Sayın Adnan Oktar'ın 12 Şubat 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 12 Şubat 2018

 

(Kemal Kılıçdaroğlu “Afrin’in içine girilmesini doğru bulmuyorum” demişti. Sayın Devlet Bahçeli bu açıklamaya cevap verdi: “Kılıçdaroğlu ne derse desin Afrin’e mutlaka girilmelidir. Menbiç’te PKK-PYD durduğu müddetçe terör koridoru riski bertaraf olmayacaktır. Afrin’e girmeyeceksek Zeytin Dalı Harekatı’nı niye başlattık? Dağda taşta terörist ararken bunların şehir merkezine sığınacağını Kılıçdaroğlu bilmiyor mu? Amasız fakatsız terörle mücadeleye destek verdiğini göreniniz bulundu mu? Alın PKK’yı vurun CHP’ye” dedi.)

O aslında olur çok güzel de olur fakat şehri ablukaya almak gerekiyor. Tabii genelkurmay daha iyi bilir de. Yani tam anlamıyla çember hareketiyle ablukaya almak gerekiyor her taraftan sarmak lazım. Yani 360 dereceden sarmak gerekiyor. Ve zamanı da kullanarak yıldırarak adım adım tek tek evleri teslim almak gerekiyor. Zaten Afrin şehir merkezi terk edilirse facia, akıl almaz bir yenilgi görüntüsü olur bu. Diğer yerler için de çok kötü bir model olur. Böyle bir şeyi zaten hiç düşünemeyiz tahayyül dahi edilemez. Şehir merkezinin mutlaka alınması gerekiyor. Ama 360 derece sarmak. Zaten moral sıfıra gider, şehir zaten gitmiş oluyor. Sadece onlar orada maymun gibi ortada kalmış oluyor. Yani bir hakimiyet diye bir konu yok bitmiş, zaten moral yönden çökertir o. Çünkü onlar için bu çok aşağılayıcı. Çembere almışsın bitmiş zaten. Sadece teslim alınmaları geriye kalıyor, onda bir tek acele etmeyebiliriz. Yavaş yavaş adım adım hepsinin alınması lazım. Geri dönme diye bir şey olmaz. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu belki onu başka bir niyetle söylemiş olabilir, ilk anlamda bir zayiat olur bir şey olur gibi iyi niyetle söylemiş olabilir. Fakat meydana gelecek anlam çok feci sakın ha. Bir yere girildiğinde orayı almadan dönmek diye bir şey olmaz mutlaka alınması lazım. 360 derece sarıp sivilleri korumaya alarak özen göstererek tek tek tek her yere yani evlere, önce ilk çevre evler alınarak, sonra da gittikçe merkeze doğru yavaş yavaş ilerleyerek devam edilmesi lazım. Başka türlü olmaz. Sayın Kılıçdaroğlu’nun sözü geçerli değil, iyi niyetle demiş olabilir.

 

(“İşkence gören bir insan o anda Allah’ı inkar ederse dinden çıkar mı?” izleyici sorusu)

Ayette de var, işkence altında Allah’ı haşa inkar edebilir şahıs, dini inkar edebilir. Başka dine geçtiğini söyleyebilir yani karşı tarafın istediği sözleri söyleyebilir yani bırakacaksa adam söyleyebilir, onu bağlamaz. Çünkü onun hiçbir geçerliliği yok kalpten gönülden olması çok önemli.

Bakara Suresi 225’te var. Mesela bak Nahl suresi 106’da asıl, şeytandan Allah’ sığınırım: “Kim imanından sonra Allah'a (karşı) inkara sapıp da, -kalbi imanla tatmin bulmuş olduğu halde baskı altında zorlanan hariç-” bak çok net hüküm “baskı altında zorlanan hariç inkara göğüs açarsa, işte onların üstünde Allah'tan bir gazab vardır ve büyük azab onlarındır.” [Nahl Suresi, 106]  Yani inkara zorlandığında hiçbir şey olmaz. Mesela 100 kişi birden hepsi “biz Müslüman değiliz” derler haşa, “tamam sizin dininize döndük” derler. Kurtuldu mu “bir dakika pardon yanlışlık oldu” dersin “o öyle olmaz böyle olur” dersin. Kanunla hukukla, ilimle irfanla gereğini yaparsın.

 

(Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Zeytin Dalı Harekatı’nın başlangıcından itibaren etkisiz hale getirilen terörist sayısının bin 369 olduğu bildirildi. Harekatta bugüne kadar 31 askerimiz şehit oldu, 143 askerimiz yaralandı.)

Bir kere böyle bir harekatta bu olur. 31 de olur, 331 de olur, 431 de olur yani bundan gocunmaya gerek yok. Bazı komünist gazeteler falan felaket tellallığı yapıyor. Kardeşim biz Çanakkale’de 200 bin şehit verdik 200 bin şehit kısa sürede. Bir meydan muharebesinde yüz binlerce şehit veriliyordu. Bizim öyle bir derdimiz olmaz. Vatan kutsaldır, din kutsaldır, iman kutsaldır. Allah’a, Kitap’a, dine, imana, vatana, bayrağa, devlete millete laf ettirmeyiz bu kadar açık. Yapan da olursa bin pişman ederiz. Her ne pahasına olursa olsun. Rahmetli Atatürk diyor “Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır” diyor. “Satıh bütün vatan” diyor hepsi. “Her karışı vatandaşın kanıyla ıslanmadıktan sonra, her yer al kana bulanmadıktan sonra o toprak verilmez” diyor. Ha tamamını şehit etti mi buyursun hepsi onun olsun. Esad diyor ki “Türkiye’de Güneydoğu’yu almak istiyor.” Kardeşim niye bütününü almak istemiyorsun?  Bütününü al, bütün Türk milletini şehit edersin 83 milyonu al senin oldun. Ama yiyorsa tabii sıkıyorsa. Bunun dışında bir karış toprak isteme. Bak ya bütününü iste tamamını o da sıkıyorsa veyahut parça parça öyle olmaz. Ha parça ha vatanın bütünü. Ha bir karış toprak ha bin kilometre hiç fark etmez, ha 2 bin kilometre aynıdır. Bir karışla 2 bin kilometrenin hiç farkı yok ha onu istemişsin ha onu istemişsin. Aynı karşılığı alırsın. Onun için bizi hiç uğraştırmasınlar, lafı uzatmaya da gerek yok. Biz Türkiye’yi böldürtmeyiz. İngiliz derin devleti kendi korkaklığını, kendi ahmaklığını insanlarda var zannediyor. Türk milletini anlamamışlar. Ordumuz doğru yolda, şehit de veriyor olabiliriz. Bundan sonra da şehit olabilir hiç fütur verecek bir şey yok. Bu hükümeti de yıpratmaz, orduyu da yıpratmaz, devleti de, milleti de yıpratmaz hiçbir şey olmaz. Bin şehit de veririz, 2 bin şehit de veririz gerekirse, Türkiye’yi böldürmeyiz bu bilinsin.

 

(Fırat Kalkanı Harekatı’na katılan askerlerimiz teröristlerden temizlenen Cerablus’taki ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitim ve giyecek yardımı yaptılar.)

Türk ordusu dünyanın hiçbir ordusu gibi değildir bu çok nettir. Dünyanın en merhametli ordusudur aksini hiç kimse ispat edemez net, yüzde yüz herkes bilir bunu. Bu meşhur bilinen bir konu. Asker hiç fütur vermesin doğru yoldalar. Bak ben çok vicdanlı bir insanım doğruya doğru, asker şu an doğru yapıyor. Yanlış bir şey olursa söyleriz. Devam, ablukaya da devam sarsınlar etrafını aslanlar ne gerekiyorsa yapılsın. İstiyorlarsa benim aslanların hepsini de alıp götürsünler, beni de götürsünler bu işi çok iyi beceririm, inşaAllah. Yani destan yazarım evvelAllah.

 

(“Afrin hakkında ne düşünüyorsunuz?” izleyici sorusu)

Afrin’in alınması gerekiyor. Fakat belki acele etmeyebiliriz çok acele etmeden sararak, sararak adım adım. O 360 derece sarma çok önemli, zaten herhalde genelkurmay bunu çok iyi bilir de ben usulen söylüyorum. Asker bu işin kitabını yazmış mükemmel bilirler. Yalnız şu tünel işi ona girsinler bence tünel işine. Alttan evlere süper olur, “merhaba biz geldik” gibisinden. Şehrin ta ortasına kadar girebilirler tünelle. Mesela şehrin meydanını alabilirler tünel kazarak, şehrin meydanı direkt orada asker birden ortaya çıkabilir hiçbir şey de yapamazlar. Çünkü evlerde şimdi bunlar köpek gibi saklanıyorlar. İt gibi titreyerek bekliyorlar. Meydanına çıksan hiçbir şey yapamaz. Bu Osmanlı savaş taktiği, kurt kapanı. İslamiyet’ten sonra hilal taktiği deniliyor, evet o olabilir. Bir de riskli bölgeleri önceden topçu ateşiyle sakinleştirmek. Mesela risk alanlarını meydanları özellikle, oraya tuzak kurmuş olabilirler. Boş meydanlar, askerin çıkarma yapabileceği, inebileceği yerler. Bilmiyorum şehrin krokisi olmadığı için bir şey diyemiyorum ama şehrin mutlaka boş bir meydanı vardır. Oranın önce topçu ateşiyle bir biftek hale getirilmesi gerekiyor. Sonra tünel kazılarak oradan, hem paraşüt indirmesi yapılır hem tünelle içeri girilebilir. Çünkü biraz uzun sürebilir o şehir savaşı olacağı için belki bir-iki ay, iki-üç ay sürebilir. Çünkü çok özenli çalışma yapması gerekiyor askerin. Tünel de çok büyük kolaylık olur.

 

(Reuters haber ajansı, Esad rejiminin başka bölgelerdeki YPG güçlerinin Afrin’e militan sevk etmesine göz yumduğunu iddia etti. Sevkiyat YPG kontrolündeki iki kantondan gerçekleşti. Habere göre, Esad rejimi Türkiye’ye karşı YPG’ye dolaylı yoldan destek oluyor. Ayrıca Esad’ın PYD’ye insani destek verdiği de iddialar arasında.)

Onu ben söyledim. Gerçi Tayyip Hocam vicdanen rahatsız oluyor bundan ama Esad’ın adamlarıyla MİT gidip konuşsun. “Bunlar alçak, kahpe bunlara yardım etmeyin, biz de bunların kafasını ezelim, bizim sizinle bir alıp-veremediğimiz yok, seçimler olur normal hükümeti kurarsınız işinize gücünüze barksınız” denebilir. Makul sevecen bir üsluba ihtiyaç var. Esad’la konuşmak şart değil ama Esad’ın adamlarıyla konuşulabilir.

 

(Diyanet’le ilgili haberlerin verildiği Dini Haber Sitesi “Diyanet İşlerinden teröre neşter” başlığıyla bir haber yaptı. Haberde, Diyanet’in terör sorunlarına yönelik bir çalışma başlattığı söyleniyor. Şu şekilde; Türkiye’nin birliğini hedef alan sorunlara el atan Diyanet, Doğu ve Güneydoğu’da teröre karşı halkı bilinçlendirecek. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde terör olaylarının dini ve ahlaki eksiklikler neticesinde ortaya çıktığı anlatılacak. Kamu kurumları ve STK’larla da çalıştaylar yapılarak oluşabilecek tehditlerin engellenmesi sağlanacak.)

Ama bak, demek ki sözüm etkili olmuş hemen akabinde, bak PKK ve terör örgütlerinin aleyhine Diyanet faaliyet yapacağını söylüyor, ilk defa oluyor tarihinde. Demek ki uyarım faydalıymış. Kızacak bir şey yok dediklerim doğru. Ben sizi mahcup etmek için söylemiyorum, küçük düşürmek için söylemiyorum ibadet olarak söylüyorum bunu Allah rızası için. Nitekim de dediğimin doğru olduğunu görmüşsünüz ki gereğini yapıyorsunuz.

 

(“Yalnızlık Allah’a mahsus mudur?” izleyici sorusu)

Allah hiçbir zaman için yalnız olmadı. Ne zaman bu sözü söyleseler ben buna hayret ediyorum. Allah ne zaman yalnız oldu? Sonsuzdan beri melekler var, sonsuzdan beri insan var. Sonsuz öncede de Allah insanı biliyor sonsuz sonrada da biliyor. Nereden çıkartılar bunu anlamadım. Yani sonsuz evvelde Allah insanı bilmiyor muydu? Biliyorsa var demektir yani. Sonsuz sonrada da bilemez diyorlarsa yine bu da küfür olur. Sonsuz sonrada da bildiğine göre her zaman Allah yalnız kalmamış.

 

(İngiltere Parlamentosu’nda PYD-PKK konusunda bir toplantı yapıldı. Avam Kamarası’nın Dışişleri Komisyonu Başkanı Tugendhat, elde edilen kanıtların PKK ve YPG arasındaki bağı ortaya çıkardığını belirtti. Ülkesinin bu konuda takındığı tavrı bir an önce netleştirmesi gerektiğinin altını çizdi. Hazırladığı raporda Türkiye’nin YPG’yi bir terör örgütü olarak gördüğünü, Amerika’nınsa PYD’yi IŞİD’e karşı müttefik olarak görüp silah sağladığını söyledi. “Müttefiklerimiz bu konuda farklı görüşlere sahip. Ancak İngiltere artık pozisyonunu almalı. Şu anda bu konuda İngiltere’de tutarsızlık var” dedi.) 

Buna gülüyorlardır. Bilmiyorum demokrat takıl diye talimat da vermiş olabilirler de. Olayı baştan sona organize eden zaten İngiltere, İngiliz derin devleti. Bunun sözünü de kimse kaale almaz ayrıca. Parlamentoda PKK toplantılarını yapıyorlar beş kere ayrı ayrı. Adam buraya geldi “benim haberim yok, ne toplantısı yaptığımdan da haberim yok” diyor. Küçük erkek çocuklarıyla cinsel ilişkiyi savunan derneğin pankartıyla geziyor, iki yıldan beri her yerde propagandasını yapıyor. “Ben bu derneğin ne işe yaradığını anlamadım ben bilmiyorum” diyor “ben bilmez” diyor, turist havasında.

 

(Milat Gazetesi Yazarı Muhammed Özkılınç, kadınların çalışmasına karşı çıkan bir yazı yazdı. “Bugün kadın çalıştığı işyerlerinde tamamen erkeklerle yan yana, iç içe çalışmakta, aynı pozisyonda servislerle işyerine gitmekte, bu gidiş gelişler çoğu kere gece yarılarına kadar olmaktadır. Birçok defa tek erkekle baş başa halvet durumları yaşamaktadır. Ayrıca, kadın kendi ekonomik bağımsızlığını kazanmışsa eşine karşı itaat ve saygı olayı bitmiştir” dedi. Milat Gazetesi Yazarı Muhammed Özkılınç.)

Bunların kendi dünyaları var. Bütün Türkiye'yi de o modele oturtmak istiyorlar. Halbuki bizim gençliğimiz çok modern ve süper kaliteli, hepsi Atatürkçü aklı başında, Kuran Müslümanı gayet de aydınlar bunların dünyası ile hiç uyuşacak gibi değiller. Aralarında dağlar, boyutlar var. Boş yere uğraşıyorlar. Kendi aralarında gittikçe küçülerek yok oluyorlar. Kendi çocukları da yurt dışında okuyor birçoğu bunlarla hiçbir alakaları, hiçbir bağları olmuyor.

 

(Son derece dindar Katolik bir ülke olan İrlanda'da, 1993 yılına kadar eşcinsellik suç kabul ediliyordu. Ancak kısa sürede ciddi bir değişim oldu ve yakın zamanda, homoseksüel olan Leo Varadkar Başbakan olarak seçildi. Daha sonra İngiliz The Guardian Gazetesi şöyle yazdı: “Politikalarından nefret ediyorum ama homoseksüel birinin, İrlanda Başbakanı olmasına seviniyorum” diye başlık yaptı.)

Her yerde homoseksüelleri başbakan yapıyorlar. Ve bu gizli homoseksüel lobisi, mesela gazetecilerin çocuklarını, siyasetçilerin çocuklarını; hakimlerin, savcıların çocuklarını, onları da homoseksüel yapıyorlar ve gizli bir şantaj sistemi kuruyorlar. Büyük bir felaket.  Buna çok dikkat etmek lazım.

 

(“Huzurevleri hakkında ne düşünüyorsunuz?” izleyici sorusu)

Bir anneyi huzurevine bıraktığımızda, bırakırlarsa orada meydana gelecek psikolojik gerilim, o psikolojik ızdırap, Allah vermesin o anneyi, bir haftada, on günde bile öldürebilir. Yani eğer hassas birisiyse çöker. Anneler, babalar huzurevine bırakılmaz ama Allah esirgesin hiç kimsesi yoktur, oğlu, ecdadı hiç kimsesi yoktur; bırakılır, tamam ama herkesin, sahip çıkması lazım. Liseliler, ortaokul öğrencileri falan her akşam, mesela bir lisenin orayla anlaşması lazım. Her akşam iki öğrenci oraya gidip ahbap olması lazım. Onun bir ihtiyacı var mı, bir şey var mı, onunla sohbet edip, konuşup, onun yanında, onun gönlünü almaları lazım. Bu, zor bir şey değil. Onu paylaşmaları lazım, oradaki insanları, liselerin. Her lise öğrencisine, zimmetlenmesi lazım o annelerin, babaların. Değil mi ya? Mesela o eve gidiyor huzurevine, ne yapacak? Oraya sandalyesini koyar, yanına oturur. “Ne yapıyorsun? Nasılsın iyi misin? Ben, senin evladınım. Telefon numaram bu, beni ara, her zaman yanındayım.” Gider, ertesi gün başka iki öğrenci gelir, gider; başka gün, iki başka öğrenci gelir. Öğrenciler, nöbetleşe o evlerde o annelere, babalara; yalnız olan annelere, babalara sahip çıksınlar. Özellikle liseler, lise 1, lise 2 ve lise 3. Rahatça olur, gayet de güzel olur. Devletin kontrolünde zaten değil mi? Koltuk atacak yanına, yemek yerken yanında beraber yemek yerler. Gönlünü alır. O, onları açar, rahatlatır. Dostun olmaması, ahbabın olmaması bir insanı çökertir. O yüzden ben huzurevlerini kabul etmiyorum. O şekliyle kabul etmiyorum. Ama ziyaret edilerek, sevilerek olur.

 

Sevgi Cimrisi Hasis İnsanlar İltifat Etmeyi, Güzel Söz Söylemeyi Bilmezler. Allah, Sevgiyi ve Güzelliği Allah’ı Sevenlere Verir

Sevgisiz olunca, merhametsiz olunca takdir etmeyi karşı tarafa bir gereksiz ihsanda bulunma gibi görüyor. Takdir etmeyince de karda olduğunu düşünüyor. O da hasutluğundan, cimriliğinden ve pintiliğinden. Sevgi cimrisi bunlar, sevgi pintisi. Sevgiyi dağıtamıyor, iltifatı dağıtamıyor pinti, cimri yani. Hasis, sevgiyi dağıtacak gücü yok. Sevgi fakiri yani hastalanmış, Allah aklını almış. O yüzden böyle rezil oluyorlar. Onların zaten bir faydası olsa, bir güzelliği olsa Allah onlardan onu südur ettirirdi. Demek ki pisler ki Allah onların içinde sadece pisliği tutuyor, sevgiyi ve güzelliği başka Allah'ı sevenlere veriyor. Allah seni cennette bana kardeş etsin çok nurlu güzel bir insansın maşaAllah. Elin yüzün nur gibi. Tesettürün için de tebrik ediyorum maşaAllah diyorum.

 

Mehdi (as) Hakkında Hadis Açıklamaları

İmam-ı Rabbani diyor ki: “Geleceği Allah tarafından söz verilen İmam Mehdi velilik olgunluğunu tam alır.” Tam yani ekmeli velayet, en yüksek velayet mertebesine çıkar. “Bu yüce yol üzerine gelir” velayet yolu üzerine gelir “ve bu yüce silsileyi tamamlar. Çünkü bütün velilik bağlılıkları bu yüce bağlılığın altında bulunur” yani bütün gelmiş geçmiş bütün veliler Mehdi’nin velayet bağının altında bulunur diyor. En yüksek velidir diyor. “Çünkü bütün velilik bağlılıkları bu yüce bağlılığın altında bulunur.” (İmam-ı Rabbani, Serhendi, Mektubat 251- 1. Cilt. 550. Sayfa)

“Mehdi maneviyatı manası büyüktür onunla İslam’a ve Müslümanlara büyük güç gelir” diyor İmam-ı Rabbani. “Onun veliliğinin de de açık ve gizli büyük etkileri vardır.” Bak “Onun veliliğinin de” velayet mertebeliğinin de “açık ve gizli büyük etkileri vardır.” Bak açık etkisi var bir de gizli etkileri vardır. “Çok olağanüstü durumların sahibi olur” Mehdi, “onun zamanında” Mehdi (as)’nin zamanında “hayret veren durumlar ortaya çıkar.” (Mektubat 381 2. Cilt 1169)

“Mehdi saf İslam ilkeleri üzerine yeni düşünce oluşturur ve halkın anlayışını değiştirir. İlimde ve siyasette güçlü bir harekete girişir. Cahiliye onu parçalamak üzere bütün gücünü bir araya toplar.” Cahiliye yani münafıklar, iti kopuğu, sırtlanı, çiyanı, homosu hepsi birleşirler diyor. “Cahiliye onu parçalamak üzere bütün gücünü bir araya toplar ama sonunda cahiliye yenilir ve güçlü bir İslam Birliği kurulur.” Kim diyor bunu? Mevdudi diyor. Büyük İslam alimi Mevdudi. (İslam’da İhya Hareketleri sayfa 47-48)

Yine Mevdudi diyor ki, büyük İslam Alimi Mevdudi; “Mehdi zamanının en iyi komutanı ve önderidir. Çağının bütün gerçeklerini bilir.” Biliyorsunuz Mevdudi çok ünlü bir alim. “Çağının bütün gerçeklerini bilir, tam bir yönetici yeteneğine sahiptir. Ona ilk karşı çıkanlar çağının yeniliklerine ayak uyduramayan gelenekçi alimler sınıfından sufi takımından başkası olmaz.” Gelenekçi Ortodoks Müslümanlar ona karşı çıkarlar diyor bir kısmı. Ve sufiler, bazı tarikat ehli kişiler ona karşı çıkarlar diyor. Yani tarikat ehli olan bazı kişiler. Kim diyor? Mevdudi, İslam’da İhya Hareketleri sayfa 52-55. 

“Ey Ebu Hureyre” diyor Peygamberiz (sav)  “Bu Mehdi cemaati zor ve güçlü bir yola girerek peygamberlerin derecesine kavuşurlar.” Hureyre’ye diyor Peygamberimiz (sav). “Allah kendilerini doyurduktan sonra açlığı, giydirdikten sonra çıplaklığı, içirdikten sonra susuzluğu tercih ederler. Allah’ın Katındakine ümitlerini bağlayıp bunları terk ederler” dünyayı terk ederler. “Hesabından korku duyarak helali dahi dikkatli kullanırlar. Dünyaya sadece bedenleri ile ilgi gösterirler. Onun herhangi bir şeyi ile bile iştigal de etmezler. Onlar Rablerine olan itaatleri karşılığında melekler ve peygamberler dahi hayrete düşerler” diyor. “Ne mutlu Mehdi talebelerine, ne mutlu Mehdi talebelerine Allah’ın onlarla aramı birleştirmesini ne kadar çok isterdim” diyor Resulullah (sav). Bak nasıl imreniyor Peygamberimiz (sav). El-Vesaya li-İbnü'l-Arabi, Halet Ef. no:198/2, 486-a yaprağında var.

 

(Sabah’tan Metin Altınok RTÜK’le ilgili şöyle bir yazı yazdı; “Lafı dolandırmadan söyleyeceğim, bu zamanda eski çağa ait bir kurumun interneti düzenlemesi ya da denetlemesi düşünülemez. Kaldı ki özel ağ sistemlerinin birinin bin para olduğu düşünce zaten RTÜK istese de bunu yapamaz. Ayrıca hukuk sistemimizde hangi içeriğin suç, hangisinin serbest olduğuna karar verecek mekanizmalar da zaten mevcut. Tarihi filmlerde bile ne içilip, ne yenildiğini denetleme hakkını kendisinde bulan bu kurum illa olacaksa işi belli; lisans haklarını vesaire düzenlemek denetlemek, o kadar” dedi.)   

RTÜK yeni yeni hamleler yapmasın bence de o doğru söylüyor. Türkiye bir garip görünecek yani çok çok garip görünecek. İnternet, televizyonlar her şey çok kontrollü zapturapt altında gibi görünecek. Bence abartmaya gerek yok yani makul bir özgürlük olmasında fayda var. Avrupa tipi bir özgürlük şart. Biz kendimize has özel bir yöntem geliştirmeyelim bence.

 

(ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Junior’un eşi Vanessa Trump, Trump Junior adına gönderilen bir mektubun içindeki beyaz tozun etkisiyle hastaneye kaldırıldı. Trump Junior’un karısının mektubu yerel saatle 10’da açtığı kaydediliyor. Mektubun içindeki tozunsa ne olduğuna dair henüz bir açıklama yapılmazken polisin olaya ilişkin soruşturma başlattığı kaydedildi.) 

İşte o da İngiliz derin devletinin gözdağı vermesi. Bunun boyutları daha da artacaktır. İftiralar, hakaretler, rezillikler peş peşe gelir. İngiliz derin devletinin kepazelik yöntemlerinden biri de bu. Bu İngiliz derin devleti bayağı daraldı peş peşe peş peşe bir hareketlenme var bugünlerde Allah hayra yazsın. O nasıl daraldıklarına dair bütün yazıları bir araya getirip okursanız…

 

(“İnsanlarda utangaçlık huyu neden var?” izleyici sorusu)

O, çocukluktan öğretiliyor. Bir kısım utanma faydalı tabii güzel, mesela bir genç kızın utanması, bir şey söylediğinde kıpkırmızı olması falan çok güzel. Haya, imandandır derler. Haya, güzel bir şey de ama meşru helal olan bir şeyde utanma o işte facia. O çok kötü. O şeytandan, onu irade kullanıp yenmek lazım.

 

(Diyanet 2018 programını açıkladı. Programa göre Diyanet yeni tefsirle birlikte TV ve Radyo yayınlarına 7 milyon TL bütçe ayırdı. Yeni hazırlanacak Kuran tefsiri için de 1 milyon TL’lik bütçe ayırdı. Programa göre Kuran-ı Kerim’in gençlerce daha iyi anlaşılabilmesi için günümüz Türkçesiyle meali yazılacak.)

Bak güzel. İman hakikatleri anlatsınlar, Kuran mucizeleri anlatsınlar, homoseksüelliğin çirkinliğini anlatsınlar, yanlışlığını anlatsınlar. PKK’yı bütün rezillikleriyle filmlerle belgelerle detaylı anlatsınlar. Komünist tehlikenin Türkiye için ne kadar riskli olduğunu anlatsınlar. Darwinizm’in ne kadar yanlış olduğunu, materyalizmin ne kadar yanlış olduğunu, Allah’ın varlığını birliğini delilleriyle anlatsınlar.

 

(“İnsanlar neden kılık kıyafetine önem vermiyor?” izleyici sorusu)

Aslında inançtan kaynaklanıyor. Adam, “güzel giyinsem ne olur, beğenilsem ne olur beğenilmesem ne olur, zaten sevilmiyorum, zaten sevilecek kimse yok” şevk yok. Yoksa bu şekilde olmaz. Mesela 60’larda falan öyle değildi insanlar. Sevmeyi sevilmeyi beğenilmeyi biliyorlardı ve çok şık güzel giyiniyorlardı. Ama sonra sevmek ve sevilmek ortadan kalkınca, deccal bunu ortadan kaldırınca genç kızlar, delikanlılar için de artık beğenilmenin bir anlamı kalmadı. Şık giyinme değil artık işlevsel giyinme esas oldu. Sadece ihtiyacı kadar giyiniyor o kadar. Yoksa zenginlerde de görüyoruz, saçını üç numaraya tıraş ediyor, bir tişört giyiyor, kısa bir şort giyiyor ayağında lastik ayakkabı sokağa çıkıyor. Öyle bir konusu yok. “Beni kim beğenecek?” diyor “ben kimi beğeneceğim?” diyor. Sevgi kalkınca böyle felaket olur. Onun için sevgiyi yaymaya süratle devam ediyoruz. Bu belayı sürekli tamir ediyoruz şu an.

 

(“Münafıkla müşrik arasındaki fark nedir?” izleyici sorusu)

Münafık Müslümanların içerisinde yetişir, her türlü bilgiyi edinir. Ve bunu Müslümanların aleyhine küfürle ve müşriklere ittifak ederek ömrü boyunca kullanmak ister. Böylece Müslümanlara karşı bir mücadele verdiğini düşünür. Müşrikse Allah’ın gücünü kabul etmekle beraber Allah’ın dışında da güçler kabul eder yani Allah gibi güçler olduğuna inanır. Buna da müşrik deniyor. Mesela ilacın Allah gibi güçlü olduğuna inanır. Mesela küçük bir ilaç diyor ki “bu baş ağrısını geçirir.” Allah mı geçirir bu mu? “Yok bu geçirir” diyor. “Allah’ın gücüne gerek yok burada” diyor. Bu şirktir, bunun gibi.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."