Allah ülkemizden fitneyi kaldırsın. İmam Mehdi’yi ve Hz. İsa (as)’ı görmeyi nasip etsin.

Adnan Oktar’ın 15 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından


ADNAN OKTAR:  Yani bu çok büyük günah, Gölbaşı’nda Özel Harekat Dairesi Başkanlığı’na bu olayların ilk başlangıcında saldırıldı 17 polisimizi şehit etmişler, yazık, günah değil mi? Bu canlar PKK ile çatışıyorlar bu aslanlar ne kadar büyük bir günaha girdiler. Ne kadar büyük bir hata oldu. Allah hidayet versin. Allah fitneyi yeryüzünden tamamen kaldırsın, Ülkemizden Allah fitneyi tamamen kaldırsın.

Rabbimiz bizleri hayırla nurla güzelleştirsin, nuruyla sarsın milletimizi devletimizi, İttihat-ı İslam'ı nasip etsin, İmam Mehdi'yi görmeyi nasip etsin beni de talebesi etsin, sizleri de talebesi etsin. Seyyidina İsa Mesih'i görmeyi nasip etsin ve ona da talebe etsin. Çıkışları yaklaştı ya her türlü olay daha da gelişerek artar. Cenab-ı Allah'ın takdiri, kader de bu illa ki olacak. Mehdi (a.s)'yi anlı şanlı şekilde bağrımıza basacağız İsa Mesih'i de anlı şanlı şekilde bağrımıza basacağız.

Sarıyer’de halk Yetiş ya Mehdi diye sesleniyormuş maşaAllah. Daha var, daha var. Dedim çok büyük olaylar olacak 2016’da; dedim mi? Dedim. 2017’de öyle 2018, 2019, 2021'e kadar böyle inşaAllah.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler