Sohbetler (31 Mayıs 2017; 22:00)


KARTAL GÖKTAN: İyi geceler değerli izleyicilerimiz. A9 TV ekranlarında Hoş Sohbetler programımıza başlıyoruz. Adnan Bey hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Hoş geldin aziz kardeşim.

KARTAL GÖKTAN: Hoş bulduk. Bir son dakika haberi var Adnan Bey. Şırnak 23. Sınır Tümen Komutanlığı’ndan kalkan Skorsky tipi askeri helikopter yüksek gerilim hattına takıldı. 13 askerimizin şehit olduğu söyleniyor.

ADNAN OKTAR: Nerede oldu bu olay? Bir daha anlat.

KARTAL GÖKTAN: Şırnak 23. Sınır Tümen Komutanlığı’ndan kalkan Skorsky tipi askeri helikopter yüksek gerilim hattına takılmış kalkıştan birkaç dakika sonra. 13 askerimizin şehit olduğu söyleniyor.

ADNAN OKTAR: Allah gani gani rahmet etsin. Allah şehadetlerini makbul etsin ama garip bir olay. Çünkü gerilim hattı olsun olsun en fazla 10 metre yükseklikte olur. 10 metre yükseklikte helikopterin ne işi var? İnşaAllah bir hayır haber gelir. Bir acayiplik var. Allah annelerine, babalarına uzun ömür versin. Sağlık, sıhhat, afiyet versin. Cenab-ı Allah’ın kaderinde onların o anda şehit olması var. Allah’ın emri hiç şaşmaz kanun olarak yerine gelir. Tel olmaz da başka bir şey olur. Ama illaki olur.

Evet, dinliyorum.

OKTAR BABUNA: Diyarbakır’ın altı ilçesinde yürütülen operasyonlarda bugün çıkan çatışmada üç güvenlik görevlimiz şehit oldu.

KARTAL GÖKTAN: Görebiliriz. Uzman Çavuş Gökhan Bayram, Uzman Çavuş Mustafa Sarı, yine Uzman Çavuş Selçuk Özer.

ADNAN OKTAR: Hepsi de aslan gibi. Cenab-ı Allah bu zorlu imtihan alanından onları almış. Çok büyük bir kolaylık. Hep özlem içindeyiz Allah bizlere de nasip etsin diye. Ne büyük şeref, ne büyük güzellik, ne büyük onur. Allah annelerine, babalarına uzun ömür nasip etsin. Güzel bir sabır, sabr-ı cemil nasip etsin. İttihat-ı İslam için Cenab-ı Allah zemin hazırlıyor. Şehit çoğalınca hakimiyet de çoğalıyor. Tarihin her devrinde öyle olmuş. Şehitle orantılı olmuş. İşte Allah’ın bir kanunu. Türkiye çok büyük olacak, onun alameti. Ama PKK’ya en büyük darbe fikirle olur. Yani mesela çocuğu götürüyorsun ilkokuldan, ortaokuldan, liseden sonra imtihana sokuyorsun. Diyor ki, “Ben mühendis olmak istiyorum.” İmtihana giriyor, mühendis oluyor. Eğitiliyor mühendis oluyor, eğitiliyor doktor oluyor, eğitiliyor PKK’lı oluyor, eğitiliyor Müslüman oluyor. Sen adamı eğitirsen PKK’lıyı başlangıçta durdurursun Müslüman yaparsın. Gelin eğitelim diyoruz. Darwinist eğitimi durdurun diyoruz. Darwinist, materyalist eğitim komünist eğitimin başlangıcıdır. Bir adamı komünist yapmak istiyorsan önce Darwinist, materyalist yapman gerekir. Devletin Milli Eğitim Bakanlığı’nın imkanlarıyla kitap bastırılıyor, Darwinist, materyalist eğitim yapılıyor cayır cayır. Hiçbir hoca, hiçbir alim bu konuda açıklama yapmıyor. Böyle bir tehlike ve yanlışlık var demiyor. Kendi aralarında bir kısmı boş, bir kısmı da işte gerekli ama acil olmayan konular anlatıyorlar. Bir kısmı da gerçekten faydalı önemli şeyler anlatıyor ama en önemli konu şu an iman hakikatleri, Kuran mucizeleridir ve Darwinist, materyalist eğitimin durdurulmasıdır. PKK’ya en büyük darbe bu olur, mahvolurlar. Bütün Avrupa’daki Marksist hareketler hepsi mahvolur. Yüz ülkenin üstünde PKK’yı destekleyenlerin sayısı. Yaklaşık yüz otuz ülke falan destekliyor PKK’yı. Hepsi darmaduman olur çünkü adamın dinini ortadan kaldırmış olacaksın. Darwinizm’in, materyalizmin devlet cesaretle üstüne gitsin. Hükümet geç kaldı, gereksiz çekiniyor. Altından kalkamam zannediyorlar. Altından kalkamayacağını zannedersen adam daha da azar, daha da atağa geçer. Kendine güvendiğini göster. Darwinizm’in, materyalizmin üstüne git. Allah senin yanında, biz de yardımcı olacağız.

Şimdi bakın konular dağılmasın bir daha özetle söylüyorum. PKK’ya karşı en güçlü mücadele bak, silahlı mücadelenin de üstünde en büyük etki, Darwinist, materyalist eğitimi devletin durdurmasıyla olur. Ve karşı yaratılışçı anlatımın yapılması. Bu dünyada böyle bir şey yok. İlk defa Türkiye yapmış olacak bak bunu olursa. Dünyada Darwinist eğitim yapmayan hiçbir ülke yok. Her ülke yapıyor. İlk defa Türkiye öncü olur da Darwinist eğitimi ortadan kaldırırsa bu bir şok meydana getirir. Ve ayrıca devlet alenen yaratılışı savunursa bu da ayrı bir şok meydana getirir. Manevi darbe PKK’yı mahveder. Çok büyük netice alınmış olur.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Camilerde çocukların oyun alanlarının nasıl olduğunu gösteren iki resim var.

ADNAN OKTAR: Çok iyi olmuş, bayağı güzel. Çok çok iyi olmuş, bayağı akılcı, doğru. Uyuyan da var, koşuşturan da var. Cami de şenlenmiş, Allah razı olsun kim yaptıysa. Bayağı güzel olmuş.

Şehitlik nimettir, şehitlik üstünlüktür. Bütün peygamberana büyük bir bölümüne Cenab-ı Allah şehitlik nasip etmiştir. Şehitlik sevinç meselesidir, üzüntü vesilesi değildir. Şehit olmak tebrik edilecek, takdir edilecek muhteşem bir nimettir. Allah hepimize nasip etsin. Şehitlik nimettir, güzelliktir, Allah’ın ihsanıdır. Her kula nasip etmez. Seçkin kullarına nasip eder.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Sizin ‘Hz. İsa (as) gelecek’ isimli kitabınızdan faydalanılarak hazırlanan belgesel A9 TV’de yayınlanmaya başlanıyor Adnan Bey. Tanıtım resimlerini de gösterebiliriz. Bu belgeselde Hz. İsa (as)’nın doğumu, o dönemde Filistin’in durumu ve Hz. İsa (as)’ya kurulan tuzak anlatılıyor. Belgeselin ikinci bölümünde ise Hz. İsa (as)’nın ölmediği, Allah Katına yükseldiği ve ahir zamanda tekrar yeryüzüne geleceği ayetlerle ve müfessirlerin açıklamalarıyla dile getiriliyor. Ayetler kelime kelime Arapça dökümleriyle birlikte detaylı açıklanıyor. Kardeşlerimiz bu belgeseli yarın akşam saat 21.30’da A9 TV’de izleyebilirler inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Şimdi bu Güneydoğu’daki helikopterimizin engel tespit sistemi yokmuş, engel tespit sistemi yok. Bunun yurtdışından alınıp tüm helikopterlere takılması gerekiyor. Bunun bir an önce yapılması lazım. Engel tespit sistemi olmayan helikoptere binilmez. Mesela Şırnak’ta düşen helikopter Kugır tipi. Bu Kugır tipinde engel tespit sistemi yok. Helikopterde şehit olan askerlerimiz arasında 15 Temmuz günü Doğu ve Güneydoğu’da darbeye karşı en etkili tutumu sergileyen muhterem Tümgeneral Aydoğan Aydın var. Kabadayıların seçkin aslanı, yiğidi. Ve ayrıca kadın Yarbayımız var, Songül Yakut. O da yiğitler yiğidi. Allah gani gani rahmet etsin. Biz onların şehadetinden sevinç duyuyoruz, iftihar ediyoruz. Allah bize de nasip etsin diye gece gündüz dua ediyoruz. Onur duyuyoruz onların şehadetinden. Müşrikler ondan rahatsız olur, Allah’ın kaderinden rahatsız olur, Allah’ın verdiği şereften rahatsız olur. Onu bela gibi görür, felaket gibi görür. Şehadet sevinçtir, nimettir. Allah seçtiği kullarına nimet olarak sunar. Cennet nimetidir. Kuran’ın hükmü bu. Allah şehadetlerini makbul etsin, kabul etsin, meşhur etsin. Onlar nurlandılar, Allah bizlere de onların nurundan nasip etsin.

KARTAL GÖKTAN: Şehit Tümgeneralimiz Aydoğan Aydın’ın resmini görebiliriz.

ADNAN OKTAR: Evet kabadayıların aslanı.

KARTAL GÖKTAN: Yine şehit Yarbay Songül Yakut.

ADNAN OKTAR: Nurluların nurlusu maşaAllah. Allah şehadetini makbul etsin, kabul etsin. Tebrik ediyoruz seni. Ne mutlu sana.

Yalnız bu helikopter tabii o tellere takılma işini dilim varmıyor ama bir oyun olabilir bu. O gerçekten tel mi? Olayı tele mi çevirdiler bazıları? Yahut tele doğru onu kim yönlendirdi helikopteri? Tele doğru kim yönlendirdi? Helikopteri kullanan insanın dikkatini dağıtacak ilaç vermiş olabilirler. Tel nasıl görünmez? 10 metre bile yok tel. Hiç kimse helikopterle tele dalmaz. Bunda bir acayiplik var. Helikopter bilmez mi? Çok acayip yükselir helikopter. Ne dağa çarpar, ne tele çarpar. Ama bir ilaç verirseler hipnotik bir ilaç, aklı gider. Teli meli hiçbir şeyi görmez. Olayı bir kontrol etmek lazım. Adli tıp, pilotu incelesin. Kanında kimyasal var mı ona baksınlar. Hipnotik bir ilaç verilmiş olabilir.

Kısa bir ara verelim. Beyleri buraya alalım, devam edelim.

KARTAL GÖKTAN: Yeniden merhaba. Uyduda A9 TV’de Hoş Sohbetler canlı yayınımız devam ediyor. Biz arkadaşlarımızla biraz sohbet edeceğiz. Sayın Adnan Oktar bize daha sonra katılacak inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Selam. Evet, ne konuşuyordunuz?

KARTAL GÖKTAN: Evrim teorisinin bilimsel çöküşü Hocam.

ADNAN OKTAR: Kardeşim tesadüf ne yapabilir? Bir kere olay orada bitiyor. Buna cevap vermek zaten bir acayip durum oluşturuyor. Baştan sona her şeyin tesadüflerle olduğunu söylüyor adam. Tesadüfen bilim olur mu?

PKK’ya karşı en etkili çözüm, hükümetin Darwinist eğitimi açıkça alenen kaldırıp bunu da ilan etmesi ve bunun yerine de açıkça yaratılışı koymaları “Allah yarattı” diye anlatılması. Yer yerinden oynar bütün dünya sallanır. Böyle bir darbe muazzam. Her yerde bir kere İran’a da etki yapar, İran da hemen etkisine girer. Pakistan bütün İslam ülkeleri etkisine girer. Her yerde Darwinizm yasaklanır. Her yerde yaratılış anlatılır,  İttihad-ı İslam böyle olur, Mehdiyet böyle olur. Yoksa siyasetle “Ey müminler niye birleşmiyorsunuz? İşte Afganistan’da Müslümanlar ölüyor, şehit oluyor. Irak’ta” adam umursamıyor işte Allah Allah. Ama şeytanın damarını kökünden kesersen, Darwinizm’i, materyalizmi bitirirsen, “Yaratılışı anlatıyoruz, anlattıracağız” dersen, yaratılışı kapsamlı olarak anlatırsan konu biter. Muazzam biter yer yerinden oynar. Fas, Tunus, Cezayir her yerde Darwinizm biter. Çünkü İslam ülkelerini Darwinist yapan Osmanlı oldu. Battığı yerden güneş yeniden doğacak. Biz Darwinizm’i madem Osmanlı döneminde burada Türkiye’de gördük buradan da kaldırılacak. Güneş battığı yerde doğacak. Madem Osmanlı’yı Darwinizm ile yıktılar yeniden doğan Darwinizm’i biz de yıkarak İslam’ın yeniden şahlanışına vesile olacağız. Bak çünkü yöntem açık. Adama soruyorsun “Osmanlı’yı ne ile yıktın? İslam alemini ne ile yıktın?” “Darwinizm ile” diyor. Çözüm ne? Aynı yöntem. Yıktığı Darwinizm’i sen yıkarsan tersine dirilme meydana gelir. Yeniden İslam dünyaya hakim olur. Onun dışında siyasetle olmaz.

Şehitliği, şehit olmayı felaket gibi gösterenler PKK’nın ekmeğine yağ sürerler. PKK neden askerleri şehit ediyor? Felaket kabul edilsin, insanların morali bozulsun, ağlasınlar, üzülsünler, yas tutsunlar, hayatları kararsın, müzik olmasın, eğlence olmasın, hayat bir kabusa dönsün, gece gündüz ahu eninler ortalığı kaplasın, her Allah’ın günü matem olsun, bunu istiyorlar. Zaten PKK’nın istediği bu. Kardeşim tam tersine çevir her gün düğün, her gün bayram. Şehadet şereftir, asalettir, güzelliktir, nimettir. Şu an Cenab-ı Allah bana nasip etse sevincimden göklere değil mi uçmak isterim. Ne güzel nime. Ne var dünyada? Sen kaldın da ne oldu? Mesela matem tutanlara hayret ediyorum sen kaldın ne kazanıyorsun? O, zevk içinde, sefa içinde, güzellik içinde Allah’ın cennetinde sevinç içinde. Sen burada kaldın da ne kazandın? O senin haline ağlar, o senin haline ağlar. Ağlanması gereken varsa sensin. Onun halinin neyine ağlıyorsun sen onun? Sonsuz hayata kavuşmuş daha ne istiyorsun? Sonsuz cennet hayatına kavuşmuş.

SEMİH MERİÇ: Adnan Bey, Allah ayette şehitleri kendi bulundukları durumu dünyadakilere müjdelemek istediğinden bahsediyor inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Tabii onların da kendilerine katılmasını istiyorlar şehitler.

Peygamberimiz (sav) diyor ki bak “Ölü için yas tutmak insanı küfre sürükler” diyor küfre “kafir olur” diyor. “Ölü için yas tutan kafir olur” diyor “küfre sürükler” diyor. Müslim’de sahih Müslim’de sahih hadis kitabı. Bu ölü de değil ayrıca şehit olmuş daha ne istiyorsun? Daha ne istiyorsun? Resulullah (sav) diyor ki Tırmizi’de “Sizden biriniz karınca ısırmasından ne kadar acı duyarsa şehit olan kimse de ölümden ancak o kadar acı duyar.” Karınca dişlemeye çalışır ya belli belirsiz insanın elini kaşıntı gibi bir şey oluyor ya “Hafif bir kaşıntı gibidir” diyor o kadar “belli belirsiz.” Ondan da haberi bile olmaz ayrıca. “Allah bize de nasip etsin elhamdülillah ne güzel olmuş, Allah şehadet makamı vermiş” diyeceğine “büyük bir felakete uğradık ya” diyor. “Çok büyük bir felakete uğradık” diyor “hep beraber ağlayalım” diyor “kapatın radyoları, televizyonları” diyor “yasa girelim” diyor. Bak Peygamber (sav) “Ölü için yas tutan küfre düşer” diyor. Müslim’de “Ölü için yas tutmak insanı küfre sürükler” diyor. “Sürüklenme şeklinde küfre gider” diyor.

GÖKALP BARLAN: Allah Kuran’da kovulmuş şeytandan Allah’a sığınırım “İki güzellikten biri” diye bahsediyor şehitlikten Hocam inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Tabii “İki güzellikten biri.” Allah “güzellik” diyor sen “fenalık” diyorsun “kötülük” diyorsun.

Suat İzdemir, “Hocam Kuran’da kadınlar hakkında tek güzel bir sure var mı? Geçtim sureyi tek güzel bir ayet var mı? Hocam kadınlar hakkında cennette vaat edilen tek bir şey var mı inşaAllah” diyor. Evet. Kuran’da hep erkeklere hitap vardır “Kadınlara şöyle hizmet edeceksiniz, böyle hizmet edeceksiniz” bütün emirler hep erkekleredir. “Onlara para vereceksiniz, ev vereceksiniz, evinizden çıkartmayacaksınız, onlara kötü söz söylemeyeceksiniz, güzellikle ayrılacaksınız ayrılırsanız da, eza etmeyeceksiniz.” Bütün hükümler erkekler içindir. “Ya” diyor “adam Kuran’da hep erkeklere hitap” diyor. Kardeşim Allah tamam da kadına hizmet için erkeğe emir veriyor. Kadına nasıl hizmet edileceğinin talimatlarını veriyor erkeğe. O da diyor ki “Bak” diyor “hiç kadınlardan bahsetmiyor” diyor. Kadına Allah emir veriyorsa “Kadınlara hizmet et” diye “para ver, destekle, yardımcı ol” diye emrediyorsa kadını en güzel şekilde korumuş olmuyor musun? Bu kadar mı aklın yok, bu kadar şeyi düşünemiyor musun?

Kuran’a göre mesela erkek karısından boşanıyor kadın da kocasından boşanıyor. Kadın kocasına bakmak durumunda mı boşandıktan sonra? Değil. Erkek? Erkek kadına bakmak mecburiyetinde. Kadın ayrılıyor kadına ev bulmak mecburiyetinde ve onu en iyi şekilde geçindirmek mecburiyetinde. Sen diyorsun ki “Erkeğe” burada tabir açıklama erkeğe yönelik. Allah kadının rahatı için, huzuru için, refahı için ona bakma emrini veriyor erkeğe.

Mesela Nisa Suresi var nisa; kadın demektir. “Sure var mı?” diyor işte kadın suresi. Nisa Suresi kadın suresi. Kadınlara verilen özgürlükler anlatılır o ayette ve hakları anlatılır. “Yok” diyorsun niye yok? Şimdi bilmeyene yok, araştırmayana yok. “Kuran’ı bilmiyorum” demiyorsun da “incelemedim, haberim yok” demiyorsun da çok iyi biliyormuş gibi ortaya çıkıp “kadınlarla ilgili sure yok” diyor. Adı üstünde nisa; kadın suresi ve kadın haklarını anlatıyor. Peygamberimiz (sav) de mesela hanımlarına diyor ki “Eğer ayrılmak istiyorsanız gelin sizi güzel bir salıverme tarzıyla salayım ve yararlandırayım sizi” diyor yani para verecek, imkan verecek, ev verecek, bakımını üstlenecek ayrılacaklar.

SEMİH MERİÇ: Allah Kuran’da Hz. Meryem’den de bahsediyor “Onu güzel bir bitki gibi yetiştirdik” diye bildiriyor Allah ayette, şeytandan Allah’a sığınırım.

ADNAN OKTAR: Bir daha.

SEMİH MERİÇ: Allah Kuran’da Hz. Meryem için “Onu güzel bir bitki gibi yetiştirdik” diye bildiriyor ayetinde.

ADNAN OKTAR: Kadınlar için Allah “Güzel bir bitki gibi” diyor evet. Mesela Hz. Meryem Kuran’da örnek kadın olarak, alemlere örnek kadın olarak gösterilir.

Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın yazdığı şiirinde ne diyor biliyor musunuz? “Şehitlerden selam geldi, savaşan tüm sağlara” diyor. “Şehitlerden selam geldi” Onlar selam veriyor ama insanlar alamıyorlar şehitlerin selamını.

KARTAL GÖKTAN: Şehit Tümgeneralimiz Aydoğan Aydın Paşamızın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir konuşması var video olarak.

ADNAN OKTAR: Aslansın sen aslan aslan, kabadayıların aslanısın maşaAllah. Daha önce şehadeti bela gibi gösteriyorlardı Türkiye’de. Hep felaket haberleri işte “Evlere ateş düştü, yüreklere ateş düştü mahvolduk yandık bittik.” Ben şehadetin güzelliğini anlata anlata anlata millete şehadeti geniş çaplı sevdirdim bilmeyenlere. Ve millet bak 15 Temmuz’da şehadet için can attı ve seve seve Allah için şehit oldular. Çünkü fırsat bu fırsat dediler. Şehadetin güzelliğini gün geçtikçe daha da iyi anlıyorlar. Sanki dünyada kalanlar anlayamıyorum sanki büyük bir bal küpünde kalmışlar gibi. Burada sürünüyorsun, sürünüyorsun. O ağlayıp şehadeti bela gibi gösterenlere diyorum. Bilgisizliğinden söylüyor bir kısmı, bir kısmı da fitne için söylüyor. Bilgisizliğinden söyleyenlere bilgilendirme esastır. Ama fitne için kirli kafasından dolayı söyleyenlere de Allah bela verecektir ahirette. Çünkü bak Peygamber (sav) “Müşrik olurlar” diyor şirk “kafir olurlar” diyor. Sanki canı o verdi, o beden ona ait sanki bedenin sahibi, ruhun da sahibi gibi. Sana ne? Bedeni veren kim? Allah. Ruhu veren kim? Allah, Kaderi yaratan kim? Allah. Sana mı soracak Allah? Ve güzel bir alışla almış ölüm de değil şehadet, o sağlam o. Ama ölümde belli değil nereye gideceğin. Şehadette sağlam net yani.

KARTAL GÖKTAN: Bu akşamki şehitlerimizden Yarbay Songül Yakut’un bir resmini görebiliriz.

ADNAN OKTAR: Bakayım. Allah nurunu artırsın, Allah nurunu artırsın melek gibisin. Melekler seni aldı götürdü şehadet alemine biz de burada kaldık. Bak burada karanlık var mesela şu an gece ama orada sürekli gündüz şehitler aleminde. Ama Allah’ın hikmeti hayret ediyorlar bize, niye orada duruyoruz acaba? Mantık değiştiği için, boyut değişikliği olduğu için mantığımızı kavramaya çalışıyorlar “zorumuz nedir acaba?” gibisinden. “Beklerler” diyor Allah “niye gelmiyorlar?” falan. Çünkü oradaki rahatlığı görünce mesela köşke taşınan bir adam, saraya taşınan bir insan gecekondudakine ne yapar? Acır. Israrla da çıkmıyorsa da adam gecekondudan değil mi daha da acır. “Nasıl oluyor bu? Gelse de o da rahat etse” der.

KARTAL GÖKTAN: Şehit olan kadın Yarbayımız Türkiye’nin ilk jandarma kadın komutanıymış.

ADNAN OKTAR: Aslan o aslan aslan. Allah nurunu artırsın elinden yüzünden nur akıyor zaten. Şehit yüzü var yüzünde.

Yalnız bu tele çarpma işi çok oluyor. 25 yılda 8 helikopter kazası meydana geldi bu tele çarpmadan kaynaklanan. Bu olaylarda 34 askerimiz şehit oldu, 9 askerimiz de yaralandı. Yerden rahatlıkla görebiliyoruz. Çünkü direkleri gördüğümüz için direklerin arasında teller açıkça görülüyor. Şimdi yükseldiklerinde yerdeki o direkler görünmediği için teller de o kadar fark edilmiyor çok ince olduğu için teller bir de bulut mulut dumanlı hava falan oluyor fark edilmiyor. Fakat bunun cihazı var yani o cihazların alınması çok önemli. Cihaz hemen haber veriyor bir engel tel falan olduğunda. Mesela “Karşıda tel var dikkat et” diyor. Helikopterlere bu aletin takılması gerekiyor bir an önce. Hatta helikopterler çarpmasın diye bu Güneydoğu’da elektrik tellerinin üzerine kırmızı veya parlak renkte toplar takıldı, fosforlu, dikkat çeksin de yanaşmasınlar diye. Bir de ayrıca bu yüksek gerilim hatlarının direkleri de boyandı renkli boyalarla dikkat çeksin diye ama buna rağmen oluyor. O zaman nedir çözüm? Bir kere olduğu yerde çok yükselmesi lazım helikopterin kalktıktan sonra yani yükselebildiği kadar yükselmesi gerekiyor. Ve en önemlisi engeli bildiren alet takılması gerekiyor. “Karşıda tel var” yahut “şu tür engel var” diye bildirecek.

Aslında birçok helikopter cinsinin ön bölümünde hem üstte hem de alt kısmında tel kesme makas sistemleri var. Telle karşılaştı mı direkt doğrayıp geçiyor yani yaylanmıyor helikopter teli koparıyor devam ediyor hemen kesiyor. Bu sistemlerin de eklenmesi gerekiyor. Çünkü başka türlü bu yine olabilir Allah esirgesin.

Yalnız bu işler tabii biraz beni kuşkulandırıyor. Mesela bu FETÖ iddianamesini hazırlayan savcımız, kahraman yiğidimiz trafik kazasında şehit oldu. Bu bana biraz karanlık geliyor bu iş. Askerlerimiz peş peşe zehirlendiler. Mesela bu 15 Temmuz’da Doğu ve Güneydoğu’da darbeyi etkisiz hale getiren generallerdi bu general hepsi şehit oldu generallerin. Bir acayiplik var. Şüphe gözüyle bakılması lazım.

Paşamız PKK’ya karşı çok kararlı olmasıyla tanınıyor kabadayı yani böyle hakiki kabadayı. Kato’yu tepsiye çevirdi böyle dümdüz. Kato’da asayişi tam sağladı.

İşte tele karşı en sağlamı haber veren sistem, engel haber veren sistem. Bir de helikopterin çok yükselmesi lazım.

OKTAR BABUNA: Bu Aydoğan Aydın Paşamız da Adnan Bey, düşen helikopterde şehit olan General Aydoğan Aydın 15 Temmuz’da görev yaptığı kışladan hiçbir askerin çıkmaması yönünde de talimat vermiş dediğiniz gibi.

ADNAN OKTAR: Hepsi aslan onların, hepsi kabadayı yiğitler.

İlk jandarma kadın komutanımız bu şehit olan bayan Yarbayımız. Aslan o aslan maşaAllah.

Görgüsüz, kalitesiz, basit adamlar da yazıyorlar kötü kötü espriler, böyle aşağılık sözler muhtemelen de dinsizliğin verdiği kir de üstlerinde görülüyor. İnsan acısın mı, tiksinsin mi? Çok kötü. Allah hidayet versin, akıllarını açsın.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Bugün Afganistan Kabil’de Alman elçiliği önünde patlama oldu. 80 kişi öldü, 350 yaralı var.

ADNAN OKTAR: 350 yaralı Allah Allah. Bir hayli kalabalıkmış demek ki. İşte bütün bunlar Mehdi (as) devrinde bir anda sükut bulup sakinleşecek. Şu an devam eder eder eder eder edecek Allahualem edecek.

MaşaAllah bu şehidimiz Tümgeneral Aydın Paşamız 1992 yılında Topçu Üsteğmen olarak görev yaptığı yıllarda Hanke’ye Ağıt isimli bir şiir yazmış. Bak “Doksan kişiydik biz o gün” diyor “aç, susuz, uykusuz” yani oruçlu, oruçlu. Şu an nasıl şehit oldular? Oruçlu. Neydiler? Açtılar, susuzdular ve uykusuzdular. Görüyor musun? “Yürüyorduk kaygusuz. Sis, çamur, kanla ve terle.” Her yer hakikaten sis, her yer çamur yağmur yağdığı için, her yerde kan var çatışma olduğu için ve hakikaten yorgunlar, terlemişler. “Üzerlerindeydik bulutların.” Neyle gidiyor? Helikopterle gittiği için bulutların üstüne görüyor musun? “Ayrım Hanke Yaylası’nda” Şırnak bölgesi Hanke Güneydoğu. “Yeşerirken umutlarım, soğuk namlular üzerimizde yürüyorken dağlara” Zaten ilk gittikleri istikamet dağ istikameti. “Şehitlerden selam geldi.” Şehitlerden selam gelmesi nasıl olur? Şehit olduğunda olur. Biz şehit selamı duyabiliyor muyuz? Duyamıyoruz. Şehit duyar mı? Duyar. Şehit olacağını bilmiş mi? Bilmiş. Bak “Şehitlerden selam geldi” diyor bu şehit olmadır. Şehit sana selam verdiyse şehit oldun demektir. “Savaşan tüm sağlara” Onlar orada savaşıyor mu? Savaşıyorlar. Sağken şehit geldiğinde öldü demektir. Öldü derken şehit oldu demektir. “Uzaklarım yakınlaştı” Mekan değişti. Bak “Uzaklarım yakınlaştı” Şehadet alemi çok uzakta gibi görünür ama çok yakındır. Mekan zaman oynaması oluyor çünkü. “İnancımla, davamla” İmanlı ve davası var. “Uyan Hanke geliyorum, heybetimle, havamla” diyor. Şu an heybetleri her yeri sardı Allah gani gani rahmet etsin. Bak havaya da dikkat çekiyor havada olacaklarına da, bulutların üstünde diyor hepsini anlatmış.

Evet, dinliyorum sorusu olanlar soru sorsunlar.

VTR: Adım Ömer Yılmaz. Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde okuyorum. Cennette nasıl bir yaşam olacak?

ADNAN OKTAR: Şimdi biz burada ne istiyoruz? Dışarı çıkıyoruz işte en hoşumuza giden nedir? Benim en hoşuma giden kadınları çok seviyorum ben Allah’ın tecellisi olarak. Mesela müzik vardır cennette her yerde müzik vardır, güzel suretler vardır, güzel binalar vardır, güzel vasıtalar vardır. Atlar var mesela develer var ama hepsi uçan, uçan deve. Peygamberimiz (sav) mesela söylüyor “Kristal develer var kristal renginde. Kırmızı yakuttan atlar var.” Yakuttan ama canlı. Şeffaf, iç organı yok, konuşuyor, uysal at. Ama bildiğin yakut, yakut gibi parlıyor. İstediğin yere gider ama diyor bak Cenab-ı Allah “İstediğiniz her şey” diyor. Aklından geçirmesiyle derhal yaratılır. Hayal gücündedir her şey istediğin yere istediğin an gidersin. Bunu Allah bize rüyada gösteriyor şu an, değil mi? Mesela uçmak istiyoruz uçuyoruz. Mesela araba kullanmak istiyoruz kullanıyoruz. Ehliyeti olmayan gayet güzel araba kullanıyor rüyada. Mesela müzik aleti kullanmayı bilmiyor mükemmel keman çalıyor ağlatıyor kemanı rüyasında. Ut çalıyor, sürat arabasıyla geziyor, tekneyle geziyor. Tekneyle ilgili bir eğitimi var mı? Yok. Mesela uçak çok güzel uçak kullanıyor havada. İstediği dilde konuşuyor İngilizce de konuşuyor cayır cayır, rüyasında konuşuyor yabancı dilde. Yabancı birisi geliyor şakır şakır konuşuyor. İspanyolcaysa mesela “Ben İspanyol’um” diyor şakır şakır konuşuyor “ben İspanyolca bilmiyorum” demiyor. Anında konuşuyor İspanyolca. Ölüm de bu rüyadakinden çok daha keskin görüntüdür. O da bir ölüm şeklidir rüyadaki de bir ölüm şeklidir ama görüntü fludur daha fludur. Şuur da daha fludur. Ölümde görüntü de daha nettir şuur da daha nettir. “Artık görüş keskinleşmiştir” diyor Allah ayette şeytandan Allah’a sığınırım. Duyular keskinleşiyor daha keskin oluyor.

Evet, dinliyorum.

VTR: Benim adım Furkan. Şeytan nasıl bir varlıktır?

ADNAN OKTAR: Cin görünümünde yani cin. Normalde tipsizdir görüntüsü çok korkunçtur ama güzel bir görüntü alabilir isterse. Mesela hayvan şekline girebilir, akrep şekline girebilir, kedi köpek şekline girebilir. Mesela bir karga falan görünümüne girebilir. Onun öyle bir sorunu olmaz. Ama iman edenlerin üzerine bir etkisi yok, çok zayıftır etkisi. Nefis de öyle köle gibidir. Mesela “Dur” dedin mi durur. Adam diyor “Dayanamadım” diyor. Kardeşim sen emir verdiğinde nasıl durmaz? Mesela öfkelendin “Sakin ol” dersin zıng durur. Mesela bir şeye elini uzatıyor “Dur” dersin durur. Bir şey yapacak “Yapma” dersin yapmaz. Dinler seni nefis tamamen boyun eğmiş vaziyettedir. Zayıf irade de bu kötü noktaya gider. Şeytan da ancak fısıldıyor “Hadi oradan” dersin işine bakarsın.

Evet, dinliyorum.

VTR: Oruç tutmadan da dindar olunur mu?

ADNAN OKTAR: Tabii ki olunur. Namaz kılmasa da Allah’tan korkuyordur, Allah’ı seviyordur. Günaha giriyordur ama yine dindar olur yani dindar demek dini kabul eden, dini sevendir. Dinden çıkmış olmaz. En fazla günaha girmiş olur.

VTR: Merhaba ben Doruk. Sormak istediğim soru: Türkiye neden bu kadar sağ temelli bir ülke ve neden bu kadar dindarız?

ADNAN OKTAR: Tabii Osmanlı’dan gelen bir gelenek, yapı var. Bir o var bir de Darwinizm’e biz göz açtırmadık Türkiye’de. Erken safhada kafasını ezdik. 1980’lerde zaten atak yapacaktı asıl komünizm. Komünist atak asıl o zaman bekleniyordu. 12 Eylül’den sonra, askeri darbeden sonra normalde Komünizmin tırmanması gerekiyordu. Çünkü askeri darbeler komünizmi daha da geliştirir. Daha güçleniyor ülkelerde mesela Şili’de şurada burada falan. Nerede darbe olduysa onu faşist hareket olarak gördüğü için kitleler genellikle reaksiyon olarak komünizme kayarlar. Komünizm gelişecekti. Ama 86’lardan itibaren özellikle bir buldozer harekatı yapıldı ilimle irfanla. Darwinizm fındıkkabuğu gibi ezildi pestil haline getirildi. Ot balyası gibi balyaladık paketledik ve müthiş bir iman hareketi başlatıldı milyonlarca kitap dağıtıldı. Türkiye’de sağ tırmandı tabii. Sağ hükümet için de hazır temel, güçlü bir ideoloji meydana geldi. Hükümetlerin sağlam bir ideolojisi olmasa hükümet ayakta duramıyor. Mesela Adnan Menderes hükümetinin sağlam ideolojisi yoktu. Marksist, komünist düşünceye karşı, Darwinizm’e karşı güçsüzdü. Abdülhamit devrinden itibaren güçsüzdü. Hep sürekli solun karşısında mağlup oldular Abdülhamit’ten sonra. O güçsüzlük devam ederken işte 86’lardan sonra muazzam bir atak meydana geldi ve sol garibanlaştı, ezildi, büzüldü, kazındı ve yok oldu. Mesela CHP ancak solun en sağında hayatta olacak şekle geldi. Doğu Perinçek diyor “Adnan Oktar ve ekibi” diyor “Anadolu’yu karış karış gezdiler. Her yerde Darwinizm’in geçersizliğini anlattılar, Materyalist felsefeyi ezdiler. Dolayısıyla” diyor “Komünizme hayat hakkı bırakmadılar” diyor. “Ve AK Parti’nin iktidar olmasının önünü sonuna kadar açtılar ve AK Parti hükümetine tabanda felsefi zemin hazırladılar” diyor doğru söylüyor. Ve tepmez devrilmez bir sağ hakimiyeti Türkiye’de sağlanmış oldu. Şimdi bize muhalif konuşanlar bile bizim sayemizde imanlarını muhafaza edebiliyorlar. Sıkıştıklarında Darwinizm konusunda bizim kitaplarımızı okuyorlar. İman bunalımına girdiklerinde bizim kitaplarımızı okuyorlar. Ama tabii yine gelenekçi Ortodoks sistemin etkisi altındalar. Fakat onu kötü niyetle yapmıyorlar. Çünkü yüzyıllardan beri bu eğitim yapılmış kromozomlarına işlemiş artık.

Evet, bu Mevlana hakkında biraz halkı aydınlatalım. Video var mı bu konuda?

KARTAL GÖKTAN: Evet var.

ADNAN OKTAR: Bakalım.

VTR: Mevlana’ya Ait Olduğu İddia Edilen Kitaplarda Dine Uygun Olmayan İfadeler


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."