Sayın Adnan Oktar'ın 10 Mart 2018 tarihli sohbetinden önemli başlıklar

A9 TV, 10 Mart 2018

 

(Adnan Bey, siz daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Zeytin Dalı Operasyonu’nun adını belirli bir hikmetle Kuran’ın işareti üzerine koyduğunu söylemiştiniz. Nitekim bugün Cumhurbaşkanımız da aynı açıklamayı yaptı ve şöyle söyledi: “Biz operasyonun adını Zeytin Dalı boşuna demedik. Rabbimiz ne diyor Tin Suresi’nde?” Kovulmuş şeytanın şerrinden Allah’a sığınırım; “Vettiyni vezzeytuni, Ve turi siyniyne, Ve hazelbeledil'emiyni. (Tin Suresi 1-3) Yani, İncire ve zeytine andolsun, Sina dağına, ve şu emin beldeye güvenli şehre. (Tin Suresi 1-3) Bakın Rabbimiz zeytine ve emin belde olarak bu beldeye yemin ediyor. İşte şimdi biz elinde zeytin dalı sallayanlara da selam olsun diyoruz. İnşaAllah bu emin beldeye de böyle yürüyoruz” dedi, maşaAllah.)

Tayyip Hocam dürüst delikanlı, samimi bir Müslüman. Oradan buradan laf atanların lafını anında ağızlarına tıkıyoruz. Laf olsun laf beri gelsin, münasebetsiz münasebetsiz itirazlar. Mantıklı makul hiçbir itiraz yapmıyorlar hiç. Zaten cevabını verdin mi hemen tık susuyorlar.

 

(Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı MHP Eski Milletvekili Atilla Kaya, Cumhurbaşkanımız’ın bozkurt işareti yapmasını şöyle eleştirdi: “Erdoğan AK Parti Mersin İl Kongresi’nde parmaklarıyla rabiasını sayarken araya bozkurt işaretini de sıkıştırmış. Buna da sevinenler olmuş. Allah’tan zamanında bizi uyarmıştı ‘gerekirse papaz elbisesi bile giyerim’ dedi diye de şaşırmadık” dedi.)

Her halükarda bozkurt bütün Türk milletine ait bir semboldür. Ne alakası var? CHP’li de bozkurt sembolü yapabilir, MHP’li de yapabilir, herhangi bir vatandaş da yapabilir. Türk milletinin sembolüdür bozkurt. Azerbaycan’a git MHP’yi bilmezler ama bozkurdu bilirler. Kazakistan’da, Tacikistan’da, Özbekistan’da birçok yerde birçok kişi MHP’yi bilmez ama bozkurdu bayağı iyi bilirler. Türklüğün sembolüdür. Dolayısıyla yakışık almamış üslubu. Tekelleştirme diye bir konu olmaz, anlamı da olmaz. Tayyip Hocam orada güzel bir jest yapmış. Bir Türk evladı olarak Türklüğün sembolü olan bozkurdu bozkurt işaretiyle ifade etmiş. Ve güzel bir tavır göstermiş, güzel bir hareket bu, güzel bir davranış. Takdir etmesi gerekirken yeren bir üslup çok çok garip olmuş. Ayrıca “papaz elbisesi de giyerim” bu Müslüman taktiğidir zaten. Birçok sahabe zamanında istihbarat amacıyla birçok yere gitmişlerdi. Osmanlı döneminde de Osmanlı istihbaratı birçok yere girmişti. Mesela kiliselere girmişlerdi papaz kıyafetiyle, papaz görünümüyle girdiler. Başka ibadethanelere girdiler, başka yerlere girdiler her yere girdiler. Nitekim şu an Milli İstihbarat Teşkilatı da faaliyet sahası içerisinde bu yöntemler vardır. Bir devlet adamı olarak devletin ali menfaatleri için ‘ben gereken her şeyi yaparım’ diyorsa bir insan bu bir yiğitliktir, bir üstünlüktür. Çok önemli bir işareti ifade ediyor, diyor ki; “Ben bir şey yaptığımda sakın bunu yanlış anlamayın, bir bildiğim vardır, bir taktik yapıyorumdur” diyor. Nitekim ne demişti? “Ben Büyük Ortadoğu Projesi’nin eş başkanıyım.” Millet “abov Türkiye gitti” falan dediler “İslam alemi gitti” falan dediler. Sonra ne yaptı? Afrin’e beş koldan girdi hilal hareketiyle. Hani eş başkan? Eş başkan böyle bir şey yapmaz, değil mi? İşte sözünün anlamı buydu “ben gerekirse papaz kıyafeti de giyerim.” Mesela buraya istihbaratçılar da geliyorlar, şunlar bunlar da geliyorlar. Adamlara “ha, hı” diyor yani, konuşmalarını dinliyor. Kabul ediyor anlamında değil. Aslında biz hiç sokmayız onları da ayrı mesele. Ama gerekirse de onlar olmasa da başkasını istihbarat amacıyla dinleyebilir. Yani orijinal kaynaktan konuyu öğrenmek için dinleyebilir. Devletin başı. Yani ledün ilmi hakkı vardır cumhurbaşkanının, ledün ilmi hakkı vardır. Tabii vahiyle olan ledün ilmi tarzı değil, öbür tarzdaki ledün ilmi. Papaz kıyafetinden kastı ledün ilmidir-ilmi ledün. Yani “zahire bakmayın batına bakın” diyor. Kastedilen bu. Daha da genişletilecek olursa anlam daha da genişler ama şu an yeterli açıklamayı yaptık.

 

(Yeniçağ internet sitesi Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Çolak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bozkurt işareti yapmasını samimi bulmadığına dair bir paylaşımda bulundu. Ve daha önce Cumhurbaşkanı’nın bozkurt karşıtı bir açıklama yaptığını hatırlattı. “22 Ocak 2017’de ‘AK Partililer bozkurt işareti yaparsa şaşırmayın’ yazmıştım. Önce Başbakan Yıldırım, bugün de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bozkurt yaptı. Aynı Erdoğan ‘ben bozkurtla dolaşmıyorum, ben eşrefi mahluk olan insanlarla dolaşıyorum’ demişti” dedi.)

O zaman için öyle demiş olabilir. İnsan zamanla gelişiyor, birçok eski inandığı şeyi terk ediyor. Dedi mesela “Ben Saadet Partisi’ndeki, Milli Selamet Partisi’ndeki mantığımı değiştirdim” dedi. Sonra yine değiştirdi tavrını ve Milliyetçi Hareket Partisi’yle iç içe oldu. Demek ki Türklüğün sembolü olan bozkurdu güzel bulmuş yani bir putperest işareti gibi değil Türklüğü güzel anlatan hoş bir amblem olarak görmüş. Çünkü mübarek bir hayvandır kurt, temiz asil bir hayvandır. Dolayısıyla fikirlerinin değişmiş olması son derece normal. O bozkurt işareti yapmasıyla milyonların gönlünü fethetti. Son derece isabetli ve doğru hareket ediyor. Batuhan Çolak aslında iyi bir insan, dürüst bir insan. Güzel bir şeyi güzel karşılaması lazım. Olmamış bu üslup, olmamış. Bozkurdun unutulmaya çalışıldığı bir dönemde, Rahmetli Alparslan Türkeş’in isminin unutturulması için gayret edildiği bir dönemde bozkurdu gündeme getirmek akılcı bir hareket, güzel bir hareket. Sayın Alparslan Türkeş’i de tam anlamıyla gündemde tutacağız ve tırmandırarak gündemde tutacağız. Unutulmasına asla müsaade etmeyiz.

 

Yanlış Yapmak Çok İyi Bir Eğiticidir. Mümin Yaptığı Yanlışlarla Doğru Yolda Olmakta Kararlılık Kazanır ve Hep Doğruyu Arar

Kesindir demeyeyim ama yanlışlar çok faydalı. Çok çok faydalı ve çok etkilidir. Çünkü yanlış bir kere insanı geriyor zaten, kızıyorsun yanlışa ve doğruyu yapmada azimli oluyorsun. Ve her doğruyu yaptığında da bazen o yanlış da aklına geliyor. O yüzden eğitici olarak çok mükemmel bir şey yanlış. Allah onu özel yaratır. İstesen de, kader geriye de alınsa yine olur o. O yüzden yanlışa üzülmek doğru değil. Çünkü pişman olmuşsun, pişman olma demek üzülme anlamında değil. “Pişman oldum” diyor, içki içiyor sabahlara kadar, kafasını duvarlara vuruyor. Pişman olma öyle olmaz, akılcı olarak vazgeçme ve dikkatlice bir daha tekrar etmemede azimli olmaya denir pişman olma diye.

 

(Şam Üniversitesi Öğretim Üyesi Bessam Ebu Abdullah, Çarşamba günü Suriye’nin en yetkili karar mercii ve medya mensuplarıyla özel bir toplantı yapıldığını söyledi. Bu toplantıda Şam hükümeti YPG’yi ülkeyi bölmeye çalışan bir terör örgütü olarak gördüğünü söylemiş ayrıca Türkiye ile işbirliği konusunda hükümet yetkilileri şunları söylüyor: “Kardeş Türkiye ile sorunları görüşmeye hazırız. Ancak masada sadece YPG-PKK meselesi değil tüm terör örgütlerine karşı ortak mücadele konsepti olmalıdır. Erdoğan ile görüşme de kucaklaşma da olabilir. Yeter ki bu görüşme ve kucaklaşma Suriye, Türkiye ve bölgenin bütünlüğü, egemenliği ve birliğine hizmet amaçlı olsun” denilmiş.)

Türkiye bölgenin hatta dünyanın en samimi ülkesidir, en merhametli ülkesidir. Böyle hiç kimsenin canını yakmaya, kimseyi huzursuz etmeye de Türkiye’nin niyeti yok. PKK zihniyet olarak Allahsız, Kitapsız, dinsiz, imansız İslam düşmanı. Rahatça adam öldüren, insanlarımızı şehit eden acımasız, gaddar, psikopat bir yapılanma. Bir de homoseksüel bunlar. Biz bunlardan tiksiniyoruz özetle ve çok tehlikeli buluyoruz, pislik buluyoruz. Bu adamlarla beraber yaşamak istemiyoruz, iğreniyoruz yani. Suriyelilerle bizim ne alıp-veremediğimiz olur? Kardeşimiz, beraber camide Alevi de olsa, Şii de olsa, Bektaşi, Sünni hep beraber camide namaz kılarız, beraber yemek yeriz, sohbet ederiz. Düğünlerimiz bir, eğlencemiz bir her şeyimiz bir, yemek yapma stillerimiz bir. Biz bizimle anlaşırız bizim problemimiz hiçbir şekilde olmaz. Bu pislik ahlaksızları istemiyoruz tiksiniyoruz adamlardan. Adını bile duyduğumda tiksiniyorum, olay bu. Suriye ile ne alıp-veremediğimiz olabilir yani? Toprağı işgal... Yok kardeşim. Ha şu anlamda biz işgal etmiş olarak kabul edebilirler ki öyle bir şey yok da öyle düşünüyorlarsa; oranın bize dost olmasını istiyoruz. Yani biz bir yeri aldıysak orası bize dost olmalı. Biz boş yere emek vermek istemeyiz. Mesela Afrin’i aldıysak Afrin bizimle dost olmalı. Biz Afrin’i seviyoruz, Afrin’in de bizi sevmesi lazım, şehit verdik buna karşılık sevgi isteriz. Bu sevgiyi göremezsek bekleriz o zaman, o sevgiyi görünceye kadar bekleriz. Bu olmaz, aksini istemeyiz. Çünkü o da başka türlü bir PKK kafası olur. Yani nefret adamı oraya gelirse yine istemeyiz biz. Bize dost olan bizi seven gelsin o kadar, istediğimiz bu. Suriye bizi seviyorsa biz Suriye’yi kat kat severiz hiçbir sorun çıkmaz.

 

(“Başarının temelinde ne yatar?” izleyici sorusu)

Başarının temelinde, sana garip gelecek ama başarı diye bir şey yok. Sadece kadere tabii olmak vardır. Başarıyı zaten Allah yaratmıştır. Sen, samimi olursan. Mesela bak Mehdi (as), başarılı. Mehdi (as)'nin, ne özelliği var? Sadece Allah'ın ruhu, başka bir özelliği yoktur. Allah, onu seçmiş. Onun başarısı diye bir şey kesinlikle yok, Mehdi (as)'nin. Allah, ne varsa getiriyor; ne varsa kaderde getiriyor. O, ona sadece sabır gösteriyor ve samimiyet gösteriyor o kadar. Peygamberimiz (sav) de böyledir. Hz. İsa Mesih de öyle, mesela ölüye “kalk” diyor. Allah veriyor ona o gücü. “Ya mübarek amma gücü var” diyor. O, onun gücü değil; Allah'ın gücü. Nasıl yapsın onu o? Allah'ın, mazlum bir kulu, onun bir özelliği yok. Allah, sana o gücü verse, sen de kaldırırsın ölüyü. Allah, sana verse o gücü, sen de kaldırırsın.

 

(“Beyin insanı yanıltır mı?” izleyici sorusu)

Beyin tabii yanıltır çok rahat ama tabii beyin deyince de insanlar o et parçası bir şey yapıyor zannediyor. Beyinin etkisi sıfırdır, beynin hiçbir fonksiyonu olmaz öyle gibi görünür. Kasapta satılıyor koyun beyni bakın hiçbir şey yoktur blok ettir. Onun yapacağı hiçbir şey yoktur doğrudan Allah’ın verdiği akıl vardır. Allah’ın yaratması vardır onun dışında bir şey olmaz. Beyin, dışarıdaki titreşimi sana nasıl görüntü halinde göstersin ve nerde nasıl ışık yaratsın? Nasıl ışık yaratsın et? Işık yaratacak ışığı da sana gösterecek, renk yaratacak rengi sana gösterecek. Ses yaratacak sesi sana gösterecek, tat yaratacak tadı sana duyuracak. Dokunma hissini meydana getirip sana bunu hissettirecek beyin yapacak bunu böyle bir şey olmaz doğrudan ruhtur yapan.

 

(“Dava insanı olmanın temel özellikleri nelerdir?” izleyici sorusu)

Dava adamı orada yanlış anlaşılıyor olabilir. Müslüman için bir isim var zaten Müslüman, davası da zaten Kuran’dır. Şimdi ayrıca bir dava adamı kafası oluşmuş oluyor. Halbuki Müslüman zaten güzel ahlakının gereği olarak bir hayat yaşıyor, onu dava olarak da ayrıca bir bölüme ayırmak olmaz yani hepsi onun içindedir. Ama ona dava diyelim mi diyelim bir mahsuru yok yani öyle bir daha iyi anlaşılması için denebilir. Mesela bak gecenin üç buçuğu geçmiş mesela bu bir davadır. Adam vurup kafayı yatar bu saatte normalde öyle bir şey olmaz. Ama biz böyle bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Mesela beşe kadar en az değerlendiriyoruz yani sağlığa sıhhate zarar vermeyeceğini bilsek daha da devam edeceğiz, bu bir davadır. Bu neden? Allah’ın varlığını bilmenin de üstünde Allah'ın büyüklüğünün farkındayız. Ama şimdi bak her zaman söylüyorum, bir hamal amcaya “Allah büyük” diyor “Allah Kerim bir şey yapar bize” diyor. Büyükten kastını bilemez adam, onun için ev vardır, bahçesi vardır en fazla gökyüzü vardır gökyüzü kadar bilir. Allah büyük deyince o tarz bir şeyler bilir yani tarlayı yaratır, koyunları yaratmıştır. Amansız büyüklüğünü tam kavrayamaz onun için de gücünün belirli sınırlarda kalacağını düşünür Allah’ın. Zaten dua ederlerken de duyurmak için bayağı bir uğraşıyorlar da dikkat ederseniz. Anlatamadığı kanaatinde oluyor tekrar tekrar söylüyor yani Allah’ı haşa böyle zor anlayan birisi gibi görüyor. Halbuki ona dua ettiren zaten Allah. Allah’ın büyüklüğünü anlayan kişi kader içerisinde zaten dava denilen olayın içerisine sokulur ve o onu yaşar o. Mesela Bediüzzaman dava adamıydı. Peygamberlerin hepsi dava adamıdır. Süleyman Hilmi Tunahan dava adamıdır. Alparslan Türkeş rahmetli dava adamıydı. Erbakan Hocamız dava adamıydı.

 

Zebur’dan Mehdi (as) İle İlgili Açıklamalar

Mezmurlar yani Zebur’da Kuran'ın işaret ettiği ayet, Kuran'da Allah diyor ki; “Zebur’da var” diyor, “bakın” diyor. Dünya hâkimiyetiyle ilgili bak diyor ki Allah; “Davut soyundan güçlü bir kral” Mehdi’yi “çıkaracağım.” Zebur’a bakın diyor, biz bunu görüyoruz. “Mesh ettiğim” seçtiğim “kralın soyunu ışık olarak sürdüreceğim. Düşmanlarını utanca bürüyeceğim” rezil edeceğim diyor, “ama onun başındaki taç parıldayacak” diyor. Kuran, “Zebur’a bakın” diyor, baktık işte bu. Yine Allah Zebur’a bakın diyor bu konuda, gönderme yapıyor Allah; “Kralın” Mehdi’nin “adı sonsuza dek yaşasın, güneş durdukça adı var olsun, onun aracılığıyla insanlar kutsansın, bütün uluslar ‘Ne mutlu ona’ desin!” Bak, onun aracılığıyla insanlar kutsansın; insanları kutsayacak. “Bütün uluslar ‘Ne mutlu ona’ desin!” (Mezmurlar 72/17) Mezmur demek Zebur demektir. Mezmur kelimesinin karşılığı Zebur’dur. Kuran'da diyor; “Zebur’da böyle geçiyor” diyor Allah. “Bakın” diyor, Zebur’a baktığımızda bunu görüyoruz. “Mehdi egemenlik sürsün denizden denize Fırat’tan yeryüzünün ucuna dek.” Bak, Fırat’tan yeryüzünün ucuna dek, Fırat Türkiye’de zaten. Orada bir gönderme yapılmış. “Yeryüzünün ucuna dek” her yer Amerika, Rusya. “Rab kralını” Moşiyah’ı, Mehdi’yi “büyük zaferlere ulaştırır. Mesh ettiği krala” Mehdi’ye “sonsuza dek sevgi gösterir.” (Mezmurlar 18/50) Arapçada kitap anlamına geliyor Zebur, İbranice’de mektup anlamına gelir, Zebur. Zebur, bugün Kitab-ı Mukaddes külliyatı içinde Mezmurlar adıyla yer almış bulunuyor. Mezmurlar diye bakılınca ve 150 mezmurdan oluşur. Kuran buna dikkat çekiyor, “orada dünya hâkimiyetinden bahsediyor” diyor Allah. Yine Zebur’da; “Mehdi'nin üzerine celal ve haşmet koydun.” (Mezmurlar 21/5) “Mehdi'nin krallığının asası adalet asasıdır.” Bak, “Mehdi'nin krallığının asası adalet asasıdır, doğruluğu sever kötülükten nefret edersin.” Ucu bucağı yok, yani Zebur’da genişçe Mehdiyet anlatılmış. “Dağları aşıp gelen müjdecinin ayakları ne güzeldir” diyor. Mehdi (as)'nin ayaklarının güzel olduğunu belirtiyor Zebur. “Dağları aşıp gelen müjdecinin ayakları ne güzeldir. O müjdeci ki, esenlik duyuruyor. İyilik müjdesi getiriyor, kurtuluş haberi veriyor.” (Yeşaya 52/7) Ama çok acayip değil mi, ayaklarına kadar dikkat çekilmesi? “Dağları aşıp gelen” yani uzaklardan geliyor çünkü. “Rab'den korkan o adam kimdir? Canı iyilikte oturacak.”

 

(“Topkapı’daki Kutsal Emanetleri kim kullanacak?” izleyici sorusu)

Topkapı’ya kutsal emanetleri koyan Allah onu tabii ki bir amaçla oraya koydu, zamanı gelince onu kullandıracak. Resulullah (sav)’in hırkası niye tamir edildi? Çok sağlıklı, sıhhatli, tam giyilecek hale geldi, kılıcının bakımı yapıldı her şey tamam.  Mehdi (as)’nin teberrüken giymesi içindir. Sancak-ı Şerif de hazır, inşaAllah Mehdi (as)’nin zahir olduğu durumda o gün teberrüken Mehdi (as)hepsini kullanacak ve bunu göreceğiz ve Mehdi (as)’nin Türkiye’den çıkacağının, İstanbul’da çıkacağının da imzasıdır bu, net delilidir. Çünkü kutsal emanetler olmadan Mehdi (as) çıkmaz. Kutsal emanet de İstanbul’da olduğuna göre, Mehdi (as)’nin İstanbul’da çıkmasının mecburiyeti açık, aleni net görülüyor yani kesin delil. Alametler, emanetler, nerde ise Mehdi (as) ordadır. Kutsal emanetlerle çıkacağına göre, kutsal emanetler de olmadan Mehdi (as) çıkmayacağına göre, kutsal emanetler de İstanbul’da olduğuna göre, yer netleşmiş. Kesin İstanbul’da çıkacak.

 

(Adnan Bey, Zeytin Dalı Harekatı’nın 50. gününde, TSK ve ÖSO, Afrin kent merkezinin çevresindeki tüm köyleri ve tepeleri aldı ve bu tepelere konuşlandı. Şu anda bir kaç kilometre uzakta olan Afrin Kent merkezini gören hakim tepelere ulaşılması ile Afrin tamamen kuşatılmış oldu.)

Bu kuşatma zaten aldı demektir. Artık bundan sonrası teferruat. Sarmayı iyice yapıp iyice alana oturduktan sonra, kenar şehir evlerden başlayarak evlerde de yani o alınan yerlerde de, sabitleme ve iyice oturma yaparak yani tam böyle savunma mevzilerini iyice pekiştirerek, adım adım adım adım merkeze doğru ilerlerler. Yani ilk alınan yerlere iyice yerleşmek çok önemli. Ondan sonrası kolay. 1-2-3-4-5 sonuna kadar giderler. Şimdi ben askere zaten ne tavsiye vermek isterim, ne de taktik vermek isterim ama içim rahat etmediği için söylüyorum. Yoksa asker çok mükemmel planlıyor. Ordumuzun teknik gücü de çok iyi, istihbaratı da çok iyi. Her şey çok iyi, aşkı şevki de çok iyi ama sessiz de kalamayız tabii ki. Bir fikir, düşünce ifadesinde fayda var.

 

(Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Eğer siviller olmasa Afrin’i ele geçirmek 3 günlük işti” dedi. Suriye'de, teröristler ve kimi ülkeler gibi vicdanımızı, ahlakımızı, hassasiyetlerimizi rafa kaldırmış olsaydık Afrin'i ele geçirmek 3 günlük işti. Ama biz çok hassasız. Biz, onlar gibi olmadık, olmayacağız. Amacımıza ulaştıktan sonra, sınır güvenliğini sağlayarak topraklarımıza döneceğiz” dedi.)

Ne 3 günü? Allah vermesin ama en fazla 5-6 saat sürerdi. Olur mu, halı bombardımanı yapılır, bütün şehri yerle bir edersin. Yani ayakta tek bir şey bırakmazsın dümdüz olur. Halı bombardımanı yani halı bombardımanı demek, santim santim bombalama, böyle birer ikişer metre arayla. Öyle yapıyor bazı ülkeler halı bombardımanı. Hiçbir kimse kurtulamaz Allah vermesin. Uzamaz da, öyle bir şey olmazdı yani en fazla 5-6 saat sürerdi. Tayyip Hocam ehli iman tabii, Allah'tan korkuyor, Müslüman insan, vicdanlı insan var gücüyle özen gösteriyor. Suriye'de maşaAllah, Allah kısa sürede zafer verdi. Aslanlara da dolma yapmaya başlamışlar iyi, gördüm hoşuma gitti. Yaprak dolması, çok önemli, zeytinyağlı. Askere ne ya bir dolmayı bir lokmada yutar. Lokma hesabı ile sayacaksın. Bir askere, 40 dolma olması lazım. Ancak, 40 lokma, 40 dolma yani inşaAllah. Biber dolması, zeytinyağlı falan gelsin aslanlara. Her yerde yapalım. Helal olsun.

 

Her Atom Bir Alemdir. Atomda İnsan Aklının Çok Üstünde Bir Akıl Vardır. Müthiş Bir Hızla Milyarlarca Senedir Dönüyorlar ve Bir Kere Bile Çarpışmıyorlar. Bu, Allah’ın Muazzam Bir Sanatı ve İlmi

Atomlar, akıl almaz akıllı. Ya kardeşim 100 bin tur atıyor saniyede ve bak her an yörünge değiştiriyorlar yani sürekli nereden geleceği belli değil. Birbirine nasıl vurmaz bu? Bir tane, 2 tane, 10 tane değil. Saniyede 100 bin tur atıyor. Saniyede 100 bin tur ve nereden döneceği belli değil, nereden geçeceği belli değil. Her an yer değiştiriyor, her an hiçbiri birbirine vurmuyor. Bu ne bu?

Çok büyük olay ve her biri bir alem. 15 milyar yıldan beri dönüyor. Balyozla demirin üzerine vuruyorsun atom yerinden bile kıpırdamıyor muhatap dahi olmuyor. O dönme var ya dönme işi adam 100 bin kere dönüyor kale dahi almıyor o balyozla vurulmayı hiç, yani milim santim kıpırdamıyor devam ediyor.

Bu atom altı parçacıklar işte bu dönenler saniyede 100 bin tur atıyor 15 milyar yıldan beri dönüyor. Ömre bak,15 milyar yıl gazı yok, tuzu yok, benzini yok, hiçbir enerji kaynağı yok sadece Allah dedi diye dönüyor. Normalde enerji kaynağına ihtiyacı var, yok enerji kaynağı. Balyozla vuruyorsun hiçbir şey olmuyor, oksi asetilenle yakıyorsun hiçbir şey olmuyor.

Çekirdeğin etrafında saniyede 100 bin kilometre hızla dönüyor. Bak, çekirdeğin etrafında saniyede 100 bin kilometre hızla dönüyor. Bana mısın demiyor. Ne kadar? 15 milyar yıldan beri ömre bak. Bazen 100'e yakın elektron aynı yörüngede dönüyor. Bazen de elektronlar yörüngeler arası geçiş yapıyorlar hiçbir şekilde birbirlerine dokunmuyorlar sıyırma bile yok, kenardan sürtme bile olmuyor hiçbir şekilde dokunmuyorlar. Neden yörünge değiştirmeye gerek duyuyor o da belli değil. Yörünge değiştirdiği gibi ayrıca nereden geçeceği de belli değil. Her an onu değiştiriyor ama buna rağmen hiçbir şekilde birbirine vurmuyorlar 15 milyar yıl. Görüyor musun hızı? Bir saniyede en az 1 milyon tur yapıyor. 1 saniyede tik tak 1 milyon tur ve çarpma kesinlikle yok. 1 milyon tur atıyor hiçbir şekilde birbirine vurmuyor. Mesela 100 parça birden hareketli hiçbir şekilde çarpmıyorlar.

Saniyede 100 bin kilometre hız bu ne demek? Ve tek bir saniyede 1 milyon tur, 1 milyonu bir düşünün 1 milyon 1 saniye. Çekirdeğe oranla mesela ta Eminönü'nde dönüyor adam ona göre düşünün, çekirdek buradaysa o Eminönü'nde ve 1 milyon tur atıyor ve çarpma diye bir şey yok. Mesela balyozla vurdun mu demir ne olması lazım atom çok hassas bir şey bu derhal darmadağın olması lazım değil mi? Hiç o 1 milyon dönme muntazam devam ediyor o hiç onunla muhatap olmuyor.

 

(“İnsan canı alınırken melekleri görür mü?” izleyici sorusu)

Yani o boyuta girdiğinde zaten ani bir netleşme meydana geliyor uyanma tarzında, uyanma olduğunda oradaki varlıklar zaten melek olmuş oluyor. Gayet güzel neşeli, sevecen, çok saygılı bir tavırla karşılaşır. Bu alemin net rüya olduğunu o zaman hemen anlar insan zaten dikkatlice bakan rüya olduğunu hemen görür, anlaşılıyor çok net anlaşılıyor. Orada tam uyandığına kanaat getiriyor halbuki yine uyanmış olmuyor o da bir rüya aslında, o da bir görüntüdür. Ama çok net olduğu için öyle aksi düşünülecek gibi olmaz çok keskindir. Melekler de düzgün, eli yüzü düzgün insanlar şeklindedir. Yani öyle o kadar şaşırma olmuyor onu söyleyeyim. Ayette de açık açık görülüyor, öyle şaşıran bir insan üslubu hiç yok. Herkes normal karşılıyor. Allah alıyor o şeyi insanların üzerinden, o heyecanı alıyor.

 

Hadis Açıklamaları

Resulullah (sav) diyor ki bir hadis, yeni bir hadis: “Allah bir ümmeti yarım günden öteye geri bırakmaz” yani hicri 1500’den öteye artık gitmez, hicri 1500’den sonra artık kıyamet kopar. “Hilafet merkezi, Mehdi (as)’nin sofrasını görmedikçe, Allah bu ümmeti yarım günden öteye bırakmaz” yani hicri 1500’den öteye ümmet devam etmez. “Hilafet merkezi, Mehdi (as)’nin sofrasını görmedikçe de kıyamet kopmaz, hilafet merkezi Mehdi (as)nin sofrasını gördüğünde, İstanbul fetih olunur” diyor. “Konstantinopolis” sahabelerden Ebu Salebe (ra), Peygamberimiz (sav)’den naklen söylüyor, Mehdi (as)’nin sofrasını görecek diyor, hilafet merkezi. “Sofrayı görmedikçe kıyamet kopmaz, sofrayı gördüklerinde de İstanbul fetholunur” diyor. “Mehdi (as)’nin sofrasını görecek hilafet merkezi” diyor Allah Allah. Mübarek kim bilir nasıl bir sofra kuracak ki, neler olacak ki, dikkati çekecek bir olay ki söylenmiş.  Üç ayrı hadis var bununla ilgili.

İbni Abbas’dan ayrı var aynısı.  Ebu Salebe’den ayrı var. Yine İbni Abbas’dan var. Aynı hadisi aynı şekilde söylüyorlar.  İbni Abbas da diyor bak. “Allah bu ümmeti yarım günden öteye bırakmaz.” Yani Hicri 1500’ü geçmez. “Hilafet merkezi Mehdi (as)’nin sofrasını görmedikçe kıyamet kopmaz, hilafet merkezi Mehdi (as)’nin sofrasını gördüğünde, Konstantiniyye fetholunur. Çok net. Kim bilir nasıl bir sofra ki; dikkat çekecek demek ki. Büyük bir olay. 

Mikdash Exodus Rabbah bölümünde Mehdi (as)’nin Tevrat kaynağı İstanbul’dan çıkacağını söylüyor. Bak 4000 yıllık Tevrat, İstanbul’dan çıkacağını söylüyor Mehdi (as)’nin. Peygamber (sav) İstanbul’dan çıkacak diyor tamam, ama Tevrat da İstanbul’dan çıkacak diyor. Bak İsrail Musevilerin yurdu değil mi? Mehdi (as)’nin çıkış yeri İstanbul’dur diyor. Roma diyor. Roma, İstanbul. Konstantin tarafından Latince Nova yani Roma denmiştir biliyorsunuz. Yeni Roma ismi verilmişti İstanbul’a. “Mesih Mehdi Roma’da olacaktır” (Kohelet Rabbah 1/9) diyor.DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."