İngiliz Derin Devleti, Türklere soykırım yapma fikrini Darwin'den almıştır.

Adnan Oktar’ın 2 Ağustos 2016 tarihli A9 TV röportajından


BÜLENT SEZGİN: Hocam, Darwin de "Türkler gibi aşağı ırkların elimine edileceğini düşünüyorum." diyor aynı şekilde.

ADNAN OKTAR: İlk bu fikri İngiliz derin devleti felsefi bilimsel görünüm adı altında Darwinizm’le açıkladı. Türk milletinin elimine edileceğini ve gelecek asırlarda bunun oluşacağını söylüyor. Yani bir yüz yıl sonra bunun oluşacağını söylüyor yani şuan. Darwin'in sözü bu. İngiliz derin devleti mensupları, hepsi Türk milletinin soykırımla yok edilmesi gerektiğinin altını çiziyor. Ve "Mutlaka bu yapılacak." diyorlar. Onun için ağır silah dağıtsın hükümet özel harekatçılara, polise. Denizden, karadan saldırı için her türlü önlemi alalım. Binlerce uçaksavar, binlerce tanksavar dağıtılsın polise. 

Dünyanın her tarafında yapılanması olur İngiliz derin devleti desteklediği için çok rahat hareket edebiliyorlar. Ama Türkiye'ye karşı olan nefretleri akıl alacak gibi değil. Darwin'in sözü açık. O Darwin'in Türklerle ilgili sözünü bir oku.

KARTAL GÖKTAN: "Doğal seleksiyona dayalı kavganın, medeniyetin ilerleyişine sizin zannettiğinizden daha fazla yarar sağladığını ve halen de sağlamakta olduğunu ispatlayabilirim. Düşünün ki çok değil birkaç yüz yıl önce Avrupa Türkler tarafından işgal edildiğinde Avrupa milletleri ne kadar büyük risk altında kalmıştı. Ama artık bugün bu fikir bize ne kadar gülünç geliyor. Avrupa ırkları olarak bilinen daha medeni ırklar yaşam mücadelesinde Türkleri tam bir yenilgiye uğratmışlardır. Dünyanın çok da uzak olmayan bir geleceğine baktığımda çok sayıdaki daha aşağı ırkların çoğunun medenileşmiş daha yüksek ırklar tarafından elimine edileceğini görüyorum." 

ADNAN OKTAR: Bir daha. O son kısmı bir daha oku. 

KARTAL GÖKTAN: "Dünyanın çok da uzak olmayan bir geleceğine baktığımda bu tür aşağı ırkların çoğunun medenileşmiş daha yüksek ırklar tarafından elimine edileceğini görüyorum." 

ADNAN OKTAR: "Yüksek ırklar" diye bir şey yok zaten. Sadece Anglosakson ırkını çok yüksek ırk olarak görüyor. Darwin de öyle görüyor yani İngilizleri. İngilizlerin de zaten iddiası o. Aşağı ırk olarak da Türk milletini görüyorlar.


DEVAMINI GÖSTER

Benzer Eserler