Sohbetler (25 Ocak 2017; 15:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi günler değerli izleyicilerimiz Adnan Oktar’la Sohbetler’e başlıyoruz inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Münafıklık konusu hallolursa İslam aleminin derdi de hallolur yoksa bu devam eder de eder Allah esirgesin.

“Dünya için sevgi birliği” diyelim.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Sayın Kılıçdaroğlu katıldığı bir televizyon programında başkanlık sistemi düzenlemesinin İslam’a aykırı olduğu iddiasında bulundu. Şöyle söylüyor; “Tek bir kişiye bu kadar yetki verilmez. Bu inanç açısından da demokratik açıdan da, ahlaki açıdan da doğru değil. İslamiyet’te istişare vardır burada öyle bir şey yok, cumhurbaşkanı her şeye tek başına karar verecek. Ben bu tartışmayı Erdoğan bağlamında yapıyorum zannediliyor. Halbuki bu Erdoğan’dan da sonra da devam edecek sistem. Ya basiretsiz bir kişi başa gelirse ne olacak? Ya da baştaki kişi öldü ne olacak? Yardımcısı başa gelecek ama yardımcısı seçimle gelen biri olmayacak atanmış biri olacak. Ve seçilmemiş bir insan Türkiye’yi yönetecek. Bu konular yeterince tartışılıyor mu kamuoyunda. Hayır” dedi.

ADNAN OKTAR: Doğru söylüyor tabii İslam’sa istişare var. Her şeyin istişare edilmesi lazım. Yavaşlatması önemli değil öyle olsa Kuran hiç istişare etmeden görevini yap derdi Peygamber (sav)’e Cenab-ı Allah. Ama istişare et diyor. İstişare İslam’ın en mühim hükümlerinden birisidir. Tek başına karar ver dersen bu ilerde birkaç nesil sonra iktidara gelecek insanlar açısından bir düşünülsün. Neler meydana getirebilir? Riskli bir insan iktidara geldiğinde neler olabilir bir düşünmek lazım. Tayyip Hoca’nın şahsı güvenilir bir şahsiyet ondan sorun çıkmaz. Onun milli vasfını görüyoruz. Ama Allah esirgesin Kılıçdaroğlu’nun dediği çok doğru bizim de ısrarla üstüne durduğumuz konu bu aylardan beri bunu anlatıyoruz. Ummadık birisinin ummadık bir şekilde başa gelmesi durumunda bu sistemle neler yapabilir bir düşünsünler. Bu riske niye giriyoruz ben bunu anlayabilmiş değilim. Evet.

BÜLENT SEZGİN: Bir duyuru yapabilir miyim Adnan Bey?

ADNAN OKTAR: Evet.

BÜLENT SEZGİN: Bundan sonra yayına soru ve yorum göndermek isteyen izleyenlerimiz artık WhatsApp’tan gönderebilirler. WhatsApp numaramızı vermek istiyorum. 0530 255 92 39.

Evet dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Aydınlık Yazarı İsmet Özçelik başkanlık sistemi konusunda halka yapılan propagandanın yalan üzerine kurulu olduğunu iddia etti. “Örneğin halka güçlü meclis propagandası yapılıyor halbuki bu sistemde meclisin eli kolu bağlanıyor. Meclisin yasa çıkarma işleri cumhurbaşkanı kararnamesiyle karşılanacak. Bakanlar meclise gelip hesap vermeyecek” dedi. Ayrıca üniter yapının korunması konusunda da yalan söylendiğini iddia etti. “Halk yapılan değişikliğin federasyona yol açacağından kaygılı. AK Partili Güneydoğulu milletvekilleri yerelde bu propagandayı yapıyor. Ama batı illerinde bu söylem büyük kırılma yapacağı için tam tersi propaganda öne çıkarılıyor.”

ADNAN OKTAR: Bu işten vazgeçseler bence daha iyi olur gibi geliyor. Bu Türkiye’de bayağı bir zorlanmaya sebep olacak gibi görünüyor. Çünkü bak PKK nefesini tuttu bekliyor o maddelerde çok muğlak ifadeler var. Onların mutlaka düzenlenmesi gerekiyor. Milleti gereksiz yere tedirgin etmenin bir alemi yok, istişareye çok açık olması lazım her şeyin. Bir de hayırlı bir şey varsa zaten olur, kimse bir şey demez tıkanan bir şey olmuyor Türkiye’de, tıkanan bir şey varsa ona uygun kanun çıkartırız ama gereksiz bu tedirginliği meydana getirmenin bir alemi yok, bir an önce bunun hallolması gerekiyor. Diyorlarsa ki referandumda halk bunun cevabını versin tamam, ona bir sözümüz yok ama ilk görüntü olarak birçok aksaklık var gibi görünüyor bunların düzeltilmesi lazım. Aydınlık’ın açıklamasında da makul görüntülü izahlar var, adam Aydınlıkçıdır ama her dediği de yanlıştır anlamına gelmez değil mi? Biraz olaylara akılcı bakmak lazım.

BÜLENT SEZGİN: İHH yaptığı yardımlara devam ediyor Adnan Bey. Dün Twitter sayfasında Suriye’de çocuklarını kaybeden ve yalnız başlarına kalan yaşlı bir mülteci çiftin fotoğrafını paylaşmışlar. Görebiliriz. “Bulundukları yere soba, gıda ve hijyen paketi ulaştırdık, onların dualarını aldık” notuyla fotoğraflarını paylaşmışlar. 

ADNAN OKTAR: Özellikle şu 123. Madde anayasadaki, cumhurbaşkanına birkaç ili de içine alan koordinatör valiler atama yetkisi veriyor. Bu koordinatör valilere verilecek yetkiler bölgesel yönetimler kurulmasına sebep olabilir, bunu bir değerlendirmek lazım. Mesela ben düzeltilmesini istediğim 126. Madde vardı hatırlıyorsunuz. Kenan Evren bu maddeyi şöyle açıklıyor; “Biz ilerde bu bölge valilikler belki eyalet olur, bölge valilerini halk kendisi seçer diye düşündük” diyor. Al bölünmenin kapısı işte. Büyük bir felaket, demek ki doğruymuş dediğimiz. “Bundan korkmamak gerekir” diyor Kenan Evren, “bazıları korkuyor böyle bir şey yaparsak Kürtler bağımsızlık ilan ederler diye düşünüyorlar. Benim kanaatime göre edemezler çünkü bu topluluk içinde onlara aynı haklar tanınıyorsa niye ayrılmaya kalksınlar? Biz onları ayrı tuttukça onlar da kendilerini ayrı kabul ediyorlar, bunu önlemeye çalışmalıyız, bu meclisin vereceği bir karar. Türkiye’de ilerde eyalet sistemi olabilir” halbuki bu İngiliz derin devletinin istediği bir sistem. “Korkmayın” diyor. Vatan, millet, bayrak için titiz olmak korkmak mı? Ne korkacağız gereğini yaparız ama tedbir alacağız tabii ki. Ama Türkiye’yi bölmeye kalkarlarsa, bölmeye kalkanı böleriz kanunla hukukla ne gerekiyorsa yaparız. Hiçbir şey yapanın yanına yar kalmaz. Seyretmeyiz.

Bu yeni değişiklikte belediye ve belediyeye ait il özel idarelerine birleştirme tehlikesi var, kolluk güçleri ona bağlanabilir bu tehlike var bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

Tayyip Hocam Türkiye’yi daha modernleştirsin, daha aydın bir Türkiye’ye doğru çizgiyi geliştirsin. Sanatı, sanatçıları daha da teşvik etsin. Yanında sanatçı olmaması önemli değil bak sanatı teşvik etmesi önemli, onun sözel kısmı önemli teorik, adam uyar veya uymaz o kendi zihniyetini göstersin, sanatçı ortaya çıkmaması dert değil. Belki uluslararası böyle güzel müzik yarışmaları yapılabilir, Bakanlığın koordine ettiği. Resim yarışmaları yapılabilir, sulu boya yahut yağlı boya resim yarışmaları böyle güzel ataklar yapılabilir, birçok sanatçı da katılır her yerden gelirler, gelmeyen de gelmesin. Ama her ülkeden aşağı yukarı gelen olur, bunlar arada sırada da olsa, küçük sembolik de olsa çok güzel olur. Sanata sanat ve sanat bakanlığı kurulsun. Bakanlığın ciddi bir işlevi olmasa bile adı konmuş olması çok olumlu pozitif etki yapar, bütün dünyada olumlu etki yapar. Tayyip Hocam nasıl devam ettireceğiz diye düşünüyordur belki, yap sen mübarek gelir arkası sen Allah’a güven, dayan, sen rahat ol olmaz diye bir şey olmaz olur. Bir de işte küçük müesseseler falan tarıma ağırlık verebiliriz biraz daha, tarım her yerde tarım, ölü toprak hiçbir yerde bırakmayalım. Mesela İstanbul’da da uçsuz bucaksız araziler var, her yeri tarıma açalım meyve ağaçları, sebze bahçeleri şu bu değil mi? Gereksiz ağaçlar değil de meyve ağacına ağırlık verelim, gıda bu. Mesela farz edelim elma ağacı olsa bile elmayı alıp kurutursun çok ciddi bir gıdadır elma, kuru elma. Mesela kayısı yetiştirirsin çok ciddi bir gıdadır bu, çok besleyici bir gıda. Türkiye’nin en çok ihtiyacı olan şey tarım ve gıdadır. Her yeri meyve ağaçlarıyla donatalım. Ankara, İstanbul, İzmir, Adana her yerde, sokaklar, caddeler her yerde meyve ağacı olsun, ne mahsuru var? Belediye zaten ilgileniyor onlarla aşısını yapıyor, budamasını yapıyor, temizliğini yapıyor meyvesini de belediye toplasın götürsün satsınlar. Biz tarım yönünden iyi olduğumuzda Türkiye’ye hiçbir şey olmaz. Biz kendi kendimize gayet güzel yeteriz. Bütün mesele tarım yönünden güçlü olmamızda. Meyve ağacı da çok sadıktır, vefalıdır bir kere ekersin o sana yıllarca hizmet eder. Erik ağacı ekiyorsun adam ölüyor torununa kalıyor, torunu ölüyor torununa kalıyor habire veriyor. Elma ağacı da mesela dedemin vardı elma ağacı uçsuz bucaksız büyüklükteydi, biz küçükken dallarına çıkardık böyle apartman gibiydi, gövdesi öyle tarif edilecek gibi değil, yedi, sekiz kişi sarsa böyle ancak etrafını sarar, yedi, sekiz kişi olması işte anlayın geniş. Kardeşim ton hesabıyla elma veriyordu ton, dağ gibi yığılıyordu elma, bayağı besleyici köylüler hep istifade ediyordu yiyorlardı, teneke teneke dağıtılıyordu halka. Meyve ağacı çok önemlidir, çok sadık, vefalı, sabırlı ve mütevazidir senden hiçbir şey istemez. Gökten Allah onun yağmurunu veriyor, yerden çamurlu sudan o elmayı da yapar, kayısıyı da yapar, portakalı da yapar hepsini yapar. Portakal, limon her şey de yetişiyor Türkiye’de bayağı güzel.

“Melun deccal katıra benzeyen ve kuyruğu kesik olan bir eşek üzerinde binekli olarak çıkar.” Katır da diyor, eşek de diyor belli yani oradaki kullanılan tören atlarına dikkat çekiliyor. “Eşeğin iki kulağı arasında kırk arşın mesafe vardır” yani kulaklarının arasında. Atlar peş peşe olduğu için uzun bir görüntü oluyor, çok uzun oluyor ve “çok süslüdür” diyor. “Dostlarını süslü içine oturtur” diyor. “Düşmanlarını ateşli başına” yani onlara dehşet ve şiddet saçar diyor. Biraz tabii dikkatlice bakıldığında hadisin tam oturduğunu görüyoruz. Ama tabii onun içine iyi insanlar da oturuyor, deccale teslim olmuş insanlar da oturuyor.

Bediüzzaman diyor ki; 5. Şua’da 17. Mesele. “Rivayette var ki, deccal çıktığı gün bütün dünya işitir ve kırk günde dünyayı gezer ve harikulade bir eşeği vardır.” Yani süslü, bakımlı, çok ihtişamlı. “Allahualem bu rivayet tamamen sahih olmak şartıyla tevilleri şudur: Bu rivayetler mucizane haber verir ki, deccal zamanında vasıta-i muhabere” yani muhabere vasıtaları; telefon, radyo işte her türlü telsiz. “Ve seyahat o derece terakki edecek ki” yani insanların bir yerden bir yere süratle gitmesi o kadar gelişecek ki “bir hadise bir günde umum dünyada işitilecek.” Radyodan, televizyondan, internetten bir olay olduğunda herkes duyacak bütün dünyada. “Radyo ile bağırır, şark- garp işitir.” Doğu, batı herkes işitir. “Umum ceridelerinde okunacak.” Bütün gazetelerinde okunur. “Ve bir adam kırk günde dünyayı devredecek.” Uçakla bir oraya gidiyor, bir oraya gidiyor, bir oraya her yere gidiyor, kırk günde dünyayı gezebiliyor, şu an uçakla bu mümkün oluyor. “Ve yedi kıtasını ve yetmiş hükümetini görecek ve gezecek diye, zuhurundan on asır evvel telgraf, telefon, radyo, şimendifer tayyareden” yani uçaktan “mucizane haber verir. Hem deccal, deccallık haysiyetiyle değil, belki gayet müstebit bir kral sıfatıyla işitilir” kral, kraliçelik, krallık. Krallık başka yok, Birleşik Krallık İngiltere’de var. Kral sıfatıyla işitilir ki deccal kendini zaten kral ilan ediyor, hem lord, hem kral ilan ediyor. Bu kraliçeyi onlar esas almaz ama orda krallık, kraliçelik sistemi olduğu için o sistemde kendinin gerçek kral olduğunu iddia ediyor deccal. “Ve gezmesi de her yeri istila etmek için değil, belki fitneyi uyandırmak” fitne, casusluk, kargaşa, anarşi, terör fitneyi uyandırmak “ve insanları baştan çıkarmak içindir. İşte homoseksüellik, ahlaksızlık, zulüm, gaddarlık, psikopatlık. Ve bindiği merkebi ve himarı ise, ya şimendiferdir ki bir kulağı ve bir başı cehennem gibi ateş ocağı” yani trene de bakar diyor. Çünkü bir başı ateş ocağı diyor. “Bir kulağı ve bir başı cehennem gibi ateş ocağı, diğer kulağı yalancı cennet gibi güzelce tezyin ve tefriş edilmiş.” O tip trenler çok süslü oluyor kraliyete ait trenler, süslenen trenler. At arabası da olduğunda işte fayton falan onlar da çok süslü oluyor. Bak “cennet gibi güzelce tezyin ve tefriş edilmiş” cennet gibi. Deccalın cenneti, cehennemi vardır diyor ya hadiste. “Düşmanlarını ateşli başına” yani onlara dehşet ve şiddet saçar diyor. Ateş yani havadan bombalama işte makineli tüfekle tarama, suikastlar. “Dostlarını ziyafetli başına gönderir.” Dostlarına da büyük görkemli ziyafetler veriyor, işte o toplantılarda görüyorsunuz. “Veyahut onun eşeği merkebi dehşetli bir otomobildir veya tayyaredir veyahut” diyor Bediüzzaman nokta nokta “…sukut lazım” diyor. Hiç bilmediğiniz bir araç diyor. Böyle uçan daire gibi falan garip bir şeydir diyor aracı.

Avrupa Birliği’nin getirdiği kurallar tarımın çökmesine sebep oluyor. Biz serbest tarım politikası izleyelim. Sokakları, caddeleri her yeri İstanbul’u meyve ağacıyla dolduralım. Bütün İstanbul’un meyve ihtiyacı defalarca karşılanır. Ankara’da bütün sokakları, caddeleri meyve ağaçlarıyla dolduralım, bütün Ankara’nın meyve ihtiyacı karşılanır. Bütün boş arazileri ekelim. Avrupa Birliği’nin tarım politikasına uyacağız diye garip, karışık işler yapmayalım. Buğday da ekilsin, arpa da ekilsin, üzüm bağları da olsun her yeri ona göre hazırlayalım. Tarımda biz güçlü olduğumuzda hiçbir sorun olmaz.

“Deccalın beraberindekilerin hepsi süslü kılıçlarla kuşanmış yeşil şallı, süslü kıyafetler giyerler” diyor. Askeri kıyafetler giyiyorlar bayağı süslü, kılıçlar süslü her şey süslü. Bak süslü kılıç kuşanmış diyor. Ve krallık bir tek deccalde geçiyor, deccal bahsinde geçiyor. Deccal durumu idare etme kafasında oluyor tabii kendince onun için de çok fazla onun yancısı, destekçisi, emrinde ona yalakalık yapan karaktersizleri oluyor, her yerde ajanları, muhbirleri.

Doların gücünü Türkiye’de düşürelim. Doları değersiz hale getirelim Türkiye’de. Ev kiralamada Dolar yasaklansın, bina kiralamada Dolar yasaklansın. Her türlü iç işlemde Dolar mecburiyeti, Euro mecburiyeti kaldırılsın, Türk parası mecbur hale getirilsin o zaman kimse Dolar’a itibar etmeyeceği için Dolar’ın hiçbir kıymeti kalmaz. Daha önce bu tip kanun çıkarılmıştı, hükümet yeniden böyle kanun çıkarsın. Bu Dolar işiyle uğraşmayalım. Hiç kimse de üstünde Dolar ve Euro bulundurmasın, hepsini bozdursunlar, hiç kimse tutmasın. Dolar gördü mü insanlar kaçsın. Euro gördü mü kaçsınlar.

Tarımla biz gayet güzel kendimizi idare ederiz. Sanayide Rusya’yla, Çin’le işbirliği yaparak çok güzel geliştiririz, hiç ihtiyacımız yok. Yalnız hükümet bak aylardan beri, yıllardan beri söylüyorum kaliteyi ön plana alsın, bu çok vahim bir şeydir, darbelerin hep gerekçesi, genel gerekçesi, kalitenin düşmesi, sanatın ortadan kalkmasıdır. Neşenin, sevincin, kalitenin, sanatın ortadan kalkması darbe gerekçesi oluyor, hep dünyada böyle olmuştur, bütün darbelerin kökenine baktığımızda bu böyledir.                                                                                

Kadın haklarına çok önem verelim. Kadınların özgür olması konusunda çok sıkı titiz bir çalışma olsun. Bu dekolte hanımlara falan laf söylenmesi konusunda hükümet kesin tavır alsın açık açık ifade etsin. Hem kapalı hanımlara çok saygı gösterilsin hem açık hanımlara çok saygı gösterilsin. Kadınların üstündeki baskı kalksın.

Ürettiğimiz meyve sebzeyi almamaları önemli değil. Biz Türkiye’de iç piyasada kullanalım. Ve Rusya’ya satabiliriz, efendim Çin’e satabiliriz, Arap ülkelerine satabiliriz her yere satabiliriz. İlla neden Avrupa? Ama kaliteyi ön plana almış olsak mesele bitecek. Kalitesizlik maalesef böyle bendini yıkmış sel gibi gelişiyor. İnternette konuşmalarına bakıyoruz adamların son derece kalitesiz, son derece basit sıradan birbirleriyle ‘la, la’ diye konuşuyorlar, o ona küfür ediyor o ona küfür ediyor çok sıradan. Elini yıkamaz, ayağını yıkamaz leş gibi adam. On beş günde bir yıkanıyor. Hayvan gibi insanların sayısı gittikçe çoğalıyor buna tedbir alınması lazım. Çok klas, çok kaliteli bir gençlik, çok kaliteli insanların yetiştirilmesi lazım. Kılığına, kıyafetine, tavrına özen gösteren, evi güzel olacak Müslümanın, bahçesi güzel olacak, sokağı güzel olacak. Sokaklar çok bakımsız. Avrupa’da bütün sokaklar çiçek bahçesi gibi burada da bu çok rahat yapılabilir. Orada köyler var mesela Danimarka’da, Norveç’te falan cennet gibi her yeri yeşillik. Burada her türlü imkan var, toprak münbit, yağmur yağıyor, bahçeler müsait her yer müsait ama zevk sahibi olmak lazım, sanata güzelliğe karşı eğilim olması lazım.

GÖKALP BARLAN: TV programlarındaki kalitesizliği de ve sadece bencilce sadece ne yiyeceğiz ne içeceğiz onları düşünür hale getiriyorlar gençliği diye anlatmıştınız. Türkiye’nin meseleleriyle insanların durumlarını hiç konu haline getirmiyorlar, hep boş konular konuşuyorlar diye anlatmıştınız.

ADNAN OKTAR: Gençlere bedavacılık zihniyetini çok yayıyorlar. Zavallı genç kızlar, delikanlılar aslan gibi delikanlılar bir kap yemek için, bir evde barınabilmek için kendilerini ne hallere getiriyorlar. Yüzlerce genç, onurlarıyla oynanıyor. Muazzam bir eziklik, muazzam bir kalitesizlik kendini gösteriyor ve çocukların gururu yerle bir ediliyor buna çok dikkat etmek lazım.

BÜLENT SEZGİN: Bir videomuz vardı Adnan Bey Avrupa ülkelerinde sanat ve kaliteyi gösteren.

ADNAN OKTAR: Görelim. Tamam şimdi kısa bir ara verip kız arkadaşlarımızı çağıralım sizleri yine çağıracağız efendim ilminizden irfanınızdan istifade edeceğiz inşaAllah.

BÜLENT SEZGİN: Evet, kısa videolarla devam ediyoruz inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Kısa videolarla devam ediyoruz evet.

VTR: PKK’ya Çözüm Eğitim Sisteminde

BÜLENT SEZGİN: Yayınımıza devam ediyoruz inşaAllah. Buyurun Adnan Bey.

ADNAN OKTAR: Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Türkiye, İngiliz silahlarının önde gelen alıcılarından biri olarak biliniyor ve şu anda İngiltere uluslararası ticaret departmanının silah ithali için öncelikli pazarlar listesinde. Türkiye 2015 yılından bu yana İngiltere’den 330 milyon Pound yani 1.5 milyar liralık silah satın aldı. İngiliz basınında da bu konu ara ara gündeme geliyor. İngiltere’nin Türkiye’ye yüksek miktarda silah ithal etmesi silah karşıtı kampanyaya mensup olan kişiler tarafından çeşitli gerekçelerle eleştiriliyor.

ADNAN OKTAR: Kardeşim biz kendi silahımızı kendimiz yapalım asla silah almayalım. O kadar para niye gidiyor ki? Kırıkkale’deki fabrikayı büyütelim yeraltında da yapalım. Mühim olan yaygın silahlanmadır. Otomatik silah özellikle mühimmatın çok olması böyle bir ülkeye kimse giremez. Çünkü kara savaşı esas oluyor havadan bir şey yapamıyorlar. Kara savaşı esas oluyor karada da iyi kabadayılar çoksa silah ve mühimmat çoksa hiçbir şey yapamazlar. Bak mesela terör örgütleri çok direniyor bir kısmı. Adamlarda her türlü askeri gereç olmasına rağmen bir avuç terör örgütüyle baş edemiyorlar. Kara savaşına giremiyorlar çünkü. Çünkü onlar saldırgan ve azgınlar onlar da korkak ve ürkekler hiçbir şey yapamıyorlar. En az teröristler kadar cesur olunması lazım.

“Amerika, İsrail’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıyacak. O zaman Birleşmiş Milletler kanununa uymadığı halde İsrail’in Kudüs tutumunu destekleyecek. Birleşmiş Milletler kararına göre Kudüs, Filistin ve İsrail arasında ortak olmalı.” Doğru, öyle zaten. “Ama İsrail sadece kendi başkenti olmasını istiyor.” Canım başkenti yapıyorsa kendi bölümünü yapabilir. İki tarafa bölünmüş istiyorsa başkent de yapsın başka neresini istiyorsa ama kendi bölümünü. Filistin de kendine onu başkent yapabilir istiyorsa Kudüs’ü o da başkent yapsa o da başkent yapsın. Başkent yapmasından bir şey çıkmaz orada oturuyor manevi bir karar bu. İşgal ama gidersin “Filistinlileri ben buradan kazıyacağım sokmayacağım. Hristiyan, Müslüman kimseyi bırakmayacağım. Bu toprakların tamamı benim herkesi dışarı çıkaracağım” dersen bu olmaz işte, bu o zaman Tevrat’a aykırı bir hareket olur. Belayı mucip olur. Belayı mucip bir şeyi de yapmazlar.

Fethullah Gülen grubu önce dediler ki “bunlar terörist” dediler “silahlı terör örgütü” dedim bu nasıl oluyor? Bunlar karıncayı bile incitmiyor. Kelebeklerden, kuşlardan bahsediyorlar, merhamet, şefkatten bahsediyorlar olacak iş mi dedik. Bunda bir yanlışlık ben hiç inanmadım. Tanklarla milleti ezince bu alçaklar, havadan otomatik silahlarla tarayınca ve azgınlıklarını da görünce bir de kadın erkek akıl almaz bir gözü dönmüşlük. Bir de Fethulllah Gülen’in öyle kahredici bir nefretle evleri yansın, ocaklarına ateşler düşsün, yerle bir olsunlar böyle bağırıyordu ya, şu arkasından bu olunca şimdi terör örgütünü ben zannettim evlerinde kaleşnikoflar falan olmaz gibi, adam devletin silahıyla terör örgütü kurmuş. Devletin silahlarıyla terör örgütü kurmuş. Devletin uçağıyla terör yapıyor. Devlete rağmen devlet gibi ortaya çıkıyor baktık en azgın terör örgütünden daha şiddetli teröristler. En azgın terör örgütünde bile bu azgınlık yoktur. Biz PKK’yı bilirdik PKK’dan bile azgınlar. Ben böyle azgınlık görmedim. Kendi vatanına, kendi milletine karşı bu kin işte deccaliyetin tasmayı boyunlarına takmasından oluyor. Daha önce böyle değildi bunlar ben biliyorum hiç alakaları yoktu. Deccalin tasmayı boyunlarına takmasıyla azgın bir terörist örgüte döndüler.

Obama’nın yapmadığı tahribat kalmadı. Homoseksüelleri Amerikan ordusuna soktu. Binlerce homoseksüel şu an Amerikan ordusunda. Eşcinsellere homoseksüel evlilik hakkı verdi. Bir de seks eğitimi verilsin diyor homoseksüellere şu rezalete bak, şu rezalete bak. On altı sayfa tutan imkanlar tanınmış homoseksüellere on altı sayfa tutan say say bitmiyor. Amerika tarihinin gördüğü en büyük manevi çöküntüyü yaşadı. Onun için Trump çok iyi. İyi bir imkan iyi bir fırsat iyi desteklenmesi gerekiyor. İngiliz derin devleti Obama’ya tam hakim oldu istediği gibi yönlendirdi. Obama farkına vardı mı farkına varmadı mı onu bilmiyorum ama tam onların dedikleri oldu. Obama’nın odasına da getirdiler büstü koydular. Şimdi Trump’ın odasına getirdiler büstü koydular. O onların bir eylem şekli. İngiliz derin devleti hakimiyetini göstermek için yaptıkları bir soğuk damga. Bunu George Bush’a da yaptılar hepsine yaptılar teker teker. Her birine ayrı büst getiriyorlar ve getirip çalışma masasının üstüne koyuyorlar. Ve çok korkunç görünümlü, azgın, sert bir surat ve korkunç bir görüntü.

EBRU ALTAN: Tehditkar.

ADNAN OKTAR: Tehditkar evet. Bir Amerikalı yöneticinin Churchill’le ne işi var değil mi? Cengiz Han’ın resmini heykelini koyuyor mu oraya veyahut Idi Amin’in resmini koyuyor mu heykelini koyuyor mu? Senin ne işin var?

Trump, CIA’in başına Mike Pompeo’yu getirdi dindar bir evanjelik ve homoseksüellere şiddetle karşı. Daha önceki komünistti ve homoseksüelleri bütün gücüyle destekliyordu. Yeni gelen Mike’yi göster.

KARTAL GÖKTAN: Görebiliriz Mike Pompeo.

ADNAN OKTAR: Haydi bakalım Mike. Hayırlı uğurlu görevler sana. Amerikan halkının dindar olması için gayret et, şevkli bir mücadele içinde ol. Bu tahribatı düzeltmeye çalışın. Ama tabii şimdi şöyle görünüyor Trump’a kafayı çok sıkı taktıkları anlaşılıyor. İngiliz Başbakan ilk ziyaretini hemen yapmak istiyor Trmup’la görüşmek üzere. Trump da ilk ziyaretini İngiltere’yle yapacak. Bakalım yani eğilip bükülecek mi? Aslında çevresindeki topluluk dindar evanjeliklerden oluşuyor. Deccale direnebilecekler mi göreceğiz. Ama biz tabii destek vermeye devam edeceğiz, cesaretlendirmek için gayret edeceğiz.

“Hocamızı canımdan çok seviyorum, 5 yıldır takip ediyorum. Hocam benim bir sorum var şu anda Dolar artıyor ama devletimiz bu konu üstüne pek şeffaf bir açıklama yapmıyor. 15 Temmuz sonrası devletin ekonomi canlansın diye bankalara 250 milyar lira verdiği, bankaların ise ucuz maliyet ile aldıkları paralarla Dolar’ı yükselttikleri söyleniyor.  Ayrıca bankaların bazı garip durumları mevcut, esnaflara verdikleri kredileri bir anda sebepsiz geri istiyorlar, ona kadar borç alanlar borçlarının şartlarını düzenli olarak yerine getirdikleri halde bu tarz acayiplikler yapabiliyorlar. Ayrıca Yiğit Bulut ‘borsaya yatırım yapın’ dedi, bence devlet bankalara para vereceğine doğrudan hisse senedi alırsa nasıl olur? Saygılar sevgiler.” Herhalde onlar uyanık adamlar biliyorlardır. Bence Dolar’ı çok etkisiz hale getirmek lazım, hiçbir yerde kullanılmasına müsaade etmesinler yani Türkiye içerisinde Dolar ve Euro geçerli olmasın. Ne yapıyorlarsa yapsınlar bu kadar basit. Mevcut anlaşmaların da tamamını bozsunlar. Mesela ev kiralamaları falan Dolar Euro yapılıyor hepsi düşürülsün yani mevcut Türk parası neyse onun otomatik düştüğü kabul edilsin. Oradaki Dolar kelimesini biz Türk parası olarak anlayalım bundan sonra yani bütün anlaşmalar feshedilsin, hepsi Dolar ve Euro’ya göre yapılsın. Bir ara yapmıştık daha önce söyledim, kanunla yasaklamıştık zor bir şey değil yani seyretmeye gerek yok.

“Hocam sizce Trump, FETÖ’yu iade eder mi?” Orada mahkemeler geçerli yani öyle bir şeye gücü olmaz Trump’ın, mahkemenin kararı önemli olur. İade edilmesi neyi değiştirir? Bence bir şeyi değiştirmez, hiçbir şeyi değiştirmez. İngiliz derin devletinin asıl yargılanması gerekiyor yani savcılık Cumhuriyet Başsavcılığı İngiliz derin devletiyle ilgili soruşturma açsın muazzam bir olay olur binlerce belgeye ulaşırlar, on binlerce bilgiye ulaşırlar. FETÖ’nün arkasındaki güç, IŞİD, El-Kaide, Boko Haram hepsi ortaya çıkar. Cumhuriyet Başsavcılığı’na aslında ihbarda da bulunabiliriz İngiliz derin devletiyle ilgili yani Cumhurbaşkanı kendisi zaten diyor üst akıl diyor ve bu hiç bilinmiyor şu ana kadar üst aklın ne olduğu. Yani bir suçlu var ama cin gibi görünmüyor böyle bir suçlu olur mu? Biri bir cinayet işlemiş ‘adı ne?’ diyoruz ‘bilinmez bir güç’ nerede görülmüş, fiili bir cinayet işleyen biri varsa katili de bellidir, katili deccaliyettir İngiliz derin devletidir, Cumhuriyet Başsavcılığı’na dilekçeyle sunalım. İngiliz derin devletine. Rusya’da da aslında dava açılması lazım Rusya da açsın, Rusya’ya da dilekçe hazırlayalım Rusya’da Cumhuriyet Başsavcılığı’na dava açsınlar İngiliz derin devletiyle ilgili. On binlerce, yüz binlerce ihbar gelecektir, binlerce şahit çıkacaktır, milyonlarca belge çıkacaktır yani konu biter, resmi olarak bu olayın üstüne gidilmesi lazım.

Şimdi namaz kılmaya gidelim. Akşam namazından sonra devam edelim.

BÜLENT SEZGİN: Kısa videolarla devam ediyoruz programımıza.

VTR: Münafık, Ahlakını Güzelleştirmeye Önem Vermez Ama ‘Dış Görünüşü’ ve ‘Beğenilmek’ Onun İçin Hayati Önem Taşır

BÜLENT SEZGİN: Yayınımıza devam ediyoruz. Buyurun Adnan Bey.

ADNAN OKTAR: Ben hayret ediyorum böyle bir şey nasıl? İngiltere, Türkiye’nin ortak pazara girmesini nefretle değerlendiren açıklamalar yaptı ‘aman sakın’ dedi. “Eğer Türkiye girerse ortak pazara Avrupa Birliği’ne mahvoluruz” dedi. “Eğer Avrupa Birliği’ne girecekse Türkiye Avrupa Birliği diye bir şey kalmaz” dedi. “Onun için biz İngiltere olarak bozulmamak için, Türkiye’nin girmesi tehlikesine karşı Avrupa Birliği’nden çıkıyoruz” dedi, “böyle bir risk bizim için çok yüksek bir risk” dedi yani “kültürümüzü mahveder, istemiyoruz” dedi. Homoseksüel adamı buraya göndermişler “Amerika’yla sizinle ittifak edeceğiz, ticaretimiz göklere yükselecek” diyor, kardeşim Amerika’yı sen idare ediyorsun zaten öyle bir dert yok. Amerika, İngiltere tek bir devlettir yani İngiliz Milletler Topluluğu, İngiliz Kraliyet Ailesi, İngiliz Krallık Sistemi yani Birleşik Krallık içerisinde yer alan bir ülkedir Amerika. Amerika'yı kuran onlar olduğuna göre, anadilini onlar onlara dikte ettiğine göre, bütün politikaları onlar yönettiğine göre Amerika'yı İngiltere yönetiyor. Ve bütün Amerikan başkanlarına Churchill'in heykeli tam karşısına dikilecek şekilde yerleştiriliyorsa anlaşılmayacak bir şey yok bunda. Dolayısıyla bu homoseksüel adamların burada bir meşruiyet kazanmak için Türkiye'ye gelmelerine müsaade edilmesin. Siyasetçiler gidip bunlarla el sıkışmasınlar. Bu çok vahim bir şey. Ne işin var senin homoseksüel adamla?

İngiltere'nin eski Başbakanı David Cameron vardı, biliyorsunuz. Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliğinin 3000 yılını bulabileceğini söylemişti. O kadar nefret ediyorlar. Oturmuşsun sen, İngiltere'yle dostluktan bahsediyorsun. Ne kadar homoseksüel varsa buraya gönderiyorlar. Adamların amacı alay, başka bir şey değil.

Fikret, sende fosil var mı? 

KARTAL GÖKTAN: Evet var. İki yüz doksan milyon yıllık amfibiyen fosili. 

ADNAN OKTAR: Neymiş bunun adı? 

KARTAL GÖKTAN: İki yüz doksan milyon yıllık amfibiyen. 

ADNAN OKTAR: Fikret ne buluyorsan getiriyorsun sen de. Nedir o? 

KARTAL GÖKTAN: Amber içinde 25 milyon yıllık tırtıl. 

ADNAN OKTAR: Amber içinde tırtıl. Kaç milyon yıllık? 

KARTAL GÖKTAN: 25 milyon yıllık.

ADNAN OKTAR: 25 milyon yıl, bakın hiçbir değişiklik yok. Amber içinde kalmış. Tırtıl olduğu gibi duruyor içinde. 25 milyon yıldan beri hiçbir değişikliğe uğramamış. Yaş tespitinin nasıl yapıldığından da haberi yok Cübbeli'nin. Fosillerin bulunduğu katmanların yaşı biliniyor. Fosil hangi katmanda bulunuyorsa fosil o yaşta olmuş oluyor. Katmana göre anlaşılıyor. Her katman araştırılıyor, yeryüzü katmanları. Alta doğru o gittikçe daha ileri yaşlara doğru ilerliyor. Nedir o Fikret?

KARTAL GÖKTAN: Amber içinde korunmuş 25 milyon yıllık evcikli böcek. 

ADNAN OKTAR: 25 milyon yıldan beri dokusu, şekli şemaili hiçbir şeyi değişmemiş. Birçok bilimsel metot var yaş tespitinde kullanılan. 

KARTAL GÖKTAN: 25 milyon yıllık Leguminosae ağacı yaprağı. Şurada da kanatlı karıncayı görebiliriz.

ADNAN OKTAR: O da kanatlı karınca, aynı yerde olduğu için 25 milyon yıllık olmuş oluyor. Ne yaprakta bir değişiklik var ne de böcekte. 25 milyon yıldan beri bir değişiklik yok.

Allah ayette, Araf Suresi 54'te; şeytandan Allah'a sığınırım “Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah'tır.” (Araf Suresi, 54) Museviler de "Yedinci günde Allah durdurdu, dinlendi." diyorlar; yani "Seyretti baktı." diyorlar. Kuran'da altı gündür. Altı gün ama altı zaman olduğunu zaten Kuran açıklıyor onun. Allah Katında sizin için zaman başka türlüdür diyor, sizin yanınızda zaman başka türlüdür. Yani zamanın izafi olduğunu söylüyor Allah. Birçok yerde Kuran'da bunu söylüyor. Bizim bildiğimiz yirmi dört saat anlamına gelen bir ifade değil o.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Haber Türk Ankara Temsilcisi Muharrem Sarıkaya MHP tabanının referandumda hayır diyeceğini yazdı. MHP tabanı ile tavanı arasındaki ayrımlara değinen Sarıkaya, "İki gün Bahçeli'ye bağlılığı konusunda şüphe bırakmamış Anadolu'nun çeşitli illerindeki MHP yöneticisi ve etkin isimle konuştum. Biri hariç evet vereceğini söyleyenine rastlamadım. Sonuç olarak referanduma kadar geçecek iki aydan fazla süre, tavırları nasıl şekillendirir bugünden kestirmek zor ama sandık yarın kurulsa MHP tabanının ağırlıklı bölümünden hayır gelir." iddiasında bulundu. 

ADNAN OKTAR: Kardeşim, anlamadık ki. Tarif etseler ne hikmeti var, ne hayrı var, ne faydası var, riski nedir, doğruluğu nedir; tamam, gerekeni yapalım. Ama ne olduğunu hiç bilmiyoruz. Ne ne içindir, ne faydası vardır bilmiyoruz. Gözü kapalı evet deyin derseniz ben onu yapmam önce anlamam lazım. Harıl harıl araştırıyoruz. Kaynak versinler, "İnternetten şuraya bakın." desinler. Kim hazırlıyorsa bunu, "Benim amacım şu, arkadaş. Şöyle bir iyi niyetim var vatan millet bayrak için, Allah için. Şöyle hayırlı düşünüyorum." desin. Ne olduğunu bilmiyoruz ki. Kaynak da bulamıyoruz. Ne amaçla olduğunu da bilmiyoruz. Yani biz kuru kuruya hayır demiyoruz, kuru kuruya evet de demiyoruz. Ne olduğunu bilmek istiyoruz.

Evet, dinliyorum. 

KARTAL GÖKTAN: En güzel at ırklarından bazılarının resimleri vardı. Alman Trakehner Atları, Arap Atı, Avusturya Haflinger Atları, Fransa'dan Percheron Irkı, Gypsy Irkı, Hollanda Freisen Atları, İngiliz Ahire Atı, Rocky Mountain Cinsi, Rus Orlov Atı, Tinker Atları ve Türkmen Ahalteki Atı. 

ADNAN OKTAR: Ne şekermiş. Pırıl pırıl parlıyor. Hayret bu kadar güzel olması.

Şeyh Abdullah Yolcu, yerçekimi kanununu anlatıyormuş. Görebiliyor muyuz?

KARTAL GÖKTAN: Bizde yok şu an.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Trump, bugün göçmenlere vize kısıtlaması ve Meksika sınırına duvar örülmesini öngören kararnamelere imza atacak. Vize kısıtlaması getirilecek olan ülkelerin Suriye, Irak, İran, Libya, Sudan, Somali ve Yemen olması bekleniyor. 

ADNAN OKTAR: Kardeşim, şimdi adam geliyor; "Ben senden nefret ediyorum ama senin ülkeni seviyorum. Gezeceğim. İnsanından nefret ediyorum. Bomba koyacağım. Müziğinden nefret ediyorum, heykelinden nefret ediyorum. Her şeyinden nefret ediyorum. Haset ediyorum. Ama senin ülkene de gelmek istiyorum." diyor.Şimdi bu olmaz. Seviyorsan git. Sevmiyorsan niye gidiyorsun? Gelenekçilerin bu kafasına da hayret ediyorum. Bütün gelenekçi aileler çocuklarını Avrupa'ya gönderiyor. Nefret ettiğini söylüyorsun, niye gönderiyorsun o zaman? "Adamlardan nefret ediyorum, bunlar kafir. Bunlara sevgi gösteren kafir olur. Dostluk kuran kafir olur. Bunların resmine bakan da kafir olur, heykeline bakan da kafir olur, müziğini dinleyen de kafir olur." diyor. Niye adamın peşinden gidiyorsun? Sürekli adamın yanına niye gitmek istiyorsun? Ne işin var adamın evinde, bahçesinde, sokağında?

Evet, dinliyorum. 

KARTAL GÖKTAN: Sibel Eraslan, Trump karşıtı kadın gösterilerinde başörtülü Müslüman kadınların homoseksüellerle birlikte aynı yürüyüşe katılmalarını eleştiren bir yazı yazdı. Bu durumun Müslüman hayasına ve ahlakına çok uygun olmadığına vurgu yaptı. Müslüman katılımcılara bu konuyu sorunca; "Bu yürüyüşte vatandaşlık hakkı arayışı esas. Bu bir ahlak tartışması değil." demişler. Sibel Eraslan, "Bu bakış açısı, sorunlu bir bakış açısı ama Müslümanlar beyaz Amerikalıların karşısında kendilerini ötekileştirilmiş gibi hissettikleri için diğer gruplarla bir araya gelmişler. Tüm farklılıklarımıza rağmen bir arada yürüyebilir miyiz düşüncesinin pratiğini yapmışlar." dedi. 

ADNAN OKTAR: Savunuyor yani. Kardeşim, her ne olursa olsun insan homoseksüellerle beraber bir yürüyüş içine girmez. Bunun hiçbir açıklaması yok. Bunu ne meşrulaştırıyor ki? Adama sen öfkelen, kinlen; o zaman ülkesinde ne işin var? Gitme adamın ülkesine. Sevmiyorsan gitme. Bu ne kadar çirkin bir mantık. Türkiye'de de var o adamlar, Ürdün'de de var, Mısır'da da var. Şiddetle nefret ediyorlar her şeyinden, her şeyinden rahatsızlar. Ama adamların yanında yapışık gibi de yaşıyorlar. Beğenmiyorsan, sevmiyorsan gitme kardeşim. Bu onların acizliğini gösteriyor ve mantık bozukluğunu gösteriyor. Halbuki bilinçaltında beğeniyorlar. O hayat hoşlarına gidiyor. Ama aynı zamanda kıskanıyorlar. Onların elinden de gitmesini istiyorlar. Sokaklarını kirletiyorlar, telefon kulübelerini kırıyorlar mesela otobüsün derisini yırtıyor, oturdukları yerin derisini yırtıyor. Hem kinli hem çok beğeniyor. Ben böyle bir anormallik görmedim. Hem o medeniyeti yaşamak istiyor hem de o medeniyeti tahrip etmek istiyor. Amerika tedirginliğinde haklı. Dürüstse seviyorsa gitsin. Arkadaşsa, samimiyse, onların iyi olmasını istiyorsa gitsin. Düşmansa, kinliyse, nefret ediyorsa gitmesin.

Evet, dinliyorum. 

BÜLENT SEZGİN: Anayasa değişikliği konusunda partiler miting programı yapıyorlar. Referandumun yapılacağı nisan ayı yaklaştıkça liderler miting yapmaya da başlayacak. Buna göre CHP'nin referandum süreci ile ilgili beş strateji belirlediği belirtildi. Bunlar özetle şu şekilde; Parti bayrağı ve amblem olmayacak, kampanyada sadece Türk bayrağı olacak, HDP ile görüntü verilmeyecek, MHP tabanı ile yakınlaşılacak. 

ADNAN OKTAR: Evet MHP, CHP önemli. Fakat hükümetin her ikisiyle birlikte hareket etmesi lazım. Bir de bir şey yaptıklarında sebebini halka açıklamaları lazım. Böyle bilmediğimiz yola doğru bizi çekmeye kalkarlarsa insanlar bundan huylanır. Adamı sen huylandırırsan bir daha seni evine koymaz. O çok önemli. Hepsini bilelim, ne mahsuru var. Çıkıp nihayet belirli maddeler; şu şu sebepten, şu şu sebepten, şu da şu sebepten. İnsanların gönlü müsterih olur. Gözü kapalı destekleyin denir mi? Bilmiyor etmiyor adam, nereye gideceğinden haberi yok; "Gözünü kapat. Atla denize." der gibi olmaz. Söyleyin ne hikmeti, var ne hayrı var. Herkes vatandan milletten bayraktan yana, Allah, Kitap için hareket ediyor insanlar. Hikmetini bilirse severek gerekli desteği gösterir.

Şimdi kısa bir ara verelim de şu sistemi bir düzeltelim. 

BÜLENT SEZGİN: Kısa videolarla devam ediyoruz programımıza.

Adnan Oktar'la Sohbetler burada sona eriyor, tekrar görüşmek üzere hoşça kalın. 


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."