Sohbetler (26 Mart 2017; 22:00)


OKTAR BABUNA: İyi akşamlar sayın izleyicilerimiz. Adnan Oktar’la Sohbetler programına aslan kardeşlerimle beraber başlıyoruz inşaAllah.

ADNAN OKTAR: “Hocam, eşsiz eserlerinizle bilgimizi artırmaktayız. Hocamız’a teşekkür ederiz. Rabbim ahirette şanlılardan eylesin” diyor.

Oktar ve Cihat nerelere gittiniz, var mı ziyaret ettiğiniz yerlere ait resimler?

OKTAR BABUNA: Sizi temsilen İsrail’deydik Hocam inşaAllah.

KARTAL GÖKTAN: Gördüğümüz resim Likud Partisi’nden Milletvekili Sharren Haskel.

ADNAN OKTAR: Sharren bayağı şekermiş, çok sevimli maşaAllah.

OKTAR BABUNA: En genç hanım milletvekili.

ADNAN OKTAR: Ne güzel inşaAllah bizim meclisimizde de öyle görürüz bundan sonra.

OKTAR BABUNA: İnşaAllah. Size de çok derin bir sevgisi ve saygısı var maşaAllah. Ziyaretinize gelmek istiyor.

ADNAN OKTAR: Çok memnun olurum. Benim de ona derin sevgimi ve saygılarımı iletin.

KARTAL GÖKTAN: Likud Partisi’nden Milletvekili Haham Yehuda Glick.

ADNAN OKTAR: Yehuda Glick çok efendi, çok güzel huylu, İslam’a saygısı çok güzel olan, dindar, Allah’tan korkan samimi bir insan, mümin bir insan.

OKTAR BABUNA: Birlikte televizyon yayınına çıktık. Sizden çok sitayişle söz etti orada da maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Çok cesur, çok efendi.

OKTAR BABUNA: Önümüzdeki aylarda ziyaretinize gelmek istiyor.

ADNAN OKTAR: Bekliyorum şeref duyarım.

KARTAL GÖKTAN: Yesh Atid Partisi’nden Milletvekili eski Tümgeneral Elazar Stern. Bu görüşmede başka milletvekilleri de vardı.

ADNAN OKTAR: Şimdi siyasetle hizmet edecek.

OKTAR BABUNA: Yesh Atid Partisi de kamuoyu yoklamalarında iktidar olacak gibi gözüküyor. En önde giden parti olarak görünüyor şu anda. Onun da çok derin saygısı ve sevgisi var. Moşiyah’ın çıkışından bahsetti bu toplantıda. Biz de İsrail’in yaşama hakkını, Kuran’daki yaşama hakkını, sizin çalışmalarınızı anlattık, çok çok memnun oldu inşaAllah. Size de selamları ve saygıları var.  

ADNAN OKTAR: Aleykümselam. Moşiyah Mehdi (as)’ı bütün dünya bekliyor. İsrail’in de, İslam aleminin de kurtuluşu, Hristiyanlığın kurtuluşu da yine Mehdi (as) vesilesiyle olacak inşaAllah.

KARTAL GÖKTAN: Uluslararası basında sıkça görüşlerine yer verilen Haham Yishai Fleisher ve Haham Yehuda Glick’le İsrail Meclisi’ndeki görüşmeden bir fotoğraf.

OKTAR BABUNA: Knesset’te Yehuda Bey’in Glick’in odasında toplantı oldu Hocam inşaAllah. Sizin Hz. Süleyman (as)’ın mescidiyle ilgili olan çalışmalarınızı ve filminizi gösterdik, fikirleriniz, çok etkilendiler elhamdülillah maşaAllah. Ve çok şevklendiler oranın yapılması.

ADNAN OKTAR: Hz. Süleyman (as)’ın mescidini kuracağız. Dedemin sarayını da kuracağız evvelAllah, dünya gözüyle göreceğiz. Altın sırf bileğe takılmaz, duvarları da altın kaplayacağız inşaAllah.

“Adana’da dün kardeşimizle bir araya gelip Kuran, Risale-i Nur ve Üstadımız’ın şirk kitabından sohbet yaptık. Adnan Hocam nurlu ellerinizden öpüyoruz.” Ben sizin ellerinizden öpüyorum. Görebiliyor muyum resmini?

KARTAL GÖKTAN: Evet görebiliriz.

ADNAN OKTAR: Ne güzel. Toplanıp Allah’ı anmak, Risale-i Nur okumak, benim kitaplarımdan okumak, Kuran okumak ne büyük zevk, nimet, kalbe ne güzel ferahlık, aklı açan, insanın ruhunu ferahlatan, bereket getiren, uğursuzluğu kaldıran, belayı kaldıran çok güzel nimetler Risale-i Nur ve Kuran. Benim kitaplarım da tabii Risale-i Nur ve Kuran’dan alıntı.

BÜLENT SEZGİN: Ziyaretten yeni resimler vardı Adnan Bey, uygun görürseniz.  

ADNAN OKTAR: Bakayım.

KARTAL GÖKTAN: El-Halil Hebron şehrinin Musevi sözcüsü Noam Armon.

OKTAR BABUNA: Bu da sizin Hz. Süleyman (as)’ın mescidi ile ilgili olan çalışmalarınızdan ve o filmden çok etkilendi inşaAllah. Çok çok şevklendiler, bizi de oraya davet ettiler sizi temsilen inşaAllah. Oda sizi ziyarete gelmek istiyor inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Bir daha bu haberi oku.      

KARTAL GÖKTAN: Resimde gördüğümüz El-Halil Hebron şehrinin Musevi sözcüsü Noam Armon.

OKTAR BABUNA: Yeduha Bey’in odasında, Knesset’teki odasındaki toplantıda bu Bey de vardı.

ADNAN OKTAR: İyi çok güzel.

KARTAL GÖKTAN: İsrail Meclisi’ndeki toplantıdan resimler görüyoruz. 

OKTAR BABUNA: Oylamaya girdik Yehuda Glick’le beraber. Her partiden olan kişilerin bulunduğu bir oylamaydı bu toplantı, biz de ordaydık. 

ADNAN OKTAR: Sen soldasın.

OKTAR BABUNA: Solda evet.

ADNAN OKTAR: Meclise çok çok güvendikleri kişilerin dışında hiç kimseyi sokmazlar, o da bir güzellik. Seviyoruz Musevileri. Hristiyanları seviyoruz. Gayrimüslimleri seviyoruz. Sünnileri, Alevileri, Şiileri seviyoruz hepsi Allah’ın kulu, tertemiz insanlar. Nefret çok korkunç bir şey.

“Allah aşkıyla sevdiğim kalbimin hızlı atışlarına sebep olan sensin. Sen benim dünyamsın, sana olan sevgimi o kadar çok tarif etmek istiyorum ki fakat kelimelere sığdıramıyorum. Hayatımda gördüğüm en merhametli, en şefkatli, en güzel insansın sen. Seni çok çok seviyorum sonsuza dek” diyor. Büşra.

Diyanet İşleri Başkanı Görmez Afyon Karahisar’daki konuşmasında… Günlerden beri yayınlıyoruz ya o konuşmada bizlerin haklılığını vurgulayan kapsamlı bir açıklama yapmış. Hiç yapmamıştı şu ana kadar, ilk defa olayın vahametini biz gösterince mesele doruğa ulaştı tabii. Bu konuyu irdeleyen, bu konuyu açıklayan kapsamlı bir izahla meseleyi vuzuhata kavuşturmuş, çok iyi yapmış Allah razı olsun. Açıklamasını okursan.

ASLI HANTAL: “Gençlerimiz 'Hayat tarzımızdan dolayı bize ön yargılı bakmasınlar, küpemi görünce dudak bükmesinler, top sakalımı, kuyruklu saçımı görünce beni yadırgamasın' diyor. Daha önce 'Gençliğin küpesiyle, dövmesiyle uğraşmayın' demiştim. Ben bunu demeye devam edeceğim arkadaşlar. Şekle takılmayın, öze ve ruha yönelin, kalbe girin. Kalbe girdiğinizde sizi rahatsız eden hususlarda, inanın o kişi kendine çekidüzen verecektir zaten. Allah'ın mubah kıldığı alanları daraltmayın. Allah'ın yasak kıldıklarını ortadan kaldırmak için uğraşın. Allah'ın mubah kıldıklarıyla insanların kendi haline, örfüne, vicdanına bıraktığı alanları daraltırsanız, dini yaşanmaz kılarsınız. Her kim dini zorlaştırırsa ona bağlı mağdur olur yaşayamaz. Din kolaylıktır. Dini hele genç dostlarınızla konuşurken sakın dini zorlaştırmaya kalkışmayın. Gençleri yargılamayın, yargılayıcı bir dil kullanmayın. Özel hayatına müdahil olmayın. Küpesine, dövmesine saçına, sakalına kıyafetine kotuna botuna asla müdahil olmayın. Bilakis ruhuna kalbine hitap edin.”

ADNAN OKTAR: Yine Mehmet Görmez Hocamız’ın bayram namazı ile ilgili bir açıklaması var onu da göster.

GÖRKEM ERDOĞAN: “Allah Resulü kadınlar da kılsın diye bayram namazını meydanda kıldı. Allah Resulü küçücük bir mescit inşa etmişti Medine’de. Bu mescitte içinde kadının namaza durmadığı bir tek vakit namazı gösterilemez. Allah Resulü bayram namazlarını cami almadığı için Medine’nin bir meydanında erkeklerle ve kadınlarla birlikte kıldı. Ama biz bayram namazlarımızda camilerimizi kadınlara kapatmış durumdayız.”

ADNAN OKTAR: Çok güzel.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Oktar’la, Cihat’ın İsrail’deki ziyaretiyle ilgili başka resimler de vardı uygun görürseniz.

ADNAN OKTAR: Bakayım.

ASLI HANTAL: Moshe Dayan Merkezi’nden Ortadoğu Uzmanı Profesör Shimon Shamir’le. Kendisi aynı zamanda eski Büyükelçi ve Tel Aviv Üniversitesi’nde Akademisyen. Bar-Ilan Üniversitesi’nin fizik bölümü Başkanı Profesör Nathan Aviezer. Kendisi Ortodoks Musevi, Tevrat ve bilimin uyumunu gösteren çalışmaları var.

ADNAN OKTAR: O çalışmalara biz de bakalım.

ASLI HANTAL: Eski Milletvekili Yazar Akademisyen Dr. Einat Wilf. Kendisinin çeşitli düşünce kuruluşlarında kıdemli üyeliği bulunuyor. Eskiden Şimon Peres’e dış politika danışmanlığı yapmış.

ADNAN OKTAR: Bayağı zeki çok akıllı, güzel insanlar.

ASLI HANTAL: Haham David Rosen. Eski İrlanda Başhahamı. Hahambaşılığa, diğer dinlerle ilişkilerine danışmanlık yapıyor, ayrıca Amerikan Musevi komitesinin diğer dinlerle ilişkilerinden sorumlu direktörü kendisi. Oktar’la, Cihat Mitvim Enstitüsü’nün İbrani Üniversitesi’ndeki konferansına davetliydiler. Üst düzey politikacıların katıldığı konferansta İsrail’e yeni atanan Türk Büyükelçisi Sayın Kemal Ökem ile görüştüler. Ayrıca İsrail’in İngilizce yayın yapan I24 News televizyonundaki kutsal topraklarla ilgili bir programa konuk oldular. Burada sizin hazırlattığınız üç boyutlu tapınak modeli ile ilgili açıklamalarda bulundular. Resimde program sunucusu Tal Heinrich ile birlikte görülüyorlar.

ADNAN OKTAR: Bayağı insancıl şeker insanlar. Bunlar tertemiz kızlar, aslan gibi delikanlılar, kimseye bir zarı yok, zoru yok. Zalimin yakasına yapışacaksın. Museviler hakkında işte ‘onlar uğursuzdur, lanetlenmiştir’ öyle bir şey yok, lanetlenecek şeyi yapan lanetleniyor. Şirk yapıyorsa, müşriklik yapıyorsa, ahlaksızlık yapıyorsa Müslüman da lanetleniyor, Musevi de lanetleniyor, Hristiyan da lanetleniyor. Mühim olan temiz olmasıdır bir insanın.

Evet dinliyorum.                 

ASLI HANTAL: İsrail’in tanınmış politika analizcilerinden Steve Leibowitz. Oktar ve Cihat’la IL TV için röportaj yaptı. Arkadaşlarımız İsrail, Türkiye ilişkilerinin gelişmesi için yaptığınız çalışmaları programda anlattılar. İsrail’in İbranice yayınlanan Yediot Aharonot Gazetesi’nden Yifat Erlich ve Haham Yehuda Glick’le meclisteki görüşmelerinden bir resim. İsrail’in İbranice Gazetesi Makor Rishon temsilcisi Assaf Gibor’la bir resim. Ayrıca Bar-Ilan Üniversitesi’ndeki dersten görüntüler var. Barış, din ve kültür üzerine ders veren Dr. Ben Mollov’un sınıfına katıldılar. İbrani Üniversitesi öğrencilerine verdikleri konferanstan görüntüler var. Organizasyonu yapan Ortodoks, Musevi, Jeff Seidel ile görülüyorlar burada.

ADNAN OKTAR: Bir avuç insan bunlar, bu kadar azgınlık, saldırganlık ben hayret ediyorum. Üç milyon insan ya bırakın rahat yaşasınlar ne istiyorsunuz? Yüz milyonluk bir ülke ayrı saldırıyor, yüz elli milyonluk ülke ayrı saldırıyor asalım, keselim, yakalım, biçelim ya nerde görülmüş böyle bir şey? Allah İsrail’de o bölgede yaşayacaklarını söylüyor onların. Oradan diriltileceklerini, oradan da kaldırılacaklarını söylüyor Allah. “Orada yaşayacak, orada öleceksiniz” diyor Allah. Tabii dirilme ayrı o tabii kainat bütün dağılıyor o, onun için bir yer belli olmaz tabii. Dolayısıyla bu mazlum insanlarla uğraşmak hem ayıp, hem günah, hem de çirkin. Zalimle uğraş ama mazlumla uğraşırsan bu çok büyük bir ahlaksızlıktır ve zulümdür.

Evet dinliyorum.         

ASLI HANTAL: Oktar ve Cihat ayrıca Soykırım Anma Merkezi’ne davetliydiler. Buradaki rehber bayan yaptığımız çalışmalardan çok duygulandığını ifade ederek ziyaretinizden onur duyduğunu söylemiş.     

ADNAN OKTAR: Önüne gelen zulmediyor. Manyak Hitler’i çıkarttılar o ayrı bir zulmetti. İspanya’da ayrı bir zulmediyorlar. Amerika’da ayrı zulüm, böyle ben kepazelik görmedim. Ne istiyorsunuz bir avuç insan bırakın rahat yaşasınlar. Hayır oradan oraya kaçıyorlar, oradan oraya kaçıyorlar böyle bir zulüm çok büyük günah ve çok çirkin.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Ayrıca İbrani Üniversitesi’nden de bazı bilgiler vardı yine ziyaretleriyle ilgili olarak. İbrani Üniversitesi öğrencilerine verdikleri konferans görüntüleri.

ADNAN OKTAR: Oktar’la, Cihat’ın.

ASLI HANTAL: Evet. Burada da organizasyonu yapan Ortodoks Musevi Jeff Seidel’le görülüyorlar.

ADNAN OKTAR: Herkes bu insanları böyle sevse, şefkat duysa bu insanlar güzel yaşasa ne olur? Niye ezilmesi gerekiyor bu insanların? Bırakın yakalarını normal yaşasınlar. Bu zulüm niye?

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Cumhurbaşkanı Erdoğan Avrupa ülkelerinin Türkiye karşıtı tavrını haçlı ittifakı olarak yorumladı. Ve şunları söyledi: “Kardeşlerim bunlar dürüst değil. Hayırdır Vatikan’da neden bir araya geldiniz? Papa’nın huzurunda neden buluştunuz? Papa’nın başkanlığında toplanıyorlar. Yahu Vatikan ne zaman AB üyesi oldu? Haçlı ittifakı kendini gösterdi. Siz Türkiye’yi Müslüman olduğu için içeriye almıyorsunuz” dedi.                           

ADNAN OKTAR: Müslüman olduğu için değil, Tayyip Hocam işte yayınlıyorum ya bu nedenden almıyorlar. Türkiye modern, kaliteli, sevgi dolu bir İslam anlayışını savunmuş olsa ve tamamında ama ve bu adamlar da olmasa Avrupa’nın böyle bir derdi olmaz. Bundan çok korkuyorlar, bu üsluptan, bu mantıktan. Çekiniyorlar haklılar çekinmekte de. Bu meselenin halledilmesi lazım. Konu bu. Diyanet İşleri Başkanı bile cevaben açıklama yaptı. Adam heykeli gördü mü tükürüyorum diyor Avrupa’ya adam seni nasıl alsın? Avrupa’da her yerde heykel var her yerde tükürecek adam. Çocuklar bacakları açık üç yaşındaki çocuk adam bunu kabul etmiyor. Yok annesinin bacağını gördü mü tahrik olur diyor. Nasıl beraber yaşasınlar? Bu felaketin önlenmesi lazım.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: İngiltere Parlamentosu birkaç gün önce Türkiye’yle ilgili bir rapor yayınladı. Basında raporun FETÖ’yle ilgili kısmı yer aldı. Ancak raporda PKK’yla tekrar masaya oturulması, Güneydoğu’nun özerk olması, Türkiye’nin Kuzey İrlanda örneğinden faydalanması teklif ediliyor. Askerimiz Güneydoğu’da işkence ve hak ihlali yapmakla suçlanıyor.

ADNAN OKTAR: Gerçek İngiliz siyaseti neymiş gördük mü? Geldiler buraya Antalya’ya şuraya buraya falan bir şeyler anlatmaya çalışıyorlar anlatmak istedikleri işte bu, dertleri de bu. Sakın sakın sakın yüz vermeye de gerek yok. Bunları göndermek, “Teşekkür ederim arkadaş anladım aklın sana kalsın” deyip muhatap olmamak lazım. 

Kuran deyince insanlar, dindarlık deyince yani insanın sürünme kararı almasıyla ilgili bir şey zannediyorlar. Diyor ‘Ben hayatımı yaşayayım da altmış yaşımdan sonra İslam’ı yaşamaya başlarım’ diyor. ‘Çünkü zaten o zaman hayatın her yönünden çekileceğiz’ diyor. Halbuki Kuran’la yaşadığında hayatı en güzel şekilde yaşar. Eğlencesini, gençliğini en mükemmel şekilde deruhte eder. Onu bilmedikleri için İslam’a girmek Kuran’ı yaşamak, Müslüman olmak mahvolmak gibi görüyorlar yani hayat ölüyor olarak biliyorlar. Yani evden camiye camiden eve, ne güler ne eğlenir, ne giyinir, ne konuşur hayata küser zannediyorlar. Onun için Kuran yeterlidir diyoruz ama buna rağmen yine öyle olacak zannediyor adam. Yani Kuran’a tabi olduğunda eğleneceğini, güleceğini, istediği gibi yiyeceğini içeceğini, gezeceğini, hayatını özgürce yaşayacağını anlamıyor. Yine gözleri adeta perdelenmiş gibi birçok kişinin. Müslümanlık deyince eşittir sürünmek öyle anlıyorlar.  Müslümanlık, neşedir, sevinçtir, hayattır. Coşkulu, kaliteli, sanat dolu, güzellik dolu, mükemmel, muhteşem bir yaşantıdır. Şimdi biz deyince adam ne anlar? Kuran yeterlidir diyor ama yine sürüneceğiz diye düşünüyor. Onlar gelenekçi Ortodoks sistemde tam sürüneceğiz, aklımız kafamız tamamen gidecek ama Kuran’a dayalı yaşadığımızda da yine sürünmeye devam edeceğiz ama o kadar şiddetli değil zannediyor. Halbuki Kuran’la yaşadığında bütün toplumun baskısından kurtulur. Yani dünyevi bütün baskılardan kurtulur alabildiğine özgür olur, gerçek hürriyete Kuran’a başlandığında insan kavuşur. Hayatını o zaman mükemmel idame ettirir. Sanat gücü en yüksek noktaya çıkar. Sevinci, neşesi, kalitesi, iyiliği, güzelliği her şeyi en mükemmel düzeye gelir. Bunu bilmedikleri için yine de bazı arkadaşlar diyor “Arkadaş siz Müslüman mısınız?” “Evet, Kuran’a dayalı yaşıyoruz biz” diyoruz “ama zannetmiyorum” diyor “Kuran’a dayalı” “Niye?” diyoruz “Kıyafetleriniz, ne bileyim mesela neşelisiniz, rahat, lüks evler falan bu nasıl oluyor ki?” falan diyor. Yani onlara çizilen, yıllardan beri çizilen tablo işte kaval çalar, metruk evlerde toplanılır, işte cübbeyle sarıkla insanlar bağdaş kurup yere oturur. Yavaş yavaş konuşurlar, gülmezler, az bir yemek yer kalkar, sanayi teknoloji falan hiçbir şey olmaz. Böyle güzel sanatlı ihtişamlı evler, arabalar, kıyafetler Müslümanlar için asla düşünülemez. Öyle gibi görüyorlar. Halbuki hepsi Müslümanlar için. Allah ayette diyor “sadece sizin için” diyor. “Ahirette yalnızca sizin için” diyor. Çünkü burada herkes istifade edebiliyor. Ama ahirette sadece siz istifade edeceksiniz diyor Allah. Ama bu dünyada sizin için diyor.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: İngiltere Parlamentosu’nun hazırladığı bu Türkiye’yle ilgili raporu basında yayınlanmayan bölümlerini Oda TV’den Müyesser Yıldız yazdı. Şöyle söylüyor yazısında; “Erdoğan’ın dün “Biz tüm imkanlarımızla İngiliz dostlarımızı desteklemeye devam edeceğiz” dediği saatlerde İngiltere PKK için özerklik istiyordu. Erdoğan acaba bunu biliyor muydu? Bilse bir çift laf etmez miydi? Ya da o toplantıya katılır mıydı? Darbenin arkasında hep Amerikalıların olduğu vurgulanıyor acaba İngiltere kısmına niye bakılmıyor?” diye sordu.

ADNAN OKTAR: Darbenin arkasında tabii ki İngiliz derin devleti var. Bak aynı toplantı benzerliği var bir İngiltere’de toplantı oluyor aynı anda Türkiye’de oluyor. İngiltere’de PKK’yı savunan toplantı yapılıyor Türkiye’de de Türkiye’ye şirin görünme toplantısı yapılıyor. Tayyip Hocam bunların farkındadır ben söyledim dün. Ama bunları idare ediyor çünkü belanın büyüklüğünü anladı dikkatli bir siyaset izliyor yoksa anlaşılmayacak gibi değil. Bütün Türk aydınları anladı üç yüzün üzerinde aydın yazdı. Dört yüze yaklaşıyor şu an sayıları. Belanın büyüklüğü herkes tarafından biliniyor.

ASLIN HANTAL: Siz biraz önce Antalya’yı söylediniz. Dün Cumhurbaşkanımız Antalya’da İngiltere Dış İşleri Bakanı Boris Johnson’la bir buçuk saate yakın görüşmüş.

ADNAN OKTAR: İşte konuşuyor ama yapacak bir şey yok. Boris Johnson’ın dedesi de zaten o tarz bir adamdı. Bu da öyle. Türkiye’nin şu anki yapacağı siyaset İslam alemini birleştirmenin dışında olmaz. Daha Türkçesi Mehdi (as)’nin dışında bir kurtuluş görünmüyor. Ama şu anki siyaset, sağ siyaset Türkiye için elzem. Öbür türlü bayağı zorlu bir ortam olacağı da açık anlaşılıyor. Ne olur? Allah koruyor Türkiye’yi, koruduğunu da gösterdi. Türkiye bin kere yıkılırdı yıkılmadığına göre Allah Mehdiyet’i gerçekleştirecek demektir. İsa Mesih’i de göreceğiz, Mehdi (as)’yi de göreceğiz.

Nazizm’in kurucusu İngiliz derin devletidir. İtalyan faşizminin kurucusu İngiliz derin devletidir. Marks, Lenin, Stalin hepsi beraber sohbet ediyorlardı İngiltere’de Londra’da kahvehanede. Buluştukları kahvehanenin resimlerini yayınladık. Darwin şu bu hepsi aynı kafanın adamları. Hep aynı kaynaktan beslenmiş adamlar. Dolayısıyla faşizmin kurucusu İngiliz derin devletidir. Komünizmin kurucusu da İngiliz derin devletidir. İki tarafı savaştıran da yine İngiliz derin devletidir. Olayın büyüklüğünü görmemek mümkün değil. Tayyip Hocam’ın böyle bir şeyden habersiz olması diye bir şey mümkün değil. Çünkü bütün danışmanları biliyor herkes biliyor. Bütün hükümet üyeleri biliyor. Boris Johnson’ın dedesi Ali Kemal İngiliz Muhipler Cemiyeti’nin kurucusu. Ali Kemal Türkiye’nin İngiltere’nin mandası olması gerektiğini savunuyordu. Kuvayı Milliye’yi engellemek için yoğun faaliyet gösterdi. Bir yandan Abdülhamit’ten para alıyordu bir yandan da 31 Mart ayaklanmasını çıkartıp Abdülhamit’in devrilmesine sebep oldu. Yani iki taraflı çalışıyordu.

O kadar şartlanmışlar ki dekolteye karşı, müziğe karşı, sanata, heykele,  bir türlü inanamıyorlar. Yani Mekke müşrikleri de öyle, bir türlü inanamıyorlardı. Peygamberimiz (sav) yanlış olduğunu anlattı, bir türlü kabul ettiremedi. En sonunda yeniden geri döndüler aynı sisteme, o zamanın müşrikleri.

Bu açıklama isteyen arkadaş ismini söylemesi lazım. Boşluğa mı anlatıyoruz biz, kime anlatıyoruz? Söyleyecek ismini olmaz öyle şey. Bir de çok samimiyetsiz bir hareket. Sorduğun soru sonucunda makul bir şey. Suç da işlemiyorsun hani seni yakalar da hapse attırırız diye çekinesin. Yani kanunla hukukla, öyle bir şey de yok. Sonuçta makul bir soru sordun, ne çekiniyorsun? Gölgelerinden çekiniyorlar adeta.  Bak bir de gönderdiği ayet de hep parantezlerle dolu yani ayetten daha çok parantez var. Öyle Kuran ayeti olur mu? Ayetten çok parantez içinde yazı var. Allah’a şükür ki Arapçasını göndermiş iyi, Arapça da bilmediğim için oradan herhalde kurnazlık yapıyor. Halbuki var bende dökümü var ayetin. 

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Almanya Berlin’de kardeşlerimiz 540 adet “PKK Kürtlerin temsilcisi değildir” adlı broşürü ve yaklaşık 20 adet İslam Terörü Lanetler kitabını Almanca olarak dağıtmışlar.

ADNAN OKTAR: “Nurum canımın içi Viyana’da bugün kardeşlerimizle bir araya gelip sohbet ettik. Senin muhteşem eserlerinden Hz. Mehdi ve İttihad-ı İslam’, Münafığın Derin Karanlığı kitabını okuduk, sohbet ettik, maşaAllah. Allah aşkıyla seni çok çok seviyorum.” Evet bakayım, bakabiliyor muyuz? Nasıl güzel bunlar böyle, nasıl şekerler. O minik meleği de yaklaştır bakayım bana, o şeker varlığa. MaşaAllah, aferin benim bir taneme. İyi Allah nurunuzu artırsın. Komodinin üstünde de benim resimlerim var. Göster. Çok güzel sevgileri, Allah sevgilerini kat kat artırsın.

Ben Büyük Birlik Partisi’nden de rica etmiştim evet diyelim dedim. Allah razı olsun bak onlar da “evet” dediler. Yani özellikle sizin de desteğiniz önemli dedim. Çünkü sıkıştığı belli zor durumda yani. Niye İngiliz derin devletine malzeme verelim? “Ya yok diktatör olur” ya kardeşim yıllardan beri başta Allah aşkına, diktatör olacaksa neyi bekliyor? Bunca yıl niye beklesin? Madem yanıp tutuşuyor senin dediğine göre. Tamam zaten başta çoktan diktatör olurdu demenize göre. Bu nasıl diktatörlük? Şunun mantığı var mı? Tek adam. Zaten tek adam, başından beri tek adam. Ne oldu? Hiçbir şey olmadı. Yani biraz ayıp yapıyorlar. Biraz değil bayağı bir ayıp yapıyorlar. Yakışık almıyor. Bir de Allah’tan korkan kendi insanımız, kendi evladımız. Bizim içimizde yetişen bir insan yani insaf. Diktatör olup ne yapsın, ne zoru? Yani milliyetçi olduğu, vatanını, milletini sevdiği, devletini sevdiği her üslubundan anlaşılıyor, daha ne yapsın yani? Adamlar biraz idare etmek istedi olmadı. Adamlar pislik, o zaman o da açıkça tavrını koydu. Şimdi adamlar cinnet geçiriyorlar, yine denge siyaseti yapmak istiyor ama en güzel denge siyaseti Türk milletinin desteklemesidir. Milletimiz de aklı başında, herkes dengeli, tutarlı. Yani şahsına destek tamam Tayyip Hocam’ın o konuda rahat olsun. Ama benim dediğimi yapmadılar. Ben dedim ki ömür boyu yargılaması yasak olsun. Bunda bir şey yok, bu millete huzur verir. Çünkü adamlar kafayı takmış. Yok “idam edeceğiz” yok “yargılayacağız” o konuyu kökten bitirmek lazım. Yok kardeşim millet olarak istemiyoruz böyle bir şeyi. Ne yapmış da yargılıyorsun? Ne yapmış da yargılıyorsun? Kanun çıkarırsın ömür boyu yani bu konu kapansın, kilitlensin bu konu. Gayet de makul yani. Mesela İnönü için böyle bir şey düşünülebilir miydi? Mümkün değil. Aynı şekilde Tayyip Hoca için de mümkün değil yani. Düşünülmesin olmasın böyle bir şey. Yok “para aldı götürdü”, bilmem ne diyor. Ya kardeşim senin söylediğin en az 7-8 tır dolusu para, mavnalara sığmaz o para. Küçücük evi var nereye koyacak o parayı? Bırak münasebetsizlik yapmayı. Para gelmiş olabilir, oradan buradan para gelmiş olabilir. Hayır yolunda harcıyor, fakire fukaraya harcıyor. Kanunsuz da değil, kanunla hukukla, helal para yani. Gasp parası değil, hırsızlık parası değil bir şey değil yani. Fakire fukaraya dağıtılan bir para, ne var bunda? Fakire fukaraya dağıtılan para yani anlattıkları. Gidip küp küp altın alıp toprağa mı gömmüş? Ne yapmış yani? Üstünde başında elbisesi bile yok. Bir avuç elbisesi var, dönüp dolaşıp aynı elbiseleri giyiyor. Ama bak Tayyip Hocam’dan bir daha rica ediyorum, çizgili böyle pırıl pırıl ipekli cayır cayır giyinsin. Helal olsun, yediği içtiği helal. Cumartesi pazarlar da dinlesin, keyfine baksın, rahat olsun, milletçe de yanındayız. Şevki iyi çünkü bayağı gayretli, azimli de. Hayır başka biri olsa yine öyle azimli söz bir Allah bir destekleyeceğim. Ama ben onu çok azimli görüyorum şu an, şevkli görüyorum, bayağı da çalışkan, tamam işte aç yollarını istediği gibi çalışsın, faydalı oluyor.

“Merhabalar bir metalik havası daha çalın, kendimize gelelim.” Ama görüyorsun sarman biraz rahatsız oldu.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: İnsanların, kuşlar için sokaklara bahçelerine koydukları süslü yemlikler vardı.

ADNAN OKTAR: Severim ben onların tatlılığını şekerliğini. Biz de öyle teşkilat yapsak acaba, ama çok iyi olmuş. Ne güzel, böyle hayvanlar için böyle şeyler yapmaları. Çok iyi olmuş. İnsan kendi için yer yapmadan önce, önce kuşlara yapması lazım. Onların huzuru çok zevkli. Hepsi güzel olmuş, çok güzel.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, “İran’dan Türkiye’ye üç milyon yeni mülteci gelebilir” uyarısı yaptı. Aldığımız bilgilere göre “İran’da üç milyon mülteci var. Türkiye’ye gelmeye çalışıyorlar. Daha çok Afgan mülteciler, sadece 2016’da Iğdır ve Ağrı’da izinsiz geçiş yapan otuz bin kişi girdi ve işlem yapıldı” dedi.

ADNAN OKTAR: Bir daha.

ASLI HANTAL: Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, “İran’dan Türkiye’ye üç milyon yeni mülteci gelebilir” uyarısı yaptı.

ADNAN OKTAR: Niye? İran bakar ya. İran da çok sevgi dolu bir ülkedir. Yani Allah rızası için, ibadet olarak, onlara sahip çıkarlar. Öyle bir şey olmaz. Yani çok zorlarlarsa o ayrı bir mesele ama İran iftiharla bakar. Sevgi yurdudur İran da.

Ben İran-Türkiye dostluğunu anlattıktan sonra, İran’dan Van’a ve doğu illerine çok fazla turist gelmeye başlamış. Normalde hiç gelmiyordu daha önce. Akın akın geliyorlar. Halk da çok seviyor İranlıları, işte bu kadar. Kardeşiz, dostuz. Tabii, helali hoş olsun. Gelsinler. Ağırlayalım. Biz onlara gidelim. Onlar bize gelsin. Kardeşiz.

Evet, dinliyorum.

ASLI HANTAL: Londra’da parlamento binasına yapılan saldırıyla ilgili, bazı bilgiler basına yansıdı. Saldırıyı yapan ve IŞİD’ci olduğu iddia edilen kişinin kızının fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğrafı görebiliriz. Babasının radikal İslamcı olduğu söylenen kızın görünümü son derece modern ve batılı. Annesi, bir İngiliz milyoneri. Saldırgan birkaç yıl önce, İngiliz iç istihbarat servisi MI5 tarafından radikalleşme şüphesiyle izlenmiş. Yaptığı saldırı ise, toplamda seksen dört saniye sürmüş ve hemen ardından parlamento polisi tarafında öldürülmüş.

ADNAN OKTAR: MI6, MI5 ne kadar çok eleman bulabiliyor. Hayret yani. Ve bu insanlar da nasıl kendini ölüme atıyorlar? Bu da anlaşılır bir şey değil. Onu da Tayyip Hoca’nın üstüne yıkmaya çalıştılar. “Tayyip Erdoğan görevlendirdi” falan ne alakası var adamın? İşte görüyorsunuz olayı. Adam halis muhlis İngiliz yani. Bir yerde bardak kırılsa Tayyip Hoca yaptı diyorlar. Ben böyle anormallik görmedim, dünya çapında yani. Şeytan kol geziyor. Ben böyle harika, hayret edecek bir vaziyet görmedim. İnsan biraz utanır artık yani.

Gecenin bu vakti, sen beni takip ediyorsan böyle uzun uzun da yazıyorsan, benim etki alanıma girmişsin demektir. Sen, ben anlattıktan sonra zaten ikinci bir yolu olmaz. Sen istediğin kadar bağır çağır. Sen, benim dediğimi mutlaka kabul etmek durumunda kalırsın. Çünkü ben senin beynini ele geçiriyorum. İstediğin kadar sen çırpın, kurtulamazsın. Hak senin beynine geldikten sonra, beyin onu hemen alır. Beyin onu hemen çeker. Beyin Allah’ın kontrolündedir. Beynine aldıktan sonra, sen beynine karşı istediğin kadar çırpın, kurtulamazsın. “Vicdanları kabul ettiği halde” diyor Allah, Şeytandan Allah’a Sığınırım. Bak “Vicdanları kabul ettiği” işte o, beynin çekme gücünden bahsediyor Allah. Beyni onu aldığı halde, diyor “Zulüm ve büyüklenme dolayısıyla reddettiler.” (Neml Suresi 14) diyor. Yani dili reddediyor. Kalben, bilinçaltında, kabul ediyor. Benim anlattıklarımı, bilinçaltında kabul etmeyen hiçbir insan olmaz. Makul hiçbir insan reddedemez. Bak, makul olan, normal akıldaki hiçbir insan inkar edemez. İnkar ediyorsa, kasten inkar ediyordur, samimiyetsizliğinden inkar ediyordur. Başka bir açıklaması olmaz. Gecenin bu vaktinde sen, uzun uzun yazmışsın. İtiraz dolu bir üslup ama itiraza da benzemiyor. Yani Kuran’ın yeterliliğini kabul etmeyen bir üslup, bu nedir? Etki alanıma girmişsin. Bunu unutabilir misin? Ömrün boyunca unutamazsın. Doksan yaşına gelsen, dediklerim kafanda çivi gibi kalır. Sen silmeye kalksan da beynin silmez. Beynin yazılan bir şeyi asla silme gücü yoktur. Beyine yazılan, beyinde kalır. Benim anlattıklarım da ölünceye kadar beyninde kalacak. Ve ona muhalif olduğun için de ahirette hesabını vereceksin, yani tabii Allah dilerse.

Evet, dinliyorum.

ASLI HANTAL: Uçağa binen bir kedi videosu var.

ADNAN OKTAR: Yazık hayvana, çok büyük tehlike olmuş. Tabii bir dengesi kaybolsa hayvanın düşer. Hayvanı çok büyük riske atmışlar. Tabii ya, o aşağıya atlamaya kalkar, yan tarafa atlamaya kalkar, ayağı kayar düşer Allah esirgesin. Çok riskli.

Evet, dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: 1930’lardan, 1940’lardan araba resimleri var.

ADNAN OKTAR: Araba böyle olacak kardeşim. Şahane, bayağı güzel. Niye yapmıyorlar acaba bu modelleri. Şimdiki modellere göre bunlar çok çok güzel. Niye yapmıyor olabilirler? Gurur.

Evet, şimdi kısa bir ara verelim.

ASLI HANTAL: Yayınımız sona erdi. Yarın görüşmek üzere inşaAllah.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."