#ÖzgecanAslan ’ın maruz kaldığı vahşetin çözümü insanlarda Allah sevgisi ve korkusunun arttırılmasıdır. Darwinizim geçersizliğinin bilimsel delillerle açıklanması gerekir.

Adnan Oktar’ın 16 Şubat 2015 tarihli A9 TV röportajından


KARTAL GÖKTAN:  “… İdam cezasının tekrar gündeme getirilmesi lazım.”

ADNAN OKTAR: O zaman idam cezasında ilk önce asker, polis katillerinin asılması gerekiyor. PKK’yi affetmekten bahsediyor adamlar gece gündüz. Gazeteciler, yazarlar PKK’yı affetmekten bahsediyor, bu nedir bu? Abdullah Öcalan’ı bırakmaktan bahsediyor. İki yüz bine yakın askerin polisin katilini affetmekten bahsediyorlar. İstediğin kadar cezayı arttır ne yaparsan yap devam eder. Çözüm Allah korkusudur, Allah sevgisidir. Darwinizm’in geçersizliğinin, sahte bir felsefe olduğunu bir oyun olduğunu açıklanması lazım bilimsel delillerle. Proteinin yapısı açıklansın devlet. Proteinin tesadüfen meydana gelmesinin imkânsız olduğu açıklansın, çözüm budur. Kofulun, mitokondrinin tesadüfen, teknik açıdan meydana gelmesi imkânsız.  Bunlar açıklanacak. Bunlar yapılmadığı sürece bu devam eder. Bütün dünyada felaket devam ediyor. Her yerde herkes birbirini öldürüyor. İslam âleminde her gün, on binlerce insan, binlerce insan şehit ediliyor. Çocuklar kadınlar şehit ediliyor. Yağmur gibi cinayetler devam ediyor. Darwinizm’in getirdiği felaket bu, buna çözüm bulunması lazım.

Bütün terör faaliyetlerinin kökeninde, bütün şiddetin kökeninde, Darwinizm var. Mesela Taliban, IŞİD şu bu falan bütün bu gençleri Darwinist yetiştirildiler, tamamını. Darwinist materyalist, bütün İslam âlemi Darwinist. Darwinist eğitimin kaldırılması gerekiyor, başka çözüm yok. Allah korkusu yok, Allah sevgisi yok. Böyle yüzbinlerce adam var, hazır şu an fırsat kolluyorlar.

BÜLENT SEZGİN: Adnan Bey, bildiğiniz gibi çok örneği var. Tanınmış bir siyasetçimiz; “liseye kadar iman ediyordum, namaz kılıyordum. Ama lisede bir gün derste aminoasitlerin tesadüfen oluşabileceği deneyiyle karşılaştım ve imanımı kaybettim ondan sonra” diyor.

ADNAN OKTAR: Ucu bucağı yok böyle. Gençler hep lisede, üniversitede birçoğu imanını kaybediyor.

CEYLAN ÖZBUDAK: Stalin delisi de imanını kaybettiğini söylüyor Darwinist eğitimden sonra.

ADNAN OKTAR: Tabii hep lisedeyken başlıyorlar.

BÜLENT SEZGİN: Ki o deney, kitaplarda bulunan deney yanlış bir deney. Kendisinin de itirafı var, deneyi yapan kişinin.

ADNAN OKTAR: Hepsi uydurma, bilimsel olarak hepsini açıklıyoruz zaten.

“Saldırganlara sor bakalım Darwin’i duymuş mu?” Tabii ki Darwinist eğitimden geçiyor. Allah korkusu olmayan sistemin kökeni ne? Toplumda Allah korkusunu ortadan kaldıran sistem ne? Adı işte Darwinizm bunun. Adam hayvan gibi yetişmiş. Allah korkusuna, Allah sevgisine dayalı yetişmemiş adam.

CEYLAN ÖZBUDAK: Dawkins bile söylüyor; “Darwinist bir toplumda yetişmek istemem” diyor.

ADNAN OKTAR: Adamın kendisi bile istemiyor tabii.


DEVAMINI GÖSTER