Hitler'in Musevilere uyguladığı soykırım utanç verici.

Adnan Oktar’ın 25 Ocak 2015 tarihli A9 TV röportajından


KARTAL GÖKTAN: İsrail’in birkaç dilde yayın yapan haber sitelerinden JSS News’de de Yahudi soykırımını anma gününde Fransızca olarak çıkan makalenizin başlığı şöyle “Müslümanlar Nazizm’in vahşetini hatırda tutmalıdır.”

ADNAN OKTAR: Evet güzel. Hakikaten çok zulmetmişler. Ben bu derece kepazeliğe acayip acıdım. Adam ne psikopatmış Hitler. Var ya bizim filmimiz. Allah Allah ne zulüm? Yazık ya, ne yapacaklarını şaşırmışlar. Adam bir türlü hızını alamıyor manyağa bak sen. Yakalarına altı köşeli yıldız kazıtıyor, onunla şey yapmıyor dükkanlarına işaret koyduruyor. Onunla rahatlamıyor ayrı bir şehirde hepsini topluyor. Bu sefer yemek vermiyor, yiyecek vermiyor. Daha da olmuyor gaz odalarına doldurup o insanları katlediyor. Bu akıl almaz acımasızlık.

BEYZA BAYRAKTAR: Sadece Almanya değil tüm dünyadan silinmeleri gerektiğini söylüyor.

ADNAN OKTAR: Manyaklığın yani en azgını, ben böyle psikopatlık görmedim. Çoluk çocuk, kadınlar yazık çırılçıplak hepsini soymuşlar. Üç yaşında çocuklar, kadınlar ne olacaklarını da bilmiyorlar. Yazık. Nasıl zalim, nasıl psikopatmış bu adam? Diğer ülkeler de bu manyağa nasıl müsaade ediyorlar ben buna da şaşıyorum. Diğer subayların ahmaklığına bak. Ulan hayvan herif yanında tut kolundan lan manyak dersin delisin sen dersin defol git dersin. Köpek gibi teslim olmuşlar adama. Allah Allah ne korkuyorsun? Allah’tan kork.  Mahvediyor bütün milleti görmüyor musun? Lan oğlum dersin sen manyaksın tamam mı dersin bu kadar basit. Defol git dersin. Tut kolundan sürükleyerek götür. İt gibi karşılarında hazır ola geçiyorlar. Lan ne korkuyorsun? Allah’tan kork. Bu kadar niye zulüm ettiriyorsun insanlara? Herkesi mahvetmiş. Acayip korkakmış onlar da. Ya nihayet bir kişi bu kardeşim. Ne istiyorsun lan dersin. Al altına çökert. Bük kolunu al götür adamı. Bu kadar basit. Alın bunu hapse atın bu deli dersin. Yani acayip saygı duymuşlar. Adam da yapmadığını bırakmamış. Her türlü psikopatlığı yapmış. Azılı manyak, her yerinden belli deli olduğu yani. Mussolini de öyle süper manyak gözlerinden belli oluyor deli olduğu. Ulan ne zorunuz manyakları topladınız başınıza getiriyorsunuz?

BEYZA BAYRAKTAR: Hitler’in asker arkadaşlarının ifadesi vardı zırdeli olduğuna dair.

ADNAN OKTAR: Süper manyak, öyle az buz değil yani. Subayların korkmasına şaşıyorum. Sen delikanlı adamsın ne korkuyorsun?  Sen alenen delisin belli dersin, defol git dersin, bu kadar basit.

AYLİN KOCAMAN: Şu an Musevi yaşlı dini liderlerin ve yazarların hepsinin ailesi mutlaka bu toplama kamplarında ölmüş.

ADNAN OKTAR: Kardeşim akıl almaz zulüm etmişler. Öyle az buz değil. Kimse de bilmiyor yani bu zulmü. Çok az insan biliyor. Hani uydurma falan değil. Nerenin uydurması? Binlerce fotoğraf var, binlerce belge var. Mahvetmişler yani.

CEYLAN ÖZBUDAK: Altı milyon kişi hayatını kaybetmiş.

ADNAN OKTAR: Kardeşim görülmemiş bir zulüm yani.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler