Sinan Oğan’ın Öcalan’la igili sözleri çok önemli. Milli menfaatleri çok güzel anlatıyor.

Adnan Oktar’ın 15 Ekim 2014 tarihli A9 TV röportajından


ADNAN OKTAR: Milliyetçi Hareket Partisinin çizgisi tabii bu konuda çok net. O yönden mükemmeller. Büyük Birlik Partisi de öyle. Milliyetçi Hareket Partisi de öyle.

BÜLENT SEZGİN: Adnan Bey bir fotoğraf vardı. YPG kumandanı Sipanhemo Öcalan’ın resmi önünde konuşma yaparken.

ADNAN OKTAR:  Şimdi kardeşim bu, nasıl açıklayacağız biz bunu? Adam elinde silah, “Abdullah Öcalan’ın yolundayız” diyor, “komünistiz, Stalinist’iz” diyor “Türk devletine karşıyız, Türk askerine karşıyız” diyor “gördüğümüz yerde vururuz” diyor. “Daha vurmadı ki” diyor. “Hele vursun ondan sonra” diyor. Olur mu öyle şey? Eski Marksistlerden oluşan bir liberal ekip var. Hem CHP’ye, hem AK Parti’ye çok baskı yapıyorlar. Onlar da onları entel dantel gördüğü için biraz kale alıyorlar. Benim gördüğüm. Oral Çalışlar, adeta uçuyor. Adam yani klasik Marksist ağız kullanıyor. Yani kale almanın alemi  ne? Türk milletinin ruhunu, felsefesini, inancını temsil eden adam mı? Değil. Oral Çalışlar gibi düşünen kaç kişi var? En fazla yüz, yüz elli kişi çıkar. En fazla. Türkiye, seksen milyon. Yüz, yüzeli kişinin desteklediği adamı Türkiye’nin akıl danesi olarak gösteriyorlar. Olmaz öyle şey.

KARTAL GÖKTAN: Adnan bey, Oral Çalışlar’a bir soru sordu. Sinan Oğan. Bir programda. Oral Çalışlar, tam cevap veremedi. Soru şöyle; “Öcalan’ın, Sayın Davutoğlu’yla aynı masaya mı, oturmasını istiyorsunuz? O zaman Elbadadi’yle de otursun. Daha fazla kan dökülmesin diye. Mantığınız bu mu yani?”

ADNAN OKTAR: Çok güzel konuşmuş. Sinan Oğan, çok yaman delikanlı. Bayağı akıllı bir genç. Çok şuurlu, bayağı kişilikli, milli menfaatleri çok güzel anlatan, her şeye akılcı bakan çok klas bir delikanlı. Onun değerini bilmek lazım. Çok iyi bir siyasetçi.

KARTAL GÖKTAN: Adnan Bey, yine konuşmanın devamında PKK taraftarı gazeteciler Amerika’dan da örnek verdiler. Sayın Sinan Oğan da şöyle söyledi.” Amerikan televizyonlarında, Amerikan askerine kurşun sıkan El-Kaide militanlarını öven tek bir insana rastlayamazsınız. Usame Bin Ladin’e, halk kahramanı muamelesi kimse yapmaz. Amerikan televizyonlarında da bu böyledir.”

ADNAN OKTAR: Şahane konuşmuş bayağı yaman delikanlı. Çok güzel. Aferin Sinan Oğan’na tebrik ediyorum. İşte Türk milletini temsil eden insanlar bu. Sinan Oğan’ı kimler destekler desen Türkiye’ de? En ağasını söyleyeyim. Kırk milyon falan insan çıkar. En az kırk, elli milyon insan çıkar. Yani ne diyorsunuz bunun fikrine? Bak MHP karşıtı olsa dahi diyor. Bak ona göre söylüyor. En az kırk elli milyon kişi, evet doğru söylüyor der yani. Öbürleri de der de belki MHP’li olduğu için. MHP muhalefetinden diyemez. Ama insanlar MHP muhalefetini aşarak bunu der yani. Haklısın der. Bazenleri siyasi hırsla söyleyemiyorlar. Haklı bile olsa, evet haklı diyemiyorlar. Hatta daha da fazla olabilir. Yetmiş-seksen milyon da olabilir. Türk milletinin tam düşüncesini, ruhunu temsil ediyor. Bir de Türk milleti arif bir millettir. Çok akıllı, çok sessiz sakindir. Mesela Anadolu’da bir dedeye gidersin. Hiç bir şey bilmiyor zannedersin. “Dedem ne diyorsun?” dersin. Yavaş yavaş, ağır ağır konuşur. “Bölünmeye karşıyım” der. “Öcalan bırakılmasın” der. “O katil” der. Çok özlü kısa anlatır. Türk milletini bu adamlarla kafalayacaklarını zannediyorlar. Biz daha bileniyoruz. Tehlikeyi daha çok görüyoruz o zaman.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler