Rus İmparatorluğu’nu yıkan Bolşeviklere lojistik ve finansal desteği sağlayan İngiliz derin devletidir.

Deşifresini okumakta olduğunuz videoyu izleyin" »

ADNAN OKTAR: İngiliz derin devleti Bolşevikleri Rus imparatorluğunu ihtilalle yıkıp iç savaşa sürükleyip bütün bir Rus kültürünü ortadan kaldırmak için örgütledi ve teşvik etti. Lojistik ve finansal destek sağladı. Zaten hafif bir yönlendirmeyle onlar bunu yaptılar. Bolşevik devrimini baştan sona finanse eden yönlendiren İngiliz derin devletidir. Bütün Rus kültürünü, Rus tarihinin bütün birikimini ortadan kaldırttırdılar komünistlere. Her yeri yakıp yıktırdılar ve mahvettiler Rusya’yı. İngiltere bu yöntemi tarihte defalarca kullandı. Sömürge yapmak istediği ülkelerde önce darbe ile iktidarları yıkıp ardından iç karışıklığı giderme bahanesiyle işgal ediyor. Bütün kültürünü ortadan kaldırıp kendi mantığını, kendi ahlak anlayışını o ülkeye hakim kılıyor. Mesela bu Bolşeviklerin komünistlerin fikir babası Frederike Engels ve Karl Marx Alman olmalarına rağmen hayatlarının büyük bölümünü neredeyse tamamını İngiltere’de geçiriyorlar Londra’da. İngiliz derin devletiyle iç içeler.

BÜLENT SEZGİN: Engels’in Londra’daki evinin fotoğrafı. Engels’in Londra’daki evi, yaşadığı ev.

ADNAN OKTAR: Lenin’in de evi Londra’da.

BÜLENT SEZGİN: Evet. Onu da gösterebiliriz.

ADNAN OKTAR: Engels’in en önemli eseri olan İngiltere’de işçi sınıfının durumunu Marx Das Kapital’i İngiltere’de yazıyor. Bak Engels’in en önemli eseri olan “İngiltere’de işçi sınıfının durumu” diye kitabı var ünlü bunu İngiltere’de yazıyor orada kaleme alıyor. Marx ünlü Das Kapital’ini yine İngiltere’de yazıyor, Londra’da yazıyor. O kafelerde falan böyle çay içerek falan oralarda kaleme alıyorlar. Ve basıyor İngiltere’de basıyor İngiliz derin devletinin yönlendirmesi ve yardım etmesiyle basıyor. Kitabın basımını her şeyini MI6 düzenliyor. İkisinin ortak kitabı var Engels ile Marx’ın Komünist Manifesto ilk kez İngiltere’de basıldı.

BÜLENT SEZGİN: Gösterebiliriz.

ADNAN OKTAR: Yine İngiliz MI6’in desteğiyle. Ve dünyayı böyle dizayn ediyorlar. Yani istedikleri çizgiyle çekiyorlar. Bu Bolşevik komünistlerin lideri Lenin de uzun yıllar İngiltere’de kaldı. Parti yayın organı Iskra İngiltere’de basılıp Rusya’ya gizlice sokuluyor. MI6’in yardımıyla orada basılıyor. Gizlice Rusya’ya sokulmasını yine MI6 sağlıyor. Lenin’in ünlü bu Materyalizm ve Empirio-Kritisizm kitabı var. Bu kitabını British Museum yani İngiliz Kütüphanesi British Museum’in kütüphanesinde yazıyor. Yani İngiltere müzesi. Kütüphaneye İngiliz devletinin özel izniyle giriyor MI6’in devreye girmesiyle. O normalde müzede kitap yazılmaz. İngiliz derin devletinin izniyle, MI6’in desteğiyle Lenin yıllarca bu izni alıyor ve orada faaliyetlerini yapıyor. Tabii tek başına da yazmıyor orada ona yardım edenler oluyor. O dönemde kütüphaneler gizli servisler tarafından işte MI6 tarafından bilgi aktarma yeri olarak kullanılıyordu. Kütüphane kayıtlarında Lenin’in yüzlerce kez giriş yaptığı kayıtlarda görülüyor. Ve aynı şekilde kum gibi MI6 elemanı kaynıyor orada. Lenin kütüphanede birçok kere de konferans veriyor. Bakın İngiliz derin devletinin azmini, azgınlığını görüyor musunuz? Komünist liderler Plekhanov, Maksim Litvinov, Troçki ve Maksim Gorki de kütüphanenin düzenli elemanları. Kayıtları var yüzlerce kere giriş yapmışlar onlar da. Lenin ve Stalin ilk defa 1907’de Londra’da görüşüyorlar MI6’in yardımıyla görüştürülüyorlar. Buluştukları yerin adı Kraliyet Tavernası adı.


Bu sayfada Rus İmparatorluğu’nu yıkan Bolşeviklere lojistik ve finansal desteği sağlayan İngiliz derin devletidir. videosunu izleyebilir. sn. Adnan Oktar'ın çok çeşitli konular hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini dinleyebilir, A9 TV ve diğer medya kanallarında yapılan röportajlar hakkında program video görüntüleri ve kesitlerine ulaşabilirsiniz. Sohbet kesitlerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ücretsiz indirebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.