Sayın Adnan Oktar'ın 6 Nisan 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 6 Nisan 2018

 

(Hakkari Derecik Beldesi kırsalında terör örgütü PKK’ya yönelik operasyondan dönen güvenlik korucularını taşıyan askeri araç devrildi. Kazada 1’i ağır 17 güvenlik korucusu yaralandı. Yaralı güvenlik korucuları Şemdinli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Ancak kazanın nasıl meydana geldiğiyle ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı.)

Yol bozuk mu acaba nasıl ki? Yolların çok düzgün hale getirilmesi gerekiyor. Sebebini bilmiyoruz tabii sebebine bir bakalım. Her sebebi tespit ettiğimizde ona göre Türkiye çapında tedbir almamız lazım. Mesela virajda bilmem ne, ona göre tedbir. Mesela yol darlığı, ona göre tedbir. Bir daha oluşunu engelleyecek ne varsa gereken hepsini yapalım.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan isim vermeden Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in “Türkiye sıkıntıda” açıklamalarını eleştirmiş ve “Ekonomi bu kadar iyi giderken bir insan kendi ayağına kurşun sıkabilir mi?” demişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan bu eleştirilere devam etti ve yurtdışına gittiğinde kendi arakasından iş çevrildiğini söyledi. “Yurtdışına gitmeden önce faizlerle ilgili bir toplantı yaptık, düşürülmesinden bahsettik. Sonra ben yurtdışındayken merkez bankası faizi artırdı. Böyle bir şey olabilir mi? Bağımsızmış. İyi de onların aldığı kararın bedelini biz ödüyoruz. Bir de tek adamlık derler, bu nasıl tek adamlıksa. Karar alıyoruz uygulamıyorlar. Benim arkamdan iş çevirdiler. Ekonomi konusunda bazı arkadaşlarımızın açıklamaları çok yanlış. Ekonomik göstergelere bakıyorsunuz en az elli gösterge olumlu yönde gelişiyor. Ama onlar sıkıntılı olan bir-iki başlık üzerinde konuşuyorlar. Bu büyük terbiyesizlik. Ben sürekli faizlerin aşağı çekilmesi konusunda uyarıyorum. Toplantılarda ‘tamam’ diyorlar ama aksi yönde faiz düzenlemesi yapıyorlar. Böyle saygısızlık olur mu?” dedi.)

Kardeşim, Tayyip Hoca’ya Türk milleti toptan çok iyi sahip çıksın. Oyun büyük, adamlardaki cesaret de çok acayip. Bir ara büyük bir miting yapalım Tayyip Hoca da gelsin 2-3 milyon kişilik falan. Bu abuk-sabuk adamlar titrerler. Belirli bir kişiyi kastetmiyorum. Ama İngiliz derin devletinin etkisinde olan adamlar var daha hala, devletin her yerine yayılmış vaziyetteler bunlar ayağını denk alırlar. Gayet güzel şeyler yapıyor. Mesela askeri kıyafet giyiyor çakı gibi gayet güzel yakışmış, ona laf ediyorlar. Gayet güzel çok güzel bir jest. Askere yapılmış güzel bir destek, manevi bir destek ne var bunda? Sanki çirkin bir kıyafet giymiş gibi yanlış bir şey gibi. Askeri kıyafet giymesi cumhurbaşkanının ne kadar güzel, insanların çok hoşuna gider. Askere maneviyat ve moral. Yakışmış da aslan gibi delikanlı Tayyip Hoca. Çok ayıp bu yaptıkları. Yanında olduğumuzu, destek verdiğimizi her yerde ve her zaman gösterelim. Olayın çapı daha genişletilsin. Adamlarda garip bir cesaret var. Nereden geldiği belli olmayan bir cesaret. Milletçe desteklediğimizi gösterelim. En az yüzde 70 desteği var Tayyip Hocamız’ın.

 

Şeytanın Etkisine Giren Kişi Önce Müslümanlardan Uzaklaşır, Küfrün İçine Dalmaya Başlar. Küfrün İçine Gittiğinde Orada da Sıkılır. Sürekli Dalgalanma İçinde Olur

Şeytanın etkisine giren kişi, bir kere efektte donukluk derler tıpta da vardır. Yüzde bir donukluk oluşur. Konuşmada ağırlık meydana gelir, konuşmayı rahat yapamaz şahıs, ağlama eğilimi vardır konuşmasında. Dengesiz ve tutarsız konuşmalar yapar. Yani hangi inançta olduğu, neyi düşündüğü anlaşılmaz dalgalanmalar vardır. Ani fevri böyle delice kararlar alır, esaslı şekilde savrulmalar vardır. Dine muhalif ataklar başlar şeytanın etkisiyle. Önce Müslümanlardan uzaklaşır, sonra Kuran’dan uzaklaşır, namazdan uzaklaşır küfrün içine dalmaya başlar. Küfrün içinde de sıkıldığı için yeniden dalgalanmalar başlar Allah vermesin çoğu zaman intiharla sonuçlanır veyahut cinayetle sonuçlanır veyahut delirme veyahut psikolojik çökmeyle sonuçlanır bu tip vakalar. Genellikle münafıklarda olur bu yapı. Şeytan çok sarsar böyle tipleri çok bunaltır. Kısmen direnebilirler ama genellikle iradesiz oldukları için direnemezler o savrulmalarla ömürleri geçer. Ama o savrulmalarda en belirgin vasıf efektte donukluk yani yüz ifadesinde donukluk, konuşma ağırlığı, konuşmada çelişkili konuşma yani zırvalama tabir edilen konuşma, karakter dengesizliği başlar, şahsiyet dengesizliği başlar. Saldırganlaşır şahıs, buradan şeytanın etkisine girdiğini anlayabiliriz. Ama en ziyade yüzündeki ifadeden anlaşılır.

 

(“‘Düşünüyorum öyleyse varım’ felsefesi sizce yeterli mi?” izleyici sorusu)

Şöyle deseydi olurdu; düşünebilen bir varlık olduğuma göre bu düşünmeyi bir yaratan var, etrafımdaki bu görüntüleri bir yaratan var, bir fevkaladelik var; buradan genişletebilirdi. Ama daha adam var olup olmadığından haberi yok “ha düşünüyorum o zaman demek ki varım” diyor. Yemek yemesinden anlamamış, yürümekten anlamamış, konuşmaktan anlamamış ama düşündüğünde anlamış ki varmış. Daha önce var olup olmadığını da bilmiyor, ilk defa var olduğunu anlıyor. Dolayısıyla ‘laf söyledi’ derler böyle tiplere. Mahcup etmek istemezdim ama hakikaten boş yani o diyen felsefeci kimse. Fıçının içine giriyor birisi, işte ‘gölge etme’ bilmem ne falan. Daha ne istiyorsun işte sen pejmürde yaşıyorsun fıçının içinde rezalet. Seni çıkartıp adam gibi yaşamanı istiyor adam. Fıçının içinde şarap içip yan gelip yatıyorsun berbat bir hayat yaşıyorsun. Sana güzel bir hayat sunmak istiyor adam. Oturup ona hayran oluyor ‘ben de bir fıçıda yaşasam’ diyor. Fıçıda yaşanır mı?

 

(Suudi Arabistan Katar’ın yalnızlaştırılması politikasına hız verdi. Suudi medyası sınır boyunca yeni bir kanal kazılarak Katar’ın ana karadan tamamen ayrılacağını duyurdu. Bir yıl içerisinde uygulamaya sokulması beklenen projenin detayları da belli oldu. Kanal, 60 kilometre uzunluğunda, 200 yüz metre genişliğinde ve 20 metre derinliğinde olacak. Ve Katar’ı ana karada ayırarak ufak bir ada haline getirecek. Bazı basın organları bu fikrin çılgınca bir fikir olduğunu belirterek ‘bu neyin nefreti?’ diye sordular.)

Bunu bir araştıralım tabii. Yani aslında Ortadoğu’daki ülkelerin hepsi modernliği esas alsa böyle Avrupai, canlı, cıvıl cıvıl bir dünya görüşünü esas alsa, demokrasi de rahatça pekişmiş olsa hiçbir sorun kalmaz. Böyle IŞİD kafasına, Taliban, Kaide kafasına karşı bir eğilim var Ortadoğu ülkelerinin birçoğunda. Bilinçaltında onu istiyorlar aslında. Dolayısıyla bu kafanın en baştan kapatılması gerekiyor.

 

(Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün şehirdeki vakıflarla düzenlediği Gençlik ve İnanç konulu çalıştayda gençlerin homoseksüelliğe bakışındaki değişiklik konusu gündeme gelmişti. “Eşcinsellik pek çok lise öğrencisinde normal hatta sempatik görülebilmekte ve bir sapkınlık olarak değil cinsel bir tercih olarak nitelendirilmektedir. Öğrenciler eşcinselliği özgürlük bağlamında anlamakta, özgürlüğün ne olduğu öğrenciye yeterince anlatılamamaktadır” denilmişti. Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yaptığı araştırmanın devamında; Öğrencilerin anlatılan dini bilgilerdeki tutarsızlıklar nedeniyle deizme kaydığı, din dersi öğretmeninin öğrencisine uygun rol model olamadığı, çocukların sorularının ya yanıtsız kaldığı ya da bastırıldığı, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ders materyallerinin çocuklara değil yetişkinlere uygun ve yetersiz olduğu sonucuna ulaşıldı.)

Bu bütün Anadolu çapında, Türkiye çapında böyle, bunun tespiti çok hayati bir konu. Devlet bu konuyu milli güvenlik meselesi olarak, çok ciddi olarak ele alması lazım. Tedbiri de açık açık ifade etmesi gerekir. Ama ben açıkça söyleyeyim bizim anlattığımız din modelinin dışında hiçbir şekilde anlatılan modeller olacak gibi değil. Hiçbir şekilde olmuyor. Hepsi felakete götürücü oluyor. Hepsinde homoseksüelliğin kapısı açık, hepsinde deizme ateizme kayma ihtimali oluyor. Mesela bak bizim arkadaş grubunda öyle bir şey imkansız. Mümkün değil. Çok güçlü bir iman üzerine oturuyor. Nerede anlatsak, kime anlatsak her yerde çok güçlü bir iman oturuşu oluyor. Dolayısıyla bizim anlattığımız modelin çok iyi kavranıp çok iyi uygulanması gerektiği kanaatindeyiz. Ama başka bir model var da biz bilmiyorsak bize söylesinler biz ona uyalım.  Ama şu an bu modelin üzerine model görünmüyor.

 

(“Hz. Nuh (as) gemiyi yaparken kimden yardım almıştı?” izleyici sorusu)

Gemi, yaptığı gemi büyük aslında. Benim kanaatim buralarda bir yerde yapmış yani bu İstanbul'da buralarda bir yerde yapmış. Yani sel suyuyla geldiğinde ayaklanmış gemi, öyle görünüyor. Biraz yolculuk yapmış gibi görünüyor yani yol almış. Herhalde biraz malı mülkü vardı anladığım kadarıyla. Yani burada yaşadığına göre hayvanları varsa işçi tutmuştur, işçilerle yapmıştır. Çünkü biraz marangozluk gerekiyor, ahşap falan onların hepsine para gerekiyor. Parayla yaptırmıştır yani ahşabı getirttirmiştir, onları monte ettiriyor. Onlara bir de katranla, kıtran aradan su sızmasını engellemek için katranla kaplanıyor. Ahşap iyice yediriliyor. Seven müminler vardır ama sayıları az benim anladığım kanaatim. Herhalde beş-on kişi falan bir şey, çok az. Bir kişi daha var, bir yaşlı daha var ama onu tanıyamadı. Ona yardım eden, gemide olan. Yani bilmedi onu. Parayla yaptırmıştır yani çok çok da büyük bir gemi olduğunu zannetmiyorum. Yani bir çift öküz veya sığır, inek işte koyun, davar böyle yani kullanılacak hayvanlardan. Kümes hayvanları yani toplam 10-15 çeşit hayvan koymuştur, o kadar. Hindi, kaz işte ördek, tavuk, koyun, keçi, sığır belki manda o kadar başka bir şey yok. Yani onları üretebilmesi için onlara ihtiyacı var. Bütün hayvan çeşitleri değil. Muhtemelen işte ne kadardır? Bu salonun genişliğinde falan bir ana yapısı vardır. Bu salonun iki parçasını düşünün. Hayvanları böyle bir kısma koyduysa insanlar için de ikinci kısım yapılmıştır. Bir ilave daha bir de suyu yaracak kısım. Teknik bir özelliği olduğunu zannetmiyorum. Yani öyle metal falan kullanıldığını zannetmiyorum. Doğrudan ahşaptan yapılmış ve su da nereye götürse oraya gidecek gibi. Bir de suda dengede durabilmesi için dörtgen motifte olduğunu düşünüyorum. Dörtgen özellikte olduğunu düşünüyorum. Yani kutu gibi oradan oraya, oradan oraya gitmiştir ve çok uzun da sürdüğünü zannetmiyorum tufanın. Görevini yaptıktan sonra tufan sular çekildi. Çünkü çok süratle doluyor zaten deniz, süratle dolmuştur. Sonra da bir kenarda herhalde bir dağa bir yere gemi yanaşıp yani normal sürüklenmesi için de yanaşıp orada artık karaya oturdu anladığım kadarıyla orada inmişler. Yani yağmur da durduğu için orada inmişler. Benim kanaatim buralarda bir yerde de çıkabilir. Yani İstanbul’da bir yerde çıkabilir. Yer altında bir yerde gömülmüş olabilir, toprak altında.

 

(İnternet Haber’den Osman Diyadin, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun sanatçılara yönelik öfkesine bir anlam veremediğine dair bir yazı yazdı. “Kemal Bey, bu ne şiddet ne celal. Sanatçılar ne yapmışlar? Mehmetçikle buluşmuşlar. ‘Biz varız’ mesajı vermişler. Kemal Bey anlıyoruz senin asıl derdin sanatçılar değil. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın güçlü varlığının daha da artarak sürmesi. İşte bunun üzerinde yarattığı psikolojik tramvayı sanatçılara saldırarak atmaya çalışıyorsun. Bir de “Sözlerimin arkasındayım. Az bile söyledim” demiş. Sürekli mağlup olduğu için artık rüyalarına girdiğine inandığım Erdoğan kompleksinden kurtulamamanın hıncını sanatçılardan alan bir Kemal Kılıçdaroğlu gerçeği var. Ah Kemal Bey ah” dedi.)

Bir kere Tayyip Hoca güzel bir atılım yapmış takdir et. Bak oradaki hanımların hepsi dekolte ve hepsi sanatçı. Bir kere “müziğe ben açığım” diyor. “Müziğe açığım ve müzik dinlemekten zevk alıyorum.” Mesela gelenekçilere meydan okuyor orada. “Sazlara taraftarım” diyor. Orada bir meydan okuyor. Dekolte hanımlarla iç içe onlarla tokalaşıyor. Yan yana beraber resim çektiriyor. “Dekolte hanımlara karşı benim bir muhalifliğim yok. Onların hürriyetinden, özgürlüğünden yanayım” diyor. Çok güzel bir mesaj veriyor. Takdir etsene. Demediğini bırakmıyor. İnanılır gibi değil. Bir de askeri kıyafet de çok yakışmış. Aslan gibi delikanlı. Yani yakışmıyor diyen bir kişi çıkmaz. Gayet de düzgün çok da güzel olmuş. Çok güzel bir jest, askerlerle iç içe. Bak mesela onları kendi evladı gibi seviyor. Böyle candan, mütevazi bir ortam, enaniyet yapmıyor, büyüklük yapmıyor. Yazık günah. Hayır Tayyip Hoca’nın süksesini durdurmak mümkün değil ki zaten sükse yapar. İstediği yerde yapar. Baksana ne kadar güzel yani şu. İbrahim Tatlıses’e laf söylüyor. İbrahim Tatlıses çok değerli bir sanatçı. Saygılı bir insan, sevgi dolu bir insan. Nerden nerelere bağlantı kurup nasıl bir nefret politikası izliyorlar? Ben anlayamıyorum. O hanımefendi hadi bir hata yapmış. Cezasını çekmiş. Ayıp günah o kadını, o güzel insanı niye mahcup ediyorsun? Tekrar tekrar hatırlatılacak bir şey mi o? Artık onu unutacaksın. Cezasını çekmiş, bitmiş o. Hatırlatmak çok ayıp ve çok çirkin. Özetle Tayyip Hoca burada çok puan kazandı. Hiç aleyhine bir şey yok gayet de güzel. Kemal Hoca’ya ben yakıştıramadım. Yani mantıklı değil buradaki hareket.

 

(“Namazdan sonra nasıl dua etmeliyiz?” izleyici sorusu)

Kendini Allah’a teslim et, bırak. Samimi, candan en çok istediğin şeyler neyse onları söyle. Hiç kurala falan sokma. Bak yani neye ihtiyacın var mesela. En çok ihtiyacın nedir? Allah ile bağlantının yoğun olması, imanının çok güçlü olması, Allah’ı çok sevmen. Allah korkusunun gerçek anlamda sende tecelli etmesi. Yani sevgiyi artıran bir Allah korkusu istemen. Egoistlikten, bencillikten seni koruması. Şirkten seni koruması, belirli şeyler. Yani bunları istediğinde yapar Allah. Bak şimdi söylüyorum ama bu pek anlaşılmıyor bazen. Mesela diyor ki bazen insanlar söyler, “Allah ne istersen verir” derler. Ama hiç adam da inanmaz. “Olur mu canım?” der işte “ben şunu istiyorum.” Hakikaten de Allah vermez. Mesela ev istiyor vermiyor Allah. Araba istiyor vermiyor. Kendine istiyorsun. Tabii ki vermez Allah. Allah için istemek ayrı onu akıl edemiyor. Allah’ın sevgisini kazanmak için, egoistlikten, bencillikten uzak olarak saf ve samimi olarak Allah için istersen istediğin her şeyin tamamı olur bak söyleyeyim. Ben hayatımdan örnek vereyim. Binlerce örnek verebilirim. Hepsi oldu. Benim isteyip de olmayan hiçbir şey yok. Bir tane, iki tane, on tane, yüz tane değil. Ne istiyorsam oluyor. Örnek işte delil.

 

(“Zayıf kişilikten nasıl kurtulabilir insan?” izleyici sorusu)

Allah insanın zayıf yaratıldığını söylüyor. Yani kişiliği insanın zayıftır. Aklı da zayıftır, bedeni de zayıftır. Zayıf bir varlıktır. Allah’a kendini bıraktığında güç kazanıyor. Allah'la tam bağlantıda güç kazanır. Allah’la bağlantı kesildiğinde beden zaten zor bela ayakta durur. Başa bela olur. Ölmek ister hemen beden. Ölmeye de çok hazırdır beden. Yani akıl almaz güçsüz bir beden vardır insanda. Her yerinde bir arıza çıkmaya hazırdır. Kulak, göz, burun, bademcikler. Her yerin için. Arıza her yere hazırdır. Allah'ın lütfuyla insan normal ayakta kalır. Bir kere bir günde defalarca kanser olması gerekir insanın.  Çünkü sürekli kanser hücresi oluşuyor. Vücut onu sürekli yok ediyor. Kesintisiz milyonlarca kere oluşuyor kanser hücresi. Ve her seferinde tek tek yakalıyor onu sistem. Mesela geliyor “a” diyor “bu ne ya?” diyor “hücre bozuk olmuş burada” diyor. “Parça yanlış yerleştirilmiş” diyor. Hemen ayırttırıyor. Arkadaşlar iki taraftan ayırıyorlar kromozomu çekiyorlar. Yanlış parçayı alıp oradan söküp çıkarıyorlar. Parçalara ayırıyorlar. “Doğru parçayı gönderin” diyor. Doğru parça yola çıkıyor. Özel onu getirecek sistem var. Ray sistemine bindirip alıp getiriyorlar. Oraya takıyor. Açı, şimdi açı çok önemli mesela sağa, sola, yukarıya, aşağıya. Aşağıya mesela güney kırk beş derece ve dışa dönük olacak. Tam o açıda oturtulması gerekiyor. Öyle oturduğunda kanser hücresi oluşmuyor. O temizliyor bitiyor. Bir tane de “abov” diyor “burada da var bir tane daha.” Yine kanserojen. Bak her yakaladığı kanserojen. Onu da söküyor, onu da engelliyor. Akşama kadar onunla uğraşıyor. O hücrelerin hepsi insanı öldürmeye matuftur aslında. Bıraksa kısa sürede öldürür. Hepsini tek tek insanı öldürecek hücreleri her gün öldürür o sistem. Yani bunu biz nasıl durduralım? Allah durduruyor. Rahatça kan hücum eder beyin kanaması olur ölürsün. Tansiyonun sistemi var. Çok ince hassas ayarlı bir sistem. O basıncı özel ayarlıyor insan vücudunda. Bir ayarı bozulsa tansiyonu bir basar yirmi dörde çıkartır, beynini parçalar rahatça. Yapmıyor Allah. Her şey Allah'a bağlıdır. Onun için Allah'a teslimiyetin dışında insanın yapacağı hiçbir şey yoktur.

 

(“İnsanlar uyuşturucu bağımlılığı ve bunun gibi kötü alışkanlıklardan nasıl kurtulabilirler?” izleyici sorusu) 

Bu nasıl oluyor ben anlamıyorum. Bir de korkmuyorlar da. Hadi diyelim canı çekti yahut denemek istiyor falan ama tehlikeli bir şey. Yakalanması da öyle, hayatı kayar. Sabıka alacak. Bu cesareti nereden buluyorlar ben bunu anlayamıyorum. Bayağı açık alenen esrar içiyorlar. O da bir ayrı çılgınlık yani yasak olduğu halde yapmaları. İnsan sağlığı zaten zor ayakta duran bir şey insan. Para vereceksin zehir alacaksın kendini zehirleyeceksin inanılır gibi değil. Mucize başka açıklaması yok. Tabii ki asıl kök eğitim Allah'ı sevmek, Allah'ın büyüklüğünü anlatmak anlaması, kendi varlığını fark etmesi, büyüklüğünü fark etmesi, Allah'ın ruhunu taşıdığını görmesi. Öyle bir şey olduğunda bir asalet gelir üstüne. Ve basit olan, kötü olan her şeyden kaçınır. Allah'ın ruhu olan bir varlık çok yücedir yani çok mukaddestir. Kendinin değerli olduğunu hisseder, bilir. Allah korkusu başka çözüm yok. Allah’ı sevmek, Allah'ın büyüklüğünü bilmek. Bunun için de iman hakikatleri, Kuran mucizelerinin anlatılması lazım. Bunun dışında bir yöntem hiçbir şekilde olmaz. Mesela program yapıyorlar emniyet müdürleri geliyor. “Çocuklar sakın esrar içmeyin, uyuşturucu içmeyin, zararlı” adam daha fazla içer. Daha teşvik olur. Yasak olması onu daha da heyecanlandırabilir. Belki de ondan da yapıyor olabilir. Yasak olduğu için. Yasağı deldiği için, isyan ettiği için belki de hoşuna gidiyor. Zararları anlatılabilir ama asıl benim bildiğim Allah korkusudur, Allah sevgisi ve derin iman. Allah'ın ruhu olduğunu bilen bir insan onun asaletini, onun derinliğini çok iyi yaşar.

 

Bazen İnsanlar Allah’ın Rızasını Kazanmayı Tam Anlamıyorlar. Allah’ın Rızasını Kazanmak Demek Allah’ın Aşkını, Sevgisini Kazanmak Demektir

Allah'ın rızası yanlış anlaşılıyor. Rızası kazanılır böyle içi boş bir şey gibi biliyorlar. Rızası yani Allah hani “iyi yaptın” der “güzel olmuş, iyi yapmışsın” öyle anlaşılıyor. Allah'ın rızasını kazanmak demek Allah'ın aşkını kazanmak demektir, sevgisini kazanmak demektir. Allah'ın rızası bu. Allah'ın Kendi ruhunu sevmesidir. Bu yani. Çünkü rıza deyince anlaşılmıyor. Gelenekçi kafayla baktınız mı çünkü Müslüman deyince işte çember sakallı, eli tespihli, kilolu, kafası takkeli bir dede akla geliyor. Hacı dedin mi Hacı emmi falan dedin mi yine o tarz adamlar akla geliyor. Mümin dedin miydi badem bıyıklı adamlar akla geliyor. Garip bir şey oluştu insanların kafasında istifham oluştu. Allah'ın rızası deyince de o da belli olmayan bir şey. Allah'ın kulundan razı olması demek Allah'ın kulunu sevmesi demektir. Yani candan sevme. Karşılıklı mümin Allah'ı seviyor. Allah da mümin kulunu seviyor bu kadar.

 

(Hatay'a askerimize destek için giden sanatçılara, tepkiler devam ediyor. İbrahim Tatlıses ve diğer sanatçılara, “Madem o kadar vatan sevginiz var, o zaman çocuklarınızı askere gönderin de görelim. Askerde sizin çocuklarınızı göremiyoruz” diyenler olmuştu. İbrahim Tatlıses, bu iddialara oğlu Ahmet'in askerlik fotoğrafını paylaşarak cevap verdi. Fotoğrafın yanına da “Mevzu vatan aşkıysa benim oğlum Ahmet, askerliğini uzun dönem olarak Sarıkamış'ta yaptı. Başarısından ötürü 3 tane madalya aldı. O dönemde Reha Muhtar’da ana habere bile çıktı. Araştırın bulun” diye yazdı.)

İbrahim Tatlıses çok değerli bir sanatçıdır, çok kıymetli bir sanatçıdır. Onu eleştirenler, İbrahim Tatlıses'in binde biri bile etmezler boş yere konuşuyorlar. İbrahim Tatlıses, sevgi dolu, sevecen, sanat gücü çok yüksek, yorumu mükemmel olan, neşeyi, sevinci çok güzel vurgulayan, dost canlısı, mütevazi, halkını, milletini seven, merhametli, tutarlı, güzel bir insan ve kabadayı zihniyetlidir. Zihniyetinde kabadayılık vardır, güzel ahlaka sahip bir insandır. İstedikleri kadar eleştirsinler. Bak, altın derler yere düşmekle kıymetini kaybetmez. “Sakıt olmaz kadri kıymetten altın yere düşmeyinen” Bu Osmanlı atasözüdür. Orada adı geçen bütün sanatçıları asla bu laflar küçük düşürmez. Onlara söylenen sözler zaten havaya çıkar, göğe çıkar. Böyle bir tavır hangi sanatçıyı küçük düşürür, niye mahcup etsin? Kem söz, sahibine aittir derler, onda kalır. Kem söz çıktığında sahibinde kalır, şahsa ulaşmaz. Dolayısıyla biz sanatçılarımıza bu sözlerin ulaştığına inanmıyoruz olmaz çünkü öyle bir şey olmaz. Dolayısıyla bunun bizi rahatsız eden de bir yönünü göremiyoruz. Öyle bir şey de yok, kafamızı takacağımız bir şey de yok. Sanatçılarımız, sanatlarını icra etmeye devam etsinler. Hepsini çok seviyoruz, hepsine çok saygı duyuyoruz, çok değer veriyoruz. Tayyip Hocam da hepsine beşer bin lira maaş bağlasın sanatçıların. Devlet övünç madalyası da versin, altın madalya. Zaten bir avuç sanatçımız var güzel taltif edelim. Ona vesile olsun, hiç bekletmesin Tayyip Hocam hiç. 24 ayar altından kocaman madalya takalım. Devlet övünç madalyası, sanatçılara. 5 bin lira da karşılıksız maaş. Vefat edinceye kadar. Allah ömürlerini uzun etsin. Hayatlarında garantileri olur, rahat ederler, o kadar.

 

Allah İçin Yaşayan Bir İnsanın Elde Edebileceği En Büyük Refahı, En Büyük Güzelliği ve En Büyük Zenginliği Elde Etmiş Olur

Allah için yaşadığında bu dünyada olabilecek en yüksek kazancı elde etmiş olursun. Yani bir insanın elde edebileceği en yüksek zenginliği elde edersin, en büyük refahı ve en güzel hayat şartlarını elde edersin ama Allah için yaşarsan. Ahirette de sonsuza kadar cennette en mükemmel hayatı yaşarsın. Allah için yaşayan hem dünyayı, hem ahireti, tam anlamıyla kazanır. Hz. Süleyman (as)’a ne oldu? Hem dünyayı en mükemmel kazandı, hem ahireti en mükemmel kazandı. Resulullah (sav) nasıldı? Hem dünyayı, hem ahireti en mükemmel kazandı. Resulullah (sav), ağırlarına gidiyor anlatamıyorlar ama çok zengin güzel yaşadı. Akıl almaz zengindi Peygamberimiz (sav). Ucu bucağı yoktu zenginliğinin ama harcıyordu. Hanımları, sevdikleri çok fazla. Söyleyemiyorlar, ağırlarına gidiyor.

 

(“Batıl dinin kuralları nelerdir?” izleyici sorusu)

Batıl dinin kuralları insanı dinden soğutacak ne varsa her şey. Mesela namazı kılınmayacak hale getirir, abdesti alınmayacak hale getirir, sevmeyi imkansız hale getirir, kadını nimet olmaktan çıkartır. Namazı öyle zorlaştırıyor ki yani bine yakın madde var namazı kılınmayacak şekle getirmek için. Abdesti alamamak için yüzlerce madde var. Her şeyi içinden çıkılmaz hale getirmişler. Kadın sevgisini yok etmek için ellerinden gelen her şeyi yapmışlar, yüzlerce madde. Yani şeytanın ilkasıyla olmuş bu. Tabii, bâtılla uğraşmak insanın midesini bulandırır. Yani çok da bunlardan anlatmak. Ana hatlarıyla anlatmak lazım, o yeterli. Onun dışında zaten onlarla hiç muhatap olmayacağız. Gelenekçi kafada bilim yok, bilim yok. Ne var? İlim diyor, yani hurafe hadisler, hurafe hadislere, ilim diyor. Kuran okumak yasak, okusan da anlamazsın zaten diyor. Düşünmeyin diyor, düşünmeyin ve okumayın yani tahsiliniz de olmasın. Tahsilli olmak, insanı saptırır diyor. Heykele tükürüyor, resme tükürüyor yani rezalet paçadan akıyor. Kadın, yarım zaten insan olarak görmüyor kadını.

 

(“Vicdan sahibi bir insan mutlaka iman eder mi?” izleyici sorusu)

Vicdan demek Allah'ın insanlara vahyi. Allah'ın vahyinin adı, zaten ruh sahibi demektir, açık bilinç anlamına geliyor bu. An an vahyi alıp onu dinleyen insan anlamına geliyor. Zaten vahyi alan bir insanın, müminin vahyi reddetmesi mümkün değildir. Yani bilinci açıksa vahyi mutlaka kabul eder. Vicdan da vahiy olduğu için ve bunu kabul ettiği için mümin doğru yoldadır. Yani mutlaka da cennete gider Allah'ın izniyle tabii ama iman ve küfür arasındaki mücadelede tabii taraf olduğu için mümin tarafında olduğu için azimli ve gayretlidir, şevklidir. Ama bunu yaparken ben kesin cennetlik olacağım demez. Ümit ve korku arasındadır ama galibane cennete gideceğini düşünür. Yani böyle ciddi bir cehennem ihtimalinden ziyade, cennet ihtimali üzerindedir yani cehenneme de gidebilirim diye düşünür. Yoksa şuuru, bilinci açıksa, müminse tabii ki umudu cennetten yanadır.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."