Sayın Adnan Oktar'ın 18 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 18 Şubat 2018

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin Ankara İl Kongresi’nde, dün ziyaret ettiği 15Temmuz Gazisi Sabri Gündüz’den bahsetti. “Bu gazimiz 15 Temmuz Köprüsü’nde bu alçaklar tarafından vurulmuş. 32 yaşında, bir tane yavrusu var. Ve gerçekten çok da cefakar bir eşi var. İlginç olan şey şu; 46 kez ameliyat olmuş, şimdi salı günü bacağının dizden altını kesecekler. “Çok düşündüm ama başka çare yok dediler” dedi. Birileri diyor ki gençlik şöyle gençlik böyle. İşte bizim gençliğimiz dimdik ayakta” dedi.)

Mübarek gaziyi görebiliyor muyuz? FETÖ ne alçak, ne kahpe yapılanma. Ne kadar it-kopuk, homoseksüel, komünist, Allahsız, Kitapsız varsa hepsini kendi bünyesinde toplamış. Bir de utanmadan “Nurcuyuz, namaz kılıyoruz, Müslümanız” diye milleti kandırdı alçak herifler. Böyle bir vicdansızlık, böyle bir zalimlik, böyle bir şeytanlık tahayyül edilse dahi insanın kavrayabileceği gibi bir şey değil. Said Nursi’den hiç bahsetmiyorlardı dedim “bunlar ne yapıyor böyle?” Adamlar hakikaten dinsiz imansız olmuş bunlar, hakikaten züppe olmuşlar yani. Din kalmadıktan sonra neyin savunucusu oluyorsun sen? Gidip Endonezya’da orada burada neyi anlatıyorsun o zaman? Dine karşı geldikten sonra, homoseksüelliği savunduktan sonra, komünist kafada olduktan sonra neyi savunuyorsun? Neyin heyecanını yaşıyorsun o zaman?

 

(Bugün PKK’lılar tarafından şehit edilen Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Sorumlusu Fırat Çakıroğlu şehidimizin vefatının üçüncü yılı. Şehidimiz bugün mezarı başında anıldı.)

Kabadayının kanı yerde kalmasın. Tabii bu olay çok kızdırıcı. Benim delikanlım onların alayına kök söktürürdü, betonları yerden söktürürdü onlara. Ama dedi ki “beni devlet korusun.” Ama orada çok büyük bir ihmal oldu, yoksa o kendini korumayı bilirdi ve iflahlarını keserdi onların. Bir kişi kalmazdı orada komünist momünist bir tane kalmazdı. Ama o devletine saygılı olduğu için devletine güvendi dedi ki “devlet beni korusun.” Orada ihmali olan polisler kimse devlet yakasına yapışsın. Bu kızdırıcı bu.

 

(İran’da, Tahran’dan Yasouj kentine doğru gitmekte olan bir yolcu uçağı düştü Adnan Bey. Yapılan açıklamaya göre uçakta 1’i çocuk 60 yolcu ve 6 mürettebat toplam 66 kişi bulunuyormuş. 7 gün önce de içinde 71 yolcu taşıyan Rus uçağı düşmüştü. Uçaktaki tüm kişiler hayatını kaybetmişti.) 

Bu, İngiliz derin devletinin ajanlarına yaptırdığı klasik eylemlerinden bir tanesi. Gözdağı veriyorlar İran ve Rusya’ya. Suriye’deki olaylarla ilgili gözdağı veriyorlar. Onlardan da çıt çıkmıyor. Alenen ve açık onların eylemi. Daha önce de böyle yapmışlardı. Bir ara Rus diplomatları sıradan teker teker hepsini öldürmeye başlamışlardı. Şimdi bu da bir oyun, bir gözdağı ama hiçbir açıklama yapmıyorlar. Alenen İngiliz derin devletinin bir eylemi her iki olay da.

 

(“Yüzüne güldüğümüz birinin arkasından konuşmak ne kadar doğru?” izleyici sorusu)

Arkasından niye konuşmuyorsun? Konuşursun. Güzel şeyler söylersin, översin, iltifat edersin. Ama kötü konuşmayı kastediyor herhalde. Kötü konuşmak tabii sevgiyi alır tehlikeli bir şey. İnsan onu konuştuğu müddetçe o sevdiği kimseye karşı içinde saygısı kalmaz. Kendi bindiği dalı kesmiş olur sevgisini öldürür çok tehlikelidir. İnsan sevdiği birisinin aleyhinde konuştu mu onun yüzüne bakacak hali kalmaz. Dolayısıyla kendi enerjisini sevgi gücünü kırmış olur aman ha aman, aman ha aman, sakın ha sakın. Arkadan konuşma olmaz. Hümeze Suresi 1. Ayette Cenab-ı Allah, şeytandan Allah’a sığınırım: “Arkadan çekiştirip duran,” diyor bak “kaş göz hareketleriyle alay eden her kişinin vay haline;” diyor Allah. Bak Allah tehdit diyor aman ha aman.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlere sevgi konusunda şöyle bir öğüt verdi: “Gece-gündüz demeden bu vatana hizmet etme aşkıyla yürüyoruz. Gençler burayı ezberleyelim, ‘Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi işi, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim’” dedi.)

Şahane. Tayyip Hocam’ın her konuşması mükemmel oluyor. Bak bir önceki mükemmel, bu da çok mükemmel, güzel gidiyor Tayyip Hocam devam. Sanata, güzelliğe, estetiğe, sevgiye yönelik her sözü bereketi artırıyor. Belayı savar, bereketi artırır çok güzel. Yanındayız, yolu da aydınlık güzel. Ağzı Mehdiyet ağzı, üslubu Mehdiyet üslubu, yüzündeki nur Mehdiyet nuru. Allah’ın hıfzı altında, Allah’ın yeddi emanında, Allah’ın koruması altında. Melekler tarafından korunuyor, inşaAllah gönlü rahat olsun.

 

Mehdi (as) İle İlgili Hadis Açıklamaları

Peygamberimiz (sav) diyor ki; “İmam Mehdi dağınık olan Türk devletlerini birleştirecek.” Bak Peygamber (sav)’in hadisi. “İmam Mehdi dağınık olan Türk devletlerini birleştirecek ve köşe bucakta benim oğluma Mehdi’ye yardım edecek dağınık olan Türk bayrakları zuhur edecek.” Nerede? Gaybet-i Numani, sayfa 323. “Allah, Mehdi’ye Rum’u” Rum, Anadolu, “Deylem’i, Sind’i, Hindistan’ı, Kabilşah’ı ve Hazar’ı fethettirecektir” yani bütün Türki devletlerin olduğunu her yer Mehdiyet’in kontrolüne girecektir. (Şeyh İbrahim-i Numani Gaybet-i Numani)

“O yılda kırmızı bayrağın ve sonra yeşil bayrağın sahibi olan oğlum (Hz. Mehdi (as)'ın) gaybeti ilan olunacaktır. (Şeyh Muhammed b. İbrahim-i Numani, Gaybet-i Numani, s. 170) Yani bir süre kaybolacaktır başlangıçta diyor. Ama bak, “kırmızı bayrağın ve yeşil bayrağın sahibi” diyor. Yeşil bayrak Peygamberimiz (sav)’in sancağı, kırmızı al bayrak Türk bayrağı. 

Resulullah (sav) diyor ki; “İmam Mehdi yeşil gözlüdür. Yeşil gözlü ve sakalı yanlarda az olan bir kişi olacaktır.” “Ekhalu'l ayneyni” “Hilal kaşlı, kalkık burunlu, sık sakallı, sağ ve sol yanağında azdır incedir sakalı. Sakalı ince bir gençtir.” Mehdi ile ilgili haberler, Nuru’l Ebsar’da geçiyor. On iki İmam, Mektuplar ve Mezhep İmamlarının Menkıbeleri Şeblenci, orada geçiyor.

Peygamberimiz (sav) diyor ki, “İmam Mehdi yeşil gözlü, aynu’l hadra” Bak başka bir hadis yine “hilal kaşlı, kalkık burunlu, sık sakallı, sakalı yanlardan ince bir gençtir.” Bu aynu’l hadra, baktım hadis kitabında aynu’l hadra yazıyor. Yanına yazmış. “Yani siyah gözlü” diyor. İnsaf, insaf. “Aynu’l hadra” Hadra, Hıdırdan geliyor, yeşil. Ne zaman harda siyah oldu ya? Yani inanılır gibi değil. Arapça siyah kelimesinin karşılığını bana gönderin.

Peygamberimiz (sav) mesela Hz. Mehdi (as)’ın alnını anlatırken detay detay alnını anlatıyor. Bak sırf “alnı geniştir” ile bırakmıyor. “Alnı biraz iç bükeydir” diyor. Dışa doğru bombeli değildir, “iç bükeydir biraz” diyor. “ve alnında iz vardır” diyor. Detay, nelere dikkat etmiş maşaAllah. Mesela burnu, “ince burunludur” diyor, geniş değil, “burnunun orta bölümünde belli belirsiz küçük bir bombe vardır” diyor. Hafif, dümdüz değil burnu. “Yanağında bir ben vardır” diyor. “Bu ben parlak açık renkte, Hz. Musa (as)’da olduğu gibi dışa çıkık olacaktır” diyor. Yani “siyah bir ben değil, et gibi dışa dönük” diyor. “Yanağı dolgun değildir” diyor. “Hafif çöküktür yanakları yani dışa doğru değildir” diyor. “Hafif içe dönüktür” diyor. “Az dolgundur yanakları” diyor. Benlerini, izlerini tek tek yerleriyle, renkleriyle, biçimleriyle anlatıyor Peygamberimiz (sav). Mesela “iki omzunun altında sağ göğüs yani kalp hizasında bir ben vardır” diyor “kalp hizasında” “Sağ göğsünde de reyhan yaprağı gibi sağ göğsünü kaplayan bir geniş ben vardır” diyor, iz. “Sağ bacağında beden renginin aksine bir iz bulunmaktadır.” Bak, yine aynı şekilde. Buna direkt ben demiyor, daha bir koyuluk olarak. Mesela “Mehdi sakallı” diyor Peygamberimiz (sav) ama sakalının şeklini en ince detayına kadar açıklıyor. “Kenarları ince” diyor. “Alttan cezmedilmiş, meczum, yanlardan ince.” “Saçları üst tarafları kulak hizasında kıvrılır” diyor “dalgalıdır” diyor şu bölümde. Hayret edilecek bir şey bu. Diz kapakları, “diz kapağı çıkıktır” diyor mesela, bu müthiş bir detay, tabii. “Uylukları geniş” diyor. Uyluğu geniş. Mesela bu hiçbir peygamberde açıklanmıyor, hiçbir kimse açıklamamış. “Alnı geniş, omzu geniş” diyor “ve karnı geniştir” diyor. Boydan boya geniş.

 

(Sayın Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Külliye’de ittifak konusunu konuşmak için bir araya geldiler. Yapılan görüşmede ittifakla seçime girecek partilerin kurumsal kimliklerinin korunması, oy pusulasında ittifak çatısı altında katılan partilerin amblemlerinin bulunması konusunda görüş birliğine varıldı. Yüzde on seçim barajının korunması en az yüzde üç oy almış olan siyasi partilere hazine yardımının sürmesi konularında mutabakat sağlandı.)

Şimdi bu MHP için de çok iyi olacak. Oy zayi olması olmayacak. AK Parti’nin oyları da zayi olmaz, MHP’nin oyları da zayi olmaz. MHP çok güçlü olarak meclise girecek. AK Parti de çok güçlü olarak meclise girecek, o yönden hayırlı. Tayyip Hocam da en az yüzde 70 oy alır, o yönden de hayırlı. Yöntem mükemmel, hayırlı uğurlu olsun.

 

(“Öfkelenen doğru düşünebilir mi?” izleyici sorusu)

Öfkelenme çok tehlikeli bir şey yani mutedil ve dengeli olması çok çok zordur yani yine düşünebilir ama çok eziyet çeker. Öfkelenmede en iyi şey öfkelendiği yerden şahsın hemen ayrılmasıdır veyahut ayrılmasını sağlamaktır. Koluna girip dostları, sevenleri gerekirse de böyle sürükleyerek alıp götürmeleri lazım sinirlendiği yerden. Aman ha. Mesela cinnet geçirmiş o olay yerinden hemen götürmek lazım, sevgiyle koluna girip aman aman deyip hemen banyoya sokup bir elini, yüzünü yıkamak gerekiyor mümkünse hemen dışarıya çıkarmak lazım. Kendi yapabiliyorsa kendi hemen elini yüzünü yıkayıp hemen sokağa fırlasın dışarı gitsin. Mesela bir kahvehane olabilir, bir yere gidebilir, bir kafe olabilir, bir lokantaya falan gitsin bir şeyler yiyip içsin ve o konuyu düşünmesin. O kişiler veya kişilerin ne dediğini, ne konuştuğunu onu düşünmesin. Bir süre hiç aklına getirmesin tamamen yatıştıktan sonra desin “görüntü görüyorum, her şeyi Allah yaratıyor sinirleneceğim ne var? Nihayet hepsinde hayır var, Allah hayırla yaratıyor çok büyük hata yapıyorum, küçük düşüyorum ben bunu yapmayayım” demesi lazım.

 

(“Gerçek aşkı nasıl buluruz?” izleyici sorusu)

Gerçek aşkı, Allah'a iyi teksif olduğumuzda buluruz. Allah'ın lehine düşünmede kararlı olduğumuzda buluruz. Yani insanlarda Allah'ın aleyhine düşünme eğilimi çok yüksektir. Bu, çok büyük bir beladır, bu gözden kaçan bir beladır. Bak her insanın huysuzluğunun, dengesizliğinin arkasında; her anormalliğin arkasında Allah'ın aleyhine düşünme olayı yatar. Bir adamın suratını asık gördüğünüzde bilin ki, Allah'ın aleyhine düşünüyordur. Bir insanı huzursuz gördüğünüzde, kıskanç gördüğünüzde, densizlik yaptığında, huysuzluk yaptığında tek nedeni, Allah'ın aleyhine düşünmesidir. Allah'ın lehine düşünen bir insanda, bu tip bir şey asla ve kesinlikle olmaz. Sevgi ve tutku da Allah’ı aşkla derin seven insanlarda olan, bir tek onlara mahsus olan cennet nimetidir. O durumda, sevginin kapısı sonuna kadar açılıyor. Artık oradan tutku akar gider sel gibi. Kadının ruhu açıktır o sele doğru açıktır. Sevgiyi bıraktığında, kadın için o sel gibi akarsın. O da sana sel gibi akar, senin ruhuna. Ama Allah sevgisi kapandı mı, o kapı da kapanır. Allah'a kuşku ile baktın mı, o kapı kapanır, daralır.  O kadın sana itici gelir, erkeğe de kadın itici gelir, kadına da erkek itici gelir. Allah, belaya çevirir. Mutlaka Allah'a candan sevgi duymak gerekir tutkunun oluşması için, derinliğin oluşması için.

 

Bediüzzaman Hazretleri Münafıkları Anlatıyor

Üstat Bediüzzaman, Afyon hayatında diyor ki, o devirde böyle münafıklar gelenekçi hocaları falan ayaklandırıyorlar. Hükümet içinde de bazı kişileri hareketlendiriyorlar. Ve kendilerinin üzerine kışkırtıyorlar, onu anlatıyor. “Bu defa, taarruz pek geniş dairede reis-i hükümet ve hazır kabine planlı ve dehşetli bir evham ile hücum etti.” Yani hükümetin içinden insanları da etkilediler diyor ve evhamla yani şüphelenerek, “evhamlanarak hücum ettiler. Benim aldığım bir habere göre çok emarelerle gizli münafıkların” yani İngiliz derin devletinin, “yalan jurnalleri” yalan haberleri “ve desiseleri ile (oyunlarıyla) bizi hilafet komitesi ile ve Nakşi tarikatının gizli cemiyeti ile tam alakadar belki pişdar gösterip” yani onlarla iç içe gösterip “hükümeti büyük bir telaşa sevk ederek Nur'un büyük mecmuaları İstanbul'da ciltlenip alemi İslam da intişarını ve inayet ve makbuliyetlerini bir delil gösterip hükümeti korkutup kıskanç resmi hocaları” bak Diyanet'in hocalarını “ve vehham (evhamlı) memurları (bir kısım memurları) aleyhimize insafsızca çevirdiler. Tahminlerince herhalde çok vesikalar emareler görülecek” yani çok fazla uydurma delil çıkaracaklar diyor. “Hem eski Said damarıyla, tahammül etmeyerek ortalığı karıştıracak diye kanaatleri varmış” yani ortalığı karıştıracak diye bana iftira atıyorlar diyor. “Cenab-ı Hakk’a hadsiz şükür olsun ki o musibeti binden bire indirdi. Bütün taharrileri hiçbir cemiyet ve komitelerle bir alakamızı bulamadılar.” Yani hiçbir şekilde aleyhimize delil bulamadılar, “yoktur ki bulsunlar. Onun için savcı iftiraları yanlış ve manaları medarı mesuliyet olmayan cüzi istinatlara mecbur kalmış” yani hiç gereksiz ufak tefek şeyler söylemiş diyor savcı, onun dışında hiçbir iftira yapamamışlar diyor. Şimdi tabii o devir değil, şu an hükümet dindar hükümet, dindar devlet, aklı başında bir yapı var. O zamanki hükümet yapısı daha değişikti tabii. İngiliz derin devleti o zamanlar çok etkiliydi, muazzam etkiliydi. Ama şu an Tayyip Hoca, öyle şamatalara asla yüz vermeyecek durumda. MHP ile de ittifak olduğu için son derece akılcı, makul, devlet terbiyesi ile hareket eden bir hükümet var. Dolayısıyla evhamlılar ve hamlar bağırsa da çağırsa da hükümet hep akılcı çizgide devam etmede kararlı olduğunu gösteriyor. İşte deccaliyet, istediği kadar çırpınsın. Akılla, ilimle, Kuran'la, vicdanla deccaliyeti tepeleyeceğiz, bundan kurtuluşları yok.

 

(“Süleyman Mabedinde kim oturacak?” izleyici sorusu)

Süleyman Mabedinde İsa Mesih ve Mehdi (as) ve oraya gelen ziyaretçiler. Sevenlerini orada karşılayacaklar. Onların yoğun kullanacakları bir yerdir. O arada Kudüs’ü de çok güzelleştireceğiz. Her yere zeytin ağaçları, portakal ağaçları o pis mezbelelik gibi yerleri hepsini kaldıracağız o çöplükleri falan. Şahane bereketli bir yer haline getireceğiz. Bol da su çıkaracağız Kudüs’e su da gelecek. Çok hoş olacak.

Midrash tefsirinde şöyle söylenir “Yüce Mescit” yani Hazreti Süleyman mescidi. “Dünyanın güzelleştirilmesidir” Mehdi (as) tarafından hazırlanacak burası. “Yüce Mescidin kendisi fiziksel ve dünyada elde edilecek güzelliğin kendisidir.” Çünkü çok muhteşem inşa edilecek. Orada da çok güzel sevgi yaşanacak. “Allah ve insan arasındaki manevi bağın uyumunu temsil eder mescit.” Aslında Kudüs ile eş anlamlı olan Siyon, Kudüs’le Siyon aynı anlamda. Siyon kelimesi İbranice mükemmel kelimesinden gelir. Siyon demek mükemmel demek İbranice, Kudüs’le aynı. Kudüs, Siyon ve mükemmel aynı kelime köklerinden geliyor. “İsrail kutsal topraklarda Yüce Mescidin yerine inşa edilmesiyle tüm insanlığa bir mükemmellik sunacaktır.” Kim yapıyor bunu? İmam Mehdi (as). “Bu nedenle İsrail’in âlimleri dünya tarihi boyunca tüm dünyada tam anlamıyla barışın yaşandığı dönem olarak Süleyman Mescidi’nin ilk kırk yıllık süresine işaret ederler.” Mescit kurulduktan sonra kırk yıl bir mutluluk çağı var. Kırk yıl ondan sonra bozulma oluyor. “Dünyanın umutla beklediği gelecekteki barış dönemi Yüce Mescidin tekrar yapılmasında saklıdır.” Yani Süleyman Mescidinin.

Tevrat’ın Hagay bölümünde şöyle ifade edilir; “Yeni tapınağın görkemi öncekinden daha büyük olacak. Buraya esenlik vereceğim böyle diyor her şeye egemen Rab.” (Hagay 2/9)

Süleyman Mescidinin bulunduğu Kudüs için Mezmurlar’da şöyle seslenilir. “Bitişik nizamda kurulmuş bir kenttir Yeruşalim.” yani Kudüs (Mezmurlar 122/3) “Alimler bu sözleri şöyle tesfir etmiştir. Bitişik nizamda kurulmuş bir kent ne anlama gelir? Bu kent tüm İsrail’i dostluk içinde kenetler.” Yani hepsi birbirini dostluk içinde kenetler. “Süleyman Mescidi aynı zamanda bütün ulusların dua evi olarak adlandırılır.”

Süleyman Mescidinin ilk görünümü aslan A harfine göre yapılıyor Süleyman Mescidinin ön cephesi. A harfi biliyorsunuz Masonlukta da kutsaldır, Musevilik’te de kutsal. Aslan da Mehdi (as)’yi sembolize ediyor; aslan oğlu aslan Mehdi (as)’yi biliyorsunuz anlatır. Hazreti Ali (kv)’nin de lakabı aslandır biliyorsunuz. Benim soyadım da hep oradan; arslanoğlu, arslanoğlu o şekilde geliyor geliyor geliyor ta dedeme kadar aslan sonra babamın soyadına kadar gelmiş arslanoğlu diye. Bak 1400 yıllık bir kökenden geliyor soyadı. Ondan ona ondan ona ondan ona. Biz de Mehdi talebesi olduğumuz için bizde de benzerlik oluyor.

Araf Suresi, 137’de “Kendisine bereketler kıldığımız yerin doğusuna ve batısına o hor kılınıp zayıf bırakılanları” yani Mehdi talebelerini “Mirasçılar kıldık. Rabbinin İsrail oğullarına olan o güzel sözü (vaadi) sabretmeleri dolayısıyla tamamlandı (yerine geldi). İşte o Kudüs’ün tamamına Mehdi talebelerinin hâkim olacağını Araf Suresi 137 açıklıyor. Bak “O hor kılınıp zayıf bırakılanlar.” Mehdi ve talebeleri “mirasçılar kıldık. Rabbinin İsrail oğullarına” yani Yakup soyuna olan “o güzel sözü sabretmeleri dolayısıyla tamamlandı (yerine geldi).”

“Moşiyah Mehdi kendisini belli etmeden önce tanınmayacaktır. Yeşaya Peygamber onun ortaya çıkışını tarif ederken kim olduğunun babası annesi ailesi veya akrabaları tarafından bile bilinmeyeceğini söylemiştir.” Mehdi (as)’yi akrabaları bile tanımayacak diyor. “Çünkü şöyle söylenmiştir; “Bir fidan gibi büyüdü kurak yerdeki kök gibi”” Yani kurak bir yerde gelişecek diyor. Onun etrafındakiler anlamayacak karşı olacaklar. Kurak demek Mehdi (as)’nin bulunduğu yerde insanlar bereketsiz bir tavırla Mehdi (as)’ye tavır alacaklar. İşte münafıklar şunlar bunlar falan. O kurak yer dediği Tevrat’ta geçen o. Ama orada bir fidan gibi gelişecek diyor. Yani dinç ve genç bir fidan gibi gelişecek.

 

(“Sizce kızlar neden aldatılıyor ve erkekler neden kızlara acı çektiriyor?” izleyici sorusu)

Aldatma, eğer şahıs Allah’tan korkmuyorsa, Allah’a inancı tam değilse ve kadını Allah’ın mukaddes bir varlığı olarak görmüyorsa, Allah’ın ruhunu taşıyan muhteşem bir varlık olarak görmüyorsa, et ve kemik olarak görüyorsa yani buçuk görüyorsa gelenekçi anlamda buçuk. Öyle diyor ya gelenekçiler, gelenekçi Ortodoks sistem öyle, buçuk olarak görüyorsa ve cehennem ehlinin yüzde doksan dokuz kadınlarla dolduğunu biliyorsa ve öyle eğitildiyse ve kadınları dövme deşarj olacağını “deşarz olur ferahlar” diyor, buna inanıyorsa ve kadınlar ne derse tersinin yapılması gerektiğine inanıyorsa ve kadınların uğursuz olduğuna inanıyorsa; ki bunlar sahih kaynaklarda dolu. Kadının evde kırbacı görebileceği bir yere asmak gerektiğine inanıyorsa, erkeğin karısını niçin dövdüğü sorulamadığını biliyorsa, bak erkeğe karısını niçin dövdüğü sorulamıyorsa, kadının dövülmesi gereken bir varlık olduğuna inanıyorsa, kocasının vücudu kötü şeylerle kaplı olduğunda kadın onu işte yalayarak temizlese bile erkeğin hakkını ödeyemeyeceğine inanıyorsa, kadına güçlü yiyecekler yedirtmenin, güzel kıyafetler giydirmenin zararlı olduğuna inanıyorsa, kadına okuma yazma öğretmenin tehlikeli olduğunu ve bunu yaparsa fuhşa kapı açacağını düşünüyorsa, evinin penceresi sokağa bakıyorsa bunu mutlaka kapatması gerektiğini, yoksa kadının oradan kendine dost elde edeceğini düşünüyorsa öyle bir kadına adam saygı duymaz, değer de vermez. Aldatır da, aşağılar da, döver de, hatta Allah esirgesin yaralayıp öldürebilir de her şeyi yapabilir o kafadaki adam.

 

(“Cehennemin odunu nedir?” izleyici sorusu)

Cehennemin odunu cehennemde yanacak insanlar için Allah, “cehennem odunudurlar” diyor. Yani odun gibi olduklarını vurgulamak için Allah onu söylüyor. Cehennemde onların varlığını Allah onları aşağılayarak ifade ediyor yani oduna benzeterek. O lüzumsuzluklarını da vurgulamış oluyor, ne kadar değersiz olduklarını vurguluyor. Cehennemde zorlu bir hayat yaşayacaklarını Allah söylüyor. Ama tabii cehennem ehlinin şuuru kapalıdır. Allah, “ölü” olduklarını söylüyor. 

 

(“Darwinizm gibi önemli bir konu neden gündemimizde yer almıyor?” izleyici sorusu)

O İngiliz derin devletinin himayesinde olan bir teori Darwinizm. Okullarda da öğretmenler ‘ben Darwinizm’e karşıyım’ diyemiyor. Tek cevap var, ‘ben Darwinizm’i savunuyorum’ diyebilir. Öğrenciler de ‘ben Darwinizm’i kabul etmiyorum’ diyemiyor imtihanda sorulduğunda. ‘Evet kabul ediyorum’ derse not alabiliyor, ‘hayır’ derse not alamıyor, öyle feci bir durum var. İnsanlar inanmadığı halde bütün dünyada bir dayatma şeklinde Darwinizm hurafesi Lahaul ve Lhamo putu insanlara zorla enjekte edilmeye çalışıyor. Ama Türkiye’de gençler şu an Darwinizm’le alay ediyorlar. İstediği kadar dayatmak isteyenler olsun gençler hiç kaale almıyorlar. Hükümetin de olumlu yaklaşacağını düşünüyorum ama 2019’a kadar bekletmek çok büyük hata olur. Bereketsizliğe, uğursuzluğa sebep olur. Böyle Allah’ı alenen inkar eden bir teorinin, böyle bir hurafenin bekletilmesi diye bir konu olmaz derhal silinmesi lazım, derhal yok edilmesi lazım.   

 

(“Erkekler neden kadınlarla alışveriş yapmayı sevmez?” izleyici sorusu)

Adam eğer kadınları sevmiyorsa, kalbinde sevgi yoksa Allah’ı sevmiyorsa, Allah’tan korkmuyorsa kadını da sevmez ve kadınların olmasını istemez. Zaten bir kadın nefreti genelde gelenekçi sistemde, gelenekçi Ortodoks sistemde ve Darwinist sistemde olduğu için oradan zehirlenen insanlarda bu olur. Çünkü kadınların yüzde 99’u cehenneme gidecek diyorsa bir adam kadınlar ne derse tersini yapın diyorsa şimdi alışverişte nasıl olsun? Diyecek ki, “şunu alalım mı?” Kadın diyecek ki, “evet alalım.” “Tamam tersini yapalım.” Demesi gerekiyor çünkü adam inanıyor buna. Ve “kadın uğursuzdur” diyorsun. Adam uğursuz olan bir varlığın peşinden gider mi? Rahatsız olur uğursuz olduğuna inandığından. Bu şeytani telkinden oluyor kadın niye uğursuz olsun? Kadın uğurlu ve naif, güzel, kibar, muhteşem bir varlıktır. Dolayısıyla Darwinistlerin kadın aleyhtarı konuşmaları, gelenekçi Ortodoks bir kısım Müslümanların kadın aleyhtarı amansız çirkin sözleri böyle bir ortam meydana getiriyor buna karşı bütün gücümüzle mücadele yapıyoruz. İnşaAllah üç-beş yıla kadar bu eracif, bu kötü şeyler hepsi ortadan kalkacak inşaAllah.

 

(“Kıskançlık makul görülebilir mi?” izleyici sorusu)

Zaman zaman soruyorlar ama yani kıskançlık şöyle kadını fuhuşla itham ederek, “sen şüpheli adamsın her şeyi yapabilirsin ben seni kıskanıyorum, senin sürekli kontrol altında tutulman lazım sağın solun belli olmaz.” İşte “yanına giden kimdi, nereye gittin, ne yaptın? Dön bakalım odanın içerisinde bir şöyle telefonla göster, naklen yayın yap sana güvenmiyorum” demek bu hakarettir kadına. Ama kadını koruyup kollamak, birisi kötülük yapacaksa ona karşı engel olmak. Yemesine, içmesine, sağlığına, sıhhatine, mutluluğuna, saadetine katkıda bulunmak, onu sevmek, ona saygı göstermek, değer vermek. İnsanların değer vermesini sağlamak, herkesin ona hürmetli olmasını sağlamak bu kıskanmaktır, korumaktır. Ama öbür türlü hakaret olur. İffetsizlik iddiasıyla yapılan hareketler hakaret olur.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."