Sohbetler (25 Mart 2017; 22:00)


OKTAR BABUNA: Yayınımıza Hocamız’la birlikte devam ediyoruz. Hocam hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Hoş bulduk, siz de hoş geldiniz. Oktar Bey nasılsınız?

OKTAR BABUNA: Elhamdülillah Hocam. Allah razı olsun. Siz nasılsınız?

ADNAN OKTAR: Allah’a hamdolsun. Sen nerelere gittin?

OKTAR BABUNA: Sizi temsilen Hocam İsrail’e gittik inşaAllah.

ADNAN OKTAR: İsrail.

OKTAR BABUNA: Evet.

ADNAN OKTAR: İyi, güzel.

OKTAR BABUNA: Size büyük bir hayranlık ve çok selam var Hocam inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Çok güzel, aleykümselam.

Ne diyelim? “Sevgide hayat var” diyelim. “Sevgide hayat var” etiket yapalım.

İngiltere Kraliçe’sinin kocası Prens Philip’in kız kardeşlerinden biri olan Prenses Sofia’nın kocası, Hitlerin iki numaralı yardımcısı olan Hermann Göring’in gizli servisinin şefi. Hepsi iç içeler. Katliamlarıyla ünlü psikopat bilinen Himmler’in de yardımcısı.

OKTAR BABUNA: Ayrıca siz delilini de sunmuştunuz Mussolini de MI6 ajanı.

ADNAN OKTAR: Tabii zaten Karl Marx, Lenin şu bu falan hepsi Troçki, Londra’da kahvehanede bir aradalar. Her gün bir arada sohbet ediyor bunlar. Aralarında bir fark yok bunların. Mussolini ajan, İngiliz ajanı belgeleri var. Dolayısıyla faşizmin kurucusu da İngiliz derin devletidir, komünizmin kurucusu da İngiliz derin devletidir. Darwinizm’i dünyaya sardıran da İngiliz derin devletidir.

Churchill, Filistinlilere devenin cinsel organını yiyen barbar yığını olarak nitelendiriyordu Filistinlilere. “Hintlilerden nefret ediyorum” diyor Churchill. “Barbar bir dine sahip hayvan gibi bir kavim” diyor. Haşa bak “Hintlilerden nefret ediyorum” diyor “barbar bir dine sahip hayvan gibi bir kavim” diyor. Churchill böyle bir adam. 1943 Bengal kıtlığında 4 milyon Hintlinin ölümüne sebep oldu Churchill. Kıtlığa sebep oldu orada. Ülkenin bütün ürününü alıp gönderdiği için halk yiyecek bulamadı, 4 milyon insan öldü. Mesela Churchill, ırk olarak bozulduğuna kanaat getirdiği yüz bin İngiliz’in zorla çalışma kamplarına götürülmesini ve kısırlaştırılmasını resmi olarak teklif etmişti hükümete. Böyle bir adam bu. Bir halk topluluğu için -ismini vermeyeceğim- “Köpek kulübesi hakkında son kararı içinde yaşayan köpekler veremez” diyor haşa. Bir kavim için bunu söylüyor. Hakaret olduğu için söylemiyorum kavmin adını. Bir millet için söylüyor, bak diyor ki: “Köpek kulübesi hakkında son kararı içinde yaşayan köpekler veremez” diyor Churchill. Dolayısıyla adamın konumu açık. Churchill diyor ki: “Kızılderililer ve Aborjinlere” bak “Kızılderililer ve Aborjinlere kötülük yapıldığını kabul etmiyorum” kitle katliamı yapılıyordu ya onlara karşı, Aborjinlere ve Kızılderililere karşı. “Kızılderililer ve Aborjinlere kötülük yapıldığını kabul etmiyorum. Yaşananlar sadece üstün ırkın, galip üstün ırkın” bak “galip olan üstün ırkın gelip her şeye el koymasıdır” diyor. Bu faşizmin diğer adı değil mi?

Churchill öjeniyi savunuyor dünyada. Dünyayı güçsüz insan ve milletlerden arındırarak insanlığın güçleneceğine inanıyor kendince. Öjeniyi savunuyor yani hastaların şunun bunun falan hepsinin yok edilmesini savunuyor Churchill. Hitler de aynısını savunuyor zaten öjeniyi savunuyor.

Churchill Karayipler’den İngiliz sömürgelerinden göçmen gelişini istemiyor. Çünkü zenci oluyorlar Karayipler’den gelenler genellikle. “İngiltere’yi beyaz tutalım” kampanyası başlatmıştı o zaman Churchill. Adamların gelişini durdurttu. “İngiltere’yi beyaz tutalım” Yani “Zenci ırkını istemiyorum” diyor. Bu ne bu? Faşizmin ana umdelerinden biri değil mi bu?

İngiliz Kraliyet ailesinin Nazilerle beraber fotoğrafları var kol kola, omuz omuza. Bak İngiliz Kraliyet ailesinin Nazilerle kucak kucağa, omuz omuza fotoğrafları var yüzlerce fotoğraf. Churchill, koyu ırkçı bir adam ve faşizmin bütün umdelerini uygulayan bir insan, savunan bir insan. Evet.

OKTAR BABUNA: İngiliz eski Başbakanı Gladstone’un da Türkler için sözünü okumuştunuz Hocam defalarca. “Türkler insanlığın insan olmayan numuneleridir” diyor.

ADNAN OKTAR: Zaten İngiliz siyasetinin, İngiliz derin devletinin Türk milletine olan nefreti çok şedit. Bir tane, iki tane, on tane değil çok faşizan ve çok acımasız. Dünyada bu kadar Türklerden nefret eden bir üslup hiç yoktur İngiliz derin devleti kadar.

Evet, şimdi kısa bir ara verelim. Devam edeceğiz.

VTR: Bilim Tarihinin En Büyük Skandallarından Biri Piltdown Adamı Sahtekarlığı.

ASLI HANTAL: Yayınımıza devam ediyoruz.

ADNAN OKTAR: Evet, ne güzel. Buyurun dinliyorum.

ASLI HANTAL: Bugün 25 Mart 2009’da bir suikast saldırısında şehit olan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehadetinin 8. yılı. Şehidimizi yad etmek için kendisine ait bazı fotoğrafları göstermek istiyordum.

ADNAN OKTAR: Çok sıkı pehlivanmış şehidimiz maşaAllah.

Şu anda Beyaz Saray’a gelen konukların kalması için Beyaz Saray’ın karşısında kiralanan Blair House var ünlü. Buranın peyda edilmesinin, meydana getirilmesinin sebebi Churchill’in Beyaz Saray’da sürekli anadan doğma dolaşması ve Başkan Roosevelt’in eşinin bundan çok rahatsız olması sebebiyle kiralanıyor. Adamda böyle bir anormallik var. Yani anormal bir tavır var. Her yerde çırılçıplak anadan doğma dolaşıyor. Londra’da da kendi ofisinde de öyle, Beyaz Saray’da da öyle. Bir umursamama hali, insanlara saygı duymama hali var. Evet yani bu adam övülecek birisi pek değil. Pek değil hiç değil yani bilinsin diye anlatıyorum.

Evet, dinliyorum.

ASLI HANTAL: Makaleleriniz hakkında bilgi vermek istiyoruz. Uluslararası ilişkiler güvenlik ve terörle mücadele konularında uzman yazarlara yer veren Rusya’nın önde gelen düşünce kuruluşu Katehon’da, İngiliz derin devletinin iç yüzünü ortaya koyduğunuz, “İngiliz derin devletinin Suriye’deki maşası: PYD, YPG” başlıklı çok önemli bir makaleniz yayınlandı. Yazınızda radikal öğretilerin en vahşi uygulamalarıyla dehşet saçan DAEŞ’in de batı medyasında ısrarla sözde özgürlük savaşçıları ve DAEŞ’in karşısındaki güç olarak lanse edilen Marksist, Leninist terör örgütü, YPG-PYD’nin de İngiliz derin devleti tarafından kullanıldığını delilleriyle anlatıyorsunuz.

Suudi Arabistan’ın önde gelen Arapça günlük gazetesi Makkah Newspaper’ın hem basılı hem internet yayınında “Teröre karşı yanlış mücadele” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda bazı kesimlerin radikalizmle mücadele adı altında şiddet ortamı körükleyerek Müslüman alemini birbirine kırdırıp yok etme amacının başarısız bir plan olduğunu anlatıyorsunuz.

1947’den beri yayın yapan Lübnan’ın haftalık siyasi gazetesi Al-Insha’da “Çaresiz çocuklara yardım için kaybedecek zaman yok” başlıklı makaleniz yayınlandı.

Merkezi Londra’da bulunan Irak’ın günlük Arapça gazetesi Az-Zaman’ın hem basılı yayınında hem internet sitesinde “Dünyada artık Guantanamolar olmamalı” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda terörü ve şiddeti ortadan kaldıracak olan asıl etkenin dünyanın değişik noktalarına saklanmış hapishaneler, akıl almaz sorgu yöntemleri, işkencelerin kaldırılması değil, terörü doğuran sebeplerin ve besleyen felsefelerin fikren ortadan kaldırılması olduğunu anlatıyorsunuz. Bunun da ancak kapsamlı bir kültürel çalışmayla mümkün olabileceğini vurguluyorsunuz.

ADNAN OKTAR: Ne güzel. Rusya’nın, devlet felsefesinin işlendiği bir sitede İngiliz derin devletinin bütün vasıflarını aylardan beri anlatıyoruz. Dolayısıyla Rusya’nın resmi açıklaması olmuş oluyor. Çünkü Rus devleti kendi ideolojisine uygun olmayan bir şeyi yayınlamaz. Kabul etmediği bir şeyi de yayınlamaz. Çünkü Rus devletinin devlet ideolojisinin şekillendirildiği bir site orası. Burada sürekli İngiliz derin devletinin ne olduğu, ne mal olduğu anlatılıyor. Benim yazılarımla bu netleştirilmiş, iyice anlaşılır hale getirilmiş oluyor.

Osmanlı döneminde de İngiltere Osmanlı’yı dört bir yandan kuşattığı halde sonra son derece dost bir görüntü veriyor. ‘Aman’ diyor ‘biz sizi canımız gibi severdik.’ Bak dört bir yandan kuşatmış. Osmanlı İngiltere’yle savunma anlaşması yapıyor, anlaşmalar yapıyor bize gemi yapsın diye paralarımızı İngilizlere veriyoruz sonra gemilerimize el koyuyorlar hepsine. Yani milyarlarca dolar düşünün yani şu anın parasıyla. Dünyanın parası. 

İslam aleminin haritasını çizen de Churchill’dir. Suriye, Irak, Türkiye’nin bütün sınırlarını çizen o. Avuç kadar toprak verip bırakılmasına sebep olan da odur.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Abdurrahman Dilipak yıllardır kıyamet üzerine araştırmalar yaptığını ancak kıyamet alametleri ve ahir zaman rivayetleri içinden bir türlü çıkmadığını söylemiş. “Kıyamete dair mahiyeti bilinmeyen üç şeyden söz edilir” diyerek şunları sıralamış “Bunlardan biri Yecüc ve Mecüc. Yecüc ve Mecüc’ün kimler olduğu bilinmiyor. İkincisi dabbet-ül arz, dabbe hakkında bilinen tek şey zuhurunda artık imana erme dönemi bitiyor. Sadece iyi ve tek kişi olduğunu biliyoruz. Diğeri ise Sekine-i Tabut’un nerede olduğudur bununla ilgili hiçbir bilgimiz yok” demiş.

ADNAN OKTAR: Tabut-u Sekine şu an emin ellerde duruyor az bir şey kaldı zamanı gelince getirip Kudüs-ü Şerif’te Mescid-i Aksa’nın önüne koyacağız. Yecüc ve Mecüc terörist ve anarşistlerdir. Her devrin terörist ve anarşistleridir. Ahir zamanda azgın bir terör olarak ortaya çıkacaktır. Hz. Mehdi (as) ve Hz. İsa (as)’dan sonra çıkacak. Dabbet-ül arzdan sonra da imtihan kapanıyor diye bir şey yok, o kendi düşüncesi, öyle bir ifade yok Kuran’da. “Tükellimuhum” diyor Allah; insanlara hitap eder. Minel nas; nasa halka hitap eder. İnternet, televizyon olduğu anlaşılıyor üslubundan. Yerden mamul diyor çünkü Allah yerden. Hayvan demiyor bak debbib debelenen hareketlenen varlıktır diyor. Gözle görülmeyen küçük hareketlenmelere debbib dabbabe denir. Bilmiyorsan işte anlatıyoruz.

Ahir zamanda İsa Mesih ve Mehdi (as)’nin vefatından sonra Yecüc ve Mecüc dünyayı istila edecek. Sonra da onlara karşı komünistler, komünist bir karşı hareket olacak yani 1543 gibi hicri. İki yıl kadar da onların iki-üç yıl kadar üç yıl kadar bir hakimiyeti var komünistlerin. Sonra dünya mahvolacak. Yani kıyamet kopuyor. “Kişi” diyor “annesiyle sokakta zina eder” diyor artık “merkepler gibi” diyor “o hale gelirler ve kıyamet zalimlerin başına kopar” diyor. Çok az mümin kalacak onların da canları alınacak. Kıyametten çok az önce.

“Ve izâ vakaal” şeytandan Allah’a sığınırım “kavlu aleyhim ahracnâ lehum dâbbeten minel ardı tukellimuhum ennen nâse kânû bi âyâtinâ lâ yûkınûn(yûkınûne)” minel ard; toprak kelimesi el ard arz olarak geçiyor bu kelime dünya anlamına geliyor. Yerden, dabbe kökünden bir isim. Hafif yürüme debelenme internette var ya televizyonun üstünde küçük küçük noktalar hareketleniyor yani gözle görünmesi güç hareketlenmeler için deniyor. Ağır ağır kıpırdama yahut hızlı küçük kıpırdamalar, debelenmek hareket eden varlık. Hatta içkinin bedene yayılması için de söyleniyor. Elmanın çürüğünün yayılması için de söyleniyor. Gözle zor fark edilen yahut gözle fark edilemeyen küçük hareketlenmeler için söyleniyor. Ekran nasıl? Aynısı işte. Değil mi? İnternetin televizyonun ekranı aynı.  İnsanlara konuşur diyor zaten canlılık yürür demiyor. “İnsanlara konuşur yüzü insan yüzü gibidir” yani bir kişi çıkacak hatta “sakallı” diyor “bir şahıs çıkar insanlara Allah’a inanmadıklarını, İslam’ın varlığını, Kuran’ı, Allah’ı anlatır” diyor. Benim kanaatim oradaki sakallı varlık da Mehdi (as). Dabbet-ül arz ona yardım ediyor, dabbet-ül arz Mehdi (as)’ye yardım etmek için çıkan bir varlık. Yani televizyon ve internet. Bu, konu bu “dünyanın her tarafından duyulur” diyor. “Dünyada görülmeyen konuşulmayan hiçbir şey kalmaz” diyor. “O sakallı varlık konuştuğunda dünyanın her tarafında insanlar onu duyar” diyor. “Dabbet-ül arzın kökleri bütün dünyayı sarmıştır” diyor böyle örümcek ağı gibi. İnternet ağı öyle aynısı. “Fil kulağı gibidir” diyor açılıp kapanıyor aynı. “Bir de gözü vardır domuz gözü gibi” diyor üstünde de ufak bir göz var domuz gözü gibi tam işte aynısı. Anlamıyorsa anlasın. “İnsanların imanı zayıfladığı bir dönemde çıkacak” diyor Allah Kuran’da zaten. Tam işte ahir zaman. “Dabbet-ül arzda her türlü renk mevcuttur” diyor internete baktın mı her türlü renk var. Tam karşıtı.

Oktar’la Cihat bir yerlere gitmişler bir şeyler yapmışlar anlatın bakayım ne yapmışlar?

GÖRKEM ERDOĞAN: Evet. Sizi temsilen Kudüs’te biz dizi görüşmelerde bulundular Oktar ve Cihat. Kudüs’te bulundukları sırada sizin çalışmalarınızla ilgili bilgi vermek için IL TV’de bir televizyon programına katıldılar. Oradan bir bölüm var gösterebiliriz.

ADNAN OKTAR: İsrailliler güzel insanlar, Museviler güzel insanlar. Zalimi; zalimini al kenara o ayrı biz ona karşıyız. Biz mazlum Musevilerin güzel insan olduklarına inanıyoruz. Ve onları seviyoruz. Onlara zulmün de çok büyük günah olduğuna inanıyoruz. İsrail’le uğraşan, mazlum İsraillilerle uğraşan belasını bulur bak söyleyeyim. Hangi mazlumla uğraşırsa insan belasını bulur. Anlamazdan kimse gelmesin. Tarih içerisinde hep öyle olmuş kim mazlumla uğraştıysa Allah belasını vermiş. 

Neml Suresi, 82’de dabbet-ül arzdan Cenab-ı Allah şöyle bahsediyor: O Allah’ın verdikleri sözle karşılaştıkları zaman “O söz, başlarına geldiği zaman, onlara yerden bir Dabbe çıkarırız” yerden mamul bir dabbe çıkarırız “o da,” o cisim de, o varlık da insanlara yayın yapar, anlatır. Ne diyor? “insanların Bizim ayetlerimize kesin bir bilgiyle inanmadıklarını onlara söyler.” Bak, vasfı bu. Anlatım yapıyor. Bu varlığın vasfı bu. “o da, insanların Bizim ayetlerimize kesin bir bilgiyle inanmadıklarını onlara söyler.” Yani “iman hakikatlerine ihtiyaç olur” diyor kesin bilgiyle inanmadıkları için kesin bilgiyle inanacakları bilgi verir, dabbet-ül arzın vasfı bu. Ama bak, “O söz, başlarına geldiği zaman” Allah’ın verdiği o sözle karşılaştıkları zaman. Allah ne söz veriyor? “Mehdi’yi çıkaracağım” diyor. Değil mi? Başka ne? O söz, Allah’ın verdiği sözle karşılaştıkları zaman. O zuhur ettiği zaman, geldiği zaman.

“Kavlu aleyhim” Allah’ın kavli, Allah’ın verdiği söz, kavl. Kavl anlaşma ya, Allah’ın yaptığı anlaşma, Allah’ın verdiği söz “Ve izâ vakaal kavlu aleyhim” El kavlu; Allah’ın sözü. Onunla karşılaştıkları zaman, “O söz, başlarına geldiği zaman” “aleyhim” onların üzerine “ahracnâ” çıkardık. Şeytandan Allah’a sığınırım “lehum” onlar için, onlara “dâbbeten” bir dabbe yani çok küçük kıpırtıları olan bir varlık, yerden mamul, topraktan mamul “minel arzı” arzdan, yerden” diyor zaten. Hiçbir canlı için Allah böyle bir şey demiyor. “Yerden mamul” diyor. Bu tamamen ayrı, bunun yaratılış şekli tamamen ayrı yani yerdeki minerallerden oluşmuş. Demir, bakır, alüminyum, çinko... Neyden oluşuyor bilgisayar? Yerdeki mamullerden oluşuyor. Madenlerden oluşuyor. Yerden bak, bir tek dabbet-ül arz için bu sözleniyor. Yani canlı bir varlık olmadığını oradan anlıyoruz. “Yerden mamul” diyor Allah. Çünkü “bütün canlıları, her şeyi Ben sudan yarattım” diyor Allah. Ama “bir tek bu topraktan mamul” diyor “topraktaki maddelerden mamul. “Kânû” insanlar oldular, kânû; oldular “bi âyâtinâ” ayetlerimize, delillerimize, mucizelerimize “lâ yûkınûn (yûkınûne)” yakin hasıl etmezler. Kesin olarak inanmazlar. İşte ahir zamanda oldu bu da. Bu inanmadıkları devrede Allah’ın verdiği söz de karşılarına geldiğinde. Bak, ilk şartı bu. İki şart koşuyor Allah. Bir; İmanın çökmesi, bütün dünyada imanın çökmesi, iki; Allah’ın verdiği o mühim ve büyük söz zuhur ettiğinde, karşılaştıklarında yani Hz. Mehdi (as) çıktığında. “Dabbet-ül arzdan konuşur” diyor. Dabbet-ül arzdan. Dabbet-ül arz, Hz. Mehdi (as)’a yardımcı çıkıyor zaten. Sakallı bir varlığın görüneceğini söylüyor. Yani sakallı bir insanın, “sakallı bir genç” diyor hadislerde. Sadece yüzünden bak büst olarak söylüyor ayrıca. İnsanlara konuşur “tukellimu-hum” diyor. Hitap eder, tam aynısı işte. Şeytandan Allah’a sığınırım. “Ve izâ vakaal kavlu aleyhim ahracnâ lehum dâbbeten minel ardı tukellimuhum ennen nâse kânû bi âyâtinâ lâ yûkınûn (yûkınûne).” Arapça bilen çok fazla vatandaşımız var. Hocalar alimler de bir çoğu biliyor. Onun için özellikle Arapçasını da okuyorum ki itiraz olmasın diye.

Churchill’in bir sözü var diyor ki; “Dünyada çok kapsamlı bir olayın yaşandığını ve çok ince hesaplı bir planın yapıldığını ve bizden de bu planın sadece bir parçası olduğumuzu göremeyen kör ve ahmaktır” diyor. Tabii bu sözünün muhatabı olan kişileri biz tenzih ediyoruz yani söylediği kişileri. Kötü söz sahibinindir. Ama adam zaten söylüyor bak, derin devlet yapılanması zaten söylüyor. “Dünyada çok kapsamlı bir olayın yaşandığını” dünya çapında “ve çok ince hesaplı bir planın yapıldığını ve bizden de bu planın sadece bir parçası olduğumuzu ve buna hizmet edeceğimizi göremeyen” diyor. İşte “şöyledir, böyledir” diyor. Zaten anlatılsa herkes görür bunu. Anlatıyorsun niye görmesin? Herkes görür.

O çok manidar mesela Kuran’da ‘o sözle karşılaştıkları zaman, vaat edilenle.’ Yani zaten Mehdi-yi Mevud deniyor. Vaat edilen Mehdi.  Bak, “vaat edilen söz karşılarına geldiği zaman, zuhur ettiği zaman” diyor. Bu ne bu? Kıyamet diyemeyiz, çünkü kıyamet kopsa zaten dabbet-ül arzın bir anlamı kalmaz. O zaman bu verilen söz ne Allah’ın verdiği söz karşılarına gelen, karşılaştıkları söz ne Allah’ın verdiği söz? Ve ondan sonra da insanları imana davet ediyor. İman da geçerli. Dabbet-ül arz kanalıyla o kişi, o varlık insanları imana davet ediyor. “Mehdi yok” diyorlar. Dabbe ile ilgili ayet işte Hz. Mehdi (as)’dan bahsediyor açıkça, görülmeyecek gibi değil. Orada bir insandan bahsediliyor. Bir varlıktan yani insanları imana hizmet etmesi için çağıran bir varlıktan bahsediliyor.

Çanakkale’de şehit olan çocuklarımız için, gençlerimiz için Churchill diyor ki; “Biz de onların Çanakkale’de çiçeklerini kopardık” diyor. Orada biliyorsunuz on dört-on beş yaşında el kadar çocuk, hatta on yaşında çocuklar gitti. Hepsi şehit oldu. “Biz de onların” diyor “Türklerin çiçeklerini kopardık” diyor Churchill.

Evet, dinliyorum.

GÖRKEM ERDOĞAN: PKK’lı teröristlere nefes aldırmayan Hakkari Özel Harekat ekibinden askerlerimiz operasyonlar sırasında bir yandan zor şartlar altında ibadetlerini de yerine getiriyorlar. Son olarak altı teröristin öldürüldüğü operasyon sonrası Mehmetçik yoğun kar yağışı ve soğuk havaya aldırış etmeden şükür namazı kıldı. Bir fotoğrafı da vardı.

ADNAN OKTAR: Aslan, aslan, ağabeyinin aslanı, canı, koçyiğidi. Allah senin makamını cennet etsin. Cennette kardeş etsin, maşaAllah. Uzun ömür versin. Seni kahpe kurşunlardan korusun.

Allah Museviler için İsra Suresi 7’de diyor ki; “Eğer iyilik ederseniz kendinize iyilik etmiş olursunuz” yani tam Tevrat’a uygun yaşarsanız. “ve eğer kötülük ederseniz o da (kendi) aleyhinizedir. Sonunda vaad geldiği zaman” yani Hz. Mehdi (as) geldiği zaman “(yine öyle kullar göndeririz ki) yüzlerinizi 'kötü duruma soksunlar', birincisinde ona girdikleri gibi mescid (Kudüs)e girsinler ve ele geçirdiklerini 'darmadağın edip mahvetsinler.'” Diyor. Hz. Mehdi (as) devrinde Musevilere yönelik saldırı olacağını da söylüyor. Hakikaten şu an Kudüs’te var. Orada burada her yerde saldırıyorlar Musevilere. Görüyorsunuz, bıçaklı saldırılar, şunlar, bunlar, roketle, şu bu. Mescidi darmadağın ettiler gördünüz zaten. Yaktılar Mescid-i Aksa’yı, fotoğrafları var. Aynısı bak, bu vaat de aynısıyla gerçekleşmiş oldu. Ebcedi miladi 2019 tarihini veriyor, 2019. “Eğer iyilik ederseniz kendinize iyilik etmiş olursunuz” diyor. Yani Musevilerin bir kurtuluşa ereceğine dair ayet bu. Yani “batacaksınız” demiyor Allah. “Kurtuluşa ereceksiniz” diyor. “ve eğer kötülük ederseniz o da (kendi) aleyhinizedir.” Yani “eğer kan dökerseniz, ızdırap verirseniz anarşi olur, terör olur, aleyhinize olur” diyor Allah ayette. “Sonunda vaat edilen geldiği zaman” Hz. Mehdi (as) geldiği zaman. İşte şimdi ayetin ebced dökümünü de getirecekler. O devirde teröristlerin ortaya çıkacağını söylüyor Allah yani böyle olay çıkaran insanların. Bunlar mescide girip yani Mescid-i Aksa’ya girip oraları yakıp yıkacağını söylüyorlar. Yakıp yıktılar. Ama İsrail polisi de girdi tabii. Yani orada kim mescidi yakıp yıkıyorsa hepsine işaret var. Yani teröriste de işaret var, eğer polis de yakıp yıktıysa onun da bir dahili varsa ona da işaret eder.

Şeytandan Allah’a sığınırım, İsra Suresi, 7’de, “İn ahsentum” ahsen olursanız, ahsen davranırsanız. Ahsen; iyi güzel davranan. “ahsentum” iyisi olursunuz, yani iyi insan olursunuz. Rahat edersiniz. Sizi huzur içinde yaşatırım” diyor Allah Musevilere. Ahir zaman için bu. “li enfusikum” nefsiniz için “ve in ese’tum” kötülük ederseniz, kötü davranırsanız “fe lehâ” ona aittir “fe izâ câe” geldiği zaman “va’dul” vaad edilen, yani Hz. Mehdi (as) “âhırati” sonraki “li yesûû” olması için, karartsınlar diye “vucûhekum” yüzleriniz. Yani “mutlu olmayacaksınız o zaman” diyor. “Huzursuz olacaksınız.” Yani “Tevrat’a göre hareket etmezseniz mutlu olmayacaksınız. Yüzünü karartacağım, neşeniz kaçacak” diyor Allah. “ve li yedhulûl” olsunlar girsinler “mescide” mescit “kemâ” gibi “dehalûhu” girdiler. Yani mescide girdiler. “evvele” ilk “merratin” ilk defa olduğu gibi “ve li yutebbirû” ve helak etmeleri için. Helak etsinler. Yani oraları yakıp yıksınlar. “mâ alev” geçirdikleri, üstünlük sağladıkları şeyleri “tetbîrâ (tetbîren)”mahvederek, yerle bir ederek, yani tebdil ederek. Yani İsrail’de terör çıkacağına da işaret ediyor Allah. Ama “Tevrat’a uyarsanız sizi huzurlu yaşatacağım” diyor Allah. “Uymazsanız huzursuzluk, acı ve ıstırap çekeceksiniz” diyor. Ama kurtuluş yolunda olacaklarını da gösteriyor Allah. Yani ve terör ve anarşinin çıkacağını da söylüyor.

Yani mescide saldırı olacağını söylüyor Kuran. Bu çok manidar, aynısıyla oldu. Ben söylüyorum da İsrail’e. Yani “Tevrat’a uyarsanız rahat edersiniz” diyorum. Bak, Tevrat’a uymadıkları için bela geliyor. Ben buraya geldiklerinde “nasıl yapacağız?” dediler. “Tevrat’a uyarsanız kurtulursunuz” dedim. “Tevrat’a uymazsanız bela huzursuzluk devam eder.” “Çok huzursuz yaşıyoruz” diyor. Kuran ona işaret ediyor, “yüzlerinizi bozacağım” diyor. Yani “huzursuz yaşayacaksınız” diyor. “Ama Tevrat’a uyarsanız, Allah’ın hükmüne uyarsanız sizi huzur içinde yaşatacağım” diyor. Ama kurtuluş yolunun kapalı olmadığını da söylüyor Allah. Bak ahsen davranırsanız “ahsentum” iyi olursunuz, rahat edersiniz” diyor Allah. Yani öyle olsa “hiçbir şekilde kurtuluşunuz yok” derdi. Bak, onların kurtuluşunun mümkün olduğunu söylüyor Allah. Ama ahsen olurlarsa. Nefsiniz için kötülük ederseniz, kötü davranırsanız, yani Allah’ın hükümlerine uymazsanız, zulmederseniz ki Allah’ın hükümlerine uymamak zulümdür. “O zaman felaket gelir” diyor. “Mescide girerler, yakıp yıkarlar” diyor. Hakikaten Kudüs çok huzursuz şu an.  Yani adam bıçaklamalar, şunlar, bunlar falan, nefes alamıyorlar. Yani ancak askeriye, polisiye bir sistemle ayakta durabiliyor orası. Huzur yok. Ancak Hz. Mehdi (as) devrinde Kudüs’te huzur olacaktır, İsrail’de huzur olacaktır yani Moşiyah devrinde. Bak, hepsinde o söz, o vaatten bahsediyor. Allah’ın vaat ettiği kim bu? Ve bak, eğer kıyamet desen kıyamet kopmamış zaten. Kıyamet kopsa zaten mescidin bir anlamı yok. Oraya adamların girmesinin de anlamı yok ve bu adamların düzelmesinin de anlamı yok. Onların düzelmesi ihtimalinden bahsediyor Allah. Yani iyi olmaları ihtimalinden bahsediyor. Yani kıyamet kopsa zaten iyi olmalarının hiçbir anlamı yok. Vaat edilen kim bu? Dabbet-ül arzda da bahsediyor ve ahir zamanda yine bu olaydan bahsediliyor, birisinin geleceğinden bahsediyor. Kim bu?

“Canımın için değerli yakışıklım. Bugün benim doğum günüm. 26.3.1994, senden güzel dualar istiyorum. Seni seviyorum ve özlüyorum candan ötem.” Şebnem. Allah sana uzun hayırlı, bereketli, nurlu, hidayetli ömür versin.

“Sizi düşününce yanımda olduğunuzu hissediyorum. Siz benim en yakınım, canımdan kıymetli, imanıma vesile olan en değerli varlığımsınız. Zümrüt gözlüm, Sultanımsınız. Ablamla nurlu ellerinizden hasretle öperiz Canım Sultanım” diyor Defne. Defne ben de seni çok seviyorum.

“Hocam, erkeklere ipek giymek haram değil mi? Reis için “giysin” dediniz de.” Diyor. Tayyip Hocam’a ipek de yakışır. Bir de bu gelenekçi Ortodokslara da çok iyi bir tokat olur. Cayır cayır parlasın kıyafetleri. Giyinsin ya. Diyorum en az yüz tane takımı olsun, en az. Ya sen Cumhur Reisisin mübarek. Tabii ki hakkın, istediğin gibi giyin. Kimse sana “niye giyindin?” demez. Çeşit çeşit paltoların da olsun, çeşit çeşit ayakkabıların da olsun. Bu israf değil. Türkiye’yi temsil ediyorsun, gönlün rahat olsun. Utangaç, terbiyeli bir insan, ağrına gidiyor böyle sözler. İşte “Harcıyorsun, lüks, israf” falan derler diye yanaşmıyor. Çünkü saray için de “Bu saray benim değil, milletin sarayı” dedi yani. Hakikaten de onun tapulu malı değil. Ama şimdi böyle şık kıyafetler giyse “hah derler parayı yiyor” diyecekler. Giy, helali hoş olsun. Sana öyle laf edenin cevabını ben veririm. Senin gönlün çok rahat olsun. Koskoca Türkiye’nin hatta Türklük aleminin, İslam aleminin sevdiği bir insansın. Reis-i Cumhur’sun, tabii ki giyeceksin. Niye giymeyesin? Resulullah (sav)  çok kıymetli cüppeler giyiyordu. İmam-ı Azam Ebu Hanife de öyle, bütün büyük İslam alimleri falan müceddidler, müçtehidler yani daha Türkçesi hakkın. Giyin, helal olsun. Öyle bir şey denemez. Diyene benim cevabım hazır.

Atatürk de rahmetli gıcır gıcır böyle İngiliz kumaşından ipekli muazzam güzel kıyafetler giyiyordu cayır cayır. Atatürk rahmetlinin kıyafetleri vardı, görebiliyor muyuz?

GÖRKEM ERDOĞAN: Görebiliriz.

ADNAN OKTAR: Ya kardeşim şu zevke bak sen, Şu asalete bak. Ama Paşamıza bakmayı bilmediler. Biz olsak böyle olaylar hiç olmazdı. İçkisine de karışırdık, sigarasına da karışırdık. Sağlığına da dikkat ederdik. Böyle olaylar olmazdı. Dolmabahçe’ye soğuk nemli yere götürüp bıraktılar. İnanılır gibi değil, yani mucize. Akıl alacak gibi değil. Kendiniz gidip oturun Dolmabahçe’de, o soğuk nemli yerde. Acayip rüzgar alan yer, akıl almaz nemli. Oraya hasta insan bırakılır mı? Başka yer bulamadınız mı? Atatürk Orman Çiftliği mesela gayet güzel oranın havası, yeşillik, orada kalsaydı, Ankara’nın iklimi güzel. Ne gerek var Dolmabahçe’nin nemli, soğuk ortamında tutuyorsunuz? Kinin, kinin, kilo hesabıyla kinin veriyorlar. İnanılır gibi değil. Sirozdan kaşıntı oluyor. Kinin en tehlikeli madde karaciğer için, mahveder karaciğeri. Yani alenen suikast, başka bir açıklaması yok. Uzun süre mesela Savarona teknesinde yaşatıyorlar. Teknede yaşanır mı kardeşim? Akıl almaz rüzgar alıyor, sürekli sallanıyor. İnsan fıtratına aykırı. Buz gibi soğuk ve müthiş nemli. Teknenin içi de nemli. Hasta insanı oraya niye koyuyorsunuz? Niye oraya götürüyorsunuz? Mesela elli yedi yaş çok genç, elli yedi yaşında bak, müthiş yaşlanmış elli yediye göre. Bu kadar insan göremiyor musunuz bunu? İnanılır gibi değil. Neyse artık kaderi öyle tabii Allah’ın takdiri ama biz sebebe sarılmak açısından diyoruz.

Dabbet-ül ard ama Türkçede arz olarak biliniyor. Ard desek anlamaz insanlar. Ard desen adam “ne” der? Arz dedin mi adam dünya olarak anlar.

Cemsol, “Yahudilere lanetli ırk deniyor.” Öyle bir şey yok. O senin hüsnü kuruntun. Nereden çıkarıyorsun lanetli ırkı? Allah, “müşrikler ve Yahudilerden zulmedenler, imansız olanları Allah lanetledi” diyor. Halen de geçerli bu. Müşrikler zaten lanetleniyor. Allah düşmanları zaten lanetleniyor. Musevilerden de inkar edenler, zalim olanlar zaten lanetleniyor. Her zaman için geçerli bu. Ama mazlumu lanetliyor mu Allah? Sen mazlumu da lanetliyorsun. Mazluma Allah kurtuluş yolunu söylüyor ayette. Hz. Mehdi (as) devrinde kurtulacaklarına dair işaret o ayetteki. “Eğer iyi olursanız sizin için kurtuluş var” diyor Allah. Ayet açık. Ama şu an Tevrat yaşanmadığı için Allah İsrail’de müthiş bir huzursuzluk ve acı çektiriyor. Bu görülüyor. Bu Tevrat’ın da açıkladığı bir hükümdür. Bu oluyor. İsrail’i Allah cezalandıracağını söylüyor, Tevrat’a uymazlarsa. Ahir zaman için de söylüyor. Ahir zamanda da uymazsanız cezalandıracağım diyor. Şu an acı çekiyorlar. Huzurlu yaşamıyorlar. Buraya gelince işte “niye bize yardımcı olmuyorsunuz?” ben dedim “Tevrat’a dönmezseniz acı çekersiniz.” Bir tek o değil yani. Dünyayı yöneten güç, derin güç, Kuran’a, Tevrat’a, İncil’e ve hadislere bakarak hareket ediyorlar. Yani derin bir perspektifle bin yıllık, beş yüz yıllık tarihi, böyle aşağı yukarı çıkarıyorlar kendi mantıklarıyla ve ona göre olayları geliştiriyorlar. Mesela İsrail’deki olayları da o yüzden geliştiriyorlar. Mesela orman yangınları oluyor, anarşi terör oluyor, şiddet oluyor. Mesela Mısır mahvoldu. Şam, Irak mahvoldu. Tevrat’ta bunların hepsi var. Mısır’ın, Şam’ın ve Irak’ın ahir zamanda mahvolacağına dair çok detaylı bilgi var. Çok kapsamlı. Defalarca açıklıyor Tevrat.

“Duhan Suresi neyi kastediyor?” diyor. O da işte ahir zamanda müthiş bir sıkıntı olacağına dair ayettir. Duhan yani bu bildiğimiz duman anlamında değil. Yani sıkıntı, ekonomik kriz, savaşlar, terör buhran. Yani bütün dünyayı bir buhranın saracağını söylüyor. O da oluştu şu an.

Biz Ermenistan’la Türkiye’yi barıştırmak için muazzam emek vermiştik. Yani öyle güzel bir aşamaya geldik ki, Ermenistan’la kapılar açılacaktı artık. Son aşamaya gelmiştik. Bir anda, İngiliz derin devleti devreye girdi. Onların uşakları devreye girdi. Altüst ettiler, mahvettiler. İşte, her şeyin bir vakti merhunu var. O da Mehdi (as)’ye nasip olacak. Olmuyor yani. O kadar gayret etmemize rağmen olmadı.

Manolyaların şekerliğini görüyor musun? Bu sevimlilerin bir özelliği de hiç dokunulmaması gerekiyormuş. Çok nazlılarmış. Dokunulduklarında, çok rahatsız olup hemen dökülüp çürüyorlarmış. Ama dokunulmazsa bayağı sıhhatli kalıyorlar. Her biri bir alem. Gelin gibi süslenmiş her biri.

Mesela Yeşaya 17’de: “Şam’la ilgili bildiri” diyor. “İşte Şam, kent olmaktan çıkacak. Enkaz yığınına dönecek. Kentler terkedilecek. Hayvan sürüleri orada yatacak. Şam'ın egemenliği yok olacak.” Diyor. Yani Şam hükümetinin egemenliği yok olacak. “Her şeye egemen Rab böyle diyor.” Diyor. Irak için de aynı ifadeler var. Uzun uzun anlatıyor Tevrat. Mısır için de var.

Allah diyor ki Musevilere; “Sonra onlara karşı size tekrar güç ve kuvvet verdik. Size mallar ve çocuklarla yardım ettik ve topluluk olarak sizi sayıca çok kıldık.” (İsra Suresi 6) Eğer İsrail milletini Allah kabul etmese, böyle niye Allah yardım etsin? Niye koruyup kollasın? İyiliği olduğunuzda diyor, size yardım ediyorum diyor, edeceğim diyor Allah. “Eğer iyilik ederseniz, kendinize iyilik etmiş olursunuz.” (İsra Suresi 7) diyor Allah. Yani “siz kafirsiniz, battınız, lanetlisiniz” demiyor. “İyilik ederseniz kendinize iyilik etmiş olursunuz” diyor. Lanetliye iyilik etsen de kurtuluşu olmaz. İyilik, ne kadar iyilik ederse etsin kurtulamaz.

“Uluslar duyup titreyecekler. Filistin halkını dehşet saracak.” (Mısır’dan Çıkış 15:20/14) diyor. Hakikaten onlar da çok büyük belalarla karşılaştılar. “Korku ve dehşet düşecek üzerlerine, Senin halkın geçinceye dek, ya Rab, sahip olduğun bu halk geçinceye dek.” (Mısır’dan Çıkış 15:20/20) diyor.

Mesela Babil. “Tahtın yok artık, yere otur. Bundan böyle ‘Nazik, narin’ demeyecekler sana.” (Yeşaya 47:1)

Mesela “Babil’den kaçıp kurtulun.” (Yeremya 8) Irak’tan. “Çünkü birbiriyle anlaşmış büyük uluslar” bak büyük devletleri “Kuzeydeki topraklardan kışkırtıp” yani Rusya tarafından kışkırtıp “Babil'in karşısına çıkaracağım.” Irak’ın karşısına çıkaracağım. “Babil'le savaşmak üzere karşısına dizilecek. Onu kuzeyden ele geçirecekler.” Hakikaten de öyle oluyor şu an. “Okları usta savaşçı oku gibidir. Hiçbiri boş dönmeyecek.”(Yeremya 9) Yani, ok dediği işte bombardıman. Yerle bir oluyor oralar.

“Ülkede savaş, büyük yıkım gürültüsü duyuluyor. Dünyanın balyozu nasıl da kırılıp paramparça oldu Babil uluslararasında nasıl dehşet oldu?”(Yeremya 50:23) diyor Tevrat’ta.

Mısır için de öyle, çok uzun uzun anlatıyor. “O zaman elimi Mısır’ın üzerine koyacağım ve onları ağır biçimde cezalandıracağım.” (Mısır’dan Çıkış 7. Bölüm 5. Bab) diyor.

“İşte Rab hızla yol alan buluta binmiş Mısır’a geliyor!” (Yeşaya 19:1) Yani bak, hızla yol alan buluta binmiş. Uçakla olan bombardımandan bahsediyor.

“Mısırlıları Mısırlılara karşı ayaklandıracağım.” (Yeşaya 19:2) Oldu mu bu? Oldu. Kardeş kardeşi kırdı. Gördünüz, develerle saldırdılar birbirlerine.

“Kardeş kardeşe, komşu komşuya, kent kente, ülke ülkeye karşı savaşacak.” (Yeşaya19:3) Bu aynısıyla yapıldı.

“Mısırlıları acımasız bir efendiye teslim edeceğim.” (Yeşaya 19:4) Sıkıyönetim var. Sisi nefes aldırmıyor.

“Katı yürekli bir kral onlara egemen olacak.” (Yeşaya 19:4) diyor. Aynısıyla oldu. Tabii biz böyle bir zulüm olduğunda, oturup seyretmeyiz. Yani zulme karşı mücadele ederiz. Ama bunlar Tevrat’ta da geçen hükümler. Yani Allah’a uyulmadığında, Allah’ın hükmüne uyulmadığında, Allah’a şirk koşulduğunda Allah bela getiriyor. Tabii orada vefat edenler, müminler varsa onlar şehit hükmündedir. Yaralananlar varsa gazidir. Ama Allah kendi hükmü yapılmadığında, gazap ediyor. Bunu ayette açık açık belirtiyor.

İmamı Ali (kv) buyuruyor: “Batı ülkeleri Şam’a saldırdığında” batı ülkeleri Şam’a, Suriye’ye saldırdığında, “büyük ve korkutucu bir savaş çıkararak Şam’ı işgal edecekler.” Oldu mu? Şam derken Suriye’dir. Başkent anlamında değil Şam, o bölgenin adıdır. (Gaybet-i Şeyh Tusi Sayfa 461)

İmam Bakır diyor ki: “Ey Ceber, Şam’da bir fitne çıkacak ki, bu fitneden kurtulma yolları aranacak. Ancak Kaim Mehdi gelene kadar asla bulamayacaklar.” (Gaybet-i Numani s.327) Yani Suriye’de terörü durdurmaya çalışacaklar ama Kaim Mehdi gelinceye kadar bu mümkün olmayacak diyor.

Trump’ın torunları varmış, çok sevimli. Görebiliyor muyum onları?

GÖRKEM ERDOĞAN: Evet, görebiliriz.

ADNAN OKTAR: Bayağı şeker. Buruna bak, burun tam ısırmalık. Yanakları da iyi ısırılır bunun.

GÖRKEM ERDOĞAN: Başka resimler de var.

ADNAN OKTAR: Yaklaştır bakayım. Keyfi bayağı yerinde. Saçları da elektrik çarpmış gibi, çok şeker. Bayağı güzel hepsi, maşaAllah.

Evet dinliyorum.

ASLI HANTAL: Kardeşlerimizin faaliyet haberleri vardı. 20 Mart Tokat merkezde, iki yüz adet A9 broşürü dağıtmış kardeşlerimiz. Akşam da bir araya gelip, sizin kitaplarınızdan okuyup sohbet etmişler.

ADNAN OKTAR: Tokat’ta, çok güzel.

ASLI HANTAL: İstanbul’un çeşitli semtlerinde çok sayıda kitabınız dağıtılmış. Önceki gün, bir kardeşimiz eşiyle birlikte, on beş adet kitabınızı ve yirmi adet Türk İslam Birliği broşürü dağıtmış. Uşaklı kardeşlerimiz Üst Akıl İngiliz Derin Devleti kitabınızdan valilere, vali yardımcılarına, siyasi partilere ve vakıflara vermişler. Ayrıca diğer kitaplarınızdan, seksen adet halkımıza hediye etmişler. 18-20 ve 25 Mart’ta İzmir Bayraklı, Göztepe sahili ve Şirinyer Sevgi Yolu’nda, toplam beş yüz adet A9 broşürü ve kırk adet eseriniz dağıtılmış. Eskişehir’den kardeşlerimiz, 5 Mart günü Gök Meydan Mahallesi’nde bin sekiz yüz adet broşür dağıtmışlar. Kardeşlerimiz geçtiğimiz Pazar günü Kayseri Esenyurt Mahallesi’nde, halkımıza sizin yüz on adet kitabınızı hediye etmişler. Sonra imani sohbet edip, sizin sözlerinizden ve Kuran’dan ayetler okumuşlar. Tokat’ta kardeşlerimiz, iki yüz adet A9 broşürü dağıtmışlar. Sonrasında kitabınızdan okuyup sohbet etmişler. Kayseri’den kardeşlerimiz, geçen hafta bir araya geldiklerinde, kitaplarınızdan bölümler okuyup sohbet etmişler. Ankara’da 19-21 ve 24 Mart’ta Keçiören Kızlarpınarı Caddesi, Kızılay ve Danıştay bloklarında altmış adet Harun Yahya eseri ve üç yüz A9 broşürü dağıtımı yapmış kardeşlerimiz. Bugün iki kardeşimiz Adana’da, sizin birçok kitabınızı ve belgesel CD’nizi halkımıza armağan etmişler. Alanya’da 20 Mart akşamı sizin çeşitli eserlerinizden dağıtmış kardeşlerimiz apartmanlara.

ADNAN OKTAR: Bayağı şeker hepsi. Hanımlar çok şeker ve çok güzel. Beyler de çok yakışıklı, çok efendiler. Her adımlarına, her nefeslerine Allah sevap yazsın. Çok hayati. Kitap kalıcı, alim, hoca anlamına gelir. Ben mesela alim değilim ama kitaplar alim. Kitaplar hocadır ve kusursuz anlatır. Güzel anlatır o hocalar. Yani kelime eksiği olmaz. Bilgi eksiği olmaz. Kaynaklı konuşurlar. Her kitap bir hocadır. Her yere hocalar dağılıyor, alimler dağılıyor. Mahallelere, sokaklara geceli gündüzlü insanları irşad ediyorlar. Bu hocalar gece on iki, birde de ders yapar. Sabah erken de ders yaparlar. Ama diğer hocaların dinlenmesi gerekiyor. Onlar dinlenmez.

Şimdi bir resim göstereceğim. Atatürk’ün 1923 yılındaki hali. Aradan on beş yıl sonra geldiği halini bir göstereyim. O üç resmi göster.

ASLI HANTAL: On beş yıl sonraki hali.

ADNAN OKTAR: Evet, önce bunu göster. Evet, bak görüyor musun aradaki farkı? On beş yılda, yazık günah değil mi? Yani bu nasıl bir ilgi alakadır? Bu nasıl bir mantıktır? Bunu anlamak çok güç. “Sürekli hizmet etsin de, ne yaparsa yapsın” mantığında oluyor bazı insanlar. Karşındaki insan. İnsana özen gösterilecek. Kendi oğlun olduğunda dikkat ediyorsun. Kendi çocuğuna o kadar içki içirtir misin sen? O kadar sigara içirtir misin? Nemli yerde tutar mısın, soğuk yerde? Gemi Savarona, ya kardeşim zaten deniz sürekli esiyor ve muazzam bir nem var ve sürekli çalkantı var, orada yaşanır mı? Götür Ankara’ya. Mesela havası güzel Ankara’nın. Atatürk Orman Çiftliği gayet güzel, yeşillik. “Paşam biz sizi seviyoruz. İçki içirtmeyeceğiz. Sigara da içirtmeyeceğiz. Süt için, ayran için, ne yapıyorsanız yapın buna müsaade yok.” Bu kadar. “Biz sizi seviyoruz, saygı duyuyoruz.” Ne diyecek? Millet diyor. “Millet adına söylüyoruz” dedim mi bitti. Milleti kıracak bir insan değil.

Evet, şimdi kısa bir ara verelim, devam edelim.  

ASLI HANTAL: Yayınımıza videolarla devam ediyoruz. 


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."