Dünya tarihi Mehdiyete göre şekillenmiştir. BM'in kuruluşunun temelinde de Mehdiyet vardır.

Deşifresini okumakta olduğunuz videoyu izleyin" »

ADNAN OKTAR: Mehdiyet eğer çok önemli bir şey olmasa, doğru olmasa bu kadar üstünde durmam ben. Bir fevkaladelik olmasa yani kesin deliller olmasa bu kadar üstünde durmam. Net olay yani bütün dünya tarihi Mehdiliğe göre dizayn edilmiş. Ben hayret ettim çok şaşırdım ama bu doğru. Yani 3500 yıldan beri olay Mehdiyet’e doğru gidiyor. Masonluğun kuruluş amaç Mehdiyet. Tapınak şövalyelerinde Mehdiyet. Her şey ona göre. Mesela Birleşmiş Milletler’in amacı Mehdiyet. Adam kendisi söylüyor bak gördünüz haham geldi, amacı o. Zaten duvarına Mehdiyet’in amacı yazılmış. İslam’ın hakimiyeti cemaatlerle, tarikatlarla olmayacak. Cemaatler onun bir bölümü olur, bir kenarı olur. Bütün dünyanın katılımıyla oluyor. Birleşmiş Milletler’in katılımı, masonluğun, tapınak şövalyelerinin, Rus siyasetinin, Çin siyasetinin, Amerikan siyasetinin hepsinin katılımıyla oluyor. Müslümanlar da iştirak etmiş olacaklar. Birleşmiş Milletler kuruluş amacı o. Dünya masonluğunun da kuruluş amacı o. Ta en başında ona göre planlanmış. Ben şaşırmıyor değilim yani ben zaten illa Mehdilik farzdır demiyorum ama hayret edilecek şekilde o yönde gelişiyor olaylar. Ben herkese söylüyorum, ben diyorum bak Nur Suresi’nin 55. ayeti bizi asıl ilgilendiren, İslam’ın dünya hakimiyetiyle ilgili ayet. Ve “fitne yeryüzünden kalkıncaya kadar, din Allah’ın oluncaya kadar mücadele edin.” Bu iki ayet asıl bizim hedefimizdir. Ama nereye dönsek Mehdiyet oluşuyor. Yani o kadar açık sarih deliller ki. Abdullah Öcalan’ın ismini söylüyor Peygamber (sav). Ne yapacağını söylüyor. Suriye’deki rejimin başının ismini söylüyor, kardeşinin ismini söylüyor. Yerine geçen oğlunun ismini söylüyor yani bu kadar detaylı.

İngiliz derin devleti eğer Mehdiyet’i yıkmaya kalkmasa Mehdiyet hakim olmuyor. Bak, sırra bak. İngiliz derin devleti Mehdiyet’i yıkmak için mücadele etmese Mehdiyet hakim olmaz. Yani onun deccallık yapması gerekiyor, Mehdi’nin de Mehdilik yapması gerekiyor. Çok şaşırtıcı, garip bir sır.


Bu sayfada Dünya tarihi Mehdiyete göre şekillenmiştir. BM'in kuruluşunun temelinde de Mehdiyet vardır. videosunu izleyebilir. sn. Adnan Oktar'ın çok çeşitli konular hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini dinleyebilir, A9 TV ve diğer medya kanallarında yapılan röportajlar hakkında program video görüntüleri ve kesitlerine ulaşabilirsiniz. Sohbet kesitlerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ücretsiz indirebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.