İngiliz derin devleti 2. Dünya savaşında Almanya Dresten’de 200 bin masum insanı yakarak öldürmüştür.

Deşifresini okumakta olduğunuz videoyu izleyin" »

ADNAN OKTAR: 1945 yılında İngilizler Almanya’da Dresden şehrine bombardıman yapmıştı İngilizler. Şehre 25 dakikada 2 bin ton tahrip gücü yüksek bomba atıldı, 200 bin de fosfor bombası atıldı. Bak 2 bin ton tahrip gücü yüksek bomba, 200 bin de fosfor bombası atıldı.  Şehir günlerce yandı, şehrin sıcaklığı 1600 dereceye çıktı, genel sıcaklık. Sığınaktaki çocuk ve kadınlar dahil 200 bin sivil kavrularak sığınaklarda öldüler, 200 bin çocuk ve kadın sığınaklarda çünkü sığınaklar 1600 derece sıcaklıkta yerin altına kadar geçtiği için yerin altı cehenneme döndü adeta herkes yandı, göstersene.

BÜLENT SEZGİN: Fotoğraflar vardı.

ADNAN OKTAR: Akıl almaz acımasızdır İngiliz derin devleti. Şu azgınlığa şu zalimliğe bak ya, şu sadistliğe bak yani. Çoluk çocuk 200 bin kişinin üstünde insan sığınaklarda aslında şehit hükmündeler çünkü deccalın saldırısı var. Masum çocuklar ve masum kadınlar ehli fetret oldukları için inşaAllah şehit hükmündeler. Bediüzzaman diyor, “Deccalın saldırısı sonucunda vefat eden çocuklar şehit hükmündedir” diyor.


Bu sayfada İngiliz derin devleti 2. Dünya savaşında Almanya Dresten’de 200 bin masum insanı yakarak öldürmüştür. videosunu izleyebilir. sn. Adnan Oktar'ın çok çeşitli konular hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini dinleyebilir, A9 TV ve diğer medya kanallarında yapılan röportajlar hakkında program video görüntüleri ve kesitlerine ulaşabilirsiniz. Sohbet kesitlerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ücretsiz indirebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.