Nur gibi elin, yüzün çok şeker bir varlıksın. Doğal olarak seni koruma hissiyle, seni mutlu etme hissiyle dolması lazım. Senin mutluluğundan mutlu olması lazım ama adam hayvan gibi olursa, enaniyetli olursa, egoist, bencil olursa o seni artık insan olarak görmüyor bir eşya olarak görüyor ve kullanılacak bir eşya, kırıp yıkılacak bir eşya olarak görür. Merhametsiz adama ne yapılır? Hiçbir şey yapılmaz.              

Devam ederiz sonra.

BÜLENT SEZGİN: Kısa videolarla programımız devam ediyor. 


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."