Sohbetler (30 Temmuz 2017; 23:00)


OKTAR BABUNA: İyi akşamlar sayın izleyicilerimiz. Adnan Oktar’la Hoş Sohbetler programımıza başlıyoruz. Adnan Bey hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Hoş bulduk, siz de hoş geldiniz.

Evet, dinliyorum.

OKTAR BABUNA: Sayın Erdoğan geçtiğimiz günlerde Körfez ülkelerini tek tek gezerek Katar için arabuluculuk yapmıştı. Dört Arap ülkesi bugün Doha yönetiminin terörle mücadelede iyi niyet göstermesi halinde diyaloga hazır olduklarını duyurdu.

ADNAN OKTAR: Tayyip Hocam gider de bereket gelmez mi? Normalde kesin savaştı bunun sonucu. Tayyip Hocam sanki İmam Mehdi gibi gitti, Mehdiyet’in zıl ve gölgesi altında barışı sağladı geldi. Kesin savaştı, İngiliz derin devletinin planı savaştı ve batırmaktı. Birbirlerine düşürüp mahvedeceklerdi. Hepsi de zengin ülkeler bak dikkat et, İngiliz derin devletinin hedeflediği ülkeler hep zengin ülkeler. Kuveyt, Bahreyn, Katar, Suudi Arabistan hepsi birbirine girecekti ve bir hiç yüzünden. Tayyip Hocam’a helal olsun, güzel.

OKTAR BABUNA: Siz daha olay olur olmaz hemen “Hepsi nur gibi Müslümanlar hepsi kardeşlerimiz. Sakın ha” demiştiniz. “İngiliz derin devletinin planı bu” demiştiniz, inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Evet.

Evet, dinliyorum.

OKTAR BABUNA: Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu toplantısında yönetim kadrosunu FETÖ sızması konusunda uyardı. “Teşkilat yönetimlerine getirilecek isimlerle ilgili çok titiz bir FETÖ incelemesi yapılsın, kriptolara dikkat edilsin, güvenlik soruşturmaları yapılsın, hiçbir şekilde teşkilata sızmalarına izin verilmesin” dedi.

ADNAN OKTAR: O önemli. İngiliz derin devletinin sızmasıdır. FETÖ sızması demek İngiliz derin devleti sızması. İngiliz derin devletinin ajanlarına müsaade yok. İngiliz derin devletinin her ajanını devletin her yerinden söküp-atacağız, inşaAllah.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Bir izleyici sorusu var.

VTR: Ülkemizde tekrar bir illegal yapılanma olabilir mi? Bu illegal yapılanmalara karşı nasıl bir önlem alabiliriz?

ADNAN OKTAR: İllegal yapı derken FETÖ tarzı bir yapılanma, İngiliz derin devleti. Biz İngiliz derin devletini millete çok iyi öğretirsek İngiliz derin devleti hiçbir yerde tutunamaz. Modelini söylüyorum, bak size Rumilikle yaklaşıyorsa, homoseksüelliği savunuyorsa, Darwinist’se ve züppeliği, bilmişliği, millete tepeden bakmayı, kendini beğenmişliği iddia ederek bütün din alimlerine Müslümanlara tavır alıyorsa, cemaatlere karşıysa, cemaatlerin ortadan kaldırılmasını istiyorsa bilin ki öyle bir yapılanmadır. Bunu bilirseniz hiçbir mahsuru olmaz. Bak İngiliz derin devleti hiçbir yerde tutunamıyor biz deşifre ettikten sonra, her yerde yakalanıyorlar biz deşifre ettikten sonra. Bütün elemanları devlet kadrolarından atılıyor tak tak tak, kimi söylediysek gitti. “Bunu alın görevinden” dedim aldılar “bunu alın” aldılar. Kimi İngiliz derin devletinin direkt ajanı, kimi de haberi yok İngiliz derin devletinin güdümüne girmiş haberi bile yok adamın.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba Adnan Ağabey. Size bir sorum olacak, zina eden öldürülmeli midir?

ADNAN OKTAR: Zina eden, İslam fıkhına göre ayağına sopa vuruluyor tak tak tak vurulur. Ama nasıl? Dört şahit gerekiyor. Nasıl? Cinsel ilişki halindeyken görülmesi gerekiyor. Kapının zilini çalacaksın diyeceksin ki “sen zina ediyormuşsun içeride” adam da kapıya geliyor ama çıplak “niye iftira atıyorsun?” derse bu sefer o söyleyene sopa atılıyor 80 sopa. Çünkü zinanın tespiti için cinsel ilişki halindeyken tespit gerekir İslam fıkhına göre. Bu pratikte imkansız olan bir şeydir. Adamın sen kapısını çaldığında ne yapar? En fazla çıplak kapıyı açabilir en fazla yahut üstüne bir şey giyer gelir. Nereden iddia ediyorsun zina iddiası? Fiili durum mu var? Ve dört şahidin bunu görmesi gerekiyor dört şahit. Ve yalan söylememiş dürüst dört şahit. Pratikte olmayacak bir şey. Dolayısıyla İslam’ın kuralı zinanın kötü olduğunu söylemektir. Ceza da teyit edilmiş açıklanmıştır ama pratikte uygulanacak gibi bir ceza değil. Ama öldürmek cinayettir. Eğer öyle bir şey yapan olursa cinayet işlemiş olur. Ve karşılığı sonsuz cehennemdir. Katil olur onu yapan, öyle bir şey yapan katil olur.

Evet, dinliyorum.

VTR: Dinde insanın en çok hoşuna giden konu hangisidir?

ADNAN OKTAR: Tabii ki Allah sevgisidir. Allah’ı sevmek en zevkli olandır.

VTR: Ben Kubilay. Karşıyaka’dan geliyorum. Türkiye’de işsizlik sorunu ne zaman bitecek bunu bilmiyoruz, belki Avrupa Birliği’ne girildiğinde çözülebilir mi? Ama şu anki durumu iç iyi değil. Ne zaman bitecek bunu merak ediyoruz.

ADNAN OKTAR: Avrupa Birliği’ne Yunanistan girdi, işsizlik Türkiye’nin kat kat kat kat fazlası, Bulgaristan girdi Türkiye’nin kat kat kat fazlası, Romanya girdi Türkiye’nin kat kat fazlası. Avrupa Birliği kurtuluş olsa onlar böyle perişan olmazdı. Avrupa Birliği ülkelerinde ekonomik kriz hat safhada. Öyle bir şey yok. Avrupa Birliği bize iş bulacak diye düşünmek de çok yanlış. Türkiye de değil bir tek sorun, Irak var, Suriye var, Fas, Tunus, Cezayir her yerde sorun var. Çözümü Peygamberimiz (sav) hadislerde belirtmiş. İmam Mehdi (as). Ha başka yerde biz ararız, Avrupa Birliği’nde ararız, şurada ararız, burada ararız, elli yıldan beri arıyor Türkiye Avrupa Birliği’nde bulamadı. Her yerde aradı bulamadı. Bulamaz ve bulamayacak da. Ne zaman? Ancak İmam Mehdi (as)’ın zuhuruyla biter.

Nisa Suresi 59’da Cenab-ı Allah diyor ki: “Ey iman edenler,” kadın-erkek, müminun ve müminat, “Allah'a itaat edin; elçiye itaat edin ve sizden olan emir sahiplerine de itaat edin” diyor. Sen ne diyorsun? “Yok İslam’da böyle bir şey” diyorsun. Olur mu böyle şey? Müslümanların başı oluyor.

Evet, dinliyorum.

VTR Merhaba Hocam, ben Balıkesir’den katılıyorum. Sizce Türkiye iyiye mi gidiyor, kötüye mi gidiyor?

ADNAN OKTAR: İyiye gidiyor, diğer Ortadoğu ülkelerine göre iyiye gidiyor. Bulgaristan, Romanya, Yunanistan’a göre iyiye gidiyor. Mehdiyet’in bereketiyle, Mehdiyet olmasa Türkiye’yi yerle bir ederlerdi çoktan bitmişti Allah esirgesin, paramparça olmuştu. Çünkü en baş hedef Türkiye’ydi. Ama deccalın gücü yetmiyor buna ve yetmeyecek. Hz. Mehdi (as)’ın varlığından kaynaklanan bir durum. Metafizik bir durum var.

Evet.

BÜLENT SEZGİN: Nuray Mert evrim teorisiyle ilgili yazısının başına, şeytandan Allah’a sığınırım: “Sizin, Allah'ın dışında tapmakta olduklarınız -hepsi bunun için bir araya gelseler dahi- gerçekten bir sinek bile yaratamazlar.” (Hac Suresi, 73) Ayetini yazmıştı. Cumhuriyet Yazarı Orhan Bursalı, “Yazının başına bu ayeti koyduktan sonra ne söylersen söyle gerisi boş. Hey bilimciler, tümünüz tapınaktasınız demektir.”

ADNAN OKTAR: Mümin Müslüman olduğu için Kuran ayetiyle söylüyor. Onları münazaraya davet edecek hali yok. Cevap açık, bilimsel bir teori değil, bilimsellikle alakası yok, bir putperest pagan inancı put inanç. İlahı tesadüf. Lahaul ve Lhamo’nun aynısı. Akatlardaki, Sümerlerdeki putperest inancın aynısı. 700 milyon fosil yaratılışı ispat ediyor. Bir proteinin meydana gelmesi bilimsel olarak mümkün değil. Başka bir proteine ihtiyaç var protein olması için.

Evet.

VTR: Müslümanlar ne zaman birleşecekler?

ADNAN OKTAR: Canımın içi nurlu kuzum benim aferin sana. Hz. Mehdi (as)’ın dışında hiçbir şekilde birleşmezler. Şiiler Sünnilerle, Vahabiler Şiilerle olacak iş değil. Nakşibendiler Kadirilerle, Nurcular Nakşibendilerle olacak iş değil. Süleymancılar Nurcularla olacak iş değil. Tek çözüm İmam Mehdi (as)’dır. Peygamber (sav)’in gösterdiği yolun dışında bir yol yok. 5000 yıllık, 4000 yıllık yazıtlarda sürekli Hz. Mehdi (as)’dan bahseder. Tek kurtuluş Hz. İmam Mehdi (as)’dır ve Seyyidina Hz. İsa Mesih (as)’dır. Onun dışında yol yok.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Orhan Bursalı, dinle bilimin hiçbir zaman bağdaşamayacağını belirten şöyle bir yorumda bulundu Adnan Bey: “İnançla bilim ve akıl mücadele etmez zaten. İlki insanın yarattığı kökten inancı, diğeri ise insanı diğer canlılardan ayıran düşünme gücünü, aklı ve buradan çıkan sonuçları ifade eder. Bilimin karşısındaki insanlar dini öne sürerek, mızraklara ayetleri geçirerek bilimi ve zekayı tanımadıklarını ilan ederler. Ahirette bir statü elde edebilmek için düşünmeyi ve aklı bırakırlar” dedi.

ADNAN OKTAR: “Mızrağın önüne tesadüfü geçirdim” diyorsun. “O Kuran’ı geçirdi ben de tesadüfü geçirdim” diyorsun. Yine Kuran elle tutulur bir şey. Senin mızrağın önüne geçirdiğin tesadüf bomboş bir şey boşluk. Biz senin karşına 700 milyon fosille çıkıyoruz 700 milyon, 500 tır dolusu fosil. Sen bizim karşımıza neyle çıkıyorsun? Tesadüfle çıkıyorsun. Oldu mu şimdi bu? Hani bilimseldin sen? Olmaz. Bak, teorinin ispatı için senden bir delil istiyorum.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Allah Kuran’da Adnan Bey, düşünmeye sevk ediyor sürekli müminleri: “Onlar, ayakta iken, otururken, yan yatarken Allah'ı zikrederler ve göklerin ve yerin yaratılışı konusunda düşünürler. (Ve derler ki:) "Rabbimiz, sen bunu boşuna yaratmadın.” (Ali İmran Suresi, 191) Diyor, inşaAllah.

ADNAN OKTAR: Kuran’la bilim iç içe, Kuran bilimi sürekli teşvik eden ayetlerle dolu. Bilim zaten Allah’ın sanatını öğrenme sanatıdır. Allah’ın sanatını öğrenme sanatına bilim denir.

Evet.

VTR: Kuran’da her şey yazıyor mu?

ADNAN OKTAR: Kuran’da fıkıhla ilgili he şey yazar. Yani helallerin haramların hepsi yazar. Onun dışında bir yerde yazmaz. Hepsi Kuran’ın içindedir. Ama tabii bilimle ilgili konuları Allah sadece teşvik eder bize bırakır. Ama fıkıh, helal ve haramları “Kuran’da Ben açıkladım” diyor Allah. Çünkü arkasından diyor ki bak “siz sadece Kuran’dan sorulacaksınız” diyor. Neden? Çünkü “fıkıh kitabı olarak Kuran’ı indirdim” diyor Allah “orada helalleri haramları açıkladım, Kuran sizin önünüzde açılacak ve oradan sorulacaksınız.” Tam İlmihal’den, Hüseyin Hilmi Işık’ın kitaplarından, Ömer Nasuhi Bilmen’in ilmihalinden, Vehbi Yavuz’un ilmihallerinden kitaplarından onlardan değil diyor.

Evet.

VTR: Kuran-ı Kerim’in tek değiştirilmemiş kitap olduğu söyleniyor. Ama bunun kanıtını nasıl bulabiliriz? Nereden kesinlikle buna emin olabiliriz?

ADNAN OKTAR: Nasıl emin olabiliriz? Peygamberimiz (sav) zamanında binlerce hafız vardı, sonra on binlerce hafız, sonra yüz binlerce hafız. Hafızlardan hafızlara geçti. Hafızlar hafızlara ezberletince nasıl aslı kaybolsun? Bütün hafızlar aynı Kuran’ı ezberliyor aynısı, yani başka bir Kuran ezberleyen yok hepsi aynı. İki; Allah garanti veriyor Kuran’da. Üç; Hz. Osman (ra)’ın zamanında yazılmış Kuran duruyor orijinal. Hz. Osman (ra)’ın kanı var üzerinde, şehit edildiğinde. Bakıyoruz aynı yine Kuran. Dolayısıyla değişiklik olmadığını açık açık görmüş oluyoruz.

Evet, dinliyorum.

VTR: Siyasette bu kadar yalan olması neden?

ADNAN OKTAR: Bazen tabii taktik yapıyorlar siyasi taktik. Yani halkı ikna etmek için veyahut dış ülkeleri ikna etmek için taktik yapıyorlar. Dolayısıyla bazen siyasetçiler yalan söylüyor doğru bu. Ama onlara sorduğumuzda “mecburuz” diyorlar, “toplumu yönlendirmek için, dış siyaseti yönlendirmek için başka çaremiz yok” diyorlar. Mesela seçimlerde diyor ki “geldiğimizde Kayseri’ye deniz yapacağız” diyor, “Bolu’ya bir tünel yapacağız Paris’ten çıkacak” diyor buna benzer, farz edelim hayalen diyorum. Tabii ki seçmen de etkileniyor bundan psikolojik olarak. Sonra da yapmıyor. Doğru mu? Değil. Klasik siyasette oluyor bu. Gittikçe siyaset olgunlaşacaktır daha iyi olacaktır. Daha dürüst daha akılcı olacaktır, sertlikten uzak, kabalıktan uzak, kavgacı siyasetten akılcı siyasete doğru gideceğiz. Zaten darbe döneminde ben söyledim darbe olduktan sonra “artık bundan sonra klasik siyaset olmaz” dedim, klasik siyaset yüzde 80-90 düştü, geri kalan kısmı da düşecektir.

Evet.

VTR: Kendinizin cennete gideceğinizi düşünüyor musunuz?

ADNAN OKTAR: Cennete gideceğimi tabii ki düşünemem ama isterim yani Allah’tan umarım. Cenneti ummak lazım. Fakat cehennem korkusu içerisinde oluyor mümin tabii, cehenneme giderim korkusu içinde oluyor. Şehit olmadığımıza göre tabii ki bir cehennem korkusu Müslümanda olur.

Evet, dinliyorum.

VTR: Neden İzmir’de güzel parklar yok?

ADNAN OKTAR: Severim ben seni, o güzel dişlerini o burnunu. Sen çok güzelsin, dünyalar tatlısısın sen. İzmir hakkında vatandaşlar çok şikayette bulunuyorlar, temiz değil diyorlar, parklarda oturacak yer yok diyorlar. O konuyu biz ilgililere bildiriyoruz gereğini yapsınlar. Bu İzmir’e yakışmaz, İzmir’in güzelliğine yakışmaz, İzmir halkına hiç yakışmaz. İzmir halkı güzel insanlar, hoş insanlar, bütün Türkiye’nin güzel vatandaşları gibi onlara güzellik yakışır.

Evet, dinliyorum.

VTR: Ben İzmir Karşıyaka’dan Yağız. Ben İzmir’de denize girmek istiyorum fakat deniz çok pis, bunun nedeni ne?

ADNAN OKTAR: Allah Allah, bu nasıl olmuş bu kadar böyle? Kim belediye başkanı İzmir’in? Bu nasıl oluyor? CHP belediyelerinden hep halk memnun değil. Yani her yerde bir bakımsızlık, her yerde bir çöküntü. Bak parklar yok, bahçeler yok, sokaklar temiz değil, denizler temiz değil halk hep şikayet halinde. Neden oluyor bu hayret edecek şey bu?

KARTAL GÖKTAN: CHP’li Aziz Kocaoğlu.

ADNAN OKTAR: Resmini görebiliyor muyuz? Aziz Hoca artık gereğini yap, bak çocukları duyuyorsun. Çocuklar bahçe istiyorlar, park istiyorlar, yeşillik istiyorlar, denizin temiz olmasını ve İzmir’in sokaklarının tertemiz olmasını istiyorlar. Eli-yüzü düzgün efendi bir insana benziyorsun, aklı başında bir insana benziyorsun. Böyle bir güzellik yap, İzmir’i güzelleştir o zaman tarihe geçersin insanlar seni hayırla yad ederler. Böyle bir güzelliği senden bekliyoruz.

Evet.

VTR: (Haşa) Tanrı varsa, neden mesela bizim imtihanımız, isyan etmemek ya da bir şeyleri yerine getirmek, fakat Afrika‘daki çocukların aç kalması açlığa direnmek, bizim her şeyimiz önümüzdeyken sadece ibadet etmek, onlarınki farklı bu neden?

ADNAN OKTAR: Benim yakışıklım, sen şu an bir ekranın başındasın. Sen bilmiyorsun nasıl yaratıldığını. Sana Afrika gösteriliyor, dünya gösteriliyor, insanlar gösteriliyor, sana lehte aleyhte olaylar gösteriliyor yani senin lehine ve aleyhine gibi görünen. Sen orada Allah’tan yana olacak mısın olmayacak mısın Allah bunu sana gösteriyor. Zaten biliyor senin ne yapacağını. Ama sen o ekranın başından ayrılamıyorsun. Sen zannediyorsun ki, ekranın dışında bir hayatla muhatap olduğunu düşünüyorsun. Arabaya da binsen, sokağa da çıksan o ekranın başından ayrılamazsın. Dolayısıyla ekranda sana ne gösteriliyorsa o imtihanın gereğidir. Sen Allah’a sadık ol, aksinde pişman olursun sözümü tut. Eğer Allah’a sadık olursan mutlu olacaksın, hayırlı yolda olacaksın. Ama bak, kaderde sen o ekran başında olduğunu bilmeyecek şekilde yaratıldıysan zaten sorumlu olmazsın. Allah’a isyan etmen şu bu hiçbir şeyi değiştirmez. Allah için zaten o bir sorun da değildir, başkası için de sorun olmaz. Sen inanmayacak şekilde yaratıldıysan zaten o ekranın varlığını da göremezsin anlayamazsın. Dolayısıyla senin Allah’a inanıp inanmamana Allah’ın hiç ihtiyacı olmaz. Eğer şuurun açıksa mutlaka inan, aman sakın aksini yapma yani sakın. Ama şuurun kapalıysa zaten bir şey demem. Sadece uyarırım.

Evet, dinliyorum.

VTR: Hz. Muhammed (sav) sadece Müslümanlara mı gönderilmiştir?

ADNAN OKTAR: Bütün dünyaya gönderilmiştir Peygamberimiz (sav). Bütün dünya Peygamberimiz (sav)’in ümmetidir bütün dünya. Hristiyan ve Museviler de icabet etmemişlerdir sadece yoksa hepsi ümmettir. Biz icabet ümmetiyiz icabet ümmeti; onlar icabet etmeyenler, icabet etmeyen ümmeti. Onların icabet ümmeti olması işte ahir zamanda Hz. Mehdi (as) devrinde oluyor. Hepsi icabet edecekler.

VTR: Merhaba Adnan Bey. Biz Mustafa Kemal’in askerleriyiz. Sizin de öyle olduğunuzu duyduk. Hangi konularda ondan ilham aldığınızı merak ediyorum.

ADNAN OKTAR: Benim güzelim, aydın yüzlüm benim güzel yüzlüm benim aferin sana benim canım, aferin benim bir tanem. Gençlik sağlam Allah’a şükür. Bak nereye dönsek hep aklı başındalar. Benim canım, Atatürk Türk milletinin ruhunda bir aydın Mehdiyet ruhu vardır. Sevgi, kardeşlik, dostluk, kalite, güzellik, nezaket, efendilik, klaslık, güzel yaşamak, Allah’ı çok sevmek, Kuran’ın yeterliliği, sahabe ahlakı, hurafeye karşı olmak yani putperestliğe karşı olmak. Atatürk’ün özelliği anti-putperestti, put yıkıcıydı put. Peygamberimiz (sav) gibi putları yıktı. Onun en önemli vasfı put yıkıcı olmasıdır. Put devirir, putları yerle bir eder. Dolayısıyla putları devirdi. Ve böyle özgür rahat yaşamamızı sağladı. Şu an Atatürk olmasa biz burada böyle konuşamazdık. Allah vesile etti. Hz. Mehdi (as) başlangıcıdır Atatürk, Hz. Mehdi (as) mukaddimesidir. Bir nevi Mehdi’dir bir nevi, mukaddimedir yani. O hadislerde geçen çeşitli mehdilerden biri ama hangisi onu Allah bilir. Çünkü Hz. Mehdi (as)’dan önce mehdiler geleceğini söylüyor Peygamberimiz (sav), o mehdilerden biri.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba. Benim sorum, insanlar yanlış yerlerden din öğreniyorlar. Diyanet’e bağlı olarak camilerde hocalar din öğretse bu nasıl olur? Benim fikrim bu yönde. Bence güzel olur, sizce nasıl olur?

ADNAN OKTAR: Aslanım benin nur yüzlüm. Tabii ki güzel olur. Ama hocaları Kuran’a göre eğitirlerse, gelenekçi Ortodoks sistemden çıkarırlarsa, Kuran’ın yeterliliğini onlara anlatırlarsa.

Hz. Sa'b bin Cessâme (ra) sahabe diyor ki: “Resulullah’tan duydum ferman etti ki; deccal insanlarca kendinden bahsedilmekten zuhul edilmedikçe” yani vazgeçilmedikçe “insanlar deccaldan bahsetmekten vazgeçmedikçe ve imamlar da” imamlar işte cami imamları “minberlerde” camilerde “deccaldan bahsetmeyi terk etmedikçe deccal çıkmaz” diyor. Deccalın çıkması için deccaldan bahsedilmesinin durdurulması lazım diyor. Yani İngiliz derin devletinin rahat hareket edebilmesi için, Türkiye’yi yıkabilmesi için, İslam alemini yıkabilmesi için “deccal yok” denmesi gerekiyor. Adamlar da bilmeden bu oyuna düşüyor, olay bu.

VTR: Mezhepler arasında farklılıklar neden var?

ADNAN OKTAR: Hanefi mezhebi diyor ki “Hanbeli’nin bütün dedikleri yalan” diyor birçoğu, yani yüzde 60-70’i yalan diyor yahut büyük bir bölümü yalan diyor. İmam-ı Malik de diyor ki “İmam Şafi doğru söylemiyor” diyor. İmam-ı Hanefi de “hepsi yalan söylüyor” diyor “hepsi doğru söylemiyor” diyor. Yalan değil de işte doğru söylemiyor diyor artık anlayın. Adamlar da işte bunlardan birini seçiyor. Hanefi’yi seçiyor adam. Peki Şafi, Malik ve Hanbel bunların hepsi hadis imamı ve büyük alim. Bunların söylediği hadislere niye uymuyorsunuz? “Hadis doğru” diyor değil mi? “Peygamberimiz (sav)’in sözü buna uymamız lazım” diyor. Tamam, İmam-ı Malik, İmam-ı Şafi, İmam-ı Hanbel dört büyük mutlak müçtehit. Bunların hadislerini kabul etmiyorsunuz. Hani hadis kabul ediyordunuz siz? Bunlar hem hadis imamı, hem mezhep imamı, hem mutlak müçtehit, hem mutlak müceddit. Ve ona uymanız gerekiyor, hadi uyun. “Yok onlar doğru değil” diyor “hiçbiri doğru değil” diyor. Uymuyorsun öyle mi? Peki, öbür taraf ne yapıyor, İmam-ı Malik’in taraftarı? “Bu üç mezhebin üçü de yanlış” diyor. “İmam-ı Hanefi de yanlış söylüyor” diyor. “Bunların hiçbirine uyulmaz” diyor “tamamı yanlış dalalette” diyor yani. “Hiçbirine uymayın benimki doğru” diyor. Buradaki korkunç durumu görmemek mümkün mü şu an? Hadise uyalım diyenlerin durumunu görüyor musun? O üç mezhep imamını birden yanlış görüyor. Öbürü yine üç mezhep imamını birden yanlış görüyor yalancı demeyeyim de, diğeri de yine üç mezhep imamını yanlış görüyor hatalı görüyor. Ve diyor ki “radiyallahu anh çok büyük alim” diyor “müceddit, müçtehit, alim ve mezhep imamıdır” diyor. Uymak farz oluyor. Ama ne hikmetse üçü de doğru söylemiyor. Hepsi ayrı ayrı bunu söylüyorlar. Adamlar da diyor ki “bunlar mezheplere uymuyor dalalete düşmüşler” diyor. Sen de uymuyorsun. Adamların işte üç mezhep imamının verdiği hadisleri kabul etmiyorsun, “benim imamım doğru” diyorsun. Ama üç mezhep imamı diyor ki üçü birden “bu imam doğru söylemiyor” diyorlar senin mezhep imamına. Bak senin mezhep imamına üç mezhep imamı birden “doğru söylemiyor” diyor. Karşılıklı bir birbirlerini doğru söylememekle itham etmek var.

Mesela Hanefi diyor ki “abdestin farzı 4” diyor. İmam-ı Malik diyor ki “7” diyor. İmam-ı Şafi “6” diyor. İmam-ı Hanbel de “7” diyor. Abdesti bozan şeylerin sayısı kaç? Hanefi’de 12, Maliki’de 3, Şafi’de 5, Hanbeli’de 8. Hangisine uyarsan uy diyor. Kardeşim, abdesti bozmak ne demek? İmama uyuyorsun abdesti bozulmuş adamın sen ona uyuyorsun, adam “abdestim bozuldu” diyor namazı geçiriyor kılmıyor namazı halbuki namazı geçerli. Üç mezhebe göre geçerli namazı ama bir mezhep imamına göre geçersiz dediği için hadise dayalı olarak namazını kılmıyor adam. Ama üç mezhep imamı diyor ki “O adam yanlış söylüyor sakın inanma” diyor. Olayın dehşet verici boyutunu görüyor musunuz? Fitnenin boyutuna bak. İşte İngiliz derin devleti de bu açmazı yakalayıp Müslümanları mahvediyor. Onu ona ezdiriyor, onu ona ezdiriyor.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Arkadaşlarımız bugün Charles Darwin’in dedesi Erasmus Darwin’in Lichfield’deki müze olan evine “Evrimin Fosillere Yenilişi” isimli eserinizi hediye ettiler. Ayrıca Darwin’in evine ve çalışma odasına da sizin yine “Evrimin Fosillere Yenilişi” isimli eserinizi bıraktılar. Bu resimler Erasmus Darwin’in, Darwin’in dedesinin müzesi. Darwin’in evi ve çalışma odası. Bu resimde Darwin’in Galapagos Adaları’na giderken kullandığı HMS Beagle gemisinin maketi. Önünde sizin eseriniz var.

ADNAN OKTAR: İşte bu tarihi bir olay olmuş. Büyük geçmiş olsun. Kucağına koymuşlar kitabı. Dehşetli bir şey olmuş çok güzel. Çok çok güzel. Her yerde aynı şekilde.

KARTAL GÖKTAN: Ve İngiltere kitap dağıtım ekibindeki kardeşlerimiz de feribotta sizin yayınınızı izlerken görülüyor bu resimler.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah. İşte cihat diye buna derler. İlimle irfanla Kuran’la, maşaAllah. Allah her nefeslerine sevap versin, her adımlarına sevap versin.

6-7 yaşlarında giderdik biz Cuma namazlarına. O zamanlar hep hiç kaçırmazdım Cuma namazını. Otururduk, hep hocalar ortalı konular anlatırlardı. İttihad-ı İslam hiç duymadım çocukluğum boyunca duymadım. Bir kere Darwinizm’in geçersizliğini duymadım. Bu yaşıma kadar hiçbir camide duymadım. Kuran mucizelerinin anlatıldığını hiç duymadım, iman hakikatlerinin anlatıldığını hiç duymadım. Duyan varsa bana söylesin.

Şu kelebeği gösterebiliyor musun?

KARTAL GÖKTAN: Evet.

ADNAN OKTAR: Darwinizm’in hiç açıklayamadığı olay, muazzam simetri.

Evet, dinliyorum.

VTR: Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne girmeye ihtiyacı var mı?

ADNAN OKTAR: Var tabii. Herkesle biz birlik olalım. İslam alemiyle birleşelim, Avrupa’yla birleşelim dost olalım herkesi sevelim. “Sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz” der Hacı Bektaş-ı Veli Hazretleri. Ama Avrupa Birliği bir kurtuluş değildir. Yapacağı hiçbir şey yok Avrupa Birliği’nin. Sadece euroyla alışveriş yaparız, Türkiye’nin ekonomisi beş misli çöker. Avrupa Birliği’ne girdiğimizde Türkiye’nin ekonomisi beş misli çöker. Avrupa Birliği buralarda oteller açar, Türk gençlerini dejenere etmek için uğraşır bir kısmı, Türk kızlarını dejenere etmek için uğraşırlar. Yunanistan’ı öyle yaptılar felaket. Yunan gençlerini mahvettiler Avrupa Birliği üyesi birçok ülkenin adamları. 

VTR: Adım Mehtap. Kadınların kısıtlanmasından çok rahatsızım, bu neden oluyor?

ADNAN OKTAR: Çok güzel bir hanım dindar da, tesettür de yakışmış benim güzelime. Canımın içi, kadınların kısıtlanması yüzyıllardan beri devam eden büyük bir bela. Daha yeni insanlar bu belaya uyandı. Şu an çoğunluk bunun karşısında. Bak bütün hanımlar bu belaya karşı şu an tavır almış vaziyetteler. Bu, belanın ortadan kalkacağını gösteriyor. Yani akıl almaz bir baskı var kadınların üstünde. Bunu ittifakla ortadan kaldıracağız, inşaAllah.

Evet.

VTR: Ortadoğu’daki sorunlar neden çözülmüyor? Yıllardan beri hep aynı olaylar devam ediyor. Bunun çözülmesini istiyoruz.

ADNAN OKTAR: Ortadoğu’daki olaylar, bak açıkça söyleyeyim Hz. Mehdi (as) çıkmadıktan sonra Filistin sürekli kan gölü olur ve hiçbir şekilde mutlu olamazlar ve bu olaylar sürekli devam eder. Mümkünü yok. Irak’ın kurtuluşunun imkanı yok şu an. Irak kilitlendi, Suriye de kilitlendi hiçbir şekilde kurtulamazlar. Mehdiyet’in dışında hiçbir çözüm yok. Libya da kilitlendi, Afganistan da kilitlendi. Türkiye’yi de mahvedeceklerdi Mehdiyet vesilesiyle Allah korudu. Yani iki binin üstünde delille ispat ediyorum kitap hazırlıyorum. İki binin üzerinde harika meydana geldi.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba, ben şu soruyu sormak istiyorum. Neden ülkemizde tarih hiçbir zaman objektif olarak anlatılmıyor da her zaman yanlı olarak dinliyoruz kendi tarihimizi bile?

ADNAN OKTAR: Canımın içi, sizin işte böyle uyanık reflekse sahip olmanız, kandırılamaz olmanız, objektif bakış açınız, samimi olmanız, doğrucu olmanız, doğruyu savunmanız deccaliyetin adım atmasını engelliyor. Deccaliyet oyun oynuyorsa siz onu tepeliyorsunuz aydın nasiyenizle, aydın fikirlerinizle, araştırmacı analizci ruhunuzla meseleleri hallediyorsunuz. Deccalın buralarda barınamayacağı senin üslubundan anlaşılıyor. Ve diğer kardeşlerimizin üslubundan da anlaşılıyor. Herkes canlı, herkes aktif, herkes uyanık. Yalan söylüyorsa internete bir giriyorsun tak doğrusunu buluyorsun. İnternetle baş edemiyor adam. Dabbet-ül arz müracaat edildiğinde sana doğrusunu söyler.

Evet.

VTR: Hemşirelere, doktorlara, tüm çalışanlara nazik davranılmasını istiyoruz.

ADNAN OKTAR: Nur yüzlüm benim. Hemşireler de hakikaten canlarım benim çok kibar oluyorlar sevgi dolu. Böyle beyaz melekler gibi geziyorlar. Şimdi doktor, çocuk kardeşim zaten altı sene okumuş, yıllarca ihtisas yapıyorlar. Hepsinin saçı-başı dökülüyor bembeyaz oluyor. Sonra geliyor hastanede görev alıyor belirli bir maaşla. Adam geliyor sin kaflı küfürlerle işte “hastam var buna bak, bunu kurtar” falan. Kardeşim, bu münasebetsizlik nedir böyle? Bir kere doktora devlet çok iyi sahip çıkması lazım. Halk da çok iyi sahip çıkması lazım. Hastanenin vakfı olması lazım her hastanenin, o vakıftan onlar ucuzca yiyecek içecek alabilmesi gerekir ona bir katkı olarak. Maaşının çok yüksek olması lazım. Doktorluk çünkü çok hayati bir meslek, bütün hayatlarını veriyorlar onlar çok çileli bir meslek. Gece-gündüz kan, bağırtı, insan feryatları buna herkes dayanamaz. Yüce bir meslek, kutsal bir meslek. Hemşireler de öyle,  o canlarım benim el kadar çocuklar. Onları o kadar geç saatlere kadar çalıştırmanın alemi ne? Çok fazla hemşire okulu açalım, 6-7 saat çalışınca gitsin çocuklar. Gece nöbet, gündüz nöbet, gece nöbet, gündüz nöbet çocuklar çok hırpalanıyorlar. O yetmiyor bir de cahil-cühela insanlar geliyor bazen gelip kafa tutuyorlar. Saldıranlar oluyor, vahşileşenler oluyor. Daha önce de söyledim, bir kere kaba konuşmanın bile mümkün olmaması lazım. Orada sivil polis de bulunsun hastanelerde özellikle acillerde. Ayrıca özel harekatçı da bulunsun, iki özel harekatçı, iki sivil polis. O, hastane için çok büyük bir güvence. Ayrıca doktorların sığınabileceği bir çelik kapılı bir yer de olması lazım kapalı bir oda, mekan yani orada çalışanların sığınabileceği. Bazen hiç ummuyorsun mesela kalabalık bir grupla gelip saldırıyor adamlar odunla, değnekle falan doktor ne yapsın ona, ne desin? Veyahut bağırıyor, çağırıyor, züppelik yapıyor, çakallık yapıyor bu da olmaz. Terbiyesizliğin kapısının tamamen kapatılması lazım, doktorlara hürmet edilmesi lazım, bir de doktor sayısını da arttırmak lazım onlar da mesela çok geç saatlere kadar çalışıyor. Şimdi on dakika evvel ağır yaralı geliyor hastalarla beraber, ölüm vakaları oluyor, aileler bağırıyor, çağırıyor, yarım saat sonra bir daha, on beş dakika sonra bir daha gelen hasta ilk kendisi geldiğini zannediyor. “Bize niye çok iyi muamele yapılmıyor?” Ya kardeşim yarım saat önce adam başı beladaydı. İki saat önce de perişan oldu, üç saat önce de yoruldu. Anlayışla karşılamak lazım. Doktor sayısını artırmak, aslında işin doğrusu her yerde her şeyin düzelmesi için muazzam bir manevi devrim gerekiyor, Mehdiyet’in dışında benim kafamda hiçbir yol görünmüyor, Mehdiyet’in dışında hiçbir kurtuluş yolu görünmüyor.

Evet, dinliyorum.

VTR: Tüm dünyaya hitap edecek bilgi, kültür ve güce nasıl ulaştınız, merak ediyoruz.

ADNAN OKTAR: Benim güzel kibarım benim, güzel yüzlüm. İlim de, bilgi de her şey Allah’a aittir. Bu gördüklerinizin tamamını Allah yaratıyor benden gibi görünüyor. Allah beni vesile ediyor vesile ettiği için o şekilde zannediyorsunuz. Vesile ayrıdır, güç sahibi olmak ayrıdır, bütün güç, kuvvet Allah’a aittir.

Evet, dinliyorum.

VTR: Gazete okuyor musunuz?

ADNAN OKTAR: Gazete alan olursa arada, sırada okuyoruz.

Evet.

VTR: Ben Bora. Hiç okuldan kaçtınız mı?

ADNAN OKTAR: Okuldan hiç kaçtınız mı? Şimdi doğru söylesek bir türlü, doğru söylemesek bir türlü ne yapsam şimdi? Çok zor bir soru sordun. Okuldan kaçmak derse gitmemek yani evet.

Evet, dinliyorum.

VTR: Selam Adnan Hocam, sigara içenlere nasıl sigarayı bıraktırabiliriz?

ADNAN OKTAR: Canım benim bir kere kızsa, hanımsa güzelliği yok oluyor, güzelliğin gider dersin, kadınlar, hanımlar güzelliğe çok önem verirler. Erkekse de yakışıklığın gider ayrıca her şeyin gider dersin o zaman o da korkar yapmaz hakikaten doğru. Kadının kadınlığını yok eder, erkeğin de erkekliğini yok eder sigara.

Evet.

VTR: Merhaba ben Uğur. Sakız çiğneyen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

ADNAN OKTAR: Hanımlara yakışır ama beylere yakışmaz. Hanımlara da nerede yakışır? Helalinin yanında yakışır, gözünün içine baka baka şakır şakır sakız çiğniyorsa hoş durabilir ama helalinle yoksa dışarıya olmaz, bazen yani ufku genişse olabilir.

Evet.

VTR: Merhaba Esat Sarıkaya ben. Ne olacak bu Türk futbolunun hali? İyi günler.

ADNAN OKTAR: Yakışıklı Esat, Türk futbolu ne oldu, biraz geriledi mi? Avrupa’da mı geriledi, kendi içinde mi geriledi?

KARTAL GÖKTAN: Milli takım büyük şampiyonalara pek katılamıyor genelde.

ADNAN OKTAR: Genel morali bozulmuş olabilir çocukların, bu FETÖ olaylarından, darbe şu bu falan olayların psikolojik olarak gerileme düşmüşlerdir, gençlerin moralinin yükseltilmesi lazım o da Mehdiyet’le olur. Maneviyatla yani sevgi ve coşkuya ihtiyacı var gençlerin. Özgürlük, sevgi ve coşku bu da Allah korkusu, Allah sevgisiyle olur.  

Evet.

VTR: Ben Gizem, size bir sorum olacak. Erkekler neden aldatır?

ADNAN OKTAR: Ay benim güzel Gizem’im, canımın içi, dünyalar tatlım, kızmış bir şey olmuş. Canımın içi sen çok tatlı ve çok renkli bir kızsın ve çok şekersin sen. Neden aldatır? Helale, harama önem vermiyorsa her şeyi yapar zaten aldatmayla kalmaz ki. Bir tek aldatmayla mı kalır? Sevdiği kızın evini de soyar, gider babasını da döver, tehdit de eder yine o kenardaki olaylardan biri olarak kalır, her türlü rezilliği yapabilir. Cinsi sapıklık da yapabilir, erkek erkeğe de ilişkiye giriyor, homoseksüel de olabiliyor Allah’tan korkmayınca, bir anayasası olmayınca, eğer ahlakı, ayarı bozuksa her şeyi yapar. O yüzden benim güzelim en başta Allah’tan gerçekten korkuyor mu? Gerçekten Allah’ı seviyor mu? Allah’a kendini teslim etmiş mi? Bunu mutlaka bir araştırın. Öbür türlü o güzel canınızı sürekli yakar bu adamlar ve yakıyorlar ve mutsuz oluyorsunuz sonunda da. 

Evet.

VTR: Merhaba Adnan Bey, ben İzmit’ten Gamze. Size bir sorum olacaktı, sizce yalnızlık iyi midir, kötü müdür?

ADNAN OKTAR: Güzeller güzeli Gamze, sen çok güzel bir kızsın, Allah seni çok güzel yaratmış, Allah sana uzun ömür versin ve Allah seni yalnız bırakmasın, çok hoş ve güzel kızsın. Yalnızlık eskiden beri söylenir Allah’a mahsustur denir ki Allah da yalnız değildir sevdikleriyle birliktedir Allah, hiçbir zaman için yalnız olmaz Allah. Velilerle, Peygamberlerle, Allah hep sonsuza kadar hep beraber onları hep sever ve onlara hep hitap eder cennette ve onlarla konuşur ve hep dost olarak mesela “Halil’im” diyor. Mesela Peygamberimiz (sav)’e “habibim” diyor sevgilim bak “sevgilim” diyor Peygamberimiz (sav)’e. Allah’ın hitabı Peygamberimiz (sav)’e bak sevgilim diye hitap ediyor, o kadar çok seviyor Peygamberimiz (sav)’i. Hz. İbrahim (as)’a da “Halil’im” diyor dost. Dolayısıyla yalnızlık genç kızlar için şu an belki bir kısmı için bu belaların, acıların tabii sonucu olarak oluşuyor olabilir. Çünkü bir erkekle arkadaş olmak istiyor adam olmadık ahlaksızlık, adilik yapıyor, dövmeye, sövmeye kalkıyor, tehdit ediyor, küfrediyor, kaba konuşuyor, saygısızlık ediyor ve o güzel varlığın kıymetini bilmiyor, değerini bilmiyor. Allah’ın ona müthiş bir armağan verdiğinin farkında değil. Allah’ın ona muhteşem bir tecelliyle tecelli ettiğinin farkında değil sıradan görüyor. O yüzden genç kızlar mutlaka akıllı, Allah’tan korkan insanlarla muhatap olsunlar öbür türlü çok büyük bir risk olur, sakın. Her seferinde üzülürler benim kanaatim her seferinde üzülürler, ekseriyet itibariyle diyorum yüzde yüz demiyorum ama ekseriyetle böyle.

Evet.

VTR: Bodrum için diyorlardı, Bodrum’da çıplak geziyorlar o yüzden deprem oldu diye. Böyle bir haber vardı. Ama İstanbul’da da ceviz büyüklüğünde dolu yağdı bunun anlamı ne peki o zaman? İstanbul’da ne vardı da neden ceviz büyüklüğünde dolular yağdı? Ben bunu çok merak ediyorum.

ADNAN OKTAR: Canımın içi sen niye alındın, kızdın bu cahil insanların sözüne? Sen dünyalar güzelisin boş yere kendini üzmüşsün. Olur mu? Bodrum tertemiz insanların yaşadığı, sevgi dolu insanların yaşadığı bir güzel beldemiz. Orada tabii ki ahlaksız insanlar da vardır, şeytani insanlar da vardır ama melek gibi insanlar da var. İstanbul’da da melek gibi insanlar var, şeytan gibi insanlar da var her beldede bu vardır. Mekke, Medine’ye de gitsen orada da şeytan gibi adamlar var, melek gibi insanlar var bu Allah’ın kanunu tabii olan bir şey. Bodrum’a bu yüzden bela geldi çok münasebetsiz bir ifade, çok mantıksız bir ifade halbuki olaylar hep İstanbul’un üstünde dönüyor zaten. Sel, dolu, depremler ve hep İstanbul çevresindedir yoğunluklu olarak. İstanbul’da olmasının nedeni İstanbul için bir müjdedir o, İstanbul için bir güzelliktir oradaki varlığı bize Allah müjdeliyor. İstanbul’da daha da büyük olaylar olacak ona kalırsa, daha da şaşırtıcı olaylar olacak yine oradaki varlığın müjdesi olarak olmuş oluyor ve varlıkların. 

Evet, dinliyorum.

VTR: Hitler 2. Dünya Savaşı’nda gerçekten öldü mü?

ADNAN OKTAR: Benim kanaatim bayağı uyanık bir tip. İngiliz derin devletinin ajanı olduğuna göre onu öldürmek pek istememişlerdir bir süre daha yaşatmışlardır. Anladığım kadarıyla bir Arjantin seyahati olmuş gibi görünüyor onun. Oraya bir ceset bırakmışlar yanmış bir ceset işte bu o diye bıraktılar tamamen kavrulmuş bir ceset bu da sevgilisinin cesedini tamamen yanmış, kavrulmuş bir ceset bıraktılar. Kendisini benim anladığım görevini bitirdiği için Arjantin’e götürüp bir süre daha orada yaşamasını sağlamıştır ama şu an tabii sağ değildir çoktan vefat etmiştir.

Evet.

VTR: Dünya bizimse, evler neden kira?

ADNAN OKTAR: Benim güzelim sen çok güzelsin, kıyafetin çok güzel, çok karizmatik bir kızsın sen, dünyalar tatlım benim, çok güzel olmuş kıyafetin önce onu bir söyleyelim. Evren senin, kiracı da değilsin, cennet de senin inşaAllah, Allah seni cennete götürecek, sonsuza kadar orada senin mülkün olacak, dünya da senin mülkün, ahirette de senin mülkün ama şu anlamda mülkün, sahibi Allah’tır, biz Allah’ın misafirleriyiz ama Allah bize mülk olarak veriyor onu.

Evet.

VTR: Merhaba ben Esra. Kadınların çalışmasına nasıl bakıyorsunuz?

ADNAN OKTAR: Esra bir kere nefes kesecek derecede güzelsin, Allah senin nurunu artırsın, harikulade güzelsin, saçlar, kaş, göz, burun her yerin çok güzel gözlerin, çenen her yerin Allah seni çok güzel yaratmış. Hanımların çalışması, ben ağır işlerde hanımların çalışmasını hiç istemiyorum, çok rahatsız edici buluyorum. Kadınların hoşuna giden işlerde çalışması gerekir. Ne olabilir? Mesela çocuk doktoru olmak hoşlarına gidebilir. Doktorluk bazı dalları kadınların hoşuna gidebilir. Sanatçılık kadınların çok hoşuna gider, her türlü sanat dalı. Böyle çok yorulmayacakları çok zorlanmayacakları her iş olabilir ama yeter ki kendileri severek kabul etsinler.

Evet.

VTR: Merhaba ben Doğukan Demir. İyi bir insan ne demektir?

ADNAN OKTAR: İyi bir insan, Kuran’a uyan, Allah’ı seven, Allah’tan korkan veyahut Tevrat’a uyan veyahut İncil’e uyan ama gerçeğine uyan insan demektir.

VTR: Ben Balıkesir’den katılıyorum. Ne zaman sona erecek kadın cinayetleri? Teşekkür ederim.

ADNAN OKTAR: Canımın içi o da çok şaşırtıcı ben çok söyledim polisiye tedbirler alınsın dedim ama bu konuda hakikaten etkili bir karşı atak göremedim. Kadınlar tehdit ediliyor diyor ki adam “seni öldüreceğim” gidiyor savcılığa ifade veriyor, bekliyor günler sonra geliyor, telefon ederseniz size polis göndeririz diyorlar bu bitti demektir. Kadın 155’in arabası, polis arabasını görse bile polis arabasını söylediği andan itibaren polisin onun yanında durması lazım, geceli, gündüzlü durması lazım başka çözümü yok. Ya devlet o kadının şahsına beylik silah vermesi gerekiyor kendini koruması için veyahut yanına polis verecek yahut her ikisini birden yapacak, her ikisini birden. Bazen de polisi de vuruyorlar yanında, kadının yanında polis oluyor önce polisi vuruyor, sonra da kadını vuruyor. Böyle şeylerde şahsın, şahısların kendini koruması konusu kanunla daha elastiki hale getirilmesi lazım yani nefsi savunma kolaylaştırılması lazım. Adam bununla ilgili hapis yatmaması gerekiyor nefsi savunmada. Kendini savunuyor adam yatıyor tamam sonunda tahliye oluyor ama yatıyor böyle bir şeyin olmaması lazım. Ondan çekindikleri için kendilerini savunmuyorlar. Kanun hukuk bunu açıklığa kavuştursun. Ben bildiğim kadarıyla tabii kanuna hukuka tam uymak lazım bu konuda neyse ama insanlara hukuki haklarını tam öğretmek gerekiyor. Silahlı saldırı varsa vatandaş tereddüt ediyor kendini korumada.

“Değerli kardeşim Adnan Hocam’ı sever, sayarım ve sürekli takip ederim fakat an itibariyle Darwinizm’le alakalı hala konuşmakta Darwinizm dünyada bitmiş, tükenmiş.” Bekir Bilmenoğlu. Darwinizm bitti. Bittiyse niye gece gündüz bütün televizyonlarda bu konu anlatılıyor? Niye daha hala okutuluyor? 2019 yılında kaldıracağız diyorlar baksana. Daha hala okutuluyor ve bütün dünyada ana inanç. Madem bütün dünyada bitmiş adama soruyorsun “Hristiyan mısın?” “Çok şükür Hristiyan’ım” diyor.” Darwinizm’e inanıyor musun?” Diyorsun. “Evet, inanıyorum” diyor. Musevi’ye soruyorsun, “evet Musevi’yim” diyor. “Darwinizm’e inanıyor musun?” “Evet, Darwinizm’e inanıyorum” diyor. Bütün Avrupa’da Avrupa’nın yüzde 90’ına hakim bir inanç bu, büyük bir tehlike bu. Darwinizm’in sonucu insanlar ya faşist, ya komünist oluyor. PKK’nın oluşum nedeni de Darwinizm’dir, hepsi Darwinist PKK. PKK’yı sen yok mu kabul ediyorsun? Yok mu böyle bir örgüt? Var. Niye var? Darwinist eğitimden dolayı var.

VTR: Merhaba ben Nurperi. Şakalar hangi düzeyde olmalı?

ADNAN OKTAR: Nurperi bir kere sen şakacı bir kız olduğun belli oluyor çok şekersin, görünüşün çok tatlı, dışa dönük bir kızsın. Şakalar zekice, akıllı ve nüktedanca olması lazım. Böyle küçük düşürücü, kızdırıcı şakalar çirkin, özellikle fizik şakalar çok çok daha berbat onlar şaka değil kıroluk birçoğu. Dolayısıyla şakanın neşe meydana getirmesi için karşı tarafı şaka yapılan kişiye de neşe vermesi lazım. Mesela benim taklidimi yapıyorlar benim hoşuma gidiyor eğlendiriyor beni, hoş mesela o bir delikanlı vardı İsmail Baki, bayağı komikti hakikaten yaptığı şakalar. Mesela bazen karikatürlerimi yapıyorlar hakikaten komik çok güzel. Mesela ben dans ederken elimi yapmış altı kere falan elimi tekrar etmiş bir böyle, bir böyle, bir böyle yani elimin ne kadar hızlı olduğunu. Mesela ehi ehi diye gülüyor diyor çok güzel bu mesela hakikaten gerçekten var bu doğru. Şakanın yerini bulması için doğru olması gerekir ayrıca.

Evet, dinliyorum.

VTR: İnsanlar neden sabırsız?

ADNAN OKTAR: Canım sen nasıl güzelsin, nasıl güzelsin maşaAllah, elhamdülillah. Kaş yüksekliği güzel, burnu güzel, bir daha görebiliyor muyum?

VTR: İnsanlar neden sabırsız?

ADNAN OKTAR: Dişleri falan her yeri çok güzel, boynunun uzunluğu falan çok güzel. İşte Allah diyor “Ben sizi aceleden yarattım” diyor “acele.” “İnsan aceleden yaratılmıştır” diyor. İnsan çok acelecidir, niye? Allah öyle yarattığı için çünkü acele etmediğinde daralır, sıkılır, hemen olsun ister, hemen olsun ister. Bu öyle yaratıldığı için ama mesela bazı hayvanlar var süper sakin, var mı aklınıza gelen? Mesela slot, inanılır gibi değil adamın sakinliği böyle. Mesela benim rahmetli Hamza Amcam vardı süper sakindi inanılmaz sakin. Yavaş yavaş konuşur gecenin üçünde bile böyle anlatıyor bütün dikkatimi veriyorum böyle incir çekirdeciğini doldurmaz. Gece üçe kadar böyle iflahımız kesilirdi git de diyemiyorduk dinliyorduk böyle ipsiz, sapsız öyle, işte o bir sabırdır ama orada daralmamız da sabırsızlıktır tabii ki adam gece üçe kadar senin kafanı şişiriyor ne yapacaksın boş laflarla? Bazen adam da mesela geveze oluyor “Bir dakika geleceğim o konuya” diyor. “Bitir bitir konu bitsin” diyoruz. Konuyu uzatmak biraz akılsızlık alametidir, konuyu bir türlü anlatamıyorsa bir adam,” şunu demek istedim yani” diyor bir türlü çıkaramıyor, konuşamıyorsan konuşma, anlatamıyorum dersin yazılı falan dilekçe şeklinde verirsin anlatacaklarını.

Sorulara devam edelim.

VTR: Ben size öğretmenlerin neden atanamadığı hakkında bir şeyler sormak istiyorum. Ben Almanca öğretmeni olacağım, yaklaşık 6 yıldır okuyorum, 5 yıllık okulu 1 sene uzadığı için 6 yılda bitirdim, fakat mezun olan arkadaşlarım da hala işsizler ve bununla ilgili artık bir çözüm olmasını istiyorum, sadece torpilin değil, sınavların da işe yaradığı bir ülke istiyorum.

ADNAN OKTAR: Canımın içi dediklerin doğru da hakikaten kadro yetersizliği var, hakikaten devletin o kadar parası yok yani yine çok iyi gidiyoruz biz. İngiliz derin devletinin baskılarından kaynaklanan Türkiye’ye nefes aldırmama politikası yüz yıldan beri devam ediyor ve İngiliz derin devletinin bu kıskacında biz ancak bu kadar gelişebildik. İngiliz derin devleti devrildiğinde bizim yolumuz akıl almaz açılacak ama bu da açıkça söyleyeyim Mehdiyet’in dışında olmaz. İngiliz derin devleti deccaliyettir yani bilinen tarihi tarif edilen deccal budur ve dünyaya hakim bir güç. Bunun devrilmesiyle Mehdiyet hâkimiyeti başlayacaktır. Şimdi ben bunları anlatıyorum, 2019, 2021’lerde ne demek istediğimi herkes görecek.

Evet.

VTR: Heybeliada’ya gün geçtikçe az insan geliyor, bunun sebebi ne olabilir?

ADNAN OKTAR: Pehlivan, pehlivan ağabeyinin aslanı. Niye? Çünkü insanlara sevgiyi unutturdular, adam Heybeliada’ya geliyor ama orda bir selam arar, gönül arar, dostluk arar, dostluk kuracak kimse bulamıyor. Boş binaların neyine baksın? Selam verecek insan bulamazsa, dost bulamazsa eski o sıcak insanları bulamazsa Heybeliada’ya gelmek istemez. Yerlileri de pek kalmadı Heybeliada’nın dolayısıyla Heybeliada’ya insanlar sevgi için geliyordu, sevgiyi bulursalar gelirler, önce sevginin temin edilmesi lazım. Sevgi için de Allah korkusu, Allah sevgisi gerekir bunun dışında mümkün değil. Adam Heybeliada onu hiç ilgilendirmez eğer sevgi yoksa hiçbir yer ilgilendirmez, ancak sevgiyle her yer güzel olur, Allah korkusu ve Allah sevgisiyle.

Evet.

VTR: Biz artık Mustafa Kemal’e dil uzatmamalarını istiyoruz. Sevgi, barış, mutluluk ve huzur istiyoruz. Yeter artık bu olumsuzlukları yaşamaktan usandık, yorulduk.

ADNAN OKTAR:  Canımın içi senin gibi güzel insanlar, güzel akıllı insanlar bütün Türkiye’nin her yerindeler, her yerdesiniz, en güçlü olan sizsiniz, yüzde doksan dokuzsunuz, o yüzden gönlünüz çok rahat olsun. Çok güzel gelişmeler olacağı da açıkça görülüyor, bak senin istediğin işler hep Mehdiyet’in hedefleri hep Kuran’ın hedefleri Kuran’ın istediği güzellikler, sevgi, barış, mutluluk. Bak benim dünyalar güzellerim hep bunu istiyorlar sevgi ama en çok sevgi. Barış yani kavga istemiyoruz diyorlar ve mutluluk, mutluluk zaten sevgiyle olur. Sevgi varsa zaten kavga da olmaz barış olur.

BÜLENT SEZGİN: Bugün Şanlıurfa Siverek’te şalvarlı ve sarıklı bir seyyar satıcı öğle saatlerinde resmi törenlerin yapıldığı Cumhuriyet Meydanı’na gelip bir anda Atatürk heykeline elindeki tahrayla vurmaya başladı. “Dinimizde putperestlik yoktur, putperestliğe sahip çıkanlar Peygamber (sav)’in soyundan mıdır?” diye bağıran Mehmet Malbora isimli kişiyi görenler durumu polise bildirdiler. Görüntüler sosyal medyada hızla yayılınca büyük tepki topladı.

ADNAN OKTAR: Yani çok kötü bir provokasyon ama en kötüsünden, en en en kötüsünden. Bir de eline de orak vermişler. Yani orakla tunç heykele ne yapabilir? Oyun olduğu belli büyük bir provokasyon, özel hazırlanmış. Bunun dinle imanla da alakası yoktur, bunu yapan büyük bir ihtimalle komünist falandır, büyük bir ihtimalle PKK’lı falan da çıkabilir araştırın, soruşturun, dediğim doğru çıkacaktır. Yani sakalı falan da sonra bırakmıştır öyle bir şey yoktur yani çok kötü bir provokasyon. Bu 28 Şubat öncesinde de yapılırdı bu tip provokasyon ama bunu yerdi insanların birçoğu yerdi şu an millet gülüp geçiyor, çok kötü oyun, açıklamalar da çok kötü. Bir kere bizim gençliğimizin yüzde doksan dokuzu ezici şekilde Atatürkçüdür, Atatürk severler yani. Atatürkçülük diye bir şey yoktur, Atatürkçülük demek bizim milletin inancının bütününe Atatürkçülük diyorlar yani Atatürkçülük dediğimizde aydın, aklı başında, kültürlü, görgülü, kaliteli, nezih, sevgi dolu, merhametli, insancıl sanattan estetikten çok zevk alan, Büyük Türkiye isteyen, İttihat-ı İslam isteyen, Turan isteyen güzel insanlar akla gelir. Atatürk buydu benim tarif ettiğimdi, Turan istiyordu ve İttihat-ı İslam istiyordu, modernliği, kaliteyi, klaslığı sanatı, güzelliği, güzel olan her şeyi istiyordu ve Kuran Müslümanıydı. Atatürkçülük budur yani Atatürk yeni bir görüş çıkartmadı ortaya var olanın adına Atatürkçülük dendi.  Milletin ruhunda olana Atatürkçülük dendi dolayısıyla Atatürk’e dil uzatacak adam olmaz, bu meczup bile değil bu oyun. Bakın takip edin göreceksiniz çok kötü bir provokasyon yani büyük bir ihtimalle komünist çıkacak söyleyeyim, büyük bir ihtimalle de PKK’lı çıkacak.

Bakın bütün gençler aydın ve hepsi aklı başında, bir tane o tarz adamla karşılaşmadım bir tane. Binlerce, on binlerce insanla röportaj yapılıyor bir kişide böyle bir şeye rastlamadım.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Kadıköy’de toplanan ve ellerinde “Kıyafetime Karışma” yazılı pankartlar taşıyan kadınlar yürüyüş yaptı Adnan Bey. Kadınlar adına basın açıklaması okuyan Dilber Sünnetçioğlu; “Kadınlar için adalet sağlanmış olsaydı başka kadınlar artık kıyafetleri bahane edilerek saldırıya uğramayacaktı. Toplumun yarısını oluşturan biz kadınlar bugün artık yeter diyoruz ne zaman ne giyeceğimize, nereye gideceğimize biz karar veririz, kıyafetimize karışmayın pembe vagonlarla bizleri ayrıştırmaya çalışmayın. “

ADNAN OKTAR: Bayağı güzel bak orada mini şortlu bir hanım da var yanında başörtülü bir hanım da var bu resim çok güzel anlatıyor. İstedikleri gibi giyinsinler dünya onların. Özgürce huzur içinde yaşasınlar ama gençler de bütün gücüyle bu güzel varlıkları, Allah’ın bize bu büyük bahşını büyük nimetleri çok iyi koruyup kollasınlar. Yani bunda çok titiz davranalım.

Evet dinliyorum.

VTR: Kadınlar açık giyerken o kadar sorun oluyor da erkekler istediği gibi rahat giyinince neden sorun olmuyor?

ADNAN OKTAR: Bak benim güzelim de çok hoş güzel bir hanım gayet makul sözü aylardan beri anlattığımız konu. Slip mayolarla geziyorlar “vay tahrik oluyoruz ya giyinme böyle” diyor sen niye giyiniyorsun? Kadınların kıyafetine karışmak yok bitti bu iş, başörtüsüne de karışmayacaklar, çarşafa da, mini şorta da mini eteğe de. İstedikleri gibi giyinsinler, dünya kadınların kadınlar da dünyanın, onlar dünyanın en güzel süsü, dünyanın çiçekleri her yerde olacak.

Evet.

VTR: Yusuf Elmacı Balıkesir’den katılıyorum, sorum şu: Ne zaman bu topluma bir hoşgörü gelecek acaba ve en büyük beklentim terör belası ne zaman bitecek?

ADNAN OKTAR: Tam Türkiye insanı tam sıcak bir insan sevgi dolu bir insan açıkça söyleyeyim yani ben boş bir vaat yapmak istemem. Mehdiyet’in dışında hiçbir çözüm yok hiçbir çözüm olmaz hepsi yüzeysel olur ancak Mehdiyet’le. Hoşgörü dediği sevelim sevilelim, herkes dost olsun. Başörtülü de olsun, dekolte hanımlar da olsun, kimse kimseye karışmasın. Özgürce, sevinç içinde yaşayalım. Herkes birbirine selam versin, kavga olmasın, gerilim olmasın. Bunu söylüyor. Bu tam anlamıyla Mehdiyet’te olur. Ama Tayyip Hocam tabii çok gayretli, çok samimi elinden geleni yapıyor ama bu kadar oluyor. Bir süre sonra Mehdiyet’in etki alanına gireceğiz, o zaman mesele kökünden hallolmuş olacak. Çünkü tek başına ne yapsın Tayyip Hocam? AK Parti’nin de yapabileceği bir şey değil bu, hükumetin de yapabileceği bir şey değil bu. Bütün partilerin katılımı, bütün İslam aleminin katılımı, alimlerin tamamının katılımı, seyitler cemaatinin katılımı, Hristiyanların katılımı, Musevilerin katılımı ve masonların katılımıyla olacak bir şey. Bu da Mehdiyet demektir.

Yalnız bu ‘Kıyafetime Karışma’ görüşüne homoseksüeller de katılıyormuş. Bu çok korkunç bir şey. Çok büyük bir vicdansızlık yapıyorlar. Kendi eylemlerini yaptıklarında zaten halk karşılığını veriyor, cevabını veriyorlar yani hukukla kanunla. Ama böyle haklı, güzel bir yürüyüşün içine katılmaları çok çirkin. Size karışacağız homoseksüeller. Böyle bir eylem Kuran’a göre haram ve ahlaksızlık, vicdansızlık ve pislik Kuran’a göre. Kadınların dekolte giymesi helal ama sizin eyleminiz haram. Haram olanı helalin içine niye karıştırmaya kalkıyorsunuz? Kadınlar bunları asla aralarına almasınlar, yaklaştırmasınlar. Bu çok çirkin bir tavır. Mesela farz edelim bu olay, ‘Kıyafetime Karışma’ diyor. Kim bunu diyen? Hanımlar. Homoseksüellerin ne işi var burada? Ne alakası var? Helal olan bir şeyi bahsediyor. Sen haramdan bahsediyorsun. Allah’ın lanetlediği bir fiili araya sokmaya çalışıyorsun. Ne kadar büyük vicdansızlık yani.

VTR: Merhaba ben Utku. Şiddeti nasıl tanımlarsınız?

ADNAN OKTAR: Utku, şiddet fikrin rahatça halledeceği bir şeyi sevginin, dostluğun, kardeşliğin, sanatın, aklın rahatça halledeceği bir şeyi hayvani yöntemlerle halletmeye kalkmaktır. Vahşi yöntemlerle halletmeye kalkmaktır. Mesela adam diyor ki, “ben bu yemeği yemek istemiyorum” diyor. Dersin ki, “çok nefis yemek, bayağı güzel” falan. Adamı alıp ağzına zorla onu sokmaya kalkarsan yemeği, bu şiddettir. Mesela bir araya gelmek istemeyen insanı zorla elinden tutup sürükleyerek götürürsen bu şiddettir. Ama ikna edersin, güzel yönlerini anlatırsın, saygı duyarsın kabul eder veya etmez. Bu bir güzelliktir.

Evet.

VTR: Merhaba ben Elif. Beğendiğiniz televizyon programı var mı?

ADNAN OKTAR: Canımın içi bilimsel programlar güzel, tarihi programlar da güzel. İngiliz derin devletini anlatan çok fazla program oluyor, televizyon dizileri oluyor. Ama genellikle boş televizyon programları, çoğu boş. Kaliteli bir program akışı pek olmuyor.

VTR: Ben Mehmet. Güneş ışığı kansere neden olur mu?

ADNAN OKTAR: Yakışıklı Mehmet, evet olur. Güneş ışığı tehlikeli. Kuran’da da ona işaret edilmiş, Kehf Suresi’nde var. “Onları güneşten koruyacak bir siper de yapmamıştık” diyor. Güneş D vitamini için gerekli diyorlar ama bence solaryum. Çünkü solaryumda zararlı ışıklar özel yok ediliyor. Güneşe çıkılsa bile en fazla 10 dakika, 15 dakika falan durmak lazım, riskli yani. Geçenlerde çıktım, hiç gerek yok dedim sonra düşündüm. Şimdi hiç kimse yapmasın demiyorum çünkü bu sefer D vitamini eksikliği olur. Bir de A vitamini sentezlenemez o zaman. Hem kansızlık meydana gelir D vitamini eksikliğinde, bayağı problem çıkabilir. A vitamini de sentezlenemediği için kemik erimesi meydana gelebilir. Aslında birçok insanımızın kemik yapısı güçlü değil, bilinmiyor bu. Kalsiyum, magnezyum, fosfor oranları düşük oluyor kemik yapılarında. Kemik erimesi çok yaygın bir rahatsızlık ve güneşe çıkmadıkları için genellikle bu oluyor. Yani özetle çok dik güneş varken değil de benim kanaatim tavsiyem, saat 4-5 gibi biraz yatay ışık alarak 10 dakika, 15 dakika güneşlenmek iyi olur. Onun dışında tavsiye etmem.

Evet.

VTR: Neden sokak hayvanları için bir kap su koymuyor kimse?

ADNAN OKTAR: Canım benim sen nasıl güzelsin, bayağı şaşırdım ben senin güzelliğine. Bir de senin kalbin ne güzel bak, sokaktaki köpekleri bile düşünüyorsun, hayvanları düşünüyorsun, kedileri düşünüyorsun. Çok vicdanlı, tertemiz bir kızsın ve yüzüne de Allah nurunu yansıtmış. Bak, birçok yobazın suratına bak simsiyahtır. O ruhundaki karanlık ve sevgisizlik, nefret yüzüne oturmuştur. Bazı komünistlerde de bu vardır, bazı bağnazlarda da vardır ama senin yüzün nur gibi. Ama bayağı güzel, hayret maşaAllah. Allah sana uzun ömür versin, hidayet versin, sağlık versin annenle babanla. Çünkü anne babalarını çok seviyorlar onun için ayrıca dua ediyorum onlara. Allah’tan sonra anne babaları. Acayip düşkünler çok hoşuma gidiyor o halleri. Müthiş sadıklar.

Evet, her yere sabit su kapları konması lazım. Çünkü çok zorlanıyorlar hayvanlar su bulmakta. Ama tabii yem kapları da konulması lazım. Kedilere ayrı, köpeklere ayrı. Her yerde onlara hazır yem satılması lazım. İnsanlar o kaplardan alıp, o kaplara boşaltması gerekiyor.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba nasılsınız? Ben Ürdün’den geliyorum. Size sormak istediğim, İstanbul’da yüzmek için nereye gidebilirim?

ADNAN OKTAR: Canımın içi ben sana nereyi tavsiye edeyim bilmiyorum ki. Havuzlar desen şimdi adam paçalı donla falan havuza giriyor veyahut mayoyla da giriyor da. Adam yüzme havuzunda temizleniyor. “Çoktan beri banyoya girmedim” Orayı hamam gibi görüyor o. Yüzme havuzuna gittiğinde bütün vücudundaki kir gidiyor adamın. Hakikaten aklanıp paklanıp çıkıyor yüzme havuzundan. Bir kere perianal bölgesi diyelim artık, ilmi konuşayım açıkça söyleyemiyorum. Orası yıkanıyor. Adam yıkamıyor normalde. Yani çamaşırını sakladığı yerler yıkanıyor havuzun içerisinde, öyle tabir edelim. Yıkamıyor normalde. Sarılık oluyor mesela havuza giriyor. Sarılık mikrobu bütün havuza yayılıyor A ve B. Veyahut ayağında, vücudunda mantar oluyor havuza giriyor, mantar bütün havuza yayılıyor. Tırnaklarında mantar oluyor yahut saçında oluyor mantar. Bütün havuza yayılıyor. Adam giriyor havuza, yüzüyor, çıkıyor sinüzit oluyor. Enfeksiyon, mikrop oturduğu için. Çünkü kendisinde de sinüzit mikrobu var. Havuza atlıyor, genzine su kaçtığı için o suya geri akıyor, o dirençli bakteriler suya karışıyor. Öbür adam da onu alıyor. Sinüzit bakterilerini alıyor, oturuyor burnuna. Bir oradan onu alıyor. Bu sefer kasıklarında mantar gelişiyor. Çünkü adamda var mantar ona da geçiyor. Sarılık varsa yutuyor suyu, sarılığı da alıyor. Bu şimdi eğlence değil ki, felakete dönüşmüş oluyor. Onun için havuzların çok iyi antisepte edilmesi çok temiz olması lazım. Bir de hasta kişilerin girmemesi gerekiyor. Duş alıp yıkanıp havuza girilebilir. Duş alıp yıkanmadan, tertemiz olmadan havuza girilmez. Yeni, temiz bir mayoyla girilir. Usulü budur. Denizlerde de bakteri miktarına bakmak lazım. Çok temizse girilebilir.

Evet, Fikret Bey nedir o?

KARTAL GÖKTAN: Yusufçuk fosili.

ADNAN OKTAR: Bakayım.

KARTAL GÖKTAN: 175 milyon yıllık.

ADNAN OKTAR: 175 milyon yıldan beri değişikliğe uğramamış yusufçuk, aynısıyla duruyor. Bunlara göre Einstein olması gerekiyordu bu böceğin. Hani nerede evrim teorisi? Bak ben yaratılışı ispat ediyorum, sana tapu gibi delil. Anlat.

KARTAL GÖKTAN: Almanya’da bulunmuş 175 milyon yıllık yusufçuk fosili.

ADNAN OKTAR: 175 milyon yıldan beri değişikliğe uğramamış hani evrim vardı?

EBRU ALTAN: Müthiş bir manevra yeteneğine sahip uçuş gücü açısından, 360 derece etrafını görebiliyor. Görme olarak da bizden çok üstün. Bizim üç opsinimiz var onların beş opsini var. Ve çok çeşitli renkleri ayrıca ultraviyoleyi de görebiliyor. Ve gözlerindeki tasarım şu an bilim adamlarının da örnek aldığı ve görüş için kullandıkları özel bir sistem. Aynı zamanda uçuş tekniklerini de özel olarak inceleyip onu da taklit etmeye çalışıyorlar.

ADNAN OKTAR: Hangi helikopterlere benzetmeye çalışıyorlar?

EBRU ALTAN: Skorskylere.

ADNAN OKTAR: Skorsky. Skorskylerde bu böcek örnek alınarak yapılıyor. Düşün 175 milyon yıl önceki böceği taklit ediyor şu anki insanlık. Evet.

KARTAL GÖKTAN: 95 milyon yıllık ahtapot fosili.

ADNAN OKTAR: Mürekkep kesesi de olduğu gibi kalmış. Bir daha Fikret açıkla.

BÜLENT SEZGİN: Lübnan’da bulunmuş. 95 milyon yıllık ahtapot fosili.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah. Nerede evrim?

EBRU ALTAN: Yine ahtapotların taklit yeteneği de bilim adamları tarafından inceleniyor. Ve derilerinin yüzeyindeki renk değiştirme ve yüzeyleri taklit etme özelliği de çok büyük bir yaratılış mucizesi.

ADNAN OKTAR: O hayret edilecek şey neyin üstüne gitse rengini alıyor. Hayvanın onu tespit etmesi mümkün değil. Derisinin üstünde aynı o rengi alıyor. Evet.

KARTAL GÖKTAN: 513 milyon yıllık deniz lalesi fosili.

ADNAN OKTAR: 513 üç yıldan beri değişikliğe uğramamış.

KARTAL GÖKTAN: Amerika’da bulunmuş.

EBRU ALTAN: Ayrıca yusufçukların kanatlarında yeni keşfedilen gram pozitif bakterilere kaşı özel bir yüzeye sahip yusufçukların kanatları. Ve onların daha kalın hücre zarları olmasına rağmen o sivri diken gibi yüzey vesilesi ile tamamen gram pozitif bakterileri üzerinde barındırmayacak özel bir yüzey yaratmış Allah.

ADNAN OKTAR: O da çok büyük bir mucize bakteriler dayanamıyor üstünde duramıyor. Özel bir tasarım özel bir yapı. Evet.

KARTAL GÖKTAN: 265 milyon yıllık semender fosili. Almanya’da bulunmuş.

ADNAN OKTAR: Evrim var mı? Yok, aynısı. Hiçbir değişiklik yok. Evet.

KARTAL GÖKTAN: 150 milyon yıllık deniz kestanesi. Madagaskar’da bulunmuş.

ADNAN OKTAR: Değişiklik var mı? Aynısıyla duruyor. Hiçbir değişiklik yok. Huş ağacı.

KARTAL GÖKTAN: Amerika’da bulunmuş.

ADNAN OKTAR: Değişiklik var mı? Aynısıyla duruyor. Şu an rokete dönüşecekti onların kafasına göre. Kim bilir ne olacaktı. Evet.

KARTAL GÖKTAN: 125 milyon yıllık kulağa kaçan.

ADNAN OKTAR: Değişiklik var mı? 125 milyon yıldan beri aynı. Hani evrim vardı?

KARTAL GÖKTAN: 206 milyon yıllık mayıs sineği larvası.

ADNAN OKTAR: Mayıs sineği var mı değişiklik? Olduğu gibi duruyor. Bak anlatım böyle olur delille. Bak ben yaratılışı ispat ediyorum delil getiriyorum. Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: 50 milyon yıllık kayın ağacı yaprağı. Günümüzdeki örneğiyle aynı hiçbir değişiklik yok.

ADNAN OKTAR: Aynısı.

Evet sorulara devam edelim.

VTR: Adnan Hocam’ın yapmış olduğu programı çok beğeniyorum, özellikle fasıllarını çok seviyorum, beğeniyorum. Daha devamını istiyorum, çok güzel seyrediyoruz onu, devamlı takipçisiyim.

ADNAN OKTAR: Benim insanımın hepsi güzel maşaAllah. Güzel insan bak müzikten hoşlanıyor, sevgiden dostluktan hoşlanıyor. Çok güzel.

Evet.

VTR: Adnan Hocam merhaba, yanınızda programa çıkardığınız kızları nasıl seçiyorsunuz acaba?

ADNAN OKTAR: Yakışıklı bir kere saçlar falan çok şahane olmuş. Yakışmış da sana. Ben gözlerine bakarım, gözünde o aklı, ışığı, derinliği, imanı görürüm. Ondan bana bir sevgi akar benden de ona bir sevgi akar. Ondan sonra birbirimizden ayrılmayız. Ama gözünde sevgisizlik varsa bir insanın ben onunla dost olmam. Bir insan gözünden anlaşılır. Aklı, derinliği, tutkusu, ahlakı, vicdanı. Güzel olan her yönü gözünden yüzünden her halinden anlaşılır.

Evet, dinliyorum.

VTR: Biz Adana’dan geldik, İstanbul’u çok sevdik, İstanbul çok güzel. Adnan Hoca’ya söylemek istediğim, o kadar güzel bayanı bir araya nasıl getiriyor, nasıl buluyor, dünyanın her yanından topluyor mu, büyük bir uğraşı var mı, uğraşı var mı bir araya getirmek için?

VTR: Ben Adnan Hoca’nın hadislere bakış açısını merak ediyorum. Bir de İskender Ali Mihr’e nasıl bakıyor?

ADNAN OKTAR: Evet güzel bir karı koca. Hanımı da güzel maşaAllah Allah ayırmasın. İskender Ali Mihr gariban bir insan. İyi niyetli hareket ediyor. Kız arkadaşlarım da hakikaten hepsi çok güzeller. Allah’ın bana bir lütfu hediyesi. Allah kaderde onlarla yarattı beni. Baksana şu güzelliğe hiç rastlanan bir güzellik değil. Çocukluk resmi var aynısı. Şimdi de aynısı. Hepsi dünya tatlısı. Allah sevdiriyor hakikaten sevgileri çok sarsıcı bir sevgi. Görülmemiş bir sevgi. Kalpler yüz kırk, yüz elli, yüz altmış öyle atıyor kalpleri maşaAllah. Muazzam bir sevgiyle seviyorlar Allah sevgilerini kat kat artırsın. Cennette de beraberiz benim tahminim inşaAllah ki dünyada Allah beraber ediyor. Allah hepsine sağlık, sıhhat, afiyet, uzun ömür, hidayet nasip etsin hepimize.

DAMLA PAMİR: Siz de bizim için Allah’ın bir nimetisiniz. Çok büyük bir lütufsunuz.

EBRU ALTAN: Hayatımızda müthiş bir güzelliksiniz.  

ADNAN OKTAR: MaşaAllah elhamdülillah.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba Adnan Bey, ben Kenan. Yüzde doksan dokuzu Müslüman olan bir ülkede neden bu kadar haset, kin, nefret, açgözlülük var, ben bunu merak ediyorum açıkçası?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım işte İslam’ın ruhunu yaşamak için Kuran Müslümanı olmak lazım. Adamlar hadis Müslümanı. Hadis de insanları ayrı ayrı karanlık yollara götürebiliyor. Bak dört mezhep var Hanefi olan –mesela Türkiye’de genellikle Hanefi’dir- ne diyor karşıdakiler? Malikiler, Hanbeliler ve Şafiler. Hanefiler yanlış yolda diyor çünkü kullandıkları hadislerin hepsi uydurma diyor, yanlış diyor. Görüşlerine katılmıyoruz diyor. Ve Allah’ın dinini yanlış uyguluyorlar diyor, abdest, namaz her şeyi yanlış uyguluyorlar diyor.  Hanefi’yi böyle bak üç büyük müceddit, müçtehit, mutlak müçtehit bu kanaatte. Şimdi Şafi mezhebi hakkında ne diyor İmam Ebu Hanife? İmamı Malik tek bir mezhep var mesela Şafii. İmam Malik diyor ki bunlar yanlış İmam Ebu Hanife de yanlış diyor. İmamı Hanbel de çıkıyor o da yanlış diyor. İttifakla yanlış olduğu kanaatindeler. Peki siz bu adama niye uyuyorsunuz o zaman? Üç mezhep imamı yanlış diyor bu adama bu kişiye. Mezhep imamları birbirlerini topluca reddediyorlar. Üçer üçer, üçü birbirini reddediyor üçü birbirini reddediyor üçü birbirini reddediyor. Hepsi Müslümanlığı yanlış anlatıyor diyorlar birbirlerine. Bu adamlara niye uyuyorsunuz o zaman?

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba Adnan Bey, ben İzmir’den Hüseyin. Neden masonluğu kabul ettiniz bu kadar dinle uğraşırken?

ADNAN OKTAR: Yakışıklı Hüseyin masonluk bir kulüp. Yani dünya seçkinler kulübü gibi. İçinde cumhurbaşkanları var, başbakanlar var, bakanlar, milletvekilleri, generaller genellikle orgeneraller üye oluyorlar nadiren korgeneral de alıyorlar aralarına. MİT tarzı yapılanmalar var biliyorsunuz yurt dışında CIA, KGB vardı eskiden yahut MOSSAD onların başı olan kişiler yani istihbarat örgütlerinin başları. Bilim adamları, profesörler bunların hepsi büyük çoğunluğu yani yüzde sekseni bu dediğim meslek gruplarının en az yüzde sekseni masonluğa üyedir dünyada. Hemen hemen hepsine yakın diyebilirim yüzde seksen en az. Ben de yedi ayrı ülkeden yedi ayrı masonluk diploması aldım. Otuz üç derece. Ve tapınak şövalyesi diplomam da var iki tane. İki ayrı ülkeden de tapınak şövalyesi diploması var. O da otuz üç dereceden. Niye? Bu kulübe giremezsin mason olmazsan ve orada tebliğ yapamazsın. Tapınak şövalyelerinin toplantılarına katılamazsın, masonların toplantısına katılmazsın. Ama ben otuz üç dereceli mason olduğum için katılabiliyorum, kitaplarımı dağıtabiliyorum. Anlatmak istediklerimi anlatabiliyorum. Bu yönden faydası oluyor.

Evet, dinliyorum.

VTR: Cennetteki huriler nasıldır?

ADNAN OKTAR: Kusursuz kadınlar ve kusursuz erkekler vardır. Yani cennette insanın doğal ihtiyaçları yoktur, uykusu gelmez, yorulmaz, susamaz, acıkmaz. Çok mükemmel bir varlıktır. Kusursuz bir fiziğe sahiptir, çok temizdir ve çok güzeldir huyu da güzeldir insanların cennette.

Evet şimdi kısa bir ara verelim devam edeceğiz.

BÜLENT SEZGİN: Kısa videolarla devam ediyoruz programımıza.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."