Sohbetler (3 Nisan 2017; 22:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi geceler değerli izleyiciler Adnan Oktar’la Sohbetler’e başlıyoruz inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Bizde erkekler erkek gibi, kadınlar da kadın gibi. Ama bazı yerlerde tam tersine. Kadınlar erkek gibi, erkekler de kadın gibi. İşte deccalin oyunu bu. O da ayrıca daraldıkları bir konu. Emek emek kızlarda böyle erkek gibi, sinirli, erkek vücutlu, erkek karakterinde, işte bakımsız itici hale getirdiler bir kısmını. Ama biz onların oyununu bozuyoruz tabii.

Ne diyelim? “Sevgi dünyaya hakim olsun” diyelim.

Oktar anlat.

OKTAR BABUNA: Sizin hastanedeki bir olayınızı aktarmıştım inşaAllah. Biz size geldiğimizde Marksist bir grupla gelmiştik doktorlardan, benim biraz içim sıkılmıştı yani ‘Siz dindar bilinen birisisiniz acaba saygısızlık ederler mi?’ diye çünkü pek konuşulamıyordu bazılarıyla. Sizin karşınızda inanılmaz bir saygıyla hatta birkaç tanesi çok şaşırmıştım parmak kaldırmıştı böyle “Adnan Ağabey bir soru sorabilir miyim?” diye böyle o heybetiniz, o tevekkülünüz, ahlakınız herkesi etkilemişti maşaAllah. Bir de bir gazetecilerin röportajı vardı Hocam yine şekilde bu 14A kontrol edilemeyen hastaların bölümündeyken siz oraya gelmişler diyorlar ki kapı açıldı hemşirelerle birlikte kapının önündeler güvenlikle hastalar kapıya üşüştü sizi salonun arkasında görmüşler siz gülümseyerek yanlarına gelmişsiniz. Gazeteci diyor ki “benim” diyor “Adnan Bey omuzuma vurdu böyle ‘merak etmeyin büyütülecek bir konu yok benim çok rahatım yerinde’ dedi” diyor hayran olmuş. İnanamamışlar Hocam maşaAllah. Üstün ahlakınız.

ADNAN OKTAR: Panik halindeydiler böyle renkleri falan gitti ben de mecburen yatıştırıyordum.

OKTAR BABUNA: Hiç taklit edilemeyecek üstün bir ahlak Hocam maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Evet dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Ankara’yı uçakla bombalayarak yüzlerce insanımızı şehit eden ve gazi yapan darbeci FETÖ’cülerin isimleri ve fotoğrafları yayınlandı. Fotoğraflarını gösterebiliriz. Hüseyin Türk, Gölbaşı’nı bombalayan darbeci 44 kişiyi şehit etti, 36 kişiyi yaraladı. Hüsnü Balıkçı, meclisi bombalayan darbeci 32 kişinin gazi olmasına sebep oldu. Müslim Macit, külliyeyi bombalayan darbeci 15 kişinin şehit olmasına sebep oldu, 7 kişiyi yaraladı. Mehmet Çetinkaplan, emniyeti bombalayan darbeci 7 kişiyi şehit etti, 5 kişiyi yaraladı.

ADNAN OKTAR: Evet böyle bunu daha önce istemiştim ben hatırlıyorsunuz. Birkaç ay önce istemiştim. Bunlar orijinal tipler dedim bunları biz mutlaka görelim tanıyalım. Daha da kapsamlı bilgi versinler bunlar hakkında. Bu acımasızlıklarının, bu psikopatlıklarının kökenini bir araştırmak lazım. Çünkü Allah’a dine inanan birisi de yapmaz, kafir bile yapmaz bunu. Bu nasıl bir şeydir ben bunu anlayamadım. Diğerlerini de görelim tankla halkı ezenler, havadan otomatik silahla halkı tarayanlar bu psikopatların hepsinin resmini görelim.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Rusya’nın St. Petersburg kentinde metro istasyonlarından birinde iki patlama gerçekleşti Adnan Bey. 10 kişi hayatını kaybetti 47 kişi yaralandı. Bu saldırının düzenlendiği anda Şam’daki Rus Elçiliğine de roketatarlı bir saldırı oldu. Şam’daki Rus Elçiliğine doğru en az yirmi topçu mermisi ve roket atıldı. Saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen sakallı bir şüphelinin fotoğrafı basına servis edildi.  

ADNAN OKTAR: Direkt İngiliz derin devletinin işi. Rusya İngiliz derin devletine tavır aldıktan sonra diplomatlarını tek tek vurup öldürmeye başladılar. Orayı burayı bombalamaya başladılar her türlü psikopatlığa başladılar. Olay İngiliz derin devleti içerisinde.  

İngiliz derin devletiyle ilgili bizim filmimiz var mı?

VTR: DEAŞ İngiliz Derin Devletinin Yönlendirdiği Terör Örgütlerinden Biridir.

ASLI HANTAL: Yayınımıza devam ediyoruz.

ADNAN OKTAR: Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Ümmü Gülsüm Polat adlı bir genç kız 1991 yılında PKK tarafından şehit olan babasının ardından Ağrı’da korucu olarak göreve başlamak istemiş. Uzun süren gayretleri sonucu Ağrı’nın Yanıkçukur Köyü’nün tek kadın korucusu olmuş ve babasının mirası olan silahıyla göreve başlamış. Kimliğini deşifre etmemek için resmini göstermiyoruz.

ADNAN OKTAR: Helal olsun benim aslanıma. Delikanlı kızmış maşaAllah.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Güzel mercan resimleri var gösterebiliriz.

ADNAN OKTAR: Göreyim. Hayret yer altının böyle lunapark gibi olması çok güzel. Şu güzelliğe bak. Her yeri bezemiş Allah. Hepsinde de altın oran var şaşırtıcı olan o. Renk cümbüşü maşaAllah. Çok güzel.

ASLI HANTAL: TRT’nin arşivinden Kurtuluş Savaşı’na ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde savaş sırasında mola veren askerlerin dinlenirken eğlendikleri, şarkı söyledikleri,  müzik dinledikleri ve güreştikleri görülüyor. Görüntüleri görebiliriz.

ADNAN OKTAR: Aslan onlar aslan.

Kerkük Zindanı- Cem Karaca. Rahmetli çok güzel okumuş maşaAllah. Tabii Türk illeri şu an işgal altında birçok yerde. Halbuki Müslüman tertemiz insanlar. Sırf ırkçılık belasına adice oyun oynuyorlar Kerkük’te de her yerde bir melanettir gidiyor. Biz de Cenab-ı Allah’tan Mehdi (as)’nin zahir olmasını istiyoruz. İsa Mesih’in artık zahir olmasını istiyoruz.  

Hayır hayır sadece İngiliz derin devleti vardır, Amerika ezilen bir topluluktur. İngiliz derin devletinin işgal ettiği bir ülkedir Amerika. Gizlice işgal gizli işgal vardır. Amerika diye bir şey yok. Amerika’yı kuran İngilizlerdir zaten, kendi dillerini de orada zaten mecburi dil haline getirdiler. Ve hakimler çocuk olsa anlar bunu anlaşılmayacak bir şey yok. Herkes biliyor sen bilmiyorsan olmaz bu yazan arkadaş kimse. İsmi var resmi yok.

Darbe için “tiyatro koreografi” diyor. Kardeşim başarılı olsaydı da gerçekti diyeceksiniz. Millet direnmeseydi ne olacaktı? Tak bitecekti konu bu kadar basit. Lafa bak? O gemiler buraya çıkartsaydı, askerler tuttular göndermediler aslanlar, İstanbul’u cehenneme çevireceklerdi. “Her bulduğunuz her defa ateş edin” diyor “denizden, havadan da vurun” diyor. “Roketlerle de her yeri bombalayın” diyor. Beceremeyince de bu sefer hükümetin üstüne yıkmaya kalkıyorsunuz bunu kimse yemez, bunu bırakacaksınız.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Geçtiğimiz günlerde FETÖ’nün medya yapılanma davasında yirmi bir kişiye tahliye kararı veren mahkeme başkanı ve hakimler HSYK tarafından FETÖ nedeniyle açığa alındı.

ADNAN OKTAR: Allah Allah, daha hala olmaları hayret ya çok garip, bir de cesarete bak adamlardaki, ferahlığa bak.

Komünistlik yok bunu unutacaksınız, İttihad-ı İslam olacak. İslam dünyaya hakim olacak, her yer kardeşlik, sevgiyle, barışla dolacak, silahlar yok edilecek. Karl Marx ne yaptı? Tevrat’tan, Kuran’dan baktı, baktı orada güzel şeyler var, güzel anlatımlar var onu Allahsız bir dine çevirmeye kalktı. Allah belasını verdi, çökertti indirdi aşağıya, şimdi yol sonuna kadar açıldı İslam için. Artık İslam’ın hakimiyet devri.

Evet dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: Lübnan basınına yansıyan haberlere göre Lübnan Başbakanı Saad Hariri, Pazar günü bir Fransız televizyon kanalına yaptığı açıklamada “Yeni devreye sokulan hava savunma sistemi İsrail’in Lübnan’a yönelik yeni bir savaş açma niyetini ortaya koymuştur” ifadelerini kullandı. 

ADNAN OKTAR: Canım İsrail ne derdi yani isterse zaten açar savaş ama ortada öyle bir olay yok. Saldırılmadıktan sonra İsrail kimseye dokunduğu falan yok. Ama gidip adamın başına roket atarsan bilmem ne yaparsan, olay çıkartırsan onlar da “biz kendimizi savunuyoruz” diye ortaya çıkıyorlar, durduk yere karşılıklı zulüm meydana geliyor. Şefkatle yaklaş, sevgiyle yaklaş hiçbir şey olmaz onlar da Allah’ın kulu. Sen onu lanetli ilan edeceksin, Hizbullah’la şununla bununla saldıracaksın adam da o zaman can havliyle “ben kendimi koruyorum” diyor. Tabii o korumada da meydana gelen zulmü kabul etmiyoruz, hiçbirini kabul etmiyoruz. Kan istemiyoruz. 

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Milli Gazete bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı olarak atadığı Profesör Dr. Gülnur Aybet’in -görebiliriz resmini- mesleki geçmişinin soru işaretleriyle dolu olduğunu ve darbeyle bağlantısı olduğu iddia edilen Amerikan kuruluşu Wilson Center’de görevli olduğunu yazdı. Wilson Center darbenin arkasındaki üst akıl olarak görülen bir kuruluş. Bu kuruluşta Fethullah Gülen’e yakınlığıyla bilinen ve darbe gecesi Büyükada’daki toplantıda olan Henri Barki de çalışıyor. Ayrıca darbe gecesi Büyükada’da olan başka Amerikalı isimler de bu kuruluşun üyesi konumundalar.

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam işini bilir, siz rahat edin. Öyle dikkati kapalı bir insan değil. Araştırmış, soruşturmuştur ve ona göre hareket eder.

“Hocam sizi severek izliyoruz” diyor. İki hanım kız resimlerini göndermişler. İkisi de birbirinden güzel maşaAllah.

“Hocam, iyi geceler programınızı takip ediyorum, sorum olacak. İnancım ve dinim İslam konusu herhangi bir tereddüdüm veya şüphem yok. Ancak kendimi sürekli olarak boşlukta hissediyorum.” Adın yok, soyadın yok, resmin yok, ismin yok nasıl bileceğiz? Böyle şey olur mu? Kim olduğunu bilelim.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."