Kadın güzelliği tüm dünyaya hayat verir. Kadınlar baskı altına alındığında dünyanın neşesi kaçar.

Deşifresini okumakta olduğunuz videoyu izleyin" »

ADNAN OKTAR: Kalitenin en çok yansıdığı varlıklardan birisi de kadındır. Kadının kalitesini bozmaya kalktın mı toplum da çöküyor. Kadının bakımlı olması, süslü olması, güzel olması yüksek kaliteyi gösterir. En güzel şekilde giyinsinler, en güzel şekilde makyaj yapsınlar, en güzel şekilde kendilerini yetiştirsinler, en güzel görevlere gelsinler. Arabaları güzel osun, yemekleri güzel olsun. Yani kadın güzelliği bütün dünyaya hayat verir. Kadın güzelliği olmadı mı insanlar içine kapanıyor hayat çöküyor adeta. Çünkü güzel olan hiçbir şey kalmamış oluyor. Kadın güzelliği kalmayınca geri ne kalıyor? Adam hayvanları da sevmiyor, çiçekleri de sevmiyor ne kalıyor geriye? Sadece çalışıyor adam ve yemek yiyor, yine çalışıyor yemek yiyor. Hayat bu mu? O zaman bezer adam, olmaz. O zaman işte darbeler geliyor, toplum huzursuz oluyor. Toplum yaşayamayacak hale geliyor, bunalıma giriyor toplum. Güzellik olmadan, sanat, kalite olmadan toplum yaşayamaz. Toplumun ana amacı hep güzellik, sanat ve kalitedir. Yani güzellik, sanat ve kalite demek Allah sevgisini ifade etmenin en yüksek şeklidir.

Güzel konuşuyor Müslüman, güzel ahlak gösteriyor, bu bir kalitedir. Temiz oluyor, bir kalitedir. Yardım sever oluyor, kalitedir. Yani İslami, Kurani olan her şey kalitedir ama bunları en güzel, en yüksek, en veciz, en halis ve en samimi şekilde uygulamak lazım.


Bu sayfada Kadın güzelliği tüm dünyaya hayat verir. Kadınlar baskı altına alındığında dünyanın neşesi kaçar. videosunu izleyebilir. sn. Adnan Oktar'ın çok çeşitli konular hakkındaki yorumlarını, düşüncelerini dinleyebilir, A9 TV ve diğer medya kanallarında yapılan röportajlar hakkında program video görüntüleri ve kesitlerine ulaşabilirsiniz. Sohbet kesitlerini bilgisayarınıza veya cep telefonunuza ücretsiz indirebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.