Sayın Adnan Oktar'ın 22 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 22 Mart 2018

 

(Trabzon’dan da bir şehit haberimiz var. Trabzon’un Maçka İlçesi’nde bir aracı kovalayan polis ekip otosu dereye uçtu. İlk belirlemelere göre bir polis memurumuz şehit oldu. Polis memurumuz şehit Yunus Çavdar. Bir polis memurumuz da dere sularında kayboldu. Kayıp memur için arama kurtarma çalışmaları şu anda devam ediyor.)

O hangi çakal ki öyle polise sorun çıkarttı ve aslanlarımızın şehit olmasına vesile oldu. Havadan takip de çok önemli tabii. Bizde alet-edevat bol olması lazım böyle vakalara karşı helikopter falan havadan takip. Bir de sık sık ara ara polis istasyonları olması. Mesela farz edelim bir viraj bölümü orada motosikletli polisler, başka türde araçlara bindirilmiş hazır polisler olabilir anında hareket ederler. Eskiden ben görüyordum daha önceki devirlerde şimdi pek görmüyorum. Kavşak noktalarında falan harekete hazır polis bulunurdu. Yine aynı şeyler yapılabilir. Ama her halükarda olacak olan olur. Allah gani gani rahmet etsin aslanlarımıza.

 

(ATV’de yayınlanan ve son dönemin çok izlenen dizilerinden biri olan “Sen Anlat Karadeniz” isimli dizide Cuma hutbesinde hocanın “İslam’da kadını dövmenin yeri olmadığını anlattığı bir bölüm yayınlandı.)

Türkiye’de sessiz sedasız bir Mehdiyet devrimi oldu. Tayyip Hocam da vesile olduğu için Allah ondan gani gani razı olsun. İşte bu kadar, adı kondu. Bundan sonra kadın dövecek adamı ben bir göreyim bir duyayım bakayım. Tayyip Hocam mükemmel konuştu. Dedi “Kuran yeterlidir” bir, tam Resulullah (sav)’in üslup. İki, “Kuran’a uygun sünneti kabul ederiz.” Üç, “Kuran’a uymayan sünneti kabul etmeyiz” bitti işte bu kadar. Arkasından Diyanet İşleri Başkanı da çıktı dedi ki, mübarek muhterem bir insan sonuna kadar yanındayım. O bunu dedi ya, ondan geri artık sırtı yere gelmez. Dedi ki “kadınların aleyhindeki bütün hükümler batıl ve geçersizdir. Hiçbirinin geçerliliği yoktur” bitti. Binlerce hurafeyi aldı denizin dibine attı. Sıkıysa getirsinler o hurafeleri bir dinleyeyim. Bu devrimin oluşmasında Allah Mehdiyet’i vesile etti. Tayyip Hocam’ı vesile etti, Mehdiyet’in bereketidir. Bizler de kenardan vesile olduk, elhamdülillah.

 

(“İnsan düşüncelerinde özgür müdür?” izleyici sorusu)

Düşüncede özgür tabii ki olunur. Ama anlatım özgürlüğünü mü kastediyorsun kendi içindeki düşünce özgürlüğünü mü kastediyorsun onu anlayamadım. Sizce neyi kastediyordur? Kendi içindeki değil mi? Ama kendi içinde de güzel yüzlüm, Allah’ın sıfatlarıyla ilgili böyle gereksiz hani Allah’tan üstün olma iddiasıyla olan düşünce sitili yanlıştır. Allah’ı sevmek, Allah’ın vasıflarını hayretle izlemek için her türlü düşünce çok güzeldir. Ama bazı insanlar hata yapıyorlar. İşte “Allah yeni bir Allah yaratabilir mi?” Böyle abuk-sabuk izahlar. Yok “Allah Kendi kaldıramayacağı bir ağırlık yaratabilir mi?” Yani çok acayip izahlar hiçbir mantığı yok, bir geçerliliği yok çirkin olur bunlar. Ama Allah’ın vasfı mesela atomun yapısı, proteinlerin yapısı, uzay, canlılardaki mükemmellikler Allah’ın her türlü sanatını incelemek, Allah’ın kadrini hakkıyla takdir etmek güzeldir, burada özgür olmak lazım. Ama “Allah’ı kim yarattı” mesela bu çok acayip bir izah. “Allah’tan önce ne vardı?” Önce-sonra yok, zaman yok Allah Katında. Dolayısıyla böyle iyi niyetli olmayan sorulardan kaçınmak lazım.

 

(Afrin’de ilçe merkezinin ele geçirilmesinin ardından medyaya bazı görüntüler yansıdı. Yabancı basın bu fotoğrafları yayınlayarak ÖSO’nun bazı evlere girip eşyaları yağmaladığını öne sürdü. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın iddianın kısmen doğru olduğunu ifade ederek “bazı gruplar emirlere aykırı davranarak bu tür eylemlere girişmiş olabilir” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise “Afrin’e ÖSO ile birlikte girildi. Ancak bazı gruplarda ganimet gibi bir anlayış var. Hemen müdahale edildi karşı tedbir alındı. Onlarla durum konuşularak düzeltildi” dedi.)

Olabilir yani. O daha önceki faaliyetlerinde o tip bir yöntem kullanmış olabilirler. Genellikle bütün gruplarda o var oradaki gruplarda çünkü düzenli ordu değil onlar. Ama Türk ordusu hakim unsur olduğu için onları kendi terbiyesi içerisine alır düzeltir. Zamanla o daha iyi oturur. Birdenbire olmasa da zamanla olur. Aslında Türk ordusu onları direkt düzenli ordu haline getirsin. Tabii, direkt Türk subayları yetiştirsin. Öbür türlü o acayiplik oluşabilir.

 

Bir İnsan Tüm Hayatını Allah’a Adadıysa, Hayatın Tüm Yönlerinden Kendini Çekip Sadece Allah İçin Yaşıyorsa Bu O Kişinin Takvasının Delilidir

Bir insan kendini üstün takvalı görebilir. Ama şöyle olur; bütün hayatını Allah’a adamıştır, sabahtan akşama kadar Allah’a hizmet ediyorsa başka bir anlamı yok ki bunun. Adam hayatıyla ilgili hiçbir şeyiyle ilgilenmiyorsa, hayatın bütün sosyal yönlerinden çekilip sadece Allah için yaşıyorsa bu takvadır başka nedir yani? Kendisi de öyle görebilir başkası da öyle görebilir. Çünkü kendine yönelik hiçbir şey yapmıyorsa, hep Allah’a ve sevdiklerine yönelikse hayatı görebilir tabii ki. Ama buna rağmen yine cehennem korkusu olur tabii.

 

(“Ölü birine Allah ruh üfürür mü?” izleyici sorusu)

O ana rahmindeyken olması gerekiyor. Onun dışında Allah benim bildiğim öyle bir şey yapmıyor. Ana rahmindeyken vücut teşekkülatı tamamlandıktan sonra yani normal insan görünümü aldığında, bütün azaları tamamlandığında “sava” diyor Allah, her şey tamamlanıp düzgün hale geldiğinde o zaman “Ruhumdan üfürdüm” diyor. Ama birçoğu ölü doğar çocukların ölüdür. Yani Allah’ın ruhunu taşımazlar.

 

(Afrin’deki bir vatandaş, şehirden PKK’nın fare ve köpek gibi kaçtığını söyledi. TSK ve ÖSO’ya minnettar olduğunu söyleyen Afrinli vatandaş, “YPG şehri yağmaladı, insanlara işkenceler etti. Kentteki araçları patlatıp-yaktı. Allah’a çok şükür ki Türk askeri ve ÖSO sayesinde kurtulduk. Beş yıldan beri koyunları, arabaları, traktörleri çalıyorlar. ÖSO çok yaşasın, Türkiye çok yaşasın. Teröristlerin kaçışını gördük. Fare ve köpek gibi kaçtılar. İnşaAllah dönüşleri olmaz” dedi.)

Burada bir ehemmiyetli durum var. Özgür Suriye Ordusu şimdi oradaki gariban insanlardan oluşuyor. Bu insanların bir kısmının görgüsü bilgisi olmayabilir. Tavırları falan bozuk olabilir, nezaket bilmeyebilir ama genellikle tabii iyi insanlar. Türk ordusu bu insanların tamamını alenen disipline edip eğitsin. Net yani böyle kılığından kıyafetinden, yemesi içmesi, oturup-kalkması her şeyini öğretsinler. Yani Suriye’nin milli ordusu haline gelsinler. Milli nizami ordu haline getirsinler ve tamamen Türk subayların kontrolünde olsunlar. Bir de, bu tip yağma olaylarının olmaması mümkün değil olabilir. Fazla fazla tazmin edilsin. Mesela evine girilmiş elbisesi alınmış, buzdolabı, çamaşır makinesi, en alasıyla geri iade edelim. Yağma olabilir. Bir mağduriyet varsa tespit edilsin. Türk ordusu Türk milleti aynısıyla tazmin edecek ne varsa, bu kadar. Terörden zarar gördüyse onu da tazmin edeceğiz deriz. Ne olacak fakir halk yani severek yapılır. Buzdolabı fabrikaları var, çamaşır makinesi fabrikaları var, ne olur yani 100-200 tane gönderseler ne kaybedilir yani?

 

(“Münafıklara merhamet edilir mi?” izleyici sorusu)

Yani merhamet edilir mi derken bizim tabii ceza yetkimiz yok. Ama Allah ahirette belalarını verdiğinde merhamet etmeye kalkacak bir Müslüman zaten olmaz. Merhametten ziyade coşku, heyecan ve takdir hisleriyle Allah’ın onlara verdiği belayı müminler seyredecek koltuklarında ve sevinç içinde. Zaten müminin kaderinde öyle bir şeye takdir yok.

 

(Yeni Şafak’tan Hayrettin Karaman kendi de dahil gençlere hitap eden bir din adamının olmayışından yakındı. “Gençlik meselesi üzerine eğilen, kafa yoran, konuyu dert edinen kimselerin bir kısmı günümüz gençliğini tanımadan konuşuyor, yazıyor ve havada kalmaya mahkum tavsiyelerde bulunuyorlar. Onlara tavsiyem; okuyarak, görüşerek, olaylardan haberdar olarak önce günün gençliğini tanımaları bundan sonra konuşmalarıdır. Diyeceksiniz ki ‘madem o kadar iyi biliyorsun sen konuş o zaman’ çok denedim ama ben kendimi de yeterli görmüyorum” dedi.)

Aferin dürüst konuşmuş, samimi konuşmuş. Bizden başka Türk gençliğine onların anlayacağı dilden hitap eden hiç kimse yok. Olsa bak söz bir Allah bir Allah adına yemin ediyorum peşine gider ayağının altını da öperim hatta ayakkabısının altını da öperim. Peşinden giderim, yok. Darwinizm’e karşı mücadele eden, İngiliz derin devletine karşı mücadele eden, homoseksüelliğe karşı mücadele veren, iman hakikatleri anlatan, Kuran mucizeleri anlatan, devletin bekası için gayret eden, İttihad-ı İslam için gayret eden, Mehdi (as)’yi müjdeleyen, İsa Mesih (as)’in gelişini müjdeleyen, Rumiliğin, İngiliz Rumiliğinin tehlikesini anlatan sabaha kadar anlatırım bu hayırları yapan bir topluluk olsa kardeşim bak ayağının altını da öpmeyeceğim yemin ediyorum ayakkabısının altını öperim. Köle olurum adeta emirlerine girerim ne istiyorlarsa. Yok öyle bir topluluk. Ama Allah razı olsun elhamdülillah Ülkücüler işte vatanın milletin birliği için gayret ediyorlar görüyoruz çok net devlete sahip çıkıyorlar. Hükümet devlete sahip çıkıyor, Tayyip Hocam canhıraş gayret ediyor Allah ondan gani gani razı olsun. Ama az.

 

(Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Sayın Kılıçdaroğlu’nu şöyle eleştirdi. “Kılıçdaroğlu kafaları karıştırmak için konuşmalarda ya da dualarda Atatürk’ün isminin zikredilmediği gibi yalanlar söylüyor. Kuyruklu yalan. Cumhurbaşkanımız yaptığı bütün konuşmalarında Çanakkale’de yaptığı konuşmalar da dahil Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına bu milletin özgürleştirilmesinde emeği geçen herkesi her zaman anar ve hem de takdir eder” dedi.)

Ama bu tabii bu konuya çok çok dikkat edilmesi gerekiyor çünkü bu Akit’çiler çılgın gibi Atatürk’ün aleyhinde konuşmaya başladılar yani oluk oluk geceli gündüzlü devam ediyorlar. Hakikaten bazen Diyanet’in toplantılarında başka yerlerde falan Atatürk’e dua edilmesi zannediyorum unutuluyor olabilir, bu konuda boş bulunulmaması lazım. Mutlaka bu yanlış imajın düzeltilmesi gerekiyor.

 

(“Cinler kimlere musallat olur?” izleyici sorusu)

Cinler kimseye musallat olmaz onlar, insanlardan çekinirler. Ama ısrarla gelin dersen geliyorlar. Hızır (as) da ısrarla bahsedilirse gelir. Boz atlı Hızır (as) yani ısrarlı anlatım olursa, Hızır (as)’ın gelme şekli genellikle dünyadaki şekli çekilen resimlerde de bunu görüyoruz dumanda at üzerindeki bir şahıs gibi gelir. Böyle hızlı hareket eden bir at üzerinde bir şahıs gibi, işte boz atlı onun için deniyor. Bütün dünya tarihi boyunca beş bin yıllık tarih içerisinde, on bin yıllık tarih içerisinde hep öyle bilinir. Boz atlı Hızır (as) diye. O bazen tam görüntü haline gelir ama çoğu zaman öyle duman şeklinde, at üzerinde hızla hareket eden bir varlık olarak kendini gösterir. O duman gibi şey de ona işte ektoplazma denen bir madde o, maddeye benzemeyen bir şey. Onun molekül yapısı yok, bilinemiyor ne olduğu bilinemiyor. Cin çağırma seanslarında da görülüyor o, ektoplazma duman şeklini alır. Bazen dağınık olur, bazen de duman bir şekil alır yani düzgünleşir. Ama daha ileri aşamasında tam şekil alıp sertleşir. Tam bir varlık halini alır sonra da yine kendi içine çöküp ektoplazma olup eriyip yok olup gider.

 

(Aydınlık Yazarı Rıza Zelyut, Suriyeli mülteci kardeşlerimizi şikayet eden ve ÖSO’dan çok farklı olduklarını öne süren bir yazı yazdı: “İşsiz, güçsüz sürüleri halinde oradan oraya gidip geliyorlar. Şehirleri kirletiyorlar. Bağıra çağıra koşarak, yerlere tükürerek, kaldırımdakilere çarparak şehirleri yaşanmaz hale getiriyorlar. Türk bakkal vergi öderken vergi ödemeyenler bunlar. Hastanelerde bizden önde tutulanlar bunlar. Müthiş bir kirlilik insanı canından bezdiren, olduk Suriye’nin çöplüğü. Kimse kusura bakmasın bunlar Suriye insanı bile sayılmazlar. Suriye’de vatanını savunanlar Araplar nere bunlar nere?” Dedi.)   

Var mı öyle? Ben öyle Suriyeli göremiyorum nerde görüyor bunlar Suriyeli? Hayır Rıza Zelyut’a bir telefonla sorun neredeymiş onlar dediği adamlar? Hayır beraber gidip bir bakalım o da baksın, biz de bakalım bir görelim. O kadar gıcık itici tipler neredeler? Ben gariban, zavallı insanlar görüyorum yolda ekmek, yiyecek falan istiyorlar, para istiyorlar. Millet elli kuruş, bir lira falan para veriyor eğer onları kastediyorsa ayıp yapıyor. Ama onun dışında bildikleri var da biz göremiyorsak hayır adam münasebetsizlik yapıyorsa hizaya getiririz. Kanun var hukuk var. Ama söylemiyorsun ki nerde olduğunu, bir görelim biz önce onları bir tespit etmemiz gerekiyor.

 

Fethullah Gülen diyor ki, FETÖ lideri. Birkaç gün önce yayınladığı videoda bir imalarda bulunmuş. “Nemrut da müstahak olduğu belayı buluyor çok küçük bir şey ile. Sinek diyorlar sinek de olabilir bir başka çağın Nemrut’unda olduğu gibi bir virüs de olabilir. Bir AIDS virüsü de olabilir. Yere serileceğini aklının köşesinden bile geçirmeyen o Nemrut bir de bakarsın birdenbire yere serilivermiş. Tarihi tekerrürler devri daim içinde değişmiyor mu bu? Bugün başımıza gelenler ve arkadaşlarınızın başına gelenlerle aynı yönde bakacaksınız. Bir gün bunu onlara yapan insanlar Haccac-ı gibi delirerek ölecekler. Mezar taşlarına şöyle yazılacak: ‘Ne kendi eyledi rahat, ne halka verdi huzur. Yıkıldı gitti cihandan, dayansın ehl-i kubur!’ Diyecekler” diyor. Kendinin ölmeyeceğinden ne kadar emin. Ya haberin gelirde ölürsün de mezar taşına da aynen bunu yazarlarsa ne olacak? Tayyip Hoca olmasa mahvedecektin Türkiye’yi. Ne samimiyetsiz konuşuyorsun? İngiliz derin devletine teslim edecektin, İstanbul’u ayrı devlet yapacaktın. İzmir’i ayrı devlet yapacaktın. Güneydoğu’yu verecektin. Türk milletini Anadolu’da toplamayı düşünüyordu o da Türk milletine kalırsa en az üç milyon kişi de şehit edecektiniz. Kan gövdeyi götürecekti iç savaş çıkaracaktın mahvedecektin Türkiye’nin ekonomisini. Neyini oturup övünüyorsun, neyi anlatıyorsun sen? Allah büyük beladan kurtardı. Millet seni ne bilsin normal Müslümansın kendi halinde yaşlı, hastalıklı, garibanın tekisin diye insanlar sana destek oldular, iyi niyetlisin işte Türkçe öğretirsin insanlara bilgi, kültür, sevgi anlatırsın öyle bilirler. Biz ne bilelim senin İngiliz derin devletinin adamı olduğunu, homoseksüelliği gençler arasında yaydığını, dinsizliği yaydığını, İslam’ı tamamen gözden çıkarttığını. Hayır yalan diyorsan ispat edeyim. İftira de bana, de bir iftira de ispat edeyim. Keşke iftira olsa ama değil acı gerçek.

 

(Ünlü oyuncu Zuhal Olcay, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. İddianamede, Olcay'ın şarkı söylediği bir mekandaki görüntülerinin incelendiği ve Zuhal Olcay'ın “Boş vermişim dünyaya” adlı şarkıyı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a uyarladığı ve eliyle de bazı işaretler yaptığı gerekçesiyle hapis cezası istendi.)

Tayyip Hocam affetsin, bence affetsin yani olmaz. Zuhal Olcay da affetse iyi olur. Yani boş bulunmuştur. Belki orada etrafındakiler öyle teşvik etmişlerdir, alkollü olabilir, bir de etrafında bazen komünist falan tipler oluyor onlar teşvik etmiş olabilirler. O tahmin etmemiştir. Kısaca bir özür dilese, Tayyip Hocam da konuyu kapatsa iyi olur bence. Tayyip Hocam, onu zaten değerlendirir. Hanımefendi de. Bir üst mahkemeye gidecek, paraya çevrilebiliyormuş, o zaman paraya çevrilir. Evet, yani bizzat yatması gerekirse tabii olmaz o. Paraya çevrilmesine de gerek yok Tayyip Hoca direkt affetsin. Zaten mahkeme olmuş, amaç yerini bulmuş, suç işlediği sabit görülüyor. Zuhal Hanım, iki kelime özür dilesin yani bir yanlışlık olmuş. Tayyip Hoca da affetsin konu kapansın.

 

(AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hayati Yazıcı Saadet Partisi’nin Abdullah Gül’ü aday göstereceği yönündeki iddialara yönelik açıklamada bulunarak “Ben Sayın Gül’ün Türkiye’nin, ülkenin çıkarlarını gözetmeksizin bir tavır ve tutum içine gireceği kanısında değilim. Dolayısıyla bu az önce ifade ettiğiniz soruya dönüştürdüğünüz konular tahmine dayalı henüz gerçekliği görülmeyen alanlardır.” Dedi.)

Öyle sırf rahatsızlık vermek kastıyla bir şey yapılmaz, onun bir mantığı yok. Tayyip Hocam ideal yani başkan olmak için. Lafı uzatmaya da gerek yok. Başka da şu an uygun başkan adayı ben göremiyorum. Samimi olmak lazım. Yani lafı ne uzatıyorlar? Bir de ayrıca güçlü bir iktidar. Milli devlet en hayati ihtiyacımız şu an. Milli devlet ve güçlü iktidar. Bunun olmaması çok vahim gelişmelere sebep olabilir. Bizim o son 10 yılı, deccal için çok önemli olan son 10 yılı en mükemmel şekilde İslam’ın ve Türklük aleminin lehine kullanmamız lazım. Bu son 10 yılda Allah vermesin ya yok oluruz ya dünya hakimi oluruz. Biz yok olursak dünya da yok olur onu da söyleyeyim. Yani bütün dünya yok olur. İkinci yol da dünya hakimiyeti, ikinci bir yolu olmaz.

 

(Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, verdiği bir röportajda “Bizim yeni Erdoğanlar çıkarmamız lazım ancak yeni Erdoğanlar kim olabilir diye baktığımızda henüz kimse yok. Gençlerimizin önünde şu an Recep Tayyip Erdoğan adında bir liderlik okulu var. Bu okulu iyi okuyup önemli dersler çıkarmaları gerek, ayrıca bir Erdoğan'ın daha çıkacağı yer de İstanbul olur. İstanbul, partilerin de lokomotifi olan bir şehirdir” dedi.)

Bir de Tayyip Hoca aslan gibi delikanlı, 2023'te başımızda Allah'ın izniyle 2033’te de başımızda hatta 2043’te de Allah'ın izniyle. Hoca, niye yeni bir lider peşine düştü onu anlamadım. Bir Tayyip Erdoğan bir daha gelmez söyleyeyim. Öyle birisi bir daha gelmez. İstanbul'dan çıkacak olan. Hoca yoksa Nurcu falan mı? Mehdi (as)'yi falan mı bekliyor yoksa? Tamam, Mehdi (as) çıkacak doğru ama siyasete girmeyecek Mehdi (as) yani siyaset ile alakası olmaz Mehdi (as)'nin. “Evinden idare eder” diyor, Peygamberimiz (sav). Yani sevgi öğretmeni olacak, sevgiyi ve adaleti teşvik edecek, siyasete girmez Mehdi (as). Ama Hocanın tabii bir bildiği vardır.

 

(Numan Kurtulmuş Saadet Partisi’nin Cumhur İttifakı’na katılmamasıyla ilgili olarak “Parti katılmasa da Saadet tabanı seçim günü bu ittifaka katılır. Saadet Partisi’ne oy veren çok geniş bir kitlenin önümüzdeki dönemde Cumhur İttifakı’nın yanında yer alacağını düşünüyorum” dedi.)

Canım tabii ki adam boşa niye oy versin? Hiçbir şeye yaramayacak şekilde oy verir mi ne zoru? Bir de Tayyip Hoca bizim kendi evladımız, kendi insanımız, kendi içimizden çıkan milli bir insan. Ve devletle iç içe, devletin sevdiği güvendiği bir insan, devletle bütünleşmiş bir insan. Şu an iktidarda olan da devlet. Neden desteklemesinler? Dolayısıyla tabii ki destekleyecekler. Yalnız bakın ben onu söyledim o konu biraz muğlak kaldı. Belediye seçimlerinde şimdiden ittifak yapılsın. MHP-AK Parti ortak aday çıkartsınlar. Şimdiden belediye başkanlıkları seçiminde hazırlık yapalım. Yani bu ertelenmez. Burada bir açık meydana getirildi. Bir eksiklik var bunu daha önce söylemiştim daha hala bu konuda bekliyorlar beklenmesin. Derhal vakit geçirmeden belediye seçimlerinde ittifak MHP-AK Parti ortak adaylarını açıklasın. Belediye seçimlerinde Ankara, İstanbul, İzmir bütün sahil kentlerini bu şekilde alırız. Bunu mutlaka şimdiden hazırlayalım. Yalnız bu gecikiyor ben bu konuda biraz rahatsızım bunun bir an önce hükümet gereğini yapsın.  

 

(“Cennette doğa olayları olur mu?” izleyici sorusu)

Yani deprem yağmur falan gibi mi? Yok cennette öyle bir şey olmaz. Deprem olmaz tam oturmuş zemin, zaten oradaki zemin akıllı. Allah’ın dediğine göre hareket ediyor öyle insanı rahatsız edecek hiçbir şey yapmaz. Ama istersen yağmur yağar. Sen istersen kar da yağar yağmur da yağar. Yani istemeye bağlı. Ama normal şartlarda yoktur. Ama istendiğinde isteği bölgeye istediği kadar yağar. Kar da yağar, yağmur da yağar. Yani emre bağlı insanlara tabidir. Hizmetçi gibidir bütün sistem cennet hizmetçi hükmündedir bütün müminlere hizmetle mükelleftir. Her yeri akıllıdır cennetin.

 

(“Kötü söz söylemekten nasıl sakınabiliriz?” izleyici sorusu)

Dikkat açık olması lazım dikkatin hiç kapanmaması gerekiyor; çünkü sinirlenecek her zaman imkan olabilir, her zaman o ortam olabilir. Sinirlenmeye karşı hazırlıklı olmak lazım, boş bulunmamak lazım. O anda hemen Allah'a sığınıp makul güzel bir cevap vermeye gayret etmek lazım. Onun dışında bir yol olmaz. Bu ancak Allah'a dikkati çok iyi teksif etmek ve Allah'ın büyüklüğünü iyi kavramak. Bir kere anlamış olsa bile yeter, Allah'ın büyüklüğünü hayatında bir kere bile anlamış olsa o ona ömür boyu yeter ama bir kere de olsa anlamaya gayret etmesi lazım. Anladıktan sonra bir daha unutmaz zaten onu.

 

(“Sigarayı en kolay nasıl bırakabilirim?” izleyici sorusu)

Sigarayı ben çocuklara soruyorum, bazen kızlardan da içen oluyor. Diyorum ki yani “sinirlerinizi yatıştırıyor mu içtiğinizde siniriniz geçiyor mu?” “Yok” diyorlar. “Dumanı böyle hoş mu, etkiliyor mu sizi, böyle lezzetli bir dumanı mı var?” “O da yok” diyor. “Peki doyurucu bir etki yapıyor mu size yani herhangi bir zevk?” “O da yok” diyor. “Canımın içi” diyorum, “niye yapıyorsun o zaman?” Akciğerlerini mahvediyorsun, beynini mahvediyorsun, el ayak bütün saçı falan her yeri gidiyor. Ve o insanlarda çökme daha hızlı. Genç olmuyor o insanlar yaşlanıyorlar, çok hızlı bir yaşlanma oluyor. Zevki yoksa, hayır zevkli olsa dayanamıyor diyeceğim belki bir derece ki yine yapılmaz. Zevki yok, bir şeyi yok, bunun bir anlamı yok ki. El-alem içiyorsa içiyordur yani niye etkilesin seni? Benim kanaatim, şeytanın bir oyunundan başka bir şey değil, samimi kanaatim. Yani bir duman zuhuru gibi. Duhan zuhuru, Kuran'da belirtiliyor ya duhan zuhuru. Bütün insanlığı o dumanın içinde boğuyorlar şu an. Hakikaten bir duhan zuhur etmiş oldu. Tarih içinde hiç bilinmeyen bir şey, yeni ortaya çıktı. İçmeyin dedikçe daha da fazla içiyorlar. Hırs yap, öfkelen, yakışıklı aslan gibi delikanlısın. Seni yaşlandıracak, çökertecek bir şeyi niye kabul ediyorsun? Ömrünü kısaltacak bir şeyi niye kabul ediyorsun? Asla kabul etme. Bir de nasıl bırakamıyorsunuz? Yakışıklım ben anlamıyorum içmiyorsun mesela ne olur? İçmediğinde elin, ayağın titremeye başlar, bir reaksiyon başlar, mesela kızarmaya falan başlar, öyle bir şey varsa tamam. Onu konuşalım, böyle bir şey yok o zaman ne gerek var? Allah'a sığın, “Ya Rabbi” de dua et “beni kurtar bu illetten” de, Allah seni kurtarır. Bak aslan gibisin, yakışıklı güzel delikanlısın sana yakışmaz. Ben senden rica ediyorum bismillah de at o paketi ez ayağının altında. İçenlere de hayret ve acıma hissiyle bak. Takdir edilecek hiçbir yönü yok onun.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."