The Economist dergisi Sayın Adnan Oktar’ın çalışmaları için ‘Gittikçe büyüyen İslami Yaratılışçı hareket devam ediyor’ açıklamasında bulundu.

Adnan Oktar’ın 31 Ocak 2013 tarihli A9 Tv röportajından


DİDEM ÜRER: Hocam haftalık bir milyon tirajı olan, dünyanın en önemli ekonomi dergilerinden, kabul edilen The Economist, 26. Ocak 2013 tarihli sayısında, “İslam ve bilim” konulu, bir habere yer verdi. Haberde sizin çalışmalarınızdan şöyle bahsediliyor; “ Gittikçe büyüyen, İslami yaratılışçı bir hareketle devam ediyor. Harun Yahya isimli bir Türk Hoca, ön planda. İnternet sitesinde Darwin’i rezil eden, çok sayıda kitap ve broşür var. Amerika’daki benzerlerin aksine, evrenin 6 bin yaşında olmadığını,  milyarlarca yıl yaşında olduğunu kabul ediyor” demiş.

ADNAN OKTAR: Güzel, hoş haber. Ama Hoca ilan etmişler, halbuki hoca değiliz, o ne olacak? Ama Darwinizmi yamulttuğumuz doğru, ilimle irfanla sevgiyle, o doğru. Allah Allah, gittikçe büyüyen sanki Mehdiyet gibi. Hz. Mehdi (a.s) öncüsü olarak, gittikçe büyüyen bir hareket. Yani Battal Gazi gibi demek istiyor. MaşaAllah, ne güzel konuşmuş Economist. Tebrik ediyorum.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler