Dünyadaki Darwinist eğitimden ötürü Müslümanlar insan olarak görülmüyor.

Adnan Oktar’ın 16 Şubat 2015 tarihli A9 TV röportajından


ADNAN OKTAR: Darwinizm’in geçersizliğinin, sahte bir felsefe olduğunu bir oyun olduğunu açıklanması lazım bilimsel delillerle. Proteinin yapısı açıklansın devlet. Proteinin tesadüfen meydana gelmesinin imkânsız olduğu açıklansın, çözüm budur. Kofulun, mitokondrinin tesadüfen, teknik açıdan meydana gelmesi imkânsız.  Bunlar açıklanacak. Bunlar yapılmadığı sürece bu devam eder. Bütün dünyada felaket devam ediyor. Her yerde herkes birbirini öldürüyor. İslam âleminde her gün, on binlerce insan, binlerce insan şehit ediliyor. Çocuklar kadınlar şehit ediliyor. Yağmur gibi cinayetler devam ediyor. Darwinizm’in getirdiği felaket bu, buna çözüm bulunması lazım.

CEYLAN ÖZBUDAK: Siz Amerika’nın Avrupa’nın, Ortadoğu’daki insanları çok değersiz gördüğünü anlatıyorsunuz Adnan Bey. Bir senatör açıklama yapmıştı, ona sordular bu “insansız hava uçaklarıyla bombalama yapılınca çok fazla sivil ölüyor” diye, o da ‘ama hiç Amerikalı ölmüyor’ dedi.

ADNAN OKTAR: İste bak, rezalete bak yani. Onun için Amerikalı insan öbürü insan değil. Böyle bir zulüm sistemi var.

ERDEM ERTÜZÜN: 2003 yılında Amerika Irak’a girdiğinde Amerikalı bir asker, “eğer esmerler ise ve İngilizce bilmiyorlarsa, hayvan olduklarına inandık” diyor.

ADNAN OKTAR: Bak görüyor musun, “esmerse ve İngilizce bilmiyorsa hayvan olduğuna inandırıldık.” Ölçünün rezaletine bak.

CEYLAN ÖZBUDAK: Sonrada büyük bir çoğunluğu intihar etti eve dönünce.

ADNAN OKTAR: Hala daha devam ediyor. Her gün intihar var Amerika’da. Askerler sürekli intihar ediyorlar.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler