Sayın Adnan Oktar'ın 25 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 25 Şubat 2018

 

(Adnan Bey, Erbakan Hocamız’ın vefatının 7. yılı nedeniyle Hocamız İstanbul Zeytinburnu’ndaki mezarı başında düzenlenen törenle anıldı. Kabri başında Kuran-ı Kerim okundu ve dua edildi.)

Erbakan Hocam maneviyatın en gerilediği dönemde mürşit gibi çıktı. Muazzam böyle maneviyatta, Allah inancında, imanda müthiş bir heyecan, müthiş bir kitle oluşturdu. Daha önce insanlar Müslümanım demeye çekiniyorlardı diyemiyorlardı. Muazzam şevk meydana getirdi. Partinin etkisi sanki bir Nakşibendi tarikatı gibi etki yaptı yani öyle. Partiye üye olan zaten dindar oluyordu, çok daha dindar oluyordu. Akademisyenler şu bu falan hep sürekli partiye üye oluyordu. Üye olunca da hemen tabii o dergahın etkisi altına girip çok dindar oluyorlardı. Muazzam faydası oldu çok çok büyük faydası oldu. Milliyetçi Hareket Partisi de öyle ülkücüler, ülkü ocaklarına gelen mesela hiç alakasız çocuklar getiriyorlardı üç günde, beş günde çakı gibi ülkücü oluyorlardı böyle cesur, kararlı. Mesela hiç Osmanlı padişahlarını bilmeyen, Malazgirt’i, Mohaç’ı bilmeyen çocuklar bir anda Osmanlı tarihini çok güzel bilen böyle kabadayı, yiğit, cesur gençler haline geldiler. Hem Erbakan Hocamız,  hem Rahmetli Türkeş her ikisi rahmetli Türkiye’yi ihya ettiler. Bu kurtuluşu sağlayanlar onlardır. İki muhteşem Mehdi’dir aslında ikisi de. Rahmetli Erbakan da, Rahmetli Türkeş de iki muhteşem Mehdi’dir. Türkiye’den belayı def-ü ref ettiler elhamdülillah, Allah vesile etti. Muazzamdır etkileri. O devri bilen bilir.  

 

(“İHH gibi yardım kuruluşları hakkında ne düşünüyorsunuz?” izleyici sorusu)

İHH o kadar fedakardır ki, o kadar delikanlıdırlar ki onların çektiği çileyi onların fedakarlığını anlatmak için üç cilt kitap yazsan yetmez. Gizli kahramanlar onlar çok çile çekiyor o çocuklar çok. Her yere giderler her şeyi yaparlar ve en ulaşılmaz yerlere ulaşıyorlar. En belalı yerlere ulaşıyorlar. Her yerde onlar, maşaAllah. Suriye’de en ağır çatışma alanlarında bile onlar oluyor. Hep yiğit kahramanlar, maşaAllah. Birçok yardım kuruluşu öyle bir yere giremez çekinir. Hiç fütur vermiyorlar. Bomba yağmur gibi yağıyor, onlar daha hala orada pide dağıtıyorlar, yiyecek dağıtıyorlar, su dağıtıyorlar. İHH’ya gözü kapalı yardımcı olsun milletimiz. Allah rızası için, siyasi bir yönleri de yok, siyasi hiçbir amaçları yok. Sadece Allah’ın rızası başka bir şey yok.

 

(Türk ordusu Hatay’ın hemen yanı başında Cinderes’e girme hazırlığında. TSK burayı özellikle almayı istiyor. Çünkü Hatay’a yapılan saldırılarda hep Cinderes üzerinden yapılıyor. Burası alınırsa Hatay’ın güvenliği sağlanmış olacak. Ayrıca Afrin merkeze giden hat da tamamen elimize geçmiş olacak. Gaziantep’te toplanan komando, jandarma özel harekat, polis özel harekat ve güvenlik korucularından oluşan 3 bin kişilik birlik Cinderes için Afrin’e uğurlandı.)

Ordumuz askerimiz tabii çok daha iyi bilir ama tabii önce orayı iyice temizlemek önemli. Önce bir uyarmak sonra da bütün geçit yollarını şurayı burayı varsa cephanelik şu bu falan bunların hepsinin ellerinden alınması gerekiyor. Nasılsa artık uygun bir şekilde.

 

Kardeşim, yalnız bir operasyonlarda şunda bunda en hayati konu ululemr kimse onun etrafında kilitlenmektir. FETÖ’cüler hep oradan fütur vermeye çalışıyorlar benim gördüğüm, vesvese vermeye çalışıyorlar. Ululemr etrafında kilitlenmek İngiliz derin devletinin en korktuğu, en kinlendiği şeydir. En rahatsız olduğu konu odur. En iyi kuvvet veren şey de odur. Her ne pahasına olursa olsun, ne dedikodu çıkarsa çıksın, ne söylerlerse söylesinler hiçbir dedikoduyu kaale almaksızın dürüstlüğüne güvendiğimiz ululemre itaat. Nasıl? Yüzde yüz, hiç gözgü kapalı, hiç uzatmaya gerek yok. Bu akıl almaz kızdırıcı olur. Çünkü devletin bildiği halkın bilmediği konular oluyor. İtaat meseleyi halleder. İtaat derken desteklemek. Zaten millet asker değil ki itaat etsin, destek destek siyasi destek buna çok dikkat etmek lazım.

Konuşuyoruz, oradan buradan bana haberler geliyor, asker zayiatının çok fazla olduğunu söylüyorlar kasten, millet diyecek ki “abov” falan yalan böyle bir şey yok. Asker zayiatı diye bir şey yok. Şehitlerimiz var, onlar da belirli. Gayet özenli gidiyor ordumuz gayet de başarılı operasyon. Sivillere yönelik de öyle bir olay yok, olması için de bir sebep yok. Çok çok çok özen gösterildiğinden eminim ben. Hep Anadolu’nun aslanları, Çorum’dan, Tokat’tan Turhal’dan gelmiş namazında niyazında insanlar. Sivil katledilmesi, sivilin şehit edilmesi askerin en çekindiği şeydir. Eğer öyle bir şey olmuş olsa yani sivillere önem verilmemiş olsa zaten bölge tamamen kurtulmuş bitmişti. En fazla bak en fazla 72 saat sürerdi. Dümdüz halıya dönerdi her yer. Asker zayiatı da hiç olmazdı yani askerlerimiz şehit olmazdı onların tabiriyle diyorum zayiat diye. Asker şehit olması hiç olmazdı. Askerlerin şehit olmasının nedeni sivillere özen göstermemizdir. Askerin şehit olmasının tek nedeni bu. Kasten böyle haberler yayıyorlar. Bu oyuna kimse gelmesin. İşte “2 bin asker, 3 bin asker zayiatı” bilmem ne. Çok münasebetsiz bir ifade bu. Sakın hiç kimse böyle bir şey kullanmasın. Böyle bir şey yok, belirli sayıda sadece şehitlerimiz var onları da her gün görüyoruz o kadar. Bu, panik meydana getirmek için yapılan, hayır, olsa ne olur ayrıca? 5 bin şehit de veririz ayrıca 10 bin şehit de veririz, o bizi tedirgin mi edecek yani? Yüz bin şehit de veririz. Öyle bir derdimiz yok bizim, vatanın kurtulması için hepsini yaparız. Dolayısıyla bu tip haberlere kimse itibar etmesin. Bunları çıkartırlar bu tip şeyleri. Bunlara itibar etmemek önemli. Bir, başkumandanın ululemrin siyasi yönden desteklenmesi. İki, yalan haberlere itibar edilmemesi bu kadar.

Bir de bu asker şehit sayısını çok gösteren kişilere bir dikkat etmek lazım. Neden bunu yapıyorlar ve kimdir bunlar? Bu FETÖ’cü ağzı, İngiliz derin devletinin ağzı. İngiliz derin devletinin kahpe ajanları kaynıyor Türkiye’de, ellerini kollarını sallayarak geziyorlar. Acayip arsızlar şu an. Halbuki İngiliz derin devletine ajanlık yapmak normalde karşılığı idamdı, vatan hainliği. Ama şu an müebbet hapistir. Vatan haini İngiliz ajanları şu an göğüslerini gere gere geziyorlar Türkiye’de akıl almaz ferahlar. Hesap vermeyeceklerini zannediyorlar. Milimi milimine hesap verecekler.

 

Aselsan, Roketsan Gibi Kurumlara Gençlerin Daha Çok Destek Vermesi Önemli. Kimsenin Ulaşamayacağı Teknolojiye, Kimsenin Ulaşamayacağı Savunma Sistemlerine Ulaşalım

Gençlerimiz bu HAVELSAN, ASELSAN, ROKETSAN gibi kurumlara ağırlık versinler. Orada mühendis olmaya, orada icat yapmaya ağırlık versinler gençlerimiz. Onları yöneltelim, hükümet de zaten şevklendiriyor ama daha da şevklendirelim. Çok kafalı gençler var mucit. Bu HAVELSAN, ASELSAN, ROKETSAN’da ODTÜ’lü, İTÜ’lü gençler dolsunlar oralara güzel icatlar yapsınlar. Bizim icada çok ihtiyacımız var Türkiye’nin. Sürekli geliştirsinler, teknolojiyi geliştirsinler, bilimi geliştirsinler. Bilimde, teknolojide bir patlama meydana gelsin. Kimsenin erişemeyeceği teknolojiye ulaşalım. Kimsenin ulaşamayacağı silahlar üretelim. Savunma silahları yapalım kimsenin beceremeyeceği.

 

(Star Gazetesi Yazarı Yiğit Bulut, evrimin yenilgiye uğradığına dair şöyle bir yazı yazdı: “Big Bang varsayımı rahatsız etmiyor ama Yaratan deyince bazılarında derin rahatsızlık yaratıyor. Rastgele ortaya çıkmak gibi bir saçmalığı yaratılmış olmaya tercih edip de adına bilim dedikleri zaman o noktada kopuyorum. Sevgili dostlarım, ben o dönemde ne zaman Yaratan kavramını kullandım, mürteci suçlamasına kadar giden bir damarın harekete geçtiğini fark ettim. Ve en önemlisi şunu gördüm; ‘evrim saçmadır’ demenin de bu ülkede kolay olmadığını ve evrim lobisinin çok yol aldığını üzülerek gözlemledim. Bugün durum farklı, Darwin evrim saçmalığını yaymaya çalışıp maneviyatı zedelenmiş insan projesine adam toplayanlar yenildi” dedi.)

Adı gibi yiğitmiş. Çok güzel konuşmuş, tehlikeyi fark etmiş. İngiliz derin devletinin dinine bir yumruk da o vurmuş. İngiliz derin devletinin dinidir Darwinizm. Dünyayı onunla mahvediyorlar. Aman ha aman, sakın ha sakın. Bütün fitnelerin belaların altında bunlar yatıyor. Osmanlı İmparatorluğu yıkılacak imparatorluk mu? Kimin gücü yeter? Gayet rahat yıktılar İngiliz derin devleti. Yeni bir devlet nasıl kurulsun durduk yere? Adama diyorsun ki mesela “burada devlet kur.” Nasıl kursun? Devlet kuruyor ve yeniden devlet yıkıyor. Onun için İngiliz derin devletini kavramayan bir gençlik dünyadaki belaları da anlamaz. Bütün fitnenin kökeni odur.

 

(Adnan Bey, dün AK Parti Osmaniye İl Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanımız Sayın Tayyip Erdoğan şunları söyledi: “Kardeşlerim ne perde arkasında yürütülen kirli pazarlıklar, ne sahada sahnelenmeye çalışılan Ali Cengiz oyunları bizi yolumuzdan alıkoyamaz. Bu tür imtihan dönemleri aynı zamanda bir turnusol vazifesi de görüyor. Bu zamanda ak koyun kara koyun belli oluyor. Ülkesinin ve milletinin menfaatini gözetenlerle, kendi çıkarları için mücadele edenler ayan beyan ortaya çıkıyor. Yerli ve milli olanlar ile emperyalist efendilerine gönüllü hizmetkarlık yapanlar birbirlerinden ayrışıyorlar. Maalesef Türkiye’de vatan yansa ateşinden ısınacak kadar yüreği kararmış, gözü dönmüş asalak bir kesim de var. Biz bunları çok iyi biliyoruz. Biz bunları 27 Mayıslardan tanıyoruz. 12 Eylüllerden tanıyoruz. 28 Şubatlardan tanıyoruz. Hatta yakın zamanda darbe teşebbüsüne verdikleri desteklerden tanıyoruz. Biz bunları attıkları küstah manşetlerden bir türlü gizleyemedikleri millet ve devlet düşmanlığından tanıyoruz. Biz bunları ülkemizin sıkıntı yaşadığı ne kadar devlet varsa onlara piyonluk yapmalarından tanıyoruz. Yaşadığımız onca ihanet sonrasında biz bunları o kadar tanıyoruz ki, inanın biz bunların ciğerlerini okuruz ciğerlerini. Bunların sayıları epey azaldı ama varlıkları sürüyor. Medya, sanat ve siyaset başta olmak üzere çeşitli alanlarda halen bazı köşe başlarını tutmaya gayret edenler var, bunları da tanıyoruz. Kusura bakmasınlar bu ülke öyle yolgeçen hanı değildir. Türkiye’de ihtilaf yerine ittifakı, ayrışma yerine müşterekleri yücelten yeni bir siyasi iklim de oluşuyor.”)

Tayyip Hocam delikanlının hası ve çok akıllı güzel konuşuyor. Ama tamam güzel konuşuyor diyelim ama en güzel destek her zaman söylüyorum Tayyip Hoca’nın etrafında surlaşmak ve çelik bir kale gibi olmak. Lider ve millet çok önemlidir. Lider çok hayati bir konudur. Kim ne derse desin liderden yana olmak gerekir. İstediğini desin ben samimiyetine bakarım, dürüstlüğüne bakarım. Dava adamı mı değil mi, Müslüman mı mümin mi? Allah için yaşıyor mu yaşamıyor mu ben ona bakarım. Ben belge, kağıt, fotoğrafa göre hareket etmem. Bırak bana onları sen, bana vız gelir tırıs gider onlar. Destekleyeceğiz görünmeyenlerle ve görünenlerle destekleyeceğiz.  

 

Mehdi (as) İle İlgili Hadis Açıklamaları

İmam Caferi Sadık (as) diyor ki: “İmam Mehdi paktır çok temizdir, razı olunanlardandır.” Allah’ın bak “razı olunanlardandır. Hidayet ehlidir.” Hidayete sebep olur yani Mehdiliğin isim kaynağı zaten. “Ve seçkindir, kıyam etmesi ümitle beklenendir. Cenab-ı Allah bunun için seçmiş ve ona ruh aleminde ve ceset aleminde yaratırken en iyi şekilde yaratmıştır. Mehdi (as) yaratılmadan önce o Allah'ın arşının sağ tarafında gölge şeklindeydi” diyor. “Allah'ın arşının sağ tarafında gölge şeklinde duruyordu” diyor. Daha kainat yaratılmadan. Kendisi de yaratılmadan önce. “Ve Allah'ın gayb ilminde Allah ona hikmet vermişti. Allah onu kendi ilmiyle ismeti için seçti.” Gaybet-i Numani 13. bölümde geçiyor bu konu.

Peygamberimiz (sav) diyor ki: “Birinin Mehdi olduğundan şüpheleniyorsanız Mehdi (as)’a kimsenin cevabını bulamadığı sorular hakkında sorun. Bu sorulara çözümü Mehdi dışındakiler cevap veremezler” diyor. Mesela çok zor bir karmaşık soru sorun bir tek o cevaplar diyor oradan anlarsınız diyor. (El Kafi Cilt 1 Sayfa 340. İrtibat el Hüdad Cilt 3 Sayfa 445. Bihar’ul Envar Cilt 52. Sayfa 157)

Peygamberimiz (sav) diyor ki: “Evladım Mehdi (as)’ın başarısı gerçekte benim başarımdır. Hz. Adem’in, Nuh’un, Musa’nın ve İsa (as) ve diğer tüm peygamberlerin başarısıdır” diyor. “Onun başarısı” diyor. Taberi Delail'ul- İmamet 1369 numaralı hadis.

“Ahir zamanda” diyor “Mehdi devrinde küfür ve deccaliyet etrafı fitneye sarar” diyor Peygamberimiz (sav). “O gün kadın kadınla evlenir, erkek erkekle evlenir, aynı kadınla zifafa girer gibi erkekle zifafa girerler” diyor. Aynı bak homoseksüellik var ya İngiliz derin devletinin. İmam Ali’nin Hutbetul Beyan 2. Kaynak Ilzam al-Nasib 2. Cilt. Sayfa 184. Bak “erkekle” diyor “erkek erkekle zifafa girer gibi evlenir ve zifafa girerler” diyor. “Kadınla zifafa girer gibi” diyor. “O gün kadın kadınla evlenir aynı erkek ve kadının zifafa girmesi gibi zifafa girerler. Erkek erkekle evlenir, aynı erkekle kadının zifafa girmesi gibi zifafa girerler” diyor.

 

(“Evlerde dini sohbet yapmalı mıyız?” izleyici sorusu)

Sıkıcı olmayan, iyi niyetli, samimi dini sohbet çok güzel olur. Ama sıkıcı sohbetler, gösteriş için yapılan sohbetler, samimiyetsiz sohbetler çok sıkar. Candan, içten olan sohbet çok rahatlatıcı olur. Mesela Şeyh Nazım Hocam sohbet yapardı, ben bayılırdım yani. Çok güzel, çok candan sohbet, çok güzel dinlenirdi. Mahmut Hoca da öyle, çok güzel sohbeti çok güzeldi onun. Mürşitlerin çok güzel oluyor sohbetleri, samimi oldukları için. Samimi olan sohbet her eve bereket, güzellik. Özellikle geniş evi olanlar her akşam mahalleyi çağırıp sohbet toplantısı yapması evin sadakası olur, ilmin sadakası olur, ömrünün sadakası olur, çok iyi olur.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında emperyalistlere hizmet veren ajanlara dikkat çekti. “Yerli ve milli olanlarla emperyalist efendilerine gönüllü hizmetkarlık yapanlar kendilerinden ayrışıveriyor. Maalesef Türkiye'de vatan yansa ateşinde ısınacak kadar yüreği kararmış, gözü dönmüş, asalak bir kesim var. Bunu da bilmemiz lazım” dedi.)

İşte bak o İngiliz ajanı kahpelere dikkat çekmiş oluyor alçaklara. Konuları birkaç günden beri anlatıyoruz ya o konuyu vurgulayan bir açıklama yapmış. Hakikaten çok kinliler bu münafıklar. Türk devletine, Türk milletine, hükümete, AK Parti’ye yani Türkiye'nin yıkılması için can atan alçaklar. Çok vicdansızlar. Bizim de işte tutuklanmamız, dağılmamız, Darwinizm’e karşı mücadelenin durması, iman hakikatleri anlatmamızın durması, Kuran mucizelerini anlatmamızın durması, homoseksüelliğe yönelik faaliyetin durması, onları durdurmak. Homoseksüelliği durdurmaya yönelik faaliyetin durması her türlü yani. İngiliz derin devletine karşı mücadelenin durması. Şeytanın oyunlarına karşı yaptığımız mücadelenin durması. Bunların hepsinin durması için ve Türkiye’nin de yıkılması için adamlar geceli, gündüzlü uğraşıyorlar. Yıkmaya kalktıkça Türkiye daha büyüyor. Bizi yıkmaya kalktıkça biz daha büyüyoruz. Allah aksiyle karşılık veriliyor. Sağlık sıhhat veriyor Allah. Uzun ömür veriyor, bereket veriyor, imkan tanıyor. Diyor ya Allah “Allah onları senin eline verecek, sen de onları darmadağın edeceksin” diyor.

 

(“İnternet ne için yaratılmıştır?” izleyici sorusu)

Tek amacı var; Mehdiyet, İslam’ın dünyaya hakimiyeti başka hiçbir nedeni yok. Ve dabbet-ül arzdır. Kuran’da belirtilen dabbet-ül arz. Harikadır. Yaptıkları bilimsel açıklamayla alakası yok. Kendileri de şaşırıyorlar zaten böyle çalışmasına. Mesela aç bilgisayarın içerisini hiçbir şey yok. Dandik aletler. Ama bütün dünyayı görüyorsun. Rengarenk yani. Televizyonda da öyle cart curt aletler içindeki aletler. Ama tam renkli bütün dünyayı seyrediyorsun.

 

(“Karun kıssasındaki hikmetler nelerdir?” izleyici sorusu)

Karun önce normal bir adam bir şeyi yok. Zenginleşmek istiyor. Hz. Musa (as) uyarıyor. “Zenginleşirsen bana tavır alırsın, İslam'a tavır alırsın ben ondan endişeleniyorum” diyor. “Yok, yok hiçbir şey olmaz” diyor. “Dua et malım mülküm artsın” diyor. Malı mülkü artıktan sonra acayip kuduruyor. Hz. Musa (as)’a acayip tavır alıyor. Aleyhine dualar ediyor, uğraşıyor, münafıkları organize ediyor. Ama müthiş de zengin. Allah malını mülkünü hepsini elinden alıyor. Deprem sonucunda çöküyor. Bu çok büyük bir mucize. Kervan geçerken yer yarılıyor. Deprem sonucu yer parçalanıyor içine dökülüyorlar. Yani feci şekilde helak oluyorlar. Hz. Musa (as) zaten esaslı bir helak istiyor Allah’tan. Şiddetli bir bela istiyor. Tam da oluyor. Münafıklar her devirde pislik. Zamanımızda da pislikler. Malları mülkleri oluyor ama malı mülkü ona fayda vermiyor. Cehenneme yuvarlanıp gidiyor. Malı mülkü kalıyor. Yine Müslümanlar kullanır.

 

(İttifak komisyonunda MHP'li heyetin Başkanı Mustafa Kalaycı “Cumhur ittifakı iki parti arasında olmalı” dedi. Ve Büyük Birlik Partisi'nin AK Parti listesinden ittifaka katılmasına itirazları olmayacağını söyledi. “Kanun, her partiye aynı imkanları sunuyor. Ama Büyük Birlik Partisi’nin bu ittifaka ayrı kurumsal kimliğiyle katılmasının MHP olarak çok uygun olmayacağını düşünüyoruz. Büyük Birlik Partisi zaten bizden ayrılarak kurulmuş bir parti” dedi.)

Ya tamam bu konuyu sorun etmesinler o zaman bu şekilde hallolsun. Büyük Birlik Partisi dışarıdan bir delikanlılık yapsın, desteklesin. AK Parti onu düşünür yani ona bir güzellik düşünürler. Bunu formüle etmeye de gerek yok. Bir yol bulunur ona. Yani bu konuyu sorun haline getirmesinler. Bu düşündükleri şekliyle bitirsinler. Büyük Birlik her zaman kalenderdir. Yine kalender olsun halledilsin. Böyle şeylerde küsme, darılma falan olmaz. Alttan alıp konuyu kapatmak lazım.

 

(“Halim insan nasıldır?” izleyici sorusu)

Yani insancıl, insanları üzmeyen, rahat konuşulan, sorun çıkartmayan, insanları tedirgin etmeyen, konuşması ile gerilim meydana getirmeyen, bakışlarıyla, duruşuyla, beden diliyle insanlara huzur veren insan. Bazı insan mesela bakışıyla insanları rahatsız eder. Bazısı beden diliyle rahatsız eder. Mesela rahat edemezsin yanında. Bazısı ses tonuyla rahatsız eder, elektriklenmiştir ses tonu. Bazısı münasebetsiz konuşmalarıyla rahatsız eder densizdir. Ama halim insan hiçbir şeyde hiçbir şekilde insanları rahatsız etmez. Böyle insanlara yani güzel insanları yormayan, insanlara rahatsızlık vermeyen, insanları huzur veren insanlara halim denir. Kadınsa da halime denir, halime kadın. Halim erkek, halime kadın.

 

(Türkiye’nin çeşitli kentlerinden bazı vatandaşlar Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili meclise dilekçe verdi. Dilekçe yollayanlardan bazıları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘mareşal’ unvanı verilmesini isterken, bazıları ise Erdoğan için özel başkomutanlık üniforması hazırlanmasını talep etti.)

Yok yok daha erken şu an olmaz, şu an olmaz o gitmez onun bir zamanı, zemini var. Üniforma da üniforma zaten şu an olmaz ama şu Afrin’i falan bir bitirelim. Başkomutan olduğu için bu zaten kanunen makul, mantıklı ve gerekli olan oluyor çünkü en üst rütbeden komutan olmuş oluyor yani orgeneral üstü, orgeneral üstü komutan. Meydan savaşı da kazanmış, meydan savaşı tabii normal mareşal olur ama şu an o biraz garip durur olmaz. O zafer tamamlansın,  bir neticelensin onu söyleriz şu an olmaz.

 

(Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Suriye’de bir ay insani ateşkes kararı aldı. Ateşkes kararı Suriye’ye insani yardım ulaştırılabilmesi ve özellikle rejimin kuşatması altında bulunan Doğu Guta’daki durumu ağır hasta ve yaralıların tahliyesi için alındı.)

Oyun oynuyorlar. Biraz dinlenin devam edeceğiz anlamı bu. Bir aylık bir şey. Biraz dinlenin soluklanın, sonra başlayacağız diyor. Bir ay diyor zaten. Halbuki istese Birleşmiş Milletler işgal eder orayı alır. Herkesi yatıştırır. Konu da biter, bu kadar basit. Herkes evine der olur biter. İstediğinde yapmıyor mu Birleşmiş Milletler? Birleşmiş Milletler’in askerleri geliyor. “Arkadaş ne kavga ediyorsunuz? Ayrılın” diyor bitiyor. Mesela kavga olan yere polis çağırıyorsun. Polis geliyor herkesi ayırıyor bitiyor. Öyle değil, diyor ki bak. Bir ay dinlenin, bir ay sonra iflahınızı keseceğiz diyor. Doğramaya devam edeceğiz diyor, olay bu.

 

(“Peygamberlerde de nefis var mıydı?” izleyici sorusu)

Tabii, Peygamberimiz (sav) hanımları çok seviliyordu. Eğlenceyi seviyordu. Tef dinliyor. Şarkı söyletiyor hanımlar olan yerlerde. Hz. Süleyman (as) of, bin hanımı vardı. Eğlence, müzik hepsi vardı. Sanattan, estetikten çok ama diyor ki, “Ya Rabbim bunların hepsini senin rızan için yapıyorum. Senin sevginden bunu yapıyorum” diyor.

 

(“Mutluluk parayla satın alınabilir mi?” izleyici sorusu)

Paranın çok etkisi olur mutlulukta, olabilir. Ama yani mutlak elde edilmesi mümkün değil. Çok zor, zor değil imkansız. Çünkü iman gerekiyor. Allah korkusu, Allah sevgisi gerekiyor ama para mutluluk getirir. Çünkü bak sevdiklerimize ev alıyoruz burada farz edelim. Toplanıyoruz burada para olmazsa nerde toplanacağız, sokakta falan mı toplanmamız gerekecek yahut bilmiyorum nasıl olur? Bayağı güç. Para tabii ki iyilik getirir, güzellik getirir. Sevdiklerine hediye alırsın, yiyecek alırsın, kıyafet alırsın, gezmeye çıkabilirsin onlarla, her şey olur. Ama tabii asıl Allah korkusu, Allah’la akıllı bağlantı, akıllı bağlantının dışında Allah’ı hakkı ile takdir etmek, Allah mesela o konuda şikayet ediyor. Cenab-ı Allah diyor ki: “Allah’ın kadrini hakkıyla takdir edemediler” Allah yani Benim kadrimi hakkıyla takdir etmediler diyor. Fark etmediler diyor Allah Benim büyüklüğümü görmediler diyor.

 

(Edirne’de bir köpeğin hareket halindeki araca bağlanarak sürüklenmesi bir vatandaş tarafından görüntülendi. Görüntüyü kaydeden kişi “Bir panelvanın arkasına iple bağlanarak götürülen köpeği görünce çok şaşırdım, köpek zaman zaman sürükleniyor kimi zaman iple arasındaki arayı açmamak için koşuyor. Acı çektiği çok belliydi. Sürücüyü durdurdum, neden yaptığını sordum. Bana, ‘başka nasıl götürebilirim?’ cevabını verdi.” Bu kişinin kimliği belirlendi ve Keşan Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti.)

Bu densizliği bıraksın böyle adamları polis teşhis etsin, mahkeme teşhir cezası versin. Bunlar internette falan yayınlansın. Önden, cepheden, yandan halk bunları görsün bu adamları. Yani bu tehlikeli her şeyi yapar böyle bir tip. Bu en doğal hakkımız. Bir kere ceza kanununda böyle bir değişiklik yapılsın. Bu insanlar gazetelerde tanıtılsın. Basın bunları tanıtsın. Televizyonlara falan çıkartıp tanıtılsınlar. Önden, yandan, cepheden yürürken falan değil mi, tanınsın bu adamlar bilinsin. Adı soyadı nedir, bu kadar basit, anlatsın televizyon. Adam görünmüyor bak hiçbiri görünmedi şu ana kadar. Köpek bunları tanıyor ama biz tanıyamıyoruz. Bizim tanımamız çok önemli.

 

(“Ölüler mezarlarına gelen insanları görür mü?” izleyici sorusu)

Yok, o gitti mi gider sırf toprak, bildiğin toprak orada ölü kalmaz.  Şu beton ne? Toprak, kum, çakıl orada hiçbir şey yok. Ölen ahirete geçer, başka boyuta geçer. Orayla hiçbir alakası kalmaz. Sıfırdır alakası ama ahireti anlamak, Allah'ı anmak için o faydalı olur. Yani ölümü düşünmek için faydası olur. Ama o şahsın oradaki bağlantısı sıfırdır mümkün değil.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."