Sayın Adnan Oktar'ın 14 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 14 Şubat 2018

 

Bir İnsanın Samimi Olduğu Üslubundaki Candanlıktan Hemen Anlaşılır. Samimi İnsanın Yanında İnsanda Bir Huzur, Sekinet Olur

Samimi bir insanı elektriğinden anlarsın, üslubundan, candanlığından hemen anlaşılır. Samimi bir insanın yanında insan rahat eder. Öbür türlü bir negatif elektrik alırsın insan gerilir. Samimi insanın yanında insanda bir huzur sekinet olur. Mesela Peygamberimiz (sav) öyleydi. Adam çok sinirli gergin geliyor falan. Hz. Ömer (ra) geldi. Kılıç, kama, silah, üstü müsellah, kavgaya geldi yani Peygamber (sav)’in yanına. Peygamberimiz (sav) “gel yiğit Ömer” dedi of beş dakikada bitti. Yani Peygamberimiz (sav)’in üstündeki o pozitif elektrik onun üstündeki o negatif elektriği attı. Bir nazar etti, bir kere nazar bir güzel söz konu bitti. Geldi Peygamberimiz (sav)’in eline kapandı hemen. Hz. Hamza (ra) falan elinde silah bekliyordu kılıçla, direkt vuracaklardı hazırlandılar. Ama Peygamberimiz (sav) “bırakın gelsin” dedi. Hiçbir fütur vermedi yani. “Kardeşiniz” diyor hatta.

 

(Temel Karamollaoğlu 2019 yılında yapılacak seçimlerde ittifak içerisine girmeyeceklerini söyledi Adnan Bey. “Kimseyle ittifak içinde olmayacağız. Kendi adayımızı çıkaracağız. Biz bir cephe oluşturmayacağız” ifadelerini kullandı.)

Cephe mi ne cephesi? Türkiye var cephe diye bir şey yok ne cephesi? Hoca’yla bir görüşelim. Nerede cephe var ne cephesi? Türkiye var. Bu kadar. Türkiye’yi bölmeye çalışan homoseksüel alçak bir çete var, İngiliz derin devlet çetesi. DEAŞ’la, FETÖ’yle, PKK’yla, YPG’yle, PYD’yle homoseksüelliği esas alarak bir oyun oynuyorlar. Yani üst kimlik homoseksüellik.

 

Homoseksüel Üst Kimlik İngiliz Derin Devleti İçin İdeolojilerin ve İnançların Üzerinde. İngiliz Derin Devleti Bir Yeri Ele Geçirmek İstediğinde Onların İçinde Homoseksüelliği Yayıyorlar

Bu homoseksüel üst kimlik olayı dünyanın en tehlikeli olayı. Bak mesela Japon homoseksüeller PKK safında savaşıyorlar Japon. Malezya’dan oradan buradan gelen homoseksüeller hep homoseksüel. Hatta orayı o bölgeyi böyle bir homoseksüeller alanı haline getirmeyi düşünüyorlar. Oralara kumarhaneler, işte eğlence yerleri, barlar, homoseksüel barları falan kurup, gazinolar falan kurup rezalet paçalardan akacak hale getirmeyi düşünüyorlar. Buna ait yüzlerce delil var. Amerika’da birçok sermayeler de bunu destekliyor. Fransız homoseksüeller, İngiliz homoseksüeller falan orayı bir homoseksüel ülkesi haline getirmeyi düşünüyorlar. Sadece homoseksüellere ait bir ülke, PKK’lı katillerin kontrolünde, onlar oranın korumasını yapacaklar, homoseksüeller de orada yaşayacak. Mesela İsrail’de Telaviv öyledir. Telaviv şehri homoseksüellerin kalesidir. Şimdi Türkiye’nin o güneydoğu sınırlarını da homoseksüellerin kalesi yapmayı düşünüyorlar. Fakat içten de çok destek var homoseksüellere Türkiye’deki homoseksüellerden de destek var. Bu çok vahim, buna çok dikkat etmek lazım. Mesela FETÖ, bu normal bir Nurcu gruptu, bunların içinde homoseksüelliği yaydılar ama acayip yaydılar homoseksüelliği. Ondan sonra bunları İngiliz derin devleti çok rahat kontrol eder hale geldi. İlk başlarda hatta bir doçent gelmişti. Konuştu falan, çocuklar dediler ki “bu homoseksüele benziyor” dediler. “İftira olur dikkat edin” dedim. Baktık araştırdık adam hakikaten homoseksüel. Allah Allah şaşırdık. Sonra biliyorsunuz meşhur bir homoseksüel çıktı onların arasından, baktık bir tane daha, baktık bir tane daha çığ gibi yayılmış. Cemaatlere yayılma stratejisi güdüyorlar. Buna çok dikkat etmek gerekiyor.

 

(“Cenneti nasıl hayal edelim?” izleyici sorusu)

Dünyadan pek farkı yok o kadar işin doğrusu. Yani dünyanın daha düzgünü, güzeli. Yine çarşılar var, modern düzgün çarşılar var. Yollar çok düzgündür, ağaçlar çok düzgün güzeldir. Çok fazla ırmak vardır, küçük evlerin içinden geçen ırmaklar da oluyor. Ev oluyor evin içinden ırmak geçiyor güzellik olsun diye. Mobilyalar vardır, aşağı yukarı aynıdır, meyve ağaçları vardır. Hayvanlar var, insanlar var, bitkiler var ama böyle kirli toprak çamur falan bunlar yoktur. Şimdi boyut farkı oluşacak yani başka bir boyuta geçmiş olacağız. Çok daha keskin bir boyut. İnsanlar ona çok çabuk adapte olurlar. Fizik kanunları falan tamamen değişmiş oluyor. Şimdi rüyadaki fizik kanunları değiştiğinde biz şaşırıyor muyuz? Şaşırmıyoruz. Rüyanın fizik kanunlarıyla bu dünyanın fizik kanunları aynı mı? Uzaktan yakından alakası yok. Mesela rüyada güneş olmadığı halde güneş oluyor, değil mi? Madde kendinden ışıklı. Rüyada maddenin dışarıdan bir ışığı olması mümkün mü? Değil. Ama pırıl pırıl ortalık aydınlık, eşya da. Nasıl oluyor? Eşya kendinden ışıklı. Biz buna adapte olmakta zorluk çekiyor muyuz? Yok. Mesela meyve yemek yiyoruz falan rüyamızda doymuyoruz, gayet de makul geliyor bize. İstediğimiz gibi mesela gökte uçuyoruz gayet makul geliyor “aa ben nasıl uçuyorum?” falan demiyor kimse. Cayır cayır Fransızca konuşmaya başlıyoruz rüyamızda, İngilizce, Fransızca çok akıcı. Mesela udu alıyor eline cayır cayır çalıyor, kanunu ağlatıyor böyle gayet güzel çalıyor rüyasında. Mantıksız geliyor mu? Yok. Aynı sistem işte başka bir boyut olan yine rüya olan cennette oluyor.

 

(YPG’ye bağlı kurulmuş özel bir homoseksüel birliği de var. Bu birlik sözde faşizmle ve IŞİD’le mücadele etmek için kuruldu. Ünlü homoseksüel Ricky Martin de YPG’nin homoseksüel birlik kurmasını tebrik ediyor. Ricky Martin’in paylaşımı bu. O da ünlü bir homoseksüel. YPG’nin bu homoseksüel birliği kurmasını tebrik ediyor paylaşımında. YPG’yle birlikte savaşan bazı yabancı askerler kollarında homoseksüel renkler taşıyorlar ve homoseksüellilerin yürüyüşünde PKK’lılara bu şekilde destek sağlanıyor. PKK’lılar bu desteği sağlıyor.)

Buraya da mesela azılı homoseksüelleri gönderiyorlar, homoseksüelleri gönderiyorlar. Mesela MHP’lilerle tokalaştırıyorlar, Erzurum Milletvekili, adam homoseksüel ama tokalaştırıyor. Gidip bakanlarla tokalaştırıyorlar homoseksüelleri. Sırf meşruiyet kazanmak için yapıyorlar bunu. Yoksa bakanları sevdiklerinden falan değil şiddetle karşılar. Ama Müslümanların arasında yayılabilmek, sağ muhafazakarlar arasında yayılabilmek için böyle bir taktik kullanıyorlar. Diyor ki “bakanla bile homoseksüel el sıkışıyor sen nasıl konuşmazsın homoseksüelle, nasıl arkadaş olmazsın, nasıl tasvip etmezsin, bakan tasvip etmiş baksana” diyor “gelmiş tokalaşıyor beraber yiyor içiyor, sen homoseksüelle niye beraber olmuyorsun, konuşmuyorsun?” falan diye propaganda da kullanıyorlar bunları. Buna çok dikkat etmek lazım.

 

Atatürk Klas Bir Dindardır. Atatürk’e Sahip Çıkanların Modern, Aydın, Kaliteli, Klas Dindar Olması Gerekir 

Atatürk rahmetli bir kere özgürlüklerin üzerinde çok dururdu, resim, müzik. Hanımların dekoltesine karışılmasına asla müsaade etmezdi. Kaliteye çok önem verirdi. Kalite yayılırdı. Avrupalı gibi olmamız için, Avrupa kalitesi, Avrupa görgüsü, Avrupa temizliği tarzında bir klaslık anlayışı olurdu. Türk birliği için çok gayret ederdi. Önce Türk birliğini oluştururdu, sonra da İslam alemini birleştirirdi. PKK’yı falan havuç rendeler gibi hepsini darmadağın ederdi. Paşa böyle şeylere asla müsaade etmez. Atatürk kabadayıydı. En başından müsaade etmezdi bir kere, direkt teperler yani bir de nefes aldırmazdı. Tayyip Hocam da maşaAllah nefes aldırmıyor. O yönden Atatürk’e çok benziyor.

Atatürk kalite demektir, Atatürk görgü demektir, nezaket demektir, klaslık demektir, neşe demektir. Baktın mı kılığına kıyafetine, yemesine içmesine, toplantılarına insanın içine neşe geliyor. Hayat dediğin öyle olacak. Hanımlar çiçek gibi, beyler filinta gibi. Atatürk süper klas ve o devrin şartlarında onu yapmış düşünün yani. Bir de bu devrin imkanlarında olsaydı ne olurdu. Atatürk’ü gençlere iyi anlatmak lazım. Aslında Atatürk devrimleri iyi oturmuş. Atatürk’ü gençlere sevdirecek bir sistem kurulmuş ama bu yarım kalmış. Yani sanki zoraki gibi bir görüntü oluyor bazı yerlerde. Halbuki bu hakikaten çok önemli bir şey. Atatürk’ün görüşleri gençlere bir benimsetilse muhteşem bir şey olacak. Çok aydın pırıl pırıl bir Türkiye olacak.

 

(“2018’de en zor olay hangisi olur?” izleyici sorusu)

Sadece büyük olaylar olacağını hadislerden anlıyoruz. 2019’a kadar, 2019 Hicri 1440 ediyor, Hicri 1440 bak 1440 Mehdiyet için kilit bir tarihtir. 1441 hiç olmadık bir rakam.1444 acayip tarihler söylüyorum dediğimi göreceksiniz. Bak büyük olaylar olacak dedim başladı. İngiliz derin devletinin kudurmuş atağı da başladı bize yönelik gördünüz ama heyecandan tepetakla geldiler. Ayağı kafasında kafası ayağında falan böyle bir oynattılar dikkat ederseniz. Tengellendiler havalarda taklalar atarak falan ekipler getirmeler İngiltere’den. Buraya folklar ekipleri getiriyorlar oyun oynamaya, oyunlarını Allah başlarına sardırdı.

 

(“Deccal kendisinin kötü biri olduğunu biliyor mu?” izleyici sorusu)

Yok, Deccal kendisinin Allah olduğu kanaatinde, Mesih olduğu kanaatinde. Önce üç aşamalı oluyor. Önce büyük bir alim olduğu kanaatinde oluyor. Sonra kendisinin Mesih Peygamber İsa olduğuna inanıyor. “İsa olduğuma göre de Allah’ım ben” diyor haşa. Allahlık iddiası var ve “son ana kadar bilmez” diyor Bediüzzaman. “O eşhas (Deccal) dahi kendisini bilmez” diyor. “Bidayetten” diyor ama başlangıcını bilmez.

 

(Trump ülkesinin bugüne kadar Ortadoğu ile ilgili süreçler için harcadığı parayı büyük bir hata olarak yorumladı. “Birkaç ay öncesindeki son hesaplara göre Ortadoğu’da 7 trilyon dolar harcadık. 7 trilyon dolar, büyük bir hata ama durum bu ve bugün Ortadoğu oraya pek de akıllıca olmayan bir şekilde 17 yıl önce girdiklerinden daha kötü durumda. Çok üzücü bir durum.” ifadelerini kullandı.)

Ne yapmaları gerekiyor? Daha da bombalamaları gerekiyor herhalde onların kafalarına göre. Sevgiyi oraya oturtmak çok mu güç? Oradaki insanları bir araya getirirsin. “Arkadaşlar birbirimizi sevelim, dost olalım. Bu kavgaya gerek yok” dersin. Herkes “tamam doğru” der, biter. Kavga çok zor, rezalet çok zor, kan dökmek dehşet verici bir şey. Zor olanı yapıyorsun da, kolay olanı mı yapamayacaksınız? En kolay şeydir dost olmak.

 

Hadis Açıklaması

Peygamberimiz (sav) diyor ki, “Ahir zamanda Türk” bak “Türk, Fırat üzerine hızla yürür. Sanki onlar kuşlardan debbelere binmiş Fırat üzerine saf saf dizilmişler.” diyor. (Yevmül Halas sayfa 580, Melahim Ve’l Fiten sayfa 64) Bak, “Türk, Fırat üzerine hızla yürür.” Şu an değil mi Türk tankları hızla oraya doğru yürüyor. “Sanki onlar kuşlardan debbelere binmiş.” Debbe hareket eden cisimler. Bak kuş şeklinde debbeler yani herhangi bir tank gibi yahut ona benzer şeylere deniyor debbabe. Hareket eden varlıklara binmiş Fırat üzerine havada saf saf dizilmişler. Bak jet uçaklarını da açık açık helikopterleri de işaret ediyor. Hiç anlaşılmayacak gibi değil. Bak, “Türk, Fırat üzerine hızla yürür.” Hızla. Nereye? Fırat üzerine. Kim? Türk. “Türk, Fırat üzerine hızla yürür. Sanki onlar kuşlardan debbelere binmiş.” Yani çeşitli cisimlere binmiş. Metal veyahut herhangi bir şeyden olan cisim. “Binmiş, Fırat üzerine saf saf dizilmişlerdir.” Yani Fırat’ın üstünde uçarlar diyor. (Yevmül Halas sayfa 580, Melahim Ve’l Fiten sayfa 64)

 

(Geçtiğimiz hafta Esad rejimi Deyrizor’da PYD’nin kontrolü altında olan petrol sahalarına saldırmıştı. Bunun üzerine Amerika da Esad askerlerine karşı bir saldırı gerçekleştirmişti. Ancak bu saldırı sırasında ölenler arasında 40 kişilik Rus timinin de olduğu belirlendi.)

Hiç hoş olmayan şeyler. Orada hiçbir ölüm olmaması lazım. Hiçbir kavga olmaması lazım. Orada güzellik, arkadaşlık, barış, kardeşlik olması lazım. Ne alakası var? Suriyeliler gelsin, Mısırlılar gelsin, Türkler gelsin. Orada güzel bir sofra kuralım. Suriye’de bahçelerde yemek yiyelim, eğlenelim. Silahlar hemen kaldırılsın. Kavgalık bir şey yok. Suriye herkese yeter. Koskoca ülke. Toprakları bomboş, hiç kimse yok. Neyin kavgası var ben bunu anlayabilmiş değilim. Bu kavgayı durdurmak çok kolay. Sevgiyi oluşturmak da çok kolay. Sadece Allah bize Mehdi’mizi yaratsın, göstersin. İsa Mesih’i bir an önce nüzul ettirsin, göstersin. Mesele son derece kolay. Boş yere insanlar bunu çetrefil hale getiriyorlar.

 

(“Çok öfkelendiğimiz zaman neler yapmalıyız?” izleyici sorusu)

Öfkelendiğiniz yerden hemen uzaklaşın. Yani odanın içindeyse evdeyse hemen fırlayıp çıkın. Ceketinizi alın çıkın olay yerinden çünkü sizi sinirlendiren kişi oradaysa özellikle hemen kaçın. Yani orada olarak yatışma çok zor olur. Ve ondan sonra da olayı düşünmeyin yani olay hakkında bir yorum düşünme yapmayın hemen eğleneceğiniz bir şey yapın. Mesela hoşunuza gidecek bir şey yapın bir yere gidin. Mesela bir mağaza gezin orada insanlarla… Mesela bir lokantaya gidin yemek yiyin. Ondan sonra elinizi yüzünüzü bir yıkayın, başınızı falan şöyle bir yıkayın. Boynunuza su sürersiniz. Ve konuyu sakın irdelemeyin hiç kimseyle durum değerlendirmesi yapmayın hemen olay yerinden uzaklaşın. O konuyu unutun yani o konu hakkında düşünmeyi de durdurmanız lazım düşünmeyeceksiniz. Ama mesela ertesi gün olabilir düşünebilirsiniz. Ama o anda olmaz. Hemen o yerden uzaklaşmak gerekir. Çünkü o boyuta girdi mi vücut iki, dört, sekiz, on altı gelişir çok tehlikeli olabilir. Baktın sinirleniyor hemen olay yerinden uzaklaşmak ve tabii Allah’a tevekkül etmek yani görüntü olduğunu düşünmek, komik bir duruma düşeceğini düşünmek, kadere teslim olmanın doğru olduğunu düşünmek. Allah’a tevekkül etmenin saygılı, akıllı, mantıklı bir hareket olduğunu aksinin küçük düşürücü olduğunu düşünmek önemli.

 

Darwinizm’i İlmen Yerle Bir Eden, İslam Birliği’nin Muhakkak Gerçekleşeceğini Anlatan, İsa Mesih ve Mehdi’yi Şevkle Bekleyen, Kadınlara Bu Kadar Değer Veren Tek Camia Biziz

Benim iyi yönüm Darwinizm’i bilimsel delillerle ortadan kaldırdım bu çok güzel, bu dünyada hiç kimsenin yapmadığı bir şey. İslam âleminde bunu yapan sadece benim. Homoseksüelliğe karşı net tavır koyan İslam âleminde sadece ben varım. Elhamdülillah ben ver arkadaşlarım. İngiliz derin devletini deşifre eden benim dışımda, arkadaşlarım dışında hiç kimse yok. Mevleviliğin yanlış yönlerini ortaya koyan bir tek ben varım benim dışımda da pek yok. Allah’a malını canını tamamen adayarak İslam için hizmet etmek, sabahtan akşama kadar İslam için gayret etmek bende ve arkadaşlarımda mevcut. İsa Mesih’i, Mehdi (as)’yi aşkla beklemek sadece bende ve arkadaşlarımda var. İsa Mesih ve Mehdi (as) ile ilgili hadisleri İslam tarihinde bizim kadar anlatan yok. Bu kadar kapsamlı ispat ederek anlatan yok bir tek bizde var. İslam Birliği olur mu, Allah izin verir mi diyen ümitsiz ifadelere rağmen İslam Birliğinin kesin olacağını anlatan, İslam Birliğini iştiyakla savunan ben ve arkadaşlarım varız. İslam âleminde başka yok. Kadınlara bu kadar değer veren başka bir grup yok. Kadınları bu kadar yücelten onların bu kadar tatlı, güzel varlıklar olduğunu söyleyen dünyada hiçbir topluluk yok. Gelenekçi Ortodoks sistemin açmazlarını ayetlerle, Kuran’la anlatan hurafelerdeki çelişkileri itiraz edemeyecekleri şekilde ispat eden biz varız. Sadece biz varız. Mesela başörtüsü hadisindeki çelişkiyi yüzlerce yıldır anlatmamışlar. Yani yaklaşık bin yıldan beri anlatılmamış.   İlk defa biz anlattık, akıl almaz bir çelişki var. Kuran’dan asla taviz vermemeyi ben ve arkadaşlarım anlattık. İslam’ın dünyaya hâkim olacağını hep müjdelemeyi hep biz yaptık. Diğer camiaların, cemaatlerin, grupların giremediği yerlere sadece biz girdik İslam’ı tebliğ etmek için. Mason localarına, tapınakçıların bulunduğu yerlere, Pentagon’a, plajlara, kulüplere, eğlence mekânlarına, sosyeteye sadece biz İslam’ı tebliğ edebildik.

 

(Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ’un, Afrin operasyonunun siyasete malzeme yapıldığıyla ilgili açıklamalarını eleştirdi. Destici, “Genelkurmay Başkanlığı döneminde PKK terör örgütü niye bitmedi? Bence İlker Başbuğ önce bunun cevabını versin” dedi.)

İlker Başbuğ’un ne konuştuğu niye o kadar önemli oluyor. Tayyip Hoca aslanlar gibi mücadele veriyor, başkası olsa acayip bir başarı bu yani muazzam bunun şamatasını yapar. Gayet samimi mücadelesine devam ediyor. Millet bunu seyrediyor ve Tayyip Hoca olgundur. Devlet terbiyesiyle yetişmiş bir insan, öyle sıradan şeyler yapacak, sıradan şeylere tenezzül edecek bir insan değil. Buna ihtiyacı da yok. Hizmetini millet görüyor. Dolayısıyla böyle şeylere bence bu kadar kapsamlı cevaba pek gerek yok. İşin doğrusu, biraz derine indiğimizde tam bak net açıklamasını yapıyorum kıskançlık başka bir şey değil. Mesela FETÖ’nün yaptığı da oydu. Tayyip Hoca’nın başa geçmesini kıskandılar. Fethullah Gülen’i başa geçireceklerini düşünüyorlardı ağırlarına gitti “bu nasıl olur da başa geçer?” var ya ayette “iki büyük şehrin başkanından bir tanesi varken niye Ebu’l Kasım’ın yetimi?” diyorlar ya aynı kafa. Diyorlar işte “Kasımpaşa’da yetişmiş bir Anadolu çocuğu bunun ne işi var başbakanlıkta, cumhurbaşkanlığında?” Allah kimi seçeceğini size sormaz. Seçtiyse Allah saygı duyacaksın. Ayrıca Anadolu çocuğu olması da bir şereftir. Kasımpaşalı olması da bir şereftir, onurdur bir süksedir. Dolayısıyla ben bu kadar kapsamlı cevaba ben hiç ihtiyaç duymuyorum ama yine kendileri bilirler.

 

(Adnan Bey Florida eyaletinde meydana gelen saldırıda iki kişinin öldüğü açıklandı. Yaralı sayısı da elliye ulaşmış. Öğrenciler tatbikat var zannetmişler okulda o dokuz yaşında birisiymiş.)

Saldırgan net söyleyeyim homoseksüeldir. Manyaktır, hapçıdır, Darwinist’tir. Bakın dediğimin aynısıyla çıkar. Kardeşim ne tatbikatı Allah aşkına? Bir kere okullarda müdürün odasında orada burada silah bulunması lazım. Mutlaka özel harekatçı polis bulunması lazım. Otuz kere söyledim. Her okulda, her lisede polis bulunması lazım. Baksana geçen günler öğretmeni kucaklıyor kaldırıyor adam olmadık münasebetsizlik yapıyor. Öğretmen belli ki korkmuş. Belki bir okul çetesiyle muhatap olduğunu düşünüyor. Korktuğu için adam olmadık anormalliğe göz yumuyor. Çok facia bir durum halbuki orada polis olsa polise haber veriri gelir polis katılır derse bakar gereğini de yapar. Orada bir başıboşluk var. Polise hatta bir buton olur, polis butonu düğmeye basar bakar adamlar cıvıklık yapıyor polis gelir sessiz sedasız içerde gelir oturur. İki polis zor mu bu koskoca okul, bir kişilik bin beş yüz kişilik okul iki polis niye çok oluyor bu kadar kalabalığa? Gayet yerinde olur. Bunu uzatmak doğru değil. Mutlaka polis bulunsun okullarda.

 

(“Ben insanlara güvenmiyorum hangi insanlara güvenmeliyim?” izleyici sorusu)

Özellikle kadınlar, genç kızlar yönünden çok büyük risk var. Naif bir genç kız, kibar genç kız için risk çok yüksek oluyor. Yine güvenmemeye devam et, çok dikkatli ol. Önce şuna çok dikkat et; karşındaki kişi egoist mi bencil mi? Egoist bencilse bir kere yapacak hiçbir şey yok mecburen uzak duracaksın. Ama egoist bencil değilse, Allah’tan korkuyorsa gerçekten, samimiyse, diğergam bir insansa iyi yani hayır demektir. Onunla akılcı bir dostluk kurabilirsin. Kontrollü ve dikkatli olarak bir dostluk kurabilirsin. Ama egoistlik bencilliğin hiçbir açıklaması yoktur. Risk yüzde yüzdür. En iyisi uzak durmandır. Sen dua edersen Allah senin dost olacağın, senin seveceğin arkadaşlar senin karşına getirir. Az da olsa o sana yeter.

 

(“Samiri neden buzağı heykeli yaptı?” izleyici sorusu)

Şimdi gençler arasında bazen görüyoruz mesela bir kahve oluyor, kahve modeli oluyor yahut bir kahve markası oluyor bayağı eziyet çekiyorlar ayakta mesela iki saat bekliyorlar. Neden? O ismi putlaştırdıkları için. O put onları heyecanlandırıyor. O puta gösterilen saygı, o putun yanında olmak, o puta uygun hareket etmek, mesela o putun kahvesini içmek onda bir sükse, üstünlük, bir itibar sağlamış oluyor. O devirde de o puta yakın olmak, o puta el sürmek, onun karşısında olmak, onu görmek bir sükse meselesiydi. Onun gibi. Bir moda sükseydi. Dolayısıyla da Samiri öyle büyük; altın ustasıydı o zaten daha önce de put yapma ustasıydı Samiri o yüzden altınları da çok fazla getirtip orada döküp onlara onu yaptı. Onlar da çölde şimdi kendilerine göre bir kafe yapmış oldular öyle düşünün. Modern bir kafe yapmış oldular. Onun etrafında toplanıyorlar. Onun etrafında sohbet ediyorlar konuşuyorlar, o altın buzağıya bakıyorlar, el sürüyorlar, ona dua ediyorlar. Dolayısıyla o manyak hayat onları heyecanlandırıyor. Olay bu başka bir şey değil. İnandıklarından falan değil buzağıyı kaale aldıklarından değil onun moda yönü onları etkiliyor.

 

(“Taş devri oldu mu?” izleyici sorusu)

Çok afaki bir izah. Taş devri şu anda da var. Köylere git taş devrinde yapılan buğday işleme teknikleri aynısıyla yapılıyor. Düven var mesela taş devrinde kullanılan taşlar kullanılıyor. Sopalarla dövülüyor. Aynı metot ilkellik açısından aynısıdır. Ama eski Mısır’da mesela daha ultra modern yöntemler de kullanılıyordu.  On iki bin yıl önce Göbekli Tepe’de çok daha modern yöntem. Mason mabedi var on iki bin yıl önce Göbekli Tepe’de. Muhteşem mason mabedi var. Alakası yok tahminlerle ortaya çıkıyorlar. O devirdeki ahşap eşyalar kalmadığı için demir eşyaların hiçbiri kalmadığı için, kumaşlar kalmadığı için geriye kalanlar da taş olduğu için taş devri diye atıyorlar. Öyle bir konu yok. Demir zaten çürümüş olduğu için kalmıyor. Dolayısıyla o devir Hz. Adem (as) devrinde de gayet güzel çadırlar da yapıldı, hoş ortamlar da vardı. Elbise de yapıyorlardı, elbise de dikiyorlardı. Öyle bir şey yok tamamen atışa dayalı bir izah tarzı.  

 

(“Alınganlık bir hastalık mıdır?” izleyici sorusu)

Alıngalıkta aslında işin doğrusu haklı oluyorsunuz. Çünkü insanların büyük bölümü ahlaksız. Mesela bir genç kız oluyor burnu bir parça eğri oluyor hafif veyahut bir parça büyük oluyor. Veyahut parmakları bir parça kısa oluyor normale göre. Veyahut daha iri oluyor elleri birbirlerine bakıp köpek gibi sırıtıyorlar. Bıyık altından gülmeler falan belli ki onu hedefliyor. Onu kızdırmaya çalışıyorlar. O alınganlık değil direkt hedefleme var doğru. Öyle ahlaksız alçakları kaale almayacaksınız. Haysiyetsiz olduğunu, ahlaksız olduğunu bileceksiniz ve kaale almayacaksınız. Çünkü onun da kusuru var sen ona gülmüyorsun. Onun aczini saysak belki ne hale gelecek. Dolayısıyla böyle basit insanların basit üsluplarından etkilenmek asil insanlara yakışmaz. Hiç kaale almamak gerekiyor. Mesela münafıklar da Müslümanların hakkında neler söylüyorlar duyuyorsunuz hoşt diyoruz bitiyor. Sen ne diyeceksin? Hoşt bu kadar kısa bak h-o-ş-t; hoşt. Alınganlık bana mı öyle geliyor değil, yapıyor adam, doğru o gördüğün. Yapıyor kaale almayacaksın. Değer vermeyeceksin çünkü ahlaksız, basit. Mesela yamuk yumuk adam oturuyor laf söylüyor. Dolayısıyla sanki dünya mükemmellik yeriymiş gibi, her insanın zaten kusuru olur burada. Dünya acz yeridir dolayısıyla öyle basit insanları kaale almak yanlış. Allah'ın yarattığı zaten öyle olduğuna göre, Allah diyor ki: “Ben insanı zayıf yarattım” yani kusurlu ve eksik yarattım. Herkesi öyle yarattığına göre neyine artistlik yapıyorsun, münasebetsizlik yapıyorsun, yapmacık hareketler, sulu hareketler yapıyorsun? Bu böyle adamları kaale almak çok çok büyük hata olur dolayısıyla gönlün çok rahat olsun.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."