Sohbetler (20 Ocak 2017; 12:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi günler değerli izleyicilerimiz, Adnan Oktar’la Sohbetler’e başlıyoruz inşaAllah. Adnan Bey hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Hoş bulduk herkes hoş geldi.

Ne diyelim? “Mutluluk sevgi birliğinde” diyelim. Evet.

Dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Ahmet Davutoğlu’na yakınlığı ile tanınan Anayasa Mahkemesi eski Raportörü Osman Can resmini görebiliriz, başkanlık sistemi önerisinde yerel yönetimleri güçlendirecek hiçbir değişiklik yapılmadığını ve bunun bir geriye gidiş olduğunu söyledi. “Almanya, İtalya ve İspanya gibi ülkelerde yerel yönetimler inanılmaz şekilde güçlüdür. Türkiye’de bu potansiyel İtalya’dan daha fazla aslında ancak yeni yapılan başkanlık sistemi yerel yönetimler konusunda hiçbir şey getirmiyor, çok sınırlı bir yerel yönetimler özerkliği üzerine sistemi kuruyorlar. Halbuki başkan yerelin alanına girmemeli. Trump, New Orleans’ta belediyenin işine karışamaz mesela ancak bu yeni anayasa paketinde yerel yönetimlerin durumunu daha da güçlendirecek hiçbir değişiklik yapmamışlar” dedi.

ADNAN OKTAR: Yapmadılarsa doğru yapmışlar, isabetli hareket etmişler ondan müjde olarak almış olduk bu haberi, demek ki sağlam bir çalışma var, böyle doğru bilgilendirmelere ihtiyacımız var. Demek ki doğru yoldaymışlar. Uygulama doğru olmuş Allah razı olsun iyi, o zaman kanaatimiz geldi. Ben başka türlü zannetmiştim ama şimdi bu şahıs uzman bir kişi bu garanti veriyor yani yerel yönetimler ile ilgili hiçbir sorun olmayacak diyor, iyi güzel.

Her şeyi Allah hayırla bitirir, hayırla yaratır, hayırla zaten neticelenmiş işler ama ben yine de sebebe sarılıyorum usulen sorup öğreniyorum. Yoksa Türkiye’ye kimse yamuk yapamaz yani her şey hayırla biter bak deniyorlar deniyorlar hiçbir netice yok.

Dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Trump’ın başkanlığı devraldığı yemin töreni bugün yapılıyor. CNN International tören hakkında ilginç bir haber yaptı Adnan Bey. Yemin töreninde yeni başkan ve yardımcısının hayatını kaybetmesine yol açacak bir felaketin yaşanması halinde başkanlık görevine geçici olarak Obama’nın kabinesinden bir yetkilinin geçeceğini belirtti. CNN‘nin tam yemin tören öncesi böyle ilginç bir hatırlatma yapması Amerikan basınında ‘CNN şiddeti ve yapılacak bir suikastı resmen teşvik ediyor’ şeklinde eleştiriler gelmesine neden oldu.

ADNAN OKTAR: İşte İngiliz derin devleti alçak bir kudurmuşluk peşinde, azgınlık peşinde, şımarıklığı had safhaya vardı. Bütün istihbarat örgütleri Rus, Türk, İran efendim Müslüman istihbarat örgütleri hepsi yardımcı olsunlar. Trump’ı koruma konusunda herkes kararlı olsun. Kahpelik kalleşlik kapıda gibi görünüyor, kollarını bacaklarını kanunla hukukla kırarız, densizlik istemiyoruz. Evet.

KARTAL GÖKTAN: Milli Eğitim Müsteşarı Yusuf Tekin -resmini görebiliriz- evrim teorisini müfredattan çıkarılması konusunda şunları söyledi; “Evrim teorisi gibi çok az sayıda teori müfredat taslağında var. Evrim teorisi niye seçilmiş bilmiyorum. Biz evrim teorisinin İslami şartlara uymaması açısından hiç bakmadık. Sadece gelişim trendi açısından o ünitenin o müfredatta verilmesini doğru bulmadık. Temel eğitim ve ortaöğretim müfredatında bulunmasını doğru bulmadık. O kadar teori var neden evrim teorisini seçip içine koymuşuz? Diğer teorilerin doğru olmadığını mı iddia etmek gerekir o zaman.” dedi. 

ADNAN OKTAR: Kardeşim şimdi hesap vermeye gerek yok. Evrim teorisi doğrudan Allah’ı inkar için ortaya atılmış, şiddet ve terörün kaynağı olan berbat bir inanç, her şeyi tesadüfle anlatan bir inanç bu olmaz, cevabı verilirse olur. Cevabı nedir? Fosillerin sergilenmesidir. Türkiye’de bütün liselerde okulların geniş salonlarında sabit fosil sergileri olsun, öğrenciler baksın kendileri karar versinler. Protein molekülünün yapısı da bulunsun şema halinde, bilimsel olarak tesadüfen olamayacağı da açıklansın. Bizim dediğimiz bu. Yoksa Akatlarda putperest inanç neydi? Darwinizm’di. Sümerlerde putperest inanç neydi? Darwinizm’di. Eski Yunan’da Darwinizm, Firavun Nemrut devrinde Darwinizm. Tamam o devrin inancı olarak, o putperest inanç olarak öğreniriz genel kültür açısından ama bilimsellikle uzaktan yakından alakası yok. Tesadüf nasıl bilim olur? Tesadüf sürekli tesadüf. “Şu nasıl oldu?” “O da tesadüfen” “Bu nasıl?” “Bu da tesadüfen” “Bu nedir?” “Bilimdir” diyor, bilimin adı tesadüf olmaz. Tesadüfün adı da bilim olmaz, bırakacaklar bu acayip ifadeleri.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Milli Eğitim Müsteşarı Yusuf Tekin, cihat kavramının müfredata girmesi konusundaki eleştiriler hakkında şöyle bir açıklama yaptı; “Cihat; çalışma çabalama anlamına” gelir.

ADNAN OKTAR: Doğru.

BÜLENT SEZGİN: “Kitaplarda o anlamda kullanılmış. Bugün kullanıldığı anlamında savaş anlamında kullanılmıyor mücadele anlamında kullanılıyor ama kamuoyunda bir rahatsızlık varsa bu düzeltilebilir, kelime olarak düzeltilebilir” dedi.

ADNAN OKTAR: Yok kardeşim ceht ceht, cehtü gayret, cihat değil de ceht desinler cehtü gayret. Ceht ettim diyor ceht ettim gayret ettim. Azmi kastü ceht ettim, azmettim, kastettim, cehdettim gayret ettim yanlış bir şey yok ama Arapça kelimeden adam huylanıyorsa başka kelime de kullanılır ama ceht gayret güzel kelimeler bir şey yok bunda. O kıtaldir, Kuran’da kıtal olarak geçer yani savaş katletme kıtal ayrı o, ceht ayrıdır.

Evrimin Milli Eğitim’de çocuklara öğretilmesini PKK çok istiyor, İngiliz derin devleti çok istiyor niye istiyor? Çünkü her şeyi tesadüfle açıklıyor, bilimsellikle uzaktan yakından alakası yok. Tesadüfen çamur oldu, tesadüfen molekül meydana geldi, tesadüfen moleküllerden protein meydana geldi, tesadüfen o solucan oldu, solucandan tesadüfen göz çıktı milyonlarca milyarlarca tesadüften bahsediyor, böyle bir bilim olur mu? Tesadüfen kulak çıktı, tesadüfen burun çıktı dalga mı geçiyorsunuz siz? Her şeyi tesadüfle anlatıyor. Diyor “biz tesadüf der miyiz ya, biz o kadar aklımızı mı yedik?” diyor, “biz tesadüf demiyoruz” diyor “rastlantı diyoruz rastlantı” diyor yani adamlara ne cevap verelim? Ne diyeyim ben bunlara? Her şey tesadüf diyor, koful tesadüfen oldu diyor kofulun üstündeki peki molekül yapısındaki şu gelişme nasıl oldu? O da tesadüfen oldu diyor. Tesadüf diyorsun dikkat edersen, yok diyor tesadüf der miyim rastlantısal rastlantı demek istedim diyor. Bu çok kızdırıcı çok ayıp yapıyorlar, insan zekasıyla alay etmek çok büyük ayıp. Tek bir proteinin oluşması için başka proteine ihtiyaç var, bunun dışında mümkünü yok. 60 özel protein gerekiyor bir proteinin oluşması için, bitti. Mutlaka yaratılış gerekiyor bunun dışında mümkün değil teknik olarak. İnsanlarda bulunan sayı toplam olarak 700 milyonun üstünde fosil yani hazır elan mevcut olan 700 milyonun üstünde fosil var. Ya kardeşim niye sergilenmiyor bunlar dünyanın hiçbir yerinde, neden yasak? Okullarda fosil gördü mü adamlar cin görmüş gibi kaçıyor, hiçbir şekilde istemiyorlar fosil, bırakın sergileyelim. Bak fosil sergilemiyor olmaları zaten teorinin ne kadar samimiyetsiz ne kadar yanlış yolda olduğunu gösteriyor, fosilden korkan bir teori bu düşünün. Bir de fosil de her yerden kaynıyor, geçen anlattım fosil bulunan bir dağ var her yeri fosil orayı askeri bölge yaptılar kimseyi yanaştırmıyorlar. Çünkü halk gidip fosil alıp evine götürüyordu. Geçenlerde Bebek’te geziyorum epey oldu, denizin kenarı ağzına kadar fosil dolu kayalar var, denizden gelmiş kaya fosil dolu, baş edecekleri gibi değil yani. Bahçeye de taş getirmişlerdi, taşları doğramışlar baktım içlerinde ağaç fosilleri var taşın içinde, canlı fosilleri var. Her yer fosil niye inkar ediyorsunuz? Nereye kadar kaçacaksınız? Sende fosil var mı?

KARTAL GÖKTAN: Evet.

ADNAN OKTAR: Hemen cebine baktın.

PKK’nın teorisi inancı komünizmdir, komünizmin oturduğu dört ayak Darwinizm’dir yani ana temeli, mesela her binanın bir temeli vardır değil mi ana temeli, komünizmin de ana temeli Darwinizm’dir. O temeli aldığında komünizm çöker. Komünist diyalektik inancın temel yapısını Darwinizm oluşturur.

Getir göster. Nedir bu?

KARTAL GÖKTAN: 175 Milyon yıllık Yusufçuk fosili.

ADNAN OKTAR: 175 milyon yıllık Yusufçuk, 175 milyon yıldan beri değişmemiş, şimdi öğrencilere bunu niye göstermiyorsunuz? Göster anlat ‘evrim oldu evladım’ de bakayım diyebiliyorsan, çocuk bunu gördü mü nasıl inansın sana? Gözüne mi inansın sana mı inanansın? Başka var mı?

KARTAL GÖKTAN: Evet.

ADNAN OKTAR: Rica edelim.

KARTAL GÖKTAN: 5 Milyon yıllık Denizatı fosili.

ADNAN OKTAR: Denizatı 5 milyon yıllık, bak köftenin gözü bile duruyor hadi bakayım aksini ispat etsinler. En ala delil fosildir.

BÜLENT SEZGİN: Hocam bir yerde bir fosil gördüklerinde akla ilk sizin isminiz geliyor maşaAllah.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah. Bu nedir?

KARTAL GÖKTAN: 46 Milyon yıllık Ak Pelikan.

ADNAN OKTAR: Ak pelikan 46 Milyon yıllık al buyur hiçbir değişikliğe uğramamış, 46 Milyon yıldan beri duruyor. Bir daha söyle bu neydi?

KARTAL GÖKTAN: 46 Milyon yıllık Ak Pelikan fosili

ADNAN OKTAR: Ak pelikan AK Parti’nin Ak Pelikanı inşaAllah. Evet götürebilirsiniz. Hani var mıymış değişiklik? Aynısı, Ak Pelikanın aynısı, hayvanı alıp getireyim buraya aynısı.

KARTAL GÖKTAN: 150 Milyon yıllık At Nalı Yengeci fosili.

ADNAN OKTAR: 150 Milyon yıllık At Nalı Yengeci fosili bak her şeyi duruyor hayvanın. Fosiller sahte diyor ya kardeşim kolayı var. Ben sana tahlil için para vereyim götür İstanbul Üniversitesi’ne arkadaş dersin bu fosil sahte mi değil mi? Zaten bakar bakmaz anlarlar hemen gerçek olduğunu ama kanaatin gelmedi taksi paranı ben vereceğim, tahlil paranı da ben vereceğim, tahlil ettir araştır laboratuvardan getir, dediğin yanlış çıkarsa ne yapacağız? Bir şey yapmayacağız. Benim dediğim doğru çıkarsa ne olacak? Evrim teorisiyle ilgili en az 50 kitap alıp dağıtacaksın. Değil mi?  Evet. Ne o?

KARTAL GÖKTAN: 100 Milyon yıllık Uçan Balık fosili.

ADNAN OKTAR: 100 Milyon yıllık Uçan Balık fosili bak hiçbir değişikliğe uğramamış. Yakından bakıldığında kılçıkları tek tek tel tel görünüyor, bak hiçbir değişikliğe uğramamış. 150 milyon yıl 150 saat değil bak 150 gün değil 150 milyon yıl Uçan Balık aynısının tıpkısı hiçbir değişiklik yok balıkta, gitsinler balıkçıya aynısı. Hani nerede burada evrim? Dürüst olsunlar, samimi olsunlar.

BÜLENT SEZGİN: Ahmet Hakan “Devlet Bey’e ‘dönmek’ konulu açık mektup” başlıklı bir yazı yazdı. Yazısı şöyle; “Devlet Bey ben dönenleri çok severim yani koşullar değişince yaklaşımını farklılaştıranları yani dün a dediğine bugün b deme cesaretini gösterenleri ama bir şartla dönen kişi çıkacak diyecek ki, ben dün a diyordum bugün b diyorum sebebi şu diyecek. Bir insanın dönek diye küçümsenmemesi için bu hesaplaşmayı yapması şarttır. Siz de çıkın ve dün başkanlık sistemine karşıyken bugün neden bundan vazgeçtiğinizi açıklayın, söyleneceklerden ancak böyle kurtulabilirsiniz” dedi.

ADNAN OKTAR: Böyle bir üslup yakışmamış tabii örtülü olarak ve hakaret gibi olmuş çirkin olmuş, öyle olmaz da fakat biz tabii Devlet Bey’in bu anayasa maddelerini neden kabul ettiğine dair bir açıklama yapmasının hayati olduğunu düşünüyoruz. Çünkü çok aklı başında bir insan, tahlillerine güveniyoruz, analizlerine güveniyoruz yani her türlü görüşüne güveniyoruz ama hiçbir açıklama yok biz yani neden bunu desteklememiz gerektiğini şu an bilmiyoruz. Ama genel olarak şöyle de diyebilirler ‘ya arkadaş sizin bilmediğiniz olay var bu adamlar devleti ele geçirmişler devleti adeta, büyük bir tehdit var, büyük bir tehlike var öyle acil ki tarif edemiyoruz. Bu tedbirlerle anca ucu ucuna kurtaracağız’ o zaman amenna saddakna hemen gerekeni yapalım yani ne diyorsanız yaparız ama hiçbir açıklama yok. Sadece bunu kabul edin diyorlar ne olduğunu bilmiyoruz, ne olur bilsek? Devlet sırrı deyin onu da kabul ediyoruz yani riskli bir durum var tarif edemeyeceğimiz bir durum var dersiniz, kastettiğimiz bu deyin o da olur yahut şu an açıklayacağımız gibi değil ama bize güvenin şu an bunu kabul edin faydalı olduğunu göreceksiniz. Bu da olur. Ama hiçbir şey bilmiyoruz ki. Neyin ne olduğunu bilmiyoruz. Neyin ne amaçla olduğunu bilmiyoruz. Sayın Bahçeli de tabii ki daha önce karşıydı. Şu an “kabul ediyorum” diyor. Ama darbenin getirdiği şartlarla ilgili olduğu anlaşılıyor. Ama bunu biz de bilelim. Ama öyle bir durum vardır ki halka da anlatılmaması gerekiyordur. Fakat böyle bir tedbir de konuyu hallediyordur. Siz de “biz anlatmayalım siz bunu yapın hayırlı, kurtarıcı, faydalı olacağını görürsünüz” deseler o da olur.

BÜLENT SEZGİN: Geçen gün bir açıklama yapmıştı. “Biz bu sistemin içinde olmasaydık federasyona götürecek bir Başkanlık Sistemi gelecekti” demişti.

ADNAN OKTAR: Şimdi federasyona götürecek Başkanlık sistemi nasıl gelsin biz istemiyorsak yani. MHP istemiyor, CHP istemiyor, biz istemiyoruz, AK Parti’nin içinde büyük kitle istemiyor. Nasıl gelsin? Ama tamam federasyona kapıyı kapattılarsa, ona tedbir aldılarsa güzel. Peki, buna rağmen Başkanlık sistemi neden gerekiyor? Bu tedbirler alındığına göre. Başkanlık sisteminden kasıt zaten federasyondu asıl istedikleri. Federasyon getirip Güneydoğu’yu PKK’ya olmasa da işte oradaki adamlara ilgili kişiler kimse onlara teslim edip bir nevi bu konudan kurtulmak istiyorlardı bazı kişiler o kafadaydılar. Açıkça amaç buydu herkes de biliyor. İngiliz derin devletinin dayatması bu. İki yüz yıllık bir dayatma yeni bir şey değil. Peki, şu an bunun bize ne faydası olacak ben bunu anlamadım. Başkanlık sisteminin. Bir nevi Başkanlık sisteminin. Ama diyorlarsa ki daha önce Cumhurbaşkanı, siyasete giremez denmişti ama mecburen siyasete giriyor. Orada doğru haklılar. Hakikaten onda bir gariplik var. Onun düzeltilmesi gerekiyor. Ona bir dediğimiz yok. Ama her şey anlatılsın, açıklansın, şeffaf olsun. Kavrayalım neyi ne için yaptığımızı bilelim. Gözü kapalı hareket etmeyelim. Ben halkın bildiğini zannetmiyorum. Kimse bilmiyor. Neyi ne için olduğunu bilmiyoruz. Halbuki kısa kısa bilgi verilebilir. Ne olur, ne kaybedilir? Bir de darbe riskinin en güzel ortadan kalkmasının çözümü CHP, MHP, AK Parti’nin kol kola olmasıdır. Bu millet demektir. Sana nasıl darbe yapsın adam? Millete darbe yapılmaz. Ama halkı ikiye bölersen darbecilerin ekmeğine yağ sürmüş olursun. Halk ikiye bölünme görüntüsünde olursa darbeciler o ikiye bölündüğünü düşündüğü kısımdan yana tavır alır. Onları kazanmaya çalışır. Bela kol gezer ondan sonra Allah esirgesin.

BÜLENT SEZGİN: Siz Mısır’ı örnek vermiştiniz anlatmıştınız. Çok kolay oldu demiştiniz. Halk ikiye bölündü.

ADNAN OKTAR: Tabii halkı ikiye böldüler bitirdiler konuyu.

CAN DAĞTEKİN: Siz darbe günü demiştiniz “artık klasik siyaset olmaz” demiştiniz “herkes bir olsun” demiştiniz. Gerçekten o gün öyle oldu.

ADNAN OKTAR: Tabii “Bundan sonra klasik siyaset devri bitti” dedim. Hemen unuttular. İlk başta bunu yaptılar ama sonra hemen unuttular. Şimdi kıyasıya siyaset politikasına başladı. Bu tehlikeli. Yanlış yani.

Yaratılış bilimsel olarak açıklanacak bir şey değil. Yaratılış metafizik olduğu belli. Neyini açıklayacaksın? Sıfır hacim sonsuz yoğunluktaki bir maddeden. Daha önce zaman yok ve mekan yok. On beş milyar yıl önce zaman ve mekan yok. Bunu nasıl bilimsel açıklarsın? Bilimsel açıklanacak bir şey değil ki bu. Neyini açıklayacaksın? Bilinç de yok, insan bilinci yok. Sadece Allah’ın bilinci var. Zaman yok, mekan yok. Birden zaman ve mekan oluşuyor. Neyini açıklayacaksın bunun bilimsel. Hadi bilimsel açıklayalım. Neyini açıklayacaksın? “Sıfır hacimdeki bir şeyden” diyor. Sıfır hacim ne demek? Dalga mı geçiyorsun? Yok demek sıfır hacim. Ve sonsuz yoğunlukta bir şeyden yani yokluktan. Bütün kainat saniyeler içerisinde oluyor. Saniyeler içerisinde bunun neyini sen bilimsel açıklayacaksın? Bütün bunlar bittikten sonra bilim devreye girebilir. İnsanlar yaratılır, hayvanlar yaratılır hepsi yaratılır sonra sen devreye girersin. İnsanı nasıl yaratmış Allah? Hücresini nasıl yaratmış? Kofulu nasıl yaratmış? Bilim burada faydası olur. Yoksa Allah'ın olmadığını ispatta sen bilimle kol kola girersen bilim seni yere vurur. Oradan bir yere çıkamazsın sen. Kainatın yaratılışında, insanın yaratılışında bitiremezsin bu işi. Orada Allah'a teslim olacaksın. Ondan sonra bilim devreye girer. Orada bilimi sonuna kadar kullanacaksın tabii ki. Uçsuz bucaksız kullanacaksın.

“Evrim yanlıştır” diyemiyor kimse. Yasak dünyada. Hiçbir öğretmen diyemiyor. Hiçbir fosil sergilenemiyor. Burada bir anormallik yok mu? Hiçbir öğretmen benim bu evrim teorisine aklım yatmıyor diyemiyor. Fosiller niye sergilenmiyor dahi diyemiyorsun. Hiçbir okulda fosil sergilenmiyor. Hiçbir bilim kurumunda fosil sergilenmiyor. Saklanıyor, burada bir anormallik yok mu? Evrimin olmadığını söyleyen adamın işine son veriyorlar anında. Sahte bir teoriyi, yalan bir teoriyi ısrarla anlatmaya kalkmak doğru değil. Yalan derken doğru değil. Doğru olmayan bir teori. Ve dünyanın en berbat, en biçimsiz uydurması. Dünyanın en kötü yalanı. En kötü uydurması. En doğru olmayan sözü. Diğerlerinin hepsi bilimdir. Anlat, izafi fiziği anlat, kuantum fiziğini anlat bunların hepsi bilimdir. Ama Darwinizm tamamen hurafe üstüne kurulmuş berbat bir sistem. İnsan zekasıyla alay eden bir sistem. Sana “kuantum fiziğini niye anlatıyorsun?” diyen var mı? “Modern fiziği niye anlatıyorsun?” diyen var mı? Anlat doğru bunlar. Ama evrim teorisi baştan sona tesadüfe dayandırılmış bir yalan. Bir uydurma sistemi. Baştan sona uydurma. Yedi yüz milyon fosilden korkuyorsa bu teori zaten bitmiş. Bak yedi yüz milyon fosilin hiçbirini gündeme getirmek istemiyor adamlar. Hiçbirini. Biz getirip gösteriyoruz. Hiçbir yerde gördünüz mü siz?

Antik Yunan’da var Darwinizm. Sümerlerde var. Akatlarda var. Hititlerde var. Bütün putperest kavimlerde var. Nemrut’ta var, Firavun’da var. Bizde de olsun dersen bu mantıksızlık olur. Çünkü tesadüflere dayalı bir hurafe bir putperest dini. Buna inanmak çok büyük bir hata olur. İnandıklarını da zannetmiyorum ayrıca.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: İngiliz BBC internet sitesinde 2015 tarihli bir haber var Adnan Bey. Sizin deşifre ettiğiniz meşhur yaşayan fosillerin bazılarının resimlerini vermişler. Bunlardan bazıları at nalı yengeci, coelacanth, kozalak fosilleri. Ve bunlar için şu açıklamalar yapılmış yazıda. “Çevrelerine uyum sağlayan bazı canlıların evrimi duruyor. Bunlar da evrimi durmuş canlılar” demişler.

ADNAN OKTAR: Belediye otobüsü mü bu? Onda durdu bunda gidiyor falan. Kardeşim yedi yüz milyonun üstünde fosil var. Hiçbirinde evrime ait en ufak bir alamet yok. Hepsi mükemmel canlılar. Ne diyeyim ben bunlara?

BÜLENT SEZGİN: Hocam 3.7 milyar yaşında bir fosil bulundu bakteri fosili. Daha öncesinde herhangi bir canlı yok. Tek hücreli. Ve şu an bilimin dahi keşfedemediği fotosentez işlemini yapıyor bu siyanobakteriler. Şu an dünyadaki yüzde otuz oksijeni sağlayan canlılar inşaAllah. Halen de yaşıyor.

ADNAN OKTAR: Anlatsan anlamazdan geliyorlar işte. “Ne dedin?” falan diyorlar.

Kadın milletvekilleri bu kavga işine girmesinler. Onlara hiç yakışmaz. Erkekler yaptı biz de yapalım olmaz.  Çok yakışıksız duruyor, sakın. Mesela gelmiş kadın kendini orada kelepçelemiş. Tamam, dursun isterse üç beş saat ne kadar istiyorsa dursun. Orada olay çıkartmaya gerek yok. Daha sakin olsunlar. Kadınlara hiç yakışmaz bu. Onlara kibarlık, kalite, nezaket, klaslık yakışır. Boş bulundular diye düşünüyorum. Aman aman bir daha tekrar etmesin. Hiç olmamış. O kadın çığlıkları falan komik duruyor. Yakışmaz onlara. Bir de böyle şeyleri sıklaştırmak doğru değil. Sokakta kavga var, içerde kavga falan. Huzurlu olduğunu gösterelim Türkiye’nin. Kadın milletvekillerine kavga hakikaten hiç olmamış. Aman aman rica ediyorum bir daha kesin böyle bir şey yapmasınlar. O normal kendini oraya kelepçelemiş dikkat çekmek istiyor falan. Kadın milletvekili elleme dursun. Yorulunca zaten çıkarır gider. Orada şamata yapmak falan kadın kadına kavga falan hiç olmamış.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: İngiltere’de uyuşturucu bağımlısı bir anne, sevgilisiyle birlikte ilişkilerini zorlaştırdığı için dört yaşındaki çocuğunu uyuşturucu vererek öldürdü. Kadınla adamın uzun yıllardır uyuşturucu kullandıkları ve sattıkları belirlendi. Küçük çocuk kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Fotoğrafları vardı.

ADNAN OKTAR: Ah severim ben onun tatlılığını, severim ben onun güzelliğini. Şehit olmuş benim güzelim. Cennet kuzusu olmuş o. İşte çoluğu çocuğu manyakların eline teslim ediyorlar. Onlar da her türlü zulmü yapıyor. Yani komşuya, bilenlere müdahale hakkı verilmesi lazım çocuklarla ilgili olarak.

Darwinizm’in yaptığı belanın insanlar farkında değil. Otuz kere anlattık. Kardeşim bak bütün savaşlar, ırkçılık, komünist düşüncenin kökeninde bilimsel anlamda da, kendi sözlerine göre Darwinizm var. Marks söylüyor; “Benim düşüncemin fikri temelini Darwinizm oluşturuyor” diyor. Lenin de bunu söylüyor, Mao da bunu söylüyor. Marksizm’in kökeni Darwinizm’dir. Devlet eliyle sen bunu desteklersen komünizm gelişir. Konu bu.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Takvim Yazarı Ergün Diler, İngiliz derin devletinin Amerika üzerindeki hakimiyetini konu alan bir yazı yazdı. “Pentagon, Amerikan savunma bakanlığı olarak bilinse de, kurulduğundan beri içinde en güçlü akım İngilizlerdir. İngilizler, başkasının gücünü kullanan ve yönlendiren bir akıldır. Zaten İngilizler Amerika’nın kuruluş reçetesinin içinde var. Trump da şimdilik İngiltere’nin bu fikirlerine sıcak bakmak zorunda. Ancak kesin olan şu ki, Amerika’da iki kanat çarpışacak. Çünkü Amerika’nın da içinde derin bir yapı var. Ve o yapı da Britanya’yı istemiyor” dedi.

ADNAN OKTAR: Evet, İsa Mesih’in ekibi istemeyen ama küçük bir grup bu. Mehdiyet ve İsa Mesih grupları. Bu zamanla güçlenecek. Şu an öyle büyük bir güç değil o.

Türkiye’de, Milli Eğitim’de Darwinizm’in oyununu istemiyoruz. Bilim istiyoruz, bilim. Fizik bilimdir, biyoloji bilimdir, tarih bilimdir, hepsi bilimdir. Ama Darwinizm oyundur, aldatmacadır, insanlarla dalga geçmektir. Bilimle uzaktan, yakından hiçbir alakası yoktur. Tamamen tesadüflere dayalı, başından sonuna kadar tesadüfü kullanan, bir eski Mezopotamya dini, Hitit dini, eski bir Yunan dinidir. Bir dini inançtır. Her şeyin tesadüfen olduğuna inanan bir inanç, dindir. Yani sapkın bir felsefedir. Dolayısıyla çocuklara dayatma tarzında dünyanın her tarafında öğretiliyor bu. Buna karşıyız. Bilime evet, hurafeye hayır. İstemiyoruz. “Darwinizm anlatılmasın mı?” diyor. Anlat, hurafeyi biz öğrenelim. Hurafenin ne olduğunu bilsin insanlar. Müsaade et de cevabını verelim. Cevabını verdirmiyorsun, sorun bu. Paleontolojik delilleri istemiyorsun. Proteinin yapısını açıklayacağız diyoruz, istemiyorsun. Kofulları, mitokondrileri anlatalım diyoruz, istemiyorsun. Sen ne istiyorsun? Ağzı açık hurafe dinleyelim istiyorsun. Biz ağzı açık hurafe dinlemeyiz. Sen ağzı açık dinliyorsan o ayrı mesele. Bizde bu olmaz.

Karl Marks diyor; “Bizim görüşlerimizin” diyor, yani Marksist görüşün. “…Doğal tarih temelini içeren kitap işte budur” diyor. Yani benim kitabımın, düşüncemin temeli Darwin’in kitabıdır diyor. Yani ‘Türlerin Kökeni’. Budur benim eserlerimin, düşüncemin ana kökeni budur diyor. Dünyayı mahveden bir düşüncedir bu düşünce. Düşünce derken putperest inancı.

Hükümetleri hep yıldırmışlar şu ana kadar. “Sen bilime mi karşısın?” Biz hurafeye karşıyız. Bilime niye karşı olalım sen ne konuşuyorsun? Bilime niye karşı olalım? Fizik bilimdir, kimya bilimdir. Darwinizm nasıl bilim oluyor? Sapkın bir inanç, putperest inancı. Dört bin yıllık, beş bin yıllık geçmişi var. Putperest bir inanç. Ve bakın başından sonuna kadar yüz binlerce, milyonlarca tesadüf üzerine kurulmuş bir din. Her şeyi tesadüfle açıklıyor. Böyle bir din.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Yeniçağ Yazarı Batuhan Çolak da Osmanlı’nın çöküşünde İngiliz derin devletinin rolü hakkında bir yazı yazdı. İngilizlerin o dönemde cemaat ve tarikatların içine ajanlarını sokup, sapkın gelenekler oluşturduğunu, bu tarikat liderleri ‘direnmeyin’ fetvası yayınladıkları için, Anadolu’da orduların tek kurşun atmadan teslim edildiğini söyledi. “İngilizler bizi manda yapmak istediler. Ancak Türkler kan vererek vatanlarını korumayı başardılar.”

ADNAN OKTAR: Aferin. Kimmiş bu delikanlı?

KARTAL GÖKTAN: Görebiliriz. Yeniçağ Yazarı Batuhan Çolak.

ADNAN OKTAR: Batuhan delikanlıymışsın, helal olsun. Yiğitler kervanına sen de katıldın. İki yüzü aştı Osmanlı’nın aslanları, Cumhuriyet’in aslanları. İngiliz derin devletine bir tokat daha. Her gün tokat. İki yüz yıldan bu yana böyle bir şey yoktu. Ana kapıyı sonuna kadar açtık. Dedik ki; Aslanlar dalın içeriye. Osmanlı ordusu gibi koçyiğitler, yalın kılıç içeri daldılar, ilimle irfanla. Bu konu bitti Türkiye’de. Türkiye’nin öncülüğünde bütün dünyayı ayağa kaldıracağız. İlimle irfanla, kanunla hukukla.

“Allah insanı evrim süreciyle yaratmış olamaz mı? Cevap var mı?” Mustafa Kemal Alemdar. Allah’ın buna gücü yeter mi? Yeter tabii yani o anlamda söylüyorsan. Fakat Kuran’da diyor ki Allah; “Ben bir hesap üzerine, düzgün bir beşer olarak yarattım insanı” diyor. “Ahseni takvim yani mükemmel bir oran ve mükemmel bir güzellikte yarattım.” Sen öbüründe diyorsun ki; “Milyonlarca yamuk yumuk olayın içerisinden yavaş yavaş az yamuklar kendini toparladı. İlerledi onlar, en az yamuklar. Sonunda yamula düzele falan en sonunda insan meydana geldi” diyorsun. Yani abuk yamuktan insan oldu diyorsun sen. Kuran’da böyle bir şey demiyor Allah. Mükemmel yarattım diyor. Ahseni takvim diyor. Şimdi bunu deyince Allah diyor ki bak; “Yaratılışa bakın bunu göreceksiniz” diyor. Allah Allah, bakıyoruz. 700 milyon fosile bakıyoruz, jilet gibi düzgün. Bozuk hiçbir şey yok. Niye yalan söylüyorsunuz kardeşim koskoca adamlar? Yani yalan derken yalan da demeyeyim de yani doğru konuşmuyorsunuz. Ayıp yapıyorsunuz. Çocuk değil karşınızdaki. Ve üstelik diyorsun ki bak, tesadüf. Sonra? Bir tesadüf daha. “Kaç kere tesadüf oldu?” diyorsun. “Yaklaşık 27-28 milyon tane tesadüf oldu” diyor. Hepsi yamuk yumuk mu? “Hepsi yamuk yumuktu” diyor. “Aradan bir tanesi sıyrıldı” diyor. “İşte rast geldi, öyle eli yüzü biraz düzgün oldu, o da insan oldu.” Diyor. Sen dalga mı geçiyorsun ya? Nasıl olsun böyle bir şey? Bunun akılla bilimle ne alakası var? Safsatanın en kötüsü, eski bir Mezopotamya dini ama en berbatı, yani en kötü putperest düşünce. Yapmayın, etmeyin. Yani şeytan bile buna gülmekten artık yerlere yatıyordur yani. Buna nasıl inanıyorsunuz koskoca adamlar? Bilim falan değil, fizik bilimdir, kimya bilimdir, biyoloji bilimdir. Bu bilim değil bu. Bu uydurma, hurafe bu, yani aklı başında yaklaşsınlar.

“O Allah ki, Yaratan'dır, (en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, 'şekil ve suret' verendir.”(Haşr Suresi, 24) Diyor Allah. “Rahman (olan Allah)ın yaratmasında hiçbir 'çelişki ve uygunsuzluk' (tefavüt) göremezsin. İşte gözü(nü) çevirip-gezdir; herhangi bir çatlaklık (bozukluk ve çarpıklık) görüyor musun?” (Mülk Suresi, 3) diyor. Bakıyoruz fosillere mühendislik harikası, mimari harikası, bak, sanat harikası, her yönden harika. Kaç milyon yıllık? Yüz elli milyon. Kaç milyon? Üç yüz, dört yüz milyon. Kardeşim mükemmel bir simetri, mükemmel bir altın oran. Sen ne diyorsun ya? “Tesadüfler sonucu yamuk yumuk şeyler oldu” diyorsun. “Onların arasından bunlar çıktı” diyorsun. Evrim tamamen karmakarışık, bozuk, ezik, darmakeşan sistemlerin içerisinden es kaza az yamukların ileri çıkmasıyla bir şeyler olduğu iddiasıdır. Bu çok kötü bir iddia, çok mantıksız bir iddia. Buna kimse de saygı duymasın, alay ediyorlar insanlarla, dalga geçiyorlar. Bunun bilimle alakası yok. Adam iki büklüm oluyor “ya ben bilime karşı mı geleceğim?” diyor. Bilim değil bu. Etme çatma, dalga geçiyorlar seninle. Bilim böyle mi olur? Fizik bilimi baştanbaşa bilimdir. Çok hoş bir şeydir bilim, mübarektir, Allah’ın sanatını bilimle anlarsın. Astronomi bilimdir, hepsi bilimdir. Ama bu bilim değil. Biyolojinin içerisine katılmış bir hurafe sistemi. Hititlerde var yani bütün sapkın dinlerde var, Azteklerde falan hepsinde var, eski Yunan’da var.

“İslam alimi neden “evrim var” demişlerdi? Bu konuyu anlamıyorum.” Kardeşim, İslam alimi dediğin adam imanı zayıf, yani bak, Mevlana ne diyor? “Canlarım kardeşlerim” diyor. “Bizim yolumuzda Müslümanlık diye bir şey yok” diyor. Adam daha ne desin?

Mustafa Kemal Alemdar, “Evrimle olduğuna dair bir kanıt yok ama olmadığına dair de bir ifade yok. Nasıl o sonuca vardınız?” Ya kardeşim, yaratılış metafizik. Yani bir kere o metafizik kısmı kabul edeceksin. Metafiziğin içinde fiziği ara ama bak, sana söylüyorum. Diyor ki; “Evrende uçsuz bucaksız boşluk vardı” diyor. Şimdi kardeşim uçsuz bucaksız boşluk, o da bir mekandır. Şimdi öyle de değil. Yani olayın fevkaladeliğini kavrayamıyor insanlar. Uçsuz bucaksız boşluk demek mekan demektir. Mekan yoktu on beş milyar yıl önce, mekan yok ve zaman yok. Aniden mekan ve zaman oluyor. Bu ne bu? Bu metafiziktir bu. Bu oluştuktan sonra artık bilim devreye girer. Ondan sonra dersin arkadaş işte “atomlar şöyle döndü, protonlar böyle döndü.” Bunlar olur. “Kainat şöyle yaratıldı.” İnsanların, canlıların yaratılışı… Bilim diyor ki; “aniden ortaya çıkıyor” diyor. Bu kısım metafizik. Burada açıklama yok. Bütün Darwinist bilim adamları diyorlar ki; “bütün türler aniden ortaya çıkıyor ve aniden yok oluyor” diyorlar. Yani “bir periyot içinde çıkıyorlar bir periyot içinde yok oluyorlar.” Bunun açıklaması yok. Kayboluş şekillerini onu bilimsel açıklayabiliriz ama ani çıkışını açıklayamıyoruz. Bu metafiziktir. Bak, kayboluşunu açıklayabiliriz. Mesela dinozorlar niye kayboldu? Orman yangınları çıkmıştır, yanmıştır hayvanlar. Bunu açıklayabiliriz buluruz yanmışsa kemikleri falan. Veyahut bir şeyden zehirlenmişlerdir, gıda bulamamışlardır, bunları açıklayabiliriz. Ama yaratılışının açıklaması yok, aniden ortaya çıkıyor. Küt, bütün her yerde var, aniden var. Açıklaması yok. Neyini açıklayacaksın yani? Daha evvelinde de hiçbir şey yok. Belirli bir günün belirli bir saatinde şak, her yerde oluşuyor, bu mucize bu metafizik. Bunun açıklanacak bir yönü yok? Yani bir yaratılış var, “Allah yarattı” diyeceksin. Başka denecek bir şey yok. Ondan sonra bilim işler kardeşim, bilim işlemez diye bir şey yok ondan sonra. Kayboluşuyla ilgilen, olur. Kayboluşunu inceleyebiliriz “niye kayboldu?” diye. Bazen de bilinemiyor, bazen de bilinir.

Kadınlar çok güzel varlıklar, kıymetini bilmiyor insanlar. Yani Allah büyük bir bela varmış, yani bak, ilk verilen bela kadın insanların elinden alınmış. Allah ellerinden almış. Yani büyük bir bölümünün, yüzde doksan dokuzunun elinden almış. Bu çok büyük bir felakettir, kadının erkeğin elinden alınmış olması çok büyük bir felakettir. Yani bütün nimet, güzellik elinden alınmış oluyor. Kadın gitti mi zaten her şey gitti. Ondan sonra bak, bu sefer homoseksüel oldular, birbirlerine düştüler birçoğu. Bu çok büyük bir beladır. Sen kadını kapatmaya kalkarsan marul gibi sarmaya kalkarsan, neşesini kaçırırsan, sevincini kaçırırsan, hayatın bütün yönlerini ona tıkarsan, “cehennemi siz dolduracaksınız” dersen, uğursuz bir mahluk olduğunu söylersen haşa, insan olmadığını iddia edersen, yarım insan olduğunu söylersen, akıl almaz hakaretler edersen Allah belanı verir ve kadını senin elinden alır, yalnız başına kalırsın. İnsanların büyük bir bölümü bu belanın içine düştü. Allah ondan sonra da daha da beter bela verdi homoseksüelliğin içine düştüler. Yani büyük bir felaket oluştu dünyada, büyük bir tufan, yani güzelliğin insanların elinden gitmesi çok büyük bir felakettir. Yüzde doksan dokuzunun elinden Allah bu nimeti aldı.

Mesela bu Kambriyen patlaması var, birden o kadar çok canlı çıkıyor ki ve saniye hesabıyla dünyanın her yerini doldurmuşlar bir anda. Mesela diyor ki bu Stephen Jay Gould Darwinist Paleontolog dünya çapında çok ünlü, koyu Darwinsttir. “Fosil kayıtları Darwin’e mutluluktan çok hüzün getirdi” diyor. “Fosil kayıtları mutluluk getirmedi” diyor. Bak, bize mutluluk getiriyor ama “ona hüzün getirdi” diyor. “Hiçbir şey onu neredeyse tüm kompleks dizaynın ortaya çıktığı Kambriyen patlamasından daha çok rahatsız etmedi.” Diyor.  Kambriyen patlaması Darwinistleri mahvetti. Biliyorsunuz yetmiş yıl boyunca sakladılar bu fosilleri, yetmiş yıl. Bak, diktatörlüğün korkaklığını görüyor musunuz, Darwinist korkaklığı? Fosil sergisine müsaade etmiyor, proteinlerin yapısını anlatmaya da müsaade etmiyor. Kambriyene ait fosillerin saklanmasını organize ediyorlar, yetmiş yıl saklıyorlar. Şu anda da daha hala insanlara göstermiyorlar. Şu anda da göstermiyorlar. Sadece yeri tespit edildi, yine depoda tutuyorlar. Yine sergilenmiyor.

EBRU ALTAN: Adnan Bey siz anlatmıştınız bundan beş yüz milyon yıl önce Kambriyen döneminde ilk defa kompleks göz yapısı ortaya çıkıyor. Bunu hiçbir şekilde açıklayamıyorlar.

ADNAN OKTAR: “Beş yüz milyon yıl önce göz nasıl meydana geldi?” diyorsun. Açıklama yok. “Burun nasıl oldu?” Açıklama yok. “Beynin içinde gözsüz gören kim?” diyorsun. Onu hiç açıklayamıyor. Bak, beynin içinde gözü olmadan gören biri var ve şuurlu, asıl gören de o. “O nedir?” diyoruz. Ona cevap yok. “Darwinizm bilimdir” diyor. Kardeşim Darwinizm bilimdir de sen asıl görenden bahsedemiyorsun ki? Asıl duyanı anlatamıyorsun, asıl dokunanı anlatamıyorsun, asıl tadanı, asıl koklayanı söyleyemiyorsun. Asıl koklayan ayrı, asıl dokunan ayrı, onu anlatsana sen bize. Yani metafizik olduğunu gördükleri halde daha hala anlamazdan geliyorlar.

Allah insanları önce bir zer aleminde yarattı, zer aleminde bütün kainatı. Bunlara göre evrimle yaratıldılar o zer aleminde. Kuran’da var. “Bütün insanlığı Allah zer aleminde yarattım” diyor. Onlara soruyor. “Ben sizin Rabbiniz değil miyim?” (demişti de) Onlar: “Evet (Rabbimiz'sin), şahid olduk” demişlerdi.” (Araf Suresi, 172) Varlık olarak yaratıyor. Sonra dünyaya geliyorlar. Dünyayı da aynı sistemle yaratıyor işte. Ölüyor, ölünce hep beraber hepsini birden kaldırıyor, “sanki 'yayılan' çekirgeler gibi kabirlerinden çıkarlar.” (Kamer Suresi, 7) Diyor. Hepsi birden kalkıyor, hepsini birden cennete koyuyor. Nerede burada evrim? Melekler var şu an. Evrimle mi yaratılıyor melekler? Cinler var, evrimle mi yaratılıyorlar? Hz. Musa (as)’ın asası evrimleşti mi bir anda? Yılana döndü, anında yılan oldu. Hz. İsa (as)’ın yaptığı kuş, nedir o? Normal bildiğin kuş, uçup gitti hayvan, onun yavruları hala yaşıyor. İsa Mesih zamanında kuş olup uçan o hayvanın yavruları hala yaşıyor. Hani evrim vardı?

Evrim teorisini kabul etmeyen sınıfta kalıyor. Çocuklar “inanmadığım halde var” diyor hepsi “doğru” falan diyorlar, o şekilde sınıf geçebiliyorlar. Yani bu utanç verici bu dayatma. Bırakın serbest bilim olsun. Dünyanın her tarafında koyu bir despot sistem olarak Darwinizm yaşatılıyor, kabul ettiriliyor. Darwinizm’in eleştirilmesi dünya çapında yasak, bütün dünyada yasak. Hiçbir okulda, hiçbir konferansta hiçbir yerde hiçbir kimse çıkıp “Darwinizm yanlıştır, doğrusu budur” diyemiyor. Şu an dünya çapında bir diktatörlük olarak hakim, bir tek buna mahsus olarak ama, Darwinizm’e mahsus olarak. İngiliz derin devletinin himayesinde olduğu için her yerde muazzam bir koruma kalkanıyla muhafaza ediliyor idi ama biz varken yapamazlar.

Dinliyorum ben sizi bir şeyler söyleyin.

KARTAL GÖKTAN: El Bab’ta terör örgütü DEAŞ’ın Türk askerlerinin bulunduğu alana saldırı düzenlediği bildirildi. Saldırıda beş asker şehit olurken dokuz asker de yaralandı.

ADNAN OKTAR: Beş şehit, dokuz tane de gazi. Allah şehitlere gani gani rahmet etsin, şahadetlerini makbul etsin, kabul etsin, meşhur etsin Allah. Gazilerimizi de tebrik ediyoruz. Allah onlara da gazilik makamı vermiş. Ona da imreniyoruz, şehitlik makamına da imreniyoruz. Bu kardeşlerimiz El Bab’ta şehit olan kardeşlerimiz Hz. Ali’lerle, Hz. Hamza’larla, Resulullah (sav) ile bir aradalar şu an. Ailelerini de tebrik ediyoruz. Allah onlara uzun ömür versin, bereket versin, hayır versin, cennette kardeş etsin. Sabr-ı cemil güzel bir sabırla Allah onları uzun ömürle yaşatsın.

Bir de “Türkiye’ye IŞİD’le iç içe” falan diyorlardı işte “Tayyip Erdoğan IŞİD’i organize ediyor” falan diyorlardı. Böyle bir şey olur mu işte? Yani şiddetle karşılar, hükümete de karşılar, devlete de karşılar, Türk askerine de karşılar. IŞİD ile Türkiye’nin hiçbir bağının olmadığını gösteriyor bu olaylar.

Evet.

BÜLENT SEZGİN: Bir resim göstereceğim. Amber içinde korunmuş iğnesiz arı fosili var Adnan Bey. Yirmi beş milyon yıllık, iki arı görüyoruz. İğnesiz arı. Günümüzdeki arılarla hiçbir farkı yok.

ADNAN OKTAR: Yirmi beş milyon yıllık.

BÜLENT SEZGİN: Yirmi beş milyon yılık, amber içinde korunmuş.

ADNAN OKTAR: Çok güzel, alın size delil. Çok samimiyetsizler. Yedi yüz milyonun üstünde fosil gösteriyoruz. “Hiçbir değişiklik yok” diyoruz. Daha hala evrimden bahsediyor. Diyoruz ki adama “sen bir tane bize evrimin olduğuna dair delil göster.” “Yok” diyor. Biz yedi yüz milyonun üstünde evrimin olmadığına, yaratılışa dair delil gösteriyoruz. Adamlar daha hala bas bas bağırıyorlar. İngiliz derin devletinin yaygarası bu. Onların etkisinde kalanlar da farkına varmadan onların yolunda ilerlemiş oluyor farkına varmadan.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Hakan Albayrak, Karar Gazetesi’nde tarihte Arapların Osmanlı’yı arkadan vurduğuna dair algının İngiliz fitnesi olduğunu vurgulayan bir yazı yazdı. “O dönemde Araplar değil sadece İngiliz işbirlikçisi olanlar isyan ettiler, hatta bunlar Arapların kendi başlarına da bela oldu” dedi. Mustafa Armağan ve arkadaşlarının çıkardığı Derin Tarih dergisinin “İngilizlerin yüz yıllık oyununu bozuyoruz” başlığıyla çıkan son sayısını herkesin okuması gerektiğini, orada bu konunun açıkça anlatıldığını söyledi. “Armağan ve arkadaşları ne güzel adamlar. Fitne fesat ehlinin ördüğü psikolojik duvarı bir güzel yıkıyor” dedi.

ADNAN OKTAR: Helal olsun delikanlımıza. Helal olsun o dergide güzel yazılar yazanlara. İngiliz derin devletinin başına balyozları yağmur gibi yağdırıyor. Osmanlı’nın, cumhuriyetin aslanları açtığımız geniş kapıdan oluk oluk içeriye akıyorlar. Allah gazalarını mübarek etsin. İlim gazası bu, irfan gazası, ilimle irfanla gaza ediyorlar. Allah yardımcıları olsun. Bu koçyiğit kimdir? Resmini görebiliyor muyuz?

KARTAL GÖKTAN: Karar Gazetesi’nden Hakan Albayrak.

ADNAN OKTAR: Helal olsun Hakan sana, helal olsun arkadaşlarına, tebrik ediyoruz. Doğru yoldasınız. Deccalın kafasına kafasına vurun ilimle irfanla.

Dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Başbakan Binali Yıldırım Başkanlık sistemine geçildiğinde bakanların dışarıdan atanacağını bu nedenle MHP’lilerin de bakan olarak atanabileceğini söyledi. Sayın Devlet Bahçeli’ye Başbakan’ın bu sözleri soruldu. Devlet Bahçeli anayasa değişiklik teklif sürecinde hiçbir pazarlık yapmadıklarının altını çizerek “MHP milletin talepleri doğrultusunda anayasa değişikliği kararı aldı. Bize karanlıkta göz kırpmışlar bizim haberimiz yok” dedi. “Peki, böyle bir teklif gelirse ne yaparsınız?” sorusuna ise, “2019’a daha üç yıl var kim öle kim kala” cevabını verdi.

ADNAN OKTAR: Doğru söylüyor. Yani kimsenin ömrü yakasında sabit değil. Doğru söylüyor. Ayrıca MHP’den zaten bakan alınabilir. O hükümetin yapamayacağı bir şey değil, istese koalisyon tarzında da yapabilir hükümet. Ama bunun için ille başkanlık sistemine gerek yok yahut özel bir anayasa ayarlamasına gerek yok. Yani AK Parti istese MHP’Yi hükümet ortağı yapar, olduğu gibi alır. Tuğrul Türkeş’i nasıl aldılar? O tarzda da yapabilir, her çeşit yapabilir.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Oda TV Yazarı Şıvan Okçuoğlu Gülencilere “terörist” diyemeyen Amerika’nın 1984 CIA raporunda Süleymanlı cemaatini bir terör örgütü olarak tanımladığını yazdı. Raporda Süleymancılar için şöyle deniliyor. “Türkiye’de düzinelerce küçük terörist grup bulunuyor. Süleymancılar da İslam devleti fikrini savunuyor ve şeriat kanunlarıyla halifelik düzenine geri dönülmesi gerektiğini düşünüyorlar. Süleymancılar Kuran eğitim okulları açılıyorlar. Yasaklanmış aşırılık yanlısı felsefeleri öğretiyorlar, küçük çaplı yasa dışı dernekler işletiyorlar. Bunlar orduya sızmışlar ve Türkiye’den Batı Avrupa’ya giden işçiler içerisinde açıkça faaliyet içerisindeler” deniliyor.

ADNAN OKTAR: Süleymancılar için de Nurcular için de hepsi için böyle bir ifade var ama yanlış. Süleymancılar çok efendi, aklı başında insanlardır. Devletten yanadırlar her zaman, hükümetten yanadırlar. Anarşiye ve teröre de şiddetle karşı, müspet hareket eden Nurculara çok benzeyen bir yapılanmadır. Nurcu ve Süleymancı yapılanmaları birbirini çok andırır. Hüseyin Hilmi Işık’ın ekibi de andırıyordu, yani dağılmasaydı çok andırıyordu. Ama en güzel örnek olan tabii Bediüzzaman oldu. Bediüzzaman’dan sonra Süleyman Hilmi Tunahan ortaya çıktı. O da güzel bir çığır açtı. Dolayısıyla çift kanaldan ilerlemiş oldular. Her iki taraf da risksiz, temiz insanlar. Fethullah Gülen Hareketine İngiliz derin devleti el attığı için bu hale geldi.

Mesela Rusları da öyle perişan eden İngiliz derin devletidir. Mesela bak, İngiliz Kralı 5. George ve son Rus Çarı 2. Nikola kuzenler, resimleri var birbirinin aynısı. Bu şekilde İngiliz derin devleti Rusya’yı kontrol altına almıştı, halen de bürokraside yüzde seksen hakimiyeti var. Yani İngiliz derin devletinin de öyle çok eskidir, ta Abdülhamit devrinden beri yapılanmışlardır. Paralel yapıyla bağlantılı zannediliyor, sırf paralel yapıyla alakası yok. İngiliz derin devletinin çok köklü eski bir yapılanması vardır. Hükümet ondan bahsediyor aslında. Diyorlar ya “üç saat uyuyamazsınız duysanız” falan. Onu anlatmak istiyorlar, yani muazzam bir yapılanmaya gitmişler ama bir güçleri olmayacak. Hepsinden büyük olan Allah’tır.

Aslanlarımız beş şehidimize ben bir hediye göndereyim gazilere. Evet, gazilere dinlettik şehitler de kendi boyutlarında yetenekleri yüksek oluyor bizim gibi değil. Bizim boyutumuz üç boyutluyuz, onlar dördüncü boyutta oluyorlar. Dördüncü boyut üçüncü boyutu çok rahat kontrol altına alabilen bir yapı ama tabii Allah nasip ederse göreceğiz.

Şimdi kısa bir ara verelim. Sonra devam edeceğiz.

BÜLENT SEZGİN: Kısa videolarla devam ediyoruz programımıza.

Adnan Oktar’la Sohbetler burada sonra eriyor. Tekrar görüşmek üzere, hoşça kalın.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."