Sohbetler (29 Ocak 2017; 20:00)


OĞUZHAN SEVİNÇ: İyi akşamlar sevgili izleyicilerimiz, bugün de Adnan Oktar ile Sohbetler programına başlıyoruz.

ADNAN OKTAR: Ne diyelim? Bir etiket yapalım. “Özlemimiz sevgi birliği” diyelim.

Getir bakayım nedir o?

KARTAL GÖKTAN: 150 milyon yıllık karides fosili.

ADNAN OKTAR: 150 milyon yıl, katmanlar zaten 150 milyon yıl öncesine ait katman. Bak hiçbir değişikliğe uğramamış. İşte Bakanlık bunları göstersin gençlere. 150 milyon yıl ne demek? Şu an bu Edison olması gerekiyordu onların dediğine göre değil mi? O nedir?

KARTAL GÖKTAN: 50 milyon yıllık kemikli turna balığı.

ADNAN OKTAR: 50 milyon yıl kemikli turna balığı. Bu katmanlar böyle oluyor, bunların ayrı oluyor daha zifte bulanmış gibi bir katman bu katman. 50 milyon yıllık kemikli turna bağlığı bak hiçbir değişiklik yok. Tam 50 milyon yıllık.

KARTAL GÖKTAN: 95 milyon yıllık keman vatozu.

ADNAN OKTAR: 95 milyon yıllık keman vatozu, değişiklik var mı? Yok. Sean Connery falan olmamış, yıllardan beri hiç değişmemiş.

KARTAL GÖKTAN: 95 milyon yıllık keman vatozu fosili.

ADNAN OKTAR: 95 milyon yıldan beri keman vatozu değişmemiş aynısı. Nedir o?

KARTAL GÖKTAN: 260 milyon yıllık Karayip ay balığı fosili.

ADNAN OKTAR: 260 milyon yıllık. Çok özenli temizliyorlar bayağı zor bir şey bunun temizlenmesi, ancak bu kadar güçleri yetmiş. Aslında biraz daha temizlenebilir, çok özenli çalışılırsa ama fosili bozma tehlikesi var tabii o zaman, üst katmanlar biraz daha kaldırılabilir, iyi bilen birisi yapabilir belki. Ama yine de iyi pulları mulları falan her şeyi kalmış. Görüyorsunuz değil mi pullarını? Bak yüzgeçlerinin çizgileri tek tek kalmış hiçbir değişiklik yok. Bir daha.

KARTAL GÖKTAN: 260 milyon yıllık Karayip ay balığı fosili.

ADNAN OKTAR: 260 milyon yıl olmasının nedeni 260 milyon yıl öncesine ait katmanlarda bulunuyor olması, o katmanda bulunduğunda 260 milyon yıllık olduğunu anlıyoruz. Yeraltı katmanları var bu da en derinlerde bulunuyor.

KARTAL GÖKTAN: 18 milyon yıllık karabatak kafası.      

ADNAN OKTAR: 18 milyon yıllık.

KARTAL GÖKTAN: Karabatak kafası fosili.

ADNAN OKTAR: 18 milyon bak taşlaşmış, karabatak hiçbir değişiklik yok aynısı 18 milyon yıldan beri aynısı. Onların dediğine göre şu an konkort uçağı gibi olması gerekiyordu. Görüldüğü gibi hiçbir değişiklik yok. Bu Şili’de çıkmış bir fosil Şili.

KARTAL GÖKTAN: 20 milyon yıllık deniz minaresi.

ADNAN OKTAR: 20 milyon yıllık, şu simetriye, şu güzelliğe bak tam altın oran var ve her yerinde muazzam bir simetri. Bir daha.

KARTAL GÖKTAN: 20 milyon yıllık deniz minaresi.

ADNAN OKTAR: Hiçbir değişiklik yok. Onların dediğine göre şu ana kadar bu roket gibi olması gerekiyordu. En ince detaylarına kadar aynısıyla kalmış. Nedir bu?

KARTAL GÖKTAN: 110 milyon yıllık lampiris balığı.

ADNAN OKTAR: Hiçbir değişiklik yok, olduğu gibi duruyor bak en ince detaylarına kadar. Bir daha.

KARTAL GÖKTAN: 110 milyon yıllık lampiris balığı.

ADNAN OKTAR: Lampiris. Bu Brezilya’dan çıkarılmış bir fosil. Nedir bu?

KARTAL GÖKTAN: 325 milyon yıllık denizlalesi, Amerika’da bulunmuş.

ADNAN OKTAR: Bir daha.

KARTAL GÖKTAN: 325 milyon yıllık denizlalesi.

ADNAN OKTAR: 325 milyon yıldan beri değişiklik yok, denizlalesi Amerika’da bulunuyor.

SEMİH MERİÇ: Hocam evrimciler fosillerin bulunması zor olan bazı materyaller olduğunu düşünüyorlar halbuki Avrupa’da birçok yerde parklarda fosil bulma çalışmaları yapıyorlar çocuklar.

ADNAN OKTAR: Evet, özel dağlık bölgeler var ama şu an oralar askeri alan ilan ettiler kimse giremiyor. Dağ, taş böyle milyonlarca fosille kaynıyor.  

PKK elebaşlarından Cemil Bayık, açıklama yapmış: “Bu Anayasa ve Başkanlık sistemi faşizmdir. Erdoğan ve Bahçeli bizi yok etmek için yapmak istiyor, izin vermeyeceğiz.” Peki PKK’yı yok edecek ne yönü var bu anayasanın? Ne yönden yok edeceğini düşünüyorlar acaba? Öyle bir güzellik varsa bunu söylemeleri lazım şu yönden PKK’yı yok edecek güce sahip bu anayasa demeleri lazım.

Bu nedir?

KARTAL GÖKTAN: Paleosen dönemine ait 58 milyon yıllık huş yaprağı fosili Amerika’da bulunmuş. 

ADNAN OKTAR: Bir daha söyle bakayım.

KARTAL GÖKTAN: Paleosen dönemine ait 58 milyon yıllık huş yaprağı fosili Amerika’da bulunmuş.

ADNAN OKTAR: Değişiklik var mı?

KARTAL GÖKTAN: Hiçbir değişiklik yok.

KARTAL GÖKTAN: 50 milyon yıllık yaban arısı fosili, Eosen dönemine ait Amerika’da kuzey Dakota’da bulunmuş.

ADNAN OKTAR: Bir daha.

KARTAL GÖKTAN: 50 milyon yıllık yaban arısı fosili, Eosen dönemine ait Amerika’da bulunmuş.

ADNAN OKTAR: Değişiklik var mı?

KARTAL GÖKTAN: Hiçbir değişiklik yok.

BÜLENT SEZGİN: Evrimci Paleontolog Mark Czarnecki’nin bir açıklamasını okuyabilir miyim?

ADNAN OKTAR: Evet.

BÜLENT SEZGİN: Şöyle söylüyor: “Teoriyi (evrimi) ispatlamanın önündeki büyük bir engel her zaman için fosil kayıtları olmuştur. Bu kayıtlar hiçbir zaman için Darwin’in varsaydığı ara formların izlerini ortaya koymamıştır. Türler aniden oluşurlar ve yine aniden yok olurlar ve bu beklenmedik durum türlerin yaratıldığını savunan argümana destek sağlamıştır.”

ADNAN OKTAR: Kibarlaşmasına gerek yok. Adnan Hocamız’a delildir diyor. Proteinler aminoasitlerden oluşuyor. Aminoasit nasıl oluşuyor? Sadece protein yapabiliyor aminoasit, kilitlenmiş durum bu. Protein olması için proteine ihtiyaç var, ne olacak? İhtimal kaç? Sıfır. O zaman yaratılışın dışında hiçbir açıklaması yok. Mesela proteinin oluşması için DNA gerekiyor, DNA’yı sadece proteinler üretebiliyor. Her yönden açmazda, olacak hiçbir yönü yok. Bir de bunların hepsinin olması için de canlı hücresi mutlaka olması gerekiyor, canlı hücre olması gerekiyor. Canlı hücre olmadan ne protein, ne diğerleri hiçbir şey oluşamıyor, kilitlenmiş olay.

KARTAL GÖKTAN: Ünlü İngiliz fosil bilimci Derek Ager evrim teorisini benimsemesine rağmen fosil kayıtlarıyla ilgili şöyle bir itirafta bulunuyor; “Sorunumuz şudur, fosil kayıtlarını detaylı olarak incelediğimizde türler ya da sınıflar seviyesinde olsun sürekli aynı gerçekle karşılaşırız. Kademeli evrimle gelişen değil aniden yeryüzünde oluşan gruplar görürüz.”

ADNAN OKTAR: Kardeşim doğrusu budur işte. Bütün bilim adamları bütün Darwinistler aynı şeyi söylüyorlar, bütün canlı grupları aniden oluşuyor diyor ve aniden yok oluyorlar. Kademeli evrim diye bir şey yok dolayısıyla Fatih Altaylı şu bu falan boş yere çırpınıyorlar.

BÜLENT SEZGİN: Hocam Allah’ın yaratmasına bir delil gösterebilir miyim?

ADNAN OKTAR: Evet.

BÜLENT SEZGİN: Canlılardaki simetri maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Simetri, hiçbir gerekçesi yok hayvanın simetriye hiçbir ihtiyacı yok, süse de hiçbir ihtiyacı yok yani böyle renk sanatına da ihtiyacı yok, altın orana da ihtiyacı yok ama Cenab-ı Allah bu güzelliği onda ihtişamla yaratıyor, muazzam bir simetri orda ne varsa mutlaka orada da o var.

Etiketleri görebiliyor muyuz?

BÜLENT SEZGİN: Evet, ‘Bilim Yaratılışı Gösteriyor’ listede.

ADNAN OKTAR: “Bilim yaratılışı gösteriyor” doğru, çok doğru.  Evet, ‘Türküm Ülkü Ocaklıyım’ o da güzel, hepimiz Türk’üz. Kürt, Laz, Çerkez, Zaza, Ermeni, Musevi kim varsa Türkiye topraklarında yaşayan hepsi tek bir bütündür, kardeştir, hepsi Türk’tür.

Tesadüfler sonucu yeni genetik bilgi oluşturan bir mekanizma hiç olmamış hiç yok ve olamaz da teknik olarak mümkün değil. Genetik bilimi de zaten evrimi dümdüz ediyor yani genetik anti evrimci bir bilim dalıdır, paleontoloji anti evrimci bilim dalıdır, mikrobiyoloji anti evrimci bilim dalıdır baş edemezler.

Evrimci Harold Bloom var tanıyor musunuz bunu? “Proteinlerin rastlantısal meydana gelmesi imkansız” diyor.

Dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: İsrail’in en büyük gazetelerinden biri olan Yediot Aharonot grubuna bağlı en çok okunan Rusça günlük gazete Vesti’de yazılarınız yayınlanmaya başladı. ‘Kutsal mekanlar çatışma değil uzlaşma merkezleri olmalı’ başlıklı ilk yazınızda UNESCO’nun Kudüs ve kutsal mekanlara yönelik Musevileri dışlayan kararını eleştiriyorsunuz. Bu bölgenin üç dinin mensupları için kutsal olduğunu anlatıyorsunuz, bu tarz politik ve haksız kararların husumet ve anlaşmazlığı artıracağını bunun yerine üç dinin ortak paydası olan sevgiyle hareket edilmesi halinde gerçek bir çözüme kavuşmanın mümkün olduğunu vurguluyorsunuz.

İngilizce Gulf Daily News Gazetesi’nin kardeş yayını olarak bilinen Arapça yayınlanan Ekber El-Halej Gazetesi’nde ‘Suriye’de toprak bütünlüğü Ortadoğu için önemlidir’ başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, parçalanmış Ortadoğu haritalarının ilkinin İngiliz tarihçi Barnerd Lewis tarafından çizildiğini ve o tarihten günümüze kadar farklı birçok Ortadoğu haritası yayınlandığını anlatıyorsunuz. İslam aleminin toplu halde Müslüman kardeşliği ruhu içinde bu bölme politikalarına karşı dur demeleri gerektiğini vurguluyorsunuz.

Katar’ın en büyük Arapça gazetelerinden Al-Raya da ise ‘Suriye için yeni dönem’ başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, 40 yıldır savaş ortamından beslenenlerin barış için çaba sarf eden Rusya-Türkiye ittifakını güçsüzleştirmek iki ülkeyi karşı karşıya getirmek için suikastlar düzenlediklerini anlatıyorsunuz. Ancak iki ülke halkının birbirine olan bu güveninin provokasyonları boşa çıkardığını, bölgede barışı getirecek olanın da bu karşılıklı sevgi ve güven ortamı olduğunu vurguluyorsunuz maşaAllah.

BÜLENT SEZGİN: Yatakta keyif yapan bir kedi var.

ADNAN OKTAR: Bakayım. Kedi bence dünyanın en büyük nimetlerinden birisi çok büyük olay kedi ama bakmak zor, aileler de çok güzel bakıyor ama insanlar. Çok titizler bir de hayvan aileyle çok iyi bağlantıya geçiyor zekası da gelişiyor hayvanın öyle gibi geliyor bana, değil mi? Kişiliği, zekası çok gelişiyor.

EBRU ALTAN: Konuşulanı anlama yeteneği gelişiyor bayağı.

ADNAN OKTAR: İlgi alaka gösterilemeyenler geri zekalı gibi oluyorlar. Ama yazık aslında o da bir zeka. Çünkü sevgisizliği protesto etmiş oluyor. O da bir akıl yani irade gerekiyor.

Din çok yanlış anlaşılıyor, dindar olan içine kapanır böyle asosyal olur işte gülmez, neşesizdir, konuşkanlığını kaybeder, artık mistik bir derinlik içindedir. Derinlik dediği de işte mistik yapıdadır, hayatın bütün sosyal yönlerinden çekilir yani bu İslam’a saldırı Kuran’a saldırıdır bunu müşrikler yapar Müslüman yapmaz bunu.  O İslam’a alenen şeytani bir saldırı, Müslüman bilakis canlanır neşelenir şevklenir açılır hayat dolu, hayat güzellikleri içerisinde en güzeli elde etmeye çalışan insan olur.

İbni Hazm Kuran’da nesh ve mensuh olduğunu söyleyen ilk alim güya alim, homoseksüellik üzerine kitap yazmış homoseksüelliği övüyor. İbni Hazm yani Rumi’nin kitaplarında da aynı mantık görülüyor yani Kuran’ın ayetlerinin birçoğu geçersizdir diyen nesh edilmiştir diyen din adamı. Ne diyor orada?

KARTAL GÖKTAN: Kumruların yüzüğü.

ADNAN OKTAR: Homoseksüelliği anlattığı kitap, homoseksüelliği övüyor bu kitapta. Böyle adamlar yüzünden Müslümanlık bu hale gelmiş. Adam zaten adından da belli İbni Hazm demek ki hazmedememiş İslam’ı anlayamamış.

İngiliz derin devletinin darbe girişimi sonrası Türkiye ve Tayyip Erdoğan aleyhine, Tayyip Hocamız aleyhine çok fazla faaliyeti var, bak bu kağıtta dolu. Yani şunu yaptılar bunu yaptılar demeye gerek yok. Ne yapacağız? Tayyip Hoca’nın şahsını Türkiye olarak koruyacağız bu kadar yani her partiden herkesin koruması lazım.

Evet dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Bugün ve dün Konya Merkez’de kardeşlerimiz 2 bin adet ‘münafık karakterinin deşifresi hayati bir konudur’ isimli yeni bir broşür dağıttılar, resimlerini gösterebiliriz. Konya’daki kardeşlerimiz çok şevkliler maşaAllah sık sık broşür dağıtımı, fosil sergisi, kitap dağıtımı konusunda faaliyet yapıyorlar. Danimarka’dan ve Finlandiya’dan da kardeşlerimizin faaliyetleri var. Danimarka’da Erhan ve Filiz kardeşlerimiz iki gün üst üste fosil sergisi düzenlemişler, ayrıca 550 adet de evrim yalanı broşürlerini dağıtmışlar.

ADNAN OKTAR: Bu hizmetler o kadar güzel hizmetler ki öyle sağlam hizmetler ki ve öyle etkili hizmetler ki kitap gibi tebliğ düşünemiyorum. Bir insana ömür boyu tebliğ yapabiliyorsun kitapla, kitabı da insanlar koruyor genelde mutlaka kitabı korurlar yani kütüphane bir insan için büyük nimettir. On tane bile kitabı olsa onu titizlikle korur bir yerde onu kitaplık haline getirirler ve döner dolaşır o kitaba bakar merak eder bakar, misafiri gelir bakar. Kitap evdeki sessiz mürşittir, mahalledeki sessiz müftüdür sürekli mahalleyi eğitir, sokağı, şehri eğitir ve usanmaz bıkmaz, gece gündüz tebliğini yapmaya devam eder. Kitap hayati bir konu olduğu için sayısını çoğaltacağız, dünyanın en az iki milyar kitaba ihtiyacı var, her yerde kitap her imkanımızda kitap. Bilgisayar tamam ama kitabın yerini hiçbiri tutmaz.

KARTAL GÖKTAN: Finlandiya’dan da Taner kardeşimiz eşi Yeşim ve annesiyle birlikte faaliyet yapmışlar, resimde görüyoruz. Pori şehrinde 350 adet evrim teorisinin geçersizliğini anlatan Fince broşür dağıtmışlar, size sevgilerini iletiyorlar.

ADNAN OKTAR: Ne şekermiş onlar öyle bakayım, aferin benim canlarıma aferin anneye de helal olsun. Her adımında sevap, her dakikası sevap ne güzel. Dünyaya da kitap sevgisini de öğretiyorlar. Kitaplarda mantıksız tek bir kelime yok, tutarsız tek bir kelime yok, Kuran’a zıt, vicdana zıt, akla zıt tek bir kelime bulamazsın gayet güzel ve etkileyici.

Bizim programımız dini bir program değil bunu otuz kere söyledik. Bu eğlence, keyif neşe için toplanıyoruz biz kendi aramızda eğleniyoruz. Ama ben dindar olduğum için dinden bahsetmek istiyorum yani konuşurken İslam’dan Kuran’dan. Ateist değilim ben Allah’a çok şükür dindarım. Eğlenirken niye Allah’tan bahsedemeyeyim ben?

BEYZA BAYRAKTAR: Bizim normal hayatımız bu şekilde. Biz hep Allah’tan bahsediyoruz, hepimiz burada Allah’tan bahsediyoruz.

ADNAN OKTAR: Tabii ben alemci neşeli bir adamım. Alemin içerisinde de Allah’tan bahsederim her yerde Allah’tan bahsederim.

Kız çocukları çok şekerler ne kadar eziyorlar bu çocukları. Ağabeyi gelir tehdit eder, babası ağzını burnunu kırmaya kalkar, annesi terlikle dövmeye kalkar, oklavayla dövmeye kalkar, çocuğu sokağa atalar. Git kendine koca bul. Bu ne rezilliktir? Bu ne anormal hareketlerdir? Ufacık erkek kardeşi oluyor on yaşında falan o bile kabadayılık yapıyor kız kardeşine ablasına. Her yerde bu var mesela on beş yaşında falan daha bıyığı yeni terliyor ablasına kabadayılık yapıyor. Babası ayrı kafa tutuyor, dayısı gelir ayrı kafa tutar eniştesi gelir ayrı kafa tutar bu kız çocuklarının çektiği nedir? Bu çok çirkin, çok ayıp ve vicdansızlık bu. Şimdi saydıracağım da diyemiyorum yani. Bırakın rahat yaşasın çocuklar. Kendileri içiyorlar kaçıyorlar her şey var. Pavyona gidiyor bilmem ne yapıyor plaja gidiyor bırak kız çocuğu ne yapıyorsa yapsın sana ne. Senden mi akıl alacak yani? Namus öğretiyorlar çocuklara yani. Bayağı efendi kızlar çok aklı başında ben bakıyorum öyle kontrolsüz hiçbir kızla karşılaşmadım. Nerde ne yapacaklarını gayet güzel biliyorlar çok akıllı çocuklar. Oturup onlara yeniden baskı kurmak çok büyük vicdansızlık ve ayıp.

Günde dört milyon dokuz yüz bin adet ekmek çöpe atılıyormuş. Yani beş milyon ekmek. Dağ demektir dağ beş milyon ekmek, ekmek dağı yani. Çöpe atılıyor yazık günah.

“Hocam kabir azabı gerçekten var mı?” diyor. Yok öldün mü direkt ahirete geçersin. Öldüğü an zaten uyanma tarzındadır, alenen uyanma ama normal kaliteli bir rüya görüyor ya insanlar, net sarih uyanma tarzındadır alenen uyanma o kadar. Uyanır uyanmaz da ahirete geçmiş olur. Geri dönüşü olmaz artık yani yeni bir boyuta geçmiş oluyor, dördüncü boyuta geçmiş oluyor bir daha dönemez. Şu görüntüden çok daha nettir. O yüzden zaten rüya diyor uyanan. “Yattığımız yerden bizi kim kaldırdı?” diyorlar ya sebebi o ama yine bir kere daha uyuma kalkma devreleri olduğu anlaşılıyor. Normalde doğrudan uyanır. Doğrudan uyanmış olur.

Mesela biz zer aleminde insan olarak vardık bedenli, kaş, göz, el yüz aynı bu şeklimizle vardık. Bizi Allah bekletti zer aleminde peygamberleri de bekletti. Önce Hz. Adem (as)’i cennete aldı ama önce porselenden bir heykel yaptı Allah onu vesile etti ama Hz. Adem (as)’i normalde zer aleminden alıyor. Yani o heykelden oluyor değil heykeli vesile ediyor, zer aleminden gelen Adem (as) birden Allah’ın karşısında insan olarak yürümeye başlıyor konu bu. Heykel şeklinden insan şekline geçiyor o kadar. Zer alemi mesela ben zer alemindeydim, siz zer alemindeydiniz, arkadaştık biz zer aleminde bir aradaydık orada da bir aradaydık, buraya geldik haberimiz bile yoktu hemen oradan buradan geldik toparlandık diyor ya Allah ayette “Dünyanın neresinde olursanız olun sizi Allah bir araya getirir” diyor ya işte zer alemindeki durumdan kaynaklanıyor. Orada zaten bir arada olduğumuz için burada beraber olacağımız da belli olacağı için illaki beraber hale getiriyor Allah. Mesela bir sadakat meydana getiriyor adam bilinçaltında onu bilmiyor. Allah ona bilinçaltında o sadakati rabt etmiş. Kimi Almanya’dan geliyor, kimi Fransa’dan geliyor, kimi Rusya’dan geliyor ama geliyor. Biz daha önce vardık evrimle yaratılma yok Hz. Adem (as) de zer aleminde hazırdı. Cennete geldi, cennetten dünyaya dünyadan da ahirete gitti. Bu kadar.

“Artık her bir nefis” diyor Cenab-ı Allah Kaf Suresi, 21-23’te bak “Her bir nefis..” nefis demek beden, insan “..yanında bir sürücü..” çünkü bir vasıtada mümin, o şartlarda o yerde Allah onu yürütmüyor bir sürücü. “..ve bir şahit.” yanında da onun mihmandarı olan bir kişi daha var yanında bir melek yani insan gibi bir varlık. Bak “Andolsun sen bundan gaflet içindeydin işte Biz de senin üzerinden örtüyü açıp  kaldırdık.” İşte önümüzdeki örtü var ya perde bunu yarıp açıyor Allah. Örtüyü kaldırdık dediği o kalkıyor. Kalktı mı adam tak geçiyor o kadar. “Artık bugün görüş gücün keskindir.” Çünkü kıyaslıyor buna göre çok net olduğu için ben bir uykudaydım diyor alenen ama rüya olduğunu düşünecek hakikaten samimi olarak inanacaklar. Biz rüyada nasıl bazen uyanıyoruz değil mi? Rüyanın içinde uyanıyoruz ama rüyada oluyoruz. Ben çok iyi hatırlıyorum bir kere uyuyordum rüya görüyordum dedim rüyadayım ben anladım dedim hemen şöyle bir silkeleneyim de uyanayım dedim Allah’a şükür dedim ne kadar farklı dünya dedim. İki alemin arasındaki farkı tefekkür ettim Allah’a şükür dedim. Arada ne kadar çok büyük netlik, yine uyuyormuşum hayret Allah’ın hikmeti. Sonra sabah bir kalktık haberim bile yok. O kadar netti ki ben bayağı şükrettim gayet şuurlu olarak uyandım bayağı böyle gibi bir netlik vardı. Uyuyor muşum işte şu anki sistem de o aynısıdır. Mantıksız hiçbir şeyle karşılaşılmaz küfür ehli olan adamı Allah ezim ezim ezer. Her anı rezalettir onlar açısından. Müminin kafasını takacağı hiçbir şey yok zaten yanındaki sürücüsü, mihmandarı ney yapacağını ne edeceğini hepsini gösterir. Cübbeli kendi kafasından konuşuyor işte ölürken şeytan ona musallat olur yok imanını almaya kalkar bilmem ne külliyen doğru değil öyle bir şey yok. Hiçbir şekilde mümin öyle bir duruma gelmez. Çünkü yaratılıştan zaten imanlı yaratılıyor o. Cennete göre yaratılıyor ne alaka? Şeytan her zaman her yerinde var her gün normal makul olarak yaklaşır her zamanki yaklaşması. Mümin de hiçbir zaman için muhatap olmaz. Kafasını salıyor bir görsen bir görsen diyor babaanne gibi anlatıyor öyle bir konu yok. Yani ölen insan gayet sarih bilinçli bir şekilde ahirete geçer tam da mümin ferahlığı ve rahatlığı içerisindedir. Kafir de tabii bayağı perişan olur dövülerek aşağılanarak canı alınır. Bu şaşmaz bir sistem Allah’ın hiç değişmeyen bir sistemi. Bak “yıl sayısı olarak” Müminun Suresi, 112- 114 şeytandan Allah’a sığınırım “Allah dedi ki yıl sayısı olarak yeryüzünde ne kadar kaldınız? Dediler ki bir gün yada bir günün birazı kadar kaldık.” Samimi kanaati bu, uykudan uyandığı için, öyle gördüğü için çok kısa kaldık diyor bir günün yarısı kadar falandır diyorlar. Yani uyuma vakti kadar, sekiz saat falan uyuyor ya insan o kadar kalmışızdır diyor.

BEYZA BAYRAKTAR: Siz söylemiştiniz Kehf kıssasında da uyandıklarında Kehf ehli yine çok az kaldık diyorlar.

ADNAN OKTAR: Evet. “Sayanlara sor. Allah dedi ki: Yalnızca az bir zaman kaldınız gerçekten bir bilseydiniz.” Aslında çok daha kıssa kalıyor. O, mesela diyor ki yetmiş sene kaldığını düşünürsek birisinin aslında yetmiş saniye bile değil kaldığı süre. An kalıyor ama öyle gibi düşünüyor, öyle gibi geliyor ona.

“Eyvahlar bize” diyorlar bak Yasin Suresi, 52’de şeytandan Allah’a sığınırım “Eyvahlar bize, uykuya-bırakıldığımız yerden bizi kim diriltip-kaldırdı?” kim uyandırdı diyorlar. Yani uykudan uyandığını düşündüğü için emin oluyor. “Bu, Rahman (olan Allah)ın va'dettiğidir, (demek ki) gönderilen (elçi)ler doğru söylemiş". (Yasin Suresi, 52) O, yalnızca bir tek çığlıktan başkası değildir;” yani heyecanlanıp bağırmaya da işaret ediyor. “..artık onların hepsi toplanmış olarak Huzurumuz'a getirilmişlerdir.” (Yasin Suresi, 53) Mümin için kafasını takacağı, heyecanlanacağı, tedirgin olacağı hiçbir şey olmaz. Gayet rahat olur mümin hiç. Hayır hastalığıyla şununla bununla mücadelesi olur ama genellikle son komaya yakın canı alınıyor müminlerin. O kadar uzamaz zaten anlaşılıyor canının alındığı yüzüne baktın mı anlarsınız. Derler gözünün nuru gitti diyorlar mesela anlaşılıyor anlamsız bakmaya başlar canı alındığı için oluyor o. Ama bağırır çağırır çırpınır o anlama gelmez. Hissetmez onu bilmez. Ama tabii mümin Peygamberimiz (sav) de mesela hummaya yakalanmıştı “Ya Resulullah nasıl” şeymisin diyorlar “ben de insanım tabii ki ben de imtihan oluyorum” diyor “bende de olması lazım” diyor yani bir zorluk. Sırf bana rahatlık size zorluk olmaz diyor imtihan olarak diyor tabii ki benim de zorluk içinde kalmam benim de imtihan olmam. Ben de imtihan oluyorum diyor olacağım tabii ki diyor. Ama son anda bak diyor Allah yardım ediyor Cenab-ı Allah “Refik-i Ala’ya” diyor elini havaya kaldırıyor eli düşüyor. Ölüm anını bilmesi zaten mucize. Daha önceki konuşmalar mucize.

Peygamberlerin korunması olmaz özel yani hiçbir acı çekmemesi, hiçbir rahatsızlık hissetmemesi. O zaman imtihanın anlamı kalmaz. Cenab-ı Allah onun için peygamberlere özellikle çok daha ağır imtihanlar yüklüyor o meşhur bilinen bir kavildir. Halk genellikle daha rahat yaşar. Peygamberler çok zorludur. Veliler yani Allah’ın sevdiği kulları en zor yaşayanlar onlar olurlar.

BEYZA BAYRAKTAR: Hz. Eyüp (as)’ü örnek vermiştiniz, son raddede.

ADNAN OKTAR: Tabii.

Peygamberimiz (sav)’in vefatını kızına bildirdi o çok büyük mucize. Normalde bilinecek bir şey değil normal dinç, rahatken söyledi. Öleceği vakti söyledi, vefat edeceği.

Resulullah (sav) rahatsızlığından dolayı son vefatından önce namaz kılarken oturduğu yerde kılıyordu namazı yani yatağında kılıyordu. Mesela bizim Necmettin Erbakan Hocamız da son ana kadar namazı o şekilde kıldı.

ADNAN OKTAR: Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Gazeteci Yazar Turan Kışlakçı, “İran’ı anlamak” başlıklı panelde yaptığı konuşmada İran’ın İslam dünyasına büyük zarar verdiğini anlattı. Yaptığı konuşmada şunları söyledi; "İran'da bir ordu kuruldu, Kudüs'ü fethetmek için. Ancak bu ordu Yemen'de, Suriye'de, Irak'ta Müslümanları öldürdü. 'İran İslam Cumhuriyeti' deniyor. Ama sadece 'Cumhuriyet' demek lazım. İran'ın yaptıkları İslam dünyasına çok büyük zarar veriyor. Sudanlılarla konuştuğumda burada Şiiliği yaygınlaştırmaya çalıştıklarını, iç politikalara devlete nüfuz etmeye çalıştıklarını öğrendim. Bu size neyi hatırlatıyor? Takiyeyi değil mi? Bu durum paralel bir durum orada da."

ADNAN OKTAR: Kim bu arkadaş?

KARTAL GÖKTAN: Gazeteci Yazar Turan Kışlakçı.

ADNAN OKTAR: Sen Sünniliği yayarsan o da işte Şiiliği yayar. Ne var yani? O da Müslümanlık, o da Müslümanlık. Ne fark eder? Sünnilik olsa ne olur? Şiilik olsa ne olur? Müslümanlık olması önemli.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Adnan Bey, Rus elçiler ölmeye devam ediyor. Son olarak Rusya’nın Hindistan Büyükelçisi’nin kalp yetmezliğinden hayatını kaybettiği açıklandı.

ADNAN OKTAR: Yalnız bu çok büyük olay. Ben dedim “arkası gelir, devam edecek” dedim. Kalp yetmezliği yani kalbi durduracak bir ilaç kullanıyorlar. “Doğal ölüm” diyor. Kardeşim kalp durduysa nasıl doğal ölüm olur? Bu ağabeyler de öyle. Sungur Ağabey, diğerleri falan hep kalp yetmezliğinden öldüler. Kalbi durduracak bir ilaç bulmuş bunlar. Bunu araştırmak lazım. Doğal diye bir şey yok. Daha önce hiç olmazken seri şekilde devam ediyor. İngiliz derin devletiyle karşı karşıya geldiklerinde bu olay başladı.

BEYZA BAYRAKTAR: Bir önceki Rus ölümünde o an hemen söylediler “doğal ölüm” diye. Hiç bakmadan hemen haber yaptılar “doğal ölüm” diye.

ADNAN OKTAR: Tabii. Daha saati geçmeden doğal ölüm diyor.

Evet dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Sabah Yazarı Ferhat Ünlü, Trump’ın Kennedy gibi müesses nizamı rahatsız etme potansiyeli yüksek bir başkan olduğunu söyledi. Bu nedenle küresel sermayenin en büyük beş ailesinin Trump’a savaş açtığını yazdı. “Bu aileler dünya üzerinde ulus devlet ve din kalmasını istemiyorlar. Bunların başında İngiliz Kraliyet sarayından yetişme Rothschild ailesi geliyor. Rothschildlerden sonra Rockerfellerlar var. Küresel sermayenin günümüzdeki görünen temsilcilerinden George Soros’un o sermaye çevrelerinde tedirginlik yaratan Trump’a karşı kampanya başlatması da boşuna değil” dedi.

ADNAN OKTAR: Bak İngiliz derin devletini bütün Türk aydınları yerden yere vuruyor her gün. Biz kapıyı sonuna kadar açtık ana kapıları, oluk oluk her Allah’ın günü Türk aydınları İngiliz derin devletine sağlı sollu vuruyor helal olsun. 300’ün üstüne çıktı şu an. Onun için paniklediler hemen biz geleceğiz Türkiye’yi ziyarete falan demeye başladı İngiliz Başbakan. Oradan hemen Amerika’ya gideceğiz. Bir Türkiye’ye gideceğiz, bir Amerika’ya gideceğiz. Çünkü olay buralarda dönüyor. Panikle ortalığı yatıştırmaya çalışıyorlar.

KARTAL GÖKTAN: A Haber’de yayınlanan Yap-Boz programına konuşan Amerika eski Başkanı Reagan’ın Hazine Bakan Yardımcısı Paul Craig Roberts, Donald Trump’a suikast yapılacağı iddiasında bulundu. CIA’in suikast düzenlemeyi çok sevdiğini ifade eden Roberts, “Kennedy’ye düzenlenen suikastın aynısını Trump’a düzenleyecekler” dedi.

ADNAN OKTAR: Şu planda yapacaklarını zannetmiyorum ben. Daha söz geçiremiyorlardı bazı konularda, şu planda pek bir şey olmaz. Yalnız bu Müslümanları Amerika’ya sokmama konusu o biraz abartılı oldu. Şöyle abartılı, adam vize almış falan inceleniyor biliniyor vize alanlar gelsin bir kere ne alakası var. Bu kadar abartmaya gerek yok. Çünkü vizeyi çok titiz incelemeyle veriyorlar. Terörist yamuk yumuk adama vermiyorlar. Vize alana da yasaklama olmaz mesela onu kaldırması lazım Trump. Trump’a tavsiyelerde bulunabileceğimiz bir kanal olsa iyi olur onu ayarlayalım. Biraz Amerikalı gürbüz iş adamı havasında fakat vereceği zararı tahmin etmiyor. O kadar abartmaya gerek yok. Bazı kişiler için olabilir ama vize alınırken psikolog falan da bulunuyor orada bayağı gözden geçiyor. Her türlü inceleme yapılıyor. Vize kolay kolay verilmiyor. Vize aldıysa adama niye yasak getiriyorsun? Şu ana kadar ne zarar getirmiş de bundan sonra getirsin? O gereksiz bir şey. Riskli yani bu birinci kademe riskli bir giriş oldu. Bunun düzeltilmesi lazım buna benzer olaylar sekiz-onu bulursa hakikaten bir tehlike gelişebilir. Bu riskli olabilir. En baştan hepsini temizleyerek ilerlemesi gerekiyor. Bunun için de bir tavsiye kanalını açmak gerekiyor. Çabuk ulaşabileceğimiz bir tavsiye kanalı olması lazım. 120 gün çok uzun. 30 günlük durdurmada çok uzun. Mesela 120 gün değil de hadi 20 gün olsun. 120 gün çok fazla. 30 günlük onu da azaltsınlar iyice azaltılması lazım, 15 gün falan yeterli. Ne yönden teknik açıdan değerlendirdiler bilmiyorum. IŞİD tespiti zor bir şey değil ki. IŞİD girişini engellemek, El-Kaide girişini engellemek. Vize almaya geliyor senin zaten adam yanına geliyor elçiliğe geliyor oturtup konuşuyorsun. Oturtup konuştuğunda geçmişinden, üslubundan, konuşmalarından anlarsın onun IŞİD militanı olup olmadığını. Bu yöntem yöntem değil. Hristiyanlar da dahilmiş bu uygulamaya. Bu daha da acayip. O ülkelerden gelen herkes. Biraz uç bu yani fazla. Bir faydası da olmaz bunun. Şu ana kadar uygulandı IŞİD’in en azgın zamanlarında El-Kaide’nin, Taliban’ın en azgın zamanlarında bir sorun çıkmadı. Şu an buna ne gerek var yani? Onu kısa bir rapor gibi onlara sunalım. Kısa kısa yol göstermeye ihtiyacı var gibi görünüyor. Hakikaten temiz kalpli ama biraz kaba olacak ama çocuksu bir ruhu da var gibi görünüyor. Sadece bir esnaf kültürüyle olaya yaklaşamaz. Siyasetçi kültürüyle de bakması gerekiyor. Hani böyle iş bitirici esnaf kafasında bazı konularda vardır ya öyle tipler. Süratli bağlantı kurabileceğimiz bir kanal olması lazım. Güçlü bir uyarma lazım. Durduk yere boş yere başını derde sokmaması önemli. İyi şeyler yapabilecekken bu sefer iyi şeyleri de yapamaz Allah esirgesin. Gereksiz ortalığı bulandırmanın alemi yok.

Bugün Genelkurmay Başkanı Kardak’a çıktı ya oraya gitti. Herhalde ona karşı da buna bunu yaptırdılar. Biz de Türk askerini buradan çıkarırız falan gibi yani misilleme olarak yapmış olabilirler. Bu adam bizimle alakası olmayabilir. Milli bir insana benzemiyor bu ve buna baştan nasıl müsaade ettiler bu da çok acayip.

“Trump imzalı yeni bir Başkanlık kararnamesi kendi yönetiminde görev alan yetkililerin ömür boyu yabancı bir hükümet adına lobicilik yapmalarının önünü kapatıyor.“ Bunu yapacak adam sana ben lobicilik yapıyorum falan demez. Derin devletin kanunu olmaz zaten. Trump’ın derin devleti bitirmesi diye bir konu olmaz. Derin devletin kanunu olmaz zaten özelliği odur. Hukuk ve kanun işlemez devlette. Derin devlet kendi çabasının doğrusuna gider. Durumdan vazife çıkartma üzerine kurulu oluyor sistem zaten. Onlarda kural kanun şu bu olmaz.

“Hocam Esad ölmüş diyorlar.” Yok canım öyle bir şey olsa bilinir herkes duyar. Belki rahatsızlanmış olabilir grip nezle falan.

BÜLENT SEZGİN: Akif Beki, AK Parti’nin diğer partileri kötüleme üzerine kurulu bir referandum propagandası yapmaya başladığına dair bir yazı yazdı. Başbakan Binali Yıldırım’ın CHP hayır derse HDP’yle kol kola girmiş olacak. “Ne hallere düştün ey CHP. Ülkeyi bölenlerle kol kola girmek yakışır mı Atatürk’ün partisine?” sözlerini hatırlattı. AK Parti kendi doğrularını anlatmak yerine karşısındakini kötü göstermeye çalışıyor. Kendi haklılığına ve doğruluğuna toplumu ikna etmeye vakit harcamayıp hayırcıları sıkıştırıp bastırmaya gayret ediyor. Hayır dersen terör yandaşı olursun kampanyası yapılıyor” dedi.

ADNAN OKTAR: Onu uzun süreden beri anlatıyoruz biz. CHP aleyhtarı propagandanın bir anlamı olmadığını. Dinsiz parti işte camileri yakar şu bu falan. Bunların mantığı yok. Çok yanlış. CHP’nin milliyetçi olduğunu vatanına milletine bağlı olan herkes bilir. Dindar olduğu da açık. Çünkü Elmalı tefsirini CHP zamanında yaptılar. Buhari tefsiri yine aynı şekilde. Kuran dağıtımı CHP döneminde oldu. İlahiyat fakülteleri, imam hatipler CHP döneminde. Bunlar doğru sözler değil yani. CHP’yi dinsiz gibi göstermek doğru değil.

BÜLENT SEZGİN: Adnan Oktar ile Sohbetler burada sona eriyor. Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın. 


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."