Sayın Adnan Oktar'ın 20 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 20 Şubat 2018

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan, Osmanlı tokadının ne olduğunu soranlara Kut-ül Amare’ye bakmaları gerektiğini söyledi. Şöyle Cumhurbaşkanımız’ın konuşması: “Birileri Osmanlı tokadının ne olduğunu soruyormuş. Bu soruyu soranlar bizim tarihçilere itibar etmezlerse batılı tarihçilerin Osmanlı tarihiyle ilgili kitaplarını okusunlar. Çanakkale’de, Kut-ül Amare’de savaşmış dedelerinden varsa onlara sorsunlar Osmanlı tokadının ne olduğunu daha da merak ediyorlarsa buyursunlar Afrin’e gelsinler. Bu tokadın hak edenden başka kimseye atılmadığını da sorup soruşturup öğrensinler” dedi.)

Kabadayı cevabı okka gibi oturtturmuş. Tam cevap işte, evet. İngiliz derin devletine oturtulan Osmanlı tokadı. Bak Çanakkale, Kut-ül Amare doğrudan İngiliz derin devleti. Ve İngiliz derin devletinin kahpeleri daha hala kahpelik peşinde, oyun peşindeler daha hala. Hayasızca, arsızca ve yüzsüzce alçakça vatan hainliği yapmakta kararlılar.

 

(“Gece taksiler bayanlar için güvenli mi?” izleyici sorusu)

Bana göre değil. Ben bütün taksicileri tenzih ederim ama adam değişik bir insan çıkabilir ben güvenemem. Özellikle sapa bir semtte oluyor evi bir yerde oluyor. Ana caddeden gitse falan yine bir derece kalabalık. Fakat karanlık bir caddeye, bir yola sapıyor, Allah esirgesin şeytan kanına girer bilmem ne olur falan. Bakıyorsun ormanlık alana doğru gitmeye başlıyor. Alkollü olabiliyor veyahut psikolojik bozukluğu olmuş oluyor. Olmaz. Ama şöyle olabilir; adama telefonu verir adını soyadını söyler, arabanın plakasını falan da verir, ilgili taksi şirketinin yöneticisiyle de konuşur. “Ben bu taksiye biniyorum bilginiz dahilinde olsun.” Tamam taksi şirketi bir güvence verir. Annesine babasına da der “ben falanca taksiye biniyorum, şahsın ismi de bu” görüntüsünü de gösterir. Açıp konuşur o da der “ben kızınızı teslim aldım götürüyorum.” Böyle bir anlaşma olması lazım. Bunun ayarlanması gerekiyor, değil mi açık? O şekilde, sık sık ailesi de onu kontrol ederek o şekilde olur. Kusura bakmasınlar biz herkese güvenemeyiz. İyi insan yüzde 99’dur ama yüzde 1 anormal insan çıkar, facia meydana geliyor. Onun için hem taksi şirketinin taksi durağındaki ilgili sorumlu kişiden güvence istensin şahısla ilgili, hem de ailesiyle de görüşüp adamın da yüzünü gösterip, adam kendi konuşsun bizzat. “Ben kızınızı teslim aldım götürüyorum şuraya götüreceğim.” Bu şekilde olur. Onun dışında benim aklıma yatmaz.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan çocuklara yönelik istismar suçunun tüm indirimlerinin dışında tutulması gerektiğini söyledi.)

Hiçbir şey fark etmez böyle. Yani adamlar indirimi yapsa tüm indirim adam mesela ne indiriyor, müebbet alıyor, müebbedin neyini indireceksin nasıl indireceksin? Çocuğa tecavüz edip öldürüyor müebbet alıyor, neyini indireceksin bunun? İnse ne olur? İnecek bir şey yok bunda zaten müebbet. Adamı öldürsen, assan ne olur adam zaten manyak adama fark etmez ki. “As” diyor zaten “kurtulurum iyi olur” diyor. Bakın bunun çözümü Darwinist eğitimin durdurulmasıdır. Darwinist-materyalist eğitimin durdurulmasıdır, gelenekçi Ortodoks eğitimin durdurulmasıdır. Baştan çözümü budur başka türlü olmaz. Sen adama ne diyorsun? “Bu hayvan. Solucandan gelişti kurbağaya dönüştü, kurbağadan primata dönüştü, primattan maymuna dönüştü hayvan” diyorsun. Adam da “hayvana tecavüz ediyorum” diyor bu kadar. “Öldürürsen de öldür” diyor “asıyorsan da as” diyor “zaten hayvanı asacaksın” diyor “zaten öleceğim ben” diyor “zaten ahiret yok, zaten ahirette kimseye cevap vermeyeceğim öldürürsen mutlu olurum” diyor. Bunlar çözüm değil alakası yok. Adamın erkekliğini alsan işte kimyasal, adamı ne ilgilendirir? Adamı ne ilgilendirir? Adam yapmış yapacağını zaten. Neyi durduracak bu neyi halletmiş olacak? Böyle çözüm olmaz. Adama müebbet verdiğini düşün ilgilendirmez ki adamı. Zaten kendi kendini asmak istiyor adam, öyle bir derdi yok. “Keşke assanız” diyor adam. Manyağa dönmüş adam delirmiş yani. Darwinist eğitimin durdurulması lazım asıl konu o. Sen adama ne diyorsun? “Kainat tesadüfen meydana geldi” diyorsun “Allah yaratmadı” diyorsun “bir patlama sonucu, tesadüfen bir patlama oldu kainat meydana geldi, tesadüfler sonucu da hayvandan sen oluştun” diyorsun. “İlk atan mikroptu” diyorsun “mikroptan solucan oluştu, solucandan kurbağa oluştu, kurbağadan primat oluştu, primattan maymun oluştu, maymundan da sen oluştun” diyorsun. Adam diyor ki “ben yaşasam ne olur yaşamasam ne olur” diyor, kendini hayvan olarak kabul ediyor zaten. Bu eğitimin kaldırılması gerekiyor. Bu eğitimde her şey olur söyleyeyim. PKK da çıkar, komünist de çıkar, anarşist de çıkar, terörist de çıkar hepsi çıkar, her türlü tehlikeli akım çıkar. Bu eğitimin kaldırılması lazım.

 

(Sayın Devlet Bahçeli “Kadınlara el kaldırıldığı sürece ve çocuklara cinsel istismar olduğu sürece demokrasiden bahsedemeyiz” dedi. “Çocuğa sahip çıkamazsak medeniyetimizle övünmeye hakkımız kalmayacaktır. İnsanlığı çoğaltmaktan başka seçeneğimiz kalmamıştır. İman imansızlıktan, ahlak ahlaksızlıktan korkmayacaktır. Kadına el kalktığı müddetçe, çocuklarla ilgili cinsel istismar suçları duyulduğu sürece demokrasiden bahis açmak imkânsızdır” dedi.)

İşte demokrasinin işlemesi için iman hakikatleri gerekiyor, Kuran mucizeleri gerekiyor, Darwinist eğitimin durdurulması, materyalist eğitimin durdurulması gerekiyor. Yani çocuklara “Hayvandan geliyorsun, bakteriden geliyorsun, senin atan bakteri, senin atan solucan, senin atan kurbağa” dersen adam ahlaksızlığa devam edebilir, böyle bir risk var bunun durdurulması gerekiyor. Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti birleşsinler Darwinist eğitimi derhal durduralım derhal materyalist eğitimi durduralım. Gelenekçi Ortodoks sistemin de kadınları aşağılayan bütün hükümlerini Diyanet İşleri Başkanlığı açıklasın. “Bunlar yanlıştır” desin. Bunlar da ortadan kalksın. Yoksa bu felaket katlanarak devam eder.

 

İnsan Kendini Zorlayarak Fıtratını Bozar, Doğal Halinde İnsan Çiçek Gibi Tertemizdir. İnsan Kendisine Müdahale Ederek Ahlakını Bozuyor, Müdahale Etmezse Allah’a Çok Yakın Olur

Allah Kendine yaklaşmayı dünyanın en kolay ulaşılabilecek nimeti olarak yaratmıştır. Yani iman ve Allah’a yaklaşmak dünyadaki en kolay nimettir. Ama insanlar ne yapıyor biliyor musunuz? Direniyorlar, direniyorlar. Direnmeden dolayı oluyor. Mesela çok güzel bakar insanlar ama insanlar ahlaksızlık yapıp pis bakmaya çalışırlar. Mesela normalde insan çok vefalı ve cömerttir. Ahlaksızlık yapıp pinti ve ters olurlar. Normalde insan güzel konuşmak ister ama insanlar ahlaksızlık yapıp pis konuşurlar. Mesela insan normalde tripten nefret eder ama insanlar ahlaksızlık yapıp trip yaparlar. Yani kendini zorlar fıtratını bozar. Yoksa kendi haline bıraktığında samimi olur Müslüman hemen Allah’ı fark eder, hemen Allah’ı sever, hemen Allah’a teslim olur ve hemen doğru yola girer. Ama eğer kendini şeytana doğru eğip bükerse şeytan ona hemen şüphecilik verir. Allah’tan şüphelenir, Peygamber (sav)’den şüphelenir. İnsanlardan şüphelenir ve doğru yoldan sapar. Ondan sonra işte insanlara kin dolu olur, nefretle bakar. Münasebetsizlik yapar. Laf sokar. Nedeni de bak şüphecilik, vefasızlık, sadakatsizlik, sabırsızlık, suizan, kötü bakış açısı, kötü düşünme, karamsar düşünme, beynini berbat etme bundan kaynaklanır. Yoksa doğal halinde insan çiçek gibi hemen açar. Mesela kedide o yön ne kadar güzel değil mi? Yalanıyor falan, gayet sıhhatli ama dışardan müdahale olursa hayvan ölüyor. Çiçek kendi haline bırakırsan gayet sıhhatli oluyor ama dışardan müdahale olursa ölüyor. İnsan da öyle müdahale olmazsa çok efendidir, çok asildir, çok soyludur, Allah’ı çok sever, Allah’a çok rahat yaklaşabilir.

 

(“Cehennemlikleri Allah nasıl aşağılayacak?” izleyici sorusu)

Şimdi adamları Cenab-ı Allah’ın koyduğu yer onların rahatsız olabileceği bir yer. Ama akılsız oldukları için bunlar genellikle kaçmaya çalışacaklar. Kuran’daki ifade ile de müminler bunları koltuklarından oturdukları yerden görüyorlar. Kendilerini kurnaz zannediyorlar akılsız oldukları için çeşitli menfezlerden bir yerden bir şekilde kaçabileceğini düşünüyor. Her seferinde de oradan düşüp ya araya sıkışıp ya rezil olup ya tepetakla aşağıya inerek falan Müslümanlar bunların haline gülüyorlar. Kendini yine orada da kurnaz zannediyor. Bir de Allah bunları kör olarak hasrediyor bir kısmını çünkü diyorlar ya “mutasyonla oldu göz.” Allah da diyor ki “Mutasyonla olmuşsa öyle inanıyorsan onun gibi sana bir beden yaratayım” diyor. Mesela kafası arkaya doğru yaratıyor Allah. Yani ön tarafa doğru değil de yüzü arkaya doğru, ayette de var bu. “Mutasyonla oluyor” demiyor musun sen tamam, işte arkaya doğru kafan. Yani kolu göğsünde oluyor. Ve ondan çok rahatsız oluyorlar. Kafası arkasında olması mesela o aşağılanmış oluyor. Enaniyetine ağır geliyor. Şu ekabir tipleri bir düşünün televizyonlarda falan görüyorsunuz ya onları ne kadar kızdıracağını bir düşünün böyle bir şeyin. Bu tarz Allah aşağılıyor. Mesela yüzükoyun süründürüyor Allah. Ayağı tutmuyor mesela ayağıyla şey yapamıyor mecburen yerde gidiyor. Ama çok enaniyetli ve kibirli, bu tarzda aşağılıyor Allah.

 

(Sayın Kılıçdaroğlu grup toplantısında şunları söyledi. “Ilıcak’lar hakkında cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs suçlaması var. Nazlı Ilıcak, Altan’lar bunlar hangi cebir ve şiddeti kullandılar. Bunların elinde benim bildiğim kadar sadece kalem var. Silah yok. Birisine saldırmadılar, öldürmediler. Karar saraydan alınan talimatla verilen bir karardır.”)

Şimdi bak burada hata yapıyorlar. Dosyayı incelesinler baksın dosya açık, dosyada hukuki bir hata varsa Yargıtay’a itiraz etsinler. Yargıtay da olmazsa Anayasa Mahkemesi’ne itiraz ederler. Anayasa Mahkemesi de olmazsa Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne itiraz ederler. Kapalı değil. Yoksa hukuki delil ile konuşmaları lazım böyle tahmini konuşma olmaz. Baksana delilleri görebiliyorlar. Baksınlar varsa hukuki yanlış cevabı verilir. Ama hukuki yönden doğruysa tamam doğrudur o zaman. Hukuki delillere göre konuşmak gerekiyor.

 

(Saadet Partisi 2019 cumhurbaşkanı adayı belli olmadı ama Parti Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “Bu süreç içerisinde Abdullah Gül ile birkaç kez görüştük, ihtimallerden birisidir” dedi.)

Temel Karamollaoğlu ile bir görüşelim biz. Tayyip Hoca’yı ezici olarak iktidara getirmek acayip kızdırır İngiliz derin devletini. Yani Abdullah Gül ile ikiye bölmeye kalkmak sadece zarar, boş yere, boş yere hükümetin gücünü kırmış oluruz. Hatalı olur gerek yok. Bir anlamı yok. Tayyip Hoca’ya tavırlı ise onu da konuşabiliriz. Yani niye tavırlı? Değil mi mesela ‘şu şu nedenlerden tavırlıyım’ desin. Dinleyelim, konuşalım, cevabını verelim böyle olmaz. Yani hiç konuşmadan, bağlantı kurmadan böyle ani bu tarz bir karar bu olmaz. Belli ki bir husumet oluşmuş. Bu konuyu açıklığa kavuşturalım.

 

(Sayın Kılıçdaroğlu Nazlı Ilıcak ve Altan’lara verilen ceza hakkındaki konuşmasına şöyle devam etti. “FETÖ’cü diye suçluyorlar. FETÖ’cü diye gazeteci, baklavacı, sanayici, esnaf, memur, profesör, polis buldun. Bir tane siyasi yok mu? FETÖ’nün siyasi ayağını çıkarmayanlar tarihin en şerefsiz insanlarıdır.”)

Canım siyasi ayağı da var tabii de şimdi devletin bekası mevzubahis dikkatli hareket ediyorlar. Yani yavaş yavaş hamle yapıyorlar. Zaten her şeyi yavaş yavaş yaptılar. Polisler, hakimler bir anda üstüne çökülecek gibi değil. Bir kere Türkiye'de FETÖ’ye karşı reaksiyona insanların bir kısmı daha uyanmış değil. Felaketin büyüklüğünü göremiyorlar. İngiliz derin devletinin yalakaları, satılmış köpekler birçok yeri tutmuş vaziyette. Bunların çoğu homoseksüel Allahsız, Kitapsız, dinsiz, imansız, İslam, vatan düşmanı alçaklar. Ama FETÖ bitti işte halloldu, tutuklandılar öyle bir kafa var. Yani faciaya karşı milli direncin önemini birçok kişi anlayabilmiş değil. Hafife alıyorlar olayı. Bak hükümet daha hala uğraşıyor, topluyor. Sekizer, onar, altmışar, yetmişer her yeri doldurmuş adamlar. Dolayısıyla hükümete bu konuda yardımcı olmak lazım. Onlar da bilir alıp siyasi kanadını hepsini toplar. Ama meydana gelecek reaksiyon değil mi? Hükümeti bir güçlü hale getirelim ki ondan sonra hükümet bunu yapsın. En az yüzde yetmiş, seksen bir destek olacak ki rahat hareket edebilsin hükümet. Şu an nasıl yapacak? Mesela farz edelim toplasa yirmi, otuz kişi bilinen zaten biliniyorlar. Bir de onların taraftarları var. Bunlarla uğraşmak kolay iş değil. Yani devletin akıllı hareket etmesi, hükümetin akıllı hareket etmesi gerekiyor. Devlet aklıyla hareket ettikleri için temkinli, dikkatli ilerliyorlar. Yani yüzde yetmiş desteği bir kere bir sağlayalım. Hükümetin eli bir güçlensin. Ve FETÖ'ye karşı bütün Türk gençliği çelik gibi tavır koyacak hale gelsin. Ondan sonra atak yapılabilir.

 

Bazı Kişiler Mehdi’yi Beklemek Tembelliktir Diyor. Oysa Bu Çok Yanlış Bir İnanç. Mehdi’yi Bekleyen, Onu Desteklemek, Ona Talebe Etmek İçin Müthiş Bir Gayret İçine Girer, Bütün Gücünü Kullanır

“Mehdi (as)’ı beklemek tembellik oluşturur” çok kötü bir bahane olarak kullanıyorlar onu. Çok samimiyetsiz söylüyorlar onu. Bir bahane aradılar aslında. Bu tiplerde genellikle pratik akıl o kadar pek gelişmiş olmuyor bazen öyle diyeyim. Pratik zeka da o kadar pek istenen düzeyde pek olmuyor. Bahane bulmada çok kötü ataklar yapıyorlar. Çok biçimsiz yani biraz belki düşünseler daha değişik şeyler de bulabilirler yani bahane bulabilirler. Gerçi o da münasebetsiz olur da ama en münasebetsizi bu herhalde, en kötüsü. Mehdi (as)’ı bekleyen adam nasıl tembellik yapar? Şimdi mesela Mehdi (as)’ın gelmesine bir ay kalmış. Adamın eli ayağı şaşar ya. Ona yardım edebilmek için, onu destekleyebilmek için ne yapacağını şaşırır.  Mehdi (as) kimseye evinde oturun demiyor. Talebe olması gerekiyor insanın. Talebe olması için ne yapar bir insan? Bütün gücünü kullanır, acayip şevkli olur. Peygamberimiz (sav) “Mehdi (as) ile müjdelenin” diyor. “O Kureyş’ten ve ehli beyttendir. Benim evlatlarımdandır” diyor.  Mesela Bediüzzaman Mehdi (as)’ı bekledi. “Ben Mehdi (as)’ın pişdar bir neferiyim, öncü bir askeriyim. Ona yer hazır edecek bir hizmetlisiyim” dedi. Ne yaptı? “Sadece benim görevim bu” dedi. “Benim bütün görevim Mehdi (as)’ın pişdar bir neferi olmak, öncü bir askeri, ona yer hazır edecek bir dümdarıyım” diyor. Yeri göğü birbirine kattı bütün ömrü boyunca Mehdi (as)’a hizmet edeceğim diye. Abdülkadir Geylani, Mehdi (as)’ın bekledi yeri göğü birbirine kattı. İmam-ı Rabbani bekledi yeri göğü birbirine kattı. Biz de Mehdi (as)’ı bekliyoruz. Yeri göğü birbirine katıyoruz. Nerede orada tembellik? Müthiş heyecan verir Mehdiyet. Zaten Mehdi (as)’la müjdelenmesinin sebebi o yani müminleri hareketlendirmesi.

 

Bir İnsanın Gözüne Baktığında Allah O Gözden O Kişinin Karakterini Sana Anlatır. Göz Çok Hayatidir. Güzel, Derin, Akıllı Bakışa Sahip Bir Kadın En Büyük Sükseye Sahip Olmuş Demektir

Mesela bazı göze insan bakmak istemez, bazı göze de doyasıya bakmak ister. O çok önemlidir. Yani Allah'ın gözle insanlara bir dili vardır. Bir insanın gözüne baktın mı Allah o gözden sana hitap eder. Bu insan şudur budur diye anlatmış olur Allah. O gözden bakan Allah'tır zaten. Yani her gözden Allah bakar ama o gözden öyle bir tecelli yapar ki sen onu çok beğenirsin, çok değer verirsin, çok seversin. Göz çok hayatidir o yüzden. Yani güzel bakışa, akıllı bakışa, derin bakışa sahip olan bir kadın en büyük nimete sahip olmuş demektir kadınlığı açısından en büyük sükseye sahip olmuş demektir.

 

(“Abdullah Öcalan gereken cezayı aldı mı?” izleyici sorusu)

Abdullah Öcalan tabii ki hak ettiği cezayı almadı. Yani adamın kaldığı yer ada. Orada doktorlar var, aşçılar var, muhafız birliği var. Yani adamın özel adası gibi ona ait. Hatta yemeğini önceden tadan kişi var. Özel, yemeğini önceden tadıyor yani zehir olma ihtimaline karşı eğer yanlış bilmiyorsam yemeğin tadına bakan bir kişi var önden. Yanlış biliyor da olabilirim bilmiyorum. Doktorları var. Spor yapacağı yer var. Yemekleri özel oluyor. Ada yani yaşıyor orada. Demeç veriyor. Milletvekilleri gidiyor geliyordu bir ara. Ama işte onu komünist yetiştiren zihniyeti de eleştirmiyorlar. Tamam adam komünist, Stalinist ama onu kim komünist, Stalinist yaptı onu da bir araştırsalar çok iyi olur. Yani kim Darwinist yaptı onu? Kim komünist yaptı? Ona da bir bakmak lazım.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan Avrupa Birliği'nin talepleri doğrultusunda yapılan zina düzenlemesiyle yanlış bir adım atıldığını ve bu konunun yeniden ele alınmasının çok isabetli olacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Hatta bu kapsamın dışında zina konusunun da yeniden ele alınmasının çok çok isabetli olacağı düşüncesindeyim. Bu çok eski bir konu. Kapsamı geniş tartışılsın. Bunlar zaten bizim daha önce yasal düzenlememiz için de vardı. Biz AB’nin talepleri vesaire doğrultusunda orada öyle bir adım attık ama yanlış yapmışız” diye konuştu.)

Zina denilen şey o değil mi? Yani evli birisinin başka bir mesela kadınsa başka bir erkekle, erkekse başka bir kadınla ilişkiye girmesi. Kadın olsun erkek olsun suç işlemiş oluyorlar evliyseler. Evet. Yani bu imanla olur. Ceza sistemiyle engelleyeceğini zannetmiyorum. Eğitimle yani Darwinist, materyalist eğitimin kaldırılması, iman hakikatlerinin anlatılması, Kuran mucizelerinin anlatılması. Allah'ın varlığının, birliğinin anlatılması, Allah'a inancın pekiştirilmesi ve güçlendirilmesiyle olur. Yoksa köşe kapmaca oynar gibi oynar adam. Zinanın da öyle tespiti kolay bir şey değil. Benim bildiğim ilişki halindeyken yakalamaları gerekiyor bayağı zor yani. Ama belki Tayyip Hocam’ın asıl amacı şu genelevlerin kapatılmasıdır onu kastediyordur oradan oraya geçecektir. Yani onu önden öyle bir geçirip konuyu oraya getirmek istiyor olabilir genelevlere getirecek konuyu. O çok muhteşem olur. Çünkü iki yüz bin kadın ya aslan gibi delikanlı kızlar bunlar yani dalyan gibi kızlar iki yüz bin. Altmış beş bin kadar da izinsiz çalışan var. İki yüz altmış beş bin kişi bak iki yüz altmış beş bin. Ve üç milyon insan bunlarla ilişkiye giriyor. Şimdi geneleve giden adamların büyük bir bölümü evli oluyor. Peki zina orada olmuş olmayacak mı? Daha önce olmuyor muydu? O da çok acayip bir şey. Mesela kadınlar genelevde kimse sormuyor “evli misin, bekar mısın?” diye. Adam istediği gibi ilişkiye giriyor orada. Evli olup olmaması sorulmuyor genelevlerde. Kimse sormuyor yani. Adam rahatça ilişkiye giriyor. Benim kanaatim Tayyip Hoca oraya getirecek genelevlere getirecek onun kaldırılmasını isteyecek. O zaman muhteşem olur.

 

(“Allah her saniyenin hesabını soracak mı?” izleyici sorusu)

Tabii Allah akıllının üstünde sonsuz akıllıdır. Tabii ki mümine öyle rahatsız olacak canını yakacak bir şey olmaz. Müminin, o tarz bir sorgulaması yok. Mümin sorgulanıyor, sadece yaptığı güzellikler soruluyor diyor ki Allah, “sen insanlara iyilik yapmışsın, güzellik yapmışsın, bütün ömrünü ibadetle taatle geçirmişsin, bu doğru mu?” Diyor. “Ya Rabbi Sen benden çok daha iyi bilirsin” diyor, yani “haşa benim ne haddime” diyor. “Beni yaratan sensin. Her şeyi bilen Sen’sin Sen” diyor, “benim haddime değil” diyor “ama ben, Sen ne dediysen yaptım Ya Rabbi” diyor, bitti bu kadar. Sorgulama budur müminin. Yani öyle şu gün, şu saniye öyle bir şey eziyet mümine öyle bir şey yok. Küfür için vardır bu. Her dakikası sorulur. Mesela müminlerin aleyhine münafıklık yapmış. Şu gün, şu saat, şu alçaklığı yaptın ve de aşağılanarak soruluyor. Şu ahlaksızlığı yaptın mı? Şu kelimeyi kullandın mı, şöyle bir kinle konuştun mu? O geçiyor, öbürüne geçiyor. O da geçiyor, öbürüne geçiyor. “Terden” diyor Peygamberimiz (sav) “ayaklarının altına kadar ıslanır sıkıntıdan” diyor. “Akar ter” diyor “artık sıkıntıdan” diyor o kadar bunalıyorlar her kelime tek tek soruluyor. Mümin için öyle bir şey yok. Olur mu mümine? Allah her saniyenin hesabını sormaz. Söylediğim gibi, ancak o münafıklar içindir.

 

(Kan ve kök hücreden yapay deri üreten buluşuyla bilim dünyasının gündemine oturan Profesör Doktor Ercüment Ovalı ödül aldı. Törende, “O gün bir çocuk evinin önünde vurulmuştu. Onu korumak için bir astsubay üzerine kapanmış ve üzerinden 41 kurşun çıkmıştı. Ödül haberini verdikten sonra, “Ben bu ödülümü, Eren Bülbül’e bu Şehit Astsubayıma ithaf ediyorum. Dolayısıyla ben Eren Bülbül’ün ailesine, o Şehit Astsubayımın ailesine ve şu anda Afrin’de olan Türk çocuklarına selam ediyorum” dedi.)

Hay aslanım be şu kabadayının şanına bak. Hazreti Ali (kv) gibi mübarek. Hz. Ali (kv)'yi de 17 yerinden yaralanmışlardı. Delikanlıya bak sen, şanı yeter ona şanı. Cennette, onunla övünecek o 41 kurşunla maşaAllah kabadayıma. Görüyor musun fedakarlığı? Can kurtarmak için canını veriyor. İşte kabadayı diye buna denir. İşte gerçek kabadayı. Bak, cenneti nasıl hak etmiş. Bak böyle bir insanı bir düşünün cennet tam hakkı değil mi? Bak, insanı sevdiği için çocuğu seviyor. Bak acıyor, onun için aziz canını veriyor. Muazzam bir olay. Allah, 41 kurşuna müsaade ediyor şanı için o da. Tebrik ediyoruz kabadayıyı, helal olsun.

 

(“Münafıklar için belki düzelir diye dua etmeli miyiz sizce?” izleyici sorusu)

Münafık düzelmez. Yani ölüye “Ya Rabbi dirilt” diye dua edersek anlamı var mı? Onun gibidir yani münafık da düzelmez. Yani adam, kin ve nefret insanı olmuş artık manyak. Ha, Mehdiyet döneminde yalakalık yaparlar. O ayrı ama yani o düzelme anlamına gelmez. Allah diyor ki, bak “70 kere” diyor, “sen onlar için tövbe dilesen de Allah onları affetmez” diyor “70 kere.” 70 değil, ister 70 bin kere tövbe et Allah onları affetmez.

 

(“Erkekler neden hep kavgaya hazır bekliyor?” izleyici sorusu)

İşte ‘erkek adam döver, hem döver, dövülür, erkeğiz’ diyor var ya şeyde. ‘Döveceğiz, dövüleceğiz’ falan diyor. Benim çocukluğumda da hep öyle duyardım. İşte kabadayılık vardır. Kabadayılık derken yani adam dövülür, kafa göz yarılır falan başkası da onu döverse onunla da iftihar ediyorlardı. Ağzı burnu patlıyordu mesela, kafasına dikiş atılıyor, onunla övünüyorlardı. Bu, pis bir kültür. Adam dövme, bir faciadır. Yani bunun eğlenilecek bir yönü yok, övünecek bir yönü de yok. Vicdansızlık, zulüm. Erkekleri teşvik ediyorlar, erkek çocuklarını. Şimdi kız çocuklarını da teşvik ediyorlar. Liselerde falan işte git saçını başını yol, kafasını gözünü yar. Televizyonlarda, internette falan görüyoruz. Tabii, kız çocukları arasında da o modayı yaymaya başladılar. Pis, ahlaksızca zulüm sistemi, zalimlik sistemi. Darwinist eğitimin sonucunda meydana gelen bir acımasız, kahpe sistem. Çünkü ne diyor Darwin; “Güçlü olan zayıfı yener, güçlü olan zayıfı yok eder.” O zaman işte bileğinin hakkıyla adamları ezmiş oluyor, işte oranın dayısı oluyor. Şunu oluyor, bunu oluyor, öyle bir kafa yayılıyor. Dolayısıyla zulüm sistemi teşvik edilmiş oluyor. Böyle şey olmaz, çok çirkin.

 

(Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İranlı mevkidaşı Hasan Ruhani ile önümüzdeki Nisan ayında Türkiye’de toplanacaklarını belirtti.)

Çok iyi olur. Bence hiç beklemesinler, Nisanı beklemeye bile gerek yok. Hemen toplansınlar on beş gün sonra, on gün sonra toplansınlar. Neyi bekliyorlar yani? O kadar uzun sürelere gerek yok. Ve İran, Rusya, Türkiye çelik gibi tek bir kardeştir bunlar. Bir bütündür aman ha, yani hiç bekletmeye gerek yok. Suriye zaten onların sözünü hemen dinler, ne diyorlarsa yapar. Suriye onların emrinde yani.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."