Sayın Adnan Oktar'ın 13 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 13 Şubat 2018

 

(Birkaç gün önce CNN ve New York Times’i Münbiç’e götürerek PKK’nın reklamını yapan Amerikalı bazı komutanlar “Türkiye’yi burada bize çattılar, onlara karşı cevabımız sert olacak” sözleriyle tehdit etmişlerdi. Sayın Erdoğan buna cevaben “Siz herhalde hiç Osmanlı tokadı yemediniz. Bizi vururlarsa sert karşılık veririz diyenlerin ömürlerinde hiç Osmanlı tokadı yememiş oldukları da çok açıktır. Hemen yanı başlarında duranlardan başlayarak gördüğümüz her teröristi imha edeceğiz. İşte o zaman teröristlerin yanlarında bulunmasalar kendileri için daha iyi olduğunu anlayacaklar.”)

Tayyip Hocam doğru konuşuyor dürüst delikanlı. Sonuna kadar yanındayız. Türk milletini yok etmeye kalkanlara karşı eğer kendimizi savunmazsak bu çok anormal bir hareket olur, hainlik olur. Dolayısıyla her Türk ferdi, her Türk milletinin mensubu vatanını, milletini, bayrağını, Allah’ını, Kitap’ını savunmakla mükelleftir. Aksi olmaz. Ha şehit olur, olur şehitler dert değil yani öyle bir konu yok. Gazi-şehit hiçbir şey değil yani. Adamlar anlamamış. Onlar hani Irak’a, Suriye’ye rahatça giriyorlar ya böyle herkesi korkutuyorlar falan, burada da aynı şey olacak zannediyor. Teker teker hepsini bozuk fasulye gibi ayıklarız. Densizlik istemiyoruz. Bizim Amerika’yla alıp-veremediğimiz yok. Ama PKK’yı nerede görsek çökeriz üstüne, alır tutuklar hapse sokarız.

 

(“Suriye’de yeni rejim için önerileriniz nelerdir?” izleyici sorusu)   

Bir kere Türkiye ile dost olması lazım. Bölgenin felsefesini kabul emesi lazım. Bölge dindar, Allah’tan korkan kendi halinde halim insanlar. Böyle homoseksüellik, İngiliz derin devleti kafası, züppelik, çakallık, bilmişlik, üst perdeden hareketler, komünistlik, namussuzluk, ailenin ortadan kalkması bölge bunu asla kabul etmez. Suriye bu konuda çok güçlü bir teminat vermesi lazım, Türkiye ile de dost olması lazım. Darwinizm’e, materyalizme karşı Türkiye çok güçlü bir atak yapması gerekiyor. Suriye de sınırlarını açması lazım, Türkiye ile her yönde dost olması lazım yani tek parça gibi. Osmanlı dönemiyle kıyaslanmayacak şekilde dost olması lazım. Türkiye’yi tedirgin edecek de hiçbir şey yapmamaları lazım. Türkiye orada imar faaliyetlerinde bulunsun, onlar gelsinler burada imar faaliyetlerinde bulunsun. Zaten birliktelik bereket getirir, güzellik getirir her şey yoluna girer. Ama Türkiye ile uğraşan, Türkiye’deki ruhla uğraşan bir üslup olmaz. Yani komünist bir Suriye istemiyoruz. PKK kafasında bir Suriye istemiyoruz. İngiliz derin devletinin felsefesinin geliştiği, homoseksüelliğin geliştiği bir Suriye istemiyoruz. Aydın, aklı başında, dindar, Atatürk’ün gösterdiği çizgiye uygun, sevecen, nezih bir Suriye istiyoruz. Bunu da sağlarız, inşaAllah.

 

(“Allah niye inkarcıları zengin ediyor?” izleyici sorusu)

Allah Firavun’u çok zengin etti, Nemrut’u çok zengin etti, deccalları zengin eder. İmtihan için onun dışında bir yol olmaz. Eğer onları fakir ederse onlar zaten güçsüz olur. Müslümanın mücadele edeceği bir güç de kalmaz. Müslümanın mücadele edebilmesi için onun zengin olması lazım, imkanı olması lazım. Müslümanın da daha az mala sahip, daha az gücü olması lazım, o küçük güçle az güçle onu Allah yendiriyor işte mucize olan kısmı bu. Mesela Hz. İbrahim (as) çok küçük bir kuvvetle koskoca Nemrut ordularını yeniyor. Hz. Musa (as) aynı şekilde, Peygamberimiz (sav) aynı şekilde.

Allah diyor ki Mü’minun Suresi 55’te: “Onlar (kafirler-münafıklar) sanıyorlar mı ki, kendilerine verdiğimiz mal ve çocuklarla,  Biz onların hayırlarına koşuyoruz (veya yardım ediyoruz)? Hayır, onlar şuurunda değiller.” [Mü'minun Suresi, 56] Ben onlara bela olarak bunu veriyorum diyor Allah.

 

Münafıkların Ömrü Hep Kısa Olur, Çünkü Hayatları Haset, Kıskançlık, Horlanma, Aşağılanma ve Korku İçinde Geçer, Her Görüntüyü Kendi Aleyhlerinde Zannederler, Bu Nedenle de Hemen Yıpranır ve Çökerler

Uzun ömürlü münafık hiç görülmemiştir. Tarihte hiç görülmemiştir. Hep münafıkların ömrü kısa olur. Çünkü hayatları hep haset, stres, gerginlik, kıskançlık, azgınlık, aşağılanma ve horlanma içinde yaşadıkları için çok çabuk yıpranır ve çökerler. Ve her gürültüyü aleyhlerine gördükleri için deli bir gerginlik içindedirler. Mümin öyle değildir. Mümin tevekkül ve huzur içinde Allah’a hizmet eden, Allah’a dost olduğu için Allah ona nur, bereket, sağlık sıhhat uzun ömür verir. Münafık Allah’a düşman olduğu için hücreleri de bedeni de ona düşman olur münafığın. Onun için çok anormal ve delice görünüm verir münafıklar. Allah onları manen boğar.

 

(“Türkiye ile Almanya arasındaki ilişkiler düzelecek mi sizce?” izleyici sorusu)

Türkiye ile İngiliz derin devletinin arasındaki ilişkisinin düzelmesi gerekir. Yani şeytanla Türkiye'nin arasının düzelmesi gerekiyor. Şeytan yenilmedikten sonra, şeytanla ara düzelmesi olmaz. Münafıkla ara düzelir mi? Düzelmez. Şeytanla da ara düzelmez. Dolayısıyla, Almanya İngiliz derin devletinin kontrolünde, o garibanların yapacağı bir şey yok. Almanya'nın müstakil yaptığı bir şey yok. Almanya'nın başındaki hanımefendi, garibanın teki, eşi çocuğu üç-beş akrabasından başka kimsesi yok, yalnız bir insan. Ama adamlar, insanlar onun hata yaptığını zannediyor onunla alakası yok. Doğrudan İngiliz derin devleti ile ilgilidir. İngiliz derin devleti ne derse onu yapmaya mecburdur o insan. Onun dışında bir şey yapmaz, kendi inancına göre tabii.

 

(“Soğuk havalarda gribe karşı nasıl korunabiliriz?” izleyici sorusu)

En çok soğukla direkt temas ediyorlar mesela, ince ceketle çıkıyor, gömlekle çıkıyor yahut pardösü ile çıkıyor yahut kazakla çıkıyor dışarıya. Bir kere alnını, şakaklarını koruması gerekir. Yani direkt alın soğukla muhatap olmaması lazım. Burnun üst kısmı özellikle soğukla muhatap olmaması lazım yanların. O kısımlar soğuduğunda vücut direnci kırılmış oluyor, vücudun oradaki direnci kırılmış oluyor. Oraya gelen virüs ve bakteri çok rahat gelişebiliyor. Soğuk ortam olduğu için, vücut direnci düşmüş, orada kılcal damarların savunma sistemine etkisi iyice azalmış oluyor dolayısıyla riskli. İkincisi, proteini düşük almamak gerekiyor, hayvani proteini düşük almamak gerekiyor. Soğukla teması iyice azaltırsa kardeşlerimiz ve proteini de yüksek alırlarsa ki, sebze ile beraber almaları lazım. Normalde pek bir şey olmaz. Ama soğukla direkt temas çok tehlikeli ve aşırı yormak mesela, çarşıya gidiyor, oradan oraya gidiyor, artık bitap oluyor, daha hala yoruluyor, bir de soğuğa çıkıyor vücudun bir dayanma gücü var. Bir de yemek de yemiyor, hiçbir şey olmayacak zannediyor olur. Hastalanıyor ondan sonra. Çok yormamak lazım vücudu.

 

(“Nasıl sinirlerimize hakim olabiliriz?” izleyici sorusu)

Dünya kısa süreli bir imtihan yeri. Sana bir görüntü gösteriliyor, ekran. Ekrandaki görüntüye sinirleniyorsun yani çok küçük düşürücü olur. Televizyonda gördüğün görüntüye sinirlenmek ne kadar makulse; bu ekranda gördüğün görüntüye sinirlenmek de o kadar makul. Dolayısıyla orada akılcı davranacaksın. Allah'ın sana bir görüntü gösterdiğini bileceksin. Bütün gücün Allah'a ait olduğunu bileceksin. Her şeyi Allah'ın hayırla yarattığını bilip ondaki hayrı görmeye çalışacaksın. Dolayısıyla sinirlendiğinde komik duruma düşmüş olursun. Görüntüye sinirlenmek olmaz.

 

Din Hayatı Öldürmez. Din Hayata Neşe Verir. İnsan Dindar Olduğunda Canlı, Neşeli, Hayat Dolu Bir Karaktere Girer   

Şimdi Müslüman olunca adam diyor ki, “benim hayatım kayacak zaten mahvolacak, müzik dinleyemeyeceğim, resim olmayacak, sanat olmayacak, eğlenemeyeceğim” yani “sabahtan akşama kadar camide duracağım; camiye gidip geleceğim, hayatın bütün yönlerinden çekileceğim. Neşeyi, sevinci, her şeyi unutacağım. Dolayısıyla hacca gittiğimde, kendimi manen öldürdükten sonra hacla şereflenirsem bu benim için bir rahatlık olur” diyor. Zaten namaza başlamayı, hacca gitmeyi ölüm başlangıcı olarak görüyor. “Hacca gittim, öldüm ben artık” diyor. Artık ne eğleniyor, ne gülüyor; ne dans, ne müzik, ne eğlence, ne sevinç; içine kapanıyor. Yani artık ölümü bekliyor, bu çok yanlış. Gençken hacca da gidilir, gençken namaz kılınır. İbadetler gençken yapılır. Yaşlılıkta da yapılır, her zaman yapılır, ömür boyu yapılır ama hayatı öldürmez din. Din, hayatı canlandırır, hayata neşe verir, sevinç verir. İnsan dindar olduğunda akıllı, canlı, neşeli, dışa dönük, hayat dolu bir karaktere girer. Ama gelenekçi İslam, bunun aksini ispat ettiği için, aksini anlattığı için insanlar, dindar olmayı mahvolmayla eşit görüyorlar. Hayatı yok eden bir sistem olarak görüyorlar İslam'ı. “Madem” diyor, “içime kapanacağım, hayatın bütün sosyal yönlerinden çekileceğim, yaşlılığımı bekleyim bari” diyor. “Yaşlanınca zaten bir nevi ölmüş olacağım, ölmüş adam bir kere daha ölse ne olur” kafasında oluyor yani. Asıl mantık bu.

 

(Adana'da ücretsiz kartıyla otobüse binmek isteyen şehit annesine otobüs şoförü, 2 buçuk lirayı almak için diretti. Şehit annesi, “Biz bu vatana şehit verdik” demesi üzerine şoför Eren Güngör, “vermiş olabilirsin, bu otobüs mazot yakıyor devletin Allah belasını versin” (devletimizi tenzih ederiz) dedi. Bu olayın görüntüleri sosyal medyada yayılınca şoför gözaltına alındı. Ve hakkında idari işlem başlatıldı.)

İşte sevgisiz, egoist, bencil yetiştiriyorlar insanları. Adam, zaten bu kafadadır, bu üsluptadır.  Yani hayattan bezmiş, insanlara sevgisi yok, kendine sevgisi yok, manen çökmüş ve mahvolmuş oluyor. Gelenekçi Ortodoks İslam bir yandan, Darwinist düşünce bir yandan adamı adeta çökertiyor. Ondan sonra o insandan güzel ahlak, sevgi, saygı südur etmiyor. Sadece felaket, facia, kötü sözler, yakışıksız sözler tezahür ediyor. Bir an önce topluma sevgi aktarılması lazım. Topluma doğrudan sevginin enjekte edilmesi lazım. Sevgi, milli politika olarak işlenmesi lazım. Herkesin ağzında, her yerde sevgi olması lazım. Herkesin herkesi sevmesi için devletin resmi bir politika izlemesi gerekiyor çok hayati. Öbür türlü bu çok riskli. Sevgisizlik, sevgisizlik, sevgisizlik. Bu, toplumu mahveder, insanları mahveder.

 

(“Ruh, anne karnında mı üflenir?” izleyici sorusu)  

Ayette Cenab-ı Allah, “Biz insanı anne karnında mükemmel bir şekle soktuk” diyor. “Savva” yani “her yerini düzgün hale getirdik, ondan sonra ona ruh üfledik” diyor. Daha organlar gelişmemişken ruh üflenmiyor. Yani kalp var atıyor ama kalp fonksiyonu yok. Göz var ama görmüyor kapalı. Efendim, ağız var ama tat almıyor. Kulak var ama işitmiyor yani ölü. Bu haldeyken, ruh olmamış oluyor. Bunun olması için yani ruhun üflenmesi için Allah'ın şart koştuğu durum, vücudun tam teşekkül etmesi. Yani insan bedeni görünümünün tam oluşması. Beynin normal çalışır hale gelmesi. Gözün çalışır hale gelmesi. Kulağın, burnun bütün organların normal hayat vasfı göstermesi. Bu olduktan sonra diyor Allah, ruhtan üfürürüz diyor ayette. Daha önce ruh üfürülmüş olmuyor, ölü olur o. Zigot safhası olsun, diğer safhalarında olsun ölü olmuş oluyor, canlı değil.  

 

(“Müslüman’ın sabrı ne kadar olmalıdır?” izleyici sorusu) 

Karşıdaki insanın eğer ruhu olmadığına kani olursa Müslümanın ısrarcı olmaması lazım. Allah ayette “selam size derler ve vazgeçerler” diyor yani dönerler artık konuşmazlar diyor. Yani söyleyip, anlatmak lazım. “Ama anlamıyorsa yani Allah'tan korkmuyorsa artık ona anlatmayın” diyor. “Israra gerek yok” diyor. Mesela Peygamberimiz (sav)’i de Allah uyarıyor. Bir ama geliyor. Amayı gönderiyor. Ama başka bir adam var. Zengin bir kişi onda etki uyandırmaya çalışıyor. Ama “etki uyandıramıyorsun sana ne” diyor Cenab-ı Allah. Yani “ısrar etme ona” diyor. Ama “öbürüne sen devam et” diyor “ama olan daha uygun, şuuru açık, o daha iyi anlar” diyor Allah ayette. 

 

(“Melekler şuurlu mu?” izleyici sorusu)    

Melekler evet Allah'ın ruhunu taşır yani şuuru açıktır. Ama imtihan olmazlar yani zorluklarla karşılaşmazlar, acıyla karşılaşmazlar, acıyı bilmez melekler. Sıkıntı, baş ağrısı falan hastalık hiçbir şekilde hastalık oluşmaz. Bir de ömürleri üç milyon sene, beş milyon sene, on milyon sene falan. Ömür konusunda çok uzundur ömürleri. Hiçbir şey olmaz öyle yaşar da yaşar. Kıyamete kadar yaşıyorlar. Kıyamette Allah bir kereliğine son hepsini birden bir anda öldürüyor. Sonra hepsini yeniden diriltiyor. Yani ölmeyen kalmasın diye. Çünkü “Her canlı ölümü tadacaktır” diyor ya Cenab-ı Allah. Allah'ın sözü olduğu için.

 

(Taksim'deki Atatürk'ün Kültür Merkezi'nin yıkımı başladı. Yerine inşa edilecek 2 bin 500 kişilik opera binasının 2019’un ilk çeyreğinde bitirilmesi planlanıyor. İnşa edilecek yeni Atatürk Kültür Merkezi binasında 2 bin 500 kişilik bir opera salonu, 800 kişilik tiyatro salonu, bin kişilik konferans salonu, 285 kişilik sinema salonu, 250 kişilik oda tiyatrosu, bir sergi salonu, bir kütüphane, 885 araçlık da bir otopark bulunacak.)

İşte Tayyip Hocam’ın sanata ne kadar önem verdiği, ne kadar modern delikanlı olduğu açık. Bale var, konser var her şey var. Bu opera binasının tanıtımında hep dekolte hanımlar kullanıldı. Dikkat edin tanıtımda hep dekolte hanımlar. Yaklaştır görüntüyü yaklaştırabiliyorsan. Görüyor musunuz hep dekolte. Tayyip Hocam çok modern delikanlıdır.

 

(“Boyut farkı dünyada görülür mü?” izleyici sorusu)

Olur da yani sizi çok sarsar. Böyle şeylere bence girmeyin. Yani toparlanmanız çok zor olabilir. Yani bunun için bir mürşit gerekir. Böyle şeylere girmeyin yoksa olur tabii ki. Yani insanın o duruma gelebileceğini görüyoruz tasavvuf kitaplarını okuduğumuzda, eserleri okuduğumuzda, sahabenin hayatına baktığımızda görüyoruz. Ama bunu tek başına deruhte etmeye kalkmak riskli olur. Yani tavsiye etmem. Yoksa işte bu tarikat ehlinin cezbe hali dedikleri odur. Başka boyuta geçtiği için orada kalan bedeni ölü olmuş oluyor. Yani bize görünen bedeni ölü olmuş oluyor. Ama öbür bedeninde normal makul bir insan. Mesela konuşuyor, hareket ediyor, yaşıyor ama geride kalan bedeninde şuur olmuyor. Sarhoş gibi konuşmaları falan her şeyi sarhoş gibi. Yani bence tavsiye etmem. Direkt Allah'ın delillerine bakarak Allah'ı anlamak lazım. Yani zincirleme mantıkla Allah'ı anlayın. Çünkü orada da bir şey değişmez. Yine aynı kanaatte olursunuz. Bak cin bile yeniden dirilişi inkar ediyor. Adam duvardan geçiyor, dağların içinden geçiyor, dünyanın merkezinden geçip gidiyor ama ruha inanamıyor. Ruh olduğu halde ruha inanamıyor. Yani yeniden doğuşa, yeniden yaratılmaya inanmıyor. “Öldü mü ölürüz” diyor. Dolayısıyla Allah'ın varlığını değerlendirirken zincirleme mantıkla çözmek lazım. Yani üç veya beş aşamalı zincir. Yani bu ışıklı, renkli dünyayı kim yaratıyor? Allah yaratıyor. Bu kadar düzgün eşyayı kim yaratıyor? Allah. Bilgisayarlar var, yazılar var bunların hiçbiri tesadüfen olmaz. Sırf yazıdan bile anlaşılır. Yazıya bakıyorsun belli yaratan var. Allah yaratmış. Şimdi niye yaratır? Ya amaçsız yaratmış olması gerekiyor ya amaçlı. Şimdi bak iki ihtimal kalıyor. Bak hep mantıkla gidiyoruz. İlk önce bu maddelere bakıyoruz ya bir yaratan var ya yok. Ne anlıyoruz? Yaratan olduğunu anlıyoruz çok açık sarih. İkinci ihtimal, ikinci aşamaya geçiyoruz. Bunlarda ya amaç var yahut amaç yok. Neyi anlıyoruz? Amaç var. Üçüncü aşamaya geçiyoruz. Amaç olunca ya sonlu olması gerekiyor ya sonsuz olması gerekiyor. Sonlu olmanın hiçbir mantığı yok. Amaç da kalkmış oluyor sonlu olduğunda. Ama sonsuz olduğunda amaç mantıklı oluyor, oturmuş oluyor. Bu tarzda ahiretin varlığı anlaşılır.

 

(Suriye'de operasyonlar tüm hızıyla devam ederken bölgeye destek birlikleri gitti. SAT ve SAS komandoları sınırı geçerek Afrin’e doğru ilerlemeye başladı. Komandoların bölgede nokta operasyonları gerçekleştireceği belirtildi.)

Aslanların bileği bükülmez. Allah yardımcıları olsun. Kabadayı böyle olur hakiki kabadayı, efeler bunlar. Her biri ayrı kabadayı. Diyor ki gazeteci hanım “bir mağara oluyor mesela teröristlerin bulunduğu mağara oraya askerler geliyor” diyor “Kumandan, oraya girmesi gereken, ilk kontrol yapması gereken askeri nasıl seçiyor?” diyor. Adam dedi ki “Ne alaka?” diyor “hepsi birden harekete geçiyor. Kumandan durun diyor” diyor. “Onları durduruyor” diyor “yani direkt hepsi birden dalıyorlar” diyor “Öyle bir konu yok” diyor.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan Suriye'de büyük bir oyun oynandığına dikkat çekti ve Amerika hakkında önemli bir açıklama yaptı. “İlk gelen haberler şu anda beş yüz elli milyon civarında parasal destek. Ama bunun üç milyar dolara çıkacağı söyleniyor. Peki kaç tane DEAŞ’lıyı yok ettiniz? DEAŞ’lıyı nereye sevk ettiniz? Ortada hiçbir gerçek yok. Biz bölgede kimin kiminle birlikte olduğunu kaydediyoruz. Artık hiç kimsenin DEAŞ bahanesini kullanma hakkı yoktur. Suriye ve Irak'taki DEAŞ tiyatrosunun artık sonu gelmiştir. Bunların PKK'lı olduğuna dair işaretleri görmedik diyenler kör veya aptal değillerse art niyetlidir” dedi.)

Türkiye'nin modern olması meseleyi kökünden çözer. Bak tek neden bu, Türkiye'nin IŞİD mantığına gittiğini düşürüyor Amerika. O yüzden PKK’yla işbirliği yaparak çok sıkı bir ablukaya almayı düşünüyor Türkiye'yi. Bütün sınır boyunu çok sıkı bir ablukaya almayı düşünüyor. Türkiye ile PKK'yı karşılaştırıyor. PKK'nın kadın haklarına daha yatkın, daha özgür, müziği, resmi, eğlenceyi hoş gören, modern Avrupa felsefesine daha yatkın olduğuna inanıyor. Eğer Türkiye son derece modern, ultra modern bir hayat tarzını savunduğunu vurgularsa bana inansın Tayyip Hocam, Amerika oradan kesinlikle çekilir. Bak ben sır olarak söylüyorum. Tek nedeni bu. Ve adamlar bundan asla da vazgeçmezler. Tabii ki bununla ilgili Türkiye de ağırlığını koyacaktır. Yiğitçe bir mücadele verecektir. Ama felsefi yönden halledilmesi isteniyorsa konu bu yönüyle çok rahat hallolur. Ana nedeni bu. Türkiye'nin gelenekçi Ortodoks İslam anlayışına kaydığına inanıyor Amerika. Ve IŞİD mantığının Türkiye'yi saracağına inanıyor o bölgede. Ona karşı şer ehveni şer olarak PKK'yı destekliyor. Tek nedeni bu. Ve desteklemede de kararlı görünüyor görüyorsunuz.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'ye yönelik sert eleştiriler getirdi. Son kongrede adeta ödüllendirilerek bizzat Kılıçdaroğlu tarafından CHP Parti Meclisi’ne seçtirilen birisi var. Bu kişi -şehitlerimizin ailelerinden özür dileyerek ifade ediyorum- ‘Hayatta hiçbir şeyden tiksinmedim şehitler ölmez vatan bölünmezden tiksindiğim kadar’ diyor. CHP'de her çeşidinden terör örgütünün cenazesinde boy gösteren epeyce milletvekili bulunuyor. Türkiye başka ülke ile karşı karşıya gelirse safının karşı tarafta olacağını açıklayan CHP milletvekili var” dedi.)

Tayyip Hocam’ın tabii bunları söylemesi gerekir ki insanlar ona göre vicdanı kanaat getirsinler. Bunları halka duyurması gerekiyor doğru o. Ama gönlü rahat olsun millet onu seviyor yüzde 70’lerle iktidar ederiz Allah'ın izniyle. O huzur içinde bu güzel mücadelesine devam etsin. Allah yardımcısı olsun.

 

(“Fitne nedir, bana bunu bir örnekle anlatabilir misiniz?” izleyici sorusu)

İki türlü anlaşılıyor. Fitne bir imtihan anlamına gelir yani bir olayla karşılaşırsın o bir imtihandır. Hayır yönü vardır, imtihandır. Bir de fitne ikinci ihtimal, ikinci anlaşılma şekli mesela devlete karşı adam ayaklanır, devlete kafa tutar. Mesela devletin yaptığı hayırlı faaliyetleri kötülemeye çalışır, devletin başkanıyla uğraşmaya kalkar, devletin aleyhine uğraşır. Bu fitnedir, bu katilden beter yani çok ağır bir suçtur. Alenen fitne hükmüne girer bu. Onun için devlet bu gibi konularda titizdir. Millet anlamıyor “adamla” diyorlar “niye uğraşıyor?” diyor. Fitne yapıyor da onun için yani fitne, devleti yıkmaya yönelmek, hükümeti yıkmaya yönelmek veyahut devletin başını zarar verecek şekilde bir olayın içine çekmeye kalkmak. Herhangi bir şekilde devletin başındaki olan insanı ekarte etmeye kalkmak bunların hepsi fitnedir.

 

(“Aşkın boyutu veya sınırı var mıdır?” izleyici sorusu)

Aşkın boyutu, sınırı olmaz tabii. O kişinin kabiliyetine, yeteneğine, Allah’tan korkusuna göre sevgideki ısrarı ve kararlılığına göre, derinliğe doymamasına göre artar. Bazı insanlara hafif bir sevgi yeter ama bazı insanlar çok açtır, sonsuza doğru açılır ve hiçbir şekilde doyuma ulaşmaz. Her seferinde daha fazla sevgi ister. Makbul olan budur, doyuma ulaşmamaktır. Doyuma ulaşmış bir sevgi, sevgi olmaz. Daima aç olmak lazım sevgiye. 

 

(“Güney Kore ile Kuzey Kore'nin arası nasıl düzelecek?” izleyici sorusu)

İsa Mesih’in dışında o konuyu düzeltecek kimse olmaz. Mehdiyet döneminde olacaktır, İsa Mesih'in araya girmesiyle hallolacaktır. Mahvoluyor tabii Kuzey Kore’deki insanlar. Güney Kore’deki insanların boy uzunluğu 10-15 santim daha uzun Kuzey Kore'den yani ortalama. Bakımın ne kadar berbat olduğunu gösteriyor Kuzey Kore'de. İnsanlar acı içinde mutsuz yaşıyorlar. Güney Kore'de özgür yaşıyorlar. Baskının insanları ne hale getirdiğini gösteriyor Allah. Güney Kore'de de insanlar çok mutlu ve yaratıcılar. İnşaAllah bu Mehdiyet devrinin mucizekar manevi kılıncıyla dağıtılıp düzeltilecek inşaAllah. 

 

Mehdi (as) Hakkında Hadis Açıklamaları

“İman Mehdi döneminde” diyor Peygamberimiz (sav); “Din tamamen reyden arınmış olarak eski hüviyetini kazanacaktır.” Yani tahminlere göre falan, zanna göre din değişmeyecek. “Mehdi vereceği birçok hükümlerde ulemanın mezheplerine muhalefet edecektir.” Yani Hanefi, Hanbelî, Maliki, Şafi’ye uygun olmayacaktır verdiği hüküm. “Bundan dolayı Mehdi’den ulema uzak duracaklardır ve ona muhalif olacaklardır. Zira zanlarına göre gerçekten Allah imamlarından sonra” yani İmam Ebu Hanefi, İmam Şafi’den sonra “bir müçtehit bırakmadığını” yani Mehdi'nin gelmeyeceğini “söyleyeceklerdir. O yüzden ona uymak istemeyeceklerdir” diyor ama kurtuluşları yok. Mehdi zahir oluyor, her halükarda.

"Mehdi bizden, Ehl-i Beyt’tendir. Biz öyle bir ev halkıyız ki Allah bizim için ahireti dünyaya tercih etmiştir. Benim Ehl-i Beytim muhakkak benden sonra bela, kaçırılma, sürgüne uğrayacaktır. Benden sonra Ehl-i Beytim bela ve mihnetlerle karşılaşacaklar ve tarda maruz kalacaklar” baskıya maruz kalacaklardır diyor. Kitab-ül Burhan fi Alamet-il Mehdiyy-il Ahir Zaman’da. Mehdi’ye karşı gelenekçi Ortodoks Müslümanların bir kısmının azgınca muhalefet etmelerinin nedenini Peygamberimiz (sav) hadiste belirtiyor.DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."