Ahirette küfür cehennemi nasıl algılayacak? Evrimleştikleri iddiasına göre bir ortamda mı olacaklar?

Deşifresini okumakta olduğunuz videoyu izleyin" »

ADNAN OKTAR: Cennette yattığımız yerden kalkıyoruz direkt ahirette yani yatar vaziyetteyken bir ses duyuluyor, herkes birden kalkıyor ama müminler kalktığında yanlarında mihmandarları var ve sürücüleri var yani bir vasıtayla onlar Allah’ın kastettiği yere getiriliyor yani cehennemin yanına doğru getiriliyor, o araziye getiriliyor ama cehenneme girmiyorlar yani görmeleri için. Küfür dizüstü olarak oturtuluyor ve çıplaklar, üstü başı toz içinde o toz da belki işte dünyanın yeniden hani dağıtılması ve yeniden oturması sonucunda o küller falan oluşmuş olabilir yani ben öyle zannediyorum öyle gibi görünüyor çünkü her yer kül ve toz içinde. ‘Üstü başı toz içindedirler’ diyor Allah, hepsinin yani arazinin durumunu gösteriyor ama Müslümanlar vasıtalarıyla getiriliyorlar, yanlarında mihmandarları var, geçici olarak gösteriliyor onlar cennete alınıyor. Müminler yani doğrudan cennete, cennet kapılarından giriyorlar onlar. Küfür oradan cehenneme alınıyor. Müminler de onları ara ara istediklerinde görebiliyorlar yani özetle konu bu. Müslümanlar için karmaşık bir şey yoktur yani gayet normal karşılayacaklar. Küfür bu durumu büyü olarak alacak ahirette yani büyü yapıldığını, normalde dünyada olduklarını ama akıllarına tesir edildiği ve böyle bir gösteri yapıldığı onlara. İşte zaman algısının bozulduğunu onlara cehennem gibi bir şeyin gösterildiğini, büyünün etkisiyle canlarının yandığını söyleyecekler konu bu.

EBRU ALTAN: Siz bir de evrime inananların da yine bir kısmı yani cehennemdekilerin öyle anormal patolojik varlıklar olarak mutasyonlar sonucu yaratılabileceğini söylemiştiniz.

ADNAN OKTAR: Evet, aynı evrim iddiasındaki gibi açıklamalar hadislerdeki açıklama aynı evrim hani diyorlar ya evrimle oldu mutasyonla oldu, bitkiler de oradaki varlıklar hayvanlar da tam onların dediğine uygun çarpık çurpuk. Mesela ağzı kafası arkada, başı arkaya doğru dönük madem mutasyon, işte al sana mutasyon değil mi? Genetik kod bozulduğunda böyle oluyor diyorsun, kafası arkasını görüyor vücudu önde bir garip durum oluyor tabii onun için yerde de ayrıca ayağa kalkamıyor durumu yerde sürünüyor. İşte Allah madem genetik kod bozulduğunda diyorsun böyle oluyor mutasyon, tam mutasyon dediği şekle uygun olarak onları yaratıyor. Gözleri kör mesela görmüyor, mutasyon yapmıyor mu böyle diyorlar işte mutasyon bozuyor işte al sana mutasyon değil mi? Kafan işte geriye gitmiş mutasyondan halbuki Allah yaratıyor ama sen onu mutasyon diyorsun işte Allah mutasyon öyle olmaz böyle olur diyor Allah, hepsini onların yaratıyor ama onların inandığı mutasyona göre. Mesela bitkiler çok iğrenç, kokuları pis, sular berbat her şey pis yani.  Çünkü onlar diyor ki ‘sular da tevafuk’ ya kardeşim su normalde kükürtlü tuzlu berbat bir şey olması lazım, kaynar olması lazım çünkü yeraltından geliyor yeraltında magma var onun için kaynar su çıkıyor yerüstüne, kükürtlü tuzlu kaynar tuzlu su çıkıyor onu içiyorlar. Bitkiler berbat bayağı korkunç böyle görüntüsü mutasyon bozuğu gibi yani onların dediği tarz neyse o, öyle tatlı güzel kokulu meyve falan yok yani evrim öyle olmaz böyle olur diyor Allah işte mutasyon öyle olmaz böyle olur. İnanmıyor mu adam? İşte inanıyor tamam aynısını görmüş olacaklar, aynısı hadislere bakıldığında aynısı çıkıyor.


Bu sayfada Ahirette küfür cehennemi nasıl algılayacak? Evrimleştikleri iddiasına göre bir ortamda mı olacaklar? videosunu izleyebilir. sn. Adnan Oktar'ın çok çeşitli konular hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini dinleyebilir, A9 TV ve diğer medya kanallarında yapılan röportajlar hakkında program video görüntüleri ve kesitlerine ulaşabilirsiniz. Sohbet kesitlerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ücretsiz indirebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.