Rusya İngiliz derin devletine tavır aldıktan sonra seri cinayetler başladı.

Deşifresini okumakta olduğunuz videoyu izleyin" »

ASLI HANTAL: Rusya’nın Birleşmiş Milletler Temsilcisi Çurkin’in aniden hayatını kaybettiği belirtilmiş ve ölümüyle ilgili bir açıklama yapılmamıştı. Dün çıkan haberlere göre Rus diplomatın böbreklerinde yüksek miktarda zehire rastlanmış.

ADNAN OKTAR: Kardeşim, seri cinayetler İngiliz derin devletine Rusya’ya tavır aldıktan sonra, seri cinayetler başladı. Ve devam edecek dedim. Dedim mi demedim mi? İngiliz derin devletinin casusları, İngiliz derin devletine karşı olanların hepsini teker teker böyle öldürüyorlar ve bunu da örtbas etmeye çalışıyorlar, görüyorsunuz. Bunun üstüne gitmesi lazım ve Putin’in de bu konuda iyi korunup kollanması gerekiyor.

ASLI HANTAL: Bir bilgi daha vardı Çurkin hakkında. Rusya’nın Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Vitaliy Çurkin, 10 Ekim 2016 günü yapılan Birleşmiş Milletler toplantısında yaptığı açıklamasında İngiltere’nin sömürgecilik zamanından kalma alışkanlıklarını sürdürmek istediğini belirtip, “Bağımsız ülkelerin içişlerine müdahale etmekten vazgeçin, sömürgeci alışkanlıklarınızı bırakın. Belki o zaman bazı bölgelerdeki durum iyileşir” ifadesini kullanmıştı. Bundan sadece üç ay sonra Vitaliy Çurkin New York’taki ofisinde aniden rahatsızlandı ve hastanede yaşamını yitirdi.

ADNAN OKTAR: Şimdi bak Rusya’da genel seferberlik ilan edilsin. Bütün siyasetçilere bunu yapacaklar yavaş yavaş. Deccal hepsine saldıracak, teker teker teker hepsini öldürürler. Bak burada İngiliz derin devletine meydan okumuş. Bu kapıyı biz açtık o cesaretle meydan okuyup darbeyi indirmiş, fakat onlar da karşı atağa geçip onu öldürmüşler İngiliz derin devleti. Dünyayı birbirine katmak lazım çok büyük olay bu, bak alenen öldürmeler devam ediyor. Geçenlerdeki ölenlerin hepsinde öyle, yüksek potasyum vererek yahut başka kimyasallarla teker teker öldürüyorlar. Hepsi çok dikkatli olsun yediklerine, içtiklerine.


Bu sayfada Rusya İngiliz derin devletine tavır aldıktan sonra seri cinayetler başladı. videosunu izleyebilir. sn. Adnan Oktar'ın çok çeşitli konular hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini dinleyebilir, A9 TV ve diğer medya kanallarında yapılan röportajlar hakkında program video görüntüleri ve kesitlerine ulaşabilirsiniz. Sohbet kesitlerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ücretsiz indirebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.