Sohbetler (11 Ocak 2017; 22:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi günler değerli izleyicilerimiz. Adnan Oktar’la Sohbetler’e başlıyoruz inşaAllah. Adnan Bey, hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Ne güzel. Hoş bulduk. Siz de hoş geldiniz.

“Hedef sevgi birliği” diyelim. 

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Bugün Gaziantep Emniyet Müdürlüğü polis noktasına silahlı saldırıda bulunuldu. Saldırıya polis memurlarımızca anında karşılık verilirken bir saldırgan etkisiz hale getirildi. Bir polis memuru ise hafif şekilde yaralandı. Olay yerinde bir adet parçalanmış canlı bomba yeleği ele geçirildi. Bu saldırının ardından aynı gün devriye gezen polis aracına da yanından geçen başka bir araçtan ateş açıldı. Polislerle teröristler arasında bir çatışma çıktı ve bir terörist yaralı olarak ele geçirildi. Diğer iki terörist kaçmayı başardı.

ADNAN OKTAR: Her an her yerde her şey olabilecek diye düşünmek lazım. Çok çok çok uyanık olmak lazım. Herkesin tetikte olması gerekiyor.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Anayasa değişikliği teklifinin ilk iki maddesi Meclis Genel Kurulu’nda kabul edildi. Bu maddelerden biri milletvekili sayısının arttırılması diğeri ise yasadaki bağımsız mahkemeler ibaresinin bağımsız ve tarafsız mahkemeler şeklinde değiştirilmesi. Diğer yandan Doğu Perinçek bugünkü yazısında başkanlık sistemi düzenlemesinin AK Parti iktidarının önünde bir tuzak olduğunu yazdı. Saddam Hüseyin örneği veren Perinçek, “Hatırlanacaktır Saddam Hüseyin ülkenin tartışmasız lideri iken attığı hesapsız adımla tuzağa basmıştı” dedi.

ADNAN OKTAR: Bilmiyorum da ben. Zaten millet desteği var Tayyip Hoca’ya bu tip şeylere neden gerek var ben anlayabilmiş değilim. Yolda da çocuklara sordum. Nasıl bir fayda umuyor? Mesela farz edelim hava alanı mı yapmak istiyor, yapıyor zaten. Tüp geçit yapmak istiyor. Yapıyor. Engel çıkarsa zaten kanun hukuk düzenlenir. Halledilir. Nerede bir engel çıktı da yahut neden çekindi de bu tip tedbirlere gerek var? Ben bunu anlayabilmiş değilim. Mesela söylese. Dese ki şurada şurada şurada engeller çıkıyor.  Şu riskler var. Bu yüzden böyle oluyor dese aklım alacak. O zaman daha da iyi korur kollarız. Daha da dikkat ederiz. Ama ne olduğunu anlayabilmiş değiliz.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Ahmet Hakan yeni anayasa ile ilgili getirilen sistemi halkın bilmediğini ve konudan haberinin bile olmadığını belirten bir yazı yazdı. Şöyle söylüyor “‘Öyle şahane bir sistem getiriyoruz ki. Açın Meclis TV’nin kapılarını. Ne getirdiğimizi millet görsün’ diyememektir. ‘Getirdiğimiz bu sistemi en kabadayınızla milletin önünde tartışmaya hazırız. Çıkın karşımıza’ diyememektir. ‘Milletimiz sistem değişikliğini ne kadar fazla bilirse o kadar bizim yanımızda olur’ diyememektir. Bırakın konuyu millete anlatabilmenin imkanlarının sağlanmasını konunun meclisteki tartışmasının millet tarafından takibi bile engelleniyor.”

ADNAN OKTAR: Mesela Binali Hoca “çift başlık iyi değil” diyor ama millet onu seviyor.  Gayet güzel mesela bugün gitmiş CHP’lilerle konuşmuş falan. Millet muhabbet duyuyor. İki kişi daha güvenli. Bir kişi Allah vermesin, bir şey olmuş olsa millet kimin peşinden gidecek. Başbakan da olsun. Cumhurbaşkanı da olsun. Başbakan yardımcıları başbakan ayarında olsunlar. Bir şey yok bunda yani. Ben anlamıyorum. Mesela açıklasalar “şu nedenden bu önemli deseler” aklım alacak. Şimdi Ahmet Hakan’ın anlattığı da işte bizden duyduklarını anlatıyor. Haftalardan beri söylüyoruz. Neyin ne olduğunu anlayalım. Bilmiyoruz. Neye göre mesela bu oylanacak? “Referandum” diyor ama biz referandumda neyi kabul edeceğimizi bilmiyoruz. Ney neden doğru, ney neden yanlış bilmiyoruz. Biraz konuşsunlar anlatsınlar. Nerede hükümet tıkanıyor. Nerede gidemiyor hemen yolları açalım.

Cumhurbaşkanı yardımcısı ve bakanlar suç işledikleri zaman yargılanabilmeleri zorlaşıyor. Ne suç işleyecek Tayyip Hoca ne yapmış yani? Suç ne işleyecek ki niye tedirgin oluyor? İftira atabilirler. Biz varız. İftiraya müsaade etmeyiz.

İslam’ı tebliğ edenler Twitter’ların da, Facebook’larında makul bir akla, makul bir vicdana, makul bir kişiliğe sahip olduklarını göstermek durumundalar.

Tayyip Hoca, bir şey olmuyor işte, olmadı. Şu ana kadar da olmadı. Bundan sonra da bir şey olmaz. Niye tedirgin oluyorlar ben anlamadım ki. Millet onu seviyor, saygı da duyuyor. Ne olabilir yani nihayetinde? Ama hakikaten bir tuzak kurmak istiyor, oyun oynamak istiyor, onun önünü kesmek istiyorsa tamam da ama millet de zaten müsaade etmez böyle bir şey şeye. Neden çekiniyor acaba Tayyip Hoca?

GÖKALP BARLAN: Güvenmediği insanlar var o yüzden mi tedbirli olmak istiyor?

ADNAN OKTAR: Ama güzel gidiyor yani. Gidişat bir şey olmuyor ki. Neticede biz onu korur kollarız. Ne yapacaklar yani? Gözümüzün önünde alıp götürecek halleri yok. Ne yapacaklar?  Cumhurbaşkanlığından ayrıldıktan sonra da bir şey yaptırmayız.

Halkın seçtiği meclisi fes edebiliyor. Mesela bu ürkütür halkı. Bunun ne olduğunun, ne amaçla, iyi niyetle neden bunun istendiğinin söylenmesi lazım. Meclisi fes etme; halk ürker bundan. Legal bir meclis neden fes ediliyor? Halk bilirse çok normal olur. Mutlaka geniş açıklama yapsınlar.

Bürokrasi içindeki uzantıları sistemi duracak hale getirip ikinci bir girişimde hükümeti devirebiliyorlarmış. Nasıl yapacak ki öyle bir şey? Meşru legal hükümet var cayır cayır gidiyor. Kimsenin aklının ucundan bile geçmez öyle bir şey. Bürokraside varsa adam, yamukluk yapan hemen görevinden alırsın. Yerine başkası gelir.

İşte bak 126. maddeyi uyardım. Onu düzelttiler. Bu çok tehlikeliydi. Kenan Evren’in o Türkiye’yi federasyonlara ayırma modeline uygundu bu. Açık kapıydı yani. Tayyip Hoca yapmaz da ama yerine gelen birisi yapabilir. Çünkü anayasa bu şakası olmaz.

GÖKALP BARLAN: 126. maddenin değişimi ile ilgili “Kim yazdı?” diye sormuştunuz. Hemen ondan sonra cevap geldi. “Tek bir kişi yazmıyor birçok kişi yazdı. Kimin yazdığı belli değil” gibi bir şey dediler.

ADNAN OKTAR: Ya kardeşim hiç şakası yok onun. O nasıl bir şeydir. Bu ne cesaret, bu kaçıncı? Allah Allah. Kıbrıs’ta da öyle. Bu toprak yeterli kardeşim. Biz zaten çok büyük toprak verdik Rumlara. Zaten bize ait arazinin büyük bir bölümünü verdik. Konu bitti tamam uzatmaya gerek yok. Federasyon, olur. Kıbrıs devleti olsun federasyon şeklinde iki bölgeli federasyonla idare edelim. Uzatmaya gerek yok. Bir Türkler başa geçsin, bir onlardan başa geçsin. Kardeşçe idare edelim.  Pasaport vize falan onları da kaldıralım. Uzatmaya gerek yok. Yok, şuradan toprak istiyoruz. Yok, buradan toprak istiyoruz. Türkiye’nin burnunun dibinde olmaz öyle şey. Bize iş çıkartmasınlar.

Birol Birzade, yok kardeşim örtülü ve gizli bir şeyi biz asla kabul etmeyiz. Her şey açık şeffaf olacak. Neyi niçin istiyorlar söyleyecekler. Mesela meclisi neden fes etme yetkisi isteniyor. Şu sebepten. Şu, şu sebepten. Biz bilmediğimiz şeye niye “evet” diyelim o zaman? Bu samimi bir şey olur mu? Bilmediğimiz bir anayasa, bilmediğimiz maddeler hepsine gözü kapalı “evet” diyoruz. Niye evet dediğimizi de bilmiyoruz. Olur mu öyle bir şey?  Bu saygıya uymaz. Millete saygıya uymaz. Bilelim, ne olduğunu anlayalım tamam. Bir mantık ortaya konduğunda tamamdır. Ama hiçbir mantık yok. Siz sadece kabul edin. Bu olmaz.

Özetle biz Tayyip Hoca’nın kılına dokundurtmayız kardeşim. Millet olarak biz onun yanındayız öyle bir şey olmaz. Burası dağ başı mı? En kralı gelsin öyle bir şey olmaz. Kanunla hukukla tepeleriz. Biz kendi insanımıza zarar verdirtmeyiz. Öyle bir şey olmaz. Bilmiyorum neden tedirgin oluyor, nedir kafasına takılanlar? Ama CHP de Tayyip Hoca’ya sahip çıksa bu kadar tedirgin olmaz. MHP sahip çıkıyor. CHP de sahip çıksın. Bu İngiliz derin devletiyle karşı karşıya geldi. Adamlar bastırıyor. Desinler “Biz senin kılına dokundurtmayız, senden yanayız rahat ol” bu kadar basit. O da istediği gibi yönetsin ne istiyorsa yapsın. Böyle bir şeyde bu iş hükümet işi değil kardeşim. Deccaliyetle hükümet karşı karşıya. Deccalla. FETÖ, DAEŞ, PKK, YPG, PYD bunların toplamına deccal deniyor. Bununla karşı karşıya. Başbakan veya Cumhurbaşkanına “sen bunlarla mücadele et. Biz kenarda muhalefet edelim” olmaz. Böyle bir şeyde olmaz. Tayyip Hoca CHP ile de iç içe. CHP klasik muhalefet ruhunu tamamen kaldırması lazım. Bir fevkaladelik var. Ama iyi niyetli bence CHP. Kötü niyetle konuşmuyor. Kılıçdaroğlu da bayağı aklı başında vatansever bir insan. Hamiyetli bir insan. Yüzündeki ifade bayağı dürüst. Allah için tedirgin oluyor. Bunda bir şey yok. CHP’yi ikide bir dinsiz bir parti gibi göstermeye kalkmak bu da çok ayıp. Yakışık almıyor. Mesela Aydınlıkçılar Tayyip Hoca’yı çok sert eleştiriyor. Ama dışarıya karşı acayip koruyorlar. İngiliz derin devletine karşı tam müdafaadalar. “Kılına dokundurtmayız” diyor. Eleştir, istediğini de ama deccalle karşı karşıya geldiğinde bütün gücünle savun. Konu bu. Kendini yalnız hissetmesin. Bak çıktı dedi. “Ben yalnız kaldım” dedi. Bu yazık günah bu. Çok ayıp olur bu. Yalnız bırakmak çok günah olur. İngiliz derin devleti ne diyor? “Diz çökeceksin” diyor bu kadar. “Bunu yaparsan yakanı bırakırız” diyorlar. “Yoksa senin yakanı bırakmayacağız arkadaş” diyor. Konu bu.

Murat Erdem; “Ne oldu Tayyip Baba’yı savunuyon.” Müslüman evladı tabii savunacağız. Ne yapacağız? Seyir mi edeceğiz yani?

“Hocam akıyorsun yine” diyor.

Çok sayıda akademisyen ve araştırmacının İngilizce ve Fransızca dilinde yazılmış makalelerle katkıda bulunduğu İngiltere merkezli The Conversation isimli sitede benimle ilgili Fransızca bir yazı yayınlanmış. Var mı sende o yazı?

BÜLENT SEZGİN: Evet, gösterebiliriz.

ADNAN OKTAR: Göster. Yazıda ne yazıyor?

KARTAL GÖKTAN: Başlık: Türkiye’deki evrim ve yaratılışçılık. Sizin faaliyetlerinizden bahsediliyor kapsamlı olarak. “Akıllı tasarım olarak gelişim gösteren yaratılışçılık düşüncesi Amerika’dan sonra seksenli yıllarda okul kitaplarıyla birlikte Türkiye’ye giriş yaptı. Doksan yedi yılında Erbakan’a karşı yapılan darbeyle birlikte Milli Eğitim dahil birçok alanda laik görüşün egemenliği sağlanmaya çalışılsa da yaratılışçılığın Türkiye’de yayılması önlenemedi. Bu yayılma özellikle de 1956 Ankara doğumlu Müslüman alim Adnan Oktar sayesinde oldu. Oktar bu teori ve kendi şahsı nezdinde fark edilmeye değer bir hareket başlattı. İlerleyen yıllarda etrafında sosyeteden gençleri toplamaya başaran Adnan Oktar çok sayıda fotoğraf ile süslü devasa büyüklükteki güzel kitabı Yaratılış Atlası ile yaratılışçılığı yaymaya devam etti. Kitapları binler hesabı ile satılıyor. Ve altmıştan fazla dile çevrildi. 2010 yılında Ürdün merkezli Kraliyet İslami Stratejik Araştırmalar Merkezi tarafından en etkili beş yüz Müslüman şahsiyetten biri olarak seçildi. Oktar’ın anlatımına kattığı milliyetçi vurgu Türkiye’deki Darwinizm karşıtlığını açıklıyor. Çünkü bilindiği gibi Darwin bir yazısında Türk ırkını açıkça aşağılamıştır. Son yıllarda üst yüzey görevlerde bulunan rahiplerin evrim teorisini bilimsel yönden en akla yatkın doktrin olarak görmesi ile birlikte Katolik kilisesi ile evrim inancına daha yakın durmaya başladı. Fakat evrim teorisi bu şekilde kabul görse de yaratılışçılık da Atlantik’in her iki tarafında kendini gösteriyor. Türkiye yaratılışçılığı çok daha fazla kabul eden bir yapıya sahip. Bunun sebeplerinden bir tanesi İslam dininin temelinde yaratılışın olması. Harun Yahya kendine taraftar edinmek için İslam’ın evren hakkındaki yaratılış temelli bu görüşünü kullanıyor. Amerikan tarzı yaratılışçılığı kendi görüşleriyle şekillendirerek Türkiye sınırları dışına da yaymak için gayret gösteriyor” denmiş.

ADNAN OKTAR: Dünyada Darwinizm’le ilgili çıt yok. Ölüm sessizliği var. Kardeşim atom bombası mı attım mübarek nasıl bir etkidir bu? Dünyada gık yok, koskoca dünyada. Her gün bir şey buluyordunuz. Ara halka, simit bilmem ne falan. Anlatıyordunuz. Ne oldu size? Birdenbire bulamayacak hale geldiler. Her gün Hürriyet’te çıkardı. Hadi gözünüz aydın bir halk daha çıktı. Halka halka halka yani. Bak dünyanın hiçbir yerinde evrimle ilgili konuşma yok artık. Sadece böyle kibarca ağlamışlar nezaketiyle.

OKTAR BABUNA: “Atlantik’in her iki tarafına da şekil veriyorsunuz” diyor sizin için.

ADNAN OKTAR: “Hoca kodumu oturtuyor” diyor. “Helal olsun” diyor. “Kurtuluş da yok bundan” diyor. “Katolik dedeler, papazlar, rahipler çırpınıyor ama” diyor. “Hoca öyle bir koydu ki Osmanlı tokadını” diyor. “Sekiz takla attırdı” diyor. Nezaketiyle anlatmış.

GÖKALP BARLAN: “O halkalardan bir tanesini getirin on trilyon vereceğim” dediniz Hocam. Bir tane bile getiremediler. “Çizim de olur” dediniz. Onu da getiremediler.

ADNAN OKTAR: Tabii.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Samsun’da Cumhuriyet Meydanı’nda üç hafta boyunca A9 tanıtım posterleri ve evrim teorisinin geçersizliğini anlatan büyük ilanlar yayınlandı Adnan Bey. Samsun’daki kardeşlerimiz de size sevgilerini iletiyorlar.

ADNAN OKTAR: Bu olay Samsun’da mı oluyor?

KARTAL GÖKTAN: Evet, Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda üç hafta boyunca A9 tanıtım posterleri ve evrimin geçersizliği anlatan ilanlar yayınlandı.

ADNAN OKTAR: Yaklaştır göreyim. Şahane olmuş. Çok güzel.

Kısa bir ara verelim.

BÜLENT SEZGİN: Kısa videolarla devam ediyor programımız inşaAllah.

VTR: PKK terörünün bitmesi için alınası gereken acil önlemler

BÜLENT SEZGİN: Yayınımıza devam ediyoruz.

ADNAN OKTAR: Dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Amerika’da bir grup senatörün Rusya’ya yönelik yeni yaptırımlar ön gören bir yasa tasarısı sunduğu belirtildi. Rusya’ya yönelik yeni yaptırım girişimleri Amerika’daki seçimlere müdahale iddialarının yanısıra Ukrayna ve Kırım’daki durumla ilgili olarak başlatıldı. Yaptırımların Rusya’nın enerji sektörü ve devlet borcuna yatırımları kapsayacağı açıklandı.

ADNAN OKTAR: Türkiye, Rusya, İran kilitlense birbirine bunlar kulak zarlarını yırtsalar yine bir şey çıkmaz. Bunlar bir dünya çünkü zaten. Dünya denen şey oluşmuş oluyor. Hiç takmasınlar bence. Bunlar İngiliz derin devletinin etkisinden kurtulamayan gariban tipler. Bunları hiç kaale almaya gerek yok. Tayyip Hoca da hiç tedirgin olmasına gerek yok. Putin’le çok sıkı işi bitirsin. Çin’in gıkı çıkmıyor ne kadar çekingen adam onlar. Bir de dünyanın süper ordusu bu kadar çekingen olmaları için bir sebep yok. Aç kalır açıkta kalırız diye çekiniyorlar bir şey olmaz. Rusya var, Türkiye var, İran var, Türk devletleri var, İslam ülkeleri var dünyayız biz zaten ne korkuyor? Çin’i de bir davet edelim aslında. Çin büyükelçisiyle bir görüşelim önce. Bu çekingenlik nedir bunu bir anlayalım. Daha önce çağırmıştık birkaç kere gelmişlerdi.

Kadına saygıyı bilmiyorlar. Kadın dekolte olacak acayip saygı göstereceksin. Sırtı da açık olacak, mini etek de giyer temizliğiyle şıklığıyla değil mi o gönülleri fethedecek hürmet edeceksin. Avrupa’da öyle arabadan eliyle tutup indiriyorlar kadın iniyor sırtı boydan boya açık derin göğüs dekoltesi var herkesin nefesi kesiliyor saygıdan, hürmetten nasıl saygı göstereceklerini şaşırıyorlar. Kimse öyle kötü gözle falan bakmıyor. Üstün, yüce görüyorlar yani. Tabii hürmet edilecek kadına. Ondan sonra “homoseksüellik niye çıktı?” diyor. İşte kadın sevgisini sen öldürürsen adam homoseksüel oluyor. Türkiye gibi yerde homoseksüellik gelişir mi? Bak gelişiyor. Çığ gibi gelişiyor. Sokağa çıkıyorum gençler el ele geziyorlar. Aslan gibi delikanlılar boylu boslu hayret ediyorum. Güzel, şık hoş delikanlılar ama homoseksüel olmuş mahvolmuş. Yazık günah. Kadınlardan nefret ediyorlar bunu bu hale getirmenin alemi ne? Nedir zorunuz yani? Allah’ın en büyük nimetini en büyük bela gibi gösteriyorlar.

Tayyip Hoca kanun anayasa bunlarla rahatlayamaz. Rusya’yla iyi işbirliği yapalım, Türkiye’yi de iyi destekleyelim. Yani az oy olduktan sonra yine bir kurtuluşu yok ki. Onu oraya ekleyip onu oradan çıkararak bir şey yapamaz onunla. Rusya’nın tam desteğini alsın, Çin’in de desteğini alsın, İran’ın tam desteğini alsın, İsrail’in tam desteğini alsın, İsrail ile çok sıkı dostluk kuralım. Canciğer kuzu sarması olalım böyle. Bağnazların sözüne itibar etmesin Tayyip Hoca, hiç onları yok hükmünde görsün. Onlar onu belanın içine çekmeye çalışıyorlar. Başını belaya sokmaya. Yarın bir gün kenara çekilirler. Mesela şımarık şımarık adam konuşuyor çıktı, şımarık şımarık konuşuyor Türkiye’nin başını belaya sokmaya çalışıyor adam. Bunları hakikaten sonunda da öldürüyorlar. Bunlar hiç umurunda da olmaz bunların. Milletin başını belaya sokarlar.

Çin’deki tüm fabrikalar Amerikalıların ve İngilizlerinmiş. Diğer Avrupa ülkelerinin Çin’deki gariban halkı çok ucuz fiyata köle gibi kullanıyorlarmış. Yok kardeşim aç kalmazlar Allah aşkına. Alsın kapatsın fabrikasını istiyorsa. Onların işine gelmez kendileri batarlar. Korkacakları hiçbir şey yok. Tabii kardeşim hiç ihtiyaç yok. Türki devletler uçsuz bucaksız topraklarımız var. Tarım için. Rusya da öyle. Teknolojinin şahı var hiçbir şey olmaz. Biz bir dünyayız zaten. Avrupa’ya, Amerika’ya bizim hiç ihtiyacımız yok.

Evet dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Gizli bilgilerini sızdırdığı için kaçarak Rusya’ya sığınan CIA ve NSA’in eski çalışanı Edward Snowden, IŞİD’le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. CIA ve NSA’in tüm gizli bilgilerine sahip olan Snowden, IŞİD’in arkasında Amerika, İngiltere ve İsrail istihbarat teşkilatlarının olduğunu ileri sürdü.

ADNAN OKTAR: Bak şimdi görüyor musun? Nasıl çarpıtma var? Amerika, İsrail, İngiltere, İngiltere ne oldu? Yok oldu gitti. Sen üçünün arasına bunu sokarsan mahvedersin. İsrail’in üstündeki güç İngiliz derin devletidir. İsrail’i kuran İngiliz derin devletidir. İsrail diye bir şey yoktu. İsrail’i kuran İngiliz derin devletidir. Amerika diye bir ülke yoktu Amerika’yı kuran İngilizlerdir. Kendi dilini de resmi dil yaptı ayrıca. Amerika’ya hakim kıldı. Böyle bir şey yok sadece İngiliz derin devleti vardır. Dikkati dağıtmasınlar.

KARTAL GÖKTAN: Snowden, IŞİD’in CIA, MI6 ve MOSSAD tarafından Ortadoğu’da denge ve tehdit unsuru olarak kurulduğunu söyledi.

ADNAN OKTAR: Evet doğru. O sözü doğru. Çünkü zıtlıklar yapıyor mesela PKK’yı yapıyor karşıtı IŞİD. Çatışma için gerekiyor. Sünni guruplar ve Şii gruplar çatışma için gerekiyor. Kan gövdeyi götürüyor sonra da Müslümanlar yok oluyor. PKK’yı da öyle mesela Kürt gençleri PKK’lı yapıyor, Allahsız yapıyor IŞİD’le çatıştırıyor o onu kırıyor o onu kırıyor. Normalde hiçbir şey yok ortada. Ama bölge insanını birbirine kırdırdıp yok ettiriyor. Büyük bir felaketin kapısını açmış oluyor. Oyun ortada yalnız oyunun ana merkezini açıklarken çok büyük bir hata yapıyorlar, hedefi üçe ayırıyor. Hedefi üçe ayırdığında sen parçalanırsın. Gücün boşa gider. Sen elinde silah var bir noktaya ateş etmen gerekirken üç noktaya birden ateş etmek gerektiğine inanıyorsun. Üçünü de vuramazsın o zaman. Tek noktaya vuracaksın. İlimle irfanla, kanunla hukukla.

Kısa bir ara verelim.

BÜLENT SEZGİN: Evet kısa videolarla devam ediyoruz.

VTR: Münafık İstihbarat Amacıyla Müslümanları Sürekli İzleyip Gözetler

ADNAN OKTAR: Evet dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Üsküdar’da bir mahallede gençler kardan korunamayan kediler için kartondan evler yaptılar. Ancak mahalleden bazı kişiler kedi evini kesinlikle istemediklerini belirterek gençlere neredeyse saldıracak duruma geldiler. Bu olayın görüntüleri sosyal medyada yayılınca Üsküdar Belediye Başkanı da bu olaya tepki gösterdi. “Hayvan sevgisi imandandır iyi ki minik dostlarımız var” diye açıklama yaparak mahalledeki kartonları kaldırıp ondan daha çok daha büyük kedi evleri getirip mahalleye kurdurdu. Kediler şimdi kardan korunmak için bu lüks evlerde kalıyorlar. Bir fotoğraf da vardı.

ADNAN OKTAR: İyi ama bir de ısıtıcı olsa çok iyi olur. Yani ısıtıcı çok hayati. Evin içine hayvan buz gibi gelip orada yani donar hayvan yani orda. Elektrikli ısıtıcı olması lazım. O zaman doluşurlar zaten onların demelerine bile gerek kalmaz. Bizim Sarman’a yaptık mahallenin ne kadar kedisi varsa üst üste böyle handa yatar gibi doluşmuş yatıyorlar.

Evet dinliyorum.

İttihad-ı İslam. Dünyadaki felaketlerin çözümü bir tane. İslam aleminin birleşmesi. Birleşmedikleri müddetçe tek başına ne İran’ın gücü yeter ne Türkiye’nin ne Mısır’ın ne Pakistan’ın. Hepsi esir olur hepsi ezilir. Türkiye esir olmaz Allah’ın izniyle ama iyi olmaz. İttihad-ı İslam çözüm bu.

SEMİH MERİÇ: “Eğer birlik olmazsanız yeryüzünde büyük bir fesat çıkar.” diye Allah belirtiyor Hocam inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Evet birlik. Türkiye niye askerlerini çekmiş? Lafa bak yani. Suriye’yle savaşacak Irak’la savaşacak. Amerika’yla savaşacak. İran’la savaşacak Türkiye. Ne kadar münasebetsiz bir izah. Bunu söyleyeceğine “İslam alemi birleşelim bu konuyu bitirelim.” desene. Daha hala Haşdi Şabi bilmem ne falan. Yok İran. Yok Şiiler. Ya “Kardeşimiz İran. Birleşelim İran’la.” de. Ne lafı uzatıyorsun? Çözüm bu. Sen böyle bölünme istediğin müddetçe bela eksik olmaz. Boş konuşuyorsun.

 CHP falan Tayyip Hoca’ya tam sahip çıksın. Bak Milliyetçi Hareket Partisi sahip çıkıyor. Kendi evladımız kendi insanımız yani parti meselesi değil bu konu. Parti meselesi değil. Ben AK Parti’yi falan destekleyelim demiyorum. Öyle bir derdim yok. Tayyip Hoca’ya kafayı taktı bu İngiliz derin devleti. Gövde gösterisi yapmak istiyor. Eskiden de Osmanlı’da öyle yapıyorlardı. “Bir tane sırf padişahı istiyoruz.” diyorlardı. Onu şehit ediyorlardı. Ondan sonra diyorlardı ki: “Şunu da istiyoruz.” Diyorlardı. Sona onu da veriyorlardı. Sonra da “Şunu istiyoruz.” Diyorlardı. Onu da şehit veriyorlardı. Bu bir ahlaksızlıktır. Müsaade etmeyiz. Biz kendi halimizde yaşıyoruz. İşine gücüne baksın adamlar.

İttihad-ı İslam olmadan bela kalkmaz. İttihad-ı İslam olmadan bereket gelmez. Allah’ın emri yapılsın. İslam alemi birleşsin. Yoksa felaketlerin önü arkası kesilmez. Mümkün değil. Türkiye çare bulamaz. Hiçbir İslam ülkesi tek başına çare bulamaz. İslam Birliği çok makul bir şey. Yobazlık değil bu. Bağnazlık değil. Bir felaket değil. Modern, kaliteli, güzel, sanata dayalı, aydın nezaketli bir İslam anlayışı olacak.

Antalya Kaç beldesine İngilizler doluşmuşlar doğru mu?

BÜLENT SEZGİN: Evet.

ADNAN OKTAR: Ne var orada?

OKTAR BABUNA: Evler alıyorlar. Satın alıyorlar.

ADNAN OKTAR: Ama niye Kaş?

Tayyip Hocam’ı görüyor musun bak Ali Kemal’den birkaç günden beri bahsediyoruz. Bugün de bahsettik acayip çakmış. Ve direkt İngiliz derin devletine bir tokat bu.  Tayyip Hocam’ın kabadayılığına da yakışır bak. Kasımpaşalı o kabadayı zaten. Namına şanına yakışır. Hiçbir riski yok.

Hayret ya dünyaya geldik bir imtihan ortamı rengarenk. Deccalle karşılaştık. İttihad-ı İslam’ın ihtiyaç olduğunu insanlara söylüyoruz. Böyle bir dünyada yaratıldık. Normalde biz hazır İslam’ın hakim olduğu bir dünyaya gelebilirdik ki çok makul olurdu bu. Müslüman niye ayrılsın? Zaten hep bir arada olurdu. Bir de deccal niye olsun? Manyaklık sistemi deccaliyet. Ama mucize olarak oluyor. İnsanları asan kesen bir manyak sistemin olması makul mü?

EBRU ALTAN: Hiç değil tabii ki.

ADNAN OKTAR: Yani oluk gibi kan akıtıyor manyak bir sistem. Mucize olarak o da var. İslam aleminin parçalanmışlığının hiçbir mantığı yok o da oluyor.

“Hz. Adem (as)’in yaratılışından itibaren kıyamete kadar geçen süre içerisinde deccalden daha büyük bir hadise daha büyük bir fitne yoktur.” diyor Peygamberimiz (sav) Müslim’de. Şu an Mesih Deccal dünyada ondan kaynaklanıyor olay. “Adem (as)’in yaratılışından kıyamete kadar geçen zaman içerisinde deccalden daha büyük bir hadise yoktur.” Tırmizi ve Müslim’de var. Şu an bu mahluk yeryüzünde akan kanın nedeni bu. Ve bütün dünyayı dinsiz imansız yaptı yüzde 95’ini. İşte deccali oradan anlıyoruz. İnsanları Allah’sız dinsiz yapmasından anlıyoruz. Darwinist materyalist felsefeyle dinsiz yaptı insanları.

Tabii gönlümüz istiyor ki hemen 1980’lerde bir 2017 bizim için bir rüyaydı. Yani hatta dedik ki: “O yıllara yetişir miyiz acaba? Ömrümüz yeter mi?” falan dedik yani. Çok uzun bir zamandı. 2017’nin bak içindeyiz süratle yol alıyoruz. 2021’ler şimdi Mehdi (as) çıkacak deccal tepelenecek. Sevineceğiz ama acayip kısa sürecek. Artık gün sayacağız gün. 2082 ya daha kapıda yani bak. Daha İslam hakim olacak şu süre içerisinde düşünün o kadar kısa bir vakit. Toplam 40 yıl falan. Bitiyor ondan sonra o kadar. Vakit akıl almaz hızlı akıyor.

Çin biraz çekingen. Tarihte hep ezmişler Çin’i. Yani hiç böyle savaş kazanamamış Çin. Yani bu çok dikkat çekicidir. Gelen vurmuş giden vurmuş Çin’e. Hiçbir savaşı kazananmışlar. Çin’i de aslıda Türk milleti korusa. Teknolojisi çok iyi. Yani yardımcı olunursa Çin’e. Biraz çekingen bir millet. Yani bayağı büyük bir güç haline gelir. Çin’e Türkiye ve Türki devletler destek olsunlar. Rusya’ya da. Rusya da onlara destek olsun konu biter. Çin 2. Dünya Savaşı sırasında Japonya’yla bile baş edemedi. Çin’i defalarca işgal etti Japonya. Yani hep kaderi böyle Çinlilerin.

Çin’e sahip çıkalım bak Çin çok gariban bir ülke, düşmanı da çok. Ucu ucuna dengede tutuyorlar. Yani hep yenilmişler hep ezilmişler. Rusya, Türkiye, Çin, İran, İsrail hiç tereddüt etmesinler hiç. İsrail’le bir kere çok çok samimi olalım. Çok yakın olalım.

BÜLENT SEZGİN: Adnan Oktar ile Sohbetler burada sona eriyor. Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."