Sohbetler (11 Ekim 2017; 10:00)


BÜLENT SEZGİN: İyi günler değerli izleyicilerimiz. Hoş Sohbetler’e başlıyoruz, inşaAllah. Adnan Bey hoş geldiniz.

ADNAN OKTAR: Hoş bulduk, siz de hoş geldiniz.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Amerika-Türkiye arasında vizelerin askıya alınması konusuyla ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi: “Bu sorunun faili Amerika’nın ta kendisidir. Büyükelçi’nin “Bu kararı devletim adına aldım” demesi düşündürücüdür. Durum öyleyse Amerika’daki üst düzeylerle konuşacak bir şeyimiz yok. Eğer Büyükelçi kendi kafasına göre aldıysa o elçi bir dakika daha durmamalıdır. Benim elçim böyle bir şey yapsa onu orada bir saat tutmam. Amerikan Konsolosluğu’ndaki bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının FETÖ’yle bağlantısının tespit edilmesi konsoloslukta bir şeyler döndüğünü gösteriyor. Bu ajanlar buraya nasıl sızdı? Hiçbir devlet bu tür ajanlara müsaade etmez” dedi.

ADNAN OKTAR: Olay artık sırıtmaya başladı ve bu kadar acemice ve kabaca bu işleri yapmış olmaları İngiliz derin devletinin kepazeliği, arsızlığı ve rezaleti. Adamlar artık eli-yüzü yırtmış vaziyetteler. Bunlar hep ahir zamanın olayları, bunlar bazen azalarak bazen çoğalarak, bazen dal-budak salarak gelişir. Dikkat ederseniz çok şaşırtıcı insanların hiç alışmadığı hayret verici olaylar oluyor. Ve bu kesintisiz devam ediyor. Tam bitti durdu falan derken yeniden başka hiç ummadık olaylar. Bak dünyanın her tarafında zincirleme olaylar devam ediyor. Yalnız bunun tabii bir sıklaşma ve doz artışı dönemi olacak önümüzdeki yıllarda ve aylarda orada tırsanlar korkanlar olabilir. Onlar davayı kaybeden insanlardır. Korkmadan yılmadan azimle devam edeceğiz, inşaAllah.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Amerikan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, Türkiye ve Amerika arasında yaşanan vize kriziyle ilgili şöyle bir açıklama yaptı: “Diplomatik misyon çalışanımızın tutuklanmasıyla ilgili hayal kırıklığı yaşıyoruz. Türkiye’nin kararı bizi rahatsız etti. Vize kararı elçimizin tek başına aldığı bir karar değildir. Karar, Dışişleri ve Beyaz Saray’da koordineli bir şekilde alındı” dedi.

ADNAN OKTAR: İşte alınan karar Londra’da alındı, onu sen niye başından söylemiyorsun? Karar Londra’da Saray’ın altındaki büyük salondaki ilgililerce alındı. İnkar etmesinler ispat ederim. Şimdi kitabın 3. Cildi de hazırlanıyor. 2. Cildini dün gösterdim. 3. Cildinde kaçacak delik arayacaklar söyleyeyim. İlimle irfanla, kanunla hukukla. Bakın bu dev eser İngiliz Derin Devletinin İçyüzü 2. Cilt. 3. Cildi çıkacak hatta 4. Cildi çıkacak. Binlerce belge, fotoğraf hiç inkarı mümkün olmayan bir olay. Dünyayı hercümerç eden deccalın kafasına beş noktadan böyle eseceğiz adeta. İşin doğrusu bu kitap 5 cilt. Şimdi bu 2. Cildi, 3. Cildi çıkacak, 4. Cildi çıkacak ve 5. Cildiyle tamamlanıyor. Binlerce belgeyle ve tamamı delilli ve hepsi sağlam delil.

Evet, dinliyorum.

VTR: Ben Erzurumluyum, adım Ferhat Beşiroğlu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı görmek çok istiyorum ve seviyorum. Adnan Oktar’la da gurur duyuyoruz, her gün izliyoruz seviyoruz. Güzel konuşuyor kısacası her şeyi. Benim size bir sorum var, Hz. Mehdi (as)’ın talebesi nasıl olabilirim?

ADNAN OKTAR: Ah severim ben senin tatlılığını, güzelliğini, akıllılığını, imanını. Bunu soran insan zaten Mehdi talebesi o anda olmuş olur. Bir insan ‘ben nasıl Mehdi talebesi olabilirim’ diye arayış içine girdiği an bunu ifade ettiğinde hemen o anda Mehdi talebesi olur. Dolayısıyla benim güzel yüzlüm de Mehdi talebesi tabii, bizler de Mehdi talebesiyiz. Güzel günler görecek, Allah söyletiyor ona onu. Yakışıklı Ferhat’ı da ileride yine göreceğiz, inşaAllah.

Evet, dinliyorum.

VTR: Bütün peygamberler neden aynı coğrafyada dünyaya gelmiştir?

ADNAN OKTAR: Aman Allah’ım ikisi de birbirinden güzel, ikisi kardeş herhalde çok güzeller. MaşaAllah çok nurlular. Aferin benim canlarıma aferin benim güzellerime. İkisi de tesettüre girmiş çok güzel aferin. Çünkü güzel kızsınız dışarıda geziyorsunuz dikkat çekersiniz. Size herhangi bir terslik olmaması için kendinizi güvende hissetmek amacıyla Allah’ın emrine uygun olarak Ahzap Suresi’nin hükmüne göre çarşaf niyetine bu güzel tesettürünüze girmişsiniz ve çok yakışmış. İkiniz de çok güzelsiniz. Allah size uzun ömür, sağlık sıhhat versin. İkiniz de çok çok çok güzelsiniz, maşaAllah. Bir daha sorunuzu alayım.

VTR: Bütün peygamberler neden aynı coğrafyada dünyaya gelmiştir?

ADNAN OKTAR: Allah hepsini aynı soydan getiriyor peygamberlerin. O soy da genellikle orada oluyorlar. Ama tabii oranın bir de o bölgenin metafizik kutsallığı da var. Harran, Mekke-Medine yani Urfa, Kudüs buranın özel bir yapısı vardır. Toprağı özeldir yapısı da özeldir, metafizik nedenleri var. Metafizik nedenleri tam olarak açıklanamaz. Ama üstat cinlerin bulunduğu yerler oralar, en eski cinler orada olur genellikle. Kutsal beldedir Allah “kutsal” diyor zaten, Allah’ın övdüğü yerler. Allah bir yeri kutsal diye gösterdiğinde orada yoğunluk olması çok normal. Allah bir insanı kutsar, bir yeri kutsar artık orası kutsal olur, Allah’ın beğendiği bir belde olur. Olaylar da hep oralarda gelişir ve oradan büyür neşv-ü nüma bulur. Allah orayı bir ev gibi göstermiş yani bir adres, peygamberlerin adresidir. Neredeler dedin mi giden orada onları bulur. Ben peygamberi bulamadım diyemez bir insan. Adrese gittiğinde adreste bulur, yeri belli evi belli. Çünkü o peygamberlerin evidir o bölgeler. Dolayısıyla birçok hikmeti ve hayrı vardır.  

Evet, dinliyorum.

VTR: Yasin Suresi dirilere indirildi, neden ölülere okunuyor?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım güzel yüzlü güzel bir delikanlısın Allah ömrünü uzun etsin. Sana hidayet versin, nurlu yüzün temiz. Mezarın başında Kuran okuyor, okusun ne güzel. İşte Allah anılıyor insanın kalbine ferahlık verir. Ölüye bir faydası olmaz onun da. Zalimse olmaz ama iyi bir insansa evlat yetiştirdiyse orada da Kuran okuyorsa. Ha o duysun diye okuyorsa açıkça söyleyeyim şirk olur bu. Ölü duymayacağı belli. Allah çünkü “artık sizi duymazlar” diyor “bağlantı kesilmiştir dünyayla” diyor Allah. Kuran’da ayet var ayete rağmen sen onu duyuyor dersen, Allah “öldü” diyor, sen “ölmedi” diyorsun. “Artık dünyaya bir daha dönemezler” diyor, sen “Niye dönmesin ki? Dönmüş işte” diyorsun. Bu olmaz böyle olmaz. Ama oradakilere duyurmak için yapıyorsa tebliğ amacıyla güzel. Yasin şart değil, herhangi bir Kuran ayeti okuyabilir.

Evet, dinliyorum.

KARTAL GÖKTAN: Uluslararası basında yeni yayınlanan yazılarınız şunlar Adnan Bey: İsrail’de en fazla dağıtımı yapılan İsrail Hayom Gazetesi’nde yazılarınız yayınlanmaya başladı. Hem İbranice hem de İngilizce yayınımda, “BDS zihniyeti neden barış için çözüm olamaz?” başlıklı makaleniz yayınlandı. Her iki dildeki makalelerinizi ana sayfalarından tanıtıyorlar. Yazınızda, İsrail’e karşı sebepsiz yere oluşturulan nefrete örnek olarak Filistin’deki BDS hareketine değiniyorsunuz. Her hareketinde iki toplumun da birlikte barış ve kardeşlik ruhu içinde yaşayacağı, mutluluk huzur güvenlik ve refah dolu bir ortamı hedeflemesi gerektiğini anlatıyorsunuz.

Yakındoğu ve Musevi dünyasının Fransızca yayınlanan tek dergisi Israel Magazine’de “Ortadoğu’nun adı anılmayan mültecileri: Museviler” başlıklı makaleniz yayınlandı. Dergi başta Fransa, Belçika, İsviçre, Kanada, Amerika olmak üzere dünya çapında dağıtılıyor. Dünyanın 3 bin noktasında satılıyor. Dergi Fransız hükümeti tarafından yasal olarak tanınmış ayırt edici bir öneme sahip. Derginin bu ayki sayısında Musevi toplumundan örnekler vererek uğradıkları zulüm ve haksızlıklara değiniyorsunuz. Kuran’ı rehber edinen tüm inananların hangi din, dil ya da ırktan olursa olsun tüm mazlumların ezilmesini engelleyecek Kuran’la yürütülecek ilmi mücadelede yerlerini almalarının öneminden bahsediyorsunuz.

Kuveyt’te İngilizce olarak basılan ilk günlük Gazete Arab Times’da “Referandum Kürtlere ne getirecek?” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, Kürtlerin Saddam dönemi başta olmak üzere çeşitli dönemlerde büyük acılar yaşamış bir halk olduğunu, bu acıları onarmanın ve hak ettikleri güzel günleri yaşayabilmeleri için tüm Müslüman ülkelerle ortak hareket ederek güçlü bir ittifakın parçası olmaları gerektiğini anlatıyorsunuz. Bu yazınız aynı zamanda iş ve ekonomi haberlerini Arap dünyasına taşıyan lider kaynaklardan biri olan Amerika Deliver’de kurulmuş Ürdün-Amman merkezli Menafn’de de yayınlandı.

Kanada Ontario’da İngilizce ve Arapça olarak basımı yapılan “Al Bilad Gazetesi’nin İngilizce yayınında “Zorluklara rağmen birlik olarak güçlenen Amerika” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, insanlara bencilliği öğreten ideolojilerin etkisinin tamamen ortadan kaldırılarak felaket dönemlerinde ortaya çıkan yardımlaşma ve fedakarlık duygusunun her güne hakim olmasını temenni ediyorsunuz.

Merkezi Bağdat’ta bulunan bağımsız sol çizgiye sahip Arapça günlük gazete Almada’da “Irkçılık belası Amerika’yı terk etmedi” başlıklı makaleniz yayınlandı. Yazınızda, ırkçılık sorununun tarihte sadece akılcı, uzlaşmacı ve barışçıl yöntemlerle yenildiğini, aynı şekilde bugün de barıştan uzak bir modelin başarılı olmasının imkansız olduğunu belirtiyorsunuz.

Bosna merkezli haber sitesi Cazinnet’te ise “Like için yaşamak sosyal medyanın yeni hastalığı” başlıklı makaleniz yayınlandı, maşaAllah.

ADNAN OKTAR: Allah bize imkanlarımızı daha da artırsın, her yerde İslam’ı, Kuran’ı tebliğ edelim. Bu arada Musevi kardeşlerimizin Çardak Bayramı’nı da kutluyorum. Bayram başlayalı biraz vakit oldu halen devam ediyor. Allah mübarek etsin, Allah kalplerine ferahlık, huzur versin. Üzerlerine gelen sıkıntıları Allah def-i ref etsin. Hz. Mehdi (as)’ın Moşiyah’ın çıkışını Cenab-ı Allah çabuklaştırsın. Hayırla, esenlikle, güzellikle Türkiye’yle de Ortadoğu’yla da iç içe kardeşçe Musevi kardeşlerimizin yaşamasını Cenab-ı Allah nasip etsin. Bütün İsrail’de insanların imanlarının atması için dua ediyoruz. Allah imanlı bir gençlik nasip etsin İsrail’e ve bütün Ortadoğu’ya. Allah Kendi yolundan bizleri ayırmasın.

Evet, dinliyorum.

VTR: Kaliteli yaşam için zenginlik şart mı?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım güzel yüzlüm, onu daha önce de sormuşlardı. Tabii ki kaliteyi artırır zenginlik, her yönden artırır. Eşyada, elbisede, temizlikte, bakımda, binanın restorasyonu veyahut imarında her şeyde bir üstünlük sağlayacaktır. Ama para olmadan da kalite olmaz mı yahut az parayla kalite olmaz mı? Olur. Mesela bir köyde olsan küçük bir kulüben olsa önüne gül ekersin, güllerle o kulübeyi sardırırsın, önünü çok temiz yaparsın, çiçeklerle süslersin çevresini. İçini de tertemiz yaparsın, hayret edecek bir güzelliğe çevirebilirsin. Oradan bulduğun güzel taş parçalarıyla süsleyebilirsin, ahşapla yine süsleyebilirsin orada bulunan ahşapla. Yani göz alıcı hoş bir çizgiye getirebilirsin. Duruma göre para durumuna göre imkanına göre kalite artar veya eksilir. Ama para hiç olmasa da yine kalite elde edilebilir. Hiç olmazsa o şahıs bir taş üzerinde oturuyor bile olsa konuşmasıyla, üslubuyla, bakışlarıyla, sevgisiyle kaliteyi gösterebilir. Kalite zaten insanda asıl tezahür eder. Çok kaliteli bir evdir de evin içinde orman ayısı gibi bir adam vardır, kalite mahvolur o adamın varlığıyla. Dolayısıyla kaliteyi meydana getiren insan olduğu için insanın klas olması, temiz, düzgün, aklı başında, sevecen, sevgi dolu olması kalitenin birinci şartıdır. Ve sanat anlayışının yüksek olması, sanatı, güzelliği takdir etmesi de kalitenin güzel bir tezahürü.

Evet, dinliyorum.

VTR: Sevgiyi kalpte tutmak için büyük bir çaba gerekir mi?

ADNAN OKTAR: Yok, kalpte tutmak için çabaya gerek yok. Çünkü sevgi zaten çok zevklidir kalbe o kendi gelir. Kalp onunla bayram eder zaten sevgiyle. Kalbin nefesidir o sevgi, kalple iç içe. Dolayısıyla insanın çok haz aldığı bir nimet, güzellik olduğu için sevgi özel bir enerjiye ihtiyaç olmaz. İnsan onu nefes gibi sürekli içine çeker. Sevgi insana mutluluk verir. Bir kere yakışıklılığını bir takdir etmeden geçmeyelim. Bayağı klas delikanlısın. Allah güzelliğini, yakışıklılığını daha da artırsın, sana hayırlı, bereketli uzun ömür versin. Ama bazen sevgiyi hak etmeyecek çirkin tavırlarda olan insanlar olur, tabii orada bir sevgi mücadelesi olur. Sevmeyi ayakta tutmaya gayret edersin. Mesela ters aksi konuşur, görüşmek istemez, konuşmak istemez. Mesela konuşmalarında imalı yakışıksız sözler olabilir, burada bir irade gerekir tabii. Burada bir sabır, irade ve sevgiyi inşa etmek için yüksek bir gayret gerekir. Bu ayrı bir konudur. Oluşmuş sevgi ayrıdır, bir de sevgiyi oluşturmak için olan gayret ayrıdır. Sevgiyi oluşturmak için olan gayret apayrıdır. O bir sanattır, o zor olandır ayrı bir konudur o. Ben onu bu konunun dışında olarak ele aldım. Onda, Kuran ahlakının bütün detaylarının çok ustaca sanatkarane işlenmesi gerekiyor. Ve sabır, itidal, güzel ahlak, güzel hitabet her şey gerekir.

Dinliyorum.

VTR: Ben Trabzon’dan Volkan. Hocam çok merak ettiğim bir sorum var. Cenab-ı Allah Rahman Suresi’nde “Allah Kuran’ı öğretti, insanı yarattı” diye buyuruyor. Buradaki sıralamanın hikmeti nedir?

ADNAN OKTAR: Cenab-ı Allah tabii “Kuran’ı yarattı” derken Levh-i Mahfuz’da Kuran yaratıldı. Ama önce-sonra diye bir şey yoktur Allah için onu söyleyeyim, o bize göredir. Allah Katında her şey an içinde yaratılmıştır ve bitmiştir. Dolayısıyla Cenab-ı Allah Kuran üstün olduğu için, yüce olduğu için tabii ki o üstünlüğü, yüceliği Allah bize hissettirmek için Kuran’ı öncelikle zikreder. Kuran’a uymayan bir insan Allah Katında önemli birisi olmuyor. Allah onu insan olarak değerlendirmez. Kuran’la insan değerli oluyor, imanla değerli oluyor, Allah’ı severek değerli oluyor. Kuran’ın önde zikredilmesinin bir hikmeti de budur Allahualem.

Musevi kardeşlerimizin kutladıkları Çardak Bayramı, Sukot deniyor bu bayrama. Musevi kardeşlerimiz bir hafta boyunca kendi yaptıkları kulübede yatıyorlar. Saray gibi evi olsa bile köşkü de olsa öyle bir yerde yatıyorlar. Hz. Musa (as) dönemindeki çöldeki durumlarını hatırlamak ve nimet içinde çok rahatlamamak için. Zengin ve güvenlikli olmaması gerekiyor bu kaldıkları yerin. Bu Mısır’dan çıkışı, çölde yaşadıkları dönemi anmayı amaçlıyor. Aynı zamanda Hz. İbrahim (as)’ın kendi yaptığı kulübede üç meleği ağırlamasını da anma olarak bu bayram eda ediliyor. Bu dönemde Kohenlerin duası okunuyor, Kohen Musevilerin. Senede iki kez oluyor. Hz. Harun (as)’ın mübarekliğiyle kutsadıkları için şükrediyorlar. Hz. Harun (as)’ın mübarekliğiyle kutsanıyorlar, o yüzden şükrediyorlar. İsrail halkı adına İsrail’e Allah’ın merhameti barış vermesi için de dua ediyorlar. Tevrat’ta da geçer Zekeriya 14/16’da: “Kudüs’e saldıran uluslardan sağ kalanların hepsi her şeye egemen Rab olan Kral’a ibadet etmek için Çardak Bayramı’nı kutlamak için yıldan yıla Kudüs’e gidecekler.” (Zekeriya 14/16) Hz. Mehdi (as) devrinde olacak bu. Hz. Mehdi (as) devrinde bütün insanlar Kudüs’e ziyaret için gidecekler, Mekke’ye, Medine’ye, Kudüs’e. O da Müslümanlar için bir nevi bayram gibi olacak tabii, o Kudüs’e gitmeler, Kudüs’ü görmeler yani hac gibi adeta. Müslümanlar biliyorsunuz Kudüs’e de gidiyorlar. Ama asıl bizim haccımız hacdadır biliyorsunuz Kabe’de. Ama Hz. Mehdi (as) döneminde de Kudüs de ziyaret edilecek bütün uluslarca. Musevilere karşı olanlar, Hristiyanlığa, Müslümanlığa karşı olanlar da onlar da gidip oraları ziyaret edecekler, Tevrat’ın işareti bu. Yani Kudüs’e saldıranlar dediği, İslam’a saldıranlar “onlar da gelip” diyor “hepsi iman edeceği için, İslam dünyaya hakim olacağı için oraya gelip Allah’a dua etmek ve bu güzelliği kutlamak için güzel ziyaretler yapacaklar” diyor. Onun için ileride de Müslümanların yaşayacağı bu güzellik yüz yıllar öncesinden, 3500 yıl öncesinden bildirilmiş. Kohenler biliyorsunuz Hz. Harun (as)’ın soyundan olduğu için şükrediyorlar. Ben de Kohen’im biliyorsunuz, soyum Kohen soyu. Onu Musevi arkadaşlarımız araştırdılar buldular. Hz. Davut (as) soyuna dayanıyor, Hz. Davut (as)’dan Hz. İsrail (as)’a dayanıyor. Oradaki bir koldan Kohen olduğumu gördüler, o da çok hoşuma gitti.

BÜLENT SEZGİN: Çardaklar Bayramı’ndan bir görüntü var Adnan Bey. Bu tarz çardaklar.

ADNAN OKTAR: Bakalım. Evet, bu tarz süsleyip böyle. O bitkiler ve oradaki meyveler de Tevrat’ta geçen istenen süsler. Evet, güzel bir bayram, güzel bir bayram şekli, güzel bir kutlama tebrik ediyoruz kardeşlerimizi.

Kohen’in Elleri adı verilen bir kutsama işareti var onu gösterir misin? Yaklaştır, orada meydana gelen işaretler var dikkat ederseniz. Üçgenler var öyle diyeyim, pergel gibi. Yani A harfi gibi, doğru mu? Evet. O masonlukta da kullanılan bir sembol, pergelle A harfini andıran pergelle ifade ediliyor. Anlamları var ama şimdi tabii onu. Evet, burada da yine üçgen A harfi şeklinde bir işaret. Kohenlik anlamına geliyor. O taç da malum yani Şiloh, Hz. Mehdi (as)’ı anlatan bir taç. Dünyanın kralı olacağına dair bir sembol. Burada da aynı şekilde görüyoruz pergel şeklinde. Çok eski kaya yazıtlarında ve kaya kabartmalarında bunlara rastlamak mümkün. İç içe girmiş iki üçgende her yönde A harfi oluşuyor görüyorsunuz. 12 bin yıllık mason tapınaklarında da yine A ve O harflerini görüyoruz kaya üstüne oyulmuş. O harfinin içerisine alınıyor o A harfi dikkat ederseniz. Nereden baksan A harfi olarak görülüyor her yönden. O parmak işaretleri de o A harfine o sembole dikkat çekiliyor.

KARTAL GÖKTAN: Daha önce gösterdiğiniz bir video vardı, Göbekli Tepe sütunlarında A-O harfleri gözüküyor.

ADNAN OKTAR: Bakın orada alenen A ve O harfleri var. 12 bin 500 yıllık mason tapınağı. O devirde 5000 yıl önce yazı yoktu diyorlardı, 12 bin 500 yıl önce yazının hası var. Yani bu devrin harflerini biliyor onlar o devirde. Bu devirde kullanılacak harfleri biliyorlar. İşte masonluğun bir sırrı demek ki. Kohenim demek Konen’in çoğulu Kohenim, Kohen tek, Kohenim-Kohenler.

Evet, dinliyorum.

VTR: Merhaba, benim adım Vicky. Berlin’de yaşıyorum. Dünyada daha fazla barış olmasını istiyorum. Mükemmel olur.

ADNAN OKTAR: Severim ben senin tatlılığını, sevgini. Bak her yerde Allah Mesih ruhunu, Moşiyah ruhunu, Mehdi ruhunu ram etmiş insanların kalbine nakşetmiş ve onlar hep barışı, sevgiyi ve kardeşliği istiyorlar. Ne güzel.

Tamam dinleyelim.

VTR: Osmanlı başka milletleri nasıl bir arada tutuyordu?

ADNAN OKTAR: Osmanlı milletleri nasıl bir arada tutuyordu? Kılıç gücüyle tabii ki. Diyorlar ya işte kültürüne karışmıyordu, harsına karışmıyordu falan. Cayır cayır vergi alıyor ve tabii ki orada bir askeri güç var kılıç gücü var, adamlar çekindikleri için dağılmıyorlardı. Sonra Abdülhamit döneminde baktılar ki Darwinizm’le, materyalizmle milletin iman gücü kırılabiliyor. Arkasından şarapla, rakıyla da ve sigarayla da bedeni güçlerini kırdılar. Masonlukla da ablukaya aldılar içeride ve İngiliz derin devleti otuz koldan zaten sarmış vaziyetteydi, küt diye indirdiler aşağı bu kadar basit, Osmanlı’yı yıktılar. Yani bütün sistemi çökerttiler bir anda. Abdülhamit de bu sistem içinde zavallı bir insandır mağdur edilmiş, ezilmiş zavallı bir insandır.

Mısır döneminden bir resim var onu yayınlayabilir misin?

ASLI HANTAL: Evet.

ADNAN OKTAR: Orada bir helikopter var açıkça görülüyor. Sarih olarak helikopter. Yine denizaltı görünümünde bir şey daha var. Yine uçak görünümünde bir şey daha var. Altta da bir harf var H ve Y şeklinde helikopterin altında yanlış mı görüyorum? H ve Y harfi. Aşağıda bir M harfi var. Ne acaba onlar öyle? Helikopteri nereden biliyordu bu adamlar? O da çok şaşırtıcı.

Evet, dinliyorum.

VTR: Toplumumuzda inanç özgürlüğü var mı sizce?

ADNAN OKTAR: İnanç özgürlüğü nerede kısıtlanmış olabilir? Hristiyanlık serbest, Musevilik serbest, komünizm anlatılması serbest. Türkiye İşçi Partisi faaliyet yapıyor. PKK faaliyeti yasak normal o. Bence var. Ama benim yakışıklımı rahatsız eden bir şey var herhalde onu kastediyor. Neyi olabilir acaba?

YASEMİN AYŞE KİRİŞ: Belki insanların bakışlarıyla rahatsız etmesi mi?

ADNAN OKTAR: Olabilir, o doğru. Genç kızlara mesela dekolteye müsaade etmiyorlar, makyaj yapmasına müsaade etmiyorlar, eğlenmesine müsaade etmiyorlar, değil mi? “Nasıl sen böyle giyinirsin?” o doğru. Öyle bir baskı sistemi var idi ama kanunla hukukla şu an hükümet bunları dümdüz ediyor. Zaten mafyaya karşı yeni açıklamalar yapıldı. Bunlar mafya yapılanmaları yani genç kızlara saldıranlar, onların dekoltesine saldıranlar mafya yapılanması içinde hareket ediyorlar. Bir de Alevi kardeşlerimize baskı yapıyor olabilirler. Gereği yapılacak.

Evet, dinliyorum.

VTR: Sokaklarda küçük küçük kulübe tarzında kitap okuma yerleri olsa ne güzel olur. Nasıl olur?

ADNAN OKTAR: Olabilir yakışıklım tabii makul. Şeffaf normal ısıtmalı çok güzel olur. Gayet güzel olur, faydalı olur. Ama tabii kitapların vasfı da önemli.

Evet, dinliyorum.

VTR: Kitap yazmak için özel bir ortamınız var mı?

ADNAN OKTAR: Sevimlilik hat safhada bayağı tatlı yüzü. Çok şeker maşaAllah. Allah güzelliğini artırsın. Benim yakışıklım hakikaten çok sempatik. Yok, ben mesela konuşuyorum banda alıyorlar konuşmamı. Sabaha kadar anlattığım oluyor. Sabaha kadar bir kitap bitirdiğimi hatırlarım. 

Evet, dinliyorum.

VTR: Kıskanılmak hoşunuza gider mi?

ADNAN OKTAR: Şaka yollu olur da ciddi olarak olmaz tabii. Kız arkadaşlarım bana şaka yapıyorlar öyle. Ama ciddi anlamda çok anormal bir hareket tabii. Bence normal bir davranış değil. Ama mesela bir genç kızın haysiyetini korumak, şerefini korumak, sağlığını sıhhatini korumak, namusunu, dinini korumak ve bu yönde tedbir almak bu bir kıskanmadır. Bu güzel. Gerekirse canını feda edersin Allah için. Ama durduk yere “niye bu böyle, niye başkasına karşı tavrın niye böyle oldu niye şey oldu?” Öyle olmaz. Sevgi hürriyeti olması lazım. İnsan sevgisini istediği gibi ifade eder. Sevgiyi kıskanmak çok anormal bir hareket.

Evet, dinliyorum.

VTR: İnsan kendisinin Allah’a imanından nasıl emin olur?

ADNAN OKTAR: Yakışıklım, Allah’a iman öyle hakk-ul yakin bir iman olmaz. Senin dediğin tarzda bir iman hiç kimsede olmaz. Hakk-ul yakin ölüm anında olur. Allah ayette diyor “Ona yakin gelip çattığında hakk-ul yakin” hakk-ul yakin o zaman tabii tam iman etmiş oluyor. Çünkü Azrail (as)’ı görüyor karşısında, ölümü görüyor, Kuran’ın dediklerini hepsinin doğru olduğunu anlıyor. Artık iman olmaktan çıkmış oluyor o inanca dönüşmüş oluyor. Fiili durum var. Ama onun dışında zaten imtihan ortamı demek iki yönlü de Allah’ın delil koyacağı bir sistem demektir. Şimdi mesela hücrenin yapısından, çiçeklerden, dağdan, ovadan, görüntü görmek, duymak bunların hepsinden iman eder insan. Ama mesela bir çocuk ölür, bir yakını ölür, orada onun içinde karşı imtihandan Allah şüphe etmesi için meydana getirdiği sistemlerdir. İmanını denemek için meydana getirdiği sistemlerdir. Eğer orada adam devrilirse devriliyor. Çok kişi öyle devrilir. Mesela kolunu kopartır Allah, başını bir yere çarpar bilmem ne yapar. Yahut hastalanır imanını kaybedebilir. Sabrederse devam ederse imanının güçlü olduğu anlaşılıyor.

GÜLEN BATURALP: Lübnan’dan sisiz seven bir kardeşimizin kızının videosu var. Kardeşimiz Amerika faaliyetlerinde çok fazla yer alan bir kardeşimiz.

ADNAN OKTAR: Tam yemelik bu. Annesi ısırmadık yerini bırakmıyordur bunun bayağı tatlı.

Kısa bir ara verelim.

ASLI HANTAL: Yayınımıza videolarla devam ediyoruz. 


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."