Sayın Adnan Oktar'ın 27 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 27 Şubat 2018

 

(“Birisi hata yaptığında onu af mı etmeliyiz yoksa idare mi etmeliyiz?” izleyici sorusu)

Duruma bağlı. Eğer yaptığı hata denilen şey kahpelik, alçaklık tarzında çok şiddetli bir şeyse onun şakası olmaz tabii. Çok ciddi tedbir alınması lazım. Ama insani bir hataysa tabii görmezden gelmek, mahcup etmemek en doğrusu olur. Anlamazdan gelmek bir nezakettir zaten. İkincisi de orta yollu bir hata olabilir. Onu da eleştirmek, hatırlatmak, doğrusunu bildirmek gerekir ama tabii gözlemlemek de gerekiyor. Bir daha yapar mı yani öyle bir yeteneği, öyle bir yakışıksız durumu var mı diye. Çirkin yetenek de olur bazen insanda, öyle bir şey olabilir. Ama genelde affetmek esastır tabii Kuran’ın asıl anlatmak istediği Cenab-ı Allah’ın budur. Şeytandan Allah’a sığınırım, hep “affı tut, kötülerden yüz çevir.” Af Kuran’da çok hayati bir konudur. Allah’ın hep affedici olduğu, kulun da affedici olması gerektiği sık sık vurgulanır. Af zaten müminin vasfı. Ama adam psikopatsa şimdi afla mesele hallolmaz, şakası olmaz. Çok büyük bir kalleşlik yapmış mesela delilik yapmış onu görmezden gelmek zulüm olur olmaz. Gerekli her türlü tedbiri almak lazım.

 

(Star Yazarı Yiğit Bulut evrime karşı bir yazı daha yazdı. “Milyarlarca hücrenin mükemmel bir şekilde bir araya gelişini evrim, rastgele oluşum gibi akıldışı mantıksızlıklarla açıklamak kabul edilebilir mi? Canlı hücreyi bırakıp sadece bir atomu ele alalım. Bu atomun rastlantı sonucu milyon yıllar sonucu oluştu denilen elektron yapısını inceleyelim. Bir atom içinde en çok dikkat çeken nokta elektronların atomun içinde en ufak bir kazaya yol açmamaları. Olsa ne olur? Felaket olur. Madde olmaz, biz olmayız. Ama çekirdeğin çevresinde saniyede bin kilometre gibi akıl almaz bir hızla hiç durmadan dönen elektronlar birbirleriyle bir kez bile çarpışmazlar. Biraz matematik bilen evrim gibi bir saçmalığa asla inanamaz. Şükürler olsun bizi yoktan yaratan ve can veren Yüce Allah’a” dedi.)

Şuuru açık akıllı bir insan. Normalde her akıllı insan bu şekilde düşünmesi lazım. Çok açık, anlattığı şeyler çok alenen bilinen şeyler. Ama anlamazdan gelen insan sayısı çok fazla. Ama mühim değil bak Allah ona mühim güzel görevler veriyor. Allah ona daha da önemli görevler versin. Ama tekrar söylüyorum sağlığına dikkat etsin. Şeker, hamurlu şeylerden kaçınsın, kilo versin. Çok değerli bir insan, akıllı bir insan. Hakikaten yerli milli bir delikanlı. Hakikaten dürüst, dava adamı yani her yönden güvenilir bir insan. Aman dikkat, sağlığa sıhhate dikkat. Tayyip Hocam da maşaAllah çakı gibi.

 

Mehdi (as) İle İlgili Hadis Açıklamaları

Peygamberimiz (sav) diyor ki: “İmam Mehdi’nin çıkışını bir heves, bir söylenti sanacaklar. Oysa Mehdi bir gerçek olacak” diyor Peygamberimiz (sav). Bihar’ul Envar, 13. Cilt, sayfa 909’da. Bak “İmam Mehdi’nin çıkışını bir heves, bir söylenti” bir dedikodu sanacaklar. Öylesine söylenmiş bir söz sanacaklar. “Oysa Mehdi bir gerçek olarak zuhur edecek” diyor.

“Allah halkın” insanların “nefislerine karşı zulmetmesi nedeniyle, cefaları nedeniyle ve israfları yüzünden Mehdi’yi halktan bir süre gizleyecektir.” (Şeyh Muhammed Bin İbrahim Numani, Gaybetül Numani, sayfa 162)

İmam Rıza şöyle buyurdu, Resulullah (sav)’den naklediyor: “Mehdi gizlice ve aniden zuhur edecektir.” (Yenabi-ül-Mevedde cilt 2, sayfa 197)

Yine Peygamberimiz (sav)’den rivayet: “Hz. Yusuf (as)’ın kardeşleri yetenekli peygamber çocuklarıydı. Buna rağmen Allah onlara Yusuf’u tanıtmadı” tanıyamadılar diyor peygamber çocuğu olmalarına rağmen ve yetenekli olmalarına rağmen. “Yusuf kendini tanıttığı halde ‘sen gerçekten Yusuf musun, sensin öyle mi?’ dediler.” Bak tanıtmasına rağmen ne diyorlar? “’Sen gerçekten Yusuf musun, sensin öyle mi?’ dediler.” (Yusuf Suresi, 90) Aynı şekilde vakti gelinceye kadar İmam Mehdi (as)’yi göz önünde görülmesine rağmen, insanların bilmesine rağmen kavmi (insanlar) göremeyecek.” (Kitab’ul Gaybe, 10. Bölüm, 195. Sayfa)

 

(Bugün 27 Şubat Erbakan Hocamız’ın vefatının 7. senesini rahmetle anıyoruz. Hocamıza “Ne olarak anılmak istersiniz?” diye sorulduğunda, o da “Malıyla canıyla cihat eden bir Müslüman olarak anılmak isterim” cevabını vermiş. Gerçekten kendisini malıyla canıyla cihat eden bir Müslüman olarak biliyoruz.)

Erbakan Hocam dünya tatlısı o. Çok güzel bir iman anlayışı verdi. Türkiye’de bir iman patlaması oldu o devirde. Din ciddiye alınmıyordu, İslam ciddiye alınmıyordu herkes İslam’ı ciddiye aldı. Devletin içinde dindar olabileceğine inanamıyordu bir kısım kişiler. Ama bak şu an her yer dindar dolu, maşaAllah.

 

(Çekya’nın başkenti Prag’da yakalanan terör örgütü PYD’nin eski lideri Salih Müslim mahkemeye çıkarıldı. Çekya skandal bir karara imza attı ve Salih Müslim 8 dakika süren duruşmada serbest bırakıldı.)

Özel tutuklamışlardır zaten yani legal ve meşru olduğunu vurgulamak için. Yoksa tutuklanacağından değil. Ne tutuklayacak yoksa? Normalde öyle bir şey olmaz. Legalliği belgeyle ispatlamak için, “işte bak tutukladık, mahkemeye çıktı mahkeme de beraat ettirdi, temiz dolayısıyla bir sorun yok. İstediği gibi istediği ülkeye gidebilir her yere gidebilir.” Avrupa için emsal karar meydana getirmiş oluyor. Türkiye’ye karşı da “bu adamın terörle anarşiyle ilgisi yok” ona getiriyor.

 

(“Din ile alay edenlere tepkimiz nasıl olmalıdır?” izleyici sorusu)

Dinle alay ediyorsa eğer gerçekten dinsiz ve kinliyse yani münafık tıynetliyse yapacak şey uzaklaşmaktır. Yani muhatap olunmaz. Çünkü o sen ne dersen de zaten daha berbat bir şey yapacaktır. Dolayısıyla “Selam” deyip uzaklaşmak. Allah ayette onu söylüyor “öyle bir yerde bulunmayın oradan uzaklaşın” diyor, uzaklaşırsın. Ama bilmediğinden cahilliğinden yapıyorsa anlatırsın. “Alaya girer bu doğru değil yapma” falan dersin, nadim olur tabii düzelebilir o zaman.

 

(“Ahlak güzelleştikçe sevgi artar mı?” izleyici sorusu)

Ahlak güzelleşmesi demek aklın keskinleşmesi demektir. Kafanın berraklaşması demektir. Egoistlikten bencillikten kurtulma demektir. Duygusallıkla, romantizmle değil de tam Kuran’la aklı başında hareket etmek demektir. Bu çok hayati bir konu. Mesela masonlarda üst derecelerde bu oluşuyor adamlarda. Bu dereceye gelmeyenlere öyle bir görev vermiyorlar. Zaten o yüzden de onlara devlet başkanlığı falan görevi veriyorlar 33 dereceye gelenlere. Yani bakanlık, orgenerallik falan veriyorlar çok önemli görüyorlar. Bir ahlak okulu olarak onu elde etmeleri için onunla çok uğraşıyorlar. Şahsi dertleriyle boğuşan bir adam konumundan çıkartıyorlar. Musevi haham anlayışında da bu var. Yani yüksek dereceli hahamlarda da bu oluşuyor. Alt derecelerde bu pek olmaz ama üst derecelerde olur. Tarikatlarda ciddi bir bozulma oldu tabii ama. Her halükarda bunlarla idare etmek durumundayız, bunlarla götürmek durumundayız yoksa muazzam bir boşluk meydana gelecek. Çok tehlikeli olur bu.

 

(“Başı sarıklılar Hz. Mehdi (as)’a niye karşı olacak?” izleyici sorusu)

Peygamberimiz (sav) öyle söylüyor “70 bin başı sarıklı Mehdi’ye karşı deccal safında mücadele verecek” diyor. Deccalın safına geçecekler 70 bin sarıklı. Herhalde İngiliz derin devletini destekleyen cahil hocaları falan mı kastediyor bilmiyorum yani o devirde, Hz. Mehdi (as) devrinde. Ama çok sarih ifade var, beş hadis var ayrı ayrı. Hatta sarıkların biçimini falan hepsini tek tek tarif ediyor Peygamberimiz (sav). Muhyiddin Arabi çok detaylı anlatıyor. “Cahil hocalar, Hz. Mehdi (as)’ın anlattığı din anlayışını yani Kuran’a uygun sadece göre olması gerektiğine dair açıklamalarından bizar olup rahatsız olacaklar” diyor. Kendi mezheplerine uymadığı için Hz. Mehdi (as)’ın izahları ona karşı galeyana gelecekler. Hatta “öldürmeyi isteyecekler” diyor o kadar nefret edecekler diyor. Çok kapsamlıdır.

 

(“İlaç alımlarında nelere dikkat etmeliyiz?” izleyici sorusu)

Bence ilaç hiç kullanmamak lazım mümkün mertebe, çok zararlıdır. Antibiyotik mesela süper zararlıdır. Ben mesela mümkün mertebe hiçbir şekilde ilaç kullanmam aspirin bile kullanmıyorum hiç. Grip nezle olurum şu bu falan asla hayat boyu hiç hatırlamam ağrı kesici, ilaç hayatta kullanmam yani. Hiçbir ilaç kullanmam. Daima doğal yiyecekler bu kadar. Ama tabii Allah vermesin çok mecbur olunursa ilaç olabilir ama doktora, hazık bir doktora yani iyi bilen bir doktora sorup ona göre hareket etmek lazım. Ezbere ilaç çok tehlikeli. Sağlamken adamı sakat eder Allah esirgesin.

 

Allah Korkusu, Allah’ın Sevgisini Kaybetmek Endişesidir. Bu, Sevginin ve Aklın Temeli Olan Bir Korkudur. Allah Korkusuyla Sevgi Pekişir

Korku derken Allah’ın sevgisini kaybetmek, Allah’ın yardımını kaybetmek budur korku. Yoksa hani sadece canım yanar, cehenneme giderdim gibi değil. Allah’ın sevgisini ve yardımını kaybetmek çok büyük bir acıdır bir Müslüman için, çok büyük bir olaydır. Yoksa Allah hangi acıyı verirse versin mümin dünyada Allah’ı sever. Asıl derdi Allah’ın sevgisini kaybetmektir. Dolayısıyla sevgiyle iç içedir Allah korkusu. Yani sevgiyi pekiştiren, sevginin zeminini geliştiren bir sistemdir. Allah korkusundan namazlarına dikkat eder, ibadetlerine dikkat eder her şeyine dikkat eder. Ve affedici olur, merhametli olur, şefkatli olur, fedakar olur, derin düşünür, her türlü faydası olur. Korku, Allah sevgisini pekiştirmek, hareketlendirmek içindir. Onun zeminini güzel oluşturmak içindir. Korkunun amacı budur.

 

(“Kalbimizde manevi hastalık var mı yok mu nasıl anlarız?” izleyici sorusu)

Samimi olduğumuzda, egoist, bencil bir karar mı, samimi bir karar mı, hemen anlaşılır. Allah, onu vahiy ediyor zaten. Vahiy ettiğinde söylüyor Allah, diyor ki “Ben size yanlış olanı kalbinize ilkah ediyorum, vahiy ediyorum. Ondan nasıl kurtulacağınızı da vahiy ediyorum. Sadece samimi olacaksınız ve Benim dediğimi yapacaksınız” diyor, Allah. Dolayısıyla şahıs hemen bilir. Mesela, ben şu an istesem gider dışarıda gezerim veyahut eve gider sinema seyrederim falan. Ne yapıyorum? Burada, tebliğde bulunuyorum. İslam’ı anlatıyorum. Bunu teşhis etmek zor değil hemen anlaşılıyor.

 

(Ertuğrul Özkök, din hocalarından kadınların gülmesi, asansöre binmesi, kıyafeti için fetva isteyenlerin insan olmadığına dair bir yazı yazdı: “Bak aslanım, sen Müslüman falan değilsin, erkek falan da değilsin, hele hele insan hiç değilsin. Sen olsan olsan kıllanan adamsın, kayıp halkasın yani” dedi.)

Bu kadar sert üsluba ne gerek var? B bilmiyor ki onlar. Adama geliyorlar diyorlar “Peygamber bunu söyledi” o da iyi niyetli olduğu için ona inanıyor Peygamber (sav)’in böyle bir şey söylemediğinden haberi yok. Onun bir şeytani uydurma olduğunu, ona bir oyun oynandığından haberi yok ve bu kadar sert üslupla anlatınca adamı sen daha da bozarsın. Onu söyleyeceğine “Bu kaynaklar doğru değil. Kuran yeterlidir. Kuran’ın dışındaki kaynaklara itibar etme, dolayısıyla bunların hepsi senin aleyhine sana hakaret eden izahlar, seni aşağılayan izahlar. Şeytanın oyunu bu, bu oyuna gelme” dersin nezaketen anlatırsın. Böyle hakaret gibi konuştun mu olanı da kaybetmiş olursun, olmaz.

 

Hadis Açıklamaları

Abdülaziz Bin Müslim, Resulullah (sav)’tan rivayet ediyor. Resulullah (sav) ferman etti ki: “İmam Mehdi susamışlar için tatlı bir sudur. Doğru yolu gösteren bir rehber, helak olmaktan kurtaran bir kurtarıcıdır. İmam Mehdi, yollarını kaybedenlerin, doğru yolu bulması için yüksek bir yerde yakılan kılavuz ateşidir” bir kandildir diyor. “Dondurucu soğuğa tutulanlar için bir sıcaklıktır. Tehlikeli geçitlerde güvenilir kılavuzdur.” Bak “Tehlikeli geçitlerde güvenilir kılavuzdur. Mehdi’den ayrılan kesinlikle helak olur. Felah bulmaz” diyor Peygamberimiz (sav). Bak “Mehdi’den ayrılan kesinlikle helak olur. Felah bulmaz.” (İman ve Küfür Kitabı / Usul-u Kafi (El-Usul Min El-Kafi) / El-Kuleyni, Cild 1, S.281)

Peygamberimiz (sav) ferman etti ki: “Benim kardeşlerim ahir zamanda gelecek olan Mehdi’nin talebeleri beni görmemiş olan ama bana inananlardır. Onların güçlü bir imanı ve inancı vardır. Adil olan ve adil görünmeyen konularda imtihan edildiklerinde çok dikkatli olurlar. Kuran’a ve Ehli Beyt’e sadık kalırlar. Cesaretleri demir gibidir. Her birinde kırk mücahidin gücü vardır. Tek güçleri fiziksel kuvvetleri değildir, manevi güce ve kararlılığa sahiptirler. Her biri kendisini diğerinin yanında görür.” (Muntakhab-ul-Athar: 486, Hadis no 3; Yanabi'ul-Muvadda’dan rivayet)

Bir de Mehdiyet özel bir olaydır. Mehdiyet’i avam o devirde ayıramaz. Rahatça yıkabileceğini, rahatça üç-beş homoseksüelle, it kopukla devirebileceğini yahut çeşitli oyunlarla, ayak oyunlarıyla yıkabileceğini zanneder. Yahut mesela İngiliz derin devleti Mehdiyet’i üç-beş kişiyle görüşüp, üç-beş takla atıp, üç-beş ayak oyunuyla bitireceğini zannedebilir. Mehdiyet metafizik bir güçtür. Asla ve asla yenilmez. Mümkün değildir. Bakın 2023’lerde göreceksiniz konuşacağız yine anlatacağım “ha” diyeceksiniz “doğru.” 2023-2033 çok önemlidir 2033. 23 ama 33 artık en üst mertebe 2033. Masonlukta da yüksektir. Tesbihatta da 33 önemlidir 33.

 

(“Mısır piramitlerini kimler yapmıştır?” izleyici sorusu)

Şimdi bir şeyler söyleyebilirim ama biraz sabredin İmam Mehdi (as) o piramitleri tamamen açacak. Altı üstü her yerine girilecek onun. İçindeki bütün yazıtlar bulunacak. Bütün emanetler çıkacak o zaman en ince detaylarına kadar öğrenmiş olacağız. Hz. Yusuf (as)’un mezarı da onların içerisinde. Daha Hz. Yusuf (as)’un mezarını da bulacağız. Kutsal sandığı bulacağız. O kadar çok şey saklanıyor ki şu an hiçbir şey daha bulunmadı hiç. Hiçbir yere bakılmadı, piramitlerin içine çok yüzeysel yerlere bakıldı, sathi bakıldı. Asıl kanallara hiç girilmedi. Alt kısımları mesela piramitlerin alt kısımlarına hiç girilmedi bilinmiyor. Hep yüzeysel olanlar mesela kapalı odalar var, kilitli odalar var onların hiçbirine girilmedi. Bir tanesine robotla girdiler daha ikincisinde kaldılar. İlerliyor halbuki.

Bak diyor ki Peygamberimiz (sav) “İmam Mehdi” diyor “Mısır piramitlerini fetheder, açar ve oradaki hazine ve kutsal emanetlere sırlara sahip olur.” Mehdi (as)’nin zuhurunun 250 Alameti 51. Hadiste. Bin yıllık hadis. Bak “İmam Mehdi Mısır piramitlerini fetheder, açar ve oradaki hazine ve kutsal emanetlere sırlara sahip olur.” (Seyyid Tabatabai, Mehdinin Zuhurunun 250 Alameti isimli kitap 51. Hadis)

 

Peygamberimiz Son Derece Moderndi. Münafıklar Onun Getirdiği Yeniliklere Haset Ettiler. Kadınlara Sevgisine Hürmetine Tahammül Edemediler

Peygamberimiz (sav) de son derece moderndi. Münafıklar cinnet geçirdiler. Onun getirdiği yeniliklere hayret ettiler. Kadınlara hürmeti, kadınlara saygısı falan akıllarını attılar. Peygamberimiz (sav)’in vefatından sonra o karanlık dünyalarını tam ortaya çıkarttılar. Kadın düşmanlığını acayip yaydılar Peygamberimiz (sav)’in vefatından sonra. Mesela Hz. Musa (as) çağının en moderniydi. Hz. Süleyman (as) çağının en moderniydi. Ama münafıklara çok dokunuyordu. Tevrat’a bakın Hz. Süleyman (as)’a demediklerini bırakmıyorlar. Sırf modern olduğu için ve kadınları sevdiği için. Başka bir şey yok bak. Bir; kadınları sevmesi, modern olması, sanattan, estetikten çok hoşlanması bu, cinnet geçirmişler. Tevrat’ta Hz. Süleyman (as) aleyhindeki ifadeleri size yarın getireyim, hayretler içerisinde kalırsınız inşaAllah.

 

(Sizin kedi ve köpeklere kimlik çıkarılması ve sahibinin bu sevimli varlıkları terk etmesinin cezaya bağlanması konusunda tavsiyeleriniz olmuştu Adnan Bey. Nitekim bakanlığın yeni yönetmeliği yürürlüğe girdi. Buna göre ev hayvanı kedi, köpek ve gelinciklerin kimliğinin olması zaruri oldu. Ev hayvan sahipleri hayvanlarının her türlü bakım ve beslenmesinden sorumlu olacak. Onları terk edemeyecek. Hayvanların sahibi 16 yaşından gün almış fakat 18 yaşını doldurmamışsa veli veya vasisi sorumlu olacak.)

Süper, çok iyi olmuş. Tabii eve geldiklerinde “burada kaç kişi oturuyor?” deyince 5 kişi değil “6 kişi” diyeceksin. Aynı soy addan tabii, “bu da oğlumuz” diyeceksin. Çok güzel, sokağa atmak insanın çocuğunu sokağa atmasıyla aynı, olmaz.

 

(Avustralya’da homoseksüel sözde evliliklerin yasallaşması üzerine dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Apple firması İlk Dans isimli bir reklam filmi yayınladı. Filmde duygusal bir müzik eşliğinde homoseksüel erkeklerin ve homoseksüel kadınların sözde evlilik törenleri gösteriliyor.)

İşte ilk reaksiyonu biz buradan çok güçlü yapınca adamlar kudurdu. Bak İngiliz derin devletinin elemanları İngiliz istihbaratçıların biri gidiyor biri geliyor. Aslında çaktırmadan konuyu bitireceklerdi ama biz olaya girince ne FETÖ’nün rahat nefes alacak hali kaldı ne PKK’nın ne şunun ne bunun. Tabii biz bilimsel açıdan bunları ezdik.

 

Akıllı Kadın Doğal Olarak Çekicidir. Akıllı Kadının Bakışları da Sesi de Çok Etkileyicidir. Kurduğu Her Cümle O Kadına Cazibe Kazandırır

Tabii eğer kendini kasmazsa, özel bir moda sokmazsa kadınlar çok akıllılar. Allah onları mucize olarak çok farklı bir varlık olarak yaratmış. Detay düşünme sanatları, akıl incelikleri, sanata olan eğilimleri nefes kesici yani yüzlerce binlerce detayı görebiliyorlar. Renk farklılıklarını, koku farklılıklarını çok hassas varlıktır kadınlar. Ama duygusallıkla, romantiklikle, vesveselerle, kuruntularla beyinlerini birçoğu iptal ediyor. Beynini kullanamayacak hale getiriyor. Dolayısıyla ne kadınsı çekiciliklerini değerlendirebiliyorlar ne kadınsı güzelliklerini ortaya konabiliyor, ne güzel bakabiliyorlar, ne güzel konuşabiliyorlar, ne sesleri güzel oluyor. Kendi fıtratlarını kendi elleriyle bozmuş oluyorlar. Şeytanın oyunuyla. Oyuna gelmemeleri lazım, beyinleriyle oynamamaları lazım, beyinleri normal halde kalırsa akılları, kadınlar her biri bir dünya, sonsuzluğa açılan muhteşem güzelliktir kadınlar. Çok çok değerlidir. Her bir kadın çok değerlidir. Bakışları çok etkileyici olur akıllı kadının. Bakış zaten kadının en güçlü silahıdır. Kadını en çekici yapacak şey bakışlarıdır. Sonra sesi, eğer akıllıysa sesini çok güzel kullanır. Sesi de çok çekici olur. Ve kurduğu cümleler onlar da o zaman çok çekici olur. Yani ona muazzam bir cazibe kazandırır. Tipi sıradan bile olmuş olsa onunla akıl almaz bir güce dönüşür. Yani kahredici bir güce dönüşür. Ama kendilerine rahatlık vermiyorlar. Yani bin bir türlü vesveseler, kuruntular, şüpheler, korkular, tedirginlikler, duygusallık ve romantiklik o güzel yapıyı şeytanın ilkasıyla çok zorlayıp, bozup fıtratını alt üst ediyor adeta. Yoksa bozulmasalar muhteşem olacaklar.

 

(“Kızlar neden kendinden büyük erkeklerle sevgili olmayı tercih eder?” izleyici sorusu)

Kızlar akla çok önem verirler. Gençler onu yanlış biliyorlar. Yani böyle iri pazulu, göbeği baklava gibi olan olursa çok iyi olur diye düşünüyorlar. Kızlar nefret eder öyle insanlardan, akılsız kadın için çok ürkütücüdür ve çok rahatsız edicidir. Onun için, aklı başında olması ihtimali daha yüksek olduğunu düşündükleri için daha ileriki yaştaki insanlara yöneliyorlar, daha olgun olur ümidiyle. Ama bu da tabii çoğu zaman neticesiz çıkar. Çünkü yaşla da yine alakası yok. İmanla alakası vardır. Aklın asıl kökeni Allah korkusu Allah sevgisidir. Ve egoistlikten bencillikten kurtulma ve samimi olmadır. Ve her türlü zorluğa karşı sevgiden yana olmaktır. Adam ufacık bir çıkarıyla çatıştığında vahşileşiyorsa tabii ki sevgiyi devam ettiremez. Sevgi çok özen gösterilmesi gereken kolay elde edilemeyen bir güzellik nimettir. Öyle olsa Allah herkese onu verirdi. Az insana verilir sevgi dünyada. Nadir insana verilen nimettir.

 

(“Allah’ın ikramları nelerdir?” izleyici sorusu)

Her şey ikram. Meyveler, sebzeler, güzellik, sevgi, iman, arabalar, bilgisayarlar, ayakkabılar, ceketler, paltolar, halılar, mobilyalar ne görüyorsan hepsi Allah’ın ikramı. Cennetteki sistemin aynısı burada işliyor fakat insanlar farkına varamadılar. Aynı sistem var, yani şu anki işleyen sistemle cennetin arasında fark yok. Görüntü olarak oluşuyor. Bilgisayar fabrikada yapılıyor zannediyorlar. Marangozda mobilya yapılıyor zannediyorlar. İşte tekstil fabrikasında kumaş oluyor zannediyorlar, değil. Hepsi cennet modelinde doğrudan Allah tarafından yaratılıyor. Aslında bu sistemi teknik olarak daha detaylı anlatsak daha iyi kavrayacaklar. Bu inanç meselesi değil direkt teknik bir gerçek bu. Yani, aynısıdır cennetlik sistemin. O zaman cennette de istediğin bilgisayar falan her şey var. Fabrikadan mı geliyor, nerden geliyor o? Su bardakları var, “Paşabahçe’de oluyor burada” diyorsun.  Orda nerde oluyor? Aynı sistem, o sistem benzerliklerini iyi anlatırsak daha iyi kavrayabilirler.

 

(“Kadına şiddet hakkında düşünceleriniz nedir?” izleyici sorusu)

Tek kelimeyle ahlaksızlık, deccallık ve şeytanlık başka bir şey değil. Şeytan çünkü nefret ediyor kadından “dövün” diyor hatta “öldürün” diyor. Bak “öldürürken de en vahşice öldürün” diyor. Nasıl? “Yere yatıracaksın” diyor “taş alacaksın” diyor “avucuna kaya parçaları, yağmur gibi yağdıracaksınız” diyor. Bak öldürme şeklindeki dehşete bak. Şeytanın teklifini görüyor musun? Ve kadından ne kadar nefret ettiğini buradan anlayın. Ve diyor ki: Bak “onun yaşadığı yere sopayı asın sürekli görsün,” onu strese düşürmek için. Ve bak onu strese düşürüp asabını bozmak için diyor ki: “O ne terse tersini yapın.” Direkt şeytanın vahyi bu ve “Peygamber dedi” diyor Peygamber (sav) böyle ahlaksızca zulüm sistemini savunur mu? Bu kadar acımasızlığı savunur mu olacak iş mi şu? Senin uydurman o. Peygamber (sav) Kuran’a uyuyor. Peygamber (sav) kadının ağzını, burnunu kırın ferahlayın der mi? Her dediğinin tersini yapın der mi? Şeytanın ayak izidir onlar der mi? Kadın uğursuzdur der mi? Ve kadın cehennemi dolduracak mahluktur, insanla hayvan arası bir varlıktır der mi? Peygamberimiz (sav) kadınlara aşık, çılgınlar gibi aşık. Allah onun için diyor işte “teyzenin kızlarını, halanın kızlarını, amcanın kızlarını, dayının kızlarını hepsini sana helal ettim ve başka alacağın kadınları da. Kendini hibe eden kadınları da, diğer kadınları hepsini sana” Allah, “helal ettim” diyor. Bu nedir? Kadın sevgisinin ne kadar şiddetli olduğunu gösteriyor Peygamber’de. Dövmek, sövmek nerde? Peygamberimiz (sav) nerde kadın dövmüş? Bak o konuda yalan söyleyememişler görüyor musunuz? Her şeyde atmışlar orada atamamışlar. Atsaydınız bir yalan da göreydik bakalım.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."