Sayın Adnan Oktar'ın İngiliz yazar Graham Hancock ile A9 TV'deki canlı sohbeti (18 Eylül 2013; 23:30)

 


OKTAR BABUNA: İyi akşamlar sayın izleyicilerimiz. Yayınımıza çok değerli bir konuğumuzla devam ediyoruz. İngiltere’den Sayın Graham Hancock bizimle. İngiliz antik kayıplar ve medeniyetler yazarı. Kendisinin kitapları uluslararası çapta en çok satanlar listesinde yer alıyor. Ve kendisinin eski medeniyetlerle ilgili yorumuna, önde gelen televizyon kanallarındaki belgesellerde sık sık yer veriliyor. Sayın Hancock’un kitapları 30 dile tercüme edilmiş ve dünya çapında 5 milyondan fazla satılmış. Bunlar arasında İşaret ve Mühür, Kayıp Ahit Sandığının arayışı isimli kitabı da yer alıyor. Kendisi Şanlı Urfa Göbeklitepe’de arkeolojik incelemelerde bulunmak üzere Türkiye’de.

Hoş geldiniz Mr. Hancock. Buyurun Hocam.

ADNAN OKTAR: Şeref verdiniz, onur verdiniz, çok memnun oldum ziyaretinizden. İnşaAllah, sizden güzel faydalı bilgiler elde edeceğimizi umuyorum.

GRAHAM HANCOCK: Umarım. Ben de elimden geleni yapacağım.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah. Önce nasılsınız onu bir sorayım, sağlığınız, sıhhatiniz bu kadar yorgunluk oldu, birçok yerlere gittiniz geldiniz.

GRAHAM HANCOCK: Üç haftadır Türkiye’de bulunuyoruz. Ben de burada bulunmaktan çok memnunum. Asıl ana odaklandığımız nokta, Göbeklitepe denilen yerde yaptığımız araştırmalar. Bence burası dünyanın en önemli arkeolojik araştırma merkezi. Burada dünya tarihi yeniden yazılıyor. Bu bizim iççin çok büyük bir tecrübe oluyor.

ADNAN OKTAR: Neler dikkatinizi çekti Göbeklitepe’de? İlginç olan neler vardı?

GRAHAM HANCOCK: Evet, bizde insan tarihinin yok olan kısmıyla ilgileniyoruz. Yani bu arkeolojik tanılar bakalım bize insanlık tarihini söyleyebilecek mi diye. Kaybolan medeniyetleri araştırıyoruz. Arkeoloji bize 5000-6000 yıl bir tarih biçiyordu, fakat burada gittiğimiz yerde Göbeklitepe’de 12000 yıllık bir tarihle karşılaştık. Bu 7000 yıl söylediklerinden daha eski. Çok ince elişi var, halbuki bize taş devri var diyorlardı. Ama orada çok ince elişi olduğunu, bir sanat, medeniyet olduğunu görüyoruz. BU, en eski medeniyetlerden, Sümerlerden bile binlerce yıl daha eski.

ADNAN OKTAR: Demek ki taş devri hikaye. Doğru mu?

GRAHAM HANCOCK: Evet, doğru hakikaten öyle olduğu gözüküyor. Bir kere 12000 yıllık bir tarihle karşılaşıyoruz. Bu tabii dünden bir günde gelişmiş olamaz bu tarih. Onun da binlerce yıllık bir hazırlık dönemi olması gerekir. Bütün fikirlerimizi gözden geçirmemiz lazım. İnsan tarihi çok daha eskilere gidiyor.

Bunun öncesi tarihi var. Ben bundan dolayı çok şaşırmış durumdayım. En eski, dediklerinden çok daha eski. Burası aynı zamanda tarımın başladığı bir yer. Yani hem mimari var, hem tarım var. O zaman sıfır zemin kabul edilebilir bu anlamda. Ama bundan öncesi de var, bunu da merak ediyoruz, önceki tarihini de merak ediyoruz. Hiç insanların yapmadığı şeylerle karşılaştık orada, yani bilinmeyen.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah.

Hz. Süleyman (a.s)’ın sandığını arayalım birlikte.

GRAHAM HANCOCK: Evet, kesinlikle bu benim zaten bir arayışım. Ben bundan eski bir kitabımda bahşetmiştim. İşaret ve Mühür isimli kitabımda 1992 yılında. Benim de arayışım bu yönde. Ahit Sandığı çok önemli, kitabın da çok önemli kısmını oluşturuyor. Bence Etiyopya’da izleri olabilir. Çünkü orada çok önemli bir gelenek, Ahit Sandığıyla ilgili önemli bir gelenek var.

ADNAN OKTAR: Ama Peygamberimiz (s.a.v)’in hadisinde Taberiye Gölü’nün dibinde olduğu söyleniyor.

GRAHAM HANCOCK: Evet, çok ilginç bir nokta. Bugün dünyadaki zulümle de ilgili. Üç İbrahimî dinlerde de Musevilik, Hıristiyanlık ve İslam’da çok önem veriliyor Hz. Musa (a.s)’ın Ahit Sandığına. Şiiler de önem veriyor, Müslümanlar da önem veriyor. Müslüman inanışında zaten Hz. Mehdi (a.s)’ın bulacağı ve ahir zamanda tekrardan dünyaya, ortaya çıkartacağı biliniyor, inanılıyor. Bu dönemde de bir savaş olacağını ve bu savaşın da son savaş olacağına, özellikle de Museviler buna inanıyorlar. Hz. Süleyman (a.s)’ın üçüncü defa tapınağı yapılacak. Hıristiyanlar da onun için onun dönüşü son derece önemli. Kıyamet için bir işaret kabul ediyor onlar da, vahiy kaynaklı kitaplarda. En eski 3000 yıllık Hz. Süleyman tapınağında saklanmış fakat daha sonra kaybolmuştu. Benim de görüşüme göre Etiyopya’da böyle bir gelenek var. Etiyopya önemli bir yer. Allah orada saklanmasını istemişti, 2500 yıldır.

ADNAN OKTAR: Olabilir, orada da arayacağız. Antakya’da da olduğu söyleniyor.

GRAHAM HANCOCK: Belki de aramamamız gerekir, çünkü üç dine göre kıyametin alameti olduğuna göre, o yönden de aramamamız mı gerekir acaba?

ADNAN OKTAR: Mutlaka bulacağız. Yani tapınağı da yapacağız.

GRAHAM HANCOCK: Savaşın bir alameti değil, barışın alameti olsun.

ADNAN OKTAR: Tabii ki öyle olacak. Tapınağı yeniden yapacağız, inşaAllah. Hz. Süleyman (a.s)’ın mescidini yapacağız. Hz. Süleyman (a.s)’ın sarayını da yeniden yapacağız. Bir tek mescidini değil sarayını da yapacağız, aynısını. Ve Kutsal Sandığı da bulacağız. Kutsal Sandığın içindeki kutsal emanetleri de bulacağız. O devirden kalma biliyorsunuz küçük ölçek içersinde manna var onu bulacağız. Hz. Musa (a.s)’ın gömleği, asası, o, Hz. Musa (a.s)’ın tabletlerinden bir parça ve birçok kutsal emanet. Burada uzun uzun anlatılıyor. Vakit de geldi, inşaAllah bulacağız.

GRAHAM HANCOCK: Umarım bulunduğunda insanlık hikmetle, sevgiyle, akılla onu ayrılma sebebi olarak değil, bütünleşme sebebi olarak görür.

ADNAN OKTAR: Tabii ki, bu büyük bir iman hareketi olacak, insanlar Allah’a hayran olacaklar, Allah’ın dediklerinin doğru olduğunu görecekler, Kutsal kitaplarda anlatılanların doğru olduğunu görecekler, herkes Allah’a aşık olacak. Kutsal Sandığın bulunuşuyla, dünyada iman etmeyen hiç kimse kalmayacak. Herkes o sevincin, o hayretin içerisinde olacak çünkü içinde kutsal emanetler de bulunacak. Allah’ın her dediğinin doğru olduğunu görünce, insanlar savaşmaz barışır, birbirlerine sarılır dost ve arkadaş olurlar. Bunlar olacak, inşaAllah.

GRAHAM HANCOCK: Bu İlahi bir umut. Samimi olarak istenmesi gereken bir temenni.

ADNAN OKTAR: Mescidin yapılması bir sevinç kaynağı olacak, Hz. Süleyman (a.s)’ın sarayının yapılması, bir sevinç kaynağı olacak ve bu kadar çok kutsal emanetin bulunması, ayrı bir sevinç kaynağı olacak. Yalnız bunların hepsi, Hz. Mehdi (a.s)’a Cenab-ı Allah bir nimet olarak verecek, Allah tarafından. Yani Hz. Mehdi (a.s)’ın yapacağı bir şeydir bu. Yani Moşiyah’ın, Mesih’in, yani Şiloh’un. Tevrat’ta Moşiyah diye geçer, bizim kaynaklarımızda da Hz. Mehdi (a.s) olarak geçen insan tarafından bulunacaktır bu kutsal hazineler inancımıza göre.

GRAHAM HANCOCK: Bu bulacak kişi şu anda hayatta mı, dünyada mı?

ADNAN OKTAR: Bence hayatta. Hz. İsa Mesih (a.s) da hayatta. Hz. Mehdi (a.s)- Moşiyah da hayatta. Vakit bitti, dünyanın sonundayız artık.

GRAHAM HANCOCK: Size göre dünyanın sonuna yakın mıyız?

ADNAN OKTAR: Tabii, 2120 gibi kıyametin kopacağı hadislerde, Said Nursi’nin açıklamalarında ifade ediliyor. 2120 yılında.

GRAHAM HANCOCK: Peki bundan sonra nasıl bir gelecek olacak, mesela çocuklar için veya diğer kişiler için?

ADNAN OKTAR: Dünya kardeş olacak bu yüzyılda. Bütün dünyada savaşlar duracak, kavgalar duracak, barış, sevgi, muhabbet, dostluk, kültür, iyilik dünyaya hakim olacak, müthiş bir medeniyet patlaması olacak, mimaride, sanatta, estetikte müthiş gelişmeler olacak, demokrasi tam anlamıyla dünyaya hakim olacak, fikir ve özgürlük tam anlamıyla hakim olacak, kadınlar ön plana çıkacak, kadın hakları hat safhada olacak, kadınlar özgür ve mutlu yaşayacaklar, çocuklar özgür ve mutlu yaşayacaklar. İlk defa bu yüzyılda olacak bu ve son kere oluyor. Sonra ciddi bir bozulma başlıyor, çok ciddi bir bozulma başlayacak, sonunda 2120 gibi de kıyamet kopacak. Bu kaynaklar, hepsi Peygamberimiz (s.a.v)’in hadislerinde de var, Tevrat’ta var, Zohar’da var, İncil’de de aynı şekilde buna işaret edildiğini görüyoruz.

GRAHAM HANCOCK: Bunu ben şöyle anlıyorum; dünyada önce çok büyük bir uyum meydana gelecek, sevgi hakim olacak, barış hakim olacak, ondan sonra da bir bozulma mı?

ADNAN OKTAR: Evet, ondan sonra bir bozulma ve ondan sonra kıyamet kopuyor, inşaAllah. Son vakitteyiz, inşaAllah.

MaşaAllah, bilen bir insan aslında, benden daha iyi bilen bir insan ama yine de soruyor. Yani bu konularda derin araştırmaları olan, incelemesi olan, maneviyatı olan bir insan, maşaAllah. Bu konular geniş. Bunu o zaman bir özel sohbette yapalım biz, yayınımızı kısaca sohbetimizi bitirelim, detaylara girelim, kaynaklar gösterelim, genişçe sohbet edelim.

Peki bugünlük bu kadar olsun, inşaAllah.

GRAHAM HANCOCK: Allah’ın bize bu nasip ettiği bu dünyada, güzel sevgi içinde, barış içinde hep birlikte yaşayalım. Sizinle de daha uzun bir görüşme yaparak, tekrar bu konuyu gözden geçirelim.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah. Peki bitirelim, devam edelim, inşaAllah. 


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."