Dindar Museviler sadakatle Hz. Musa'ya bağlılar. Şeytan iman edenler arasına düşmanlık koymaya çalışıyor

Adnan Oktar’ın 3 Mart 2016 tarihli A9 TV röportajından


ADNAN OKTAR: Dindar Museviler çok güzel insanlar yani bence dünyanın en güzel insanlarından onlar. Çok yanlış biliniyor şeytan her şeyi ters gösteriyor, her şeyi ters gösteriyor siyahı beyaz, beyazı siyah. Musevi Hahamlar dünyanın en güzel insanları. Bayağı dindarlar Allah’ı çok seviyorlar, çok güzel ahlaklılar dürüstler, Allah’a müthiş bir aşkla bağlılar. Musevi gençler de dindar, Museviler çok dindarlar. Şeytan onlara musallat oluyor şeytan insanları teşvik ediyor. Ne güzel ya 3500 yıl Hz. Musa (a.s)’ya sadakat 3500 yıl. Tevrat’a 3500 yıllık sadakat.

CEYLAN ÖZBUDAK: Siz söylemiştiniz benim çok aklımda kaldı, dindar bir Musevi’nin Kippa ile meclise gitmesi çok güzel bir örnek demiştiniz.

ADNAN OKTAR: Ortadoğu, dindarlığı Musevilerden öğrendi. Dindarlığı bilmiyorlardı. Hayır bir de İsrail in cinayet işleyen takımı var, onla karıştırıyor, ya kardeşim o sinagogdan çıkmıyor kendi halinde Allah’a dua eden dindar insan. Öbürü cinayet işliyor sen git cinayet işleyene söyle git ne yapıyorsan yap. Ona değil mi protestonu yap konuş ne diyorsan de. Ama bu insan eli bir insanın cildine dahi değmemiş, kimseyi üzememiş, insanları kırmamış ondan ne istiyorsun?


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler