Peygamberimiz (sav): Kadınları sevmek Peygamberlerin ahlakındandır.

Deşifresini okumakta olduğunuz videoyu izleyin" »

ADNAN OKTAR: Ebu Abdullah Cafer-i Sadık (as) şöyle buyurdu: “Kadınları sevmek peygamberlerin ahlakındandır.” Peygamberimiz (sav) söylüyor “kadınları sevmek peygamberlerin ahlakındandır.” Yani mübarek varlıklardır. Hediyeyle sevindirirsin, iltifatla sevindirirsin gönlünü alırsın, zor iş varsa elinden alır yardımcı olursun, hürmet edersin saygı duyarsın. Allah onları o zaman çok güzelleştirir. Böyle çocuklar çok eziliyorlar bu devirde çok. Yani değerleri bilinmiyor.

Resulullah (sav) diyor ki: “Kadınlara karşı sevgisi çoğalmadığı sürece bir kimsenin imanının aratacağını düşünmüyorum.” İmanla doğru orantılıdır kadın sevgisi. Mübarek varlıklardır kadınlar.


Bu sayfada Peygamberimiz (sav): Kadınları sevmek Peygamberlerin ahlakındandır. videosunu izleyebilir. sn. Adnan Oktar'ın çok çeşitli konular hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini dinleyebilir, A9 TV ve diğer medya kanallarında yapılan röportajlar hakkında program video görüntüleri ve kesitlerine ulaşabilirsiniz. Sohbet kesitlerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ücretsiz indirebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.