Sayın Adnan Oktar'ın 21 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 21 Mart 2018

 

(“Babalar ve anneler çocuklarına nasıl şefkat göstermelidir?” izleyici sorusu)

Osmanlı döneminden babalar ve anneler çocuklarına şefkat göstermek değil de resmi olmakla mükelleflermiş gibi bir terbiyeyle yetiştiler. Mesela Vehbi Koç, oğlu anlatıyor “babam bize hiç yüz vermezdi” diyor, Osmanlı terbiyesinden. “Hiç konuşmazdı bizimle sevgi de göstermezdi” diyor “resmi davranırdı” diyor. Hakikaten babalarının yanına çocuklar pek çıkmıyorlar, Osmanlı’da o dönemde öyle. Bu güzel bir şey değil tabii. Her yerde olmasa da yaygın da olmasa fakat böyle. Genellikle babalardan genç kızlar korkuyorlar. Halbuki babasından niye korksun? Yani en sevdiği olması lazım babası, en güvendiği olması lazım. “Babana söylerim” dedi mi çocuğun eli-ayağı boşalıyor. Derin bir şefkat, derin bir sevgi olması lazım. Anneler yine şefkat, sevgi ve sadakatle genç kızlara çok yakın davranıyorlar. Gençlere de öyle, “anam” diye çok sever gençler annelerini. Ama babalardan genellikle korkuluyor benim gördüğüm. Bu doğru bir şey değil. Merhametin ve şefkatin hakim olması lazım.

 

(“Kuran’da 19’un önemi nedir?” izleyici sorusu)

Kuran’da 19 hakikaten bir kod sistemi olarak var. Hayret edecek bağlantılar var. Daha yüzeysel bakıldığı halde muazzam bir kod şifre sistemi olduğu görülüyor. Sırf 19 değil 9, 7, 3 sayılarıyla da hatta 2 sayısıyla da kod şifre sistemleri var. Fakat 19 tabii girift bir rakam olduğu için 19 ve 19’un katlarından meydana gelen bir sistemin Kuran’da olması çok şaşırtıcı ve hayret verici. Kuran’ın hak olduğunun da açık delili. Çünkü Peygamber (sav) harfleri tek tek sayarak onunla uğraşmayacağı belli. Hani “kendi yazdı” diyorlar ya. İnsan kendi de yazmaya kalksa yapamaz onu. Harf sayarak hangi birini yapsın nasıl yapılsın? Yüzlerce var çünkü vahiy geldiğinde zaten baygın oluyor Peygamber (sav). Ağzından çıkanlar hemen yazılıyor. Baygın haldeyken upuzun sure geliyor şimdi onun içerisine 19’u nasıl kodlasın o anda konuşurken. Belli ki mucize. Tabii bunun iyi gündemde tutulması lazım 19 mucizesinin, 19 bir harikadır bir mucizedir. Bilinmesinde fayda var tabii.

 

(Cumhurbaşkanımız Suriye’de zor şatlarda yaşayan çocuklara ve ailelere çok merhamet ediyor. Sık sık onlara olan şefkatini dile getiriyor. Son konuşmasında da buna vurgu yaptı. Şöyle konuşması: “Afrin’de okulları ve hastaneleri bakıma alıyoruz. Oraların kontrolünü ve yönetimini alıyoruz.”)

Şimdi Tayyip Hocam orayı cennete çevirir, gayet huzurlu çok şahane hale getirir. Yani Suriye’de o bölgelerinde, aslında işin doğrusu Suriye, yönetimi Tayyip Hoca’ya verse iş biter. Hakikaten Esad da rahat eder herkes rahat eder. Acayip zenginleştirir. Hayır yine kendilerinin olsun, mülkiyet anlamında değil idareyi Tayyip Hoca’ya versin Esad, en fazla 6 ayda cennete çevirir oraları. En fazla 6 ayda, hiçbir şey de istemez. Esad’a biz onu tavsiye edelim, hakikaten. Çünkü malını elinden alacak değil ki kardeşim mal onun yine. Memleketin tapusunu da alacak değil, versin idareyi gerisine karışmasın.

 

(RTÜK ses sanatçısı Hadise’nin bazı kliplerini yasaklayınca ünlü sanatçı şöyle bir açıklama yaptı: “Beni hiçbir şey korkutamaz istediğimi giyerim. Özgür bir sanatçıyım. Ben bir Atatürk çocuğuyum demokrasiye inanıyorum. RTÜK ceza verecekse de verir hiç susmayacağım. Bence kadınlar bu konuda daha çok eziliyor. Erkek sanatçılara izin veriliyor ancak bir kadının dansı, vücudu, saçı, makyajı çok konuşuluyor. Bu konularda kadınlarda hep ayrım yapılıyor” dedi.)

Doğru söylüyor. Yani bu hiç iyi bir durum değil. Yani hiç iyi bir durum değil. Avrupa’dan kopuk, Asya’dan kopuk, dünyadan kopuk, hiçbir yere benzemeyen, dünyanın hiçbir yerine benzemeyen garip uygulamaları. Benim kanaatim en kısa sürede bu garip durum düzeltilir diye düşünüyorum. Ben 65 yaşıma geldim böyle olay görmedim. Sana ne kız ne giyiyorsa giysin, kızcağız. Gayet de yakışıyor güzel de oluyor. Burası bir Avrupa ülkesi. Burası Afganistan değil, Irak değil, Suriye değil. Ne oluyorsunuz? Ne giyiyorsa giysin çocuk sana ne yani. Hayır homoseksüeller mini etekle geziyor onlara gık yok. Homoseksüeller kıvıra kıvıra dans edip oynuyor onlara gık yok. Genç kız mini etek giymiş “vay sen nasıl giyersin, vay nasıl dekolte giyersin?” Sana ne giysin. Kadın güzelliğini kaldırınca homoseksüellik gelişiyor. Sonucunda bu oluyor. Ha sen onu yapıyorsun da adama kendi görüşünü benimsetmiş mi oluyorsun? Adam sana sadece öfke duyar o zaman. Yani sadece gıcık olur. O zannediyor ki onlar gelenekçi olacak onun sonucunda. Yani Akit kafasına dönecekler. Böyle bir inanç enjeksiyonu yapılmaz, böyle bir hayat enjeksiyonu yapılmaz. Bir şey severek kabul ettirilir. Sen Hadise’ye bunu anlatınca Hadise seni kabul mü etmiş oluyor bunu yapmakla? Hayatında travma meydana getirmiş oluyorsun. Yıllarca unutmaz bu yaptığını. Sana ne ya ne yapıyorsa yapsın, nasıl giyiniyorsa giyinsin. Ne karışıyorsun yani. Şimdi plajlara da karışacaklar benim kanaatim, plajda da giyinemezsin. Kardeşim o zaman Türkiye’de kimse kalmak istemez. Yapmayın etmeyin.

 

(“Güzel bir bayanın güzelliğini nasıl takdir edebiliriz?” izleyici sorusu)

Biraz yapmacık oluyor tabii insanlarda takdir yani abartılı oluyor yani sanki güzel değilmiş de, adam böyle şiirsel dille anlatıyormuş gibi yani gerçekten güzelse, onun ağır etkisi insanda görülür ve onun candan açıklaması vardır. O insanın gözünden, yüzünden, sesinden belli olur gerçekten beğendiği. İnanılmazsın diye başlıyor, aman Allah’ım diyor o nasıl gözlerdir diyor. Niye abartıyorsun samimi olarak söyle, güzelliği samimi açıklamak lazım, gerçekten hissettiğini, duyduğunu anlatmak lazım.

 

(Geçtiğimiz günlerde 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı'nın sonuç bildirgesini açıklayan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş şunları söyledi: “Müslümanların öncelikle iç meselelerini çözerek vahdeti sağlamaları gerekmektedir. Bugün Müslümanların en temel sorunu parçalanmışlıktır. Coğrafi parçalanmışlığın berberinde gücünü ve imkanlarını yeterince kullanamayan İslam dünyası emperyalist müdahalelere ve meydan okumalara karşı koyamamaktadır” dedi.)

Mübarek Hocam, Mehmet Ali Erbaş Hocam iyi bir insan olduğunu şuradan anladım ki Tayyip Hocam’ın dediğini tasdik ettin. Bu kadar gelenekçisi Akit’çisine rağmen dedin ki, “Kadınlar aleyhine bütün hükümler uydurmadır hiçbirinin geçerliliği yoktur” dedin. Ve devrim oldu bu. Helal olsun budan sonra ben sana güvenirim. Saygı da duyarım, seni korur kollarız da evvelAllah. Allah’ın dilemesiyle. Fakat bunun devamı çok önemli. Bunu bu kadarla bırakmamak lazım. Şerh etmek lazım. Mesela konuştun güzel demişsin ki “İttihad-ı İslam istiyorum.” Ama ben bunu böyle anladım halk bunu böyle anlamaz. Desene mübarek “İslam alemi birleşsin bir de baş seçelim hepimiz birleşelim İttihad-ı İslam olsun. Allah’ın emri bu Müslümanların birleşmesi farzdır” de. Bir şey olmaz yanındayız. Seni zaten durduk yere kimse başa getirmez. Biri gidip biri geldiyse o istişare ile yapılmıştır. Durduk yere “Sen gel” değil bu. Durduk yere yapılmadı. Demek ki sen uygun görüldün. Uygun görüldüğüne göre sen artık korunacaksın demektir. O zaman korkma rahat ol. Korkuyorsun da demiyorum ama gönlün rahat olsun seni kimse başıboş bırakmaz. Biz seni itle kopukla mücadelenin içine sokturtmayız bir şey olmaz. Sen rahat ol.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan PKK’nın Irak’ta da hareketlenmeye başladığını ve Sincar’da iki gün içinde 38 PKK’lının etkisiz hale getirildiğini söyledi.)

Kardeşim dünya bir tek bir şeyi hesap edemedi. Tayyip Hoca’nın kabadayı çıkacağını tahmin edemediler. Bütün sorun oradan çıktı, olay o. “Ne olur ki?” falan diyorlardı “Amerikan askerini getirdik” dediler. “Ne fark eder ki?” dedi Tayyip Hoca. Hiç fark etmez Amerikan bayrağı. “Bayrak varsa bayrağı alırız size veririz” dedi. Adamlar öyle deyince baktılar olacak gibi değil dışişleri bakanını değiştirdiler. Dışişleri bakanının değişmesinin tek nedeni Tayyip Hocadır söyleyeyim. Çünkü dışişleri bakanı da tırstı demeyeyim de nasıl söyleyeyim; adam çekindi. Çekindiğini gördükleri için değiştirdiler. Tek nedeni o. Bak Tayyip Hoca’dan başka hiçbir nedeni yoktur dışişleri bakanının değişmesinin. Bilinmiyorsa bilinsin gayet emin istihbaratım; tek nedeni Tayip Hocadır. Tayyip Hoca’ya boyun bükmüş olması. Amerikan Dışişleri Bakanı’nın Tayyip Hoca’ya direnememesi nedeniyle görevinden alındı. Tek nedeni budur.

 

(Cumhurbaşkanı danışmanı İlnur Çevik “Türkiye, Marksist Kürt devleti planını bozdu” başlıklı yazı yazdı. “Türk askeri ve ÖSO Afrin bölgesini tamamen kontrolleri altın aldıkları zaman iki şeyi birden yaptılar. Birincisi bölgeyi PKK’nın katı Marksist zulmünden kurtardılar, ikincisi ise onca yıllardır Esad ailesinin vahşeti altında inleyen kuzey Suriye halkına yeni bir çıkış yolu gösterdiler. Şimdi artık bölgede PKK, Marksist bir devlet kuramayacak, bölgenin Kürt halkına emrivaki yapamayacak” dedi.)

Şu an yapamayacak doğru ama on yıl sonrasını hesaplamak lazım. Yirmi yıl sonrasını hesaplamak lazım. O yüzden de felsefi mücadele, ilmi mücadele gerekir. Çünkü adamlar ilmi felsefi sahte ilmi, sahte felsefi mücadeleyle PKK’lı adam yetiştiriyor. Şimdi “PKK’lı adam” diyor, “PKK’lı nasıl oluşuyor?” niye sormuyorsun sen bunu? Bu yağmur gibi havadan yağmaz ki PKK’lı. PKK’lı eğitimle oluyor. Ne yapıyor PKK? PKK’lıyı eğitiyor. Felsefi, kültürel, sosyolojik, sahte bilimsel delillerle eğitiyor. Eğitince onun inancı, düşüncesi, ruhu allak bullak oluyor. Bambaşka bir insan oluyor. Ondan sonra onu kullanıyor adam. Şimdi allak bullak olmuş bir adamı yeniden eski haline getirmen için o Allah bullak yapma ameliyesinin tersini yapman gerekiyor. İman hakikatleri, Kuran mucizeleriyle, Darwinizm’in materyalizmin geçersizliğini anlatarak adamın yıkılan inancını düzgün inanç haline getirmek lazım. Yoksa adamlar için beş bin kişi gider elli beş bin kişi gelir. Avrupa’da her yerde cayır cayır komünist propaganda var. Buna karşı susmanın beklemenin bir alemi yok. Mutlaka devlet anti-Darwinist, antikomünist, anti-PKK bilimsel, sosyolojik, felsefi karşı propagandaya hemen başlaması gerekir derhal.

 

(Aydınlık Yazarı Rıza Zelyut bağnazlığa karşı yazılarıyla tanınıyor. RTÜK konusunda da bize yapılan haksızlığa karşı çok açık tavır koymuş ve “Adnan Hocacı oldum” başlıklarıyla bizim haklılığımızı vurgulayan çok sayıda yazı yazmıştı. Ancak bugünkü yazısında Cumhurbaşkanımızın Afrin için bir marş yazılması sözlerine karşı dinci zihniyetin marş yapamayacağına dair bir iddia oraya attı. “Cumhurbaşkanı Erdoğan bir şeyi bilmeli; bizdeki marşlar Türk milliyetçiliğiyle birlikte doğan müzik türüdür. Mehter marşını yaratan irade Osmanlıcı dinci irade değil Türk milliyetçisi olan İttihat ve Terakki iradesidir. Millet deyince ümmeti anlayanlar böyle marşlar yaratamazlar. Bunun için Türkçülük bilinci ve duygusu gerekir” dedi.)

Tamam da dindar olmasında ne mahsur var? Dindar olmadan milliyetçilik zaten olmaz. Ama şöyle de; milliyetçilikle dindarlık iç içe olması gerekir dersen yani Türk İslam sentezi diyebiliriz bunu veyahut Türk İslam ülküsü bu olur. Ama İslamsız bir Türklük olmaz. İslam da Türklükle güç bulan bir görünüm arz ediyor. Hakikaten Türk milleti sahip çıkıyor şu an İslam’a. İkisi birbiri içerisinde mecz olmuş erimiştir. Bu bir yani İslam koptuğunda milliyetçilik kalmaz onu söyleyeyim. Aydınlığın bile milliyetçiliğin etkisinde kalmasının nedeni yine Milliyetçi Hareket Partisi’nin felsefesidir. Hayır takdir ediyorum aydınlığı milliyetçi olmasını o güzel ona sözüm yok. Ayrıca Tayyip Hoca’ya gönderme yapıyorsun ama Tayyip Hoca daha ne yapsın en güzelini yaptı. Şu an iktidarda olan devlet işte. Daha bundan güzel ne olabilir? Eksik olan bir şey yok ki şu an. Konuşması da uygun. Ne desin? Yani İslam’a gerek yok Türklükle ilgili bir şiir yazalım dese iktidar da kalmaz bir acayip durum olur. Rıza Zelyut aklı başında bir insan. Biraz abartma olmuş. Biraz değil abartılmış gereksiz abartılmış. Daha akılcı bakmasını isterdim. Daha samimi, daha akılcı bakılması lazım. Bak MHP bu konuyu çok güzel özetlemiş Türk-İslam sentezi diye. Çünkü hakikaten Müslümanlık olmadan Türklüğün hiçbir gücü olmuyor. Müslümanlık da Türklüğün desteği olmadan güç kazanamıyor. Eziliyor her yerde görüyorsunuz. Irak’ta, Suriye’de her yerde eziliyor. Ama bak Türkiye’de öyle değil mesela Afrin’e Amerika dedi ki “giremezsiniz” dedi “hadi oradan” dedi Türkiye darmadağın etti. Ne burada? Türklük devrede. İslam ruh, Türklük de beden. MHP’nin o sloganları zaten çok doğru. Türklük bedenimiz İslamiyet ruhumuz diyorlar. Gayet doğru söylüyor, güzel. MHP felsefesi burada doğru. Bence gereksiz o açıklama. Rıza Zelyut’un iyi niyetine inanıyorum, düzeltme yapar tahmin ediyorum.

 

(Nagehan Alçı ısrarla PYD’nin faşist bir örgüt olduğunu söylüyor. “Afrin kent merkezinden gelen görüntüler yanıltmasın şehir tamamen boş değil. Halkın önemli bir kısmı evlerinin içinde Türk ordusunun operasyonu bitirmesini bekliyor. PYD faşist bir yönetim kurmuştu, kendine biat etmeyene hayat hakkı tanımayan, gençleri zorla savaştıran, zulmeden bir yapı vardı. Şimdi bunun ortadan kalkması ciddi bir rahatlama sağlayacak. Halkın çoğu PYD’yi desteklemiyor” dedi.)

Faşist mi? Eskiden beri böyle bir kafa var anlayamıyoruz yani adamlar Marksist, Leninist, Stalinist olduklarını söylüyorlar Öcalan da öyle, PKK da öyle. Bildiğin klasik komünist örgüt. Şehir yapılanması, kır gerillası yöntemleri, şehir savaşları, tez-antitez-sentez, her şeyiyle komünist. Faşist olduğuna dair herhangi bir belge herhangi bir açıklama yok. Neye göre faşist teşhisi koyuyorlar onu anlayamadık. Mesela faşizmin kitabı var, düşüncesi var, açıklamaları var. Dini de esas alır faşizm. Faşist düşüncede dine saygı vardır. Ve milliyetçi görüş hakimdir. Fakat din irdelenmez. Bunlar dine karşı, nasıl oluyor böyle faşist hareket? Darwinist, materyalist, Stalinist bir sistem ve yöntemlerinin tamamı komünist yöntemler. Kır gerillası yöntemleri ve şehir gerillası yöntemleri tamamen komünist yöntemler. Faşizmde böyle bir şey yok. Şehir savaşı yoktur faşizmde, kır gerillası yöntemi de yoktur. Terörist yetiştirmez faşizm, faşizm iktidarı ele geçirir ve faşizmi uygular. Irk düşüncesine dayalıdır, safi ırk düşüncesine dayalıdır. Diğer ülkeleri işgal eder fakat dine de saygılıdır. Kiliseler, camiler falan. Dindarları kendi tarafına çekmeye çalışır. Dolayısıyla faşist iddiası komünizmin yıkılmasını engellemek için yapılmış bir taktikse ve komünizme karşı yapılacak bir mücadeleyi durdurmak içinse çok beyhude bir gayret. Bilimsellikle de açıklanacak gibi değil mantığı da yok. Neden yaptığını anlayamadım. Bir taktik yapmış anladığım kadarıyla ama neden yaptığı belli değil.

 

(“Ölüm zamanımız ertelenebilir mi?” izleyici sorusu)

Ertelenir ama kaderde olduğu için ertelenir. Usulen bir ertelenme olur o. Yoksa zaten o ertelenmiş hali esastır. Yani ertelenen hali esas halidir. Mesela Peygamberimiz (sav)’e de Cebrail (as) sordu. “İstersen Allah ömrünü uzatsın” dedi. Halbuki belli yani o ne derse desin belli değişmez. Peygamberimiz (sav) dedi ki, “Ben bir an önce Allah’a kavuşmak istiyorum, vakit kaybetmek istemiyorum” dedi. Zaten çok önceden bildirdi Cebrail (as). Peygamberimiz (sav) herkese ilan etti açıkladı “Ben gidiyorum” dedi. Ortada hiçbir şey yok daha sağlıklı yani. Bir hastalığı yok bir şeyi yok. Sıhhatli, sağlıklıyken hiçbir hastalığı yokken “ben öleceğim yakında” dedi. Yani “bu sene öleceğim” dedi. Kızına da söyledi hatta kızına daha da yakın “bu aylar içinde öleceğim” dedi. “Bu önümüzdeki birkaç ay içerisinde öleceğim” dedi. Kızı da ağladı öyle deyince üzüldü, “Ama ben sana bir şey söyleyeceğim sevineceksin” dedi “ilk bana gelecek olan da sensin” dedi. Bak bu kadar sahabenin içerisinde, bu kadar insanın içerisinde “ilk bana gelecek olan da sensin” dedi. Hakikaten çok kısa bir süre içerisinde o da vefat etti. Bak ne diyorsa o. Son saatlerinde de açıkça artık gününü de söyledi “bugün vefat edeceğim” diyor. Bekliyorlar başında onun için toplandılar yani “bugün vefat edeceğim” dedi. Herkes başına toplandı. Artık saniyesini bile söyledi. Kolunu kaldırdı sağ kolunu yukarıya “Refik-i Ala’ya” dedi “Yüce Dost’a” dedi kolu aşağı düştü ve vefat etti. Yani 1 yıl öncesinden bildirdi.

 

(“İnsanları kınamak doğru mu?” izleyici sorusu)

Kınamamız fayda verecekse tabii çok iyi olur. Çünkü halini bilmiyordur, anormalliğini fark etmiyordur, kınamak onu rahatlatabilir. Yani düzgün, doğru davranmasını sağlayabilir. Ama bazı tipler vardır takıntılı manyak herkesi kınar. İşte “doğru söyle yalan söyleme” falan, “yanlış konuşuyorsun” yani takıntılı ne desen tersini söyler. Mesela yağmur yağıyor. “Yok yağmıyor” falan diyor var öyle tipler, o anlamda yanlış tabii. Ama iyi niyetteyse düzeltmek amacıysa ve nezakete dikkat ediyorsa özenliyse olur.

 

(Beyaz Saray’da görüşen Amerika Başkanı Trump ve Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman İran’a karşı ittifak yapma konusunda anlaştı.)

İttifaka gerek yok ki konuşup dostlukla, sevgiyle meseleleri halledebilirler. Selman’a helal olsun, aferin yani modernliği güzel, sevgi anlayışı güzel yani haklı; sevecenliğin, kadın haklarının bir an önce hakîm olmasını istiyor güzel. Aynısı İran’a da ilkah ve ikna yöntemleri ile anlatılabilir yani İran’ın gururunu kırarak falan bir yönteme gerek yok. Denesinler, konuşsunlar netice alırlar. Yani üç-beş kere söyleseler olur netice alırlar niye alınmasın?

 

Hastanelerin Çiçeklerle Tablolarla Süslü İç Açıcı Yerler Olması Önemlidir. Hastanelerin Devasa ve Güzel Mekânlar Olması Sadece Hastalar İçin Değil Sağlık Çalışanları İçin de Huzur Verici Olur

Hastaneler hakikaten korkutucu, ürkütücü ve soğuk görünüşü yani böyle çiçeklerle süslenmiş, tablolarla süslenmiş, bayağı iç açıcı bir yer haline getirilebilir ve çok büyük tesisler yapılabilir. Stadyum yapılıyorsa o da yapılır, otel yapılıyorsa o da yapılır. Yani otel nasıl devasa oluyor aynısı da hastanede olur, devasa hastane yaparsın. Bir kere doktorlar için de bu çok moral verici olur, çok huzur olur, hemşireler de huzurla yaşar, doktorlar huzurla yaşar ve hastalar tam anlamıyla huzur içinde olurlar. Bu bir karar alma mekanizması ile ilgili yani karar alınması lazım. Yoksa bir pahalıya mal olacak bir şey değil bu yani bin metrekare yapacağına iki bin metrekare yapacaksın. Devlete ait değil mi topraklar, istediği gibi yapar, ne olacak yani iki misli beton kullanılsa ne olur yani?

 

(“Tevrat ve İncil’de Mehdi (as)’den bahsedilir mi?” izleyici sorusu)

Dört bin yıldan beri Museviler Mehdi (as)’yi beklerler. Mehdi (as) ile ilgili onlarda sözlü Tevrat bilgisi, Tevrat’ta yazılı olandan kat kat fazladır yani Mehdi (as)’yi görseler, tanıyacak kadar bilgi var yani Hz. Musa (as) muazzam bilgi vermiş, sözlü bilgi. Ama yazılı bilgide de çok çok fazla bilgi var, zamanıyla ilgili, alametleriyle ilgili hepsi var. Sanhedrin zaten Mehdi (as)’nin geldiğini söylüyor şu an yani ilk defa bakın dört bin yıldan beri ilk defa Sanhedrin toplandı; “Moşiyah Mehdi (as) geldi” dediler. Hiç demediler şu ana kadar. Dört bin yıl içerisinde hiç denmeyen bir şey söylüyorlar, “Mehdi (as) şu an hayatta” diyorlar “geldi ve hayatta” yani bunu derken de tabii Tevrat’a dayandırıyorlar.

 

(Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Zayed Al Nahyan, Türkiye karşıtı bir açıklama yaptı. Dışişleri Bakanı; “Türkiye, İran ve İsrail, Arap topraklarına karşı saldırgan tutumları nedeniyle bölge ve Araplar için tehlike arz ediyor” dedi. Zayed daha önce de Türkleri 1916 yılında suç işlemekle itham eden ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan Iraklı bir Twitter kullanıcısının paylaşımını kendi sayfasında paylaşmıştı.) 

Bağlantı biraz acayip olmuş. Hayır, İsrail'i katmaması gerekiyordu, çünkü İsrail yani o ayrı bir ekol. Çünkü İsrail, Amerikan ekolüdür, Amerika ile birlikte hareket eder. Şimdi sen onu nereye karıştırıyorsun? Çünkü İran ve Türkiye Amerika karşıtı ekoldür, Amerika'nın oyunlarını bozuyor. İsrail'i içine kattın mı sen bir acayip bir şey olmuş oluyor. İsrail, Amerika'nın dostudur. Dolayısıyla olmamış o üslup.

 

(Oda TV’den Asiye Güldoğan, “AK Parti içinde bile bugün hala Nurcularla, Fethullah Gülen arasında bir fark olmadığını savunanların olduğunu ancak Sayın Erdoğan'ın Nurcuları ısrarla koruyarak Gülen olayından ayrı tuttuğunu söyledi. Sebebini de şöyle açıklıyor: “1 Aralık 2012'de vefat eden Mustafa Sungur'un cenazesinde Erdoğan, Nurcu ağabeylerle yani Mehmet Fırıncı, Hüsnü Bayram, Abdülkadir Badıllı ve Abdullah Yeğin ile görüştü. Ağabeylere, “Siz neredesiniz? Hükümetten bir isteğiniz yok mu, sizin için ne yapabilirim?” diye sordu. Ağabeyler de üç ricada bulundular. Bunlar şöyle: “Üstadın en büyük hayali Risaleleri devletin basmasıydı, ikincisi Risaleler sadeleşmesin olduğu gibi kalsın, üç; Fethullah Gülen'in bizim hareketimizle bir tutulmamasını istiyoruz” dediler. İşte o günden sonra Erdoğan, önce Diyanet’e Risalelerin basılması talimatını verdi, sonra dershaneleri kapatıp Gülen'e savaş ilan etti. Ağabeyler de hükümetin yanında yer aldıklarına dair açıklama yaptılar. Ağabeylerin desteği, Erdoğan-Gülen Savaşı'nda kritik ve önemli bir destekti. Bu açıklamayla, Fethullah Gülen hareketi halk nezdindeki saygınlığını kaybetti ve itibar görmedi. Ağabeylerin kritik dönemdeki bu desteğini Erdoğan hiç unutmuyor ve Nur hareketini hep koruyor” dedi.)

Tayyip Hocam bayağı aklı başında delikanlıdır. Öyle milletin şamata yapmasından falan etkilenecek birisi değil. Bir de ses çıkartmıyor da fazla uğraşmıyor. En sonunda “ne oluyor?” falan diyor adamı tam küt indiriyor aşağı. Boş yere şamata yapıyorlar. İşte, “tarikatlar kapansın” bilmem ne falan. Tayyip Hoca hiç cevap vermiyor dikkat ederseniz. “Ne oluyor?” falan diyor, en sonunda “hiç öylesine konuşuyorduk” falan diyorlar, “fikir jimnastiği yapıyorduk” diyorlar konu da bitiyor. Tayyip Hocam çok akıllı delikanlıdır, onların aklına falan ihtiyacı yok. Normal sağduyuyla, samimiyetle hareket eden makul bir Müslüman. Bunların şamatasına, şu karar falan, kırmızı pantolonlu tipler, uçuyor, kaçıyor, göçüyor, coşuyor falan bir şeyler yapıyor hiç kaale almaz Tayyip Hocam, hiç. Doğru neyse onu yapar.

 

(“İmanımız mantığımızla çelişirse ne yapmalıyız?” izleyici sorusu)

Zaten mantık işin içinden çıkamaz hiçbir konuda. Bir kere sonsuzlukta iş başlıyor, konu başlıyor. Mantığa göre sonu olması gerekir ama olmuyor. Madde de mesela uzakta diyorsun ama uzakta olmuyor işte yani mantıken öyle. “Ben neredeyim?” diyorsun, “4 metre ötede” diyor. “Emin misin?” diyorum, “eminim” diyor. “Yum gözünü” diyoruz, “bir gözüne bastır” diyorum, gözünün içinde ben bu sefer bir sağa, bir sola, gidip geliyorum. Hani 4 metre ileride idi? “O zaman beynimin içindesin” diyor. O zaman hangisi doğru 4 metre ileride mi? “Hem oradasın, hem oradasın” diyor ama şimdi hem orada, hem orada olur mu? Bir tanesi doğru olur. Yani bir görüntü olduğuna göre, bir tanesinde. “O zaman evet” diyor, “beynimin içindesin” diyor. “O zaman ben neredeyim?” diyorum, “4 metre ileridesin” diyor. En iyisi işte kendi haline bırakacaksın.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."