Sayın Ahmet Davutoğlu’nun HDP’nin Marksist, Leninist olduğunu söylemesi çok önemli

Adnan Oktar’ın 6 Mayıs 2015 tarihli A9 TV röportajından


KARTAL GÖKTAN: Ahmet Davutoğlu Iğdır mitinginde; “HDP’nin Marksist, Leninist ideolojiyle hareket ettiğini” söyledi.

ADNAN OKTAR: Hele şükür. Yıllardan beri Marksist, Leninist olduğunu söyleye söyleye Tayyip Hocam’a söyle dedik, o söylemiyor. Israrla hiç alakasız putperest dinlerden bahsediyor. Ama yardımcısı söyledi, başbakan söyledi şimdi Tayyip Hocam’da sıra. En son Tayyip Hocam söyleyecek.

KARTAL GÖKTAN: Şu şekilde konuşması: “Birisi Türkleri dininden soğutmak istiyor, biri de Kürtleri koparmak istedi. Hala Marksist, Leninist düşünceyle hareket ediyorlar. Bütün HDP’ye söylüyorum; ya demokrasiyi seçeceksiniz ya silahı. İkisi birden olmaz. Ama silah elimde olsun baskı yapayım, millet üzerine demokrasi kılıcını tutup sandık oyunlarına gideyim derseniz, buna da millet izin vermez” dedi.

ADNAN OKTAR: Güzel hoş da şimdi Başbakan’ın ellerinden öpüyorum, çok mübarek muhterem bir insan. Gece-gündüz silahı bırakın diyorsunuz, diyeceğine gidip çöküp alsana elinden silahı. Eşkıyanın elinde silah oluyor, “eşkıya silahı ver, eşkıya silahı ver” denmez ki. Eşkıyanın üzerine çökersin, altına alırsın elinden zorla silahı alırsın. Bunun usulü budur. Ben ilk defa görüyorum böyle. “Eşkıya bey lütfen silahı verir misiniz, eğer uygunsa tensip buyurursanız” diyor. Böyle bir yöntem nerede görülmüş? Kurt gibi alır altına çökersin, zorla elinden alırsın. Bu kadar. Öyle olmuyor mu? Polis bir yerde bir adamla karşılaşıyor, elinde silah varsa elinden alıyor zorla, yere yatırıyorlar alıyor silahı.

Evet, dinliyorum.

BÜLENT SEZGİN: Sayın Davutoğlu konuşmasında şunları da söyledi: “Bizim için Sünni-Şii ayrımı yoktur, hepimiz Müslüman’ız. Bizde mezhep ayrımı yok. Bizim için Türk, Kürt bütün Anadolu’daki her bir vatandaşımız için, bizim için her Türkiye.”

ADNAN OKTAR: O güzel. O Hz. Mehdi (a.s) ağzı.

2015 böyle geçecek gibi görünüyor, bakalım 2016’da, 2017’de nasıl olacak. Tayyip Hocam, Mehdiyet için “2023” diyor. 2023 dünya hakimiyeti.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler