Sayın Adnan Oktar'ın 23 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 23 Mart 2018

 

(Batman kırsalında operasyona çıkan güvenlik güçlerine teröristlerin ateş açması sonucu Jandarma Uzman Çavuş Bülent Doğan şehit oldu. 2 askerimiz yaralandı. Teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için operasyon devam ediyor. Şehidimizin fotoğraflarını görebiliriz.)

Ne mutlu benim aslanıma. Allah şehadetini kabul etsin, makbul etsin. Allah bizlere de o güzel nimetini nasip etsin. Her seferinde imreniyoruz. Allah annesine babasına uzun ömür, sabr-ı cemil nasip etsin. Onların güzel şehadetlerinin üzerine şanlı bir tarih yazılacak. Muazzam bir İttihad-ı İslam olacak, muazzam bir Türk-İslam Birliği olacak. Biz her zafer öncesi böyle çok fazla şehit verdik tarih boyunca hep.

 

(“Cennette bakteri ve mikrop var mıdır?” izleyici sorusu)

Cennette bakteri, virüs, mikrop yok. Ama küçük süslü böcekler olur yani sevmeniz için, konuşmanız için olur. Karıncalar olur cennet karıncaları. Ama bayağı akıllı olurlar. Sen de istersen onların yuvasına girersin onlarla arkadaş olursun. Cennet böcekleri konuşurlar, hepsi çok süslü olur. Cennet kuşları, cennet kelebekleri bunların hepsi vardır. Dünyada o yüzden tanıtılıyor zaten. Böyle rengarenk tanıtılmalarının nedeni cennette bizim onları istememizdir, onlarla arkadaş olmak istememizdir. Mesela biz böceklere bakıyoruz içimiz gidiyor ama konuşmuyorlar bizimle kendi alemlerindeler. Karıncalar da öyle. Ama mesela Hz. Süleyman (as) konuştuğunda karıncalar duyuyor ve gülümsüyor. İşte biz de duyacağız. Bizden daha akıllıdır karıncalar.

 

(“Altın çağda diğer dinler olacak mı?” izleyici sorusu)

Altın çağda diğer dinler olur tabii. Hristiyanlık ve Musevilik yok olmaz. Ama gerçek Museviliğe ve gerçek Hristiyanlığa dönüşür. Ama başka batıl din kalmaz. Darwinizm hiç kalmaz, Darwinizm-materyalizm hiç kalmaz. Şu an zaten kalmadı fakat resmi açıklamıyorlar bunu. Nereden anlıyoruz? Evrimle ilgili dünya gazetelerinin hiçbirinde haber çıkmıyor artık. Dilinizi mi yuttunuz ne oldu? Eski gazetelere bakın her hafta muntazam “kayıp halka bulundu, kayıp halka bulundu” diye haberler çıkardı her hafta. Aniden zınk diye kesildi. Ne zaman? Ben, ikinci yanlışlarını yaptıklarında ikinci açıklama yapmam. Çünkü bir kere yaptılar “doğru demiyorsunuz samimi olun” dedim. Onu düzelttiler. “Evet hata yaptık doğru söylüyorsun” dediler. Bir kere daha yaptılar “bak yine doğru söylemiyorsunuz ayıp yapıyorsunuz” dedim. Ondan sonra bir daha o tip olmayan haberleri yapmaktan vazgeçtiler. Evrimle ilgili artık hiçbir haber yayınlanmıyor. Bakın gazetelere araştırın inceleyin hiçbir yerde haber bulamazsınız. Utanma hisleri güçlü olduğu için o insanları tebrik ediyorum. Hakikaten güçlüymüş utanma hisleri. Münafıkların yüzünde böyle eşek oynamıştır utanmazlar. Ama evrimcilerde utanma hissi var. Bak 5 yılı geçti, 6. yılı geçti çıt yok. Hiçbir şekilde “ara fosil bulundu” diyemiyorlar. Çünkü hemen açıklıyorum “ayıp yaptığınız” diyorum “vazgeçtik ağabey” dediler “bundan sonra yapmayacağız” dediler o kadar.

 

(Fırat Kalkanı harekâtıyla kurtarılan Azez’de binlerce aktivist ve halk Tel Rıfat’a operasyon gerçekleştirilmesi için Türkiye’ye destek eylemi gerçekleştirdi. Suriye'nin Azez ilçesindeki Bab Es-Selam Sınır Kapısı’nda gece yarısı binlerce kişi bir araya gelerek “Tel Rıfat’ı temizlemek” istiyoruz sloganları attı. Grup, Zeytin Dalı Harekâtı’na da destek verdi ve Türk askerini yardıma çağırdı.)

Bütün bölgenin temizlenmesini isterler tabii halk rahat etmek istiyordur. Zaten “Türk askeri gelecek” dedin miydi zaten kaçıyor onlar da ama tabii bunlar rahat durmaz. Yani Türk askeri gelir ama yine onlar orada palazlanır, yine azgınlığa devam edebilirler. Fikri mücadele şart yani Darwinist, materyalist sistemin ortadan kaldırılması gerekiyor. Adamlar yavaş yavaş yine işlerler orada onları. Yani konuşmalarını durdurmak mümkün olmaz ama fikrini durdurmak mümkün olur. Bu da bilimsel anlatımla olur. Yani felsefi yönden yanlış olduklarını, doğrusunu anlatarak halletmek gerekiyor.

 

(“Sadece kendi menfaatini düşünmek neden akıllılık olarak görülüyor?” izleyici sorusu)

Akıllılık değil de zekilik olarak düşünülebilir. Akıllılıkla alakası yok tabii. Bir insan sadece kendi menfaatini düşündüğünde egoist olur, bencil olur, o hayvanlarda olan bir özelliktir. Bütün hayvanlar hayvani içgüdüyle egoist, bencildirler, kendini koruyacak gibidirler. Ama hayvan olmasına rağmen yavrusunu korur, eşini korur. Mesela horozlar yiyecek bulduklarında bağırıyorlar, tavukların gelmesini sağlıyorlar, onların yemesini sağlıyorlar. Tavuk bile yavrularıyla olduğunda kendi aç bile olsa yiyeceği yavrularına yedirtiyor. Kuşlar falan da öyle çok fedakardırlar. O kadar, hayvan kadar bile bir insan fedakar değilse egoist ve bencilse zaten hayvandan da aşağı olmuş oluyor. Allah “onlar hayvanlar gibidir” diyor hatta ayette. Hatta “hayvanlardan da aşağıdırlar” diyor. O duruma gelmiş oluyorlar.

 

(“Eşcinsellere neden insanlar bu kadar çok destek veriyor?” izleyici sorusu)

Çünkü deccaliyet destek veriyor, eskiden beri öyle mesela Firavun da destekledi homoseksüelleri. Hep sarayında bakın o rölyeflere falan hep homoseksüelleri gösterir. Nimrot da öyle kendi de homoseksüeldi, sarayı da homoseksüellerle doluydu. Pompei de çaka çaka homoseksüellerle doluydu, o zaman deccaliyetin en güçlü olduğu devirler. Allah yerle bir etmişti biliyorsunuz. Her devirde deccaliyet tarafından desteklenmiştir. Şu anda da İngiliz derin devleti yani deccaliyet tarafından homoseksüellik destekleniyor. Hayret edilecek işte mesela bir eskiden TRT’de görev almış bir kardeşimizle görüştük TRT’de çok uzun yıllar kilit görevlerde bulunmuş; Hindistan, Pakistan her yeri gezmiş. “Hocam” diyor “oralarda” diyor “en az yüzde 70’tir” diyor “homoseksüellik oranı” diyor. En az yani “mahvolmuş vaziyette” diyor İslam ülkeleri. Afganistan’da falan da öyle İran’da da öyle akıl almaz yüksek homoseksüellik. Hatta devlet başkanları bile saydı isim isim saydı onlar da homoseksüeldir diyor. Ünlü birçok kişiyi saydı, onlar hepsi homoseksüel diyor. Hatta bir tanesi teknede yakalanmış homoseksüel parti verirken kral adam kral böyle. Bilmemişler o sivil kıyafetliymiş homoseksüel ilişki halinde yakalanmış ondan sonra tutanak tutulmuş sonra kral olduğu anlaşılınca, basına da yansımış olay basındaki haberleri bütün gazeteleri toplatmışlar imha edilmiş gazeteler falan rezalet çıkmış, çok büyük bir rezalet. Afganistan’da da akıl almaz yüksek oğlan çocukları, genç çocukları hep böyle kadın kılığında gezdiriyorlar onları oynatıyorlar falan. Yani kepazelik kol geziyor.

 

(“Kendi fobimi nasıl yenebilirim?” izleyici sorusu)

Böyle karanlık, yükseklik falan. Aslında yükseklik fobin varsa bu iyi bir şey yani çünkü kendini koruman açısından faydalı. Mesela kale gibi yere çıkarttırıyorlar çocukları diyor ki “benim yükseklik fobim var” doğru yapıyor ayağı kayar aşağı düşer. Geçenlerde bir delikanlı kalenin üstünde gördünüz atlamaya kalkıyor durduramadı kendini ta aşağıya kadar yuvarlandı düştü. Yükseklik fobisini Allah özel korumak için veriyor. Mesela karanlık da öyle, karanlık tehlikeli tabii korkacak karanlıktan, çekinmesi lazım. Allah ona refleks olarak onu veriyor. Ama gereksiz kullanılması anlamsız ama yükseklik tabii çok riskli bir şeydir. Başı döner bilmem ne yapar yüksek bir yere hiçbir şekilde yanaşmamak lazım. Karanlık bir yere girmemek lazım. Açıkta kablo olur, bir hayvan olur, bir canavar olur, bir şey olur, bir yere düşebilirsin. Karanlıktan korkmam ben deyip içine balıklama dalma olmaz. Ama gereksiz fobiler de var tabii. Mesela ne bileyim kuştan, kelebekten falan bunlar artık abartılı.

 

(“Dünyadaki hayvanların cennette yeri var mı?” izleyici sorusu)

Tabii dünyada sevdiğimiz her hayvanı cennette görebiliriz yani istediğimizde. Mesela adamın kedisi vardır, köpeği vardır, kuşu vardır hangisi ise cennette onu aynısıyla görebilir. Aynısıyla derken cennet şartlarına göre düzenlenmiş şekliyle görür ve hepsi konuşur, akıllıdır. Burada onlara konuşmama, şuur kapalılığı emri verilmiş kapalı, konuşmuyor. Yoksa yani anormal olduğundan kaynaklanmıyor Allah'ın emri o olduğu için onu yapıyor yoksa zeka yönünden örümceğin zekası insandan daha yüksek. Arının zekası bütün insanlardan daha yüksek. Karınca da öyle akıl almaz yüksektir zekaları.

 

(“İnsanlar yaptığı hataları neden kabul etmiyorlar?” izleyici sorusu)

O tabii hayret edecek bir gurur anlayışı. Yani bir mucize. Allah'ın varlığının da bir delili bu. Hâlbuki lehine olan bir şey, hatayı görmüş düzeltmiş, onu zenginleştiren bir şey. Düzelttiği halde direniyor, alıştırabilir kendini. Yani bir, iki, üç sonra alışır. Rekor kırıyorlar her şeyi reddettiği için çocukluğundan itibaren sürekli reddettiği ve kabul ettiği hiçbir şey olmadığı için. Mesela bu 9 bin 818’inci oluyor, orada da bir çatışmaya giriyor, orada da yine yeniyor. Orada da kabul etmiyor. Hâlbuki bir kere orada kabul etse artık ondan sonra hayatı normale döner.

 

Mehdi (as) Hakkında Hadis Açıklamaları

“Mehdi Allah’ın azameti karşısında çok huşu edendir.” Diyor Peygamberimiz (sav). “Kanatlarını açıp başını aşağı dökerek gökyüzünün zirvesinden yere doğru inen bir kartal gibi. Mehdi Allah’ın celali karşısında böyle huzuv, tevazu ve huşu edendir. Allah ve yüceliği onun (Mehdi’nin) vücudunda tecelli etmiştir. Ve Mehdi Allah’ın varlığında yok olmuştur” diyor. (El-Mehdiyil Mev'ud, cilt 1, sayfa 280)

“İmam Bakır (as) şöyle diyor “Kaim İmam Mehdi’ye düşmanlarının kalbinde Allah tarafından korku uyandırılarak yardım edilecektir.” Yani akıl almaz korkacaklar Mehdi (as)’den. Delice bir korku meydana getireceğim diyor Allah, onunla yardım edeceğini söylüyor Mehdi (as)’ye. O korkudan adam uyuyamıyor. Gece gündüz yazıyor çiziyor, bağırıyor, çağırıyor falan sıkıyor, kasılıyor bir şeyler oluyor.

Bak diyor ki “İmam Bakır (as) şöyle buyuruyor;” Resulullah (sav)’tan naklediyor. “Resulullah ferman etti ki” diyor bak “Kaim İmam Mehdi’ye düşmanlarının kalbinde Allah tarafından korku uyandırılarak yardım edilecektir.” Bak “Kaim İmam Mehdi’ye düşmanlarının kalbinde” yani münafıkların, alçakların işte kimse, İslam düşmanlarının “kalbinde Allah tarafından korku uyandırılarak yardım edilecektir.” Yani kalplerinde korku yaratılacak diyor. (Kemalu'd-din, c.1, bab.32, h.16, s.603)

Resulullah (sav) diyor ki “Ey Ali bilmelisin ki zamanın sonunda (ahir zamanda) olanların (Mehdi ve talebelerinin) imanı müthiş ve eminlikleri büyük olacak.”

Damgada Allah, Muhammed, Resul yazıyor yani tabii Allah’ın Resulü Muhammed anlamında. Okunduğunda öyle okunuyor. Ama yazılış olarak benim gördüğüm öyle. Allah, Resul, Muhammed yazıyor. Allah’ın Resulü Muhammed olarak da okunuyor. “Onu altından kullanacak Mehdi” diyor. O mührü.

 

(Şiddet korkusu içinde yaşayan kadınlar için Kadın Acil Destek İhbar Sistemi kuruldu. Cep telefonlarına indirilecek bir uygulamayla önceden sisteme kayıt olunuyor. Bu sistem sayesinde arayıp yardım isteyen kadınların ihbarları polise daha hızlı iletilecek. Polisler sistemdeki adres bilgisi sayesinde olay yerine intikal edebilecek.)

Çok iyi. İşte bu da bak bu devrimin devam ettiğini gösteriyor. Yani bu Mehdiyet devriminin bir devamı bu. Bak dedim siz mutlaka rahatlayacaksınız mutlaka bu zulüm bitecek dedim. İşte bunun bir alameti bu. Bir daha.

 

(“İnsanlar neden dürüst değiller?”  izleyici sorusu)

Deccaliyet organize olarak yani şeytan, şeytaniyet dünyada bir faaliyet yaptı o faaliyetin de sonucunu aldı. İnşalardan sevgiyi, merhameti, dürüstlüğü, candanlığı kaldırdı; samimiyetsiz, sahtekar, sevgisiz dürüst olmayan, kinden nefretten hoşlanan, psikopat, dengesiz birçok insan yetişti. Onlar da birçok kilit noktada oluyorlar internette orada burada televizyonlarda, radyolarda ağızlarından lağım akıyor adeta nefret kumkuması gibi. Pislik dağıtan şeytani öğelere dönüştüler. Fakat ona karşı Cenab-ı Allah Resulullah (sav)’ın soyundan İmam Mehdi isminde bir zat-ı nuraniyi göndereceği onun da Ehlibeyti Nebeviden olacağını ve deccaliyeti kahr-u perişan edeceğini Cenab-ı Allah hadislerle bize bildiriyor. Bunun alametleri de oldu. Gökte alametleri vardı, yerde alametleri vardı hepsi zuhur etti, olmaya da devam ediyor.

 

Ayet Açıklaması

Münafıklar Peygamberimiz (sav)’e diyorlar ki; “Bana izin ver ve beni fitneye katma.” Yani “sen fitne çıkarmışsın zaten” diyor, “fitnenin içine beni sokma” diyor, “ben ayrılayım” diyor. “Beni bırak ben gideyim” diyor Peygamber (sav)’e. “’Beni fitneye katma’ der” diyor. “Haberin olsun” diyor, Cenab-ı Allah, şeytandan Allah'a sığınırım, “onlar fitnenin (ta) içine düşmüşlerdir. Hiç şüphesiz cehennem, o inkâr edenleri (münafıkları) mutlaka çepeçevre kuşatıcıdır.” (Tevbe Suresi 49)

İngiliz derin devleti tüm Müslümanlar içinde en ahlaksız, en alçak, en sinsi, en karanlık, en kahpe nerede pislik adam varsa gidip onları tespit ediyor. Onları kendi emrinde kullanıyor. O tespit etmeyi nasıl yapıyorlar, o da çok şaşırtıcı. Yani şeytan bunlara vahyediyor olabilir. Açık açık adres olarak da söylüyor olabilir. Şurada şu şeyde, gidin bulun diyor olabilir. Çünkü adamlar eliyle koymuş gibi buluyorlar.

“Münafıklar kibirlidirler” diyor Peygamberimiz (sav). “Ne sevilirler, ne de severler.” Gece odun gibi sessiz, gündüz gürültücüdürler.” Bak “kibirlidir” diyor “münafıklar, ne sevilirler ne de severler.” Hakikaten yalnız yaşarlar onlar, hiç seveni olmaz. “Gece odun gibi sessiz” böyle manyak gibi, “gündüz gürültücüdürler.” Yani şamata yapar işte bağırır, çağırır, konuşur, fitne çıkarır. (İmam Ahmed ve Bezzar/Cem’ul Fevaid, H. No: 8110)

 

(Suudi Arabistan’da ilk defa geçen ay Çalışma ve Sosyal Kalkınma Bakan Yardımcılığı görevine ilk kez bir kadın atandı. Veliaht Prens Muhammed bin Selman özellikle de kadınlara yönelik kısıtlamaları kaldırmaya ilişkin atılan adımlar hakkında açıklama yaptı ve “Eskiden böyle bir ülke değildik” dedi. “Bizler de körfezdeki diğer ülkeler gibi normal hayatımızı yaşıyorduk, sinemalar da vardı. Kadınlar da araç sürüyor ve bütün alanlarda çalışabiliyordu. Bizler 1979 yılı öncesinde tıpkı diğer dünya ülkeleri gibi gelişiyorduk” ifadelerini kullandı.)

Aferin, iyi güzel konuşmuş. Yani kadın haklarına artık önem vereceğiz, kadınlar özgür olacak, dekolte giyinen dekolte giyecek, eğlenmek isteyen eğlenecek. Kadınlara baskıyı kaldıracağız böylece homoseksüellik de duracak diyor özetle. Bunu anlatmak istiyor, iyi demiş. Suudi Arabistan bu konuda örnek ama Türkiye’de işte bu Akit kafası çok büyük bir risk, çok çok büyük bir risk. Yani hem kadınlara, hem gençliğe yönelik çok büyük bir risk. Nefes aldırmıyorlar bak, her gün yeni bir konu çıkarıyorlar. Kadınlara akıl almaz laflar ediyorlar, akıl almaz çirkin sözler ediyorlar. Sanatçılara, sporculara herkese.  

 

(“İyiler ve kötülerin mücadelesini hep iyiler mi kazanır?” izleyici sorusu)

İyiler ve kötülerin mücadelesini hep iyilerin kazanması bir mucize tabii. Normalde iyiler az oluyor ve güçsüz olurlar ama hep iyiler kazanıyor. Yani tarih boyunca hiç şaşmamış. Bir de iyiler hep çok zayıf olmuşlar. Çok küçük mesela ufak topluluklar. Herkesin karşı olduğu insanlar, herkes onlara düşman, herkes onlarla mücadele ediyor ama hep iyiler kazanmış. Mesela Hz. İbrahim (as) çok küçük bir grup, Nimrot çok büyük, o devrin en büyük devleti. Hz. İbrahim (as) üç-beş tane, altı-yedi tane talebesi var. Çok az ama kazanan o olmuş. Yani hepsinde aynı şekilde.

Mücadele Suresi 21’de Allah diyor ayette şeytandan Allah’a sığınıyorum “Allah yazmıştır” yani Allah'ın kanunudur. Yemin ediyor Allah, “andolsun” diyor, “Ben galip geleceğim.” Allah, “Ben galip geleceğim” diyor “ve elçilerim de.” Elçisinin galip gelmesi yani Mehdi (as) galip geliyor, İsa Mesih (as) galip geliyor, Hızır (as) galip geliyor. Ama Hızır (as)’la zaten baş edemezler, kanları ilikleri çekilir, Boz Atlı, toplantıya geldi mi zaten bet beniz bembeyaz oluyor adamların, kanı iliği çekiliyor. Öyle dayılık yapacak halleri kalmıyor. En büyük zanneden dahi öyle acayip zavallılaşıyor.

 

(“Şeytanın sözlerini nasıl ayırt edebiliriz?” izleyici sorusu)

Allah diyor ki ayette şeytandan Allah'a sığınırım, “Eğer Allah’tan korkup sakınırsanız size doğruyu ayırt edecek gücü veririm” diyor Allah. Allah’tan korkup sakınırsanız. Demek ki Allah'ı çok seversek, Allah'ın vahyini görürüz. Ve hemen fark ederiz. Zaten şeytani bir şey çok şiddetli anlaşılır. Yüzünden, elektriğinden, tavrından çok açık anlaşılır. Şeytani olan bir adam fokurduyor. Mesela münafıklar fokurduyorlar adeta. Açık açık belli.

 

(Zeytin Dalı Harekatı’nda insansız hava aracı ve silahlı insansız hava araçlarına büyük görev düştü. İlerleyen birliklerin önündeki tehditlerle sızma halindeki teröristler İHA’larla tespit edildi ve imha edildi. Sığınak olarak kullanılan birçok mağara ve tünel de İHA keşif görevleriyle belirlendi. İHA ve SİHA'ların envantere girmelerinden bu yana toplam uçuş saati ise 42 bine ulaştı.)

İHA’lar, SİHA’lar hepsi güzel ama şu Darwinizm’e, materyalizme karşı bilimsel mücadele yapalım. Konuyu kökünden eritip bitiririz. Yoksa bu adamlar on yıl sonra, yirmi yıl sonra yine karşımıza çıkarlar. Otuz yıl sonra yine karşımıza çıkarlar. Bunları fikren ezmemiz önemli. Hani diyeceksin ki “otuz yıla kadar zaten Mehdiyet bunları havuç gibi rendeler” diyeceksiniz. Ama biz sebebe sarılmamız gerekiyor.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin operasyonuna karşı çıkanlar için şunları söyledi: “’Türkiye'nin sınır ötesinde ne işi var?’ diyen her kişi aslında birliğimizden, bütünlüğümüzden, geleceğe güvenle bakmamızdan rahatsızlığını dışa vuruyor. Bunlar kafaları karıştırmak için atmadık takla bırakmayanların argümanlarıdır. Biz bunları Gezi olaylarından tanırız, biz bunları 17/25 Aralık olaylarından tanırız. Biz bunları 15 Temmuz’dan tanırız” çıkışını yaptı.)

Doğru söylüyor fakat bunlar da yine Darwinist kökenden olan adamlar. Yani Darwinizm'in etkisiyle o hale geliyorlar. Darwinizm’i, materyalizmi ezersek onlar da ortada kalmaz. Yani biz tamam külli anlamda ezdik. Nereden anlıyoruz? Artık basın “halka bulundu, simit bulundu” diye beş yıldan beri bahsetmiyor. Yani İstop Zekai havasındalar. Konu kapandı. Ama yine de insanlar arasında gizlice etkili oluyorlar. Ama üst düzeyde bitti. Onu bitirdik elhamdülillah dünya çapında. Eğer biz olmasaydık sağın iktidar olması diye bir konu asla olmazdı. Bazı tipler var gevrek sesiyle, gevrek üslubuyla AK Parti'yi iktidar ettiğini zannediyor böyle bir şey yok. Tayyip Hocam’ın iyi niyeti, samimiyeti, dürüstlüğü bizlerin de çok iyi zemin hazırlıyor olmamız meseleyi halletti. AK Parti'yi AK Parti yapan aslında işin doğrusu tek başına Tayyip Hoca’dır. Doğrusu bu, lamı cimi yok. AK Parti'yi AK Parti yapan odur o kadar, bizzat şahsı. Ve bizim felsefi zemini tam oturmamız AK Parti karşısında hiçbir fikri sistem bırakmamamız. Bu kadar olay budur.

 

(Ahmet Hakan, Doğan medyanın satılması konusunda şunları yazmış: “Soru: Neler oluyor? Cevap: Hayırlısı be gülüm. Soru: Bu süreçte neyi öğrendin? Cevap: Zaten biliyordum da bir kez daha fark ettim: İnsan denilen varlık gerçekten aşırı kıskanç, hakikaten aşırı intikamcı, fevkalade kötü ve fevkalade tamahkâr.”)

Ahmet Hakan sözü dinlenen bir insan. Nerede yazsa sözü söylenir, dinlenir. Çünkü makul konuşabilen birisi, dengeli tutarlı birisi. Dolayısıyla bir şey değişmez. Bir de Hürriyet'in kadrosunun değişeceğini zannetmiyorum. Yani belki böyle entel dantel havada uçan tipler var onlar gidebilir ama Ahmet Hakan biraz zor. Ama tabii ahlaksız, alçak insanlar, sevgisiz, merhametsiz, kahpe tiynetli insanlar Ahmet Hakan sevgiyi savunduğu için, dürüstlüğü savunduğu için ona tahammül edemiyor olabilirler. Ayağını kaydırmak isteyebilirler. O yüzden de yeni yönetime baskı yapıp ona kötülük yapmak istiyor olabilirler. Çünkü yalnız bir delikanlı o. Ama şu ana kadar Allah ona imkan verdiğine göre Allah'a güvenmeye devam etsin. Ama hakikaten onu kıskanan alçaklar, ahlaksız, soysuz insanlar oluyor. Hayır eleştirebilir, yanlış diyebilir o ayrı. Ama haset etmek, kıskanmak, ezmeye kalkmak, yok etmeye kalkmak kahpeliktir. Yoksa fikirlerini eleştireceksin. Tabii eleştirirsin. Nezaketiyle eleştirirsin onda bir şey yok.

 

(Bugün çok sevdiğimiz üstadımız Said Nursi Hazretleri’nin vefatının 58. Yıldönümü. Üstadımız 1878 yılında Bitlis Vilayeti’ne bağlı Nurs köyünde doğdu. Kendisi 15 yaşında bir medrese öğrencisiyken Bediüzzaman yani Çağının Eşsiz Güzelliği lakabı hocası tarafından verildi. Bütün hayatı çile içinde geçti. Haksız iddialar ve iftiralarla defalarca tutuklandı, sürgün edildi, bir odada gözetim altında tutuldu. 23 defa zehirleyerek şehit etme teşebbüsünden bulunuldu. Ancak tüm bu zulümler yaşanırken Bediüzzaman dünya tarihinin en değerli eserlerinden biri olan Risaleleri yazdı.)

Bediüzzaman normal bir insan değil metafizik bir insan. Normal bir hafıza değil, normal bir zeka değil, normal bir akıl değil. Olağanüstü zeki, olağanüstü akıllı, hafızası nefes kesecek bir hafıza. Allah onu metafizik güçlerle teyit etmiş. Ama tabii zor bir dönemde olduğu için ona bir ikramat-ı İlahi olarak. Muhteşem oldu hizmeti. “Benim görevim ahir zamanda o gelecek Hz. Mehdi (as)’a zemin izhar etmek, onun bir pişdar neferiyim, öncü bir askeriyim, ona zemin hazırlayan bir yardımcısıyım” diyor.

 

Sanat Olmayan Yerde Hayat Olmaz. Afganistan, Irak, Suriye Gibi Ülkelerin Ölümüne Sebep Olan Sanat Olmamasıdır

Sanat zaten Allah’ı sevenin temel vasfıdır. Allah güzeldir güzeli sever. Sevgiyle güzellik iç içedir. Güzellik sevgidir, sevgi de güzelliktir. Güzellik de sanattır, o zaman sanat, sevgi ve güzellik, bunların hepsi iç içe bir bütündür tek parçadır. Sanat olmayan bir yerde sevgi de yoktur, güzellik de yoktur, hayat da yoktur ölüm vardır mahvolmuştur. Onun için İslam ülkeleri mahvoldular. Irak, Suriye, Afganistan. Çünkü sanat yok. Sanat olmayınca, estetik olmayınca, güzellik olmayınca sevgi de olmuyor. Sevgi olmayınca ne oldu? Bela yol buldu geldi. Ve felaket bir çöküş. Şu an toparlanmaları da mümkün değil yapacak hiçbir şey yok. Ancak Hz. Mehdi (as)’la canlanacaktır Mehdiyet’le, onun dışında canlanamazlar.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."