Kalu Bela'da insanlar fiziksel tüm özellikleri tam ve eksiksiz olarak varlar. Bu gerçek, evrimle yaratılış iddiasını geçersiz kılıyor.

Deşifresini okumakta olduğunuz videoyu izleyin" »

ADNAN OKTAR: Kalu Bela’da insanlar saçı, kaşı, gözü, bedeniyle, kolu-bacağıyla yani yürüyor, konuşuyorlar normal insan. Muhakeme-yargısı var, iman etme yeteneği var şuuru açık duyuyor ve hitap ediyor konuşuyor. Yani öyle garip bir varlık yok ortada, insan var. Peygamberler peygamber zaten, yani peygamberlik hükmü verilmiş Kalu Bela’da. Yani sonradan peygamberlik olmuyorlar orada verilmiş peygamberlik. Hz. Mehdi (as)’a Mehdilik orada verilmiş Kalu Bela’da verilmiş. Yani sonradan böyle gayret etmekle olmuyor. Ee, sen ne diyorsun? “İnsan evrimle oldu.” Peki Kalu Bela’da ölüyor yeniden dünyaya gönderiliyor. Burada anneden babadan olmuş gibi göstererek Allah sebep aleminde yeniden o insanı diriltiyor. Ölü diriliyor yani. Sadece anneyi babayı sebep ediyor Allah. Ölüyü diriltiyor. Tekrar ölüyor ahirette yeniden diriliyor. Allah ayette “iki kere öldünüz iki kere dirildiniz” diyor, değil mi? Evrim diye bir şey yok Kuran’da. İnsan doğrudan yaratılmış Kalu Bela’da, hepsi kitle halinde tamamı oradalar eksiksiz tamamı. Dürüst olsunlar.


Bu sayfada Kalu Bela'da insanlar fiziksel tüm özellikleri tam ve eksiksiz olarak varlar. Bu gerçek, evrimle yaratılış iddiasını geçersiz kılıyor. videosunu izleyebilir. sn. Adnan Oktar'ın çok çeşitli konular hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini dinleyebilir, A9 TV ve diğer medya kanallarında yapılan röportajlar hakkında program video görüntüleri ve kesitlerine ulaşabilirsiniz. Sohbet kesitlerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ücretsiz indirebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.