Diyanet İşleri Başkanımız Mehmet Görmez’in birleştirici tavrı çok önemli.

Adnan Oktar’ın 12 Kasım 2013 tarihli A9 TV röportajından


DİDEM ÜRER: Diyanet işleri Başkanı Sayın Mehmet Görmez, Uluslararası ümmetin vahdeti için Hz. Hüseyin sevgisi sempozyumunda konuştu. Hemen her evde bir Hüseyin, bir Fatma, bir Cafer, bir Zeynel Abidin bulunan bu topraklarda, bu şahadeti yüreğinde hissetmeyen bir insan gösteremezsiniz. Kerbela’da şehit olanlar sadece Şiiliği temsilcisidir. Ne de mesulleri zalimler Sünniliği temsil ederler. Zaliminde, mazlumunda meshebine, meşrebine bakılmaz “ dedi.

ADNAN OKTAR: Mehdiyet Türkiye’de büyük bir coşkuyla kendilerini göstertiyor. Bu ağız Mehdi ağzı. Cumhuriyet döneminde duyulan bir ağız değildir bu. Diyanet İşleri Başkanlığı daha önce demeçlerine bakın. Hiç duyulmamış bir üslup. Başbakanları üsluplarına bakın hiç duyulmamıştır böyle üslup. Bu Mehdiyet terbiyesi, Mehdiyet ağzı ve Mehdiyet üslubu. Mehdiyet her yerde kendini göstertmeye devam ediyor ve devam edecek inşaAllah.

DİDEM ÜRER: Hocam, o konuşmanın devamı da çok güzel. “ Müslümanların izzet ve onuru tarifi hiç olmadığı şekilde bugün bizzat birileri eliyle yok ediliyor. Hep başkalarını suçladık. Sinsi emellerine atıf yaptık. Ama bir kerede ne olur kendimize bakalım “ diyor Sayın Diyanet İşleri Başkanı. “ Ve insan yetiştirme düzenimizi gözden geçirelim “ diyor.

ADNAN OKTAR: Bu Mehdiyet üslubunun tıpkısının aynısı. Ne diyorlardı eskiden? İşte Masonlar bizi bu hale getirdi. Ateist Siyonistler yaptı. Siyonist Ceo içimize girdi. Bilmem ne oldu? Diyorlardı. Bizde dedik ki, bende dedim ki. Böyle bir şey yok. Onların size müdahile ettiği falan yok. Kendi içinizde kendiniz bunu böyle yapıyorsunuz dedim. Ve ispat ettim, delilleriyle. Sayın Diyanet İşleri Başkanı da bunu görmüş. Bu delilleri görmüş ki ilk defa böyle bir üslup kullanıyor. Hep dış mihraklar, İşte masonlar yaptı, Siyonistler yaptı deyip konuyu kapatıyorlardı. Ve kahrolsun İsrail diye bas bas bağırıyorlardı. Bir de baktılar ki kendi içinde kendilerini sokan yılan. Kendi içinde kendilerini mahveden sistem. Diyanet işleri başkanımızda derli toplu gayet güzel Mehdiyet ağzıyla, üslubuyla konuyu görülmemiş tarzda ilk defa açıklamış. Gayet güzel olmuş.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler