Nazilerin yaptığı soykırım büyük bir zulümdü. Museviler genel olarak mazlum, barışçıl insanlardır.

Adnan Oktar’ın 27 Ocak 2016 tarihli A9 TV röportajından


ADNAN OKTAR: Bugün 27 Ocak, bu Nazilerin yaptığı soykırımın anma günü. Biliyorsunuz 5,5 milyonu Musevi olmak üzere 11 milyonun üstünde insanı şehit ettiler yahut katlettiler. Yazık-günah o Musevileri köy köy arıyorlar Naziler. Ne kadar korkunç bir şey. Mesela “burada Musevi var mı?” diyor. Adam tavan arasına saklanıyor, Musevi olmak suç oluyor. Adamı sille-tokat aşağı indiriyorlar sonra kurşuna diziyorlar. Sadece ırkını öğrenmek o kadar, Beni İsrail mi değil mi? Müthiş bir manyaklık ve müthiş bir şeytani kafa. Bir de çoluk-çocuk demeden. Çocuklar, kadınlar. Hitler’in manyaklığını bir kişinin çıkıp durdurmaması hayret. O psikopata o kadar izin vermeleri hayret.

KARTAL GÖKTAN: Adnan Bey, Nazi soykırımıyla ilgili olarak sizin “Soykırım Vahşeti” isimli bir kitabınız var ve aynı şekilde bir internet sitesi var. Ayrıca “soykırım 20. yüzyılın utancı” isimli bir belgesel de hazırlatmıştınız konuyla ilgili.

ADNAN OKTAR: Ne anlatıyorum o kitapta?

KARTAL GÖKTAN: Yaşanan Nazi soykırımını anlatıyorsunuz, bunun bir vahşet olduğunu anlatıyorsunuz belgeleriyle.

ADNAN OKTAR: O filmi seyrettikçe her seferinde akıl almaz geriliyorum ve çok kızdırıcı Nazilerin bu yaptığı. Evlerine Davut yıldızı çizmek, adamları insanları sokak sokak aramak. Musevi çocuktan ne istiyorsun? Yaşlı dede, sana ne Musevi olmasından? Niye öldürüyordun manyak mısın sen? İnanılır gibi değil. Mesela şimdi de sokakta buldukları Musevileri bıçaklıyorlar, bir mucize bu hayret edilecek bir şey. Hiçbir mantığı yok.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler