Dünyada insanlar toplanıp savaş ve şiddet istemediklerini açıklasınlar.

Adnan Oktar’ın 11 Aralık 2015 tarihli A9 TV röportajından


BÜLENT SEZGİN: Suriye’nin kuzeyindeki YPG’ye silah yardımı bıraktığını açıklayan Amerika’nın buna rağmen bölgeye askeri üs kurma hazırlığında olduğu öne sürüldü. İddia ilk olarak kuzeydeki Cizire kantonu Savunma Kurulu İlişkiler Sorumlusu Nasır Hacı Mansur’dan geldi. 1 Aralık’ta konuşan Mansur, bölgeye gönderilen elli kişilik özel Amerikan birliklerinin çalışmalarına başladığını duyururken Amerika’nın buraya askeri üs ve askeri havaalanı yapacağını söyledi.

ADNAN OKTAR: Şimdi işte Tayyip Hoca onu sorsun. “Burada askeri üssün ne işi var? Askeri havaalanının ne işi var?” desin. Rusya’ya soruyor, oraya da sorsun.

Dünyada demek ki bir paylaşım mücadelesi var. Demek ki bir sevgisizlik var insanlarla iletişimi şiddet yoluyla halletmeye çalışıyorlar, sevgiyle, bilimle, ilimle değil. Halbuki gayet kolaydır insanlarla konuşabilmek. Kafasını gözünü yararak, öldürerek, asarak, keserek netice almaya kalkmak özellikle son yüzyılda moda haline geldi, bunu ortadan kaldırmak bütün dünyanın borcu, boynuna borç. Bütün dünya insanları bir araya gelsin, şiddetli protesto etsinler. Bu kan olayı dursun. Dünya’nın her yerinde insanlar toplansınlar. Meşru toplantılar yapsınlar mesela iki milyon kişilik, üç milyon kişilik, -Rusya’da da öyle- beş milyon, on milyon insan toplansın. Büyük mitingler yapsınlar “biz artık kan istemiyoruz, şiddet istemiyoruz, dehşet istemiyoruz” diye bir çalışma yapılması lazım. Suskun kalırlarsa bu devam eder.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler