Münafık, müslümanlara karşı Kuran’ı kullanır

Adnan Oktar’ın 9 Kasım 2017 tarihli A9 TV sohbetinden

VTR: Münafıkların sonu nasıl olur?

ADNAN OKTAR: Münafıkları Allah özel yaratıyor tabii insan çok tiksiniyor çok aşağılık görüntüleri. Pistirler bir de şeytani zekaları da şeytanın onlara hulul etmesinden kaynaklanır. Münafık Cenab-ı Allah tarafından meydana getirilmiş özel bir zombi. Fakat münafığın taktikleri çok dikkatli bilinmesi gerekir. Münafık aynı Müslüman metotlarını kullanıyor. Mesela peygambere dürüstlük, iyilik, Müslümanları koruyup kollama, Müslümanlara karşı anlayışlı olma iddiasıyla ortaya çıkıyorlar. Hatta Peygamberimiz (sav) diyor ki “en çekindiğim münafıkların Kuran öğrenmesi” diyor “çünkü size karşı Kuran’la hareket ederler” diyor. “En istemediğim onların Kuran öğrenmesidir” diyor. Çünkü münafığın hitap ettiği kitlede bazen aklı zayıf Müslümanlar oluyor. Mesela böyle esnaf kafalı ama sahtekar esnaf kafalı üslupla yaklaştıkları için ortalı olan Müslümanlar bazen tereddüde düşebiliyorlar. Ayette de geçiyor “İçinizden onlara haber taşıyanlar vardır” diyor Allah ayette. Münafığın zaten küfürle bir alıp vermediği yoktur sadece Müslüman cemaatin topluluğun dağılmasını ister yani tek hedefi odur. Ana gayesi odur onun için yaşar. Ama bunu yaparken hep Peygamber (sav)’e diyorlardı daha önce de anlatmıştım “Sen Peygambersin ama Müslümanlara acımıyorsun bu sıcakta onları neden savaşa çıkarıyorsun? Yaşlı adamlar var, gençler var.” Peygamber olarak sen bunu nasıl akıl edemiyorsuna getiriyorlar yani haşa. Ama bak “biz vicdanlı insanız biz akıl ediyoruz ey Müslümanlar bizi sizi koruyoruz Muhammet (sav) sizi korumuyor” diyor. Görüyor musun münafık taktiğini? Halbuki adam on beş yıl, on yıl zaten savaşlara çıkmış sıcakta. Öyle bir derdi yok o bölge zaten sıcak. Ayrıca eğer savaşa çıkılmazsa sıcakta hadi sağlığına zarar geldiğini düşünelim öbür türlü Müslümanların canı gidecek. Yani kökten bir helak var.

 “Peygamber (sav)  biz mücadeleyi bilmediğimiz halde, savaşı bilmediğimiz halde ateşe sürüklüyor” diyor. Savaşa çekiyor. Yani Müslümanların savaşı bilmemesine rağmen,  onları savaşa çekip, onların helakine sebep oluyor diyor. Halbuki adam, bütün ömrü talanla geçmiş. Zaten savaşın alasını biliyor. Sırf ahlaksızlık olsun. Peygamberimiz (sav) önce ses çıkarmıyor bu ahmaklara. Sonra çok okkalı cevaplar veriyor Peygamberimiz (sav).

Münafıklara haber taşıyanlar oluyor. Ayette var. Bu da özel yaratılıyor şimdi bu çok şaşırtıcı. Normalde olmaması lazım. Münafık cemaatten ayrıldıktan sonra haber taşıyan olmaması lazım. Mucize olarak diyor ki Allah, “İçinizden onlara haber taşıyanlar vardır” diyor. Bak onlar da özel yaratılıyor. Olmasa dahi Allah yaratıyor. Bir mucize bu. Münafıklara haber taşıyor. Ama o haber tabii onların içlerine acı düşüren haberler oluyor. Yani çok ızdırap çekmelerine sebep oluyor. Acı haberler. 


VTR: Münafıkların sonu nasıl olur?

ADNAN OKTAR: Münafıkları Allah özel yaratıyor tabii insan çok tiksiniyor çok aşağılık görüntüleri. Pistirler bir de şeytani zekaları da şeytanın onlara hulul etmesinden kaynaklanır. Münafık Cenab-ı Allah tarafından meydana getirilmiş özel bir zombi. Fakat münafığın taktikleri çok dikkatli bilinmesi gerekir. Münafık aynı Müslüman metotlarını kullanıyor. Mesela peygambere dürüstlük, iyilik, Müslümanları koruyup kollama, Müslümanlara karşı anlayışlı olma iddiasıyla ortaya çıkıyorlar. Hatta Peygamberimiz (sav) diyor ki “en çekindiğim münafıkların Kuran öğrenmesi” diyor “çünkü size karşı Kuran’la hareket ederler” diyor. “En istemediğim onların Kuran öğrenmesidir” diyor. Çünkü münafığın hitap ettiği kitlede bazen aklı zayıf Müslümanlar oluyor. Mesela böyle esnaf kafalı ama sahtekar esnaf kafalı üslupla yaklaştıkları için ortalı olan Müslümanlar bazen tereddüde düşebiliyorlar. Ayette de geçiyor “İçinizden onlara haber taşıyanlar vardır” diyor Allah ayette. Münafığın zaten küfürle bir alıp vermediği yoktur sadece Müslüman cemaatin topluluğun dağılmasını ister yani tek hedefi odur. Ana gayesi odur onun için yaşar. Ama bunu yaparken hep Peygamber (sav)’e diyorlardı daha önce de anlatmıştım “Sen Peygambersin ama Müslümanlara acımıyorsun bu sıcakta onları neden savaşa çıkarıyorsun? Yaşlı adamlar var, gençler var.” Peygamber olarak sen bunu nasıl akıl edemiyorsuna getiriyorlar yani haşa. Ama bak “biz vicdanlı insanız biz akıl ediyoruz ey Müslümanlar bizi sizi koruyoruz Muhammet (sav) sizi korumuyor” diyor. Görüyor musun münafık taktiğini? Halbuki adam on beş yıl, on yıl zaten savaşlara çıkmış sıcakta. Öyle bir derdi yok o bölge zaten sıcak. Ayrıca eğer savaşa çıkılmazsa sıcakta hadi sağlığına zarar geldiğini düşünelim öbür türlü Müslümanların canı gidecek. Yani kökten bir helak var.  “Peygamber (sav)  biz mücadeleyi bilmediğimiz halde, savaşı bilmediğimiz halde ateşe sürüklüyor” diyor. Savaşa çekiyor. Yani Müslümanların savaşı bilmemesine rağmen,  onları savaşa çekip, onların helakine sebep oluyor diyor. Halbuki adam, bütün ömrü talanla geçmiş. Zaten savaşın alasını biliyor. Sırf ahlaksızlık olsun. Peygamberimiz (sav) önce ses çıkarmıyor bu ahmaklara. Sonra çok okkalı cevaplar veriyor Peygamberimiz (sav). Münafıklara haber taşıyanlar oluyor. Ayette var. Bu da özel yaratılıyor şimdi bu çok şaşırtıcı. Normalde olmaması lazım. Münafık cemaatten ayrıldıktan sonra haber taşıyan olmaması lazım. Mucize olarak diyor ki Allah, “İçinizden onlara haber taşıyanlar vardır” diyor. Bak onlar da özel yaratılıyor. Olmasa dahi Allah yaratıyor. Bir mucize bu. Münafıklara haber taşıyor. Ama o haber tabii onların içlerine acı düşüren haberler oluyor. Yani çok ızdırap çekmelerine sebep oluyor. Acı haberler.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.com
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.