Adnan Oktar münafıkları anlatıyor.

Adnan Oktar’ın 15 Ekim 2017 tarihli A9 TV röportajından


ADNAN OKTAR: Münafık son derece ahmak, dümdüz, kemik kafalı bir adamdır. Çok kaba değerlendirir. Mesela diyor ki “bu sıcakta cihada gidilmez o kadar.” Ee ne yapacağız? “O kadar” diyor. Ahmak oraya kadar kafası çalışıyor. Peki Müslümanları şehit edecekler, kadınları çocukları şehit edecekler ezecekler İslam’ı yok etmeye gayret edecek. “O kadarını ben bilmem” diyor. “O beni ilgilendirmez” diyor. Ama bu sıcakta gidilmez. Bak görüyor musun ahmağı? En önemli kısmını hiç önemli görmüyor. Sadece o sıcak kısmı onu ilgilendiriyor. Münafığın ahmak kafası menfaatiyle çatışan kısmı görür sadece. Ondan gerisini görmez. Onun için mesela münafık akıl verir şu şöyle bu böyle. Kardeşim bir insan akılcı baktığında bunu görmez mi? Ben de diyorum ki “Ey ahmak münafıklar anlatıyorsunuz işte doğrusu budur şu şudur o zaman İslam’ı anlatın. Dersiniz ki arkadaşım bu böyle olmaz böyle olur. İslam öyle anlatılmaz böyle anlatılır.” Bakıyoruz hepiniz ahlaksızlık peşindesiniz. Namazı bırakmışsınız, orucu bırakmışsınız her türlü ahlaksızlığı yapıyorsunuz. Uyuşturucu da kullanıyorsunuz, homoseksüellik yapıyorsunuz, çakallık yapıyorsunuz, İngiliz derin devletinin itlerini ta İngiltere’den getirip onlarla homoseksüel ilişkiye giriyorsunuz. Dinin, İslam’ın aleyhinde ahlaksızlarla iç içesiniz. Ve İslam’ı, Kuran’ı anlatmaya yönelik hiçbir faaliyetiniz yok. Sizin yapacağınız şöyle olur mesela dersiniz ki “Arkadaş Darwinizm’e karşı mücadele öyle olmaz işte böyle olur” dersin. Ortalığı yıkarsın. “Rumiliğe karşı mücadele öyle olmaz işte böyle olur” dersin. Muazzam faaliyet yaparsın. “İman hakikatleri öyle anlatılmaz böyle anlatılır” dersin. Hayran olacak şeyler yaparsın. “Kuran mucizeleri böyle anlatılır” dersin. “İslam böyle yayılır, böyle anlatılır” dersin. “Bunlara ne diyorsun?” diyorsun münafığa “Ben bunların hiçbirini yapmayacağım” diyor. Peki biz yapalım. “ Yok. Sizin yapmanızı da istemiyoruz” diyor. Ahlaksız ne istiyorsun o zaman? İşte münafığın ahmaklığı burada. Hem peygambere müsaade etmiyor hem Müslümanlara müsaade etmiyor hem kendi bir şey yapmıyor. Eleştiri güzel bir şey dersin ki “Arkadaş öyle yapılmaz böyle yapılır.” Adamlar, Müslümanlar peşinden gelir o zaman senin değil mi? Müslüman hiç tereddüt etmez çok mükemmel bir şey yaparsan. Yapmadığın gibi yıkıcı adamlarla birlikte yıkmanın peşindesin. Senin derdin Allah’la ahlaksız, senin derdin Allah’la. Allah’a öfkelisin sen, Peygamber (sav)’e öfkelisin, Kuran’a öfkelisin o yüzden Müslümanlara öfkelisin bre münafık. Dertleri odur. Peygamber (sav)’e diyor Cenab-ı Allah “Sana düşman olmalarının nedeni Benim” diyor Allah. “Onlar Bana düşman” diyor. “Asıl nedenleri bu” diyor.

YASEMİN AYŞE KİRİŞ: Şeytandan Allah’a sığınırım Allah ancak zarar vermek ve zararı pekiştirmek için hareket ettiklerini söylüyor.

ADNAN OKTAR: Evet o kadar inkarı pekiştirmek. Bakıyorsun ayrılıyor namaz yok, oruç yok, dünya peşinde. Gidiyor ehli dünya züppe adalarla iç içe beraber onlarla esrar içiyor, sigara içiyor. Din, İslam’la alay ediyor, Müslümanlarla alay ediyor. Sen hani eleştiriyordun Müslümanları? Hadi doğrusunu yap o zaman. “Yapmam” diyor. Çünkü bak İslam’a hizmet ettiğinde ciğerine oturur onun. Çünkü o zaman Mehdiyet’e hizmet etmiş olacak. İslam’a, Kuran’a hizmet etmiş. Onun için ödleri kopuyor İslam’a, Kuran’a hizmet etmekten münafıkların. Çünkü Allah deseler İslam’a hizmet etmiş olacaklar. Allah deseler Mehdiyet’e hizmet etmiş olacaklar. Onun için münafıkların iç acısı olarak Allah’tan, dinden hiç bahsetmek istemezler.

BERİL GONCAGÜL: Allah bir ayette “Onlar sizin küfre sapmanızı bütün güzüyle isterler” diyor.

ADNAN OKTAR: Tabii tabii tabii asıl münafığın derdi Müslümanların dağılması, İslam’ın yaşanmaması ahlaksızlığın revaç bulması ki rahat etsin. Çünkü Müslümanlar durduğu müddetçe onların ahlaksız ve alçak olduğu vurgulanmış oluyor, anlaşılmış oluyor.

Bak Suriye’de Müslümanlar çatışıyor onu ilgilendirmiyor, Darwinistler her tarafı kasıp kavuruyor onlar da ilgilendirmiyor. Sadece Müslümanları eleştiriyor. Neyi tavsiye ediyorsun sen? “Hiçbir şey yapmamayı tavsiye ediyorum” diyor. Yani İslam’a hizmet edilmeyecekmiş. Allah’tan bahsedilmeyecek. Yani küfür hakim olsun diyor. Özetle bunu söylüyorsun, küfür hakim olsun diyorsun. Mesela dersin ki “Arkadaş siz hizmet etmeyi bilmiyorsunuz hizmet böyle olur” dersin o hizmetin on misli mükemmel bir hizmet yaparsın gıpta edilecek bir hizmet o zaman insanlar senin peşinden gelir. Hakikaten ustaymış dersin.

Müslümanların yanında yiyecek bulamayacaklarını anlayınca, Müslümanları soyamayacaklarını anlayınca soygun için, yancılık için yeni yeni alanlar aramaya başlıyorlar. Acaba nereleri soygundan geçirebiliriz, nereleri talan edebiliriz gibisinden. Aç çakallar gibi. Allah sizi hep böyle süründürecek ey münafıklar. Resulullah (sav)’ın zamanında hep böyleydiler. Resulullah (sav)’ın yanında yeteri kadar imkan bulamadılar Resulullah (sav) ganimetleri dağıtırken bize az veriyor diye kızdılar Resulullah (sav)’a. Resulullah (sav)’ı bırakıp gittiler sonra süründüler birçoğunun da ağzını burnunu kırarak döverek öldürdüler. Bir kısmı cinayetle yok oldu. Bir kısmı açlıktan perişan oldu. Rezil kepaze olarak öldüler. Ve İslam’ın yayılmaması için bütün güçlerini kullandılar o devirde. Ama hiçbir şey de yapamadılar.

Bak diyor ki Münafikun Suresi 7’de Cenab-ı Allah “Onlar ki:” münafıklar “‘Allah'ın Resulü yanında bulunanlara hiç bir infak (harcama)da bulunmayın, sonunda dağılıp gitsinler’ derler.” Allah’a resulünün yanında bulunanlara hiçbir infak harcamada bulunmayın sonunda dağılıp gitsin derler.” Müslümanların dağılmasını istiyor ki kendiyle aynı seviyeye gelsin Müslümanlar. Leşe üşüşen akbabalar gibi. Mesela biri ölür, hemen oralara çökerler. O mirastan bir pay çıkar mı, orada helva olur mu, lahmacun bunlara düşer mi? Çok aşağılıktır münafıklar.

Bar köşelerinde ellerinde şarap şişeleri bilmem ne. Oralarda bir elinde esrar. Ahlaksızca din, İslam aleyhinde konuşuyor ama yeri geldiğinde de bakıyorsun sanki İslam’la, dinle alakası varmış gibi Müslümanları eleştiriyor. Eleştiriyorsan yerine güzelini yap. “Yok, onu da yapmayacağım” diyor. O zaman nedir, zorun ne? Senin amacın İslam’ı yıkmak. Çünkü yapana engel oluyorsun. Kendin de yapmıyorsun. E o zaman belli ki İslam'ı yok etmek istiyorsun. O zaman Allah belanı verir ve rezil rüsva eder seni.

BERİL KONCAGÜL: Peygamberimiz (sav) zamanında da Mescit kuruyorlar sırf Peygamberimiz (sav)’in aleyhine Müslümanların aleyhine.

ADNAN OKTAR: Tabii. Dırar mescidini. Diyorlar ki Resulullah (sav)'a “Ya Resulullah bizim mescide gel.” Resulullah (sav) sormuş. “Niye?” diyor. “Bizim mescitte kadın yok” diyor.

EBRU ALTAN: “Biz daha takvayız” diyorlar.

ADNAN OKTAR: “Daha takvayız. Sırf erkekler var elhamdülillah, sabahtan akşama kadar” diyor. Resulullah (sav)'ı şehit etmek için silah saklamışlar mescidin içine. Münafık ahmaklığının önü arkası yoktur.

Münafık hem Müslümanı beğenmez, hem kendini çok beğenir. Ama ahmakça da hiçbir faaliyeti de olmaz. Yani o ahmak kafasıyla dürüstlük, efendilik işte kibarlık, saygınlık felsefesi yapar. Ama hiçbir faaliyet yok. Yani dürüstlüğü küfür için kullanıyor. Küfrün dürüstü. Küfre yardım ediyor. Mesela küfre yardım eder, Müslümana yardım etmez. Küfrü destekler, Müslümanı desteklemez. Küfrü över, Müslümanı övmez. Müslümana trip atar, artistlik yapar, hakaret eder, ağzını bozar, ahlaksızlık yapar. Küfre de yaltakçılık yapar, yalakalık yapar. Onun adeta böyle yalakası olur. Münafığın genel karakteri bu.

SALİHA YAZAROĞLU: Bir de münafıkların mutlaka birbirlerini bulduklarını söylemiştiniz.

ADNAN OKTAR: İşte o Allah'ın hikmeti. Mesela küfürle yaşayamıyorlar. Normalde münafık küfürle rahat yaşaması lazım. Birbirleriyle yaşıyorlar. Bu çok şaşırtıcı.

Münafıklara bakın, geçmişleri pislik. Gelecekleri pislik. Hayatları bomboş. İslam’a hiçbir faydaları olmamış. Kuran’a hiçbir faydaları olmamış. Olmaz da, olmasını istemezler de. Daha önce Müslümanların yanındayken Kuran ile konuşanlar bakıyorsun ayrıldıktan sonra Che’den örnekler veriyor, efendim Freud’dan örnekler veriyor. Ne oldu? Daha önce Müslümanım diyordun. İslam’a en ufak bir katkıda bulunmak münafık için olabilecek azapların en büyüğüdür. Alabildiğine zarar vermek ister. Alabildiğine ahlaksızlık yapmak ister. Onun için bakın münafıkların yanında bulunan kişiler kudurmuş gibi İslam’a, Kuran’a saldıran insanlar. Ve onlarla ittifak ederek İslam’a zarar vereceklerini zannediyorlar. Halbuki ahmaklar bunlar daha yaratılmadan bunlara Allah bunları yaptırmıştı zaten. Bu ahmaklar kendi kararları ile bunları yaptığını zannediyorlar. Halbuki her münafığın her an her saniye ne yapacağı, ne zaman ne rezillik yapacağı hepsi kaderde bellidir. Hangi gün nerede ne ahmaklık yapacağı hepsi bellidir. O kendi kafasına göre yaptığını zannediyor. Bağımsız yaptığını zannediyor. Onun için enaniyetten kuduruyor böyle. Azametten kuduruyor. Halbuki zavallı ahmak. Kaderinde o senin, onu düşünmüyor.

EBRU ALTAN: Allah ayette “elçilerimiz onların tuzaklarını yazıyorlardı” diye bildiriyor.

ADNAN OKTAR: Tabii o kaderde zaten belli. Daha kâinat yaratılmadan o onları yapmış. Akıl edemiyor. Kendi bağımsız yaptığını zannettiği için kendini haşa Allah gibi görüyor. Münafıkta öyle bir ahmaklık vardır. Kendini çok beğenir. Beğene beğene bir olur. Her münafığa bakın en dürüst odur dünyanın en iyisi odur. En güzel ahlaklısı odur. En güzel teşhisi yapan odur. Ama hayatı lağım gibidir. Her şeyi lağım gibidir.

Münafık çok akılsız, beyinsizdir. Böyle maymun aklı gibidir aklı. Yani goril aklı gibi. Yani gorile mesela muzu uzatırsın. Hayvan alır, yolar, yer. O zaten bana vermesi gerekiyor der bu muzu. Ben de yedim der. Yani kendi kafasınca, hayvan olduğu için. Münafık da yani bir şeyin neden olduğunu, derinliğini hiçbir şekilde kavrayamaz. Çok yüzeyseldir. Bir şeyin nelere sebep olacağı, mesela İslam’ı anlatmaktan yaymaktan vazgeçer. Bunun İslam’a zarar vereceğini düşünmez. Yani ahmak. Yani hiç kimse İslam'ı anlatmazsa, İslam’ın yok olacağını düşünemeyecek kadar ahmaktır. Darwinizm ile mücadele edilmezse İslam’ın yine yok olacağını, İslam'a çok büyük zarar vereceğini onu da düşünemez. Kafası hiçbir şeye basmaz ahmağın. Sadece kendi çıkarlarını, kendi nefsi savunmasını esas alır münafık. Yani kendine ne fayda geliyor, kendine ne zarar geliyor o onu ilgilendirir. İslam’a gelen zarar onu ilgilendirmez münafığı.

Tabii münafıklara şunu sormak lazım. İslam’a ne faydanız oldu? Kuran’a ne faydanız oldu? Veyahut ne faydanız olacak? Kitap mı yazdınız? Kitap mı dağıttınız? Yok. Darwinizm’e karşı mücadele mi verdiniz? Kitap mı yazdınız? Yok. İngiliz derin devletine karşı mücadeleniz oldu mu? Yok. Bilakis desteklediniz. Ateizme, Darwinizm’e, dinsizliğe, Allahsızlığa karşı iman hakikatleri ile Kuran mucizeleri ile mücadele verdiniz mi? Yok. Yok yok yok hiçbir şey yok. Hayatı bomboş. Akıl verme işine geldi mi? Dünyanın en akıllı adamı onlar. Bu onların ahmaklığının damgası işte. Halbuki Allah alameti de gösterir. Bir Müslüman eğer başarılı ise Allah onun hayatında başarıları bütün dünyanın görebileceği şekilde açıkça yaratır. Yaratınca tamam o Müslüman demek ki doğru yolda anlamına gelir. Ama adam hiçbir şeye hizmeti yoksa boş adamdır işte belli. Boş kese kağıdının içinde ne vardır? Hiçbir şey yoktur. Döküyorsun boş. Münafıklar da boş adamdır. Ama gevezelik yaparlar. Bilmişlik yaparlar. Akıl verirler. Verdikleri akıl da hep İslam’ın, dinin  aleyhinedir. Müslümanların dağılması, İslam’ın durması onların birinci hedefidir. Münafık kitabını yazmıştık ama bunu tabii daha iyi vurgulayacak şekilde yeni ciltte anlatacağız. Münafıkların yaptığı öfkeleri ile ölmektir. “Parmaklarını ısırırlar” Allah ayette söyler. Müslümanlara karşı kin doludurlar. Ama küfre karşı da gayet saygılı gider onların kucağında yaşar.

Münafık ahmaklığına bak ki, ledün ilmini bile anlayamıyorlar. Ahmaklığa bak. Kuran'da ledün ilmi anlatılıyorsa, hikaye olarak anlatılmıyor. Hayata geçsin diye anlatılıyor. Ne demek mesela, ne diyor orada? “Ben gemiyi karşıdaki insanların eline geçmemesi için deldim.” Müslüman ne yapacak o zaman? Bir şeyin kötü insanların eline geçmemesi için eksik gösterilmesi, kusurlu gösterilmesi bir yöntem. Bunu Mehdiyet’e uyguladığında nasıl olur? Şimdi ahmak kafası münafığın bunu basmaz. Gemi ve Mehdiyet. Nuh'un gemisi gibidir Mehdiyet. Şimdi sen bu gemiyi nasıl gizleyeceksin? Kusurlu gösterirsin. Kusurlu gösterdiğinde, adam der ki “Bu gemiden bir şey çıkmaz, riski yok” der. Bu kadar basit. Bu bir ledün ilmidir. Bunun için vahye gerek yok. Ama bak çocuğun öldürülmesi ne? Hüküm. Bu fermanın Allah tarafından verilmesi lazım. Bir insanın öldürülmesi haramdır. Burada vahye dayalı ledün ilmi gerekir. Bu, insanlar için olmaz. Vahye dayalı. Ama mesela askeri orduda vardır bu. Mesela bir geçit. Der ki “Buradan asker geçebilir. Çok faydalı bir geçittir.” Kimseye haber vermeden o geçidi ordu havaya uçurur. Yerle yeksan eder. Güveneceksin. Bir bildiği var diyeceksin. Buna ledün ilmi denir. Bu da ledün ilmidir. Ona güvenmeye ledün ilmi denir. Yani ledün ilminin yansımasıdır bu.

BERİL KONCAGÜL: Kuran'da Allah Talut’un örneğini veriyor. “Su içmeyin” diyor. Savaşa giderlerken, normalde içilir.

ADNAN OKTAR: Tabii. Mesela Talut, peygamber değil. Su makul bir şey. Normal bir şey. Yani adam istediği kadar içer. Ama diyor ki “Az içeceksiniz. Çok içen olursa benimle beraber olmaz” diyor. Az içenleri yanına alıyor. Çok içenleri almıyor. Bu nedir bu, vahye dayalı mı bu? Değil. Ledün ilmine dayalıdır. Ledün ilminin zahiridir bu. Bir de ledün ilminin bâtını vardır. Yani o vahye dayalı olur. Ama münafık kafası bir noktaya kadar çalıştığı için, ikinci aşamayı göremez. Yani onda bir sahtekar tüccar kafası olur. Dolandırıcı esnaf kafası olur. Bir yere kadar çıkarcı düşünür. Ondan sonrasını düşünemez.

BERİL KONCAGÜL: Savaşa gidenler de çok su içiyor. Allah, “Onlar da savaşacak gücü bulamadılar” diyor.

ADNAN OKTAR: Tabii ki. Ama onu baştan ona Cenab-ı Allah kalbine ilham ediyor. Allah onu ceza olarak veriyor. Savaşacak gücü bulamamalarını Allah ceza olarak veriyor. Onlar zaten savaşa girmiyorlar. O iradesi olanları tespit için bunu yapıyor. Yani kim iradeli, kim onun sözüne inanıyor? Çünkü çok mantıksız bir şey söylemiş oluyor normalde. Adam savaşa gidiyor, bol bol su içmesi lazım normalde. Çünkü insan savaşta susar. Ama bak mantıksız bir karar veriyor lider. Ne diyor? “Su içmeyin. Az içeceksiniz.” Şimdi adam diyor ki “Bu kadar mantıksızlık olur mu? Allah'ın suyu istediğimiz kadar içeriz. Düşünemiyor o” diyor. Yani “kafası çalışmıyor Talut’un. Bizim kafamız çalışıyor” diyor. İçiyor. Onlar çıkmıyor, çıkamıyorlar. Allah bela olarak veriyor. Az içenleri alıp götürüyor. Irmakta belki bir metal var zehirli ama ağır metal var. Ama az içtiğinde bir zararı olmayacak. Ama çok içtiğinde onları zehirleyecek bir madde var belki. Ona belki bu bilgi olarak geldi. O sana aktarmak durumunda değil ki. Söylemez. “Bir bildiği vardır” demenin önemini orada Allah gösteriyor. Yani imam olan, Müslümanlara lider olan bir kişi, bir şeye karar verdiğinde “bir bildiği vardır, bir hayır vardır” diye düşünmenin önemi.

BERİL KONCAGÜL: Bir haber olduğunda, Allah “emir sahiplerine götürün “diyor. Yani onun aklına güven.

ADNAN OKTAR: Mesela, tabii emir sahibine Allah kalbine ilham ediyor. Mesela adam diyor ki “Ben de insanım, o da insan. O benden daha nasıl akıllı, bilebilir?” derse, bu olmaz. Allah'ın ona ilham edeceğini bileceksin. Nitekim de doğru kararı o veriyor, bir mucize olarak. Öyle olsaydı “hepiniz karar verin” derdi Allah. Öyle demiyor Allah. “İçinizden emir sahiplerine götürün onu” diyor. Yani “o doğru karar verecek” diyor. Ne demek bu? Allah “Ben ona doğruyu ilham edeceğim” diyor. Bu mucize bu. Yani herhangi bir insana da ilham edebilecekken, o şahsa peygamber olmadığı halde ilham ediyor Allah.


DEVAMINI GÖSTER

iddialaracevap.org adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
GAZETECİ HAKAN EROL'UN SON İDDİALARINA İLİŞKİN CEVAPLARIMIZ VE BAZI...
FİKREN İKTİDAR OLMAK, SAYIN ADNAN OKTAR'IN DARWINİZMİ VE MATERYALİZMİ...
DEĞERLİ AĞABEYİMİZ NAZİF OKUMUŞ’UN DÜŞÜNMEYİ GÖZ ARDI ETTİĞİ BAZI ÖNEMLİ...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ’A AÇIK MEKTUP
YENİ PARALEL DEVLET YAPILANMALARINA DİKKAT
BURHANİYE T TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN CAN...
MUHAFAZAKAR VE DİNDAR CAMİALARDAKİ KARDEŞLERİMİZE ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
ADALET, SADECE KENDİNDEN OLAN İÇİN DEĞİL HERKES İÇİN SAVUNULMALIDIR
SAYIN BARIŞ PEHLİVAN’A DOSTANE BİR HATIRLATMA
MÜSLÜMAN, ONA BAKANIN TAM OLARAK KENDİSİNİ GÖRDÜĞÜ TERTEMİZ BİR AYNA...
GAZETECİ MİNE G. KIRIKKANAT’IN 18.05.2021 TARİHLİ SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMINA...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN EDİRNE'DEN BATMAN BEŞİRİ CEZAEVİNE NAKLEDİLME...
SAYIN ADNAN OKTAR’A SUİKAST PLANLARI MI YAPILIYOR? BATMAN KAPALI CEZA...
SAVCI SERDAR AKAN'A GÜVENMİYORUZ
İNSANLARI AÇIKÇA VE SAYISIZ KERELER ÖLÜMLE TEHDİT EDEN ÖZKAN MAMATİ'NİN...
ALİ EYÜBOĞLU, YOK HÜKMÜNDEKİ BİR MAHKEME KARARINI SAVUNMAK YERİNE,...
KİN VE NEFRETLE YOĞRULMUŞ KÜÇÜK, SEFİL VE HAYSİYETSİZ BİR GÜRUHUN...
SAYIN ADNAN OKTAR’I ÖVMEK SUÇ DEĞİLDİR
DİNSİZ-ATEİST ARDINDAN DA KOMÜNİST BİR TÜRKİYE OLUŞTURMAK İSTEYENLERİN...
YARGIDAKİ ADALETSİZ VE ANORMAL UYGULAMALAR ULUSAL BASININ TEPKİSİZLİĞİNDEN...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUPTUR
“ÇAMUR AT KURTUL!” AHLAKSIZLIĞI HUKUK ADINA DAYATILAMAZ
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİYE AÇIK MEKTUPTUR
TBAV’DAN CUMHURİYET GAZETESİNİN "MÜGE ÖĞÜTÇÜ" KONULU HABERİNE TEKZİPTİR
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP–BAZI ÖZEL SEÇİLMİŞ HAKİM VE SAVCILARIN...
TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ BEKA SORUNLARINDAN BİRİ GENÇ KESİMLE İLETİŞİMİ...
EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI MUSTAFA ÇALIŞKAN 2018 SENESİNDEKİ...
BULUNDUKLARI YERE, SAYIN ADNAN OKTAR’IN 40 YILLIK FİKRİ MÜCADELESİ...
TÜM DOSYANIN YALAN VE İFTİRA DOLU OLDUĞU MÜGE ÖĞÜTCÜ’NÜN "SÖZDE" ETKİN...
HAKAN EROL İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRALARINA CEVAPLAR
DÖRT AYAKLI ORGANİZE BİR YAPININ BASKI VE ZORLAMALARI ALTINDA SÜRDÜRÜLEN...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERK EDİLMESİNİ SAVUNMAK...
SABAH MEDYA GURUBU İSA TATLICAN'A KARŞI DİKKATLİ OLMALIDIR
ZAFER ARAPKİRLİ'NİN KRT TV'DE HAKAN EROL İLE YAPMIŞ OLDUĞU RÖPORTAJDA...
BARIŞ TERKOĞU VE AYŞENUR ARSLAN HAKKINDA NE YAZIK Kİ YANILMIŞIZ
CÜBBELİ AHMET HOCA’YA NEFRET ÜSLUBU YAKIŞMIYOR. TÜM MÜSLÜMAN CEMAAT VE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'İN SAMİMİYETLE İMTİHANI
SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ'YE AÇIK MEKTUP
BİZLERE YÖNELİK BİTİP TÜKENMEYEN SALDIRI VE İFTİRALAR, TEHLİKELİ BİR CAMİA...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN 15 MART 2021 TARİHLİ CEZAEVİ FOTOĞRAFI UÇANKUŞ TV...
ÖZKAN MAMATİ’NİN, TUTUKLANMAKTAN KURTULMAK İÇİN, NEFRET VE HUSUMET...
SAYIN ADNAN OKTAR’A YÖNELİK TEHDİT VE SUİKAST HAZIRLIĞINDA OLAN BAZI...
SAĞ VE SOL BİRBİRİNİN DÜŞMANI DEĞİL AYNI VATANIN GÜZEL İNSANLARI, AYNI...
DİNİN TAHRİF EDİLMESİNDEN ENDİŞE DUYANLAR ASIL, İSLAM’LA DARWİNİZMİ...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN GÜZEL SÖZLERİNDEN, SEVGİ SANATI
DECCALİYETİN KULLANIŞLI SİLAHI DARWİNİZMİ ELİNDEN ALMAK, HÜKÜMETİMİZE...
SABAH GAZETESİ YAZARI SN. FERHAT ÜNLÜ HABER VE YORUMLARINDA SAMİMİ VE...
DÜNYADAKİ DECCALİYET ŞU AN İNGİLİZ DERİN DEVLETİDİR
MEHDİYETİ ANLATMANIN DEVLETİN BEKASINA YÖNELİK HİÇBİR TEHDİT...
ADNAN OKTAR DAVASINDA YAŞANAN TARİHTE GÖRÜLMEMİŞ HUKUK FACİASI TÜRKİYE'DE...
KALABALIKLAŞAN CEZAEVLERİ İLE KÖTÜLEŞEN KOŞULLAR VE GEBZE KADIN KAPALI...
DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ! EN DOĞRU VE BAŞARILI YAYIN VİCDANINIZA UYAN...
AKİT MEDYA GRUBU SAHİBİ SAYIN KARAHASANOĞLU KARDEŞLER VE GAZETENİN ÖNDE...
CAMİAMIZLA FETÖ VE IŞİD ARASINDA ZORAKİ BENZERLİK KURMA ÇABALARI...
ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN İFTİRA VE YALAN İHBARLARINA İTİBAR EDEREK...
BİTMEK TÜKENMEK BİLMEYEN DİJİTAL ARŞİV MASALLARI
GİZLİ DOSYA ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN KARANLIK VE HUKUKSUZ FAALİYETLER...
SAYIN PERİNÇEK VE AYDINLIK CAMİASINI ARAMIZDAKİ İDEOLOJİK FİKİR...
HASTA BİR İNSANIN GÖZ GÖRE GÖRE CEZAEVİNDE ÖLÜME TERKEDİLMESİNİ SAVUNMAK...
BUGÜN SAYIN ADNAN OKTAR’I DEKOLTE SEBEBİYLE ELEŞTİRENLER GEÇMİŞTE TAM...
1999 YILINDAKİ KAN KAMPANYASININ, DEVLETİN KURUMLARI TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN...
“BU DOSYADAN CEZA ÇIKMAZ YENİ BİR OPERASYON YAPIN” MANTIĞI, BİR HUKUK...
GENÇLERİMİZİN DİNDEN UZAKLAŞMALARI HIZLA ÖNLEM ALINMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR...
BASIN MENSUPLARI ADLİ EMANETTEKİ ARKADAŞLARIMIZA AİT RUHSATLI VE HİÇBİR...
İSTİNAF MAHKEMELERİNİN ETKİSİZ OLDUKLARINA DAİR SÖYLENTİLER HAKKINDA SAYIN...
SAYIN ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN KORONA OLMAMIŞTIR. ŞAİBELİ BİR KORONA TESTİ...
AÇIK GÖRÜŞLERİN KAYIT ALTINA ALINMASI EN TEMEL İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE...
ODA TV’NİN PROVOKATİF YAZILARA DEĞİL HUKUKU, ADALETİ, BİRLİĞİ VE...
VERYANSIN TV, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ BİR YAYIN ANLAYIŞINI BENİMSEMELİDİR
GEBZE KADIN KAPALI CEZAEVİNDE KORONA BULAŞTIRILAN ARKADAŞIMIZIN HAYATINDAN...
ADALET VE ŞEFKAT HERKES İÇİN İSTENMEDİKÇE TÜRKİYE’DE HUKUKSUZLUK, ZULÜM VE...
HUKUK DIŞI YILDIRMA OPERASYONLARI SADECE CAMİAMIZI DEĞİL HÜKÜMETİMİZİ VE...
SAYIN YAŞAR OKUYAN'IN CAMİAMIZA GÜYA OPERASYONUN BİLGİSİNİ VERDİĞİ İDDİASI...
GEBZE CEZAEVİNDE KORONAYA KARŞI GEREKLİ ÖNLEMLER ACİLEN ALINMALI
PROF. DR. SEFA SAYGILI’NIN SAYIN ADNAN OKTAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARI...
SÖZCÜ GAZETESİ YAZARI SAYIN AYTUNÇ ERKİN, KENDİSİNİN DE ÇOK İYİ BİLDİĞİ...
ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU'NUN HAYAL ÜRÜNÜ KİTABI, ADNAN OKTAR’IN İSMİYLE ÜNLÜ OLMA...
SAYIN HAKAN URAL'IN “NELER OLUYOR HAYATTA” İSİMLİ PROGRAMDA CAMİAMIZ...
ARKADAŞ CAMİAMIZA YÖNELİK GAYRİ HUKUKİ TEHDİTLER DEVAM EDİYOR; HUSUMETLİ...
CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A AÇIK MEKTUP
VERYANSIN TV’DE YAYINLANAN AV. ESER ÇÖMLEKÇİOĞLU RÖPORTAJINA CEVABIMIZDIR
UÇAN KUŞ TV ADLI KANALIN YÖNETİCİLERİ VE PROGRAM YAPIMCILARI KİN VE NEFRET...
SABAH GAZETESİ GERÇEKLERİ ÇARPITMADAN, TARAFSIZ VE İLKELİ HABERCİLİK...
"ADNAN OKTAR DAVASI"NDA HALA KULLANILMAYA ÇALIŞILAN ETKİN PİŞMANLIK...
ADALET BAKANIMIZ SAYIN ABDÜLHAMİT GÜL'E AÇIK MEKTUP
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
T.C. ADALET BAKANLIĞI CEZA VE TEVKİF EVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE AÇIK MEKTUP...
CÜBBELİ AHMET HOCA'YA NUR SURESİ'NİN 23. AYETİNİ TEKRAR HATIRLATIYORUZ
DEVLETİMİZDEN DEĞİL DE ANGLOSAKSON BARONLARDAN EMİR ALAN SİYASİLER ACİLEN...
CAMİAMIZA KENDİLERİNCE İFFET DERSİ VERMEYE KALKANLARIN ASIL MESELESİ FİKRİ...
GECEYARISI CEZAEVİ NAKİLLERİ VE GERİ PLANDAKİ SAVCI TALİMATI
GAZETECİ RUŞEN ÇAKIR'A AÇIK MEKTUP
@DREYFUS.TURK İSİMLİ INSTAGRAM SAYFASININ CAMİAMIZLA HİÇBİR İLGİSİ VE...
ASTRONOMİK CEZALAR İÇİN "HAYALİ KIZLARIN İFFETİNİ KORUMA" GEREKÇESİ
ADNAN OKTAR DAVASI: YARGILANMADAN MÜEBBET
ANAL TECAVÜZ TEKNİK OLARAK İMKANSIZDIR. BU KONUDA ALEYHİMİZE YAPILAN...
KUMPASÇILARIN HEDEFİNDE BU KEZ DE INSTAGRAM, TWITTER VE DİĞER SOSYAL MEDYA...
YARGILAMA HAKKINDAKİ GERÇEKLER VE BAZI BASINDAKİ BOŞA SEVİNÇ NİDALARI
SAYIN BARIŞ TERKOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
TEK CÜMLELİK İFTİRAYLA MASUM BİR GENÇ KIZA 40 YIL HAPİS CEZASI
ADNAN OKTAR DAVASINDA "18 YAŞIN ALTINDAKİ KIZLARIN İSTİSMARI" YALANI
EBRU ŞİMŞEK OLAYININ İÇYÜZÜ
SAYIN ADNAN OKTAR’IN 10 BİN YILLIK CEZAYI GÜLEREK KARŞILAMASI BAZI...
DAVA DOSYAMIZDA TEK BİR DOĞAL MÜŞTEKİ YOKTUR
CAMİAMIZDA EVLİLİK BEKLENTİSİNE KAVUŞAMAYAN BAZI KIZLAR BUNUN HINCIYLA...
GERÇEK DIŞI HABERCİLİĞİ BENİMSEYEN BİR KISIM BASIN HALKIN GÖZÜNDE GÜVEN VE...
HİÇBİR SUÇ OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLDİKLERİ İÇİN RESMİ MAKAMLAR ARAMIZA POLİS...
DOSYADAKİ SADECE 25 MÜŞTEKİ VE ETKİN PİŞMAN SANIĞIN İFADELERİNDEKİ 1000'E...
YABANCI HUKUKÇU VE AKADEMİSYENLER, ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ ETKİN PİŞMAN...
CUMHURİYET GAZETESİNE CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
ETKİN PİŞMAN OLMAYA ZORLANAN ARKADAŞLARIMIZA OYNANAN OYUN
SAYIN ADNAN OKTAR'IN YAKIN ZAMANDA MAHKEMEYE SUNDUĞU BAZI KISA BEYAN...
TÜRKİYE'DE HUKUK RAFA MI KALKTI?
"FİKREN İKTİDAR OLMAK" ANCAK SAYIN ADNAN OKTAR'IN İLMİ VE FİKRİ...
ESKİ TAKİPSİZLİK VE ZAMAN AŞIMI KARARLARI YARGILANANLAR ALEYHİNDE...
'ORAL YOLDAN TECAVÜZ' İDDİALARI GERÇEK DIŞIDIR
CAMİAMIZA YÖNELİK 2 YILLIK GİZLİ TEKNİK TAKİPTE TEK BİR SUÇ DELİLİ DAHİ...
ÇİZGİ ROMANLARLA, PORNO FİLMLERDEN ALINAN GÖRÜNTÜLERLE KARALAMALAR YAPMAYA...
ADNAN OKTAR HİÇBİR ZAMAN “NAMAZI MİNİ ETEKLE KILABİLİRSİNİZ” DEMEMİŞTİR...
Sn. Adnan Oktar’ın Mahkemede Söylediği Son Sözü
BASIN MENSUPLARIMIZI ADİL VE TARAFSIZ HABERCİLİĞE DAVET EDİYORUZ
GAZETECİ SAYIN İSMAİL SAYMAZ 'A AÇIK MEKTUP
SAYIN ADNAN OKTAR’IN İSMİNİ KOYMASININ ARDINDAN BİRÇOK DEVLET BÜYÜĞÜMÜZ VE...
ADNAN OKTAR DAVASINDAKİ HTS KAYITLARI HUKUKEN SUÇLAYICI YÖNDE DELİL OLARAK...
İDDİANAMEDE, SN ADNAN OKTAR'IN KENDİSİNİ GÜYA "MEHDİ RESUL" İLAN ETTİĞİNE...
CAMİAMIZA DÜZENLENEN OPERASYONDA "GENELEV VE FUHUŞ MAFYASI" ÖNEMLİ BİR ROL...
İDDİANAMEDE, KANDİLLİ'DEKİ EVDE SÖZDE "KULE" OLARAK ADLANDIRILAN BİR ODADA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİ GECESİ SN. ADNAN OKTAR'IN A9 TV'DEN GECE BOYUNCA...
15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI ÇIKMAK, FETÖ'NÜN İNFAZ LİSTESİNE GİRMEK...
SN. ADNAN OKTAR, ESKİ GAZETECİ MEHMET BARANSU İLE SADECE BİR KEZ, 2011...
İDDİANAMEDEKİ EVLİLİK KONUSUNDAKİ SUÇ İSNATLARI GEÇERSİZDİR
15 ARALIK 2020 SALI GÜNÜ YAYINLANAN "ADNAN OKTAR ARKADAŞ GRUBUNA...
FETÖ’YE YARDIM İDDİASI BÜYÜK BİR İFTİRADIR
CUMHURBAŞKANLIĞI YÜKSEK İSTİŞARE KURULU (YİK) ÜYESİ SAYIN CEMİL ÇİÇEK...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN HİÇBİR ZAMAN MEHDİLİK İDDİASI OLMADIĞI GİBİ MEHDİLİK...
GERÇEKTE YAŞANTISI ÇİLE VE SIKINTILARLA DOLU OLAN SN. ADNAN OKTAR’IN “LÜKS...
SAYIN ADNAN OKTAR'IN, DEĞERLİ OSMANLI PADİŞAHI SULTAN II. ABDÜLHAMİD HAN'I...
İSRAİLLİ SİYASİLER VE SANHEDRİN HAHAMLARI, TÜRKİYE-İSRAİL İLİŞKİLERİ...
ARKADAŞIMIZ AYŞE KOÇ'UN, 13 KASIM 2020 TARİHİNDE KATILDIĞI BİR TV...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SN. ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP–2
KUMPAS ÇETESİ SON ÇAREYİ KASET İMASI YALANINA SARILMAKTA ARIYOR
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ SİVİL DİPLOMASİ FAALİYETLERİNİN...
HALK TV, MEDYA MAHALLESİ PROGRAMINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA CEVAPLARIMIZ
ESKİ SAĞLIK BAKANIMIZ SAYIN OSMAN DURMUŞ’UN VEFATI ÜZERİNE ÇIKAN HABERLERE...
MAVİ MARMARA FACİASINDA, İSRAİL'İN TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLEYİP TAZMİNAT...
FOSİLLERİN ARTIK DEVLETİMİZ ELİYLE MÜZELERDE SERGİLENECEK OLMASI...
FETÖ BAĞLANTISI YALANI
ŞEREF MALKOÇ AĞABEYİMİZDEN RİCAMIZDIR
MEDYAMIZ ÖZKAN MAMATİ İSİMLİ KİŞİNİN GERÇEK YÜZÜNÜ MUTLAKA BİLMELİDİR
HAKLARINDA HİÇBİR KESİN YARGI KARARI OLMAYAN SN. ADNAN OKTAR VE...
MERVE BÜYÜKBAYRAK AKIL HASTANESİNE SEVK TALEBİ GEREKTİRECEK NE YAPTI?
BASINA ÖZEL HAZIRLANAN SENARYOLARLA HAKKIMIZDA ALGI OLUŞTURULMAYA...
MİLLİYET GAZETESİ MAGAZİN YAZARI SAYIN ALİ EYÜBOĞLU’NA AÇIK MEKTUP
AYRILIP DAĞILMA GİBİ BİR NİYETİMİZ ASLA YOK!
YENİ ŞAFAK GAZETESİ YAZARI SAYIN HASAN ÖZTÜRK’E AÇIK MEKTUP
SAYIN ÖZLEM GÜRSES'E AÇIK MEKTUP
SAYIN MİNE UZUN'A AÇIK MEKTUP
DAVA DOSYASI BOMBOŞ ÇIKINCA MEDET UMULAN ESKİ BİR İFTİRA: "GİZLİ TÜNELDEN...
KONUNUN TARAFLARINA SÖZ HAKKI VERMEDEN TEK TARAFLI YAYIN YAPMASI HABERTÜRK...
SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK MEKTUP
HALK TV'YE AÇIK MEKTUP
OZAN SÜER ARKADAŞIMIZIN TUTUKLANMASIYLA İLGİLİ OLARAK AV. SENA AKKAYA...
TÜRK İNSANI ADİL, TARAFSIZ, DÜRÜST, İLKELİ VE SEVGİ DOLU BİR BASIN ÖZLEMİ...
İFTİRA ÜZERİNE KURULAN DAVAMIZIN TEMELİNDEKİ SEBEP: "HUSUMET"
HÜRRİYET GAZETESİ VE YAZARLARINA CESARETLE VE ISRARLA DOĞRUDAN YANA OLMAK...
SEVGİ, KARDEŞLİK VE SELAM GÖNDERME İDDİALARI TUTUKLAMA GEREKÇESİ OLAMAZ
MEHDİYET İNANCI SEBEBİYLE SAYIN ADNAN OKTAR’IN YANINDAN AYRILMADIĞIMIZ...
TOPLU BİR AKIL TUTULMASI: "GALEYAN"
ELVAN KOÇAK BEY’İN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLDİĞİ HUSUSLAR
AV. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP–3
İNGİLİZ DERİN DEVLETİNİN ÜLKEMİZDEKİ ALÇAK, HAİN VE AŞAĞILIK KRİPTO...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ’YE BİR KEZ DAHA DOSTLUK VE SEVGİ...
MÜŞTEKİ İFADELERİ HAKKINDA BASINDA YER ALAN GERÇEK DIŞI HABERLER
SEVGİDEN VAZGEÇMEK ZULÜM OLUR, TEK İSTEĞİMİZ SEVGİ TOPLUMU OLUŞMASI
2 YILDAN BU YANA CAMİAMIZA KARŞI YAPILAN HAK VE HUKUK İHLALLERİ, ZULÜM VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZ MASUMİYET KARİNESİNE VE SAVUNMA HAKKINA...
ATV KAHVALTI HABERLERİNDEKİ ASILSIZ İTHAMLARA CEVABIMIZDIR
MİLLİ ÇÖZÜM DERGİSİ BAŞYAZARI AHMET AKGÜL’ÜN İFTİRALARA DAYANARAK YAPTIĞI...
SEVGİYE DAİR HER DAVRANIŞIN SUÇ KAPSAMINA SOKULMA GAYRETİNDEN ENDİŞE...
AV. SN. CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ’DAN MÜSLÜMANLAR HAKKINDA KONUŞURKEN ADİL, DÜRÜST VE...
İSTİKLAL İNTERNET HABER SİTESİ YAZARLARINDAN SAYIN ÖMER AKDAĞ’A...
MADDİ GELİR ELDE ETMEK UĞRUNA TERTEMİZ, NUR GİBİ İNSANLARI ACIMASIZCA YOK...
DOSYAMIZDA ETKİN PİŞMANLIK İFADELERİ DEĞİL, CAN HAVLİYLE KENDİNİ...
SAYIN MİNE KIRIKKANAT HANIMIN SAVUNMA HAKKINI VE DEĞERLİ AVUKATLARI HEDEF...
BASIN KORKU DEĞİL ADALET, DÜRÜSTLÜK VE TARAFSIZLIK ÜZERİNE KURULU YAYIN...
AKİT'TEKİ KARDEŞLERİMİZ YAYINLARINDAKİ HAKARETAMİZ ÜSLUBA KARŞI MUTLAKA...
SN. ADNAN OKTAR DURUŞMALAR BOYUNCA MASKE KULLANMIŞ, GENEL SAĞLIĞIN...
MÜMİN ALLAH’TAN GELEN İŞARETLERİ GÖRÜR VE HAYRA YORAR
KANAL D ANA HABER PROGRAMINI HUKUK VE VİCDAN SINIRLARI İÇİNDE YAYIN...
ARKADAŞIMIZ BÜLENT SEZGİN'DEN SAYIN AYŞENUR ARSLAN HANIMEFENDİ’YE AÇIK...
SAYIN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINI GÜYA TEHLİKELİYMİŞ GİBİ GÖSTERME OYUNU
ARKADAŞIMIZ SERDAR SUPHİ TOGAY'IN MAHKEME İFADESİNDEN BASINA YANSIYAN...
SÖZDE ETKİN PİŞMAN OLMAK ZORUNDA BIRAKILAN ARKADAŞIMIZ ALİ ŞEREF GİDER’İN...
TURNİKE İFTİRASINA İTİBAR EDİP DİLE GETİRENLERİN ASIL ÖNCELİĞİ...
AKİT CAMİASINDAKİ KARDEŞLERİMİZ BİZİM İYİ NİYETİMİZİ YAKINDAN BİLİR VE...
GERÇEKLER SAYIN DOĞAN KASADOLU'NUN HAYAL DÜNYASINDA YAŞADIĞINDAN VE...
ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU KARDEŞİMİZE HANIMLAR HAKKINDA SAYGILI VE NEZAKETLİ...
MUHAFAZAKAR CAMİADA HAKKIMIZDA MERAK EDİLEN BAZI SORULARA CEVAPLAR
DURUŞMADA YÖNELTİLEN SORULAR İDDİANAMEDE YER ALAN SUÇLAMALARIN ASILSIZ...
ARKADAŞIMIZ SEDAT ALTAN'DAN DEĞERLİ GAZETECİMİZ SAYIN AHMET HAKAN'A AÇIK...
ARKADAŞIMIZ MERVE BÜYÜKBAYRAK'IN MİNE KIRIKKANAT HANIMEFENDİ'YE AÇIK...
ARKADAŞIMIZ KARTAL İŞ'TEN SAYIN DOĞU PERİNÇEK’E AÇIK MEKTUP
AV. SN. KEREM ALTIPARMAK’IN “İNTERNET ERİŞİM ENGELLERİ VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ”...
"NİHAYET DERGİSİ"NDE, CAMİAMIZ HAKKINDA YAPILMIŞ GERÇEK DIŞI, ÇİRKİN BİR...
HALKI, HALKA EZDİREN SİSTEM SON BULMALI
KONU DEKOLTE DEĞİL, SEVGİMİZE VE DOSTLUĞUMUZA DUYULAN ÖFKE
INDEPENDENT-TÜRKÇE'NİN MÜSLÜMANLARA EVRİM TEORİSİNİ KABUL ETTİRME TAKTİĞİ
BUGÜN BAZI GAZETECİLERİN TUTUKLANMASINI ELEŞTİREN CNN TÜRK GECE GÖRÜŞÜ...
DEKOLTE GİYDİLER DİYE MASUM İNSANLARA YÜZLERCE YIL HAPİS CEZASI İSTEYİP...
SN. ADNAN OKTAR’IN MEHDİLİK İLAN EDEREK DEVLETİ ELE GEÇİRECEĞİ İTHAMI AKLA...
ARKADAŞIMIZ EMRE BUKAĞILI'NIN SN. FAZIL SAYIN AÇIKLAMALARINA CEVABI
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."