Sayın Adnan Oktar'ın 27 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 27 Mart 2018

 

Bir Kadına Saldırı Varsa İsterse Hapis Cezası Olsun Hiç Fark Etmez Mutlaka Müdahale Edin.

Dün bir olay duydum, bir hanım kız sokakta bağırıyormuş falan. Var mı onun resimleri birisi saldırmış? Böyle şeylerde hiç tereddüt etmeyin kim olursa olsun. Bir kadına saldırı varsa isterse hapis cezası olsun hiç fark etmez mutlaka müdahale edin. Ailesi de mesela toplanıp gelebilir 40-50 kişi o da fark etmez. Burası dağ başı değil, adalet yurdu Türkiye, gereği yapılır. Çakallık, münasebetsizlik istemiyoruz. Hiçbir kadına zulüm yapılmasını istemiyoruz. Bir de bu çıkıyor, mesela kadına saldırıyor adam sokakta, adam koruyor-kolluyor. Bakıyorsun 30 kişiyi toplamış geliyor, hemen organize şubeye yetki verilsin. Bu adamları geldiğine geleceğine pişman etsinler öyle tipleri. Öyle terbiyesizlik olur mu? Genç kıza saldırmak ne demek? Çok büyük olay. Sokaklarda da panik butonu olsun, mühim şeylerde böyle genç kızlar rahatça haber verebilsin yahut vatandaş haber verebilsin, değil mi? O bölgeye hemen polis gelecek şekilde kameralı, panik butonuna basan görülsün böyle yakından yüzü. Bassın, o bölgedeki polis hemen oraya intikal etsin. Bir kadını dövemedim diye adam yeniden geliyorsa geldiğine geleceğine pişman etmek lazım kanunla hukukla.

 

(Afrin’de dün yürütülen arama-tarama faaliyetleri sırasında PKK’nın tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucunda Piyade Uzman Çavuş İbrahim Imış ve Piyade Uzman Çavuş Veysel Temel şehit oldu. Hatay Amanoslar’da ise PKK ile girilen çatışmada Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur şehit oldu. Şehitlerimizin fotoğraflarını görebiliriz. Jandarma Çavuş Şehit Samet Tokur.)

Samet bu değil mi? Yakışıklı Samet, güzel Samet Allah şehadetini makbul etsin, kabul etsin dünyalar güzelim benim. Sana imrendik. Cennet senin gibi bir güzeli görünce müthiş sevinçle ayağa kalkar. Allah bizlere de nasip etsin, annene babana Allah uzun ömür versin ne mutlu sana ne mutlu sana ne mutlu sana, maşaAllah diyoruz.

 

(“Kuran’ı neden yanlış yorumluyorlar?” izleyici sorusu)

Kuran yanlış yorumlanacak gibi değil, kasten yapıyorlar. “Namaz kılın” diyor, “manevi namaz o” diyor. Şimdi adamın insanın ağzını bir acayip şekle getirttirecekler. Namaz, bildiğin namaz. “Rüku” diyor “yok canım o anlamda değil” diyor. “Secde” diyor “yok o anlamda değil.” “Kıyam” diyor “yok o anlamda değil” diyor. Deli misin sen? “Hacca gidin” diyor “gönüllerin haccı kastediliyor” diyor. “Hacca gidin” diyor işte “Kabe-i Şerif’i tavaf edin diyor” hac işte bildiğin hac. “Zina etmeyin” diyor açık “o anlamda değil” diyor. Çok samimiyetsizlik. Kuran’ın hükümleri çok muhkemdir. Herkesin anlayacağı gibi nettir. Kasten yapıyorlar. Öyle adamlara hiç değer vermemek lazım, önem de vermemek lazım. Benim canım zaten öyle insanları kaale almaz. Bakar bakmaz Kuran hemen anlaşılan bir kitaptır. Dolayısıyla yanlış yorumlayanlara hiç önem verme. Türkiye’nin yüzde 99’u Kuran’ı düzgün yorumlar. Çok nadir adam çıkar öyle onları da kaale almamak lazım. Sesi çok çıkıyor onların ama etkisi olmaz.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dinde güncellemeyle ilgili açıklamasına Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı’nda da destek verildi. Toplantının sonuç bildirgesinde Nurettin Yıldız gibi ilahiyatçıların açıklamalarına karşı çıkıldı. Bildirgenin sonuç kısmı şöyle: “İlmi disiplinden yoksun gerçeklikten uzak söylemler dinin yanlış anlaşılmasına, bireysel ve sosyal sorunlara hatta krizlere neden olmaktadır. Dine dair görüş beyan edilirken hassas davranılmalı, toplumun genelini ilgilendirmeyen ve ilmi ortamlarda müzakere edilmesi gereken hususlar kamuoyu önünde tartışılmamalı. Yetkin olmayan kişiler ve grupların dini söylem ve uygulamalarına itibar edilmemelidir.”)

Diyanet İşleri Başkanı maşaAllah Hızır gibi yetişti. Çok yaman bir insanmış. Yanındayız sonuna kadar destekliyoruz. Diyanet’i de tebrik ediyoruz, camia olarak da tebrik ediyoruz çok güzel gidiyorlar. Fitneyi fücuru ortadan kaldıracak şekilde, Kuran’ın, İslam’ın değerini en güzel şekilde insanlara anlatacak bir tarzda doğruları anlatarak gerçek Kuran İslam’ını anlatıyorlar. Doğru yoldalar Allah yardımcıları olsun. Sonuna kadar da yanlarındayız.

 

Şehitlerimizin Ardından Üzüntüyle Ağlamak Onları Rencide Eder. Bizim Yiğitlerimiz “Düğüne Gidiyoruz” Diyerek Şehadete Gidiyorlar

Mesela geçen gün delikanlı bir hanım gördüm ben şehit yakını, ağlayan birisi var onu susturuyor. Öyle kabadayı hanım istiyoruz biz. Kabadayı hanımefendi istiyoruz. Müslüman kadına yakışan odur. Helal olsun “sakın ağlama” diyor. Askeri parkayı da giyinmiş üstüne “sakın ağlamayın” diyor. O çok güzel ama ağlamak; şehidi mahcup etmiş oluyorsun. Şehit elinden gelse kalkar “ne yapıyorsunuz siz?” der. Denir mi o şehide? “Yürekler dağlandı” diyor bak, televizyon haberine bak sen “şehide yürekler dağlandı” niye yürek dağlansın cennete giden bir insan için? Bu bir şereftir, bir onurdur, bir güzelliktir tebrik etsene. “Yürekler dağlandı” diyor. Sakın böyle şeylere teşvik etmesinler bu çok yanlış. Şehidin vicdanına, ruhuna azap vermiş olur gereksiz yere. Gerçi o azabı duymaz tabii şehit aleminde olduğu için ama manen vermiş olur. Bütün seyredenlerin yüreğinde rahatsızlık meydana geliyor, yapılmaz bu. Kabadayı zaten bunun için gitmiş askere, değil mi? Allah için gitmiş zaten kabadayı adı üstünde. Ee? “Niye şeyi oldu?” diyor. Şehit olmaya gidiyor zaten. Niye şehit oldu denir mi? Sakın sakın sakın sakın. Müjde “müjdelemeyi isterler ki onlara hiçbir korku yoktur, mahzun da olacak değillerdir” diyor Allah. Mahzun olmuyor, sen mahzun oluyorsun. Şimdi bu olmaz. İyi niyetle de olsa kesinlikle olmaz. Allah rızası için yapmasınlar. Şehit yakını oldukları için tabii başka da bir şey diyemiyorum. Ancak bu kadar diyebiliyorum. Allah rızası için yapmasınlar. Bak o delikanlı, kabadayı şehit yakınları var, hanımefendiler var onlara benzesinler onlar örnek.

 

(2017 yılında Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın, evine giderken PKK tarafından yolda şehit edilmişti. Bu saldırıda ayrıca Uzman Çavuş Ali Gülnar ve Jandarma Çavuş Soner Fazlıoğlu da şehit olmuştu. İran uyruklu Agit kod adlı PKK’lı yakalandı şehit olmalarına neden olan kişi. Ve Batman’da yanındaki 2 teröristle birlikte etkisiz hale getirildi. Şehitlerimizin intikamı alındı, inşaAllah. Şehidimiz Ali Gülnar’ın bir de aile fotoğrafı var, aile evinin fotoğrafı var.)

Aslanım benim, selvi boylu yiğidim benim. Allah şehadetini kabul etsin. Hep güzel yüzlerden seçiyor Allah şehitleri, maşaAllah. Hepsi nur yüzlüler, maşaAllah. Baksana o da çok dünya tatlısı, maşaAllah. Allah cennette birlikte olmayı nasip etsin, kardeş etsin Allah.

 

(“İnsanlar günümüzde bu kadar neden dertli?” izleyici sorusu)

Daha önceki yıllarda mesela 1940’larda bile, savaş zamanında bile böyle bir şey yoktu. İnsanlar komşuluğa gider, dost olur, herkes birbirine selam verirdi. Benim çocukluğumda öyleydi. Sokakta gidenler herkes birbirine selam verirdi. “Merhaba” diyerek yol boyunca öyleydi. Komşuluk bağı çok güçlüydü. Bize akşam oturması derlerdi gelirlerdi. Macide kızlarını alır gelirdi bize oturmaya, Kudsiye’ler gelirlerdi, biz giderdik Yaşar Dayı’ya, işte bitişik Nadiye Hanımlara falan. Çok şahane bir ortam vardı, çok asil insanlardı, böyle basit şeylere tenezzül etmeyen, misafirperver güzel insanlardı. Sonra tabii çok şiddetli bir değişiklik meydana geldi. Deccal daha geniş çaplı abandı dünyaya, şeytan daha geniş abandı. Mehdiyet olmasa kıyameti koparmışlardı mahvolmuştu dünya. Kıyamete karşı direnmeyi sağladı Mehdiyet. Şu anda da galibane atağa geçti. Bundan sonra düzelir yani 3 yıl 5 yıl içerisinde düzelir. Zaten bak, Tayyip Hocam’ın konuşmalarına, Diyanet’in açıklamalarına bakın muazzam bir Mehdiyet mührü açık açık görülüyor. Muhteşem açıklamalar.

 

(“Ruhsuz insanlardan sorumlu muyuz?” izleyici sorusu)

Sorumlu oluruz tabii. Yani eğer onu birisi gider Müslüman birisi ona kötülük yaparsa, yaralarsa veyahut malına canına zarar verirse sorumlu olur çünkü bilmiyor. Ama çok fazla ruhsuz insan var dünyada. Yani ahirette insanlar şaşırır. Tahmin tahayyülün üstündedir. Milyarlar hesabıyla öyle bir tane, iki tane değil. Ruhu olmayan çok fazla insan var. Ruhu olan insan sayısı çok azdır toplumda. Cennet için yaratılmış insanlar çok azdır.

 

(“Sokak sanatçılarına belli bir kısıtlama koydular. Akşam 10:00’a kadar gündüz müzik yapamıyoruz. Buna bir çözüm bulmamız lazım. Niye böyle oluyor?” izleyici sorusu)

Delikanlının dediği çok hayati ve vahim. Akşam 10:00’a kadar gündüz müzik yapılamıyor. 10:00’dan sonra serbest. Bunun ne faydası olabilir? Ne anlamı vardır yani ne amaçla yapmış olabilirler? Bir mantığı yok. Olmaz yani Başbakanlığa, Cumhurbaşkanlığına dilekçe verelim herkes dilekçe versin. Olur mu, gündüz bir yerde çalar dinlersin ne mahsuru var? Kime ne mahsuru var? Sanat çok güzel bir şey, sanatçılar çok güzel insanlar. Öyle bir imkan da mevzubahisse zaten çok büyük bir nimet. Niye gece 10:00’dan sonra olsun yani? Her yer şenlenir. Köşe başlarında sokaklarda Avrupa’da hep öyle, değil mi? Sokak başlarında, köşe başlarında her yerde sanatçılar var, gayet güzel müzik icra ediyorlar her yer çok güzel oluyor, çok gösterişli oluyor. Hiçbir mahsuru da yok.

 

(“Acaba insanlar davranışlarını dini inançlarına göre mi şekillendiriyor?” izleyici sorusu)

Adam diyor ki “ben ateistim” diyor “dinsizim, komünistim” diyor. Bakıyorsun evleniyor, çocuklarına karşı çok saygılı, karısının namusuna çok dikkat ediyor, aile yapısına çok dikkat ediyor, bayramlara gidiyor bayramlarda büyüklerinin elini öpüyor. Yani dini cayır cayır yaşıyor. Dinin bütün kurallarını yaşıyor. Farkına varmadan hepsi yaşar. Git bir ateistle konuş her yerde dinin onda hakim olduğunu görürsün. Ta kainatın ilk yıllarından beri Hz. Adem (as) devrinden beri toplumda din hakimdir. Mesela Hülagü, Nimrot falan onlara bakıyoruz, onlar da bile din hakim. Firavun, normalde aile yapısını kabul etmemesi lazım, aile yapısını kabul ediyor, her şeyi kabul ediyor. Dinin varlığını kabul etmiyor, dinin etkisini kabul ediyorlar. Farkına varmadan veyahut bilerek. Dolayısıyla her insan, dinin etkisi altındadır, istesin veya istemesin. İsteyerek yapan zaten etkisi altında olmaktan ziyade doğrudan imanın gereği olarak yapar.

 

(İran'da düşen ve 11 genç kadının vefat ettiği Başaran Holding’e ait uçakla ilgili sürpriz bir tanık ortaya çıktı. Türk Hava Yolları'na ait Boeing 777 uçağının aynı saatlerde İran üzerinde uçuş yaptığı ve uçağın pilotunun olaya tanık olduğu öğrenildi. Pilot, “Jeti gördüm, normal seyrediyordu; birden gözden kayboldu” dedi. Kazayla ilgili olarak da pilot ile daha ayrıntılı bir görüşme yapılacağı söylendi.)

Evet, nasıl olmuş anlatırsa çok iyi olur. Ama çok esrarengiz bir olay bu. Bayağı esrarengiz ve gerekli araştırmanın da yapıldığını zannetmiyorum. Genellikle böyle şeylerin bir türlü içinden çıkamıyorlar. Halbuki teknik basit bir konu, çok rahat anlaşılması lazım. Kara kutuyu açamadık diyor, nasıl kara kutuyu açamazsın kardeşim? Kara kutunun özelliği, benzin içinde yanmaya göre ayarlanıyor ve her türlü basınca göre hazırlanıyor. Çarpmanın etkisiyle diyor, açılamayacak hale gelmiş diyor. Ne demek öyle bir şey? Özelliği o onun zaten, benzin yandığında 3 bin derece falan sıcaklık oluşuyor ona benzer.

 

(“Seccade bulamadığımız yerde namaz kılmalı mıyız?” izleyici sorusu)

O kadar çok şart getirmişler ki namaz kılmak için, kadınları çok zor durumda bırakıyorlar. Yok etek giyeceksin, yok kafanı örteceksin, yok işte seccade bulman gerekir. Şimdi şartlarını saysam ucu sonu yok. Zelletül karii’a ait meseleler şu bu falan. Halbuki Allah, dünyanın her tarafını seccade yapmış. Mühim olan, elbisesinin kirlenmemesi yani dizlerinin geldiği yer ve elinin, alnının geldiği yer temiz olması kirlenmemesi için yeterlidir. Yoksa sokakta da, caddede de, her yerde namaz kılınır. Rusya'da sokakta kılıyor insanlar. Peygamberimiz (sav)’in zamanında sokakta kılıyorlardı, kumda kılıyorlardı. Neden seccade gereksin? Ama hani güvenemiyorsa, steril olmaya dikkat ediyorsa, alnı temiz olsun diyorsa o olabilir. Yoksa öyle bir şart yok. Temiz bir yer mesela evin içi, halının üstünde istediği gibi kılar; temiz, hiçbir şey olmaz. Ama genellikle alında sivilce falan oluşabilir, kızarıklık, alerji oluşabilir temiz bir şey koymakta fayda var. Alnın geldiği yere, özellikle oranın çok iyi korunması lazım. Alın, burun gelen yer. Benim canım zaten çok iyi biliyordur o, alime, hanım bir kız, değerli bir insan olduğu belli oluyor. Ama bazı insanlar seccade yok diye namaz kılmak istemiyorlar.

 

Sevdiğimiz Birini Sonsuz Evvelde ve Sonsuz Sonrada da Sevmiş Oluyoruz. Allah ile Doğrudan Bağlantıda, Allah’ın Büyüklüğünün İyi Bilinmesi Durumunda Sonsuz Sevgi Başlamış Olur

Biz birini sevdiğimizde, o sonsuz evvelde sevmiş oluyoruz zaten, sonsuz sonrada da sevmiş oluyoruz. Yani eğer teknik açıdan açıklanacak olursa, bu zaten oluyor. Ama benim canımın demek istediği, sonsuz sevgi yani ucu bucağı olmayan, bitmeyen, tükenmeyen, gittikçe artan sevgiyi kastediyorsun. Allah ile doğrudan bağlantıda, Allah'ın büyüklüğünün iyi bilinmesi durumunda bu sistem hemen başlar. Allah tarafından başlatılır ve geri dönüşü de olmaz. Gayet güzel, sürekli akar, yeter ki samimi olunsun, yeter ki Allah'ın büyüklüğü unutulmasın.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."